Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kevi Tamás
Születési dátum: 1973-07-08
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Játékvezető 15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - YBL WPC  2020/10/10  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - ZF-Eger  2020/09/10  7-88/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/09/13  18-87.5/10 (75%)
          Tatabánya - YBL WPC  2020/10/11  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - ZF-Eger  2020/09/06  12-88/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/09/13  13-77.5/10 (75%)
          Tatabánya - YBL WPC  2020/10/11  
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2020/09/19  19-68.5/10 (85%)
          DFVE - MTE 1888 IFI  2020/09/19  21-68.5/10 (85%)
          Balaton VK - Velence Plus  2020/09/19  29-28/10 (80%)
          MTE 1888 IFI - Velence Plus  2020/09/19  15-48/10 (80%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/10/11  
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2020/09/20  19-138.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2020/09/20  17-148/10 (80%)
          Tatabánya - Győri VSE  2020/10/11  
     Időmérő 9
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZVE  2020/09/02  16-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - ZF-Eger  2020/09/06  13-5
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/09/13  4-8
          Tatabánya - YBL WPC  2020/10/11  
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Honvéd-Dorog  2020/09/19  16-6
          PSN Zrt. Sportiskola - Szekszárd 1  2020/09/19  33-1
          Honvéd-Dorog - Szekszárd 1  2020/09/19  20-6
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - SZNVE  2020/08/17  12-9
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/10/11  
  2019/2020
     Időmérő 40
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC Telekom  2020/02/01  8-19
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Csongrád  2019/11/10  13-23
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/03/01  20-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/16  8-17
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2. - 1427 JSMA  2020/03/01  11-8
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - FTC-Telekom  2020/02/29  6-22
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm Waterpolo  2020/02/29  19-3
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2020/01/18  6-13
          Oázis SC - TVSE  2020/01/18  10-9
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PÁPAI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/15  2-18
          Honvéd-Dorog - ASV Wien  2020/02/15  7-6
          SZVK - PÁPAI SE  2020/02/15  12-8
          Balaton VK - Honvéd-Dorog  2020/02/15  11-7
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - Velence Plus  2019/11/23  4-7
          Velence Plus - Honvéd-Dorog  2019/11/23  4-7
          Váci VSE - Honvéd-Dorog  2019/11/23  20-3
          SZVK - Honvéd-Dorog  2020/02/08  10-8
          BUSC - SZVK  2020/02/08  12-8
          Honvéd-Dorog - Velence Plus  2020/02/08  14-6
          Balaton VK - Erzsébeti SMTK  2020/02/08  16-6
          Erzsébeti SMTK - Fehérvár VSE  2020/02/08  9-8
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - Balaton VK  2019/11/16  11-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2019/11/16  18-7
          Balaton VK - DFVE  2019/11/16  20-1
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. II.  2019/11/09  11-11
          PSN Zrt. II. - DFVE fiú  2019/11/09  13-3
          PSN Zrt. I. - DFVE fiú  2019/11/09  5-4
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Fehérvár VSE  2019/12/08  16-1
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/12/08  0-15
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - TVSE  2020/02/02  
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2020/02/02  
          TVSE - Blamax-Kaposvár VíK  2020/02/02  
          Blamax-Kaposvár VíK - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/02  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC Telekom  2020/02/01  6-19
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  12-13
          YORDO SZENTES - III. kerületi TVE  2019/12/14  18-7
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/23  10-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI-Százhalombatta - BVSC-Zugló  2019/11/24  2-6
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2019/12/07  9-12
          Oázis SC - FTC-Telekom  2019/12/07  5-13
     Játékvezető 52
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/11/30  9-226.5/10 (65%)
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/12/07  16-116/10 (60%)
          Kaposvári VK - TVSE  2020/02/15  10-107.5/10 (75%)
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/22  16-217.5/10 (75%)
          KSI - Fehérvár VSE  2020/02/29  23-97.5/10 (75%)
          Nagykanizsa - ASI DSE  2020/03/07  20-28/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/03  9-59/10 (90%)
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/16  7-127.5/10 (75%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/03  5-179/10 (90%)
          Váci VSE - Csongrád  2019/11/10  17-148/10 (80%)
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  15-188.5/10 (85%)
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/16  19-185/10 (50%)
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/03/01  4-88/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/03  13-68/10 (80%)
          Váci VSE - Csongrád  2019/11/10  9-127.5/10 (75%)
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  22-87.5/10 (75%)
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/03/01  15-105.5/10 (55%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Vasas SC  2020/02/29  13-68/10 (80%)
          KSI SE - KPS  2020/02/29  23-38/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/02/29  20-58/10 (80%)
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - HVSC  2020/01/18  23-77/10 (70%)
          HVSC - Oázis SC  2020/01/18  9-128.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2020/01/18  8-118/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - SZVK  2020/02/15  15-49/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2020/02/15  10-48/10 (80%)
          ASV Wien - DFVE  2020/02/15  9-69/10 (90%)
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - Váci VSE  2019/11/23  6-158.5/10 (85%)
          KPSE - Erzsébeti SMTK  2019/11/23  1-209/10 (90%)
          KPSE - BUSC  2020/02/08  3-169/10 (90%)
          Velence Plus - KPSE  2020/02/08  5-59/10 (90%)
          Fehérvár VSE - Váci VSE  2020/02/08  9-128/10 (80%)
          Váci VSE - Mohács 1  2020/02/08  14-58/10 (80%)
          Mohács 1 - Balaton VK  2020/02/08  6-208/10 (80%)
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 2 - Blamax-Kaposvári VK  2019/11/16  6-169/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Mohács 2  2019/11/16  17-39/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE leány - PSN Zrt. I.  2019/11/09  4-68.5/10 (85%)
          Blamax-Kaposvári VK - DFVE leány  2019/11/09  10-59/10 (90%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - CVK  2019/12/08  15-08.5/10 (85%)
          TVSE - CVK  2019/12/08  16-79/10 (90%)
          TVSE - KVSE  2019/12/08  6-58/10 (80%)
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Váci VSE  2020/02/02  10/10 (100%)
          Váci VSE - KVSE  2020/02/02  10/10 (100%)
          AVUS - DFVE-TOPO  2020/02/02  10/10 (100%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - BVSC-Zugló  2019/11/24  9-196.5/10 (65%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  7-107/10 (70%)
          III. kerületi TVE - BVSC-Zugló  2019/11/24  3-228/10 (80%)
          YORDO SZENTES - III. kerületi TVE  2019/12/14  33-38/10 (80%)
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/23  10-78/10 (80%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  15-138/10 (80%)
          YORDO SZENTES - KSI-Százhalombatta  2019/12/14  11-128/10 (80%)
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/23  12-56.5/10 (65%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2019/12/07  9-148.5/10 (85%)

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 03. 16:00

Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger

2020. okt. 08. 18:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA

2020. okt. 10. 16:45

BENU MK-döntő: Szolnoki Dózsa-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Derencsényi István)
BENU MK, bronzmeccs: A-Híd VasasPlaket-BVSC-Zugló (Fotó: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok