Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vojvoda Tímea
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Tatabánya
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 70
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - KESI  2019/02/13  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - KESI  2019/02/13  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - KESI  2019/02/13  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE  2018/10/20  16-1
          DFVE - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
     Időmérő 9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          Soproni VSE - III. Kerületi TVE  2018/11/03  15-0
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          III. Kerületi TVE - POLO SC DVL2006  2018/11/03  0-15
          Soproni VSE - Váci VSE  2018/11/03  6-14
  2017/2018
     Titkár 151
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          Győri VSE - Honvéd - KPS  2018/04/14  7-15
          Czeglédi Lamantinok - CRISUL MASTERS  2018/04/14  11-12
          Győri VSE - Czeglédi Lamantinok  2018/04/14  13-7
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/04/14  13-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-12
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás  2017/11/11  4-16
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - VUA  2018/02/10  2-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  4-8
          BFSE - VUA  2018/02/10  6-3
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/10  5-14
          BFSE - ESMTK  2018/02/10  11-5
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/02/10  6-9
          ESMTK - Balaton VK  2018/02/10  10-12
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2018/03/10  6-8
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          TVSE - SZNVE T&N  2017/10/22  19-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  4-14
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  2-14
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  9-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  7-12
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  11-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          TVSE - SZNVE  2017/10/22  11-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Győri VSE - ZF-Eger  2018/02/04  11-6
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          Győri VSE - POLO Sport Club  2018/05/13  8-5
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
     Időmérő 8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Ceglédi VSE  2017/11/25  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  9-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - ZF-Eger  2018/01/15  21-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVE T&N  2017/12/10  10-15
          Győri VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/29  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/08  0-15
          Győri VSE - SZNVE  2017/12/10  12-4
          Győri VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/29  8-5
  2016/2017
     Titkár 134
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
     Időmérő 7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - ASI DSE  2017/03/18  10-9
          AVUS - Racionet H  2017/03/25  15-9
          AVUS - Ceglédi VSE  2017/04/29  8-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - KSI SE II.  2017/03/22  15-8
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FVSE  2016/10/01  8-6
          Mohács 1 - Kaposvári VK  2016/10/01  5-21
          FVSE - Szekszárdi SKV  2016/10/01  5-0
  2015/2016
     Titkár 137
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - MVLC  2015/10/17  11-10
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2015/11/04  7-8
          EBP Tatabánya - BVSC-Zugló  2015/11/07  6-10
          EBP Tatabánya - Szolnok  2015/11/25  8-13
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/12/08  6-17
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          EBP Tatabánya - ContiTech-Szeged Dia  2016/02/06  9-11
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/27  9-9
          EBP Tatabánya - UVSE Hunguest-H  2016/03/05  9-9
          EBP Tatabánya - PVSK  2016/04/16  6-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2016/04/23  12-7
          EBP Tatabánya - KSI SE  2016/05/07  14-15
          EBP Tatabánya - KSI SE  2016/05/21  16-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - Ceglédi Vasutas Spor  2015/11/12  13-14
          PVSK-PSN - MAFC "110"  2016/04/30  9-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni Vízilabda Sp - AVUS  2015/09/26  1-19
          Kanizsa Vízilabda Sp - Pápai SE  2015/09/26  11-6
          Fehérvár Póló I. - PTE-ÁOK  2015/09/26  6-6
          AVUS - Pápai SE  2015/09/26  23-2
          PTE-ÁOK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/09/26  13-7
          Soproni Vízilabda Sp - Fehérvár Póló I.  2015/09/26  5-17
          Tatabányai Vízmű Spo - Alfa SC  2015/11/07  8-5
          Százhalombattai Vízi - Vasas Sport Club  2015/11/07  10-11
          Alfa SC - Fehérvár Póló II  2015/11/07  19-4
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/07  5-17
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló II  2015/11/07  12-6
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Vasas Sport Club  2015/11/07  4-27
          Pápai SE - AVUS  2015/11/28  2-18
          Kanizsa Vízilabda Sp - PTE-ÁOK  2015/11/28  6-9
          Fehérvár Póló I. - Soproni Vízilabda Sp  2015/11/28  15-1
          PTE-ÁOK - Pápai SE  2015/11/28  20-4
          AVUS - Fehérvár Póló I.  2015/11/28  18-4
          Soproni Vízilabda Sp - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/28  4-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - AVUS  2016/04/28  7-19
          PTE-ÁOK - Soproni Vízilabda Sp  2016/04/30  14-6
          Tatabányai Vízmű Spo - PTE-ÁOK  2016/05/28  13-3
          EVSC - Szegedi Vízilabda és  2016/05/28  17-18
          PTE-ÁOK - Szegedi Vízilabda és  2016/05/28  11-19
          Tatabányai Vízmű Spo - EVSC  2016/05/28  22-11
          Lamantinok - Pápai SE  2016/06/11  13-10
          Fehérvár Póló II - Szentes  2016/06/11  13-21
          Pápai SE - Fehérvár Póló II  2016/06/11  8-9
          Szentes - Lamantinok  2016/06/11  13-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - OSC Vízilabda Sporte  2015/09/19  12-6
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2015/09/27  8-6
          AVUS - Vasas-Continental  2015/10/16  12-7
          EBP Tatabánya - KSI SE  2015/10/18  7-23
          AVUS - BVSC- Zugló  2015/10/22  7-8
          EBP Tatabánya - Racionet H  2015/11/15  7-14
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda  2015/12/06  8-10
          AVUS - Kaposvári Vízilabda   2016/02/07  12-10
          AVUS - Szentes  2016/02/14  7-12
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/28  10-14
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  8-15
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/03/14  8-13
          EBP Tatabánya - SZVSC  2016/04/03  10-7
          EBP Tatabánya - BVSC- Zugló  2016/04/10  7-16
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/04/24  14-15
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/05/27  8-25
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - OSC Vízilabda Sporte  2015/09/19  17-1
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2015/09/27  13-7
          AVUS - Vasas-Continental  2015/10/16  4-13
          EBP Tatabánya - KSI SE  2015/10/18  4-29
          AVUS - BVSC- Zugló  2015/10/22  4-14
          EBP Tatabánya - RACIONET H  2015/11/15  9-13
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda   2015/12/06  6-25
          AVUS - Kaposvári Vízilabda   2016/02/07  16-12
          AVUS - Szentes  2016/02/14  11-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/28  9-17
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  12-16
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/03/14  5-17
          EBP Tatabánya - SZVSC  2016/04/03  8-6
          EBP Tatabánya - BVSC- Zugló  2016/04/10  4-21
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/04/24  12-9
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/05/27  3-20
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - OSC Vízilabda Sporte  2015/09/19  12-4
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2015/09/27  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/11  6-19
          AVUS - Vasas-Continental  2015/10/16  8-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2015/10/18  8-22
          AVUS - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/10/22  10-12
          EBP Tatabánya - RACIONET H  2015/11/15  15-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - YBL Water Polo Club   2015/11/22  6-21
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda   2015/12/06  6-16
          AVUS - Kaposvári Vízilabda   2016/02/07  20-9
          AVUS - Szentes  2016/02/14  18-15
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/28  13-10
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  12-18
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Fehérvár Póló Sport   2016/03/13  2-26
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/03/14  15-17
          EBP Tatabánya - SZVSC  2016/04/03  6-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Honvéd KPS  2016/04/03  12-10
          EBP Tatabánya - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/04/10  4-17
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/04/24  18-17
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Százhalombattai Vízi  2016/04/24  5-33
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - SVSE  2016/05/08  10-3
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/15  6-15
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/05/27  6-15
       2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/24  14-8
          Kaposvári Vízilabda - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/24  13-15
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC- Zugló  2016/01/24  7-17
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2015/10/10  6-12
          TVSE Vízilabda Kft. - KVE  2015/11/07  9-3
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/11/18  7-7
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          TVSE Vízilabda Kft. - ZF-Eger-EKF  2016/04/23  8-15
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/05/11  9-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/10/18  9-6
          EBP Tatabánya - SZNVE  2015/11/22  22-5
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/02/28  7-20
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  7-16
          EBP Tatabánya - DFVE  2016/04/08  4-17
          EBP Tatabánya - UVSE Continental II.  2016/04/17  9-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/10/18  8-11
          Győri VSE - Ceglédi VA  2015/10/25  16-3
          EBP Tatabánya - SZNVE  2015/11/22  23-3
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          EBP Tatabánya - UVSE Continental  2016/02/28  7-10
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  12-7
          EBP Tatabánya - DFVE  2016/04/08  6-8
          EBP Tatabánya - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/28  14-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/10/18  9-14
          Győri VSE - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/10/25  19-7
          EBP Tatabánya - SZNVE  2015/11/22  29-1
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  10-13
          EBP Tatabánya - DFVE  2016/04/08  14-23
          EBP Tatabánya - UVSE Continental  2016/04/17  3-19
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/05/15  9-15
  2014/2015
     Titkár 116
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Neptun VSC  2014/09/27  8-4
          Tatabányai Vízmű - Szolnok  2014/11/08  14-6
          BVSC- Zugló - KESI  2014/12/13  13-8
          Tatabányai Vízmű - YBL Water Polo C  2015/03/28  11-10
          Tatabányai Vízmű - SZTE EHÖK Sport   2015/04/18  18-7
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2015/05/30  15-11
          Tatabányai Vízmű - MVLC Miskolci Ví  2015/05/31  11-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pápai SE - Kaposvári Vízila  2014/11/08  6-18
          Fehérvár Póló II - DOMINO AVU  2014/11/08  7-15
          Kaposvári Vízila - KVSE  2014/11/08  16-5
          Tatabányai Vízmű - Pápai SE  2014/11/08  17-7
          PTE ÁOK - Fehérvár Póló II  2014/11/08  8-9
          KVSE - Tatabányai Vízmű  2014/11/08  5-9
          DOMINO AVU - PTE ÁOK  2014/11/08  10-8
          SZUVTE BT. - MTK 1888   2015/06/13  6-12
          MVLC Miskolci Ví - Kaposvári Vízila  2015/06/13  11-6
          MVLC Miskolci Ví - MTK 1888   2015/06/13  8-11
          SZUVTE BT. - Kaposvári Vízila  2015/06/13  11-13
          Tatabányai Vízmű - Szolnok 2  2015/06/27  7-5
          HVSC - Főnix  2015/06/27  14-9
          Tatabányai Vízmű - Főnix  2015/06/27  18-11
          HVSC - Szolnok 2  2015/06/27  13-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINOAVUS - Szolnok  2014/09/06  9-8
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/09/07  5-6
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/09/14  20-8
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2014/09/28  6-18
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/11/09  8-17
          BVSC- Zugló - DOMINOAVUS  2014/11/23  27-3
          Tatabányai Vízmű - DOMINOAVUS  2014/12/14  8-5
          Tatabányai Vízmű - Budapesti Honvéd  2015/02/08  3-11
          YBL Water Polo C - A-Híd OSC   2015/02/15  2-13
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2015/02/22  10-13
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport Nonp  2015/03/08  6-13
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/22  4-10
          Tatabányai Vízmű - Vasas Sport Club  2015/04/03  12-9
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2015/04/07  7-14
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szolnok  2014/09/06  16-9
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/09/07  17-6
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/09/14  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2014/09/28  5-11
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/11/09  5-14
          BVSC- Zugló - Aligátor Vízilab  2014/11/23  9-4
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2014/12/14  11-5
          Tatabányai Vízmű - RACIONET HONVÉD  2015/02/08  8-14
          YBL Water Polo C - A-Híd OSC   2015/02/15  8-15
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2015/02/22  14-15
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport Nonp  2015/03/08  10-7
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/22  7-8
          Tatabányai Vízmű - Vasas Sport Club  2015/04/03  3-17
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2015/04/07  12-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szolnok  2014/09/06  8-6
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/09/07  15-6
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/09/14  10-3
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2014/09/28  5-15
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - KVSE  2014/10/12  6-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - UVSE II.  2014/11/02  2-24
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/11/09  4-17
          BVSC-PÓLÓ - Aligátor Vízilab  2014/11/23  10-9
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2014/12/14  8-11
          Tatabányai Vízmű - RACIONET HONVÉD  2015/02/08  16-18
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Oázis Sport Club  2015/02/08  13-17
          YBL Water Polo C - Oázis Sport Club  2015/02/15  15-9
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2015/02/22  7-14
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - YBL Water Polo C  2015/02/22  2-33
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport Nonp  2015/03/08  21-6
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/22  14-21
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Balaton VK  2015/03/22  15-11
          Tatabányai Vízmű - Vasas Sport Club  2015/04/03  5-14
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2015/04/07  8-13
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Kaposvári Vízila  2015/04/07  5-21
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2015/04/19  8-13
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - HKPS  2015/05/10  21-8
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/05/24  9-12
          Tatabányai Vízmű Spo - MVLC Miskolci Vízila  2015/06/14  4-6
          Kanizsa Vízilabda Sp - Szegedi Vizipóló Sul  2015/06/14  6-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Szegedi Vizipóló Sul  2015/06/14  4-8
          MVLC Miskolci Vízila - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/06/14  4-9
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Kölyök Pó  2014/11/10  29-7
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - HKPS  2015/05/10  15-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/05/24  10-15
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - HKPS  2015/05/10  11-4
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/05/24  6-20
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2014/10/25  11-9
          UVSE - KESI  2015/02/11  10-7
          UVSE-Centrál - BVSC- Zugló  2015/02/11  15-7
          Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes  2015/05/04  8-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - SZNVE  2014/11/16  22-2
          ASI DSE - Szentes  2014/11/16  4-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2014/10/04  6-12
          Tatabányai Vízmű - H POLO  2014/10/26  5-8
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/11/09  9-9
          H POLO - SZNVE  2014/11/16  28-2
          BVSC-PÓLÓ - H POLO  2014/11/23  7-13
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2015/01/11  9-14
          Tatabányai Vízmű - SZNVE  2015/01/25  16-7
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/02/15  12-1
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2015/03/08  11-3
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/29  4-15
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ  2015/04/03  5-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2014/10/04  6-11
          Tatabányai Vízmű - Cegléd  2014/11/08  20-2
          Győri Vízisport - Tatabányai Vízmű  2014/11/15  8-20
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/11/29  11-4
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/12/10  20-2
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2014/12/13  11-5
          Tatabányai Vízmű - Vidám VVSE  2014/12/20  24-3
          Győri Vízisport - Cegléd  2014/12/20  23-12
          Győri Vízisport - Fehérvár Póló Sp  2015/01/18  14-21
          Tatabányai Vízmű - Győri Vízisport   2015/01/25  17-5
          Győri Vízisport - SZNVE  2015/02/07  19-18
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/02/14  13-9
          Győri Vízisport - KESI  2015/02/21  13-13
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2015/03/28  18-2
          Győri Vízisport - Angyalföldi Spor  2015/04/04  15-7
          Győri Vízisport - HVSC  2015/04/25  28-5
          Győri Vízisport - Vidám VVSE  2015/05/09  23-13
     Időmérő 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/04/05  9-4
  2013/2014
     Titkár 179
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Waterpolo C - Debrecen  2013/10/12  6-19
          OSC-ÚJBUDA - Kaposvári VK  2014/02/01  7-9
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2014/05/13  12-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2013/09/28  9-8
          ASI DSE - Érd-MAFC  2013/10/12  9-14
          Tatabányai Vízmű - KESI  2013/11/09  16-9
          Tatabányai Vízmű - PVSK-PSN  2013/11/23  16-7
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Utánpótlá  2014/03/08  5-9
          Tatabányai Vízmű - Érd-MAFC  2014/03/29  8-7
          Tatabányai Vízmű - Eszterházy Károl  2014/04/05  10-7
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2014/04/12  10-4
          Tatabányai Vízmű - Ceglédi Vasutas   2014/04/26  10-9
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/05/10  5-8
          Honvéd Utánpótlá - Érd-MAFC  2014/05/17  15-11
          Tatabányai Vízmű - HVSC Club  2014/05/24  11-5
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Lamantinok - Váci Vízilabda S  2013/10/26  17-8
          KEAC - EVSC  2013/10/26  12-11
          Váci Vízilabda S - MVSI  2013/10/26  8-22
          Lamantinok - GyAVC  2013/10/26  16-7
          MVSI - EVSC  2013/10/26  12-11
          KEAC - GyAVC  2013/10/26  16-9
          Pápai SE - Tatabányai Vízmű  2013/11/09  8-10
          Fehérvár Póló Sp - KVSE  2013/11/09  10-8
          UVSE II. - DFVE  2013/11/09  18-9
          Pápai SE - Vadász Vízilabda  2013/11/09  7-14
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2013/11/09  16-8
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2013/11/09  11-12
          Tatabányai Vízmű - Lamantinok  2014/06/21  14-12
          Szentesi Öregfiú - Csongrád Városi   2014/06/21  12-5
          Tatabányai Vízmű - Szentesi Öregfiú  2014/06/21  7-9
          Csongrád Városi - Lamantinok  2014/06/21  8-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/09/28  14-11
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/10/20  12-5
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/10/22  14-7
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/10/27  11-11
          Tatabányai Vízmű - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/11/17  14-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Aligátor Vízilab  2013/12/01  10-21
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - MTK 1888 Vízilab  2014/02/23  12-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2014/03/02  9-11
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2014/03/16  8-10
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Tatabányai Vízmű  2014/04/09  4-18
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/12  8-2
          Vasas - Kaposvári Vízila  2014/04/23  17-9
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2014/05/02  16-2
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - UVSE II.  2014/05/11  5-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/09/28  9-8
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/10/20  12-12
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/10/22  9-14
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/10/27  7-7
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2013/12/08  15-9
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2014/03/16  9-14
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/12  10-11
          Vasas - KSI SE  2014/04/23  12-15
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2014/05/02  11-7
          Tatabányai Vízmű - OSC Vízilabda Sp  2014/05/25  14-7
          Csabai Csirkefog - Aligátor Vízilab  2014/05/25  4-24
          Aligátor Vízilab - OSC Vízilabda Sp  2014/05/25  4-11
          Csabai Csirkefog - Tatabányai Vízmű  2014/05/25  8-22
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/09/28  8-10
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/10/20  10-8
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/10/22  22-3
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/10/27  10-10
          Tatabányai Vízmű - Váci VSE  2013/11/08  40-5
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - SZVSE  2013/11/10  9-18
          Tatabányai Vízmű - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/11/17  22-4
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Aligátor Vízilab  2013/12/01  6-28
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2013/12/08  20-7
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - MTK 1888 Vízilab  2014/02/23  6-32
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2014/03/02  12-10
          Honvéd-Up. VKSE - Szegedi Vizipóló  2014/03/09  16-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Váci VSE  2014/03/09  26-9
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2014/03/16  9-6
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - KVSE  2014/03/23  8-12
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Tatabányai Vízmű  2014/04/09  9-15
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/12  14-1
          Vasas - KSI SE  2014/04/23  10-13
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2014/05/02  16-3
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - UVSE II.  2014/05/11  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Hegyvidék-YBL  2013/10/27  7-17
          Komplex Póló Sul - MTK 1888  2013/10/27  14-11
          Budaörsi ÚVVSE - Octopus SE  2013/12/08  11-10
          Komplex Póló Sul - Bókay  2013/12/08  13-12
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - MOM Sport Ybl  2013/12/07  2-20
          Bánki Vízisport - KSI SE  2013/12/07  2-33
          BVSC-Póló Zugló - Váci Vízilabda S  2013/12/07  23-12
          Új-Hullám SE - Sportliget SE  2013/12/07  7-9
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - Honv-up. Kispest  2013/10/05  3-20
          BVSC-Póló Zugló - Dunaújvárosi Fői  2013/10/05  17-5
          Honv-up. Kispest - KSI SE  2013/10/05  9-5
          Dunaújvárosi Fői - KSI SE  2013/10/05  4-19
          Dunaújvárosi Fői - ESMTK  2014/05/17  17-4
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2014/05/17  2-6
          Honv-up. Kispest - BVSC-Póló Zugló  2014/05/17  6-8
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - Újpest Vízilabda  2013/09/14  5-25
          Debreceni Cívis - BVSC-Póló Zugló  2013/09/14  8-16
          Tatabányai Vízmű - Vasas Sport Club  2013/09/14  10-11
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - MOM Sport Ybl  2013/10/19  13-5
          UVSE I. - Új-Hullám SE  2013/10/19  26-1
          Oázis SC - Polo SC  2013/10/19  10-3
          Ceglédi Vasutas - Kópé ÚVSE  2013/10/19  8-10
          Oázis SC - HUVK SE  2014/03/01  15-3
          Új-Hullám SE - EMLCSKA  2014/03/01  10-4
          Cegléd II - Polo SC  2014/03/01  5-4
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  7-10
          UVSE II. - MOM Sport Ybl  2014/03/22  8-5
          Bókay - KSI - Ceglédi Vasutas   2014/03/22  6-5
          MOM Sport Ybl - FTC Utánpótlás  2014/03/22  3-15
          Ceglédi Vasutas - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  5-13
          Bókay - KSI - UVSE II.  2014/03/22  2-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Tatabányai Vízmű  2013/11/08  4-12
          Sportliget Sport - Vecsés  2013/11/16  1-46
          BVSC-Póló Zugló - PSN Zrt.  2013/11/16  32-1
          Tatabányai Vízmű - Oázis SC  2013/11/16  7-11
          Váci Vízilabda S - MOM Sport Ybl  2013/11/16  7-10
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2013/12/14  7-16
          PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű  2013/12/14  0-18
          Vecsés - Váci Vízilabda S  2013/12/14  11-5
          Sportliget Sport - Honv-up. Gödöllő  2013/12/14  1-30
          Tatabányai Vízmű - Vecsés  2013/12/14  7-6
          Hírös Sport Nonp - Váci Vízilabda S  2014/03/08  17-10
          FTC Utánpótlás - MOM Sport Ybl  2014/03/08  9-8
          UVSE II. - Hírös Sport Nonp  2014/03/08  5-14
          Váci Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2014/03/08  7-20
          Váci Vízilabda S - Kanizsa Vízilabd  2014/04/05  14-13
          MOM Sport Ybl - Hírös Sport Nonp  2014/04/05  6-13
          Váci Vízilabda S - UVSE II.  2014/04/05  7-11
          Sportliget Sport - Bókay - KSI  2014/04/17  1-23
          Oázis SC - Angyalföldi Spor  2014/04/17  10-5
          Angyalföldi Spor - PSN Zrt.  2014/04/17  6-7
          Kanizsa Vízilabd - MOM Sport Ybl  2014/05/03  6-20
          Hírös Sport Nonp - Váci Vízilabda S  2014/05/03  16-7
          Kanizsa Vízilabd - UVSE II.  2014/05/03  7-5
          Balaton VK - Váci Vízilabda S  2014/05/03  18-9
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2002
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Tatabányai Vízmű  2013/08/31  6-13
          Kaposvári Vízila - Szolnok  2013/08/31  7-15
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2013/08/31  17-3
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MOM Sport Ybl  2013/09/21  6-10
          Dunaújvárosi Fői - UVSE  2013/09/21  0-38
          Hírös Sport Nonp - Százhalombatta  2013/09/21  14-8
          Ceglédi Vasutas - Dunaújvárosi Fői  2013/09/21  11-3
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2013/10/06  13-9
          Honvéd UVKSE - UVSE  2013/10/06  2-9
          Diadal SE - Százhalombatta  2013/10/06  6-16
          Dunaújvárosi Fői - MOM Sport Ybl  2013/10/06  5-25
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2014/04/17  12-10
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVSE - MTK 1888  2014/02/09  14-6
          Angyalföldi SI D - UVSE II.  2014/02/09  14-9
          Neptun VSC - UVSE I.  2014/02/09  3-16
          Kanizsa VSE - Tatabányai VSE  2014/02/09  14-8
       2013. évi Somóczy Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - UVSE II.  2013/09/08  10-4
          Debreceni Cívis - BVSC-Póló Zugló  2013/09/08  15-5
          UVSE I. - KSI SE  2013/09/08  10-5
          Honvéd UVKSE - Vasas Sport Club  2013/09/08  9-6
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2014/02/16  8-11
          Kaposvári Vízila - Szolnok  2014/02/16  11-10
          Szolnok - Fehérvár Póló Sp  2014/02/16  15-5
          Kaposvári Vízila - Tatabányai Vízmű  2014/02/16  7-11
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - AVUS  2014/02/15  5-6
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/02/15  15-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/02/15  11-10
          AVUS - Tatabányai Vízmű  2014/02/15  15-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - POLO SC  2013/10/20  8-20
          Tatabányai Vízmű - SZNVE  2014/02/23  24-5
          Tatabányai Vízmű - SZVSE  2014/03/23  7-8
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/04/11  9-10
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2014/05/24  9-9
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi SI D  2014/06/01  19-2
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/15  4-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Tatabányai Vízmű  2013/10/13  4-19
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2013/11/17  5-17
          GyVSE - ZF-Eger  2013/11/23  3-33
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/03/16  26-7
          Tatabányai Vízmű - SZNVE  2014/03/29  32-9
          Tatabányai Vízmű - POLO SC  2014/04/06  13-14
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/27  22-4
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/10  13-4
          KESI - Fehérvár Póló Sp  2014/05/10  21-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Fehérvár Póló Sp  2014/05/10  16-8
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/05/10  10-12
  2012/2013
     Időmérő 6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2013/03/17  13-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2013/03/17  7-15
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Octopus BVSE  2013/05/12  19-14
          Bánki VE - BVSC  2013/05/12  16-14
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Dunaújvárosi FVE  2012/10/13  21-7
          Százhalombattai - Hegyvidék SE  2012/10/13  35-1
     Titkár 171
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2013/03/23  7-11
          Tatabányai Vízmű - MVSI  2013/04/06  11-8
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2013/04/10  6-13
          Tatabányai Vízmű - Hegyvidék-YBL  2013/04/27  7-8
          HPVK-ESMTK - Tatabányai Vízmű  2013/05/04  8-7
          Tatabányai Vízmű - Kanizsa Vízilabd  2013/05/25  7-6
          Tatabányai Vízmű - HPVK-ESMTK  2013/06/08  9-6
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2013/06/15  9-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/02/23  12-9
          Pápai SE - DFVE  2013/02/23  6-16
          Kanizsa Vízilabd - Pápai SE  2013/02/23  18-9
          Aligátor Vízilab - DFVE  2013/02/23  8-4
          Pápai SE - Aligátor Vízilab  2013/04/20  4-14
          Tatabányai Vízmű - SZTE EHÖK Sport   2013/05/11  10-5
          UVSE - SZUVTE BT  2013/05/11  15-2
          SZTE EHÖK Sport - DVSE  2013/05/11  11-8
          SZUVTE BT - Tatabányai Vízmű  2013/05/11  15-7
          UVSE - DVSE  2013/05/11  20-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/03/10  5-9
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki D-K  2013/03/29  6-7
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2013/04/07  8-2
          OSC - DVSE  2013/04/14  9-10
          Budapesti Honvéd - Szentesi Vízilab  2013/05/01  5-9
          OSC - Tatabányai Vízmű  2013/05/12  13-15
          Aligátor Vízilab - MTK 1888 Vízilab  2013/05/12  16-9
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/05/12  17-5
          OSC - Aligátor Vízilab  2013/05/12  14-8
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/06/02  11-8
          DVSE - UVSE II.  2013/06/02  6-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/03/10  9-10
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki D-K  2013/03/29  8-7
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2013/04/07  10-8
          Orvosegyetem Spo - DVSE  2013/04/14  3-9
          Honvéd Pesterzsé - Szentesi Vízilab  2013/05/01  8-7
          HVSC - Szolnoki D-K  2013/05/19  4-13
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/05/19  16-4
          Szolnoki D-K - MTK 1888 Vízilab  2013/05/19  11-5
          HVSC - Tatabányai Vízmű  2013/05/19  8-9
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/06/02  11-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/03/10  14-5
          Tatabányai Vízmű - Kanizsa Vízilabd  2013/03/24  15-3
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki D-K  2013/03/29  8-11
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2013/04/07  16-2
          Orvosegyetem Spo - DVSE  2013/04/14  6-13
          Honvéd PVK - Szentesi Vízilab  2013/05/01  6-8
          Orvosegyetem Spo - Ceglédi Vasutas   2013/05/05  8-6
          Kölyök Póló Suli - EKF-MVSI  2013/05/05  8-10
          Ceglédi Vasutas - EKF-MVSI  2013/05/05  5-9
          Orvosegyetem Spo - Kölyök Póló Suli  2013/05/05  11-7
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - MTK 1888 Vízilab  2012/11/17  16-3
          ZF-Eger - DVSE  2012/11/17  13-8
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/11/17  7-11
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/11/17  8-7
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló SE - Szolnoki D-K  2013/02/09  10-9
          Szolnoki D-K - MTK 1888 Vízilab  2013/02/09  9-6
          MTK 1888 Vízilab - Fehérvár Póló SE  2013/02/09  8-5
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - Octopus BVSE  2012/10/28  16-7
          Bánki VE - MTK  2012/10/28  9-22
          BVSC - ELTE  2012/12/02  12-8
          Érd-MAFC-Winner - Bp.Izzó  2012/12/02  9-6
          Raiffeisen Vízil - VAS-ASI  2012/12/15  9-21
          Faterpóló VSE - Komplex PSE  2013/03/03  11-14
          Érd-MAFC-Winner - MTK  2013/03/16  6-6
          MAFC Schönherz - Érd-MAFC-Winner  2013/03/24  11-12
          Komplex PSE - BVSC  2013/03/24  15-8
          Oázis SC - MTK  2013/04/14  10-15
          Octopus BVSE - BVSC  2013/04/22  12-17
          VVSE - MAFC Schönherz  2013/05/26  10-9
          RETR-O-SC - MTK  2013/05/26  10-11
          ELTE - Bánki VE  2013/05/26  8-9
          RETR-O-SC - YBL WPC  2013/06/29  11-19
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Százhalombattai   2012/11/10  14-10
          UVSE - KSI SE  2012/11/10  11-8
          Százhalombattai - Uj-Hullám SE  2012/11/10  12-6
          UVSE - Hegyvidék SE  2012/11/10  38-1
          Uj-Hullám SE - Dunaújvárosi FVE  2012/11/10  7-13
          Hegyvidék SE - Dunaújvárosi FVE  2012/11/10  1-33
          Komárno - Marosvásárhely  2012/12/02  14-13
          MOM Sport-YBL - Oradea  2012/12/02  1-14
          KSI SE - UVSE  2013/05/25  8-13
          Komárno - Oradea  2013/05/25  10-11
          Oradea - Komárno  2013/05/25  8-14
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Danubius POLO - Oázis SC  2012/10/27  6-7
          UVSE I. - KESI  2012/10/27  25-3
          Budafóka SE - BVSC-Póló-Zugló  2012/10/27  8-14
          Pannon DSE - KSI SE  2012/10/28  1-21
          HPVK - ESMTK - Kaposvár  2012/10/28  11-6
          Kópé UVSE - Szombathely  2012/10/28  9-13
          Oázis SC - UVSE I.  2012/11/24  4-27
          TVSE - FTC  2012/11/24  6-5
           Százhalombattai - Vodafone Pólósul  2012/11/24  6-11
          FTC - Vodafone Pólósul  2013/02/16  6-14
          UVSE I. - UVSE II  2013/02/16  12-3
          FTC - HPVK - ESMTK  2013/02/16  9-10
          UVSE II - Szombathely  2013/03/30  8-12
          KESI - FTC  2013/03/30  10-14
          BVSC-Póló-Zugló - HPVK - ESMTK  2013/03/30  10-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2013/03/30  8-8
           Százhalombattai - Danubius POLO  2013/04/13  13-5
          Budafóka SE - DVSE  2013/04/13  8-16
           Százhalombattai - Pannon DSE  2013/04/13  16-3
          Danubius POLO - Oázis SC  2013/04/13  4-12
          TVSE - DVSE  2013/04/13  4-8
          Kaposvár - Budafóka SE  2013/04/13  12-10
          Kópé UVSE - TVSE  2013/04/13  5-6
          Kaposvár - Oázis SC  2013/04/13  16-10
          Pannon DSE - Kópé UVSE  2013/04/20  2-17
          DVSE - Százhalombattai  2013/04/20  12-10
          Budafóka SE - Danubius POLO  2013/04/20  12-1
          Oázis SC - TVSE  2013/04/20  6-15
          Kópé UVSE - DVSE  2013/04/20  7-9
           Százhalombattai - Oázis SC  2013/04/20  14-9
          TVSE - Kaposvár  2013/04/27  15-6
          Kaposvár - Százhalombattai  2013/04/27  5-8
           Százhalombattai - Budafóka SE  2013/05/18  5-8
          Kópé UVSE - Kaposvár  2013/05/18  11-5
          Budafóka SE - TVSE  2013/05/18  8-14
          Danubius POLO - DVSE  2013/05/18  5-21
          KESI - FTC  2013/06/01  6-10
          HPVK - ESMTK - Szombathely  2013/06/01  8-15
          Vodafone Pólósul - KESI  2013/06/01  15-4
          FTC - UVSE II  2013/06/01  8-5
          BVSC-Póló-Zugló - KSI SE  2013/06/01  2-9
          Kaposvár - Danubius POLO  2013/06/02  27-1
          TVSE - DVSE  2013/06/02  12-18
          Danubius POLO - Oázis SC  2013/06/02  5-8
          Kaposvár - Budafóka SE  2013/06/02  11-17
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1999
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2012/11/25  2-8
          FTC Vízilabda Ut - HVSClub  2012/11/25  7-5
          HVSClub - Kaposvári Vízila  2012/11/25  12-10
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Oradea I.  2013/03/16  5-4
          KSI SE - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/16  10-7
          MOM Sport-YBL - Oradea II.  2013/03/16  6-10
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - HPVKSE  2013/03/02  3-6
          Vasas SC - FTC  2013/03/02  9-5
          Kópé ÚVSE - UVSE  2013/03/02  7-15
          BVSC-Póló-Zugló - Vasas SC  2013/03/02  10-6
          Vasas SC - BVSC-Póló-Zugló  2013/04/06  4-9
          HPVKSE - UVSE  2013/04/06  6-4
          Kópé ÚVSE - FTC  2013/04/06  2-7
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka SE - KSI SE  2012/10/20  4-10
          Kanizsa VSE - Vodafone Pólósul  2012/10/20  1-24
          KSI SE - KESI  2012/10/20  8-10
          Kaposvár - EMLCSKA  2012/12/08  0-5
          Budafóka SE - Göd  2012/12/08  19-8
          Vecsés - FTC  2012/12/08  10-11
          Kanizsa VSE - ASI DSE  2012/12/08  24-4
          BVSC - Póló - Zu - Vodafone Pólósul  2013/03/09  5-6
          HPVK - ESMTK - KESI  2013/03/09  8-8
          Váci VSE - BVSC - Póló - Zu  2013/03/09  7-8
          KESI - Kópé ÚVSE  2013/03/09  4-12
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - RETR-O-SC Közhas  2013/02/02  15-6
          MTK I. - Kanizsa Vízilabd  2013/02/02  7-15
          MTK II. - HPVK-ESMTK  2013/02/02  7-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - DFVE  2013/01/26  1-26
          HPVKSE - UVSE  2013/04/14  3-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/11/10  9-16
          UVSE - Szeged  2012/11/18  23-6
          H. POLO - KESI  2012/11/18  9-0
          H. POLO - Szentesi Vízilab  2012/12/16  11-8
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2013/03/10  4-21
          Tatabányai Vízmű - Szeged  2013/04/21  3-12
          Tatabányai Vízmű - HPVK SE  2013/05/30  5-28
          Tatabányai Vízmű - KESI  2013/06/09  5-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Szentesi Vízilab  2012/11/11  13-15
          UVSE - Szeged  2012/11/18  41-5
          H. POLO - KESI  2012/11/18  20-10
          H. POLO - Szentesi Vízilab  2012/12/16  5-9
          Tatabányai Vízmű - Dunaújváros Váro  2013/03/10  12-11
          Tatabányai Vízmű - Szeged  2013/04/21  10-3
          Tatabányai Vízmű - KESI  2013/06/09  4-18
  2011/2012
     Titkár 6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2011/11/20  8-9
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2011/11/27  6-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - ZF-Eger  2011/11/20  8-11
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2011/11/27  13-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - ZF-Eger  2011/11/20  9-8
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2011/11/27  13-7
     Időmérő 1
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/06/10  12-7
  2010/2011
     Titkár 13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2011/03/20  11-5
          KSI SE - UVSE  2011/04/10  11-8
          BFSE - FTC Vízilabda Ut  2011/05/15  4-9
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2011/03/20  8-6
          Kópé Úszó-Vízila - Kaposvári Vízila  2011/03/27  8-13
          KSI SE - UVSE  2011/04/10  8-7
          BFSE - FTC Vízilabda Ut  2011/05/15  9-8
          Honvéd - UVSE II.  2011/05/22  9-4
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2011/03/20  10-12
          Kópé Úszó-Vízila - Kaposvári Vízila  2011/03/27  8-9
          KSI SE - UVSE  2011/04/10  15-5
          BFSE - Szentesi Vízilab  2011/05/15  3-23
          Honvéd - UVSE II.  2011/05/22  7-9

Női MK

UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

Mezőcsáti tanuszoda átadó, 2018.12.14. (Fotók: Budai Béla)
waterpolo.hu női MK elődöntők, 2018.12.14. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok