Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Szentkereszti Gabriella
Születési dátum: 1976-10-11
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Gólbíró 4
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - ZF-Eger  2020/10/24  12-9
          BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/14  10-11
          BVSC Zugló - FTC Telekom  2020/11/23  12-8
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/11  4-9
     Időmérő 28
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Hunguest H. II  2020/09/20  11-15
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2020/10/11  22-8
          LEGRAND SZENTES - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  10-14
          DVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/15  11-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/04  15-11
          ZF-Eger - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/10/25  11-6
          LEGRAND SZENTES - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/22  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - RETR-O-SC  2020/10/04  7-14
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/10/24  17-7
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/24  6-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - VUA  2020/10/31  19-7
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE Hunguest H.  2020/10/31  11-6
          OSC ÚJBUDA 1. - Vasas SC  2020/10/31  15-4
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - ASI-VASAS  2020/10/10  12-12
          FTC-Telekom - ASI-VASAS  2020/10/10  24-6
          Ceglédi VSE - KESI  2020/10/10  5-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - III. Ker. TVE  2020/10/03  6-5
          POLO SC Bp2008 - FTC-Telekom leány  2020/10/03  0-15
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - SE VK  2020/09/26  0-15
          VSD - UVSE Hunguest H. II.  2020/09/26  0-15
          KÓPÉ ÚVSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/26  8-5
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  16-17
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2020/11/08  14-6
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC serd Kupa - Tatabánya  2020/08/08  10-12
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2020/11/14  16-3
          Oázis SC - DFVE  2020/11/14  7-21
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2020/12/05  
          Oxigén-ASI - BVSC-Zugló  2020/12/05  
     Játékvezető 43
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Oázis SC  2020/11/21  9-128.5/10 (85%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/04  12-147/10 (70%)
          Győri VSE - YBL WPC  2020/10/18  8-188.5/10 (85%)
          ZF-Eger - BLAMAX-Kaposvári VK  2020/10/25  19-78/10 (80%)
          LEGRAND SZENTES - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/22  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2020/09/20  12-137.5/10 (75%)
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/04  12-47.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2020/10/11  14-57.5/10 (75%)
          Győri VSE - YBL WPC  2020/10/18  6-177/10 (70%)
          ZF-Eger - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/10/25  14-68/10 (80%)
          DVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/15  11-227.5/10 (75%)
          LEGRAND SZENTES - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/22  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Hunguest H. II  2020/09/20  16-87/10 (70%)
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2020/10/11  17-47.5/10 (75%)
          Győri VSE - YBL WPC  2020/10/18  11-238/10 (80%)
          DVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/15  16-228/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Víziló  2020/11/08  12-219/10 (90%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas SC  2020/10/24  16-57/10 (70%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - ASI DSE  2020/10/31  13-88/10 (80%)
          POLO SC Bp06 Penguin - SZVPS  2020/10/31  10-38/10 (80%)
          KSI SE - Honvéd  2020/10/31  20-57/10 (70%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/10  29-09/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/10  20-38.5/10 (85%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - Aquaworm  2020/10/03  16-69/10 (90%)
          Polo Academy Bp - Honvéd II.  2020/10/03  4-178.5/10 (85%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2020/10/17  7-118/10 (80%)
          FTC-Telekom II. - BFSE  2020/10/17  15-09/10 (90%)
          KSI leány - Oxigén  2020/10/17  8-117.5/10 (75%)
          KÓPÉ ÚVSE II. - VUA  2020/10/17  14-128.5/10 (85%)
          Honvéd I. - Sportliget  2020/10/17  22-79/10 (90%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Sportliget  2020/09/26  13-108/10 (80%)
          ASI-MSA - VUK Kistarcsa  2020/09/26  22-1110/10 (100%)
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC ifj Kupa - Tatabánya  2020/08/08  7-197.5/10 (75%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  14-97/10 (70%)
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2020/11/08  9-148/10 (80%)
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC gyerm Kupa - Tatabánya  2020/08/08  14-118/10 (80%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  17-87/10 (70%)
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2020/11/08  10-138/10 (80%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI-Százhalombatta - BVSC-Zugló  2020/11/14  8-117/10 (70%)
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2020/11/14  11-217/10 (70%)
          Oxigén-ASI - DFVE  2020/12/05  
          KSI-Százhalombatta - DFVE  2020/12/05  
  2019/2020
     Időmérő 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/11/09  14-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/08  11-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Sportliget  2020/03/07  17-11
          SZUVTE BT - Egri Vízmű SC  2020/03/07  17-20
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  5-6
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - AVUS  2020/02/09  17-16
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - BVSC-Zugló  2019/10/05  10-11
          KSI SE - Oázis SC  2019/11/30  15-7
          KPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/30  0-5
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Oázis SC  2020/01/19  16-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - ZF-Eger  2019/10/13  9-17
          TVSE - YORDO SZENTES  2020/03/08  8-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2019/11/17  32-6
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-23
     Játékvezető 28
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - PTE-PEAC  2020/03/07  19-68/10 (80%)
          Sportliget - PTE-PEAC  2020/03/07  10-138/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - AVUS  2020/02/09  18-68/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  8-67/10 (70%)
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/11/03  7-88/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-87/10 (70%)
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  13-68/10 (80%)
          Kaposvári VK - AVUS  2020/02/09  7-108/10 (80%)
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-38/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  15-87.5/10 (75%)
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/11/03  12-138/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-127/10 (70%)
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  12-87.5/10 (75%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/05  14-67.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - CVSE  2019/10/05  12-49/10 (90%)
          FTC-Telekom - Százhalombattai VSE  2019/11/30  19-68/10 (80%)
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2020/01/19  8-158/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2020/01/19  16-78/10 (80%)
          HVSC - TVSE  2020/01/19  8-78/10 (80%)
          Oázis SC - Szolnoki Dózsa  2020/01/19  5-138/10 (80%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2019/11/17  26-48/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  10-308.5/10 (85%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - ZF-Eger  2019/10/13  8-148/10 (80%)
          TVSE - YORDO SZENTES  2020/03/08  9-117/10 (70%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - ZF-Eger  2019/10/13  9-138/10 (80%)
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2019/11/17  11-98.5/10 (85%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  7-199/10 (90%)
          TVSE - YORDO SZENTES  2020/03/08  7-137/10 (70%)
  2018/2019
     Játékvezető 19
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. kerületi Sport - ASI-Vasas II.  2019/04/13  6-48/10 (80%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KÓPÉ ÚVSE  2019/05/19  
          BVSC-Zugló - SE VK  2019/05/19  
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/19  9/10 (90%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-148/10 (80%)
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-78/10 (80%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - VÁCI VSE  2019/04/06  7-69/10 (90%)
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/06  8-29/10 (90%)
          VÁCI VSE - Soproni VSE  2019/04/06  2-89/10 (90%)
          Kaposvár-Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  3-98/10 (80%)
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/04/06  15-59/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/06/01  12-108.5/10 (85%)
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/01  9-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/06/01  5-249/10 (90%)
          Váci VSE - TVSE  2019/06/01  12-189/10 (90%)
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/06/01  21-09/10 (90%)
     Időmérő 8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/02/24  15-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/02/24  13-6
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - KPSE  2019/04/13  30-3
          Aquaworm Göd 2005 - UVSE II.  2019/04/13  3-7
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-8
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
     Gólbíró 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/05/04  11-7

Férfi OB I

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2020. nov. 28. 20:45

Férfi OB I

PannErgy-Miskolc - METALCOM SZENTES

2020. dec. 05. 20:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA

2020. dec. 11. 17:30

E.ON OB I: Eger-Szolnok, 2020.11.25. (Fotók: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-Budapesti Honvéd 13-17 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok