Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Biró Viktor
Születési dátum: 1967-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Gólbíró 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
     Időmérő 51
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          KSI - VasasPlaket  2019/03/06  8-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - KVSE  2019/02/16  9-17
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2019/04/06  7-7
          YBL WPC - Vasas SC  2019/04/12  17-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  
          FTC Telekom - Ceglédi VSE  2019/04/26  
          Dunakanyar Waterpolo - DVSE  2019/05/02  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  14-8
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  22-1
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  6-13
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  25-13
          Tiszavirág-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  7-11
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  7-12
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  18-5
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  14-6
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  11-20
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  11-6
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  15-10
          Rossmann-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  11-9
          Soproni VSE - Aquaworm Serdülő  2019/04/07  9-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  11-9
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  12-11
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  9-4
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  12-4
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  11-10
          Mercedes-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  9-8
          Soproni VSE - Aquaworm Gyerek  2019/04/07  15-0
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - UVSE  2019/02/24  14-12
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSM Alapítvány - KSI SE  2019/02/09  2-24
          A-HID OSC ÚJBUDA - KPSE  2019/03/23  16-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/23  16-4
          ASI-Vasas - AVUS  2019/02/23  14-10
          CVSE - Oázis SC  2019/02/23  10-7
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Velence Plus II.  2019/03/30  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/03/30  17-2
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/03/30  17-2
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/02/02  13-6
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2019/04/17  13-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - YORDO SZENTES  2019/02/10  5-17
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oázis SC Leány 2005  2019/02/02  19-2
     Játékvezető 19
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  17-116/10 (60%)
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/09  7-610/10 (100%)
          BVSC-Zugló - JSM Alapítvány  2019/03/23  12-710/10 (100%)
          Váci VSE - HUVK SE  2019/03/23  3-49/10 (90%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Ceglédi VSE  2019/03/24  7/10 (70%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - SE VK  2019/03/24  7/10 (70%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Balaton VK  2019/03/09  14-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2019/03/09  11-88/10 (80%)
          Kaposvár-Balaton VK - TVSE  2019/03/09  7-119/10 (90%)
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/03/09  23-98.5/10 (85%)
          Váci VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/09  10-179/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - YORDO SZENTES  2019/02/10  4-208/10 (80%)
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-118/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2019/02/10  13-178/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic

2019. ápr. 26. 18:45

E.ON Férfi OB I

A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2019. ápr. 27. 19:00

Női OB I

DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels

2019. ápr. 30. 18:45

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic

2019. máj. 04. 15:00

Női OB I

DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels

2019. máj. 11. 00:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic

2019. máj. 15. 00:00

2004-es B fiú válogatott edzés, 2019.04.23. (Fotók: Madar Dávid)
Medencén kívül, 2019.04.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok