Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Fülöp Ádám
Születési dátum: 1994-07-26
Város: Budapest
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/23  7-7
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/03/02  9-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló  2019/04/06  11-10
     Időmérő 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
  Férfi OB I/B
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
  BENU Fiú Ifjúsági
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
  BENU Fiú Serdülő
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
  BENU Fiú Gyermek
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
  Budapesti Ifjúsági
     Játékvezető 4
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-129/10 (90%)
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-58/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-77/10 (70%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-137.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-127/10 (70%)
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-47/10 (70%)
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-178/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-88/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
  Budapesti Serdülő
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
     Játékvezető 1
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-129/10 (90%)
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-58/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-77/10 (70%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-137.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-127/10 (70%)
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-47/10 (70%)
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-178/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-88/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
  Budapesti Gyermek 2005
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
     Játékvezető 1
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-129/10 (90%)
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-58/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-77/10 (70%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-137.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-127/10 (70%)
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-47/10 (70%)
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-178/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-88/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
  Budapesti Gyermek 2006
     Időmérő 4
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
     Játékvezető 4
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-129/10 (90%)
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-58/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-77/10 (70%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-137.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-127/10 (70%)
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-47/10 (70%)
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-178/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-88/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
  DVL Ifjúsági
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
     Játékvezető 5
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-129/10 (90%)
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-58/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-77/10 (70%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-137.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-127/10 (70%)
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-47/10 (70%)
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-178/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-88/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
  Női OB I
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/23  7-7
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/03/02  9-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló  2019/04/06  11-10
  Női OB I/B
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4

E.ON Férfi OB I

FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA

2019. máj. 22. 19:00

OSC-FTC, férfibajnoki döntő, 2019.05.18. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Szolnok, férfibajnoki bronzmeccs, 2019.05.17. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok