Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Szilvasán Patrik
Születési dátum: 1994-10-31
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 19
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
  2019/2020
     Játékvezető 16
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - Győri VSE  2020/02/16  16-118/10 (80%)
          Százhalombattai VSE - Sportliget  2020/03/01  17-148/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  20-78.5/10 (85%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - Győri VSE  2020/02/16  11-207.5/10 (75%)
          Százhalombattai VSE - Sportliget  2020/03/01  17-238.5/10 (85%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  9-178/10 (80%)
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II - TVSE  2019/11/30  0-288.5/10 (85%)
          Velence Plus II - Soproni VSE  2019/11/30  5-188.5/10 (85%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. II. - DFVE leány  2019/12/07  12-49/10 (90%)
          Blamax-Kaposvári VK - DFVE fiú  2019/12/07  10-29/10 (90%)
          DFVE fiú - DFVE leány  2019/12/07  4-59/10 (90%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Váci VSE  2020/02/09  9-49/10 (90%)
          AVUS - Balaton VK  2020/02/09  7-78/10 (80%)
          Váci VSE - Balaton VK  2020/02/09  1-79/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2020/03/01  5-89/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Győri VSE  2020/03/01  10-57.5/10 (75%)
     Időmérő 11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  15-12
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK  2019/11/30  16-4
          CVK - TVSE  2019/11/30  1-23
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. I. - Blamax-Kaposvári VK  2019/12/07  2-12
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt. I.  2019/12/07  6-4
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - DFVE leány  2020/02/09  4-6
          KVSE - Blamax-Kaposvári VK  2020/02/09  6-4
          KVSE - DFVE leány  2020/02/09  5-4
          DFVE fiú - Soproni VSE  2020/03/01  1-6
          TVSE - Soproni VSE  2020/03/01  15-5
          DFVE fiú - Győri VSE  2020/03/01  8-7

E.ON Férfi OB I

BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa

2021. jan. 24. 20:00

E.ON Férfi OB I

METALCOM SZENTES - Honvéd

2021. jan. 30. 16:15

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - BVSC Zugló

2021. febr. 04. 16:45

Férfi Világliga, CRO-FRA, ITA-ESP, MON-GRE - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Férfi Világliga, HUN-SRB 7-9 - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok