Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Némethy Richárd
Születési dátum: 1997-02-11
Város: Cegléd
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Vasas SC  2020/10/04  13-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2020/10/11  16-5
          DVSE - OSC ÚJBUDA  2020/10/18  4-19
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2020/10/03  10-19
     Játékvezető 6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2020/10/11  24-138/10 (80%)
          DVSE - OSC ÚJBUDA  2020/10/18  13-147/10 (70%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Vasas SC  2020/10/04  12-237/10 (70%)
          AQUA SE - HVSC  2020/10/11  13-88/10 (80%)
          DVSE - OSC ÚJBUDA  2020/10/18  12-236/10 (60%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Vasas SC  2020/10/04  8-257.5/10 (75%)
  2019/2020
     Játékvezető 12
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nagyvarad1 - Legrand Szentes  2019/12/01  4-128/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - Nagyvarad1  2019/12/01  17-98/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/11/17  8-48/10 (80%)
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2019/11/17  7-48/10 (80%)
          CRIORD - Szolnoki Dózsa  2019/11/17  5-179/10 (90%)
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-149/10 (90%)
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-210/10 (100%)
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-2910/10 (100%)
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Dynamo Ungvar  2019/11/02  15-107/10 (70%)
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2019/11/02  18-69/10 (90%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - Új-Hullám S.E.  2020/03/01  9-48/10 (80%)
          Velencei-tavi UVE - Új-Hullám S.E.  2020/03/01  8-38/10 (80%)
     Időmérő 11
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - VasasPlaket  2020/02/15  6-8
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Printker SZVPS - Szolnoki Dózsa  2019/12/01  10-13
          Printker SZVPS - Vkv  2019/12/01  14-14
          Vkv - Legrand Szentes  2019/12/01  10-7
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - Szegedi VPS  2019/11/17  5-11
          Legrand Szentes - CRIORD  2019/11/17  13-10
          Vkv - Legrand Szentes  2019/11/17  8-9
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Velencei-tavi UVE  2020/03/01  14-6
          Fehérvár VSE - PÁPAI SE  2020/03/01  13-17
          CVK - PÁPAI SE  2020/03/01  7-8
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - BHSE  2019/10/25  20-2
  2018/2019
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
     Időmérő 13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Egri Vízmű SC  2019/03/30  12-13
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2019/03/30  10-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Cápa VK  2019/02/24  35-2
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Szolnoki Dózsa  2019/05/18  12-7
          KESI - SVSE  2019/05/18  13-2
          Szentes - KESI  2019/05/18  8-16
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/04/07  8-3
          AQUA SE - ZF-Eger  2019/04/07  6-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/04/07  5-11
          Dynamo Ungvar 2007 - DMTK-KVSE  2019/05/05  9-4
          Békéscsaba - Szentes Lány  2019/05/05  6-5
          Invictus SC - Dynamo Ungvar 2007  2019/05/05  3-8
          Crisul - Békéscsaba  2019/05/05  7-3
     Játékvezető 25
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/03/30  10-58/10 (80%)
          Egri Vízmű SC - TVSE  2019/03/30  10-158/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Balaton VK  2019/02/24  10-118/10 (80%)
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás - Zempléni VK-MVLC  2019/05/18  2-169/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/18  15-39/10 (90%)
          Zempléni VK-MVLC - AQUA SE  2019/05/18  16-69/10 (90%)
          Békéscsaba - Szentes  2019/05/18  7-69/10 (90%)
          SVSE - Újszilvás  2019/05/18  9-29/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Vkv  2019/04/07  7-48/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/04/07  9-48.5/10 (85%)
          Szentes fiú - Vkv  2019/04/07  7-68/10 (80%)
          KESI Lány - Invictus SC  2019/05/05  0-78.5/10 (85%)
          Spartak vegyes - Crisul  2019/05/05  5-47.5/10 (75%)
          KESI Lány - Szentes Lány  2019/05/05  2-69/10 (90%)
          DMTK-KVSE - Spartak vegyes  2019/05/05  6-109/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - SZVK  2019/04/13  27-19/10 (90%)
          III. Kerületi TVE - Velence Plus II.  2019/04/13  4-119/10 (90%)
          SZVK - HKLSE  2019/04/13  
          SZVK - HKLSE  2019/04/13  
          Velence Plus II. - CVK  2019/04/13  8-58.5/10 (85%)
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/06/02  2-128.5/10 (85%)
          AVUS - Balaton VK  2019/06/02  8-59/10 (90%)
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/06/02  7-59/10 (90%)
          PSN Zrt. - AVUS  2019/06/02  7-128/10 (80%)
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/06/02  2-98.5/10 (85%)

Női OB I

BVSC Zugló - ZF-Eger

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels

2020. nov. 14. 14:15

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok