Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kendeházi Máté
Születési dátum: 2001-01-31
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 53
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC Zugló  2020/10/17  10-13
          Honvéd - Kaposvári VK  2020/12/02  15-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/03  7-15
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2020/10/31  17-16
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - MEAFC-Miskolc  2021/04/24  
          Győri VSE - BFSE  2021/04/24  
          Erzsébeti SMTK - MEAFC-Miskolc  2021/04/24  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  22-7
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  19-9
          SZVPS - FTC-Telekom  2020/11/22  2-17
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - SZVPS  2021/01/17  20-7
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  25-4
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/07  5-11
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2021/03/28  14-6
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  21-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - BFSE  2021/01/27  18-3
          UVSE Hunguest H. II - Győri VSE  2021/04/11  20-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - KPSE  2020/10/11  11-8
          RETR-O-SC - MAFC A-TEAM  2020/10/11  12-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sunday Boys  2020/10/11  24-3
          OSC Kft. - 1427 JSMA  2021/03/28  18-6
          HETE - KPSE  2021/04/25  
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Sportliget  2021/03/13  14-8
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Honvéd  2020/10/03  9-14
          OSC ÚJBUDA 2. - SZVPS  2021/03/27  1-14
          UVSE Hunguest H. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/04/10  28-4
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS - Ceglédi VSE  2021/02/20  14-9
          ASI-VASAS - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/20  22-3
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/20  18-7
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/04/17  6-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - FTC-Telekom II.  2020/10/25  13-3
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - Oázis SC  2020/10/29  19-4
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/29  2-13
          Ceglédi VSE - Tigra-ZF-Eger  2020/10/29  5-6
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2021/03/20  19-6
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - AVUS  2020/12/06  
          Balaton VK - Győri VSE  2020/12/06  
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MEAFC-Miskolc - PannErgy-Miskolc  2020/11/28  6-25
          AQUA SE - MEAFC-Miskolc  2020/11/28  19-4
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence PLUS  2020/11/21  19-4
          Komárom VSE - Velence PLUS  2020/11/21  0-5
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence PLUS - DFVE  2020/11/14  14-16
          Soproni VSE - DFVE  2020/11/14  13-3
          Soproni VSE - VTUVE  2020/11/14  19-6
          AVE VE - Fehérvár VSE  2021/02/06  6-28
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2021/02/06  12-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2021/03/06  8-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Blamax-Kaposvári VK  2021/03/06  12-6
          KVSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/03/06  11-7
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  11-8
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  8-10
     Titkár 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Honvéd  2021/01/16  6-7
          PannErgy-Miskolc - PVSK Mecsek Füszért  2021/01/23  12-9
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/01/30  10-11
          PannErgy-Miskolc - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/07  14-5
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft  2020/11/07  17-8
     Gólbíró 1
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom  2020/11/07  15-9
     Játékvezető 79
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2021/02/27  10-168/10 (80%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - HVSC  2021/04/24  
          Soproni VSE - HVSC  2021/04/24  
          Győri VSE - Soproni VSE  2021/04/24  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - BFSE  2021/01/27  3-128.5/10 (85%)
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  14-47.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest H. II - Győri VSE  2021/04/11  24-69/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  12-133/10 (30%)
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  14-97/10 (70%)
          CVK - Aquaworm Göd  2020/11/08  10-209/10 (90%)
          SZVPS - FTC-Telekom  2020/11/22  11-106.5/10 (65%)
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  11-128/10 (80%)
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  15-67/10 (70%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZVPS  2021/01/17  17-68/10 (80%)
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  19-77.5/10 (75%)
          Ceglédi VSE - BFSE  2021/01/27  4-108.5/10 (85%)
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/07  7-118/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2021/03/28  8-47/10 (70%)
          UVSE Hunguest H. II. - Győri VSE  2021/04/11  27-49/10 (90%)
          CVK - Balaton VK  2021/04/18  2-219/10 (90%)
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  21-87/10 (70%)
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  9-247/10 (70%)
          CVK - Aquaworm Göd  2020/11/08  5-188/10 (80%)
          SZVPS - FTC-Telekom  2020/11/22  6-217.5/10 (75%)
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  28-58/10 (80%)
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  15-98/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZVPS  2021/01/17  8-58/10 (80%)
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  24-58.5/10 (85%)
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  9-227.5/10 (75%)
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/07  5-145.5/10 (55%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2021/03/28  14-106.5/10 (65%)
          CVK - Balaton VK  2021/04/18  5-239/10 (90%)
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/13  10-78/10 (80%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - Oázis SC  2021/03/20  22-28/10 (80%)
          POLO SC Bp06 Penguin - VUA  2021/03/27  18-58/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2021/03/27  8-137.5/10 (75%)
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/10  8-198.5/10 (85%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp2007 - YBL WPC II.  2021/02/20  15-97/10 (70%)
          UVSE Hunguest H. - POLO SC Bp2007  2021/02/20  22-18/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC II.  2021/02/20  20-18/10 (80%)
          KESI - BVSC-Zugló  2021/04/17  8-127/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2021/04/17  6-127.5/10 (75%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - FTC-Telekom I.  2021/02/27  5-158/10 (80%)
          KÓPÉ ÚVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/27  3-188/10 (80%)
          YBL WPC I. - KSI SE  2021/02/27  5-108/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/10/29  11-67/10 (70%)
          Százhalombattai VSE. - KESI  2020/10/29  5-27.5/10 (75%)
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/03/20  10-48.5/10 (85%)
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2020/12/06  9/10 (90%)
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/02/21  10/10 (100%)
          Balaton VK - DFVE  2021/02/21  9/10 (90%)
          Blamax-Kaposvári VK - MTE 1888 Baby  2021/02/21  10/10 (100%)
          Fehérvár VSE - DFVE  2021/02/21  9/10 (90%)
          MTE 1888 Baby - Balaton VK  2021/02/21  9/10 (90%)
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - AQUA SE  2020/11/28  11-57/10 (70%)
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Honvéd-Dorog  2020/11/21  16-38/10 (80%)
          Velence PLUS - Honvéd-Dorog  2021/01/16  8-78.5/10 (85%)
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - VTUVE  2020/11/14  11-48/10 (80%)
          KVSE - Velence PLUS  2020/11/14  15-128/10 (80%)
          Balaton VK - Balaton VK 2.  2021/02/06  14-89/10 (90%)
          AVE VE - Balaton VK 2.  2021/02/06  4-199/10 (90%)
          Balaton VK - KVSE  2021/03/06  14-39/10 (90%)
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/03/06  4-98.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  12-68/10 (80%)
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  3-89/10 (90%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FVSE  2020/09/20  34-47.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest H. - KESI  2020/09/20  35-68.5/10 (85%)
          SZNVESE - Alföld  2020/11/22  15-97.5/10 (75%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/03/14  8-98/10 (80%)
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  13-148.5/10 (85%)
          POLO Sport Club serd - FVSE  2021/04/14  23-69/10 (90%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FVSE  2020/09/20  30-18/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. - KESI  2020/09/20  40-19/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  19-118/10 (80%)
          SZNVEGY - Alföld  2020/11/22  21-137.5/10 (75%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/03/14  19-148/10 (80%)
          POLO Sport Club gy - FVSE  2021/04/14  35-19.5/10 (95%)
  2019/2020
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/08  16-12
     Időmérő 19
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
     Segédtitkár 8
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Octopus BVSE  2020/02/29  12-15
          KSKDVK - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/02/29  0-33
          PannErgy-MVLC-Miskol - GyAVC  2020/02/29  29-1
          Octopus BVSE - Jászberényi Vidrák  2020/02/29  15-4
          MEAFC-Miskolc - KSKDVK  2020/02/29  21-9
          Jászberényi Vidrák - Zempléni VK  2020/02/29  5-27
          Dynamo Ungvár - Zempléni VK  2020/02/29  12-15
          Dynamo Ungvár - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  15-10

E.ON Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics

2021. ápr. 24. 16:30

E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom

2021. ápr. 29. 20:00

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2021. máj. 02. 14:05

LEN BL: Barceloneta-FTC 7-8, 2021.04.21. (Fotók: Kovács Anikó)
LEN BL: Dinamo Tbilisi-Hannover 6-7; Brescia-Jadran Herceg Novi 6-7, 2021.04.21. (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok