Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kis-Nemes Bianka
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Fót
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - FTC Telekom  2018/09/29  8-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/10/13  9-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/10/28  7-11
          OSC Kft - KPSE-KEAC  2018/11/18  11-10
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2018/10/20  11-7
          CVSE - KSI SE  2018/10/20  5-7
          HUVK SE - FTC-Telekom  2018/10/20  4-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  9-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE  2018/11/18  8-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  6-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE  2018/11/18  9-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  2-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE  2018/11/18  7-1
     Titkár 82
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          FTC-Telekom - AVUS  2018/10/31  16-6
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/11/24  16-6
          KSI - FTC-Telekom  2018/12/06  6-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Swietelsky Bcsaba  2018/09/22  7-5
          YBL WPC - HVSC  2018/10/27  16-6
          Neptun VSC - Szolnoki Dózsa  2018/11/10  15-8
          Neptun VSC - EKE SC  2018/12/15  
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/12/08  13-5
          Oázis SC - PVSE  2018/12/08  11-7
          VVSE - MAFC-BME  2018/12/08  18-7
          Vízilo - PVSE  2018/12/08  12-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/11/18  7-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - HUVK SE II  2018/09/14  16-2
          HUVK SE II - YBL WPC  2018/09/16  5-12
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  7-14
          UVSE Hunguest H. I. - PSN Zrt.  2018/10/24  26-4
          FTC-Telekom - Szegedi VPS  2018/10/28  15-6
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/11/14  1-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2018/12/02  9-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - YBL WPC  2018/09/14  9-13
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/16  6-10
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  13-9
          FTC-Telekom - Szegedi VPS  2018/10/28  18-9
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/11/14  8-5
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2018/12/02  17-3
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/14  8-11
          UVSE Hunguest H. II. - HUVK SE II  2018/09/16  16-7
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  9-11
          FTC-Telekom - Szegedi VPS  2018/10/28  15-4
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/11/14  7-10
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2018/12/02  16-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Sportliget  2018/09/30  8-16
          MAFC A-team - 1427 VSE  2018/09/30  10-6
          Vízilovak - MESE  2018/10/14  20-5
          YBL WPC - Sunday Boys  2018/10/14  15-6
          HETE - OSC Kft  2018/11/11  6-6
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/12/09  4-15
          HETE - MESE  2018/12/09  13-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC BVLSZ2006  2018/09/29  13-4
          GYŐRI VSE - ASI-Vasas  2018/09/29  7-16
          Százhalombatta - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/29  8-16
          KSI SE II. - AVUS  2018/09/29  5-17
          KÓPÉ ÚVSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/10/13  8-9
          Oázis SC - UVSE  2018/10/13  3-14
          YBL WPC I. - Kaposvári VK  2018/10/13  10-15
          BHSE - Szegedi Vps  2018/10/13  4-12
          Fehérvár VSE - KSI SE II.  2018/10/27  11-4
          ASI-Vasas - POLO SC BVLSZ2006  2018/10/27  18-7
          GYŐRI VSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/27  8-13
          Százhalombatta - AVUS  2018/10/27  7-19
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/11/10  2-15
          KSI SE II. - GYŐRI VSE  2018/11/10  6-14
          AVUS - POLO SC BVLSZ2006  2018/11/10  13-5
          PannErgy-MVLC-Miskol - ASI-Vasas  2018/11/10  10-8
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/08  4-13
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Kanizsa VSE  2018/11/11  
          AVUS - Kaposvári VK  2018/11/11  
          TVSE - DFVE  2018/11/11  
          VÁCI VSE - PSN Zrt.  2018/11/11  
          Kanizsa VSE - AVUS  2018/11/11  
          Kaposvári VK - VÁCI VSE  2018/11/11  
          PSN Zrt. - TVSE  2018/11/11  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2018/12/14  
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/14  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2018/09/30  21-7
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2018/09/30  26-12
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2018/09/30  26-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
  2017/2018
     Időmérő 13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Neptun VSC  2018/03/24  8-15
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          Jog-Ászok VSK - MAFC A-Team  2018/04/22  11-12
          Komplex Póló Suli SE - OSC Kft.  2018/04/22  7-25
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak Vízi - Százhalombatta  2018/03/17  11-6
          BVSC II. - Fehérvár Vízilabda S  2018/03/17  7-5
          FTC Utánpótlás II. - Váci Vízilabda Sport  2018/03/17  12-4
          Balaton VK - YBL WPC  2018/03/17  7-6
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - Angyalföldi SI DSE  2018/02/04  4-10
          MAFC "112" - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/04  10-9
     Titkár 250
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/04  12-6
          FTC PQS Waterpolo - UVSE  2017/10/11  19-7
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/10/21  8-20
          VasasPlaket - Szolnoki Dózsa  2017/10/28  8-19
          FTC PQS Waterpolo - VasasPlaket  2017/12/06  18-3
          UVSE - FTC PQS Waterpolo  2018/01/20  4-20
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-Zugló  2018/01/31  10-7
          VasasPlaket - FTC PQS Waterpolo  2018/02/03  4-17
          BVSC-Zugló - VasasPlaket  2018/02/21  9-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/02/24  11-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/07  7-13
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/03/10  9-5
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/17  7-11
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2018/03/24  10-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2018/04/21  6-10
          BVSC-Zugló - DEBRECEN  2018/04/25  10-4
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/05/12  10-9
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/13  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/05/16  7-9
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/19  9-10
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Ceglédi VSE  2017/10/14  9-8
          Dunakanyar - Swietelsky Bcsaba  2017/10/28  9-11
          MAFC "112" - Vasas SC  2017/11/11  12-12
          BVSC-Zugló - KVSE  2018/03/03  4-5
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
          Vasas SC - Swietelsky Bcsaba  2018/05/26  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Poseidon VSE - FTC Vízilabda  2017/10/07  4-19
          Vidám Vizilovak - Honvéd - KPS  2017/10/07  9-7
          PVSK-PTE-ÁOK - BME  2017/10/07  10-3
          Honvéd - KPS - Poseidon VSE  2017/10/07  10-7
          FTC Vízilabda - PVSK-PTE-ÁOK  2017/10/07  13-6
          BME - Vidám Vizilovak  2017/10/07  7-8
          SZUVTE BT - FTC Vízilabda  2018/04/14  11-17
          TVSE - Diósgyőri Várfürdő  2018/04/14  10-10
          Diósgyőri Várfürdő - SZUVTE BT  2018/04/14  11-12
          TVSE - FTC Vízilabda  2018/04/14  7-14
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       TippMix Férfi Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2017/12/22  7-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          UVSE - Legrand Szentes  2017/10/15  16-5
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/11/05  19-8
          Market-Vasas - AVUS  2017/11/19  11-10
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  5-8
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/03  19-4
          Oázis Ifi - Koelner-Csongrád  2017/12/03  27-11
          FTC Utánpótlás - Racionet Honvéd  2018/02/02  12-7
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Racionet Honvéd - AVUS  2018/03/18  10-11
          Market-Vasas - Racionet Honvéd  2018/03/23  6-8
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2018/03/25  14-5
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  13-8
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  14-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/05/27  8-23
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          UVSE I. - Legrand Szentes  2017/10/15  13-4
          UVSE II. - Váci VSE  2017/10/15  17-4
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/11/05  20-5
          Market-Vasas - AVUS  2017/11/19  9-6
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  10-8
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/03  19-2
          Oázis SC Serdülő - Aeroprodukt Csongrád  2017/12/03  8-10
          FTC Utánpótlás - Racionet Honvéd  2018/02/02  11-4
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Racionet Honvéd - AVUS  2018/03/18  10-4
          Market-Vasas - Racionet Honvéd  2018/03/23  5-8
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2018/03/25  17-9
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  19-8
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  10-6
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/05/20  23-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/05/27  1-18
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/06/10  5-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          UVSE I. - Legrand Szentes  2017/10/15  18-11
          UVSE II. - Váci VSE  2017/10/15  20-4
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/11/05  14-9
          Market-Vasas - AVUS  2017/11/19  17-5
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  10-12
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/03  13-4
          Oázis SC Gyerek - Vestfrost-Csongrád  2017/12/03  17-15
          Aquaworm - Komáromi VSE  2017/12/17  4-8
          BFSE - FVSE II.  2017/12/17  19-6
          Balaton VK - Invictus SC  2017/12/17  9-4
          ASI DSE - Soproni VSE  2017/12/17  6-8
          FTC Utánpótlás - Racionet Honvéd  2018/02/02  24-6
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Racionet Honvéd - AVUS  2018/03/18  12-13
          Market-Vasas - Racionet Honvéd  2018/03/23  8-11
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2018/03/25  10-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  13-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  6-7
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/05/20  17-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/05/27  5-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/03/03  6-26
          Oázis SC - HUVK SE  2018/03/03  10-10
          Crisul Oradea I. - YBL WPC  2018/03/03  5-0
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2018/03/03  7-8
          Komplex Póló Suli SE - Városgazda Utánpótlá  2018/05/26  12-8
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Oázis SC  2017/09/23  13-15
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/09/23  7-22
          Komplex Póló Suli SE - OSC VSE  2018/01/27  5-15
          Komplex Póló Suli SE - UVSE   2018/05/26  12-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda DSK  2017/10/08  13-7
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/10/15  12-11
          Oázis SC - UVSE  2017/10/15  0-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - Octopus SE  2017/10/29  7-17
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/05  20-8
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          Sportliget S.E. - OSC Kft.  2017/12/17  9-9
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          HETE - OSC Kft.  2018/03/04  9-8
          Komplex Póló Suli SE - BVSC Heavy Tools  2018/03/04  10-14
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2018/03/11  10-8
          Sunday Boys - Oázis SC  2018/04/08  8-18
          OSC VSE - YBL WPC  2018/05/27  10-7
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/16  9-6
          Octopus SE - OSC VSE  2018/06/16  7-6
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/02  11-7
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2017/09/02  15-4
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/10/14  2-32
          OSC VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/10/14  13-5
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2017/10/14  13-3
          HUVK SE - UVSE II.  2017/10/14  7-1
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  17-4
          Győri VSE - UVSE I.  2017/11/11  5-18
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/12/09  11-7
          Vasas Sport Club - Hírös Sport Nonprofi  2017/12/09  4-20
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2017/12/09  13-5
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2017/12/09  5-0
          YBL WPC - KSI SE  2017/12/09  3-25
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli Sp - Fehérvár Vízilabda S  2017/10/21  1-33
          Új-Hullám SE - Kistarcsa  2017/10/21  3-29
          Győri VSE - Honvéd-Érd  2017/10/21  13-5
          Váci Vízilabda Sport - MVLC  2017/10/21  2-8
          FTC Utánpótlás - BVSC  2017/11/04  9-6
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/11/04  8-14
          AVUS - OSC VSE  2017/11/04  4-17
          FTC Utánpótlás II. - UVSE II.  2017/12/02  14-4
          Aquaworm WP Göd - OSC VSE II.  2017/12/02  1-5
          Bókay - KSI - Oxigén Úszó és Sport  2017/12/02  15-5
          BVSC II. - Sport és Szabadidő K  2017/12/02  4-3
          KSI SE - BVSC  2018/05/19  11-12
          ASI-Vasas - FTC Utánpótlás  2018/05/19  12-7
          Szegedi VPS - UVSE I  2018/05/19  4-8
          Kaposvár Vízilabda K - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/19  9-9
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2018/06/02  0-5
          Honvéd-Érd - Aquaworm WP Göd  2018/06/02  10-5
          Komplex Póló Suli Sp - Sport és Szabadidő K  2018/06/02  2-19
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/02  5-4
          MVLC - AVUS  2018/06/09  7-8
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2018/06/09  10-23
          Győri VSE - PSN Zrt.  2018/06/09  10-9
          Oázis SC - Kópé UVSE  2018/06/09  5-9
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/01/13  7-6
          KSI SE II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/01/13  7-6
          OSC VSE II - Kaposvár Vízilabda K  2018/01/13  2-12
          ASI-MSA - Győri VSE  2018/01/13  14-7
          Polo SC - Kistarcsa  2018/01/27  4-10
          OSC VSE II - Fehérvár Vízilabda S  2018/02/10  1-4
          Oázis SC - YBL WPC  2018/02/10  6-4
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilabda K  2018/02/10  5-20
          Kistarcsa - Polo SC  2018/06/10  11-9
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/01/11  19-2
          TVSE - HKPS  2018/01/11  11-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          BFSE - VUA  2017/11/18  11-6
          Balaton VK - Sportliget  2017/11/18  11-3
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK-Balaton  2017/11/18  3-20
          Mohács 2 - VUA  2017/11/18  1-20
          Sportliget - BFSE  2017/11/18  2-11
          Kaposvári VK-Balaton - Balaton VK  2017/11/18  14-7
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2017/11/18  6-14
          Mohács 2 - Velence Plus A  2018/02/24  6-7
          Füred - Sportliget  2018/02/24  6-8
          HKLSE - Szekszárdi SKV  2018/02/24  5-19
          Sportliget - Mohács 2  2018/02/24  13-5
          Szekszárdi SKV - Velence Plus A  2018/02/24  14-6
          HKLSE - Füred  2018/02/24  3-30
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus B  2017/10/28  31-2
          VUA - Sportliget  2017/10/28  6-23
          Soproni VSE - VUA  2017/10/28  26-4
          Soproni VSE - Sportliget  2018/02/03  6-8
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/03  5-12
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/02/03  11-3
          Sportliget - KVSE  2018/02/03  3-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2018/02/03  16-12
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK_Balaton - CVK Ú-VSE  2017/12/10  24-5
          Balaton VK - Hélix SE Komló  2017/12/10  30-0
          CVK Ú-VSE - Hélix SE Komló  2017/12/10  27-2
          Balaton VK - Kaposvári VK_Balaton  2017/12/10  20-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/18  6-8
          UVSE - FTC  2017/10/21  13-7
          FTC - Racionet Honvéd  2017/10/25  31-4
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          FTC - ZF-Eger  2017/12/06  13-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet Honvéd  2017/12/13  25-7
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/01/13  11-6
          FTC - UVSE  2018/01/16  5-10
          BVSC-Zugló Diapolo - SZTE T&N  2018/02/07  12-8
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/10  3-26
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2018/03/07  13-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          FTC - UVSE  2018/04/14  6-9
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/04/25  11-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - DSC-SI  2018/04/07  9-11
          III. Kerületi TVE - Csongrád  2018/04/07  11-8
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/04/07  5-15
          HVSC - ASI DSE  2018/04/07  10-14
          Csongrád - Bánki VSE  2018/04/07  14-6
          BVSC-Zugló - DSC-SI  2018/04/07  10-7
          ASI DSE - III. Kerületi TVE  2018/04/07  10-16
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/10  14-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/10/22  4-22
          BVSC-Zugló - UVSE II.  2017/11/05  13-6
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/12/16  19-4
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
          BVSC-Zugló - SZNVE T&N  2018/02/11  22-10
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  14-13
          POLO Sport Club - UVSE II.  2018/05/20  17-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/10/22  10-5
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/12/16  13-9
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
          BVSC-Zugló - SZNVE  2018/02/11  20-5
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  14-13
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/06/10  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/10/22  10-7
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/11/05  6-14
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/12/16  3-7
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  7-6
          BVSC-Zugló - SZNVE  2018/02/11  16-5
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  13-4
          POLO Sport Club - UVSE  2018/05/20  8-14
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - III.kerületi TVE  2018/05/10  24-0
  2016/2017
     Időmérő 12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kanizsa VSE  2016/10/08  12-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - HETE  2016/10/02  5-4
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/10/02  5-12
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Jog-Ászok VSK - HETE  2017/06/17  10-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2016/12/17  15-3
          UVSE - Cívis Póló VSE  2016/12/17  15-6
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/12/17  5-9
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/29  14-10
          Angyalföldi SI DSE - Budaörsi UVVSE  2017/01/29  18-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - UVSE Kft.  2016/11/02  2-21
     Titkár 218
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PVSK Mecsek- Füszért  2016/09/27  15-5
          KSI SE - DVSE  2016/10/05  7-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2016/10/08  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED  2016/10/19  11-11
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/22  7-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - Racionet H  2016/11/02  8-9
          VasasPlaket - Metalcom-Szentes  2016/11/23  12-7
          MKB-Euroleasing-BVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/01/21  6-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom-Szentes  2017/02/04  17-7
          VasasPlaket - CONTITECH SZEGED  2017/02/18  5-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2017/02/22  10-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/02/25  6-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/03/04  9-8
          MKB-Euroleasing-BVSC - VasasPlaket  2017/03/08  14-8
          VasasPlaket - ZF-Eger  2017/03/18  10-14
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          KSI SE - Kaposvári VK  2017/03/29  13-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          UVSE Kft. - EBP Tatabánya  2017/05/06  14-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - NEPTUN VSC  2016/09/24  11-13
          Dunakanyar Waterpolo - AVUS  2016/09/29  15-14
          UVSE - Ceglédi VSE  2016/10/01  11-7
          NEPTUN VSC - Alfa SC - ESMTK  2016/10/01  19-7
          UVSE - SZVSC  2016/10/22  16-3
          NEPTUN VSC - AVUS  2016/10/22  6-9
          Racionet H - PVSK-PSN Zrt  2016/10/29  16-6
          Racionet H - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/10  17-8
          NEPTUN VSC - Kaposvári VK  2016/11/19  16-6
          NEPTUN VSC - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/26  9-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet H  2016/12/03  10-16
          Racionet H - Kaposvári VK  2016/12/10  12-6
          NEPTUN VSC - ASI DSE  2017/03/11  16-13
          Dunakanyar Waterpolo - PVSK-PSN Zrt  2017/04/01  14-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/22  10-5
          Racionet H - BVSC-Zugló  2017/05/13  9-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2017/05/20  7-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Váci VSE  2016/12/03  7-11
          Sportliget S.E. - Vasas SC  2016/12/03  5-9
          Vidám Vízilovak - FTC PQS Waterpolo  2016/12/03  7-15
          Vasas SC - DFVE  2016/12/03  20-9
          Váci VSE - Vidám Vízilovak  2016/12/03  5-17
          FTC PQS Waterpolo - Sportliget S.E.  2016/12/03  11-7
          EVSC - Szolnok 2  2017/03/25  18-7
          Kecskeméti VE - Diósgyőri Várfürdő  2017/03/25  11-10
          Czeglédi Lamantinok - GyAVC  2017/03/25  23-2
          Diósgyőri Várfürdő - Szolnok 2  2017/03/25  15-8
          GyAVC - EVSC  2017/03/25  15-23
          Kecskeméti VE - Czeglédi Lamantinok  2017/03/25  6-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - AVUS  2016/10/16  17-6
          Vasas Continental II - Oázis SC  2016/10/16  16-20
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  9-8
          Vasas Continental II - Koelner-Csongrád  2016/12/11  11-26
          Vasas Continental II - PannErgy-MVLC  2017/02/05  9-18
          A-HID OSC ÚJBUDA - Koelner-Csongrád  2017/02/12  22-9
          UVSE I. - KSI SE  2017/03/05  8-14
          Vasas SC Continental - UVSE I.  2017/03/12  10-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt.  2017/04/01  6-10
          Racionet H - DVSE  2017/04/02  11-5
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/04/06  15-13
          Oázis SC - HVSC  2017/04/08  9-7
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/30  10-7
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/05/01  7-12
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - Legrand-Szentes  2017/05/28  12-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - AVUS  2016/10/16  17-8
          Vasas Continental II - Oázis SC  2016/10/16  11-14
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  9-5
          Vasas Continental II - Aeroprodukt-Csongrád  2016/12/11  20-10
          Váci VSE - Aeroprodukt-Csongrád  2017/02/05  
          Vasas Continental II - PannErgy-MVLC  2017/02/05  8-22
          A-HID OSC ÚJBUDA - Aeroprodukt-Csongrád  2017/02/12  24-8
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/03/05  12-8
          UVSE I. - KSI SE  2017/03/05  8-5
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/04/02  15-20
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/04/06  15-16
          Honvéd KPS - Kanizsa VSE  2017/04/08  7-6
          Oázis SC - HVSC  2017/04/08  11-10
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/30  17-6
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/05/01  5-10
          Vasas SC Continental - UVSE I.  2017/05/11  11-14
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa VSE  2017/05/21  10-9
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2017/05/21  11-9
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/21  10-9
          FTC Vízilabda - Legrand-Szentes  2017/05/28  10-7
          Békéscsaba - Hírős Sport  2017/06/11  18-17
          Vasas Continental II - PSN Zrt.  2017/06/11  18-10
          Hírős Sport - PSN Zrt.  2017/06/11  10-19
          Békéscsaba - Vasas Continental II  2017/06/11  8-26
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - AVUS  2016/10/16  20-5
          Vasas Continental II - Oázis SC  2016/10/16  16-8
          Soproni VSE - Komárom VSE  2016/11/02  25-6
          BFSE - Hírős Sport II  2016/11/02  17-7
          DFVE - Soproni VSE  2016/11/02  11-9
          Vidám Vízilovak - Komárom VSE  2016/11/02  30-1
          Hírős Sport II - DFVE  2016/11/02  4-20
          BFSE - Vidám Vízilovak  2016/11/02  3-32
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  12-2
          Vasas Continental II - Vestfrost-Csongrád  2016/12/11  8-15
          Váci VSE - Vestfrost-Csongrád  2017/02/05  
          Vasas Continental II - PannErgy-MVLC  2017/02/05  10-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vestfrost-Csongrád  2017/02/12  13-15
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/03/05  19-5
          UVSE I. - KSI SE  2017/03/05  9-12
          Vasas SC Continental - UVSE I.  2017/03/12  11-12
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/04/02  15-9
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/04/06  11-9
          Honvéd KPS - Kanizsa VSE  2017/04/08  12-13
          Oázis SC - HVSC  2017/04/08  34-7
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/30  12-10
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/05/01  14-7
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
          FTC Vízilabda - Legrand-Szentes  2017/05/28  11-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  7-7
          JSMA - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/06  4-11
          Sportliget SE - Bókay - KSI  2017/05/06  20-5
          Cápa VK - YBL WPC  2017/05/06  3-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Bánki Vízisport Egye  2016/10/09  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/10/09  17-5
          RETR-O-SC Közhasznú - Semmelweis VKS  2016/10/09  8-3
          YBL WPC - Alfa SC Kispest  2016/10/09  5-4
          1427 VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/11/13  4-9
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/27  9-18
          OSC Kft. - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/11  11-13
          BVSC - Oázis SC  2016/12/11  8-13
          Bánki Vízisport Egye - HETE  2017/04/02  3-16
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/23  10-4
          BVSC - HETE  2017/04/30  14-11
          OSC Kft. - 1427 VSE  2017/05/07  14-9
          HETE - OSC Kft.  2017/05/14  8-9
          ELTE Vízilabda DSK - Jog-Ászok VSK  2017/05/14  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Kertészeti Egyetem A  2017/05/20  11-10
          UVSE - MAFC-BME  2017/05/21  13-8
          Oázis SC - Semmelweis VKS  2017/05/21  8-6
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2017/06/11  6-9
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/11  5-9
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Sunday Boys  2017/02/26  10-6
          MAFC Masters - Sportliget SE  2017/03/12  19-5
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - KSI SE  2016/11/19  1-33
          OSC VSE - Új-Hullám SE Dorog  2016/11/19  21-2
          KSI SE - Komplex Póló Suli SE  2017/02/11  32-3
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2017/02/11  8-5
          OSC VSE - Oázis SC  2017/02/11  18-4
          Váci Vízilabda SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/11  4-13
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - HUVK SE II.  2017/03/11  7-15
          OSC VSE - UVSE II.  2017/03/11  14-6
          YBL WPC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  13-3
          HUVK SE II. - UVSE II.  2017/03/11  5-11
          Kistarcsa - YBL WPC  2017/03/11  2-11
          Ceglédi Vasutas Spor - OSC VSE  2017/03/11  9-19
          UVSE I. - KSI SE  2017/04/29  8-12
          Dunakanyar Waterpolo - HUVK SE  2017/04/29  10-19
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/04/29  8-11
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE I.  2017/04/29  6-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KSI SE II.  2016/09/24  15-5
          HUVK SE - KSI SE II.  2016/09/24  15-5
          Budafóka XXII. ker. - Bókay - KSI  2016/09/24  24-3
          Fehérvár Vízilabda S - Százhalombatta  2016/09/24  4-11
          Váci Vízilabda Sport - KSI SE  2016/11/05  2-35
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2016/11/05  5-28
          Velencei-tavi UVE - PSN Zrt.  2016/11/05  1-32
          OSC VSE - Balaton VK  2016/11/19  23-5
          UVSE - Soproni VSE  2016/11/19  27-2
          Kópé UVSE - Cívis Póló VSE  2016/11/19  8-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Kópé UVSE  2017/04/01  5-19
          OSC VSE - PSN Zrt.  2017/04/01  12-7
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/04/01  8-20
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/01  6-9
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/04/01  7-9
          KSI SE II. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/20  11-3
          Százhalombatta - Kópé UVSE  2017/05/20  5-24
          Oázis SC - PSN Zrt.  2017/05/20  8-13
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/20  6-13
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2017/06/17  11-6
          Fehérvár Vízilabda S - Budafóka XXII. ker.   2017/06/17  10-16
          YBL WPC - Győri VSE  2017/06/17  3-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - HUVK SE II.  2016/12/10  18-8
          OSC VSE II - PSN Zrt.  2016/12/10  0-24
          Polo SC.VGA - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/10  10-7
          FTC Utánpótlás - Kistarcsa  2017/04/08  22-1
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2017/04/08  3-14
          Kistarcsa - PSN Zrt.  2017/04/08  1-13
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/04/08  11-4
          UVSE - KSI SE  2017/04/18  7-5
          BVSC-Zugló - Kistarcsa  2017/04/18  20-0
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/04/18  1-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2017/04/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/05/25  6-10
          Hírös Sport Nonprofi - Angyalföldi Sportisk  2017/06/10  7-13
          OSC VSE - Kaposvár Vízilabda K  2017/06/10  15-6
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/06/10  17-3
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE II.  2017/06/10  23-2
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kapovári Vízilabda K - UVSE  2016/10/27  5-12
          Koelner-Csongrád - Kapovári Vízilabda K  2016/10/27  3-24
          UVSE - Koelner-Csongrád  2016/10/27  21-4
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - BVSC- Zugló  2016/09/03  9-11
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda   2016/09/03  9-11
          FTC Vízilabda - KESI  2016/09/03  9-12
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - Szegedi V. T&N SZTE  2016/10/01  11-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/16  9-24
          UVSE - BVSC II.  2017/01/25  17-7
          BVSC II. - TVSE Vizilabda Kft  2017/01/28  3-12
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet H  2017/01/28  23-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/05/07  23-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/05/07  18-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ecorgan-Csongrád  2017/05/20  10-6
  2015/2016
     Időmérő 2
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - Tiszavirág SZVPS  2016/05/07  19-2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/07  13-8
     Titkár 165
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - UVSE Hunguest-H  2015/09/23  12-10
          KSI SE - DVSE  2015/10/03  4-12
          Vasas - PVSK  2016/02/19  12-10
          BVSC-Zugló - A-HID OSC   2016/03/08  11-16
          A-HID OSC - ContiTech-Szeged Dia  2016/04/20  15-8
          A-HID OSC - Szolnok  2016/04/23  6-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - UVSE Continental  2015/09/19  7-10
          UVSE Continental - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/30  17-15
          BVSC- Zugló - UVSE Continental  2015/10/17  11-6
          MAFC "110" - HVSC  2015/10/17  6-10
          Racionet H - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/20  11-8
          YBL WPC - HVSC  2016/04/09  15-7
          BVSC- Zugló - EKF SC  2016/04/23  0-5
          OSC VSE - MAFC "110"  2016/04/23  11-8
          Neptun VSC - BVSC- Zugló  2016/05/14  5-0
          MTK 1888 Vízilabda, - SZTE EHÖK Sport Egye  2016/05/21  14-9
          UVSE Continental - Neptun VSC  2016/06/05  12-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Szolnok 2  2016/04/30  14-10
          Lamantinok - Váci Vízilabda Sport  2016/04/30  10-14
          EVSC - GyAVC  2016/04/30  19-15
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Soproni Vízilabda Sp  2016/06/11  5-14
          GyAVC - Csabai Csirkefogók V  2016/06/11  11-14
          HVSC - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/06/11  32-10
          Soproni Vízilabda Sp - Csabai Csirkefogók V  2016/06/11  7-7
          GyAVC - HVSC  2016/06/11  9-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - SZVSC  2015/10/18  23-3
          FTC Vízilabda - Vasas-Continental  2015/10/22  14-12
          MTK Budapest - HVSC  2015/10/22  16-13
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  16-6
          FTC Vízilabda - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  16-7
          KSI SE - Rossmann SZVPS  2015/11/22  19-2
          Vasas-Continental II - YBL Water Polo Club   2015/11/22  3-7
          UVSE Continental I. - Kaposvári Vízilabda   2015/12/06  22-5
          Racionet H - AVUS  2015/12/13  12-10
          Vasas-Continental II - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/07  2-14
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2016/02/07  6-11
          Oázis SC - MTK Budapest  2016/02/21  10-18
          Kölyök Póló Suli - Százhalombattai Vízi  2016/03/20  13-11
          MTK Budapest - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/03  9-7
          FTC Vízilabda - AVUS  2016/04/10  6-4
          Vasas-Continental - Szentes  2016/04/17  16-11
          MTK Budapest - Csongrád  2016/05/15  12-10
          BVSC- Zugló - UVSE Continental I.  2016/05/22  10-9
          Racionet H - ZF-Eger  2016/05/27  8-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - SZVSC  2015/10/18  17-3
          FTC Vízilabda - Vasas-Continental  2015/10/22  6-8
          MTK Budapest - HVSC  2015/10/22  12-9
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  21-6
          FTC Vízilabda - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  21-8
          KSI SE - Generali SZVPS  2015/11/22  20-3
          UVSE Continental I. - Kaposvári Vízilabda   2015/12/06  27-4
          RACIONET H - AVUS  2015/12/13  10-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2016/02/07  10-15
          Oázis SC - MTK Budapest  2016/02/21  4-12
          Honvéd KPS - Százhalombattai Vízi  2016/03/20  10-6
          MTK Budapest - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/03  20-10
          FTC Vízilabda - AVUS  2016/04/10  13-4
          Vasas-Continental - Szentes  2016/04/17  13-8
          MTK Budapest - Csongrád  2016/05/15  21-2
          BVSC- Zugló - UVSE Continental I.  2016/05/22  11-12
          RACIONET H - ZF-Eger  2016/05/27  7-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - SZVSC  2015/10/18  24-6
          FTC Vízilabda - Vasas-Continental  2015/10/22  5-4
          MTK Budapest - HVSC  2015/10/22  5-7
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  26-1
          FTC Vízilabda - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  21-5
          KSI SE - Szokody Academy SZVP  2015/11/22  19-7
          UVSE Continental I. - Kaposvári Vízilabda   2015/12/06  28-1
          RACIONET H - AVUS  2015/12/13  12-10
          Oázis SC - MTK Budapest  2016/02/21  15-9
          Honvéd KPS - Százhalombattai Vízi  2016/03/20  8-27
          MTK Budapest - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/03  12-23
          FTC Vízilabda - AVUS  2016/04/10  17-11
          Vasas-Continental - Szentes  2016/04/17  10-8
          Oázis SC - AQUA SE  2016/05/08  12-9
          MTK Budapest - Csongrád  2016/05/15  18-17
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental I.  2016/05/22  6-10
          RACIONET H - ZF-Eger  2016/05/27  9-19
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szolnok  2016/02/27  19-10
          SpProzivka - Szentesi Vízilabda K  2016/02/27  0-5
          Clubul Sportiv Crisu - VaterPolo Klub Vojvo  2016/02/27  9-10
          SpProzivka - Csongrád  2016/02/27  8-10
          Szolnok - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/27  7-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda DSK - Jog-Ászok VSK  2015/09/27  10-11
          Komplex Póló Suli SE - UVSE Continental  2015/09/27  13-10
          1427 VSE - Csepeli VSE  2015/10/18  7-3
          Sportliget SE - Oázis SC  2015/11/22  10-10
          Vidám Vízilovak VSC - Bánki Vízisport Egye  2015/11/22  22-7
          YBL WPC - Faterpóló VSE  2015/11/22  11-5
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2015/11/29  6-3
          UVSE Continental - Sportliget SE  2015/11/29  8-8
          YBL WPC - Oázis SC  2016/03/20  17-5
          Octopus SE - YBL WPC  2016/04/10  10-7
          Faterpóló VSE - OSC VSE  2016/05/01  6-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Uj-Hullám SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/02/13  4-19
          JSMA - Oázis SC  2016/02/13  6-13
          Alfa SC Kispest - Uj-Hullám SE  2016/02/13  3-16
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei-tavi UVE - KSI SE  2015/10/03  0-23
          Vidám Vízilovak VSC - Új-Hullám SE  2015/10/31  2-5
          Győri VSE - KSI SE  2015/10/31  3-18
          Velencei-tavi UVE - OSC VSE  2015/10/31  5-28
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2015/10/31  20-3
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - KVE  2015/09/27  14-12
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2015/10/18  10-4
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Bókay-KSI  2015/09/12  9-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/12  10-7
          Sportliget SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/12/12  5-5
          Komplex-ASI - OSC VSE  2015/12/12  1-12
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2015/12/12  1-26
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/06/04  8-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/06/04  16-12
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/06/04  3-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - ASI-Vasas II.  2015/11/14  5-11
          YBL WPC - FVSE  2015/11/14  8-5
          Bókay - KSI - OSC VSE II.  2015/11/14  12-3
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2016/03/12  6-4
          Kaposvár Vízilabda K - UVSE Continental II.  2016/03/12  7-6
          Balaton VK - Százhalombatta  2016/03/12  4-14
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE II.  2016/03/12  18-3
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/18  27-14
          Szvse - Fehérvár Póló Sport   2015/11/18  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - Fehérvár Póló Sport   2015/11/18  14-6
          BVSC- Zugló - MVLC Miskolci Vízila  2016/01/21  38-6
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - HUVK SE  2015/12/05  9-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/12/05  13-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2015/12/05  3-24
          Kópé ÚVSE - OSC VSE  2016/02/06  12-5
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/06  10-7
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2016/02/06  5-5
          Tatabányai Vízmű Spo - Oázis SC  2016/02/06  10-5
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE  2016/02/20  3-15
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/05/14  16-7
          YBL WPC - Újszilvás KSE  2016/05/14  4-5
          Domino Avus - UVSE Continental  2016/05/14  2-7
          Kaposvár Vízilabda K - Bókay - KSI  2016/05/14  5-4
          Kópé ÚVSE - BVSC-Póló Zugló  2016/05/18  5-10
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - YBL WPC  2016/05/29  
          KSI SE - OSC VSE  2016/05/29  
          UVSE - Újszilvás KSE  2016/05/29  
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2016/05/29  
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - ZF-Eger  2016/01/30  12-15
          Kaposvári Vízilabda - Szentes  2016/01/30  10-15
          Szegedi Vizipóló Sul - Kaposvári Vízilabda   2016/01/30  18-13
          ZF-Eger - Szentes  2016/01/30  12-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2016/02/10  11-11
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Bánki VSE  2015/10/17  6-5
          HVSC - DSC-SI  2015/10/17  10-13
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/10/17  3-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - EBP Tatabánya  2015/10/04  22-6
          UVSE Continental II. - Szentes  2015/10/11  4-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - EBP Tatabánya  2015/10/04  13-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/06/12  9-5
          ZF-Eger - DFVE  2016/06/12  13-18
          KESI - ZF-Eger  2016/06/12  13-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/06/12  11-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - HVSC  2015/10/04  12-9
          POLO SC - EBP Tatabánya  2015/10/04  21-8
          UVSE Continental - Szentes  2015/10/11  19-11
          ASI DSE - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/10/11  9-8
  2014/2015
     Időmérő 2
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  8-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Sportliget SE  2015/03/29  13-12
     Titkár 165
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2014/10/08  7-9
          RACIONET Honvéd - Vasas Plaket  2014/10/18  12-6
          BVSC Wáberer - PVSK-MECSEK F.  2014/11/05  8-9
          FTC - Vasas Plaket  2014/11/25  9-8
          A-HÍD OSC - FTC   2015/02/04  9-8
          A-HÍD OSC - PVSK-MECSEK F.  2015/03/07  18-7
          Vasas Plaket - PVSK-MECSEK F.  2015/03/28  15-7
          KSI SE - UVSE-Hunguest H.  2015/04/11  14-13
          Vasas Plaket - Kaposvári VK  2015/04/29  9-10
          RACIONET Honvéd - Tiszavirág Szeged  2015/05/06  9-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE   2014/09/27  11-7
          Ceglédi Vasutas - UVSE   2014/11/22  11-6
          Tatabányai Vízmű - Tiszavirág SZVPS  2014/11/22  14-6
          BVSC- Zugló - YBL Water Polo C  2015/04/25  9-7
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          UVSE - Angyalföldi Spor  2015/05/12  10-11
          Neptun VSC - BVSC- Zugló  2015/05/16  8-18
          MAFC - EKF SC  2015/06/03  8-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - DOMINOAVUS  2014/09/07  5-14
          BVSC- Zugló - Pécsi Sport Nonp  2014/10/12  13-11
          HKPS - A-Híd OSC   2014/12/14  7-21
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  6-8
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2015/04/07  13-5
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  10-9
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/04/19  11-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2014/09/07  6-12
          BVSC- Zugló - Pécsi Sport Nonp  2014/10/12  24-7
          HKPS - A-Híd OSC   2014/12/14  4-24
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  5-6
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2015/04/07  4-10
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  4-19
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/04/19  5-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2014/09/07  11-20
          BVSC-PÓLÓ - Pécsi Sport Nonp  2014/10/12  27-8
          Váci Vízilabda S - Csongrád Városi   2014/11/09  16-7
          HKPS - Oázis Sport Club  2014/12/14  6-24
          Váci Vízilabda S - KESI  2015/02/08  10-15
          Oázis Sport Club - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  9-8
          BVSC-PÓLÓ - Vasas Sport Club  2015/04/07  10-17
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  12-8
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/04/19  11-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - AVUS  2015/05/24  11-5
          R.HONVÉD U - Szentesi Vízilabda K  2015/06/14  7-6
          KSI SE - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/14  10-6
          FTC Vízilabda Utánpó - R.HONVÉD U  2015/06/14  8-5
          Kaposvári Vízilabda - KSI SE  2015/06/14  6-20
          R.HONVÉD U - Kaposvári Vízilabda   2015/06/14  9-5
          FTC Vízilabda Utánpó - KSI SE  2015/06/14  7-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - Sportliget SE  2014/11/09  8-14
          Komplex Póló Sul - Oázis SC  2014/11/09  15-10
          BVSC Tipo-HeavyT - Bánki VSE  2014/12/07  22-5
          MAFC-BME - HETE  2014/12/07  6-6
          OSC felnőtt - Semmelweis VKS  2015/03/08  13-11
          Oázis SC - Bánki VSE  2015/03/18  18-5
          OSC felnőtt - Vidám Vízilovak   2015/03/22  12-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Uj-Hullám SE  2014/09/20  13-5
          UVSE - Oázis SC  2014/09/20  17-2
          Vasas Sport Club - Sportliget SE  2014/09/20  34-0
          UVSE - KSI SE  2015/04/11  2-16
          Uj-Hullám SE - Sportliget SE  2015/04/11  19-1
          KSI SE - Százhalombatta  2015/05/23  18-5
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/05/23  16-4
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/23  8-11
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/23  7-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Ifi - KSI SE  2015/04/18  9-10
          Váci Vízilabda S - Új-Hullám SE  2015/04/18  9-8
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2015/04/18  13-6
          Váci Vízilabda S - JSMA  2015/04/18  15-7
          Oázis SC - Sportliget SE  2015/05/16  25-3
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2015/05/16  19-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2015/05/16  2-9
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/16  5-15
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - YBL WPC  2014/10/25  4-23
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2014/10/25  11-9
          BVSC-Póló - Angyalföldi Spor  2014/10/25  25-3
          Vasas Sport Club - Sportliget Sport  2014/10/25  30-2
          OSC VSE - Cívis Póló VSE  2014/10/30  1-19
          Új-Hullám SE - Százhalombatta  2014/10/30  4-17
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2014/10/30  6-25
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2014/10/30  10-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/04/25  14-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/04/25  8-11
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/04/25  15-10
          Százhalombatta - UVSE  2015/04/25  9-18
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Diadal SE  2014/10/11  5-0
          Budafóka XXII. k - MVLC  2014/10/11  7-15
          Domino Avus - FTC Utánpótlás  2014/10/11  11-5
          MVLC - Balaton VK  2014/10/11  21-4
          Tatabányai Vízmű - Domino Avus  2014/10/11  11-3
          FTC Utánpótlás - Budafóka XXII. k  2014/10/11  36-0
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2014/10/29  0-5
          Váci Vízilabda S - UVSE  2014/10/29  5-18
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár Vízilab  2014/10/29  13-13
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2014/10/29  19-4
          UVSE - YBL WPC  2014/10/29  5-0
          Kaposvár Vízilab - BVSC-Póló  2014/10/29  5-23
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/02/14  23-3
          UVSE - Kaposvár Vízilab  2015/02/14  16-4
          Vidám Vízilovak - Váci Vízilabda S  2015/02/14  8-9
          Kaposvár Vízilab - BVSC-Póló  2015/02/14  5-15
          Bókay - KSI - Diadal SE  2015/02/28  4-4
          Budapesti Honvéd - POLO SC  2015/02/28  9-8
          OSC gy - Dunaújvárosi Fői  2015/02/28  12-6
          POLO SC - Bókay - KSI  2015/02/28  5-3
          Diadal SE - OSC gy  2015/02/28  2-12
          Dunaújvárosi Fői - Budapesti Honvéd  2015/02/28  14-6
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánpótlá  2015/03/21  10-8
          KSI SE - UVSE  2015/03/21  18-6
          Kópé Utánpótlás - FTC Utánpótlás  2015/03/21  10-9
          Hírös Sport Nonp - Honvéd Utánpótlá  2015/03/21  12-7
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          Angyalföldi Spor - B. Sport  2015/05/09  15-2
          Kópé Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/05/10  6-1
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/05/10  9-7
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/05/10  18-7
          UVSE - Hírös Sport Nonp  2015/05/10  5-5
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/11/10  17-14
          YBL Water Polo C - Ceglédi Vasutas   2014/11/17  13-17
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Kaposvár VK II.  2014/09/13  18-3
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2014/09/13  13-6
          Bókay - KSI - Oázis SC  2014/09/13  4-7
          Honvéd Utánp. I. - Vidám Vízilovak   2014/09/13  14-2
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Utánp. I.  2014/11/01  8-6
          Bókay - KSI - Vidám Vízilovak   2014/11/08  1-12
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2014/11/08  3-17
          Domino Avus - Kaposvár VK II.  2014/11/08  15-3
          Vidám Vízilovak - Tatabányai Vízmű  2014/11/08  5-17
          Bókay - KSI - Tatabányai Vízmű  2014/12/06  2-21
          Vidám Vízilovak - Kaposvár VK II.  2014/12/06  15-4
          Honvéd Utánp. I. - Bókay - KSI  2014/12/06  14-0
          Kaposvár VK II. - Tatabányai Vízmű  2014/12/06  1-29
          BVSC-Póló - UVSE  2015/02/22  8-10
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2015/02/22  3-14
          Tatabányai Vízmű - FTC Utánpótlás  2015/02/22  9-9
          KESI I. - Újszilvás KSE  2015/02/22  4-8
          Vidám Vízilovak - Dunaújvárosi Fői  2015/03/08  12-4
          Oázis SC - Domino Avus  2015/03/08  9-9
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/03/08  3-9
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/03/08  7-11
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - YBL Water Polo Club   2015/05/24  14-3
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - AVUS  2015/05/24  32-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - ZF-Eger-EKF  2014/11/15  4-20
          ASI DSE - UVSE  2014/12/20  2-12
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2015/01/31  10-13
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          SZNVE - ZF-Eger-EKF  2015/02/11  11-13
          UVSE - KESI  2015/03/18  12-5
          KÓPÉ ÚVSE - ASI DSE  2015/03/18  8-4
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/03/31  6-10
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2015/05/04  8-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2015/03/11  7-16
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - HVSC  2015/03/29  21-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Cegléd  2014/10/04  10-10
          Angyalföldi Spor - ZF-Eger  2014/11/15  2-31
          Vidám VVSE - Fehérvár Póló Sp  2014/11/15  7-22
          Vidám VVSE - Győri Vízisport   2014/12/06  7-20
          Angyalföldi Spor - UVSE   2014/12/20  5-21
          Győri Vízisport - Cegléd  2015/03/07  16-13
  2013/2014
     Időmérő 2
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Neptun VSC  2013/10/16  19-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427Vízilabda SE - MTK 1888  2013/11/17  8-10
     Titkár 127
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LACTIV-Vasas - PVSK-Füszért  2013/09/28  10-11
          RACIONET HONVÉD - BVSC- Zugló  2013/10/05  11-8
          OSC-ÚJBUDA - Valdor Szentes  2013/11/06  9-12
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2013/11/29  13-12
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2014/02/15  14-5
          YBL Waterpolo C - Széchenyi B.-FTC  2014/03/08  9-14
          YBL Waterpolo C - LACTIV-Vasas  2014/03/14  5-16
          KSI SE - YBL Waterpolo C  2014/03/29  12-12
          LACTIV-Vasas - DIAPOLO Szeged  2014/04/04  9-10
          KSI SE - YBL Waterpolo C  2014/04/19  7-5
          YBL Waterpolo C - KSI SE  2014/04/22  10-12
          BVSC- Zugló - Debrecen  2014/04/23  11-7
          YBL Waterpolo C - Valdor Szentes  2014/05/06  5-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KVSE  2013/09/21  18-6
          Neptun VSC - Szegedi Vizipóló  2013/10/12  12-12
          BVSC- Zugló - PVSK-PSN  2013/11/08  10-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Főnix Ifjúsági K - KSI SE  2014/04/26  12-7
          KESI - Szolnok 2  2014/04/26  6-5
          UVSE - Szentesi Öregfiú  2014/04/26  20-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/11/10  16-7
          OSC Vízilabda Sp - Ceglédi Vasutas   2013/12/01  24-7
          UVSE - RACIONET HONVÉD  2014/03/09  8-6
          Vasas - Debreceni Cívis   2014/03/23  16-11
          UVSE - ZF-Eger  2014/04/12  8-6
          Vasas - PSN Zrt.  2014/04/16  9-11
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2014/04/23  3-7
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2014/06/07  10-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/11/10  8-15
          OSC Vízilabda Sp - Ceglédi Vasutas   2013/12/01  12-16
          UVSE - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/09  16-7
          UVSE II. - SZVSE  2014/03/09  16-6
          Vasas - PSN Zrt.  2014/04/16  9-7
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2014/04/23  16-8
          FTC Vízilabda Ut - Debreceni Cívis   2014/06/07  11-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/11/10  5-8
          Oázis Sport Club - Ceglédi Vasutas   2013/12/01  5-17
          Váci VSE - Tatabányai Vízmű  2014/03/02  5-35
          Vasas - Debreceni Cívis   2014/03/23  13-8
          Váci VSE - UVSE II.  2014/04/13  9-27
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2014/04/23  20-1
          KSI SE - Vasas  2014/06/01  10-12
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd-Up. VKSE  2014/06/07  12-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - MTK 1888  2013/12/01  12-17
          Sportliget SE - 1427Vízilabda SE  2014/03/09  15-8
          Vecsés - OSC felnőtt  2014/03/09  15-10
          1427Vízilabda SE - HETE  2014/03/16  6-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Váci Vízilabda S  2013/09/22  3-14
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló Zugló  2013/09/22  3-22
          KSI SE - Oázis SC  2013/09/22  32-2
          Váci Vízilabda S - Bánki Vízisport   2013/09/22  6-13
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/04/06  13-3
          Váci Vízilabda S - Sportliget SE  2014/04/06  8-7
          Oázis SC - Váci Vízilabda S  2014/04/06  4-12
          Új-Hullám SE - Sportliget SE  2014/04/06  12-8
          BVSC-Póló Zugló - Bánki Vízisport   2014/05/10  23-1
          MOM Sport Ybl - KSI SE  2014/05/10  4-17
          Bánki Vízisport - MOM Sport Ybl  2014/05/10  1-13
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/10  12-6
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE I. - Honvéd UVKSE II.  2013/09/15  11-6
          Tatabányai Vízmű - Debreceni Cívis   2013/09/15  9-12
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló Zugló  2013/09/15  7-13
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2013/10/19  8-11
          Százhalombatta - Ceglédi Vasutas   2013/10/19  12-6
          MOM Sport Ybl - UVSE I.  2013/10/19  2-20
          Polo SC - FTC Utánpótlás  2013/10/19  2-15
          UVSE II. - Honvéd UVKSE  2013/11/09  5-12
          BVSC-Póló Zugló - Cegléd II  2013/11/09  26-1
          Debreceni Cívis - Vasas Sport Club  2013/11/09  10-8
          Bókay - KSI - EMLCSKA  2013/11/09  6-4
          Bókay - KSI - UVSE II.  2013/11/16  7-8
          Százhalombatta - UVSE I.  2014/03/22  1-8
          Kópé ÚVSE - Debreceni Cívis   2014/03/22  10-7
          Honvéd UVKSE - Vasas Sport Club  2014/03/22  12-6
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KESI  2013/09/07  11-4
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/09/07  2-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2013/09/07  6-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Kanizsa Vízilabd  2013/11/16  2-9
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2013/11/16  15-2
          UVSE II. - Százhalombatta  2013/11/16  2-10
          Angyalföldi Spor - KSI SE  2013/11/16  3-21
          Bókay - KSI - OSC gy  2014/03/08  19-3
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas   2014/03/08  6-5
          OSC gy - Sportliget Sport  2014/03/08  18-1
          Kaposvár Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2014/04/05  15-6
          Hírös Sport Nonp - Balaton VK  2014/04/05  15-9
          FTC Utánpótlás - Vecsés  2014/04/05  14-3
          UVSE II. - Balaton VK  2014/04/05  13-17
          FTC Utánpótlás - Kaposvár Vízilab  2014/04/05  12-8
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2013/12/04  16-6
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2002
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - ZF-Eger  2013/08/31  19-8
          ZF-Eger - Fehérvár Póló Sp  2013/08/31  15-5
          Fehérvár Póló Sp - KESI  2013/08/31  3-26
          Fehérvár Póló Sp - Aligátor Vízilab  2013/09/01  7-18
          Aligátor Vízilab - Kaposvári Vízila  2013/09/01  24-5
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló Sp  2013/09/01  9-15
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2013/11/30  7-6
          Domino Avus - Tatabányai Vízmű  2013/11/30  3-3
          Kaposvár Vízilab - Oázis SC  2013/11/30  4-13
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2014/04/17  7-6
          Göd - Kanizsa Vízilabd  2014/04/17  10-6
          Hírös Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/04/17  15-7
          UVSE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/31  9-1
          FTC Utánpótlás - Honvéd UVKSE  2014/05/31  9-7
          KSI SE - Domino Avus  2014/05/31  14-3
          Honvéd UVKSE - UVSE  2014/05/31  3-9
          Domino Avus - BVSC-Póló Zugló  2014/05/31  4-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2014/05/31  15-5
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2014/06/01  17-5
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2014/06/01  14-6
          Göd - Angyalföldi Spor  2014/06/01  4-6
          Tatabányai Vízmű - MOM Sport Ybl  2014/06/01  2-0
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427Vízilabda SE - OSC VSE  2014/02/09  5-17
          Oázis SC - Budaörsi UVVSE  2014/02/09  9-6
          Érd-MAFC Winner - Vecsés  2014/02/09  13-11
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ  2014/02/08  16-5
          Szegedi Vizipóló - DVSE  2014/02/08  11-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DVSE  2014/02/08  13-8
          UVSE - Szegedi Vizipóló  2014/02/08  14-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE V Kft - SZNVE  2014/03/01  16-7
          H POLO - SZNVE  2014/04/12  5-14
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/10/20  3-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/03/22  7-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyVSE - Szentes  2013/11/03  3-42
          POLO SC - Fehérvár Póló Sp  2013/12/01  29-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - GyVSE  2014/02/15  17-4
          Vecsés SE - KESI  2014/03/17  9-20
          UVSE - SZNVE  2014/04/06  29-1
  2012/2013
     Időmérő 7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - FPSE  2013/04/21  11-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - FPSE  2013/04/21  14-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - FPSE  2013/04/21  15-6
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Komplex PSE  2013/03/16  4-4
          Új-Hullám SE - Vadász  2013/03/16  5-22
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vas-ASI - RETR-O-SC Közhas  2013/01/13  17-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - HPVKSE  2013/02/10  25-6
     Titkár 158
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Groupama-Honvéd  2013/02/06  6-10
          FTC - Valdor-Szentes  2013/02/09  7-11
          FTC - JuniorVálogatott  2013/04/23  5-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - MVSI  2013/03/14  14-6
          ASI DSE - MVSI  2013/03/23  16-14
          Neptun Vízilabda - Hegyvidék-YBL  2013/03/23  7-12
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/04/20  6-8
          Neptun Vízilabda - PSN - PVSK  2013/04/20  7-7
          Hegyvidék-YBL - KSI SE  2013/05/18  12-15
          Neptun Vízilabda - Érd-MAFC  2013/06/01  18-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Kanizsa Vízilabd  2012/09/29  9-5
          Pápai SE - Tatabányai Vízmű  2012/09/29  3-15
          Aligátor Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2012/09/29  7-8
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2012/09/29  9-2
          Ceglédi Vasutas - Gyöngyösi Alligá  2012/11/17  10-11
          DVSE - Egri Vízmű SC  2012/11/17  11-12
          Váci Vízilabda S - Gyöngyösi Alligá  2012/11/17  11-8
          DVSE - Ceglédi Vasutas   2012/11/17  13-3
          Egri Vízmű SC - Váci Vízilabda S  2012/11/17  16-8
          Egri Vízmű SC - Ceglédi Vasutas   2012/12/08  14-8
          Váci Vízilabda S - DVSE  2012/12/08  8-17
          Gyöngyösi Alligá - Egri Vízmű SC  2012/12/08  6-19
          Ceglédi Vasutas - Váci Vízilabda S  2012/12/08  3-6
          Gyöngyösi Alligá - DVSE  2012/12/08  5-14
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - OSC  2012/12/05  16-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas  2012/10/22  9-4
          FTC Vízilabda Ut - PSN Zrt.  2012/10/28  8-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/03/10  5-6
          Budapesti Honvéd - BVSC- Zugló  2013/03/17  4-10
          KSI SE - ZF-Eger  2013/03/24  14-9
          UVSE I. - Kaposvári Vízila  2013/04/07  20-6
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/04/21  32-9
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/05/01  8-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - PSN Zrt.  2012/10/28  13-9
          Vasas - KSI SE  2012/11/04  16-14
          Kölyök Póló Suli - FPSE  2012/11/11  10-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/03/10  8-7
          Honvéd Pesterzsé - BVSC- Zugló  2013/03/17  6-11
          KSI SE - ZF-Eger  2013/03/24  6-10
          UVSE I. - Kaposvári Vízila  2013/04/07  15-4
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/04/21  10-4
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/05/01  9-6
          DVSE - UVSE II.  2013/06/09  6-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2012/10/07  6-22
          FTC Vízilabda Ut - PSN Zrt.  2012/10/28  11-7
          Vasas - KSI SE  2012/11/04  16-8
          Kölyök Póló Suli - FPSE  2012/11/11  12-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/03/10  11-8
          Honvéd PVK - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/03/17  9-6
          KSI SE - ZF-Eger  2013/03/24  24-3
          UVSE II. - Kanizsa Vízilabd  2013/04/07  11-5
          UVSE I. - Kaposvári Vízila  2013/04/07  35-1
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/04/21  21-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/05/01  15-3
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Aligátor Vízilab  2012/11/18  8-2
          Aligátor Vízilab - Kaposvári Vízila  2012/11/18  18-5
          Kaposvári Vízila - UVSE I.  2012/11/18  2-44
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Schönherz - Komplex PSE  2012/11/11  14-7
          ELTE - MTK  2012/11/11  5-12
          RETR-O-SC - Érd-MAFC-Winner  2012/11/11  8-8
          MAFC Schönherz - Bp.Izzó  2012/11/18  9-8
          HETE - YBL WPC  2012/11/18  7-18
          Komplex PSE - VVSE  2012/11/18  10-15
          VAS-ASI - Bp. Izzó  2013/03/09  12-3
          BVSC - Octopus BVSE  2013/06/09  19-17
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Uj-Hullám SE - UVSE  2012/10/13  1-20
          Hegyvidék SE - KSI SE  2012/10/13  1-33
          Dunaújvárosi FVE - Százhalombattai   2012/10/13  11-14
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - DVSE  2012/10/27  13-8
          UVSE II - Százhalombattai  2012/10/27  4-4
          FTC - Vodafone Pólósul  2012/10/27  9-13
          KESI - KSI SE  2013/02/16  5-12
          Vodafone Pólósul - Szombathely  2013/02/16  11-6
          Pannon DSE - Budafóka SE  2013/05/11  3-21
          TVSE - Százhalombattai  2013/05/11  6-5
          DVSE - Kaposvár  2013/05/11  20-8
          Oázis SC - Budafóka SE  2013/05/11  8-11
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1999
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/11/25  7-12
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2012/11/25  14-13
          Szentesi Vízilab - Újpest Vízilabda  2012/11/25  8-23
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex PSE - Bókay-KSI  2013/03/16  10-4
          Vadász - DVSE  2013/03/16  9-15
          HPVKSE - Octopus BVSE  2013/03/16  10-3
          Bókay-KSI - Új-Hullám SE   2013/03/16  8-5
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Váci VSE  2012/10/20  0-30
          KSI SE - OSC  2012/10/20  24-0
          Komárno - Sportliget SE  2012/10/20  33-1
          Váci VSE - KSI SE  2012/10/20  3-32
          BHSE - BVSC - Póló  2013/04/20  7-5
          Dunaújvárosi FVE - OSC  2013/04/20  0-7
          KSI SE - Komárno  2013/04/20  13-5
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - Kópé ÚVSE  2013/03/09  7-5
          Vasas SC - UVSE  2013/03/09  1-3
          BVSC-Póló-Zugló - FTC  2013/03/09  7-4
          Százhalombattai - Bókay-KSI  2013/05/25  21-1
          UVSE II. - Dunaújvárosi FVE  2013/05/25  19-2
          CVSE - Vadász  2013/05/25  4-8
          Dunaújvárosi FVE - Bókay-KSI  2013/05/25  10-3
          UVSE II. - CVSE  2013/05/25  6-1
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK - ESMTK - KSI SE  2013/02/23  5-11
          Váci VSE - CVSE  2013/02/23  8-8
          Kópé ÚVSE - UVSE  2013/02/23  4-7
          CVSE - BVSC - Póló - Zu  2013/02/23  11-8
          BVSC - Póló - Zu - UVSE  2013/04/06  2-13
          HPVK - ESMTK - Váci VSE  2013/04/06  6-9
          KESI - BVSC - Póló - Zu  2013/04/06  5-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2013/04/06  22-2
          Kópé ÚVSE - CVSE  2013/04/06  8-8
          UVSE - Vodafone Pólósul  2013/04/06  9-8
          KSI SE - Váci VSE  2013/04/06  2-18
          CVSE - KESI  2013/04/06  10-5
          EMLCSKA - Budafóka SE  2013/04/27  7-21
          Vecsés - FTC  2013/04/27  5-13
          Budafóka SE - Göd  2013/04/27  16-9
          Kaposvár - EMLCSKA  2013/04/27  14-8
          KESI - Kópé ÚVSE  2013/05/04  5-6
          UVSE - HPVK - ESMTK  2013/05/04  12-2
          KESI - Váci VSE  2013/05/04  3-8
          HPVK - ESMTK - KSI SE  2013/05/04  4-16
          EMLCSKA - Göd  2013/06/08  9-19
          Kaposvár - Vecsés  2013/06/08  3-8
          Budafóka SE - Kanizsa VSE  2013/06/08  7-11
          Göd - ASI DSE  2013/06/08  8-6
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kertészeti Egyet  2013/01/20  19-5
          Érd-MAFC-Winner - Vasas Sport Club  2013/01/20  6-6
          BVSC-TIPO - Vidám Vízilovak   2013/01/20  9-15
          MTK II. - Bókay KSI  2013/01/20  11-6
          Kertészeti Egyet - RETR-O-SC Közhas  2013/02/09  5-7
          Főnix ISE - Érd-MAFC-Winner  2013/02/09  6-5
          Bp. Izzó - MTK II.  2013/02/09  11-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DF - Mex-Motors  2013/02/16  4-10
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged  2012/10/27  13-6
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/10/27  9-5
          Szeged - ZF-Eger  2012/10/27  9-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Szeged  2013/01/20  20-9
          HPVKSE - H. POLO  2013/01/26  7-26
          HPVKSE - Szeged  2013/02/09  11-10
          HPVKSE - Szentesi Vízilab  2013/03/03  8-16
          ASI DSE - HPVKSE  2013/03/17  6-16
          HPVKSE - DFVE  2013/03/23  5-23
          HPVKSE - ZF-Eger  2013/03/31  8-15
          H. POLO - HPVKSE  2013/04/07  21-7
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/07  7-17
          UVSE - Szentesi Vízilab  2013/04/28  9-12
          H. POLO - ASI DSE  2013/04/28  21-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK SE - Szeged  2012/09/30  22-7
          UVSE - HPVK SE  2012/12/02  21-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2012/12/09  10-10
          HPVK SE - DFVE  2013/01/13  9-8
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/01/27  10-10
          HPVK SE - Szentesi Vízilab  2013/05/05  9-9
          HPVK SE - UVSE  2013/06/02  5-17
          UVSE - ZF-Eger  2013/06/09  12-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2012/12/09  6-17
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/01/27  22-4
          Százhalombatta - Tatabányai Vízmű  2013/05/05  13-6
          Százhalombatta - Dunaújváros Váro  2013/06/02  18-15
          UVSE - ZF-Eger  2013/06/09  11-4
  2011/2012
     Titkár 49
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - Orvosegyetem SC  2011/12/10  21-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hegyvidék-YBL WP - BVSC- Zugló  2011/10/29  7-6
          Hegyvidék-YBL WP - MAFC  2011/11/19  17-10
          FTC Hűs- Húsház - Ceglédi Vasutas   2011/12/03  12-5
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - AQUA SE   2012/02/18  9-17
          Egri Vízmű Sport - DEAC-DVSE  2012/02/18  6-18
          Diósgyőri Várfür - GyAVC  2012/02/18  22-7
          AQUA SE - Egri Vízmű Sport  2012/02/18  12-14
          DEAC-DVSE - Diósgyőri Várfür  2012/02/18  13-7
          PSE-Termál - Váci Vízilabda S  2012/06/09  7-8
          Szarvasi Úszó, V - Kiskunfélegyházi  2012/06/09  8-6
          Váci Vízilabda S - Szarvasi Úszó, V  2012/06/09  7-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2011/10/16  16-6
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  15-3
          Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2012/02/25  7-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2011/10/16  20-9
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  23-9
          Orvosegyetem SC - FPSE  2011/12/11  14-11
          HPVKSE - FTC Vízilabda Ut  2012/02/25  5-8
          Kölyök Póló Suli - KVPK  2012/04/01  11-19
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/22  8-9
          DVSE II. - FPSE  2012/05/20  4-17
          HVSC - FPSE  2012/05/20  10-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2011/10/16  11-21
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  20-2
          Orvosegyetem SC - FPSE  2011/12/11  6-15
          HPVKSE - FTC Vízilabda Ut  2012/02/25  12-7
          Kölyök Póló Suli - KVPK  2012/04/01  20-5
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/22  5-12
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2011/12/01  8-9
          Vasas Sport Club - PVSK  2011/12/07  11-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/11/26  10-11
          DF - MM - ZF-Eger  2012/02/11  12-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - BVSC- Zugló  2011/11/06  8-8
          HonvédPOLO - Szeged  2011/12/17  10-10
          HPVKSE - Szeged  2012/04/01  10-18
          BVSC- Zugló - HonvédPOLO  2012/04/26  8-6
          DFVE - Újpest Vízilabda  2012/04/29  12-13
          BVSC- Zugló - HPVKSE  2012/06/10  20-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - BVSC- Zugló  2011/11/06  6-12
          HonvédPOLO - Szeged  2011/12/17  22-1
          HPVKSE - Szeged  2012/04/01  21-6
          Dunaújváros VSI - Újpest VUSE  2012/04/29  15-18
          BVSC- Zugló - HPVKSE  2012/06/10  9-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - HonvédPOLO  2012/03/18  20-9
          Dunaújváros VSI - Szeged  2012/03/18  17-9
          Tatabányai Vízmű - Szentesi VK  2012/03/18  4-17
          HonvédPOLO - Dunaújváros VSI  2012/03/18  22-18
          Szeged - Tatabányai Vízmű  2012/03/18  10-16
     Időmérő 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2012/04/14  11-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FPSE - AVUS  2011/11/27  8-19
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Újpest VUSE  2012/05/27  6-35
  2010/2011
     Titkár 18
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HEGYVIDÉK-YBL - HVSE  2011/05/14  17-5
          Bánki Vízisport - Neptun VSC  2011/06/04  5-12
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  9-5
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  9-9
          UVSE II. - BFSE  2011/06/05  16-11
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dominó Trans - OSC UP  2011/03/06  14-4
          Dominó Trans - Kaposvári Vízila  2011/03/12  13-11
          Dominó Trans - FTC Vízilabda Ut  2011/03/13  5-10
          Dominó Trans - Kópé Úszó-Vízila  2011/03/20  8-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  7-11
          Dominó Trans - Tatabányai Vízmű  2011/04/03  5-7
          Dominó Trans - Kaposvári Vízila  2011/04/17  0-5
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2011/05/22  5-9
          UVSE II. - BFSE  2011/06/05  18-1
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2011/05/08  9-12
          Honv POLO - DVSI  2011/05/08  10-15
          Szeged - Honv POLO  2011/05/08  14-11
          DVSI - Szentesi Vízilab  2011/05/08  20-16
     Időmérő 2
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász VCS - Dominó Trans  2011/02/27  6-6
          Vadász VCS - Dominó Trans  2011/05/29  16-8

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok