Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vass Sándor
Születési dátum: 1960-12-26
Város: Szentes
Szezon Meccs
  2020/2021
     Ellenőr 21
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2021/01/24  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2021/01/24  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2021/01/24  
       Délkeleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2021/01/16  9-2
          Invictus Sc - SZVPS  2021/01/16  4-16
          Békéscsaba - Ceglédi Lányok  2021/01/16  5-7
          SZVPS - SVSE Gyermek I  2021/01/16  18-3
          Ceglédi Lányok - Invictus Sc  2021/01/16  16-7
          SVSE Gyermek I - Szolnoki Dózsa  2021/01/16  1-16
       Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Legrand Szentes  2020/12/13  8-9
          HVSC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  3-18
          Békéscsaba - SZVPS  2020/12/13  8-13
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2020/12/13  7-4
       Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVSK - Gyula  2020/12/06  6-14
          SZVPS - Békéscsaba  2020/12/06  7-2
          Csongrád - MVSK  2020/12/06  16-1
          Gyula - SZVPS  2020/12/06  1-16
          Legrand Szentes - Szentes Lány  2020/12/06  15-3
          Csongrád - Szolnoki Dózsa  2020/12/06  1-9
          Békéscsaba - Legrand Szentes  2020/12/06  2-11
          Szolnoki Dózsa - Szentes Lány  2020/12/06  9-5
  2017/2018
     Ellenőr 5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/10/06  7-21
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/10/06  14-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/10/06  12-14
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - BVSC-Zugló  2017/10/01  5-15
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - BVSC-Zugló  2017/10/01  1-22
  2016/2017
     Ellenőr 152
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - NEPTUN VSC  2017/05/06  13-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVTK - SZUVTE  2017/04/08  11-15
          Békéscsaba - HVSC  2017/04/08  12-9
          Szentes - SZTE EHÖK SE  2017/04/08  5-21
          Czeglédi Lamantinok - FVSE  2017/05/13  5-6
          SZVTK - Vidám Vízilovak  2017/05/13  13-11
          Vidám Vízilovak - FVSE  2017/05/13  5-6
          Czeglédi Lamantinok - SZVTK  2017/05/13  7-18
          Tatabánya Vizmű SE - Vasas SC  2017/06/10  12-9
          SZUVTE - EVSC  2017/06/10  15-10
          EVSC - Vasas SC  2017/06/10  0-5
          Tatabánya Vizmű SE - SZUVTE  2017/06/10  10-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/12  16-12
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2017/03/19  13-14
          DVSE - UVSE I.  2017/04/09  10-13
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - ZF-Eger  2017/05/28  5-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport - Kanizsa VSE  2017/03/10  9-8
          Aeroprodukt-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/12  10-14
          Generali SZVPS - Racionet Honvéd  2017/03/19  11-10
          DVSE - UVSE I.  2017/04/09  11-10
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - ZF-Eger  2017/05/28  10-14
          HVSC - YBL WPC  2017/06/11  14-10
          Oázis SC - Százhalombattai VSE.  2017/06/11  15-14
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/06/11  14-16
          Oázis SC - HVSC  2017/06/11  14-22
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport - Kanizsa VSE  2017/03/10  18-8
          Vestfrost-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/12  20-0
          Tiszavirág SZVPS - Racionet Honvéd  2017/03/19  13-10
          DVSE - UVSE I.  2017/04/09  8-15
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - ZF-Eger  2017/05/28  9-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - CSSV  2016/11/05  8-8
          Szentes B - Koelner-Csongrád  2016/11/05  14-9
          SZVSC - Vojvodina  2016/11/05  9-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2016/11/05  16-0
          Vojvodina - Szentes B  2016/11/05  8-12
          CSSV - SZVSC  2016/11/05  2-24
          CSSV - Koelner-Csongrád  2017/04/28  4-19
          CSSV - Szentes B  2017/04/29  3-14
          SZVSC - Koelner-Csongrád  2017/04/29  11-5
          Szentes B - Békéscsaba  2017/04/29  5-5
          CSSV - Vojvodina  2017/04/29  4-13
          Békéscsaba - SZVSC  2017/04/29  1-17
          Vojvodina - Koelner-Csongrád  2017/04/29  1-11
          Vojvodina - CSSV  2017/04/29  11-5
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Orade - CSSV  2016/11/12  13-8
          Békéscsaba - Újszilvás  2016/11/12  32-1
          PannErgy-MVLC - Invictus Sc  2016/11/12  20-6
          Invictus Sc - Békéscsaba  2016/11/12  1-12
          CSSV - PannErgy-MVLC  2016/11/12  14-8
          Újszilvás - Dinamo Orade  2016/11/12  1-20
          Dynamo Ungvár - Szegedi VPS  2016/12/17  13-5
          Szentes - Zrenjanin  2016/12/17  9-14
          Szegedi VPS - CS Crisul  2016/12/17  3-19
          Zrenjanin - Dynamo Ungvár  2016/12/17  6-16
          CS Crisul - Szentes  2016/12/17  17-6
          Szentes - CS Crisul  2017/03/18  7-15
          Szegedi VPS - Dynamo Ungvár  2017/03/18  3-16
          Zrenjanin - Szentes  2017/03/18  13-5
          CS Crisul - Szegedi VPS  2017/03/18  15-2
          Dynamo Ungvár - Zrenjanin  2017/03/18  13-6
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Szegedi VPS  2017/03/25  7-32
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2017/03/25  17-12
          SVSE - PannErgy-MVLC  2017/03/25  7-11
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/03/25  17-9
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - SVSE  2017/04/22  18-4
          Szentes Üdülőközpont - PannErgy-MVLC  2017/04/22  9-10
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2016/11/13  8-8
          Szegedi VPS - SVSC  2016/11/13  10-9
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/11/13  15-8
          SVSC - ZF-Eger  2016/11/13  5-20
          Szegedi VPS - Szentes A  2016/11/13  9-13
          CSSV - HVSC  2016/11/19  3-13
          KVSE - SVSE  2016/11/19  8-14
          Octopus - B.Sport  2016/11/19  6-6
          HVSC - SVSE  2016/11/19  15-1
          CSSV - Octopus  2016/11/19  6-6
          B.Sport - KVSE  2016/11/19  13-10
          CSSV - SVSE  2016/11/20  8-4
          HVSC - B.Sport  2016/11/20  5-2
          Octopus - KVSE  2016/11/20  14-5
          SVSE - B.Sport  2016/11/20  8-7
          Octopus - HVSC  2016/11/20  5-13
          KVSE - CSSV  2016/11/20  4-10
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2016/12/11  6-7
          Szegedi VPS - Szentes A  2016/12/11  5-8
          SVSC - ZF-Eger  2016/12/11  5-18
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/12/11  13-9
          Szegedi VPS - SVSC  2016/12/11  5-6
          KVSE - HVSC  2017/02/04  4-17
          SVSE - Octopus  2017/02/04  6-3
          HVSC - B.Sport  2017/02/04  11-8
          CSSV - SVSE  2017/02/04  10-11
          Octopus - KVSE  2017/02/04  12-6
          B.Sport - CSSV  2017/02/04  9-14
          Octopus - B.Sport  2017/02/05  10-15
          CSSV - HVSC  2017/02/05  6-10
          KVSE - SVSE  2017/02/05  11-14
          CSSV - Octopus  2017/02/05  14-9
          B.Sport - KVSE  2017/02/05  12-7
          HVSC - SVSE  2017/02/05  14-5
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/03/04  9-5
          Szentes A - SVSC  2017/03/04  11-5
          Clubul Sportiv Crisu - Szegedi VPS  2017/03/04  20-5
          ZF-Eger - Szentes A  2017/03/04  6-9
          SVSC - Clubul Sportiv Crisu  2017/03/04  15-19
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Progress Oradea  2017/05/20  11-8
          DVSE - ZF-Eger II.  2017/05/20  22-4
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/05/20  7-8
          ZF-Eger II. - ZF-Eger  2017/05/20  6-23
          PannErgy-MVLC - Progress Oradea  2017/05/20  6-11
          AQUA SE - DVSE  2017/05/20  7-9
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Szegedi Vps  2016/10/29  5-11
          Progress Oradea - SZVSC  2016/10/29  1-12
          ZF-Eger - Vojvodina  2016/10/29  6-6
          SZVSC - Szentes A  2016/10/29  10-7
          Vojvodina - Szegedi Vps  2016/10/29  4-10
          ZF-Eger - Progress Oradea  2016/10/29  8-6
          Szentes Lány - Invictus Sc  2016/12/03  27-7
          KVSE - Octopus  2016/12/03  35-1
          SZNVE Bébi - Szentes Lány  2016/12/03  2-17
          KVSE - Invictus Sc  2016/12/03  15-4
          Octopus - SZNVE Bébi  2016/12/03  4-19
          Octopus - Szentes Lány  2016/12/04  1-24
          SZNVE Bébi - KVSE  2016/12/04  7-19
          Invictus Sc - Octopus  2016/12/04  23-2
          Szentes Lány - KVSE  2016/12/04  18-6
          Invictus Sc - SZNVE Bébi  2016/12/04  8-3
          Szentes B - AQUA SE  2017/01/22  9-2
          Gyula - Koelner-Csongrád  2017/01/22  4-19
          Szentes B - HVSC  2017/01/22  3-4
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2017/01/22  3-12
          HVSC - Gyula  2017/01/22  12-5
          AQUA SE - Gyula  2017/05/06  16-4
          Koelner-Csongrád - Szentes B  2017/05/06  29-3
          HVSC - AQUA SE  2017/05/06  9-5
          Gyula - Szentes B  2017/05/06  3-10
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/05/06  12-4
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/07  9-6
          Gyula - Koelner-Csongrád  2017/05/07  4-20
          Szentes B - HVSC  2017/05/07  2-4
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2017/05/07  3-10
          HVSC - Gyula  2017/05/07  25-0
          Koelner-Csongrád - Szentes B  2017/06/03  20-1
          HVSC - AQUA SE  2017/06/03  1-3
          Gyula - Szentes B  2017/06/03  2-8
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/06/03  12-6
          AQUA SE - Gyula  2017/06/03  9-2
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE Serdülő - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/23  5-7
          SZNVE Serdülő - FVSE  2017/06/04  16-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE Gyerek - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/23  3-12
          HVSC - Ecorgan-Csongrád  2017/04/30  3-13
          SZNVE Gyerek - FVSE  2017/06/04  34-1
  2015/2016
     Ellenőr 130
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2016/05/28  8-14
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/28  2-13
          Viitorul Cluj CSS Ko - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/28  24-4
          AQUA SE - Szentesi Vízilabda K  2016/05/28  11-8
          Clubul Sportiv Crisu - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/28  27-7
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS Búvár- és Ví - DINAMO PROSPER ORADE  2015/12/12  3-25
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2015/12/12  11-7
          OCTOPUS Búvár- és Ví - KVSE  2015/12/12  5-16
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2015/12/12  5-16
          DINAMO PROSPER ORADE - KVSE  2015/12/12  26-5
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2015/12/12  19-12
          Szolnok - SpProzivka  2015/12/12  6-10
          VaterPolo Klub Vojvo - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2015/12/12  7-12
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2015/12/12  5-11
          DINAMO PROSPER ORADE - Csabai Csirkefogók V  2016/02/27  1-6
          AQUA SE - KVSE  2016/02/27  25-10
          DINAMO PROSPER ORADE - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/02/27  15-7
          KVSE - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/02/27  14-21
          OCTOPUS Búvár- és Ví - AQUA SE  2016/02/27  8-18
          Csabai Csirkefogók V - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/02/27  20-7
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kalocsai Úszó és Víz - Üdülőközp.  2016/01/23  3-14
          Csabai Csirkefogók V - Sugovica Vízilabda S  2016/01/23  19-10
          Clubul Sportiv Crisu - Kalocsai Úszó és Víz  2016/01/23  18-1
          Üdülőközp. - Csabai Csirkefogók V  2016/01/23  8-17
          Sugovica Vízilabda S - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/23  4-27
          Sugovica Vízilabda S - Üdülőközp.  2016/04/23  5-19
          Csabai Csirkefogók V - Kalocsai Úszó és Víz  2016/04/23  19-3
          Üdülőközp. - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/23  16-14
          Kalocsai Úszó és Víz - Sugovica Vízilabda S  2016/04/23  3-6
          Clubul Sportiv Crisu - Csabai Csirkefogók V  2016/04/23  10-13
          Üdülőközp. - Csabai Csirkefogók V  2016/05/14  8-8
          Sugovica Vízilabda S - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/14  4-15
          Kalocsai Úszó és Víz - Üdülőközp.  2016/05/14  7-10
          Csabai Csirkefogók V - Sugovica Vízilabda S  2016/05/14  10-2
          Clubul Sportiv Crisu - Kalocsai Úszó és Víz  2016/05/14  19-2
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Sugovica Vízilabda S  2015/12/05  9-13
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2015/12/05  5-20
          Sugovica Vízilabda S - Zempléni VK  2015/12/05  3-23
          Csabai Csirkefogók V - GyAVC  2015/12/05  31-9
          Zempléni VK - MVLC Miskolci Vízila  2015/12/05  10-7
          Zrenjanin - SpProzivka  2016/04/09  6-8
          DVSE - Zrenjanin  2016/04/09  1-5
          Szegedi Vizipóló Sul - ZF-Eger  2016/04/09  4-11
          Clubul Sportiv Crisu - DVSE  2016/04/09  6-2
          SpProzivka - Szegedi Vizipóló Sul  2016/04/09  15-6
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/07  7-25
          ZF-Eger - Zrenjanin  2016/05/07  17-8
          SpProzivka - DVSE  2016/05/07  2-15
          Zrenjanin - Szegedi Vizipóló Sul  2016/05/07  13-5
          DVSE - ZF-Eger  2016/05/07  9-10
          Clubul Sportiv Crisu - SpProzivka  2016/05/07  14-4
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/30  8-13
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/01/30  6-12
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/30  16-4
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/30  7-5
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/01/30  5-4
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/01/31  13-2
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/01/31  3-14
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/01/31  2-15
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/01/31  16-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/31  12-6
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/20  6-9
          Szolnok - ZF-Eger  2016/02/20  11-10
          HSA 2003 - Mentalfitol SZVPS  2016/02/20  7-4
          ZF-Eger - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/20  2-11
          Mentalfitol SZVPS - Szolnok  2016/02/20  9-10
          Szentes A - HSA 2003  2016/02/20  8-9
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/03/19  1-25
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2016/03/19  3-2
          Kassa - Csongrád  2016/03/19  4-8
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/03/19  8-2
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/03/19  3-10
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/19  16-5
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/03/20  10-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/03/20  2-15
          Kassa - Szentes II.  2016/03/20  7-3
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2016/03/20  5-16
          Szentes II. - Csongrád  2016/03/20  1-11
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/20  16-2
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/16  10-8
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/04/16  2-14
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/16  14-5
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/16  9-6
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/04/16  4-5
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/17  13-6
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/04/17  11-2
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/04/17  2-15
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/04/17  1-14
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/04/17  13-5
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/22  9-4
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/05/22  11-1
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/05/22  16-7
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/22  9-7
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/05/22  3-8
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhelyi Ví - Csongrád  2016/01/17  1-14
          KVSE - Szentes II  2016/01/17  5-9
          Gyula - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/17  24-4
          OCTOPUS Búvár- és Ví - KVSE  2016/01/17  17-3
          Szentes II - Gyula  2016/01/17  7-6
          Csongrád - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/17  11-1
          Progress Oradea - Szentes A  2016/03/12  10-6
          HSA 2004 - Szentes Leány  2016/03/12  5-9
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/12  3-5
          Szentes A - Szentes Leány  2016/03/12  2-7
          HSA 2004 - ZF-Eger  2016/03/12  6-8
          Progress Oradea - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/12  6-7
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/13  9-4
          Szentes A - HSA 2004  2016/03/13  4-7
          Progress Oradea - ZF-Eger  2016/03/13  1-4
          VaterPolo Klub Vojvo - HSA 2004  2016/03/13  5-6
          Szentes Leány - Progress Oradea  2016/03/13  5-1
          Szentes A - ZF-Eger  2016/03/13  2-8
          Progress Oradea - VaterPolo Klub Vojvo  2016/04/10  7-9
          HSA 2004 - ZF-Eger  2016/04/10  5-3
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentes A  2016/04/10  5-1
          ZF-Eger - Szentes Leány  2016/04/10  5-5
          HSA 2004 - Progress Oradea  2016/04/10  10-4
          Szentes A - Szentes Leány  2016/04/10  7-11
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentes A  2016/06/03  8-4
          HSA 2004 - Progress Oradea  2016/06/03  10-9
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2016/06/03  4-4
          Progress Oradea - ZF-Eger  2016/06/03  3-10
          Szentes A - HSA 2004  2016/06/03  7-16
          ZF-Eger - Szentes Leány  2016/06/03  8-5
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Gyula  2016/06/11  4-15
          Hódmezővásárhelyi Ví - Szentes II  2016/06/11  3-6
          Csongrád - KVSE  2016/06/11  25-2
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/06/11  5-2
          Szentes II - Csongrád  2016/06/11  3-12
          KVSE - Gyula  2016/06/11  10-21

E.ON Férfi OB I

BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa

2021. jan. 24. 20:00

E.ON Férfi OB I

METALCOM SZENTES - Honvéd

2021. jan. 30. 16:15

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - BVSC Zugló

2021. febr. 04. 17:15

Férfi Világliga, CRO-FRA, ITA-ESP, MON-GRE - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Férfi Világliga, HUN-SRB 7-9 - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok