Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kádár József
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Szentes
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 54
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGEDI FVCS KFT - Kaposvári VK  2018/10/13  20-2
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2018/11/17  8-14
          Swietelsky Bcsaba - Vasas SC  2018/12/15  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Oázis SC  2018/09/23  12-9
          HVSC - TVSE  2018/09/30  14-11
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/11  10-7
          HVSC - Békéscsaba  2018/11/18  16-6
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2018/12/02  10-4
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/12/12  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Oázis SC  2018/09/23  5-16
          HVSC - TVSE  2018/09/30  0-16
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/11  15-9
          HVSC - Békéscsaba  2018/11/18  5-11
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2018/12/02  8-7
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/12/12  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Oázis SC  2018/09/23  8-15
          HVSC - TVSE  2018/09/30  4-14
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/11  11-12
          HVSC - Békéscsaba  2018/11/18  2-14
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2018/12/02  10-9
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/12/12  
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  4-11
          SVSE - Zempléni VK-MVLC  2018/11/24  10-7
          Újszilvás - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  1-25
          KESI - AQUA SE  2018/11/24  6-17
          Zempléni VK-MVLC - Szentes  2018/11/24  10-7
          Békéscsaba - Újszilvás  2018/11/24  13-1
          AQUA SE - SVSE  2018/11/24  11-11
          Békéscsaba - KESI  2018/11/24  8-8
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - B.Sport-KÓPÉ  2018/11/17  7-8
          Szentes - Crisul  2018/11/17  5-15
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2018/11/17  25-4
          Dynamo Ungvar - B.Sport-KÓPÉ  2018/11/17  14-6
          ZF-Eger - DVSE  2018/11/17  14-6
          Crisul - Szegedi VPS  2018/12/08  15-4
          DVSE - Szentes  2018/12/08  3-12
          Dynamo Ungvar - ZF-Eger  2018/12/08  7-14
          B.Sport-KÓPÉ - Szentes  2018/12/08  7-12
          Szegedi VPS - Dynamo Ungvar  2018/12/08  8-13
          B.Sport-KÓPÉ - DVSE  2018/12/08  8-10
          ZF-Eger - Crisul  2018/12/08  11-6
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak lányok - B.Sport-KÓPÉ  2018/11/03  3-20
          SVSE - KESI  2018/11/03  10-11
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2018/11/03  5-6
          KESI - Spartak lányok  2018/11/03  17-1
          B.Sport-KÓPÉ - DMTK-KVSE  2018/11/03  21-3
          Invictus SC - SVSE  2018/11/03  13-16
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/12/01  11-7
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/12/01  7-8
          Szentes fiú - Vkv  2018/12/01  8-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2018/12/01  14-1
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2018/12/01  3-9
          Vkv - ZF-Eger  2018/12/01  9-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged SZTE - BHSE  2018/12/07  14-11
  2017/2018
     Ellenőr 224
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Racionet Honvéd  2017/11/03  8-7
          Ceglédi VSE - Neptun VSC  2018/03/03  9-9
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2018/04/28  4-7
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2018/05/12  13-10
          HVSC - Szolnoki Dózsa  2018/05/19  15-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Czeglédi Lamantinok - Honvéd - KPS  2018/03/03  6-8
          CRISUL MASTERS - Győri VSE  2018/03/03  17-11
          Honvéd - KPS - Győri VSE  2018/03/03  18-8
          CRISUL MASTERS - Czeglédi Lamantinok  2018/03/03  7-4
          Diósgyőri Várfürdő - PVSK-PTE-ÁOK  2018/06/09  
          SZVTK - SZUVTE BT  2018/06/09  
          PVSK-PTE-ÁOK - SZVTK  2018/06/09  
          SZUVTE BT - Diósgyőri Várfürdő  2018/06/09  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2017/12/10  14-9
          Szegedi VPS - Racionet Honvéd  2018/02/25  17-16
          HVSC - PannErgy-MVLC  2018/03/27  10-9
          Koelner-Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/04/15  16-10
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/04/29  5-14
          Szolnoki Dózsa - TVSE  2018/05/20  11-7
          Koelner-Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  6-31
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2017/12/10  10-6
          Szegedi VPS - Racionet Honvéd  2018/02/25  6-14
          HVSC - PannErgy-MVLC  2018/03/27  14-7
          Aeroprodukt Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/04/15  20-7
          Aeroprodukt Csongrád - HVSC  2018/04/29  10-7
          Szolnoki Dózsa - TVSE  2018/05/20  15-9
          Aeroprodukt Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  11-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2017/12/10  13-11
          Szegedi VPS - Racionet Honvéd  2018/02/25  15-11
          HVSC - PannErgy-MVLC  2018/03/27  2-14
          Vestfrost-Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/04/15  11-16
          Vestfrost-Csongrád - HVSC  2018/04/29  14-4
          Szolnoki Dózsa - TVSE  2018/05/20  15-11
          Vestfrost-Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  8-6
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Invictus SC  2017/10/28  3-11
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SVSE  2017/10/28  8-19
          SVSE - CSSV Cj  2017/10/28  4-10
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Békéscsaba  2017/10/28  1-20
          Invictus SC - CSSV Cj  2017/10/28  17-6
          Invictus SC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/12/02  14-3
          CSSV Cj - Békéscsaba  2017/12/02  6-4
          SVSE - Invictus SC  2017/12/02  1-25
          CSSV Cj - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/12/02  19-13
          Békéscsaba - SVSE  2017/12/02  9-6
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2018/02/24  9-6
          DVSE - Szegedi VPS  2018/02/24  22-8
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/02/24  7-19
          Szegedi VPS - Szentes  2018/02/24  9-8
          ZF-Eger - DVSE  2018/02/24  27-12
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2018/03/24  10-10
          ZF-Eger - Szentes  2018/03/24  19-5
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/24  12-11
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2018/03/24  7-18
          Szentes - DVSE  2018/03/24  7-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes B - AQUA SE  2018/05/05  7-5
          CSSV Cj - Szolnoki Dózsa  2018/05/05  7-9
          AQUA SE - KESI  2018/05/05  8-15
          CSSV Cj - Szentes B  2018/05/05  6-13
          Szolnoki Dózsa - KESI  2018/05/05  10-18
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Koelner-Csongrád  2017/11/11  8-13
          SPA - Békéscsaba  2017/11/11  9-6
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2017/11/11  7-21
          Békéscsaba - HVSC  2017/11/11  9-6
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2017/11/11  11-14
          Szegedi VPS II. - SPA  2017/11/11  6-4
          SPA - SK HORNETS  2017/11/12  8-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/11/12  13-4
          HVSC - Szegedi VPS II.  2017/11/12  8-4
          SK HORNETS - Békéscsaba  2017/11/12  7-6
          Szegedi VPS II. - Koelner-Csongrád  2017/11/12  11-15
          SPA - HVSC  2017/11/12  11-6
          HVSC - SK HORNETS  2018/01/13  7-13
          Békéscsaba - Szegedi VPS II.  2018/01/13  10-5
          Koelner-Csongrád - SPA  2018/01/13  10-7
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2018/01/13  5-14
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/01/13  6-17
          SPA - Békéscsaba  2018/01/13  7-7
          Szentes Lány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/01/14  19-9
          Gyula - Invictus SC  2018/01/14  5-21
          B.Sport - Szentes Lány  2018/01/14  4-8
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2005  2018/01/14  11-11
          Invictus SC - B.Sport  2018/01/14  13-1
          SZNVE 2005 - Gyula  2018/01/14  18-2
          Szegedi VPS II. - SPA  2018/02/17  4-12
          Békéscsaba - HVSC  2018/02/17  2-17
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2018/02/17  9-7
          HVSC - Szegedi VPS II.  2018/02/17  10-6
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2018/02/17  13-4
          SPA - SK HORNETS  2018/02/17  10-8
          SK HORNETS - Békéscsaba  2018/02/18  19-3
          SPA - HVSC  2018/02/18  2-4
          Szegedi VPS II. - Koelner-Csongrád  2018/02/18  6-6
          HVSC - SK HORNETS  2018/02/18  6-15
          Békéscsaba - Szegedi VPS II.  2018/02/18  2-14
          Koelner-Csongrád - SPA  2018/02/18  6-9
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2018/03/25  5-14
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/03/25  8-12
          SPA - Békéscsaba  2018/03/25  6-7
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2018/03/25  12-14
          Békéscsaba - HVSC  2018/03/25  8-12
          Szegedi VPS II. - SPA  2018/03/25  12-7
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/04/14  7-3
          Szentes - DVSE  2018/04/14  10-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  4-21
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/04/14  24-3
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2018/05/26  10-8
          Szegedi VPS I: - ZF-Eger  2018/05/26  20-4
          PROG - SPA-PRO  2018/05/26  18-7
          DVSE - ZF-Eger  2018/05/26  17-8
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2018/05/26  8-14
          PROG - Szentes  2018/05/26  13-4
          DVSE - SPA-PRO  2018/05/26  14-14
          Szentes Lány - Invictus SC  2018/06/10  16-8
          Gyula - Szentes Lány  2018/06/10  3-22
          B.Sport - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/10  17-7
          Invictus SC - SZNVE 2005  2018/06/10  3-18
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/06/10  24-1
          SZNVE 2005 - B.Sport  2018/06/10  2-9
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - PROG  2017/11/18  11-2
          Szegedi VPS I: - Szentes A  2017/11/18  4-6
          ZF-Eger - VKV  2017/11/18  4-9
          Szentes A - Szolnoki Dózsa  2017/11/18  3-11
          HUVK SE - ZF-Eger  2017/11/18  11-6
          Szegedi VPS I: - PROG  2017/11/18  2-2
          VKV - HUVK SE  2017/11/18  6-6
          Szentes A - PROG  2017/11/19  10-2
          VKV - Szegedi VPS I:  2017/11/19  8-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  4-8
          HUVK SE - PROG  2017/11/19  10-4
          VKV - Szentes A  2017/11/19  8-7
          ZF-Eger - Szegedi VPS I:  2017/11/19  6-2
          HUVK SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  4-7
          Szentes A - ZF-Eger  2017/12/09  2-5
          Szegedi VPS I: - HUVK SE  2017/12/09  3-7
          PROG - VKV  2017/12/09  1-7
          Szentes A - HUVK SE  2017/12/09  8-9
          Szolnoki Dózsa - VKV  2017/12/09  5-5
          PROG - ZF-Eger  2017/12/09  5-10
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2017/12/09  4-1
          ZF-Eger - Szegedi VPS I:  2018/01/20  8-2
          Szentes A - PROG  2018/01/20  9-4
          VKV - Szegedi VPS I:  2018/01/20  6-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  3-5
          HUVK SE - PROG  2018/01/20  11-8
          VKV - Szentes A  2018/01/20  7-5
          HUVK SE - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  6-5
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/01/21  10-4
          Dinamo Orade - HVSC  2018/01/21  3-8
          Békéscsaba - Szentes B  2018/01/21  12-5
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/01/21  7-12
          Szentes B - HVSC  2018/01/21  3-14
          Koelner-Csongrád - Szentes Lány  2018/02/03  10-7
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Szentes Lány  2018/02/03  11-10
          SZNVE 2006 - Gyula  2018/02/03  2-13
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/02/03  6-8
          Szentes Lány - SZNVE 2006  2018/02/04  14-1
          Szentes Lány - HVSC Leány  2018/02/04  14-4
          Gyula - HVSC Leány  2018/02/04  19-0
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2006  2018/03/10  11-12
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2018/03/10  11-4
          Gyula - Szentes Lány  2018/03/10  3-2
          SZNVE 2006 - HVSC Leány  2018/03/10  8-7
          Koelner-Csongrád - Gyula  2018/03/10  6-2
          AQUA SE - Szentes Lány  2018/03/10  7-2
          HVSC Leány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/03/10  4-7
          AQUA SE - Szentes Lány  2018/04/22  10-4
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2006  2018/04/22  8-11
          Gyula - Szentes Lány  2018/04/22  6-4
          HVSC Leány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/04/22  7-4
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2018/04/22  7-5
          SZNVE 2006 - HVSC Leány  2018/04/22  20-3
          Koelner-Csongrád - Gyula  2018/04/22  12-8
          HVSC - Békéscsaba  2018/04/28  10-2
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/04/28  2-11
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/04/28  2-8
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/04/28  6-2
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/04/28  10-6
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/06/02  9-5
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/06/02  7-3
          HVSC - Békéscsaba  2018/06/02  13-6
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/06/02  5-12
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/06/02  13-10
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/06/03  6-8
          Békéscsaba - Szentes B  2018/06/03  13-7
          Dinamo Orade - HVSC  2018/06/03  5-6
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/06/03  13-11
          Szentes B - HVSC  2018/06/03  5-16
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/11/04  4-9
          Szegedi VPS - VKV  2017/11/04  3-5
          HVSC - Szentes  2017/11/04  3-22
          VKV - Koelner-Csongrád  2017/11/04  20-4
          Békéscsaba - HVSC  2017/11/04  20-4
          Szentes - Szegedi VPS  2017/11/04  13-2
          Koelner-Csongrád - Szentes  2018/04/07  3-19
          HVSC - Szegedi VPS  2018/04/07  1-19
          VKV - Békéscsaba  2018/04/07  7-7
          Szegedi VPS - Koelner-Csongrád  2018/04/07  31-2
          Békéscsaba - Szentes  2018/04/07  3-13
          VKV - HVSC  2018/04/07  8-1
          AQUA SE - Szolnoki Dózsa  2018/04/21  2-29
          PannErgy-MVLC - DVSE  2018/04/21  4-9
          Invictus SC - ZF-Eger  2018/04/21  4-18
          DVSE - AQUA SE  2018/04/21  20-5
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/04/21  5-16
          Invictus SC - PannErgy-MVLC  2018/04/21  2-19
          Szentes - VKV  2018/05/12  4-4
          DVSE - Szegedi VPS  2018/05/13  7-3
          VKV - PannErgy-MVLC  2018/05/13  7-4
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/05/13  7-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE T&N - UVSE II.  2017/12/16  10-14
          SZNVE T&N - TVSE  2018/03/11  3-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Hírös Sport - KESI  2017/11/05  13-12
          Ceglédi Alapítvány - Hírös Sport - KESI  2018/03/04  9-3
          SZNVE - TVSE  2018/03/11  6-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2018/05/13  2-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Hírös Sport - KESI  2017/11/05  10-12
          Ecorgan-Csongrád - FVSE  2017/11/05  20-4
          HVSC - Ecorgan-Csongrád  2017/11/26  3-18
          SZNVE - UVSE  2017/12/16  9-15
          Ceglédi Alapítvány - Hírös Sport - KESI  2018/03/04  6-9
          SZNVE - TVSE  2018/03/11  4-13
          Ecorgan-Csongrád - HVSC  2018/04/22  29-2
          Ecorgan-Csongrád - FTC Utánpótlás  2018/04/29  12-7
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2018/05/13  5-11
     Időmérő 12
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Szentes A  2018/01/06  1-18
          Koelner-Csongrád - BVSC-Zugló  2018/01/06  1-15
          Szegedi VPS - BVSC-Zugló  2018/01/06  5-11
          KESI - Szolnoki Dózsa  2018/01/27  19-9
          AQUA SE - Szentes B  2018/01/27  5-7
          KESI - AQUA SE  2018/01/27  6-18
          CSSV Cj - Szolnoki Dózsa  2018/02/10  5-4
          Szentes B - CSSV Cj  2018/02/10  14-7
          Szentes A - VKV  2018/03/02  10-4
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/01/12  18-7
          Gyula - Szentes Lány  2018/01/12  3-23
          Invictus SC - SZNVE 2005  2018/01/12  4-9
  2016/2017
     Ellenőr 44
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSC - Szentes B  2016/12/12  16-6
          SZVSC - Békéscsaba  2017/01/14  27-2
          Koelner-Csongrád - Vojvodina  2017/01/14  9-6
          Szentes B - CSSV  2017/01/14  31-5
          Vojvodina - SZVSC  2017/01/14  4-18
          Koelner-Csongrád - Szentes B  2017/01/14  16-12
          CSSV - Békéscsaba  2017/01/14  1-15
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás - Békéscsaba  2017/02/04  0-18
          CSSV - Dinamo Orade  2017/02/04  8-10
          Invictus Sc - PannErgy-MVLC  2017/02/04  7-24
          CSSV - Újszilvás  2017/02/04  21-11
          Dinamo Orade - Invictus Sc  2017/02/04  17-10
          Békéscsaba - PannErgy-MVLC  2017/02/04  10-6
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Szentes Üdülőközpont  2017/01/28  10-9
          Hungerit Vízisportot - SVSE  2017/01/28  3-12
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/01/28  10-14
          Szentes Üdülőközpont - Hungerit Vízisportot  2017/01/28  16-2
          SVSE - PannErgy-MVLC  2017/01/28  3-19
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes Lány - Szegedi VPS II.  2016/12/09  10-6
          Koelner-Csongrád - Kassa  2016/12/09  17-12
          Békéscsaba - Dynamo Ungvár  2016/12/09  9-7
          Kassa - Dynamo Ungvár  2016/12/10  13-15
          Békéscsaba - Szentes Lány  2016/12/10  11-8
          Koelner-Csongrád - Szegedi VPS II.  2016/12/10  9-4
          Szentes Lány - Kassa  2016/12/10  12-8
          Dynamo Ungvár - Koelner-Csongrád  2016/12/10  9-6
          Szegedi VPS II. - Békéscsaba  2016/12/10  4-11
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vps - Progress Oradea  2016/12/03  9-5
          SZVSC - ZF-Eger  2016/12/03  11-6
          Szentes A - Vojvodina  2016/12/03  5-3
          Progress Oradea - SZVSC  2016/12/03  7-7
          ZF-Eger - Vojvodina  2016/12/03  4-6
          Szentes A - Szegedi Vps  2016/12/03  5-12
          Progress Oradea - Vojvodina  2016/12/04  9-0
          Szegedi Vps - SZVSC  2016/12/04  8-6
          Szentes A - ZF-Eger  2016/12/04  6-5
          Vojvodina - Szegedi Vps  2016/12/04  1-5
          SZVSC - Szentes A  2016/12/04  8-6
          ZF-Eger - Progress Oradea  2016/12/04  4-16
          Progress Oradea - SZVSC  2017/06/04  15-5
          ZF-Eger - Szegedi Vps  2017/06/04  3-12
          Progress Oradea - Szentes A  2017/06/04  8-4
          SZVSC - ZF-Eger  2017/06/04  17-10
          Szegedi Vps - Progress Oradea  2017/06/04  12-4
  2015/2016
     Ellenőr 75
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Clubul Sportiv Crisu  2015/11/07  6-21
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Szentesi Vízilabda K  2015/11/07  1-28
          Clubul Sportiv Crisu - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/07  15-14
          OCTOPUS Búvár- és Ví - AQUA SE  2015/11/07  5-16
          Szentesi Vízilabda K - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/07  14-13
          Clubul Sportiv Crisu - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/16  33-2
          AQUA SE - Szentesi Vízilabda K  2016/01/16  9-14
          Viitorul Cluj CSS Ko - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/16  25-2
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/16  8-8
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2016/01/16  21-13
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Szolnok  2015/12/12  9-3
          VaterPolo Klub Vojvo - SpProzivka  2015/12/12  7-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilabda K  2015/12/12  9-8
          Csongrád - Clubul Sportiv Crisu  2015/12/12  11-12
          DINAMO PROSPER ORADE - AQUA SE  2016/01/23  3-10
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/01/23  3-24
          KVSE - AQUA SE  2016/01/23  5-31
          DINAMO PROSPER ORADE - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/01/23  11-13
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Csabai Csirkefogók V  2016/01/23  1-21
          Csongrád - Szolnok  2016/04/23  17-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilabda K  2016/04/23  12-7
          VaterPolo Klub Vojvo - SpProzivka  2016/04/23  3-10
          Csongrád - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/23  8-11
          Csongrád - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2016/06/11  7-8
          SpProzivka - Szentesi Vízilabda K  2016/06/11  12-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szolnok  2016/06/11  13-6
          Clubul Sportiv Crisu - VaterPolo Klub Vojvo  2016/06/11  6-14
          SpProzivka - Csongrád  2016/06/11  9-8
          Szolnok - Clubul Sportiv Crisu  2016/06/11  13-11
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentesi Vízilabda K  2016/06/11  15-8
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv Crisu - Zrenjanin  2016/05/06  6-7
          GyAVC - Sugovica Vízilabda S  2016/05/07  4-18
          Zempléni VK - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/07  23-3
          Sugovica Vízilabda S - Zempléni VK  2016/05/07  1-21
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2015/11/21  10-4
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2015/11/21  0-24
          Kassa - Szentes II.  2015/11/21  13-4
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2015/11/21  3-6
          Szentes II. - Csongrád  2015/11/21  2-16
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/21  22-1
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  5-6
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentes II.  2015/11/22  1-21
          DINAMO PROSPER ORADE - Kassa  2015/11/22  8-1
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  0-10
          Kassa - Csongrád  2015/11/22  8-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2015/11/22  1-25
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/01/30  15-2
          Kassa - Szentes II.  2016/01/30  4-2
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/01/30  0-28
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/01/30  7-8
          Szolnok - Szentes A  2016/01/31  10-12
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2016/02/19  3-13
          Kassa - Csongrád  2016/02/19  4-8
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/02/19  2-26
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/02/20  7-2
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/02/20  16-3
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/02/20  25-0
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/02/20  6-9
          Kassa - Szentes II.  2016/02/20  15-3
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/02/20  4-17
          HSA 2003 - Szolnok  2016/04/16  13-9
          Szentes A - ZF-Eger  2016/04/16  8-8
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/04/16  10-13
          ZF-Eger - HSA 2003  2016/04/16  6-8
          Mentalfitol SZVPS - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/19  16-11
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Csabai Csirkefogók V  2016/05/14  8-6
          AQUA SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/05/14  2-15
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/14  1-7
          Szolnok - Szegedi Vizipóló Sul  2016/05/14  5-10
          Clubul Sportiv Crisu - AQUA SE  2016/05/14  18-5
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2016/05/15  10-1
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/15  3-8
          AQUA SE - Szolnok  2016/05/15  6-12
          Szegedi Vizipóló Sul - Csabai Csirkefogók V  2016/05/15  9-1
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/05/15  15-13
     Időmérő 6
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv Crisu - Szentesi Vízilabda K  2016/03/12  11-1
          AQUA SE - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/12  10-14
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Clubul Sportiv Crisu  2016/03/12  0-34
          Szentesi Vízilabda K - AQUA SE  2016/03/12  9-11
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/12  5-32
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HSA 2003 - Mentalfitol SZVPS  2016/05/22  8-10
  2014/2015
     Ellenőr 69
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Viitorul Cluj  2015/05/08  13-5
          AQUA SE - Gyöngyösi Aligát  2015/05/09  21-6
          OCTOPUS Búvár- é - Sugovica Vízilab  2015/05/09  5-16
          Viitorul Cluj - Gyöngyösi Aligát  2015/05/09  26-5
          OCTOPUS Búvár- é - Zempléni Vízilab  2015/05/09  4-19
          Sugovica Vízilab - Viitorul Cluj  2015/05/09  5-11
          Zempléni Vízilab - AQUA SE  2015/05/09  7-13
          Viitorul Cluj - OCTOPUS Búvár- é  2015/05/10  26-9
          Gyöngyösi Aligát - Viitorul Cluj  2015/05/10  10-17
          Viitorul Cluj - OCTOPUS Búvár- é  2015/05/10  18-7
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kiskunfélegyházi - Kecskeméti Sport  2015/05/30  10-20
          Kiskunfélegyházi - Dinamo Oradea  2015/05/30  11-14
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA Sportegyesü - Viitorul Cluj  2015/04/03  20-9
          Debrecen II. - Váci Vízilabda S  2015/04/03  11-19
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - Spartak-Prozivka  2014/11/08  3-5
          Szegedi Vizipóló - Egri Vízilabda K  2014/11/08  4-5
          Egri Vízilabda K - Clubul Sportiv C  2014/11/08  7-15
          Szegedi Vizipóló - Clubul Sportiv C  2014/11/09  4-7
          Spartak-Prozivka - Egri Vízilabda K  2014/11/09  7-4
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vizipóló  2014/11/09  9-4
          Szentesi Vízispo - Csongrád Városi   2014/12/04  6-10
          Csongrád Városi - Spartak-Prozivka  2015/02/11  5-11
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2015/05/27  6-2
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízispo - Szolnoki Vízilab  2014/11/15  5-10
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2014/11/15  14-2
          Szolnoki Vízilab - Egri Vízilabda K  2014/11/15  11-10
          Debreceni Cívis - Csongrád Városi   2014/11/15  17-6
          Szolnoki Vízilab - Clubul Sportiv C  2014/11/16  5-18
          Szolnoki Vízilab - Szegedi Vizipóló  2014/11/16  10-14
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2014/12/20  6-4
          Gyula - Szeged lány  2015/01/24  20-0
          Szegedi VPS II. - Kistarcsa  2015/01/24  1-11
          Zempléni Vízilab - Szentes II  2015/01/24  9-4
          Szeged lány - Zempléni Vízilab  2015/01/24  2-15
          Szegedi Vizipóló - Szentes Leány  2015/01/24  7-4
          Kistarcsa - Gyula  2015/01/24  17-3
          H2O TEAM MAROSVA - Szentes II  2015/01/24  6-3
          Szentes Leány - Clubul Sportiv C  2015/01/25  5-8
          Zempléni Vízilab - Kistarcsa  2015/01/25  5-9
          Debreceni Cívis - Szolnoki Vízilab  2015/01/25  14-14
          Gyula - Szegedi VPS II.  2015/01/25  3-18
          Szeged lány - Szentes II  2015/01/25  0-21
          Kistarcsa - H2O TEAM MAROSVA  2015/01/25  7-3
          Szegedi VPS II. - Zempléni Vízilab  2015/01/25  11-8
          Hódmezővásárhely - Szentes Leány  2015/01/25  13-6
          Csabai Csirkefog - Gyula  2015/01/25  4-19
          Debreceni Cívis - Szolnoki Vízilab  2015/02/20  5-9
          Szolnoki Vízilab - Szegedi Vizipóló  2015/02/21  6-17
          Szentes Leány - Szolnoki Vízilab  2015/02/21  9-7
          Szolnoki Vízilab - Clubul Sportiv C  2015/02/22  11-10
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2015/02/22  14-5
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2015/03/21  10-5
          Egri Vízilabda K - Csongrád Városi   2015/03/21  17-6
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2015/04/19  15-7
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2015/04/19  4-7
          Debreceni Cívis - Szolnoki Vízilab  2015/04/19  11-5
          Szegedi Vizipóló - Hódmezővásárhely  2015/04/19  7-11
          Szentes Leány - Clubul Sportiv C  2015/05/16  5-14
          Szegedi Vizipóló - Hódmezővásárhely  2015/05/16  3-9
          Szentes Leány - Clubul Sportiv C  2015/05/16  3-8
          Szolnoki Vízilab - Szegedi Vizipóló  2015/05/16  8-16
          Clubul Sportiv C - Debreceni Cívis   2015/05/16  11-7
          Hódmezővásárhely - Szentes Leány  2015/05/16  9-2
          Clubul Sportiv C - Hódmezővásárhely  2015/05/17  7-11
          Debreceni Cívis - Szegedi Vizipóló  2015/05/17  2-7
          Szentes Leány - Szolnoki Vízilab  2015/05/17  7-4
          Hódmezővásárhely - Debreceni Cívis   2015/05/17  11-5
          Szegedi Vizipóló - Szentes Leány  2015/05/17  11-2
          Zempléni Vízilab - Gyula  2015/05/17  17-4
  2013/2014
     Ellenőr 99
       Vidék bajnokság - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Arad - Crisul Oradea I.  2013/11/02  8-17
          Crisul Oradea II - Cluj I.  2013/11/02  17-11
          Szeged - Arad  2013/11/02  10-5
          Crisul Oradea I. - Crisul Oradea II  2013/11/02  18-5
          Cluj I. - Szeged  2013/11/02  6-8
          Veresegyház - Szentes  2014/05/31  13-24
          Csabai Csirkef. - Cluj II.  2014/05/31  11-9
          Kiskunfélegyháza - Csabai Csirkef.  2014/05/31  18-22
       Vidék bajnokság Gyermek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eger - Szeged  2014/01/04  12-3
          Hódmezővásárhely - Szentes  2014/01/04  11-18
          Szentes - Eger  2014/01/04  10-10
          Crisul Oradea I. - Hódmezővásárhely  2014/01/04  21-4
          Crisul O. II. - Arad  2014/03/01  9-12
          Arad - Nyíregyháza  2014/03/01  15-9
          Nyíregyháza - Spartak-Prozivka  2014/03/01  9-11
       Vidék bajnokság Gyermek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szentes  2013/10/26  5-7
          Nyíregyháza - Debrecen  2013/10/26  8-11
          HVSC - Eger  2013/10/26  9-4
          Debrecen - Szeged  2013/10/26  10-9
          Szentes - Szolnok  2013/10/26  2-7
          Eger - Nyíregyháza  2013/10/26  11-5
          HVSC - Szolnok  2013/10/26  8-3
          Szentes - Nyíregyháza  2013/10/27  7-4
          Szolnok - Szeged  2013/10/27  8-4
          Debrecen - HVSC  2013/10/27  3-7
          Nyíregyháza - Szolnok  2013/10/27  7-9
          Eger - Debrecen  2013/10/27  6-6
          Szentes - HVSC  2013/10/27  6-11
          Eger - Szeged  2013/10/27  11-3
          Szolnok - Debrecen  2013/11/27  9-11
          Szentes - Nyíregyháza  2014/01/11  4-7
          Eger - Debrecen  2014/01/11  15-11
          HVSC - Nyíregyháza  2014/01/12  22-12
          Debrecen - Szentes  2014/01/12  5-6
          Eger - Szolnok  2014/01/12  8-8
          HVSC - Szeged  2014/01/12  11-3
          Viitorul Cluj - Csongrád  2014/02/22  10-17
          Crisul - Eger leány  2014/02/22  5-2
          Csongrád - Crisul  2014/02/22  11-5
          Eger leány - Viitorul Cluj  2014/02/23  3-3
          Eger leány - Csongrád  2014/02/23  4-12
          Viitorul Cluj - Crisul  2014/02/23  7-6
          Viitorul Cluj - Csongrád  2014/05/10  6-14
          Csabai Csirkef. - Eger leány  2014/05/10  5-3
          Viitorul Cluj - Crisul  2014/05/11  5-5
          Csongrád - Csabai Csirkef.  2014/05/11  7-9
          Eger leány - Viitorul Cluj  2014/05/11  1-2
          Crisul - Csabai Csirkef.  2014/05/11  6-9
          Eger leány - Csongrád  2014/05/11  1-8
          Eger - Debrecen  2014/05/24  14-6
          Szentes - HVSC  2014/05/24  5-13
          Eger - Szeged  2014/05/24  8-5
          Debrecen - HVSC  2014/05/24  10-16
          Szentes - Nyíregyháza  2014/05/24  3-5
          Szeged - Nyíregyháza  2014/05/25  7-4
          Szolnok - Debrecen  2014/05/25  13-5
          HVSC - Szeged  2014/05/25  13-3
          Debrecen - Szentes  2014/05/25  4-3
          HVSC - Nyíregyháza  2014/05/25  12-4
       Vidék bajnokság Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhely - Szentes  2014/01/18  14-7
          Eger - Szentes  2014/01/18  8-14
          Hódmezővásárhely - Csongrád I.  2014/01/19  10-6
          Szentes - Debrecen  2014/03/08  8-5
          Hódmezővásárhely - Szentes  2014/03/09  13-8
          Spartak-Prozivka - Szeged  2014/05/04  5-1
          Szolnok - Debrecen  2014/05/04  12-10
          Kosice - Csabai Csirkef.  2014/05/04  9-4
          Szentes Leány - Spartak-Prozivka  2014/05/04  7-8
          Csongrád I. - Debrecen  2014/05/04  15-7
          Crisul I. - Szeged  2014/05/04  6-2
          Eger - Szolnok  2014/05/04  4-15
          Csabai Csirkef. - Szentes Leány  2014/05/04  3-6
          Csongrád II. - Kistarcsa  2014/05/10  7-5
          Gyula - Crisul II.  2014/05/10  11-7
          Dinamo Oradea - Zemplén  2014/05/10  2-7
          Kistarcsa - Gyula  2014/05/10  6-7
          Zemplén - Csongrád II.  2014/05/10  6-4
          Crisul II. - Dinamo Oradea  2014/05/10  5-9
          Zemplén - Crisul II.  2014/05/11  8-3
          Kistarcsa - Dinamo Oradea  2014/05/11  5-11
          Csongrád II. - Gyula  2014/05/11  10-11
          Crisul II. - Kistarcsa  2014/05/11  6-5
          Gyula - Zemplén  2014/05/11  11-8
          Dinamo Oradea - Csongrád II.  2014/05/11  9-9
          Dinamo Oradea - Csongrád II.  2014/05/30  5-9
          Kistarcsa - Zemplén  2014/05/30  2-7
          Gyula - Crisul II.  2014/05/30  6-9
          Dinamo Oradea - Zemplén  2014/05/31  6-5
          Csongrád II. - Kistarcsa  2014/05/31  11-5
          Crisul II. - Dinamo Oradea  2014/05/31  7-10
          Kistarcsa - Gyula  2014/05/31  2-10
          Crisul II. - Csongrád II.  2014/05/31  6-6
          Gyula - Zemplén  2014/05/31  5-8
          Crisul II. - Kistarcsa  2014/06/01  11-6
          Zemplén - Csongrád II.  2014/06/01  8-1
          Gyula - Dinamo Oradea  2014/06/01  2-15
          Zemplén - Crisul II.  2014/06/01  4-6
          Csongrád II. - Gyula  2014/06/01  13-4
          Kistarcsa - Dinamo Oradea  2014/06/01  2-11
  2012/2013
     Ellenőr 315
       Ifjúsági Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilab - Csabai Csirkefog  2013/01/05  9-12
          Arad - Debreceni Cívis   2013/01/05  
          Csabai Csirkefog - ZF-Eger  2013/01/05  4-6
          Debreceni Cívis - Zempléni Vízilab  2013/01/05  12-4
          Arad - ZF-Eger  2013/01/05  
          Zempléni Vízilab - Arad  2013/01/05  
          Csabai Csirkefog - Arad  2013/01/10  
          Debreceni Cívis - ZF-Eger  2013/01/19  12-2
          ZF-Eger - Zempléni Vízilab  2013/01/19  18-9
          Csabai Csirkefog - Debreceni Cívis   2013/03/06  9-14
       Serdülő Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - SVSE Baja  2012/11/03  16-7
          Viitorul Cluj - Kiskunfélegyházi  2012/11/03  7-6
          Arad - Torpi MS S  2012/11/03  18-6
          AQUA SE - Aquamaros  2012/11/03  6-26
          Kiskunfélegyházi - Dunaújvárosi Fői  2012/11/03  12-13
          Aquamaros - Viitorul Cluj  2012/11/03  26-7
          AQUA SE - Arad  2012/11/03  5-20
          SVSE Baja - Torpi MS S  2012/11/03  8-7
          Torpi MS S - Dunaújvárosi Fői  2012/12/15  4-12
          SVSE Baja - Viitorul Cluj  2012/12/15  6-12
          Aquamaros - Arad  2012/12/15  15-17
          Kiskunfélegyházi - AQUA SE  2012/12/15  19-6
          Viitorul Cluj - Torpi MS S  2012/12/15  14-5
          AQUA SE - SVSE Baja  2012/12/15  12-11
          Aquamaros - Kiskunfélegyházi  2012/12/15  19-21
          Arad - Dunaújvárosi Fői  2012/12/15  13-14
          Kiskunfélegyházi - Arad  2013/02/03  8-13
          SVSE Baja - Aquamaros  2013/02/03  6-10
          Torpi MS S - AQUA SE  2013/02/03  2-8
          Dunaújvárosi Fői - Viitorul Cluj  2013/02/03  6-13
          Kiskunfélegyházi - SVSE Baja  2013/02/03  8-7
          Aquamaros - Torpi MS S  2013/02/03  17-3
          AQUA SE - Dunaújvárosi Fői  2013/02/03  10-12
          Arad - Viitorul Cluj  2013/02/03  15-3
          SVSE Baja - Torpi MS S  2013/04/07  8-5
          Kiskunfélegyházi - Dunaújvárosi Fői  2013/04/07  9-6
          Viitorul Cluj - AQUA SE  2013/04/07  12-8
          Torpi MS S - Kiskunfélegyházi  2013/04/07  7-15
          AQUA SE - Arad  2013/04/07  5-14
          SVSE Baja - Arad  2013/04/07  5-11
          AQUA SE - SVSE Baja  2013/04/21  12-5
          Dunaújvárosi Fői - Viitorul Cluj  2013/04/21  6-8
          Torpi MS S - AQUA SE  2013/04/21  6-10
          Viitorul Cluj - Torpi MS S  2013/04/21  20-3
          Arad - Dunaújvárosi Fői  2013/04/21  15-2
          Viitorul Cluj - Kiskunfélegyházi  2013/05/26  5-13
          Torpi MS S - Dunaújvárosi Fői  2013/05/26  7-9
          SVSE Baja - Viitorul Cluj  2013/05/26  6-8
          Arad - Torpi MS S  2013/05/26  20-4
          Kiskunfélegyházi - Arad  2013/05/26  7-17
          Kiskunfélegyházi - AQUA SE  2013/05/26  4-14
          AQUA SE - Dunaújvárosi Fői  2013/06/02  10-14
          Arad - Viitorul Cluj  2013/06/02  16-14
          Viitorul Cluj - AQUA SE  2013/06/02  10-9
       Gyermek I. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - DVSE  2012/11/03  7-6
          ZF-Eger - AQUA SE  2012/11/03  15-2
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vi  2012/11/03  11-4
          VaterPolo Klub V - Pécsi Sport Nonp  2012/11/03  25-1
          Szegedi Vi - ZF-Eger  2012/11/03  3-19
          AQUA SE - VaterPolo Klub V  2012/11/03  3-12
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízilab  2012/11/03  7-3
          DVSE - Pécsi Sport Nonp  2012/11/03  24-1
          Csabai Csirkefog - Szentesi Üdülőkö  2012/11/17  13-4
          DINAMO PROSPER O - Arad  2012/11/17  4-16
          Aquamaros - Kiskunfélegyházi  2012/11/17  6-14
          Szentesi Üdülőkö - Arad  2012/11/17  10-9
          Kiskunfélegyházi - DINAMO PROSPER O  2012/11/17  11-22
          Csabai Csirkefog - Aquamaros   2012/11/17  25-5
          Aquamaros - Szentesi Üdülőkö  2012/12/02  6-9
          DINAMO PROSPER O - Csabai Csirkefog  2012/12/02  6-19
          Arad - Kiskunfélegyházi  2012/12/02  20-5
          Aquamaros - DINAMO PROSPER O  2012/12/02  4-18
          Szentesi Üdülőkö - Kiskunfélegyházi  2012/12/02  12-7
          Csabai Csirkefog - Arad  2012/12/02  7-7
          VaterPolo Klub V - Szentesi Vízilab  2013/01/19  9-9
          AQUA SE - Szegedi Vi  2013/01/19  10-7
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2013/01/19  5-9
          Pécsi Sport Nonp - Clubul Sportiv C  2013/01/19  1-19
          Clubul Sportiv C - AQUA SE  2013/01/19  9-5
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2013/01/19  3-25
          Arad - Aquamaros   2013/01/19  16-6
          Szentesi Vízilab - Pécsi Sport Nonp  2013/01/19  32-0
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Üdülőkö  2013/01/19  8-4
          Csabai Csirkefog - Aquamaros   2013/01/20  19-0
          Kiskunfélegyházi - DINAMO PROSPER O  2013/01/20  6-11
          Szentesi Üdülőkö - Arad  2013/01/20  6-10
          Aquamaros - Kiskunfélegyházi  2013/01/20  14-10
          DINAMO PROSPER O - Arad  2013/01/20  13-20
          Csabai Csirkefog - Szentesi Üdülőkö  2013/01/20  17-7
          Arad - Kiskunfélegyházi  2013/02/02  16-8
          Szegedi Vi - Clubul Sportiv C  2013/02/02  4-15
          Aquamaros - Szentesi Üdülőkö  2013/02/02  9-4
          Pécsi Sport Nonp - ZF-Eger  2013/02/02  1-30
          DINAMO PROSPER O - Csabai Csirkefog  2013/02/02  3-16
          DVSE - Clubul Sportiv C  2013/02/02  8-12
          Szentesi Üdülőkö - Kiskunfélegyházi  2013/02/02  13-4
          AQUA SE - Szentesi Vízilab  2013/02/02  6-11
          Aquamaros - DINAMO PROSPER O  2013/02/02  6-10
          VaterPolo Klub V - DVSE  2013/02/02  13-10
          Csabai Csirkefog - Arad  2013/02/02  8-8
          AQUA SE - ZF-Eger  2013/02/02  5-17
          Pécsi Sport Nonp - VaterPolo Klub V  2013/02/02  3-17
          Szegedi Vi - Szentesi Vízilab  2013/02/02  2-11
          ZF-Eger - DVSE  2013/02/13  13-4
          DVSE - AQUA SE  2013/02/21  9-5
          Csabai Csirkefog - Szentesi Üdülőkö  2013/03/02  11-1
          VaterPolo Klub V - AQUA SE  2013/03/02  14-10
          Arad - Aquamaros   2013/03/02  17-7
          ZF-Eger - Szegedi Vi  2013/03/02  16-7
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2013/03/02  6-16
          Szentesi Vízilab - Clubul Sportiv C  2013/03/02  6-4
          DINAMO PROSPER O - Arad  2013/03/02  9-15
          Pécsi Sport Nonp - DVSE  2013/03/02  1-25
          Aquamaros - Kiskunfélegyházi  2013/03/02  7-10
          Szegedi Vi - VaterPolo Klub V  2013/03/02  10-18
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Üdülőkö  2013/03/02  9-6
          AQUA SE - Pécsi Sport Nonp  2013/03/02  15-0
          DVSE - Szentesi Vízilab  2013/03/02  7-6
          Clubul Sportiv C - ZF-Eger  2013/03/02  5-8
          Kiskunfélegyházi - DINAMO PROSPER O  2013/04/06  10-22
          Arad - Kiskunfélegyházi  2013/04/06  20-6
          Szentesi Üdülőkö - Arad  2013/04/06  2-13
          Csabai Csirkefog - Aquamaros   2013/04/06  11-5
          Aquamaros - Szentesi Üdülőkö  2013/04/06  4-17
          DINAMO PROSPER O - Csabai Csirkefog  2013/04/06  9-20
          Szentesi Üdülőkö - Kiskunfélegyházi  2013/05/18  6-5
          AQUA SE - Clubul Sportiv C  2013/05/18  2-7
          Csabai Csirkefog - Arad  2013/05/18  7-7
          Szegedi Vi - DVSE  2013/05/18  4-16
          Pécsi Sport Nonp - Szentesi Vízilab  2013/05/18  0-23
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2013/05/18  6-10
          VaterPolo Klub V - ZF-Eger  2013/05/18  5-11
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vi  2013/05/18  15-6
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Üdülőkö  2013/05/18  10-9
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonp  2013/05/18  30-1
          DVSE - VaterPolo Klub V  2013/05/18  11-6
          Szentesi Vízilab - AQUA SE  2013/05/18  13-4
       Gyermek II. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Csongrád Városi   2012/11/24  11-7
          Szegedi Vi - AQUA SE  2012/11/24  6-10
          Viitorul Cluj CS - Csongrád Városi   2012/11/24  6-17
          Szentes - AQUA SE  2012/11/24  12-5
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2012/11/24  3-13
          Csongrád Városi - AQUA SE  2012/11/25  7-8
          Szentes - Viitorul Cluj CS  2012/11/25  12-2
          Szegedi Vi - Csongrád Városi   2012/11/25  6-7
          AQUA SE - Viitorul Cluj CS  2012/11/25  14-2
          Szentes - Szegedi Vi  2012/11/25  7-2
          CSM Watersport O - Viitorul Cluj CS  2012/12/08  12-5
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vi  2012/12/08  6-10
          Zempléni Vízilab - CSM Watersport O  2012/12/08  5-13
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2012/12/08  4-5
          Szegedi Vi - Zempléni Vízilab  2012/12/08  16-4
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2012/12/09  10-10
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2012/12/09  5-10
          CSM Watersport O - Csabai Csirkefog  2012/12/09  9-5
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj CS  2012/12/09  9-15
          Szegedi Vi - CSM Watersport O  2012/12/09  2-3
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vi  2013/01/26  3-11
          HVSC - Szolnok  2013/01/26  6-5
          Zempléni Vízilab - CSM Watersport O  2013/01/26  6-7
          Szentes - Csongrád Városi   2013/01/26  9-5
          CSM Watersport O - Viitorul Cluj CS  2013/01/26  7-4
          ZF-Eger - Szolnok  2013/01/26  9-7
          Szegedi Vi - Zempléni Vízilab  2013/01/26  13-9
          Csongrád Városi - AQUA SE  2013/01/26  8-7
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2013/01/26  6-14
          ZF-Eger - Szentes  2013/01/26  3-15
          AQUA SE - HVSC  2013/01/26  6-17
          AQUA SE - ZF-Eger  2013/01/27  12-12
          HVSC - Csongrád Városi   2013/01/27  21-8
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2013/01/27  13-9
          Szentes - AQUA SE  2013/01/27  11-6
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2013/01/27  6-14
          Csongrád Városi - Szolnok  2013/01/27  6-15
          CSM Watersport O - Csabai Csirkefog  2013/01/27  13-7
          ZF-Eger - HVSC  2013/01/27  4-15
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj CS  2013/01/27  11-15
          Szolnok - Szentes  2013/01/27  8-12
          Szegedi Vi - CSM Watersport O  2013/01/27  1-3
          Zempléni Vízilab - CSM Watersport O  2013/02/16  7-10
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vi  2013/02/16  5-12
          CSM Watersport O - Viitorul Cluj CS  2013/02/16  8-7
          Szegedi Vi - Zempléni Vízilab  2013/02/16  11-7
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2013/02/16  6-8
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj CS  2013/02/17  7-6
          CSM Watersport O - Csabai Csirkefog  2013/02/17  10-6
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2013/02/17  4-17
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2013/02/17  13-9
          Szegedi Vi - CSM Watersport O  2013/02/17  5-4
          HVSC - Szentes  2013/03/23  9-5
          Szolnok - AQUA SE  2013/03/23  11-9
          ZF-Eger - HVSC  2013/03/23  5-10
          Csongrád Városi - Szolnok  2013/03/23  4-10
          Szentes - AQUA SE  2013/03/23  14-7
          Csongrád Városi - ZF-Eger  2013/03/23  6-15
          AQUA SE - HVSC  2013/03/24  7-12
          ZF-Eger - Szolnok  2013/03/24  10-7
          Csongrád Városi - AQUA SE  2013/03/24  9-13
          ZF-Eger - Szentes  2013/03/24  12-5
          HVSC - Szolnok  2013/03/24  6-4
          Szentes - Csongrád Városi   2013/03/24  12-7
          HVSC - Csongrád Városi   2013/04/12  19-8
          Szolnok - Szentes  2013/04/12  5-12
          AQUA SE - ZF-Eger  2013/04/12  4-12
          Csongrád Városi - Szolnok  2013/04/13  3-13
          Szentes - AQUA SE  2013/04/13  7-6
          ZF-Eger - HVSC  2013/04/13  7-6
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2013/04/13  5-11
          Szolnok - AQUA SE  2013/04/13  6-6
          HVSC - Szentes  2013/04/13  10-2
          Csongrád Városi - ZF-Eger  2013/04/13  7-13
          Szentes - Csongrád Városi   2013/04/14  6-5
          ZF-Eger - Szolnok  2013/04/14  10-4
          AQUA SE - HVSC  2013/04/14  7-16
          ZF-Eger - Szentes  2013/04/14  7-5
          HVSC - Szolnok  2013/04/14  6-6
          Csongrád Városi - AQUA SE  2013/04/14  7-11
          Zempléni Vízilab - CSM Watersport O  2013/05/11  5-10
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vi  2013/05/11  2-11
          CSM Watersport O - Viitorul Cluj CS  2013/05/11  9-3
          Szegedi Vi - Zempléni Vízilab  2013/05/11  13-8
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2013/05/11  5-8
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2013/05/12  5-8
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2013/05/12  2-9
          CSM Watersport O - Csabai Csirkefog  2013/05/12  16-6
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj CS  2013/05/12  8-10
          Szegedi Vi - CSM Watersport O  2013/05/12  4-7
       Gyermek III. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Csongrád Városi   2012/11/10  12-3
          DVSE - CSM Watersport  2012/11/10  2-11
          Csongrád Városi - VaterPolo Klub V  2012/11/10  4-11
          CSM Watersport - Szolnok  2012/11/10  5-5
          VaterPolo Klub V - DVSE  2012/11/10  11-4
          Csongrád Városi - CSM Watersport  2012/11/11  2-5
          Szolnok - VaterPolo Klub V  2012/11/11  0-6
          DVSE - Csongrád Városi   2012/11/11  4-5
          CSM Watersport - VaterPolo Klub V  2012/11/11  6-3
          Szolnok - DVSE  2012/11/11  12-4
          Szentes - Csabai Csirkefog  2012/12/15  12-5
          Dinamo Prosper O - Szegedi Vi  2012/12/15  10-6
          CSM Watersport - ZF-Eger  2012/12/15  12-7
          Spartak-Prozivka - Szentes  2012/12/15  1-6
          Szolnok - AQUA SE  2012/12/15  25-11
          Szentes L. - HVSC  2012/12/15  6-9
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2012/12/15  3-14
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2012/12/15  18-5
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2012/12/15  6-3
          HVSC - CSM Watersport  2012/12/15  14-7
          Csongrád Városi - AQUA SE  2012/12/15  13-8
          Szentes L. - VaterPolo Klub V  2012/12/15  14-4
          CSM Watersport - Szentes L.  2012/12/16  7-7
          DVSE - Csongrád Városi   2012/12/16  9-14
          HVSC - ZF-Eger  2012/12/16  12-2
          Szentes - Dinamo Prosper O  2012/12/16  3-3
          VaterPolo Klub V - CSM Watersport  2012/12/16  3-9
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2012/12/16  2-7
          Szolnok - Csongrád Városi   2012/12/16  13-9
          ZF-Eger - Szentes L.  2012/12/16  4-8
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2012/12/16  3-7
          AQUA SE - DVSE  2012/12/16  10-16
          VaterPolo Klub V - HVSC  2012/12/16  1-12
          Szegedi Vi - Szentes  2012/12/16  2-14
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2012/12/16  5-5
          Szentes - Csabai Csirkefog  2013/01/12  5-4
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2013/01/12  3-7
          Szegedi Vi - Szentes  2013/01/12  5-18
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2013/01/12  11-3
          Szentes - Dinamo Prosper O  2013/01/13  1-9
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2013/01/13  2-7
          Spartak-Prozivka - Szentes  2013/01/13  2-5
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2013/01/13  2-11
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2013/01/13  7-3
          Szentes L. - HVSC  2013/02/09  7-12
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2013/02/09  2-5
          HVSC - CSM Watersport  2013/02/09  9-5
          CSM Watersport - ZF-Eger  2013/02/09  4-8
          Dinamo Prosper O - Szegedi Vi  2013/02/09  15-9
          Szentes - Csabai Csirkefog  2013/02/09  9-2
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2013/02/09  15-6
          Szegedi Vi - Szentes  2013/02/09  7-13
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2013/02/09  5-7
          CSM Watersport - Szentes L.  2013/02/10  4-2
          HVSC - ZF-Eger  2013/02/10  8-5
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2013/02/10  9-6
          VaterPolo Klub V - CSM Watersport  2013/02/10  2-3
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2013/02/10  5-12
          ZF-Eger - Szentes L.  2013/02/10  5-10
          Spartak-Prozivka - Szentes  2013/02/10  7-11
          VaterPolo Klub V - HVSC  2013/02/10  7-2
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2013/02/10  10-14
          Szentes - Dinamo Prosper O  2013/02/10  8-11
          Szentes - Csabai Csirkefog  2013/03/16  7-4
          Dinamo Prosper O - Szegedi Vi  2013/03/16  11-2
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2013/03/16  6-2
          Szegedi Vi - Szentes  2013/03/16  1-2
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2013/03/16  9-3
          Szentes - Dinamo Prosper O  2013/03/17  2-7
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2013/03/17  2-5
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2013/03/17  3-5
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2013/03/17  8-1
          Szolnok - AQUA SE  2013/05/25  18-7
          DVSE - Csongrád Városi   2013/05/25  6-4
          Szolnok - Csongrád Városi   2013/05/25  13-6
          Szentes - Csabai Csirkefog  2013/05/25  7-7
          Dinamo Prosper O - Szegedi Vi  2013/05/25  9-4
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2013/05/25  7-4
          Szegedi Vi - Szentes  2013/05/25  5-7
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2013/05/25  10-4
          AQUA SE - DVSE  2013/05/26  7-9
          Szentes - Dinamo Prosper O  2013/05/26  4-9
          DVSE - Szolnok  2013/05/26  3-16
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2013/05/26  5-9
          Csongrád Városi - AQUA SE  2013/05/26  7-6
          Spartak-Prozivka - Szentes  2013/05/26  9-8
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2013/05/26  1-11
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2013/05/26  14-5
  2011/2012
     Ellenőr 281
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SC AUSTRIA - Diósgyőri Várfür  2012/06/16  5-15
          Fehérvár PSE - Csongrád VVSE  2012/06/16  14-12
          Diósgyőri Várfür - SZTE EHÖK Sport   2012/06/16  5-10
          Csongrád VVSE - SC AUSTRIA  2012/06/16  7-8
          SZTE EHÖK Sport - Fehérvár PSE  2012/06/16  6-10
       GYERMEK I. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DINAMO PROSPER O - VaterPolo Klub V  2011/10/30  1-7
          Spartak Szabadka - Szentesi Vízilab  2011/11/19  11-12
          Clubul Sportiv C - PSN Zrt..  2011/11/19  12-0
          Szentesi Vízilab - DINAMO PROSPER O  2011/11/19  15-4
          Szegedi Vizipóló - DVSE  2011/11/19  2-5
          Spartak Szabadka - VaterPolo Klub V  2011/11/19  9-8
          DINAMO PROSPER O - Clubul Sportiv C  2011/11/19  4-9
          PSN Zrt.. - Szegedi Vizipóló  2011/11/19  3-9
          VaterPolo Klub V - DVSE  2011/11/19  9-7
          Csabai Csirkefog - Sugovica Vízilab  2011/12/10  14-8
          Aquasport - ZF-Eger  2011/12/10  8-5
          AQUA SE - Torpi Mures CS  2011/12/10  12-3
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2011/12/10  7-10
          Torpi Mures CS - Sugovica Vízilab  2011/12/10  7-8
          ZF-Eger - Zempléni Vízilab  2011/12/10  17-9
          Viitorul Cluj CS - Aquasport   2011/12/10  8-9
          Zempléni Vízilab - AQUA SE  2011/12/10  6-13
          Szegedi Vizipóló - Szentesi Vízilab  2012/01/07  3-12
          DVSE - Spartak Szabadka  2012/01/07  9-6
          Clubul Sportiv C - VaterPolo Klub V  2012/01/07  16-1
          PSN Zrt.. - DINAMO PROSPER O  2012/01/07  13-8
          Viitorul Cluj CS - Torpi Mures CS  2012/01/07  26-6
          Szentesi Vízilab - DVSE  2012/01/07  19-5
          VaterPolo Klub V - DINAMO PROSPER O  2012/01/07  6-10
          Spartak Szabadka - PSN Zrt..  2012/01/07  11-6
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2012/01/07  13-6
          DVSE - Clubul Sportiv C  2012/02/11  2-8
          Szegedi Vizipóló - VaterPolo Klub V  2012/02/11  7-5
          PSN Zrt.. - Szentesi Vízilab  2012/02/11  0-5
          VaterPolo Klub V - Spartak Szabadka  2012/02/11  5-7
          PSN Zrt.. - Clubul Sportiv C  2012/02/11  8-10
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Vízilab  2012/02/11  8-12
          DVSE - Szegedi Vizipóló  2012/02/11  7-2
          DVSE - VaterPolo Klub V  2012/03/10  15-6
          Clubul Sportiv C - DINAMO PROSPER O  2012/03/10  10-5
          Szentesi Vízilab - Spartak Szabadka  2012/03/10  17-11
          Szegedi Vizipóló - PSN Zrt..  2012/03/10  13-7
          Spartak Szabadka - Clubul Sportiv C  2012/03/10  2-10
          VaterPolo Klub V - Szentesi Vízilab  2012/03/10  5-22
          DINAMO PROSPER O - Szegedi Vizipóló  2012/03/10  3-7
          PSN Zrt.. - DVSE  2012/03/10  5-9
          Szegedi Vizipóló - Spartak Szabadka  2012/04/28  7-12
          DVSE - DINAMO PROSPER O  2012/04/28  5-7
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízilab  2012/04/28  13-12
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vizipóló  2012/04/28  16-5
          Spartak Szabadka - DVSE  2012/04/28  14-10
          VaterPolo Klub V - Clubul Sportiv C  2012/04/28  5-7
          DINAMO PROSPER O - PSN Zrt..  2012/04/28  9-6
          Zempléni Vízilab - Sugovica Vízilab  2012/05/05  19-8
          Aquasport - AQUA SE  2012/05/05  10-10
          Sugovica Vízilab - Torpi Mures CS  2012/05/05  6-8
          AQUA SE - Zempléni Vízilab  2012/05/05  19-12
          Csabai Csirkefog - Viitorul Cluj CS  2012/05/05  7-8
          ZF-Eger - Aquasport   2012/05/05  11-11
          Torpi Mures CS - Csabai Csirkefog  2012/05/05  7-15
          Viitorul Cluj CS - ZF-Eger  2012/05/05  5-15
          AQUA SE - Csabai Csirkefog  2012/05/19  6-2
          Torpi Mures CS - Viitorul Cluj CS  2012/05/19  6-4
          DINAMO PROSPER O - VaterPolo Klub V  2012/05/19  4-4
          ZF-Eger - AQUA SE  2012/05/19  4-9
          Zempléni Vízilab - Aquasport   2012/05/19  8-14
          Sugovica Vízilab - ZF-Eger  2012/05/19  8-16
          Spartak Szabadka - DINAMO PROSPER O  2012/05/19  13-13
          Aquasport - Torpi Mures CS  2012/05/19  6-3
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2012/05/19  12-9
          Viitorul Cluj CS - Sugovica Vízilab  2012/05/19  15-7
       GYERMEK II. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vizipóló  2011/10/22  6-3
          Csongrád - DVSE  2011/10/22  7-2
          Szegedi Vizipóló - Viitorul Cluj CS  2011/10/22  23-2
          Csongrád - AQUA SE  2011/10/22  7-3
          Szentesi Vízilab - Viitorul Cluj CS  2011/10/22  22-1
          AQUA SE - DVSE  2011/10/22  6-5
          Szegedi Vizipóló - DVSE  2011/10/23  11-4
          Viitorul Cluj CS - AQUA SE  2011/10/23  2-11
          Szentesi Vízilab - Csongrád  2011/10/23  9-5
          Szegedi Vizipóló - AQUA SE  2011/10/23  8-0
          HVSC - Szegedi Vizipóló  2011/11/12  6-7
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2011/11/12  3-5
          Csabai Csirkefog - Szolnok  2011/11/12  4-9
          Cs Oradea1 - AQUA SE  2011/11/12  3-2
          Szolnok - AQUA SE  2011/11/12  8-3
          Csabai Csirkefog - HVSC  2011/11/12  4-10
          Szentesi Vízilab - Cs Oradea1  2011/11/12  4-3
          Szegedi Vizipóló - Csongrád  2011/11/12  7-7
          Cs Oradea1 - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  7-4
          AQUA SE - Szentesi Vízilab  2011/11/13  1-6
          Csongrád - Csabai Csirkefog  2011/11/13  7-5
          HVSC - Szolnok  2011/11/13  8-5
          Szegedi Vizipóló - AQUA SE  2011/11/13  9-4
          Csabai Csirkefog - Cs Oradea1  2011/11/13  1-17
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2011/11/13  7-11
          HVSC - Csongrád  2011/11/13  11-5
          DVSE - PSN Zrt.  2011/12/03  36-3
          DVSE - Viitorul Cluj CS  2011/12/03  23-7
          PSN Zrt. - Viitorul Cluj CS  2011/12/04  4-24
          Torpi Mures Club - DVSE  2011/12/04  4-31
          Viitorul Cluj CS - Cs Oradea2  2011/12/04  7-19
          Szegedi Vizipóló - Szolnok  2012/02/25  2-4
          Szentesi Vízilab - Csabai Csirkefog  2012/02/25  16-8
          Cs Oradea2 - Miskolc II.  2012/02/25  16-6
          Miskolc I. - AMEFA Arad  2012/02/25  18-14
          Cs Oradea1 - Csongrád  2012/02/25  12-3
          DVSE - Torpi Mures Club  2012/02/25  33-9
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vizipóló  2012/02/25  8-20
          Viitorul Cluj CS - PSN Zrt.  2012/02/25  16-3
          AMEFA Arad - Cs Oradea2  2012/02/25  13-19
          Csongrád - AQUA SE  2012/02/25  4-4
          Torpi Mures Club - Miskolc I.  2012/02/25  9-23
          Szolnok - Cs Oradea1  2012/02/25  6-14
          PSN Zrt. - DVSE  2012/02/25  3-13
          Miskolc II. - Viitorul Cluj CS  2012/02/25  6-14
          AMEFA Arad - PSN Zrt.  2012/02/26  16-4
          Csabai Csirkefog - Szolnok  2012/02/26  8-18
          Viitorul Cluj CS - Torpi Mures Club  2012/02/26  22-6
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2012/02/26  7-12
          Cs Oradea2 - Miskolc I.  2012/02/26  12-13
          Cs Oradea1 - AQUA SE  2012/02/26  20-3
          Miskolc II. - DVSE  2012/02/26  4-21
          HVSC - Szegedi Vizipóló  2012/02/26  11-4
          PSN Zrt. - Torpi Mures Club  2012/02/26  16-10
          Szentesi Vízilab - Cs Oradea1  2012/02/26  2-11
          Cs Oradea2 - Viitorul Cluj CS  2012/02/26  13-9
          Szegedi Vizipóló - Csongrád  2012/02/26  11-1
          DVSE - AMEFA Arad  2012/02/26  18-10
          Csabai Csirkefog - HVSC  2012/02/26  11-21
          Miskolc I. - Miskolc II.  2012/02/26  20-13
          Szolnok - AQUA SE  2012/02/26  9-5
          Miskolc I. - DVSE  2012/03/24  15-16
          HVSC - Csongrád  2012/03/24  10-3
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2012/03/24  6-7
          Miskolc II. - Torpi Mures Club  2012/03/24  19-13
          Csabai Csirkefog - Cs Oradea1  2012/03/24  4-13
          Viitorul Cluj CS - AMEFA Arad  2012/03/24  7-23
          Szegedi Vizipóló - AQUA SE  2012/03/24  10-2
          Cs Oradea2 - PSN Zrt.  2012/03/24  20-9
          HVSC - Szolnok  2012/03/24  11-6
          Miskolc I. - Viitorul Cluj CS  2012/03/24  16-9
          Csongrád - Csabai Csirkefog  2012/03/24  10-6
          DVSE - Cs Oradea2  2012/03/24  18-4
          AQUA SE - Szentesi Vízilab  2012/03/24  0-11
          PSN Zrt. - Miskolc II.  2012/03/24  9-15
          Cs Oradea1 - Szegedi Vizipóló  2012/03/24  10-7
          Torpi Mures Club - AMEFA Arad  2012/03/24  11-25
          Csongrád - Cs Oradea1  2012/03/25  1-13
          HVSC - AQUA SE  2012/03/25  8-1
          Csongrád - Szolnok  2012/03/25  4-9
          Cs Oradea1 - HVSC  2012/03/25  10-3
          DVSE - PSN Zrt.  2012/03/25  21-4
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vizipóló  2012/03/25  9-4
          Viitorul Cluj CS - Miskolc II.  2012/03/25  5-4
          AQUA SE - Csabai Csirkefog  2012/03/25  8-1
          Miskolc I. - Torpi Mures Club  2012/03/25  21-7
          Csabai Csirkefog - Szentesi Vízilab  2012/03/25  4-11
          Cs Oradea2 - AMEFA Arad  2012/03/25  8-14
          DVSE - Viitorul Cluj CS  2012/03/25  10-1
          PSN Zrt. - Miskolc I.  2012/03/25  7-12
          AMEFA Arad - Miskolc II.  2012/03/25  17-14
          Torpi Mures Club - Cs Oradea2  2012/03/25  8-22
          AMEFA Arad - Miskolc I.  2012/04/14  7-15
          Miskolc II. - Cs Oradea2  2012/04/14  3-13
          Szentesi Vízilab - Csongrád  2012/04/14  10-5
          PSN Zrt. - Viitorul Cluj CS  2012/04/14  4-11
          Torpi Mures Club - DVSE  2012/04/14  4-16
          Miskolc II. - Miskolc I.  2012/04/14  10-18
          Viitorul Cluj CS - Cs Oradea2  2012/04/14  2-15
          AMEFA Arad - DVSE  2012/04/14  8-7
          Torpi Mures Club - PSN Zrt.  2012/04/14  9-10
          Torpi Mures Club - Viitorul Cluj CS  2012/04/15  8-11
          PSN Zrt. - AMEFA Arad  2012/04/15  3-12
          DVSE - Miskolc II.  2012/04/15  11-1
          Miskolc I. - Cs Oradea2  2012/04/15  11-7
          AMEFA Arad - Torpi Mures Club  2012/04/15  24-8
          Miskolc II. - PSN Zrt.  2012/04/15  8-4
          Viitorul Cluj CS - Miskolc I.  2012/04/15  8-9
          Cs Oradea2 - DVSE  2012/04/15  5-9
          Cs Oradea1 - Csabai Csirkefog  2012/05/12  19-8
          AQUA SE - Szegedi Vizipóló  2012/05/12  7-7
          Torpi Mures Club - Miskolc II.  2012/05/12  11-20
          Szentesi Vízilab - Szolnok  2012/05/12  16-4
          AMEFA Arad - Viitorul Cluj CS  2012/05/12  12-7
          Csongrád - HVSC  2012/05/12  5-9
          Miskolc I. - PSN Zrt.  2012/05/12  11-4
          Csabai Csirkefog - AQUA SE  2012/05/12  6-6
          Cs Oradea2 - Torpi Mures Club  2012/05/12  23-7
          Viitorul Cluj CS - DVSE  2012/05/12  4-7
          Szolnok - Csongrád  2012/05/12  5-9
          Miskolc II. - AMEFA Arad  2012/05/12  9-13
          HVSC - Cs Oradea1  2012/05/12  4-8
          PSN Zrt. - Cs Oradea2  2012/05/12  4-9
          DVSE - Miskolc I.  2012/05/12  10-10
          Cs Oradea1 - Csongrád  2012/05/13  9-5
          DVSE - Torpi Mures Club  2012/05/13  29-4
          Szentesi Vízilab - Csabai Csirkefog  2012/05/13  9-6
          Viitorul Cluj CS - PSN Zrt.  2012/05/13  12-8
          Szegedi Vizipóló - Szolnok  2012/05/13  13-0
          AMEFA Arad - Cs Oradea2  2012/05/13  12-10
          Torpi Mures Club - Miskolc I.  2012/05/13  8-26
          Miskolc II. - Viitorul Cluj CS  2012/05/13  4-6
          Csongrád - AQUA SE  2012/05/13  3-4
          PSN Zrt. - DVSE  2012/05/13  3-13
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vizipóló  2012/05/13  12-3
          HVSC - Szentesi Vízilab  2012/05/13  4-5
          Miskolc I. - AMEFA Arad  2012/05/13  23-15
          Cs Oradea2 - Miskolc II.  2012/05/13  14-4
       GYERMEK III. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - VaterPolo Klub V  2011/11/04  5-13
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vizipóló  2011/11/04  16-4
          Szentesi Vízilab - Szolnok  2011/11/05  6-3
          VaterPolo Klub V - Csabai Csirkefog  2011/11/05  12-3
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2011/11/05  33-2
          Csabai Csirkefog - Szolnok  2011/11/05  2-9
          Szegedi Vizipóló - VaterPolo Klub V  2011/11/05  2-23
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2011/11/05  3-13
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vizipóló  2011/11/06  18-3
          VaterPolo Klub V - Szolnok  2011/11/06  13-5
          Csabai Csirkefog - ZF-Eger  2011/11/06  0-15
          Szolnok - Szegedi Vizipóló  2011/11/06  14-5
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2011/11/06  8-7
          Szentesi Vízilab - Csabai Csirkefog  2011/11/06  17-6
          Szentes leány - Szentesi Vízilab  2012/01/14  3-4
          Szegedi Vizipóló - Crisul II.  2012/01/14  17-9
          Zempléni Vízilab - Spartak Szabadka  2012/01/14  7-5
          Viitorul Cluj CS - Szentesi Vízilab  2012/01/14  4-13
          DINAMO PROSPER O - Szolnok  2012/01/14  5-12
          Szentes leány - AQUA SE  2012/01/14  4-4
          Szegedi Vizipóló - Félegyházi TSI  2012/01/15  22-11
          Szentesi Vízilab - AQUA SE  2012/01/15  7-2
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2012/01/15  10-7
          Viitorul Cluj CS - Szolnok  2012/01/15  2-16
          Crisul II. - Spartak Szabadka  2012/01/15  9-11
          DINAMO PROSPER O - Szentes leány  2012/01/15  1-4
          Zempléni Vízilab - Szegedi Vizipóló  2012/01/15  5-11
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2012/01/15  8-5
          Félegyházi TSI - Crisul II.  2012/01/15  14-15
          Szentes leány - Viitorul Cluj CS  2012/01/15  6-2
          Spartak Szabadka - Csabai Csirkefog  2012/01/15  6-8
          AQUA SE - DINAMO PROSPER O  2012/01/15  0-5
          DVSE - Csongrád  2012/02/18  17-4
          VaterPolo Klub V - Crisul I.  2012/02/19  10-5
          Csongrád - ZF-Eger  2012/02/19  4-19
          HVSC - VaterPolo Klub V  2012/02/19  9-2
          Szentesi Vízilab - Szentes leány  2012/02/19  9-5
          Spartak Szabadka - Szegedi Vizipóló  2012/03/17  7-9
          Félegyházi TSI - Zempléni Vízilab  2012/03/17  13-12
          Crisul II. - Csabai Csirkefog  2012/03/17  10-6
          Szegedi Vizipóló - Zempléni Vízilab  2012/03/17  8-5
          Crisul II. - Félegyházi TSI  2012/03/17  15-16
          Csabai Csirkefog - Spartak Szabadka  2012/03/17  6-6
          Zempléni Vízilab - Crisul II.  2012/03/18  11-7
          Csabai Csirkefog - Félegyházi TSI  2012/03/18  9-6
          Zempléni Vízilab - Spartak Szabadka  2012/03/18  6-7
          Szegedi Vizipóló - Crisul II.  2012/03/18  15-5
          Félegyházi TSI - Spartak Szabadka  2012/03/18  12-13
          Szegedi Vizipóló - Csabai Csirkefog  2012/03/18  7-5
          Viitorul Cluj CS - Szolnok  2012/04/21  2-10
          DINAMO PROSPER O - Szentes leány  2012/04/21  2-3
          Szentesi Vízilab - AQUA SE  2012/04/21  6-1
          Szentes leány - Viitorul Cluj CS  2012/04/21  5-5
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2012/04/21  6-8
          AQUA SE - DINAMO PROSPER O  2012/04/21  10-1
          Szentes leány - Szolnok  2012/04/22  4-11
          Viitorul Cluj CS - AQUA SE  2012/04/22  3-9
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Vízilab  2012/04/22  3-11
          AQUA SE - Szentes leány  2012/04/22  10-5
          Szentesi Vízilab - Viitorul Cluj CS  2012/04/22  11-5
          Szolnok - DINAMO PROSPER O  2012/04/22  7-3
          Szegedi Vizipóló - Félegyházi TSI  2012/04/28  14-9
          Crisul II. - Spartak Szabadka  2012/04/28  7-9
          Zempléni Vízilab - Szegedi Vizipóló  2012/04/28  4-12
          Félegyházi TSI - Crisul II.  2012/04/28  13-7
          Spartak Szabadka - Csabai Csirkefog  2012/04/28  6-4
          Zempléni Vízilab - Félegyházi TSI  2012/04/29  12-15
          Szegedi Vizipóló - Spartak Szabadka  2012/04/29  10-1
          Csabai Csirkefog - Crisul II.  2012/04/29  6-7
          Spartak Szabadka - Zempléni Vízilab  2012/04/29  6-5
          Crisul II. - Szegedi Vizipóló  2012/04/29  4-16
          Félegyházi TSI - Csabai Csirkefog  2012/04/29  11-2
  2010/2011
     Ellenőr 242
       GYERMEK I. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A.M.E.F.A. Arad - Debreceni Cívis   2010/11/13  8-9
          MAROSVÁSÁRHELY - Spartak Subotica  2010/11/13  19-12
          yyyy - Spartak Subotica  2010/11/13  19-12
          MAROSVÁSÁRHELY - Spartak Subotica  2010/11/13  19-12
          A.M.E.F.A. Arad - SZVPS  2010/11/13  5-16
          MAROSVÁSÁRHELY - Debreceni Cívis   2010/11/13  10-4
          yyyy - Debreceni Cívis   2010/11/13  10-4
          MAROSVÁSÁRHELY - Debreceni Cívis   2010/11/13  10-4
          SZVPS - Spartak Subotica  2010/11/13  10-6
          A.M.E.F.A. Arad - MAROSVÁSÁRHELY  2010/11/14  10-11
          A.M.E.F.A. Arad - yyyy  2010/11/14  10-11
          A.M.E.F.A. Arad - MAROSVÁSÁRHELY  2010/11/14  10-11
          Debreceni Cívis - Spartak Subotica  2010/11/14  7-7
          MAROSVÁSÁRHELY - SZVPS  2010/11/14  9-14
          yyyy - SZVPS  2010/11/14  9-14
          MAROSVÁSÁRHELY - SZVPS  2010/11/14  9-14
          A.M.E.F.A. Arad - Spartak Subotica  2010/11/14  9-14
          SZVPS - Debreceni Cívis   2010/11/14  10-6
          CS Crisul Oradea - A.M.E.F.A. Arad   2010/12/04  13-3
          MAROSVÁSÁRHELY - CS Crisul Oradea  2010/12/04  6-12
          yyyy - CS Crisul Oradea  2010/12/04  6-12
          MAROSVÁSÁRHELY - CS Crisul Oradea  2010/12/04  6-12
          A.M.E.F.A. Arad - VaterPolo Klub V  2010/12/04  4-13
          ZF-Eger - Spartak Subotica  2010/12/04  6-8
          SZVPS - Debreceni Cívis   2010/12/04  5-7
          ZF-Eger - A.M.E.F.A. Arad   2011/01/16  11-3
          Debreceni Cívis - Spartak Subotica  2011/02/12  3-9
          ZF-Eger - CS Crisul Oradea  2011/02/12  4-10
          SZVPS - MAROSVÁSÁRHELY  2011/02/12  6-9
          SZVPS - yyyy  2011/02/12  6-9
          SZVPS - MAROSVÁSÁRHELY  2011/02/12  6-9
          Debreceni Cívis - VaterPolo Klub V  2011/02/12  2-10
          A.M.E.F.A. Arad - CS Crisul Oradea  2011/02/12  3-13
          Debreceni Cívis - SZVPS  2011/03/05  8-9
          Spartak Subotica - ZF-Eger  2011/03/05  7-9
          SZVPS - CS Crisul Oradea  2011/03/05  6-13
          MAROSVÁSÁRHELY - VaterPolo Klub V  2011/03/05  8-13
          yyyy - VaterPolo Klub V  2011/03/05  8-13
          MAROSVÁSÁRHELY - VaterPolo Klub V  2011/03/05  8-13
          A.M.E.F.A. Arad - Spartak Subotica  2011/03/05  10-16
          Debreceni Cívis - A.M.E.F.A. Arad   2011/03/26  2-11
          ZF-Eger - SZVPS  2011/03/26  8-1
          Spartak Subotica - MAROSVÁSÁRHELY  2011/03/26  8-10
          Spartak Subotica - yyyy  2011/03/26  8-10
          Spartak Subotica - MAROSVÁSÁRHELY  2011/03/26  8-10
          VaterPolo Klub V - CS Crisul Oradea  2011/03/26  5-10
          MAROSVÁSÁRHELY - Debreceni Cívis   2011/03/26  13-0
          yyyy - Debreceni Cívis   2011/03/26  13-0
          MAROSVÁSÁRHELY - Debreceni Cívis   2011/03/26  13-0
          SZVPS - VaterPolo Klub V  2011/03/26  3-10
          A.M.E.F.A. Arad - ZF-Eger  2011/03/26  7-5
          CS Crisul Oradea - Spartak Subotica  2011/03/26  9-7
          Zempléni Vízilab - AQUA Sportegyesü  2011/04/30  5-17
          Viitorul Cluj - MAROSVÁSÁRHELYII  2011/04/30  11-13
          AQUA Sportegyesü - Csabai Csirkefog  2011/04/30  6-10
          Zempléni Vízilab - MAROSVÁSÁRHELYII  2011/04/30  8-22
          Csabai Csirkefog - Viitorul Cluj   2011/04/30  12-10
          AQUA Sportegyesü - MAROSVÁSÁRHELYII  2011/05/28  10-15
          Zempléni Vízilab - Csabai Csirkefog  2011/05/28  8-16
          Viitorul Cluj - AQUA Sportegyesü  2011/05/28  9-10
          Csabai Csirkefog - MAROSVÁSÁRHELYII  2011/05/28  11-8
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj   2011/05/28  13-14
       GYERMEK II. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2010/10/23  9-7
          Csongrád Városi - HVSC  2010/10/23  3-14
          Debreceni Cívis - ZF-Eger  2010/10/23  6-11
          Szolnok - HVSC  2010/10/23  7-11
          Csongrád Városi - Debreceni Cívis   2010/10/23  5-6
          ZF-Eger - HVSC  2010/10/24  6-8
          Szolnok - Csongrád Városi   2010/10/24  8-6
          Debreceni Cívis - HVSC  2010/10/24  3-6
          Csongrád Városi - ZF-Eger  2010/10/24  6-5
          Szolnok - Debreceni Cívis   2010/10/24  6-3
          CS Crisul Oradea - Csongrád Városi   2010/11/20  19-4
          Szentesi Vízilab - Szolnok  2010/11/20  6-3
          Debreceni Cívis - SZVPS  2010/11/20  7-4
          HVSC - ZF-Eger  2010/11/20  5-8
          Szentes leány - Csabai Csirkefog  2010/11/20  13-6
          SKP Kosice (Kass - DINAMO PROSPER O  2010/11/20  11-5
          Csongrád Városi - Szolnok  2010/11/20  7-14
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2010/11/20  14-3
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2010/11/20  6-11
          DINAMO PROSPER O - Szentes leány  2010/11/20  3-17
          CS Crisul Oradea - HVSC  2010/11/20  20-4
          Debreceni Cívis - SKP Kosice (Kass  2010/11/20  13-2
          Csabai Csirkefog - DINAMO PROSPER O  2010/11/21  16-4
          SKP Kosice (Kass - SZVPS  2010/11/21  2-10
          Szolnok - ZF-Eger  2010/11/21  1-9
          Szentes leány - Debreceni Cívis   2010/11/21  3-7
          HVSC - Csongrád Városi   2010/11/21  6-7
          SZVPS - DINAMO PROSPER O  2010/11/21  20-2
          Szentesi Vízilab - CS Crisul Oradea  2010/11/21  5-10
          Debreceni Cívis - Csabai Csirkefog  2010/11/21  6-5
          SKP Kosice (Kass - Szentes leány  2010/11/21  4-3
          Csongrád Városi - ZF-Eger  2010/11/21  6-8
          CS Crisul Oradea - Szolnok  2010/11/21  12-6
          HVSC - Szentesi Vízilab  2010/11/21  5-10
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2011/01/09  8-8
          Csongrád Városi - HVSC  2011/01/09  1-15
          SZVPS - Szentes leány  2011/02/05  7-6
          Szentes leány - SKP Kosice (Kass  2011/02/05  4-5
          SKP Kosice (Kass - DINAMO PROSPER O  2011/02/06  12-3
          CS Crisul Oradea - Csongrád Városi   2011/02/06  15-3
          Szentes leány - Csabai Csirkefog  2011/02/06  7-7
          HVSC - ZF-Eger  2011/02/06  6-11
          Csongrád Városi - Szolnok  2011/02/06  3-4
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2011/02/06  15-6
          CS Crisul Oradea - HVSC  2011/02/06  20-1
          DINAMO PROSPER O - Szentes leány  2011/02/06  5-7
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2011/02/06  4-7
          Debreceni Cívis - Csabai Csirkefog  2011/03/12  11-7
          SKP Kosice (Kass - Szentes leány  2011/03/12  6-7
          SZVPS - DINAMO PROSPER O  2011/03/12  13-4
          Szentes leány - Debreceni Cívis   2011/03/12  5-1
          Csabai Csirkefog - DINAMO PROSPER O  2011/03/12  8-9
          SKP Kosice (Kass - SZVPS  2011/03/12  5-7
          DINAMO PROSPER O - SKP Kosice (Kass  2011/03/13  1-13
          Csabai Csirkefog - Szentes leány  2011/03/13  4-8
          SZVPS - Debreceni Cívis   2011/03/13  3-2
          Csabai Csirkefog - SKP Kosice (Kass  2011/03/13  5-12
          DINAMO PROSPER O - Debreceni Cívis   2011/03/13  5-6
          Szentes leány - SZVPS  2011/03/13  3-1
          Csabai Csirkefog - SZVPS  2011/04/02  0-7
          Szentes leány - DINAMO PROSPER O  2011/04/02  8-7
          SKP Kosice (Kass - Debreceni Cívis   2011/04/02  2-3
          DINAMO PROSPER O - Csabai Csirkefog  2011/04/02  7-3
          SZVPS - SKP Kosice (Kass  2011/04/02  6-6
          Debreceni Cívis - Szentes leány  2011/04/02  3-3
          DINAMO PROSPER O - SZVPS  2011/04/03  9-6
          Szentes leány - SKP Kosice (Kass  2011/04/03  2-4
          Csabai Csirkefog - Debreceni Cívis   2011/04/03  4-7
          SZVPS - Szentes leány  2011/04/03  8-7
          SKP Kosice (Kass - Csabai Csirkefog  2011/04/03  9-9
          Debreceni Cívis - DINAMO PROSPER O  2011/04/03  6-7
          Szentesi Vízilab - HVSC  2011/05/12  10-4
       GYERMEK III. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2010/10/30  6-18
          Szentesi Vízilab - CS Crisul Oradea  2010/10/30  2-11
          AQUA Sportegyesü - ZF-Eger  2010/10/30  0-16
          Szolnok - CS Crisul Oradea  2010/10/30  9-9
          Szentesi Vízilab - AQUA Sportegyesü  2010/10/30  2-1
          Csabai Csirkefog - HVSC  2010/10/30  6-17
          A.M.E.F.A. Arad - Spartak  2010/10/30  12-5
          VaterPolo Klub V - HVSC  2010/10/30  4-12
          Csabai Csirkefog - A.M.E.F.A. Arad   2010/10/30  14-10
          VaterPolo Klub V - Spartak  2010/10/30  11-0
          A.M.E.F.A. Arad - HVSC  2010/10/31  8-14
          ZF-Eger - CS Crisul Oradea  2010/10/31  20-2
          Szolnok - AQUA Sportegyesü  2010/10/31  11-4
          Csabai Csirkefog - VaterPolo Klub V  2010/10/31  4-5
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2010/10/31  4-17
          HVSC - Spartak  2010/10/31  23-8
          AQUA Sportegyesü - CS Crisul Oradea  2010/10/31  3-8
          A.M.E.F.A. Arad - VaterPolo Klub V  2010/10/31  11-7
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2010/10/31  7-6
          Csabai Csirkefog - Spartak  2010/10/31  8-4
          Csabai Csirkefog - Szentesi Vízilab  2010/11/27  10-6
          CS Crisul Oradea - A.M.E.F.A. Arad   2010/11/27  8-4
          Szolnok - HVSC  2010/11/27  8-9
          VaterPolo Klub V - ZF-Eger  2010/11/27  1-9
          Csabai Csirkefog - CS Crisul Oradea  2010/11/27  10-9
          Szentesi Vízilab - HVSC  2010/11/27  3-7
          A.M.E.F.A. Arad - VaterPolo Klub V  2010/11/27  3-6
          ZF-Eger - Szolnok  2010/11/27  13-2
          VaterPolo Klub V - Csabai Csirkefog  2010/11/28  7-2
          Szolnok - A.M.E.F.A. Arad   2010/11/28  7-7
          HVSC - ZF-Eger  2010/11/28  2-11
          CS Crisul Oradea - Szentesi Vízilab  2010/11/28  2-5
          A.M.E.F.A. Arad - HVSC  2010/11/28  8-11
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2010/11/28  0-21
          CS Crisul Oradea - VaterPolo Klub V  2010/11/28  7-3
          Csabai Csirkefog - Szolnok  2010/11/28  11-9
          Szolnok - CS Crisul Oradea  2010/12/18  5-9
          Spartak - CS Crisul Oradea  2010/12/18  10-6
          Szentesi Vízilab - A.M.E.F.A. Arad   2010/12/18  8-5
          Debreceni Cívis - Csongrád Városi   2010/12/18  7-0
          HVSC - Csabai Csirkefog  2010/12/18  19-1
          SZVPS - AQUA Sportegyesü  2010/12/18  6-9
          VaterPolo Klub V - Szolnok  2010/12/18  12-0
          CS Crisul Oradea - Csongrád Városi   2010/12/18  5-4
          AQUA Sportegyesü - Debreceni Cívis   2010/12/18  2-3
          Spartak - SZVPS  2010/12/18  12-8
          Csabai Csirkefog - ZF-Eger  2010/12/18  1-18
          CS Crisul Oradea - HVSC  2010/12/18  4-3
          VaterPolo Klub V - Szentesi Vízilab  2010/12/18  10-4
          ZF-Eger - A.M.E.F.A. Arad   2010/12/18  22-4
          ZF-Eger - CS Crisul Oradea  2010/12/19  10-2
          HVSC - Szolnok  2010/12/19  12-0
          Debreceni Cívis - Spartak  2010/12/19  4-6
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2010/12/19  6-5
          SZVPS - CS Crisul Oradea  2010/12/19  6-1
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2010/12/19  3-2
          Csongrád Városi - AQUA Sportegyesü  2010/12/19  2-7
          SZVPS - Debreceni Cívis   2010/12/19  7-7
          CS Crisul Oradea - AQUA Sportegyesü  2010/12/19  9-2
          A.M.E.F.A. Arad - Csabai Csirkefog  2010/12/19  8-3
          Spartak - Csongrád Városi   2010/12/19  13-2
          HVSC - VaterPolo Klub V  2010/12/19  4-9
          Szentesi Vízilab - Csabai Csirkefog  2010/12/19  1-8
          A.M.E.F.A. Arad - CS Crisul Oradea  2010/12/19  7-14
          Csongrád Városi - SZVPS  2011/01/22  8-7
          SZVPS - Spartak  2011/01/23  6-4
          CS Crisul Oradea - A.M.E.F.A. Arad   2011/02/20  12-7
          Szolnok - HVSC  2011/02/20  4-12
          VaterPolo Klub V - ZF-Eger  2011/02/20  4-7
          Csabai Csirkefog - Szentesi Vízilab  2011/02/20  6-4
          A.M.E.F.A. Arad - VaterPolo Klub V  2011/02/20  7-8
          Csabai Csirkefog - CS Crisul Oradea  2011/02/20  5-3
          Szentesi Vízilab - HVSC  2011/02/20  3-8
          ZF-Eger - Szolnok  2011/02/20  15-5
          VaterPolo Klub V - Csabai Csirkefog  2011/03/19  9-4
          Szolnok - A.M.E.F.A. Arad   2011/03/19  5-3
          CS Crisul Oradea - Szentesi Vízilab  2011/03/19  8-4
          HVSC - ZF-Eger  2011/03/19  2-8
          AQUA Sportegyesü - CS Crisul Oradea  2011/03/19  6-1
          CS Crisul Oradea - VaterPolo Klub V  2011/03/19  10-5
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2011/03/19  2-17
          A.M.E.F.A. Arad - HVSC  2011/03/19  6-14
          Szolnok - CS Crisul Oradea  2011/03/20  4-10
          Szentesi Vízilab - A.M.E.F.A. Arad   2011/03/20  5-6
          Debreceni Cívis - Csongrád Városi   2011/03/20  5-0
          SZVPS - AQUA Sportegyesü  2011/03/20  9-5
          CS Crisul Oradea - Csongrád Városi   2011/03/20  3-5
          AQUA Sportegyesü - Debreceni Cívis   2011/03/20  0-4
          HVSC - Csabai Csirkefog  2011/03/20  13-7
          ZF-Eger - A.M.E.F.A. Arad   2011/03/20  14-4
          VaterPolo Klub V - Szentesi Vízilab  2011/03/20  3-7
          Csabai Csirkefog - ZF-Eger  2011/03/20  5-17
          CS Crisul Oradea - HVSC  2011/03/20  7-8
          Spartak - SZVPS  2011/03/25  9-8
          A.M.E.F.A. Arad - CS Crisul Oradea  2011/04/16  3-15
          Szentesi Vízilab - Csabai Csirkefog  2011/04/16  5-8
          HVSC - Szolnok  2011/04/16  10-5
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2011/04/16  12-4
          A.M.E.F.A. Arad - Csabai Csirkefog  2011/04/16  9-8
          Csongrád Városi - AQUA Sportegyesü  2011/04/16  5-3
          Szolnok - Szentesi Vízilab  2011/04/16  8-3
          ZF-Eger - CS Crisul Oradea  2011/04/16  7-6
          HVSC - VaterPolo Klub V  2011/04/16  3-3
          VaterPolo Klub V - A.M.E.F.A. Arad   2011/04/17  11-6
          Szolnok - ZF-Eger  2011/04/17  3-11
          HVSC - Szentesi Vízilab  2011/04/17  14-4
          CS Crisul Oradea - Csabai Csirkefog  2011/04/17  8-1
          A.M.E.F.A. Arad - Szolnok  2011/04/17  7-6
          ZF-Eger - HVSC  2011/04/17  8-1
          Csabai Csirkefog - VaterPolo Klub V  2011/04/17  3-5
          Szentesi Vízilab - CS Crisul Oradea  2011/04/17  3-7
          Spartak - AQUA Sportegyesü  2011/05/27  4-2
          Spartak - AQUA Sportegyesü  2011/05/28  8-1
          SZVPS - Csongrád Városi   2011/05/28  3-8
          CS Crisul Oradea - Debreceni Cívis   2011/05/28  4-3
          Debreceni Cívis - AQUA Sportegyesü  2011/05/28  5-1
          SZVPS - Spartak  2011/05/28  2-3
          Csongrád Városi - CS Crisul Oradea  2011/05/28  5-4
          AQUA Sportegyesü - Csongrád Városi   2011/05/29  1-3
          Spartak - Debreceni Cívis   2011/05/29  5-3
          AQUA Sportegyesü - CS Crisul Oradea  2011/05/29  2-8
          Debreceni Cívis - SZVPS  2011/05/29  2-9
       Halassy Olivér Gyermek Kupa - 1997
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hódmezővásárhely  2010/06/13  5-6
          Vasi Alligátorok - Kanizsa Vízilabd  2010/06/13  11-5
          ZF-Eger - Kanizsa Vízilabd  2010/06/13  9-4
          Hódmezővásárhely - Vasi Alligátorok  2010/06/13  11-10
  2009/2010
     Ellenőr 281
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhely - Tipo VSC  2009/10/10  7-19
          Hódmezővásárhely - Kaposvár  2009/10/24  6-17
          SZVPS - Neptun VSC  2010/03/13  10-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/10/23  11-16
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Hódmezővásárhely  2009/10/04  15-7
          Hódmezővásárhely - UVSE I.  2009/10/18  4-11
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/10/23  3-17
          Hódmezővásárhely - Szolnok  2009/10/25  16-10
          Hódmezővásárhely - ZF-Eger  2009/11/01  6-13
          Hódmezővásárhely - SZVPS  2009/11/19  11-13
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - FTC  2009/09/27  8-7
          SZVPS - Hódmezővásárhely  2009/10/04  18-2
          Szentes - Csongrád  2009/10/11  12-12
          Hódmezővásárhely - UVSE I.  2009/10/18  3-14
          KESI - Szentes  2009/10/23  7-12
          Hódmezővásárhely - Szolnok  2009/10/25  5-16
          Hódmezővásárhely - ZF-Eger  2009/11/01  4-25
          Hódmezővásárhely - SZVPS  2009/11/19  3-16
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti EAC - SVSE Baja  2009/10/17  14-14
          Kecskeméti SI - SzolnokiRozmárok  2009/10/17  13-17
          SVSE Baja - MAFC SCH  2009/10/17  11-16
          Szolnok II - Kanizsa Vízilabd  2010/06/05  10-6
          Kanizsa Vízilabd - Szolnok II  2010/06/05  8-9
       GYERMEK I. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkefog - Torpi Marosvh.  2010/02/13  7-12
          Spartak - Szentesi VK  2010/02/13  8-9
          Cívis Póló - ZF-Eger  2010/02/13  2-8
          Vojvodina - SZVPS  2010/02/13  12-10
          Torpi Marosvh. - Szentesi VK  2010/02/13  9-17
          Vojvodina - ZF-Eger  2010/02/13  12-3
          Spartak - SZVPS  2010/02/13  7-12
          Cívis Póló - Csabai Csirkefog  2010/02/13  6-3
          SZVPS - Spartak   2010/02/27  12-9
          Szentesi VK - Torpi Marosvh.  2010/02/27  7-6
          Csabai Csirkefog - Cívis Póló  2010/02/27  4-9
          ZF-Eger - Vojvodina  2010/02/27  2-15
          Torpi Marosvh. - Cívis Póló  2010/02/27  10-3
          Szentesi VK - SZVPS  2010/02/27  2-11
          Spartak - ZF-Eger  2010/02/27  15-9
          Vojvodina - Csabai Csirkefog  2010/02/27  18-0
          Cívis Póló - Spartak   2010/04/08  5-21
          Spartak - Vojvodina  2010/04/10  0-23
          Csabai Csirkefog - Szentesi VK  2010/04/10  3-25
          ZF-Eger - SZVPS  2010/04/10  8-10
          Vojvodina - Torpi Marosvh.  2010/04/10  7-17
          Szentesi VK - Cívis Póló  2010/04/10  18-5
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2010/04/10  19-1
          Torpi Marosvh. - ZF-Eger  2010/04/10  12-13
          ZF-Eger - Cívis Póló  2010/05/29  13-4
          Spartak - Torpi Marosvh.  2010/05/29  7-12
          Vojvodina - Szentesi VK  2010/05/29  15-8
          Cívis Póló - SZVPS  2010/05/29  1-24
          Torpi Marosvh. - Csabai Csirkefog  2010/05/29  13-4
          Szentesi VK - Spartak   2010/05/29  18-7
          SZVPS - Vojvodina  2010/05/29  10-9
          Csabai Csirkefog - ZF-Eger  2010/05/29  3-15
          Spartak - Cívis Póló  2010/06/02  7-3
          ZF-Eger - Csabai Csirkefog  2010/06/02  16-5
          Vojvodina - Torpi Marosvh.  2010/06/02  13-5
          SZVPS - Szentesi VK  2010/06/02  11-7
          Spartak - ZF-Eger  2010/06/02  14-13
          Cívis Póló - Csabai Csirkefog  2010/06/02  4-5
          Torpi Marosvh. - Szentesi VK  2010/06/02  13-12
          Vojvodina - SZVPS  2010/06/02  8-5
       GYERMEK II. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          sZOLNOK - Csabai Csirkefog  2010/02/20  11-5
          Hódmezővásárhely - ZF-Eger  2010/02/20  0-4
          Csongrád VVSE - SZVPS  2010/02/20  7-10
          Arad - SKP Kosice  2010/02/20  9-3
          Crisul1 - Szentesi VK  2010/02/20  7-3
          Csabai Csirkefog - Hódmezővásárhely  2010/02/20  4-17
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2010/02/20  3-1
          Szentesi VK - Arad  2010/02/20  8-6
          SZVPS - Crisul1  2010/02/20  3-8
          SKP Kosice - sZOLNOK  2010/02/20  5-14
          Szentesi VK - SKP Kosice  2010/02/21  12-10
          sZOLNOK - Hódmezővásárhely  2010/02/21  6-15
          SZVPS - Arad  2010/02/21  8-3
          ZF-Eger - Crisul1  2010/02/21  5-5
          Csabai Csirkefog - Csongrád VVSE  2010/02/21  5-13
          Szentesi VK - SZVPS  2010/02/21  7-6
          SKP Kosice - Hódmezővásárhely  2010/02/21  4-9
          Arad - ZF-Eger  2010/02/21  1-8
          Crisul1 - Csabai Csirkefog  2010/02/21  17-2
          Csongrád VVSE - sZOLNOK  2010/02/21  9-14
          sZOLNOK - Crisul1  2010/03/20  3-13
          Csabai Csirkefog - Arad  2010/03/20  7-5
          Hódmezővásárhely - Csongrád VVSE  2010/03/20  11-5
          ZF-Eger - Szentesi VK  2010/03/20  7-10
          SZVPS - SKP Kosice  2010/03/20  14-2
          Arad - sZOLNOK  2010/03/20  8-8
          Szentesi VK - Csabai Csirkefog  2010/03/20  21-10
          SZVPS - ZF-Eger  2010/03/20  2-8
          SKP Kosice - Csongrád VVSE  2010/03/20  7-15
          Crisul1 - Hódmezővásárhely  2010/03/20  16-2
          Csongrád VVSE - Crisul1  2010/03/21  1-15
          ZF-Eger - SKP Kosice  2010/03/21  19-0
          Csabai Csirkefog - SZVPS  2010/03/21  0-11
          Hódmezővásárhely - Arad  2010/03/21  6-4
          sZOLNOK - Szentesi VK  2010/03/21  11-17
          ZF-Eger - Csabai Csirkefog  2010/03/21  16-3
          SZVPS - sZOLNOK  2010/03/21  12-10
          Arad - Csongrád VVSE  2010/03/21  10-10
          SKP Kosice - Crisul1  2010/03/21  2-22
          Szentesi VK - Hódmezővásárhely  2010/03/21  16-7
          Crisul1 - Arad  2010/04/17  8-1
          Csabai Csirkefog - sZOLNOK  2010/04/17  6-9
          Hódmezővásárhely - SZVPS  2010/04/17  3-3
          Csongrád VVSE - Szentesi VK  2010/04/17  2-13
          Csabai Csirkefog - SKP Kosice  2010/04/17  11-1
          sZOLNOK - ZF-Eger  2010/04/17  1-10
          Szentesi VK - Crisul1  2010/04/17  10-10
          SKP Kosice - Arad  2010/04/17  1-20
          ZF-Eger - Hódmezővásárhely  2010/04/17  3-4
          SZVPS - Csongrád VVSE  2010/04/17  10-7
          Csongrád VVSE - ZF-Eger  2010/04/18  1-8
          Arad - Szentesi VK  2010/04/18  3-9
          Hódmezővásárhely - Csabai Csirkefog  2010/04/18  9-2
          Crisul1 - SZVPS  2010/04/18  9-3
          sZOLNOK - SKP Kosice  2010/04/18  11-0
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2010/04/18  7-6
          SKP Kosice - Szentesi VK  2010/04/18  1-16
          Arad - SZVPS  2010/04/18  8-5
          Crisul1 - ZF-Eger  2010/04/18  7-3
          Hódmezővásárhely - sZOLNOK  2010/04/18  9-5
          sZOLNOK - Csongrád VVSE  2010/05/01  6-8
          SZVPS - Szentesi VK  2010/05/01  3-7
          Hódmezővásárhely - SKP Kosice  2010/05/01  18-1
          Csabai Csirkefog - Crisul1  2010/05/01  2-20
          ZF-Eger - Arad  2010/05/01  5-3
          Crisul1 - sZOLNOK  2010/05/01  17-5
          SKP Kosice - SZVPS  2010/05/01  2-18
          Szentesi VK - ZF-Eger  2010/05/01  12-4
          Csongrád VVSE - Hódmezővásárhely  2010/05/01  9-11
          Arad - Csabai Csirkefog  2010/05/01  11-7
          ZF-Eger - sZOLNOK  2010/05/15  9-4
          SKP Kosice - Csabai Csirkefog  2010/05/15  1-3
          Szentesi VK - Csongrád VVSE  2010/05/15  14-5
          sZOLNOK - SZVPS  2010/05/15  4-6
          Arad - Crisul1  2010/05/15  3-10
          Csabai Csirkefog - ZF-Eger  2010/05/15  4-10
          SZVPS - Hódmezővásárhely  2010/05/15  3-6
          Crisul1 - SKP Kosice  2010/05/15  11-1
          Hódmezővásárhely - Szentesi VK  2010/05/15  3-10
          Csongrád VVSE - Arad  2010/05/15  7-5
          Arad - SKP Kosice  2010/05/16  6-0
          Csongrád VVSE - SZVPS  2010/05/16  2-3
          Hódmezővásárhely - ZF-Eger  2010/05/16  2-4
          Crisul1 - Szentesi VK  2010/05/16  4-9
          sZOLNOK - Csabai Csirkefog  2010/05/16  7-5
          Szentesi VK - Arad  2010/05/16  13-1
          SZVPS - Crisul1  2010/05/16  4-9
          Csabai Csirkefog - Hódmezővásárhely  2010/05/16  2-10
          SKP Kosice - sZOLNOK  2010/05/16  4-9
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2010/05/16  8-3
       GYERMEK III. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          sZOLNOK - Csongrád VVSE   2010/02/06  8-1
          Csabai Csirkefog - Szentesi Leány  2010/02/06  0-12
          ZF-Eger - SKP Kosice  2010/02/06  6-2
          Subotica - SZVPS  2010/02/06  7-4
          Vojvodina - Arad 2  2010/02/06  10-2
          Cívis Póló -B - Cívis Póló -A  2010/02/06  12-8
          Csongrád VVSE - Szentesi Fiú  2010/02/06  1-6
          Csabai Csirkefog - SZVPS  2010/02/06  5-21
          Crisul2 - ZF-Eger  2010/02/06  14-2
          Szentesi Leány - Cívis Póló -B  2010/02/06  5-4
          Arad 2 - sZOLNOK  2010/02/06  4-10
          Subotica - Cívis Póló -A  2010/02/06  3-4
          Szentesi Fiú - Crisul2  2010/02/06  0-7
          SKP Kosice - Vojvodina  2010/02/06  1-8
          Csabai Csirkefog - Cívis Póló -B  2010/02/07  5-12
          sZOLNOK - SKP Kosice  2010/02/07  7-4
          Szentesi Leány - Subotica   2010/02/07  6-1
          Arad 2 - Csongrád VVSE   2010/02/07  1-6
          SZVPS - Cívis Póló -A  2010/02/07  4-9
          Szentesi Fiú - Vojvodina  2010/02/07  1-9
          Subotica - Csabai Csirkefog  2010/02/07  4-3
          SKP Kosice - Arad 2  2010/02/07  3-4
          Cívis Póló -B - SZVPS  2010/02/07  12-5
          Crisul2 - sZOLNOK  2010/02/07  13-4
          Cívis Póló -A - Szentesi Leány  2010/02/07  0-9
          Csongrád VVSE - ZF-Eger  2010/02/07  5-2
          Vojvodina - Crisul2  2010/02/07  5-6
          ZF-Eger - Szentesi Fiú  2010/02/07  5-7
          Arad 2 - Crisul2  2010/02/27  6-19
          sZOLNOK - Szentesi Fiú  2010/02/27  8-9
          SKP Kosice - Csongrád VVSE   2010/02/27  3-4
          Vojvodina - ZF-Eger  2010/02/27  5-4
          Szentesi Fiú - Arad 2  2010/02/27  9-4
          ZF-Eger - sZOLNOK  2010/02/27  8-5
          Csongrád VVSE - Vojvodina  2010/02/27  5-8
          Crisul2 - SKP Kosice  2010/02/27  18-4
          Crisul2 - Csongrád VVSE   2010/02/28  21-5
          Szentesi Fiú - SKP Kosice  2010/02/28  4-3
          ZF-Eger - Arad 2  2010/02/28  7-3
          Vojvodina - sZOLNOK  2010/02/28  9-3
          Crisul2 - Szentesi Fiú  2010/02/28  16-3
          Csongrád VVSE - sZOLNOK  2010/02/28  5-1
          SKP Kosice - ZF-Eger  2010/02/28  2-11
          Arad 2 - Vojvodina  2010/02/28  2-5
          Csabai Csirkefog - Cívis Póló -A  2010/03/27  5-11
          Subotica - Cívis Póló -B  2010/03/27  7-12
          Szentesi Leány - SZVPS  2010/03/27  5-1
          Cívis Póló -A - Subotica   2010/03/27  2-7
          Cívis Póló -B - Szentesi Leány  2010/03/27  3-0
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2010/03/27  10-4
          Szentesi Leány - Csabai Csirkefog  2010/03/28  12-6
          SZVPS - Subotica   2010/03/28  3-5
          Cívis Póló -A - Cívis Póló -B  2010/03/28  5-9
          Subotica - Szentesi Leány  2010/03/28  0-3
          Cívis Póló -A - SZVPS  2010/03/28  4-7
          Cívis Póló -B - Csabai Csirkefog  2010/03/28  9-4
          Szentesi Fiú - Csongrád VVSE   2010/04/24  7-3
          sZOLNOK - Arad 2  2010/04/24  11-4
          Vojvodina - SKP Kosice  2010/04/24  10-1
          ZF-Eger - Crisul2  2010/04/24  1-9
          Csongrád VVSE - Arad 2  2010/04/24  8-6
          Szentesi Leány - Cívis Póló -A  2010/04/24  4-5
          SKP Kosice - sZOLNOK  2010/04/24  2-3
          SZVPS - Cívis Póló -B  2010/04/24  4-12
          Szentesi Fiú - ZF-Eger  2010/04/24  6-6
          Csabai Csirkefog - Subotica   2010/04/24  7-15
          Crisul2 - Vojvodina  2010/04/24  9-3
          SZVPS - Szentesi Leány  2010/04/24  2-9
          Cívis Póló -A - Csabai Csirkefog  2010/04/24  13-4
          Cívis Póló -B - Subotica   2010/04/24  13-4
          Subotica - Cívis Póló -A  2010/04/25  2-5
          Vojvodina - Szentesi Fiú  2010/04/25  8-5
          Csabai Csirkefog - SZVPS  2010/04/25  9-11
          ZF-Eger - Csongrád VVSE   2010/04/25  5-1
          Szentesi Leány - Cívis Póló -B  2010/04/25  0-5
          Arad 2 - SKP Kosice  2010/04/25  4-3
          Subotica - SZVPS  2010/04/25  6-3
          sZOLNOK - Crisul2  2010/04/25  4-13
          Csabai Csirkefog - Szentesi Leány  2010/04/25  3-13
          ZF-Eger - Vojvodina  2010/04/25  4-9
          Cívis Póló -B - Cívis Póló -A  2010/04/25  6-2
          Csongrád VVSE - SKP Kosice  2010/04/25  4-2
          Szentesi Fiú - sZOLNOK  2010/04/25  6-2
          Crisul2 - Arad 2  2010/04/25 &nb