Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vojvoda Tímea
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Tatabánya
Szezon Meccs
  Férfi OB I
     Titkár 9
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  Férfi OB I/B
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Ceglédi VSE  2017/11/25  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  9-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - ZF-Eger  2018/01/15  21-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVE T&N  2017/12/10  10-15
          Győri VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/29  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/08  0-15
          Győri VSE - SZNVE  2017/12/10  12-4
          Győri VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/29  8-5
  Férfi OB II
     Titkár 10
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Fiú Ifjúsági
     Titkár 13
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Fiú Serdülő
     Titkár 13
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Fiú Gyermek
     Titkár 13
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  Diapolo Ifjúsági
     Titkár 7
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  Diapolo Serdülő
     Titkár 3
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BVLSZ Gyermek 2003
     Titkár 5
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BVLSZ Gyermek 2004
     Titkár 9
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Ceglédi VSE  2017/11/25  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  9-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - ZF-Eger  2018/01/15  21-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVE T&N  2017/12/10  10-15
          Győri VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/29  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/08  0-15
          Győri VSE - SZNVE  2017/12/10  12-4
          Győri VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/29  8-5
  BVLSZ Gyermek 2005
     Titkár 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BVLSZ Gyermek 2006
     Titkár 8
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA