Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Biró Viktor
Születési dátum: 1967-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 9
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II - YBL WPC  2020/07/15  13-7
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - PSN Zrt.  2020/07/29  9-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  6-19
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - LEGRAND SZENTES  2020/10/27  
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Komplex  2020/10/31  
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-6
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2020/08/01  19-12
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-6
     Játékvezető 27
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - LEGRAND SZENTES  2020/10/27  
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2020/07/15  18-96/10 (60%)
          BLAMAX-KAPOSVÁR VK - PSN Zrt.  2020/07/29  6-107.5/10 (75%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  9-127.5/10 (75%)
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  15-136/10 (60%)
          Százhalombatta VSE. - Sportliget  2020/09/20  17-147/10 (70%)
          Soproni VSE - CVK  2020/10/11  10-38/10 (80%)
          Százhalombatta VSE. - Soproni VSE  2020/10/18  14-109/10 (90%)
          Balaton VK - Százhalombatta VSE.  2020/10/28  
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2020/07/15  7-166.5/10 (65%)
          BLAMAX-KAPOSVÁR VK - PSN Zrt.  2020/07/29  9-168/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  16-117.5/10 (75%)
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-187.5/10 (75%)
          Százhalombatta - Sportliget  2020/09/20  25-98/10 (80%)
          Soproni VSE - CVK  2020/10/11  33-49/10 (90%)
          Százhalombatta - Soproni VSE  2020/10/18  10-208/10 (80%)
          AVUS - LEGRAND SZENTES  2020/10/27  
          Balaton VK - Százhalombatta  2020/10/28  
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/31  
          FTC-Telekom - KPSE  2020/10/31  
          Sportliget - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/31  
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2020/08/01  29-58.5/10 (85%)
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2020/08/01  16-108.5/10 (85%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - FVSE  2020/09/27  19-58.5/10 (85%)
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  37-47.5/10 (75%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - FVSE  2020/09/27  28-18.5/10 (85%)
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  35-48/10 (80%)
     Gólbíró 2
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2020/09/07  13-10
          DUE-Maarsk Graphics - FTC Telekom  2020/09/07  9-5
  2019/2020
     Időmérő 39
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/04  12-14
          AVUS - Honvéd  2019/09/07  9-11
          BVSC-Zugló - VasasPlaket  2019/09/18  11-10
          Tatabánya - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/06  9-10
          PannErgy-MVLC-Miskol - Tatabánya  2019/11/27  13-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - YBL WPC  2020/02/29  11-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2019/09/21  4-16
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/01/26  6-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2019/09/21  16-15
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/29  13-23
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  20-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vasas SC  2019/09/08  15-11
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2019/09/22  26-8
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - MAFC A-Team  2019/10/06  17-8
          ASI DSE - OSC KFT  2019/10/20  18-10
          Oázis SC 1. - BVSC-Zugló Lokomotív  2019/11/10  19-8
          OSC KFT - Octopus SE  2019/12/01  5-15
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2019/11/17  6-5
          AQUA SE - Csongrád  2019/11/17  1-10
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2019/11/17  2-14
          Békéscsaba - Csongrád  2019/11/17  6-9
          ZF-Eger - CRIORD  2019/12/07  8-9
          CRIORD - Szegedi VPS  2019/12/07  8-15
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Százhalombattai VSE  2019/10/09  30-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/28  0-15
          ASI-Kistarcsa II. - Aquaworm Waterpolo  2019/09/28  12-10
          VUA II - Oxigén 2007  2019/10/26  8-10
          Aquaworm Waterpolo - Erzsébeti SMTK  2019/10/26  4-19
          Aquaworm Waterpolo - VUA II  2020/02/15  8-6
          ASI-Kistarcsa II. - Sportliget  2020/02/15  12-12
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Oxigén 2008  2019/11/02  9-18
          HUVK SE - TVSE  2019/11/30  6-13
          KÓPÉ ÚVSE - Oázis SC  2019/11/30  7-10
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - Váci VSE  2020/02/29  14-4
          KVSE - Blamax-Kaposvári VK  2020/02/29  11-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2019/11/17  26-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/01  18-9
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  10-30
     Játékvezető 61
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Vasas SC  2019/09/28  8-188.5/10 (85%)
          Nagykanizsa - HVSC  2019/10/05  16-38.5/10 (85%)
          Oázis SC - ASI DSE  2019/10/26  9-136.5/10 (65%)
          Szolnoki Dózsa - Oázis SC  2019/12/07  14-138.5/10 (85%)
          Honvéd - Fehérvár VSE  2020/02/15  17-128/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vasas SC  2019/09/08  15-109/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/08  13-118/10 (80%)
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/09/21  19-68.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2019/09/22  14-79/10 (90%)
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/29  15-97/10 (70%)
          PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/27  8-77/10 (70%)
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-139/10 (90%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  15-128/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Szegedi VPS  2019/09/21  12-188/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - honvéd  2019/09/22  12-78.5/10 (85%)
          Százhalombattai VSE - Balaton VK  2019/10/06  22-159/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/27  8-108/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-87/10 (70%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/01/26  10-89/10 (90%)
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  15-188.5/10 (85%)
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-38/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/08  11-69/10 (90%)
          AVUS - Szegedi VPS  2019/09/21  14-168/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2019/09/21  17-138/10 (80%)
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/29  5-158/10 (80%)
          Százhalombattai VSE - Balaton VK  2019/10/06  7-209/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/27  8-77.5/10 (75%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/01/26  10-48/10 (80%)
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  22-88/10 (80%)
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-78/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  9-178/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2. - YBL WPC  2019/11/10  6-178/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2019/11/17  15-39.5/10 (95%)
          Yordo Szentes - HVSC  2019/11/17  10-39.5/10 (95%)
          Yordo Szentes - Gyula  2019/11/17  22-29/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/12/07  8-48/10 (80%)
          Vkv - ZF-Eger  2019/12/07  6-128/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/28  12-128/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - Oxigén 2007  2019/09/28  19-48/10 (80%)
          VUA II - Erzsébeti SMTK  2019/09/28  5-208/10 (80%)
          ASI-Kistarcsa II. - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/26  1-168/10 (80%)
          YBL WPC II. - Sportliget  2019/10/26  16-98/10 (80%)
          Erzsébeti SMTK - POLO SC BP2007  2020/02/15  20-108.5/10 (85%)
          KSI SE II. - Oxigén 2007  2020/02/15  21-48.5/10 (85%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - YBL WPC  2019/11/02  11-98/10 (80%)
          ASI-MSA - Vidám Vízilovak  2019/11/30  12-68/10 (80%)
          SOTE VKS - VUK Kistarcsa  2019/11/30  15-09/10 (90%)
          SOTE VKS - VUK Kistarcsa  2019/11/30  15-09/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE leány - KVSE  2020/02/29  3-139/10 (90%)
          PSN Zrt. I. - DFVE leány  2020/02/29  8-19/10 (90%)
          Váci VSE - PSN Zrt. I.  2020/02/29  13-49/10 (90%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE  2019/10/13  12-138/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE  2019/10/13  5-137.5/10 (75%)
          Fehérvár VSE - KESI  2019/11/03  7-188/10 (80%)
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2019/11/17  32-69/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/01  15-18/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-238/10 (80%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE  2019/10/13  13-78/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KESI  2019/11/03  8-169/10 (90%)
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2019/11/17  11-98.5/10 (85%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI-Százhalombatta  2019/12/01  7-48/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  7-199/10 (90%)
  2018/2019
     Gólbíró 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
     Időmérő 68
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          KSI - VasasPlaket  2019/03/06  8-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - KVSE  2019/02/16  9-17
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2019/04/06  7-7
          YBL WPC - Vasas SC  2019/04/12  17-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          FTC Telekom - Ceglédi VSE  2019/04/26  11-5
          Dunakanyar Waterpolo - DVSE  2019/05/02  19-16
          Dunakanyar Waterpolo - KVSE  2019/05/04  9-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  14-8
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  22-1
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  6-13
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  25-13
          Tiszavirág-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  7-11
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  13-12
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  11-10
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2019/06/08  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  7-12
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  18-5
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  14-6
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  11-20
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  11-6
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  15-10
          Rossmann-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  11-9
          Soproni VSE - Aquaworm Serdülő  2019/04/07  9-10
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  22-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  11-9
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  12-11
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  9-4
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  12-4
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  11-10
          Mercedes-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  9-8
          Soproni VSE - Aquaworm Gyerek  2019/04/07  15-0
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Újszilvás  2019/05/12  29-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - UVSE  2019/02/24  14-12
          Oázis SC Felnőtt - UVSE  2019/05/01  13-11
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2019/05/21  9-18
          YBL WPC - Oázis SC Felnőtt  2019/06/07  15-13
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vízilovak  2019/05/11  17-7
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSM Alapítvány - KSI SE  2019/02/09  2-24
          A-HID OSC ÚJBUDA - KPSE  2019/03/23  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/23  16-4
          ASI-Vasas - AVUS  2019/02/23  14-10
          CVSE - Oázis SC  2019/02/23  10-7
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Velence Plus II.  2019/03/30  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/03/30  17-2
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/03/30  17-2
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/02/02  13-6
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2019/04/17  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/05/14  18-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  13-9
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  7-13
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  22-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - YORDO SZENTES  2019/02/10  5-17
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/05/26  14-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oázis SC Leány 2005  2019/02/02  19-2
     Játékvezető 32
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  9-129/10 (90%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  6-148.5/10 (85%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  17-116/10 (60%)
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  1-239/10 (90%)
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  12-47/10 (70%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  5-88/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - YBL WPC  2019/05/19  9-78.5/10 (85%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2019/05/11  11-58/10 (80%)
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-48/10 (80%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/09  7-610/10 (100%)
          BVSC-Zugló - JSM Alapítvány  2019/03/23  12-710/10 (100%)
          Váci VSE - HUVK SE  2019/03/23  3-49/10 (90%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-68/10 (80%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Ceglédi VSE  2019/03/24  7/10 (70%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - SE VK  2019/03/24  7/10 (70%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Balaton VK  2019/03/09  14-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2019/03/09  11-88/10 (80%)
          Kaposvár-Balaton VK - TVSE  2019/03/09  7-119/10 (90%)
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/03/09  23-98.5/10 (85%)
          Váci VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/09  10-179/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - YORDO SZENTES  2019/02/10  4-208/10 (80%)
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-118/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  8-37.5/10 (75%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  5-97.5/10 (75%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  10-98.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  10-78/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2019/02/10  13-178/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  12-98/10 (80%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  2-168/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  4-88.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  17-98/10 (80%)

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok