Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kendeházi Máté
Születési dátum: 2001-01-31
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/03  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/11  
     Játékvezető 9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - YBL WPC  2020/10/10  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/11  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/11  
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FVSE  2020/09/20  34-47.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest H. - KESI  2020/09/20  35-68.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FVSE  2020/09/20  30-18/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. - KESI  2020/09/20  40-19/10 (90%)
  2019/2020
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/08  16-12
     Időmérő 19
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
     Segédtitkár 8
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Octopus BVSE  2020/02/29  12-15
          KSKDVK - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/02/29  0-33
          PannErgy-MVLC-Miskol - GyAVC  2020/02/29  29-1
          Octopus BVSE - Jászberényi Vidrák  2020/02/29  15-4
          MEAFC-Miskolc - KSKDVK  2020/02/29  21-9
          Jászberényi Vidrák - Zempléni VK  2020/02/29  5-27
          Dynamo Ungvár - Zempléni VK  2020/02/29  12-15
          Dynamo Ungvár - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  15-10

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 03. 16:00

Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger

2020. okt. 08. 18:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA

2020. okt. 10. 16:45

BENU MK-döntő: Szolnoki Dózsa-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Derencsényi István)
BENU MK, bronzmeccs: A-Híd VasasPlaket-BVSC-Zugló (Fotó: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok