Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Busa Máté
Születési dátum: 1999-03-16
Város: Csongrád
Szezon Meccs
  Fiú Ifjúsági
     Időmérő 1
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  6-3
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - SZVPS  2020/02/15  11-7
          KESI - Túri Fullánkok  2020/02/15  13-11
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2020/02/15  10-12
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI B - CPVSE  2020/02/29  2-23
          KESI - CPVSE  2020/02/29  9-9
          KESI - Békéscsaba  2020/02/29  10-5
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9
  Fiú Serdülő
     Játékvezető 1
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  15-78/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - KESI  2020/02/15  2-179/10 (90%)
          SVSE Gyermek II - Békéscsaba  2020/02/15  3-289/10 (90%)
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  6-229/10 (90%)
          Invictus SC - Vkv  2020/02/15  4-229/10 (90%)
          Túri Fullánkok - SVSE Gyermek II  2020/02/15  20-79/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/29  14-39/10 (90%)
          Spartak - KESI B  2020/02/29  13-08/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-18/10 (80%)
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-58/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-48/10 (80%)
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-18/10 (80%)
  Fiú Gyermek
     Játékvezető 1
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  15-78/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - KESI  2020/02/15  2-179/10 (90%)
          SVSE Gyermek II - Békéscsaba  2020/02/15  3-289/10 (90%)
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  6-229/10 (90%)
          Invictus SC - Vkv  2020/02/15  4-229/10 (90%)
          Túri Fullánkok - SVSE Gyermek II  2020/02/15  20-79/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/29  14-39/10 (90%)
          Spartak - KESI B  2020/02/29  13-08/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-18/10 (80%)
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-58/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-48/10 (80%)
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-18/10 (80%)
  DK Gyermek II.
     Játékvezető 5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  15-78/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - KESI  2020/02/15  2-179/10 (90%)
          SVSE Gyermek II - Békéscsaba  2020/02/15  3-289/10 (90%)
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  6-229/10 (90%)
          Invictus SC - Vkv  2020/02/15  4-229/10 (90%)
          Túri Fullánkok - SVSE Gyermek II  2020/02/15  20-79/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/29  14-39/10 (90%)
          Spartak - KESI B  2020/02/29  13-08/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-18/10 (80%)
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-58/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-48/10 (80%)
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-18/10 (80%)
     Időmérő 3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  6-3
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - SZVPS  2020/02/15  11-7
          KESI - Túri Fullánkok  2020/02/15  13-11
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2020/02/15  10-12
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI B - CPVSE  2020/02/29  2-23
          KESI - CPVSE  2020/02/29  9-9
          KESI - Békéscsaba  2020/02/29  10-5
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9
  DK Gyermek III.
     Időmérő 3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  6-3
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - SZVPS  2020/02/15  11-7
          KESI - Túri Fullánkok  2020/02/15  13-11
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2020/02/15  10-12
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI B - CPVSE  2020/02/29  2-23
          KESI - CPVSE  2020/02/29  9-9
          KESI - Békéscsaba  2020/02/29  10-5
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9
     Játékvezető 2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  15-78/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - KESI  2020/02/15  2-179/10 (90%)
          SVSE Gyermek II - Békéscsaba  2020/02/15  3-289/10 (90%)
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  6-229/10 (90%)
          Invictus SC - Vkv  2020/02/15  4-229/10 (90%)
          Túri Fullánkok - SVSE Gyermek II  2020/02/15  20-79/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/29  14-39/10 (90%)
          Spartak - KESI B  2020/02/29  13-08/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-18/10 (80%)
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-58/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-48/10 (80%)
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-18/10 (80%)
  DK Gyermek IV.
     Játékvezető 4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  15-78/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - KESI  2020/02/15  2-179/10 (90%)
          SVSE Gyermek II - Békéscsaba  2020/02/15  3-289/10 (90%)
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  6-229/10 (90%)
          Invictus SC - Vkv  2020/02/15  4-229/10 (90%)
          Túri Fullánkok - SVSE Gyermek II  2020/02/15  20-79/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/29  14-39/10 (90%)
          Spartak - KESI B  2020/02/29  13-08/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-18/10 (80%)
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-58/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-48/10 (80%)
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-18/10 (80%)
     Időmérő 3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  6-3
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - SZVPS  2020/02/15  11-7
          KESI - Túri Fullánkok  2020/02/15  13-11
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2020/02/15  10-12
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI B - CPVSE  2020/02/29  2-23
          KESI - CPVSE  2020/02/29  9-9
          KESI - Békéscsaba  2020/02/29  10-5
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

Honvéd - METALCOM SZENTES

2020. szept. 09. 20:00

Férfi OB I

PannErgy-Miskolc - ZF-Eger

2020. szept. 18. 18:00

Férfi OB I

BVSC Zugló - OSC ÚJBUDA

2020. szept. 19. 16:15

Női OB I

HUNGERIT SZENTES - ZF-Eger

2020. szept. 26. 18:45

BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Kovács Anikó/MVLSZ)
BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok