Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Tóth Diana
Születési dátum: 1970-01-01
Város: Nagyvárad
Szezon Meccs
  2015/2016
     Időmérő 70
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Clubul Sportiv Crisu  2015/11/07  6-21
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Szentesi Vízilabda K  2015/11/07  1-28
          Clubul Sportiv Crisu - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/07  15-14
          OCTOPUS Búvár- és Ví - AQUA SE  2015/11/07  5-16
          Szentesi Vízilabda K - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/07  14-13
          Clubul Sportiv Crisu - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/16  33-2
          AQUA SE - Szentesi Vízilabda K  2016/01/16  9-14
          Viitorul Cluj CSS Ko - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/16  25-2
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/16  8-8
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2016/01/16  21-13
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS Búvár- és Ví - DINAMO PROSPER ORADE  2015/12/12  3-25
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2015/12/12  11-7
          OCTOPUS Búvár- és Ví - KVSE  2015/12/12  5-16
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2015/12/12  5-16
          DINAMO PROSPER ORADE - KVSE  2015/12/12  26-5
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2015/12/12  19-12
          Szolnok - SpProzivka  2015/12/12  6-10
          VaterPolo Klub Vojvo - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2015/12/12  7-12
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2015/12/12  5-11
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/20  8-12
          Üdülőközp. - Sugovica Vízilabda S  2016/02/20  19-2
          Kalocsai Úszó és Víz - Csabai Csirkefogók V  2016/02/20  1-18
          Sugovica Vízilabda S - Kalocsai Úszó és Víz  2016/02/20  8-1
          Clubul Sportiv Crisu - Üdülőközp.  2016/02/20  15-7
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv Crisu - Zrenjanin  2016/05/06  6-7
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/07  7-25
          ZF-Eger - Zrenjanin  2016/05/07  17-8
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2015/11/21  10-4
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2015/11/21  0-24
          Kassa - Szentes II.  2015/11/21  13-4
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2015/11/21  3-6
          Szentes II. - Csongrád  2015/11/21  2-16
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/21  22-1
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  5-6
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentes II.  2015/11/22  1-21
          DINAMO PROSPER ORADE - Kassa  2015/11/22  8-1
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  0-10
          Kassa - Csongrád  2015/11/22  8-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2015/11/22  1-25
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/03/19  1-25
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2016/03/19  3-2
          Kassa - Csongrád  2016/03/19  4-8
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/03/19  8-2
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/03/19  3-10
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/19  16-5
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/03/20  10-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/03/20  2-15
          Kassa - Szentes II.  2016/03/20  7-3
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2016/03/20  5-16
          Szentes II. - Csongrád  2016/03/20  1-11
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/20  16-2
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - Szentes A  2016/03/12  10-6
          HSA 2004 - Szentes Leány  2016/03/12  5-9
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/12  3-5
          Szentes A - Szentes Leány  2016/03/12  2-7
          HSA 2004 - ZF-Eger  2016/03/12  6-8
          Progress Oradea - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/12  6-7
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/13  9-4
          Szentes A - HSA 2004  2016/03/13  4-7
          Progress Oradea - ZF-Eger  2016/03/13  1-4
          VaterPolo Klub Vojvo - HSA 2004  2016/03/13  5-6
          Szentes Leány - Progress Oradea  2016/03/13  5-1
          Szentes A - ZF-Eger  2016/03/13  2-8
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vitorul Cluj - DVSE  2016/04/24  6-7
          ZF-Eger - Csabai Csirkefogók V  2016/04/24  9-4
          Progress Oradea - DVSE  2016/04/24  17-5
          Vitorul Cluj - Szolnok  2016/04/24  5-19
          Csabai Csirkefogók V - MVLC  2016/04/24  4-4
          Szolnok - ZF-Eger  2016/04/24  16-6
          MVLC - Progress Oradea  2016/04/24  3-18

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok