Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Barta Lajos
Születési dátum: 1969-11-17
Város: Szeged
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 57
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGEDI FVCS KFT - Kaposvári VK  2018/10/13  20-2
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Tatabánya  2018/10/27  20-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - SZEGEDI FVCS KFT  2018/10/27  18-9
          Tatabánya - SZEGEDI FVCS KFT  2018/10/27  6-7
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/27  12-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - Tatabánya  2018/10/28  13-8
          SZEGEDI FVCS KFT - FTC Telekom  2018/10/28  5-14
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Ceglédi lány  2018/11/10  6-2
          Progress Oradea - C.S.S.v.  2018/11/10  29-4
          Ceglédi lány - SVSE  2018/11/10  2-14
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2018/11/10  27-3
          SVSE - Progress Oradea  2018/11/10  7-25
          C.S.S.v. - Szolnoki Dózsa  2018/11/10  5-29
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Békéscsaba  2018/11/17  4-13
          DMTK-KVSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/17  8-21
          Békéscsaba - SVSE  2018/11/17  12-6
          Szolnoki Dózsa - Invictus SC  2018/11/17  18-5
          SVSE - DMTK-KVSE  2018/11/17  21-10
          Crisul - Szegedi VPS  2018/12/08  15-4
          DVSE - Szentes  2018/12/08  3-12
          Dynamo Ungvar - ZF-Eger  2018/12/08  7-14
          B.Sport-KÓPÉ - Szentes  2018/12/08  7-12
          Szegedi VPS - Dynamo Ungvar  2018/12/08  8-13
          B.Sport-KÓPÉ - DVSE  2018/12/08  8-10
          ZF-Eger - Crisul  2018/12/08  11-6
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak lányok - B.Sport-KÓPÉ  2018/11/03  3-20
          SVSE - KESI  2018/11/03  10-11
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2018/11/03  5-6
          KESI - Spartak lányok  2018/11/03  17-1
          B.Sport-KÓPÉ - DMTK-KVSE  2018/11/03  21-3
          Invictus SC - SVSE  2018/11/03  13-16
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - Szegedi VPS  2018/12/15  
          DVSE - Crisul  2018/12/15  
          Szolnoki Dózsa - Szentes Fiú  2018/12/15  
          Gyula - Crisul  2018/12/15  
          ZF-Eger - Szentes Fiú  2018/12/15  
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/12/15  
          ZF-Eger - DVSE  2018/12/15  
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/12/01  11-7
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/12/01  7-8
          Szentes fiú - Vkv  2018/12/01  8-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2018/12/01  14-1
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2018/12/01  3-9
          Vkv - ZF-Eger  2018/12/01  9-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged SZTE - RB - Tatabánya  2018/11/23  12-8
          Szeged SZTE - BHSE  2018/12/07  14-11
          Szeged SZTE - ZF-Eger  2018/12/19  
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - DUE-Maarsk Graphics  2018/11/16  2-19
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - DFVE  2018/11/04  10-27
          SZNVEIF - BVSC-Zugló  2018/11/18  5-16
          SZNVEIF - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  9-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - DFVE  2018/11/04  5-24
          SZNVES - BVSC-Zugló  2018/11/18  5-17
          SZNVES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  17-20
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - DFVE  2018/11/04  14-12
          SZNVEGY - BVSC-Zugló  2018/11/18  4-11
          SZNVEGY - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  12-13
     Időmérő 9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - ZF-Eger  2018/10/14  6-18
          SZNVEIF - Csongrád VVSE  2018/11/11  36-3
          SZNVEIF - GYŐRI VSE  2018/12/16  
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - ZF-Eger  2018/10/14  5-16
          SZNVES - Csongrád VVSE  2018/11/11  18-17
          SZNVES - GYŐRI VSE  2018/12/16  
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - ZF-Eger  2018/10/14  13-5
          SZNVEGY - Csongrád VVSE  2018/11/11  10-12
          SZNVEGY - GYŐRI VSE  2018/12/16  
  2017/2018
     Titkár 245
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CONTITECH SZEGED - Racionet Honvéd  2018/01/20  3-20
          CONTITECH SZEGED - Metalcom Szentes  2018/01/27  5-9
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2018/01/31  4-16
          CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/03  4-13
          CONTITECH SZEGED - PannErgy-MVLC  2018/02/21  5-18
          CONTITECH SZEGED - AVUS  2018/03/03  8-13
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          CONTITECH SZEGED - Kaposvári VK  2018/03/17  11-15
          CONTITECH SZEGED - VasasPlaket  2018/04/14  5-10
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/05/16  6-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVTK - FVSE  2018/03/03  5-13
          Váci Vse - PVSK-PTE-ÁOK  2018/03/03  5-0
          PVSK-PTE-ÁOK - FVSE  2018/03/03  0-5
          SZVTK - Váci Vse  2018/03/03  4-14
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/01  15-16
          Koelner-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/10/06  7-21
          Koelner-Csongrád - Ceglédi VSE  2017/10/08  10-15
          Szegedi VPS - FTC Utánpótlás  2018/03/25  10-11
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/05/15  8-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt Csongrád - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/01  11-9
          Aeroprodukt Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/10/06  14-10
          Aeroprodukt Csongrád - Ceglédi VSE  2017/10/08  19-8
          Szegedi VPS - FTC Utánpótlás  2018/03/25  3-12
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/05/15  2-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/01  7-14
          Vestfrost-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/10/06  12-14
          Vestfrost-Csongrád - Ceglédi VSE  2017/10/08  16-13
          BFSE - ASI DSE  2018/03/04  10-13
          Invictus SC - Soproni VSE  2018/03/04  3-19
          Balaton VK - Aquaworm  2018/03/04  13-5
          FVSE II. - Sportliget S.E.  2018/03/04  6-9
          Szegedi VPS - FTC Utánpótlás  2018/03/25  12-14
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/05/15  10-19
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Invictus SC  2017/10/28  3-11
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SVSE  2017/10/28  8-19
          SVSE - CSSV Cj  2017/10/28  4-10
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Békéscsaba  2017/10/28  1-20
          Invictus SC - CSSV Cj  2017/10/28  17-6
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2018/02/24  9-6
          DVSE - Szegedi VPS  2018/02/24  22-8
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/02/24  7-19
          Szegedi VPS - Szentes  2018/02/24  9-8
          ZF-Eger - DVSE  2018/02/24  27-12
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Szentes A  2018/01/06  1-18
          Koelner-Csongrád - BVSC-Zugló  2018/01/06  1-15
          Szegedi VPS - BVSC-Zugló  2018/01/06  5-11
          Szentes A - BVSC-Zugló  2018/01/27  9-4
          Koelner-Csongrád - Szegedi VPS  2018/01/27  9-8
          BVSC-Zugló - VKV  2018/01/27  11-3
          Szegedi VPS - Szentes A  2018/01/27  7-15
          Koelner-Csongrád - VKV  2018/01/27  7-8
          Békéscsaba B - Invictus SC  2018/04/28  5-11
          Zempléni VK - B.Sport  2018/04/28  7-8
          Invictus SC - SVSE  2018/04/28  14-7
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2018/04/28  22-2
          B.Sport - SVSE  2018/04/28  14-2
          Koelner-Csongrád - Szentes A  2018/05/26  4-18
          Szegedi VPS - BVSC-Zugló  2018/05/26  5-13
          Szentes A - VKV  2018/05/26  7-14
          Koelner-Csongrád - BVSC-Zugló  2018/05/26  4-17
          VKV - Szegedi VPS  2018/05/26  17-8
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK-MVLC - SVSE  2018/01/20  11-1
          Szegedi VPS - Üdülőközpont Szentes  2018/01/20  23-4
          SVSE - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/01/20  22-2
          Zempléni VK-MVLC - Üdülőközpont Szentes  2018/01/20  21-6
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Szegedi VPS  2018/01/20  2-33
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Koelner-Csongrád  2017/11/11  8-13
          SPA - Békéscsaba  2017/11/11  9-6
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2017/11/11  7-21
          Békéscsaba - HVSC  2017/11/11  9-6
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2017/11/11  11-14
          Szegedi VPS II. - SPA  2017/11/11  6-4
          SPA - SK HORNETS  2017/11/12  8-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/11/12  13-4
          HVSC - Szegedi VPS II.  2017/11/12  8-4
          SK HORNETS - Békéscsaba  2017/11/12  7-6
          Szegedi VPS II. - Koelner-Csongrád  2017/11/12  11-15
          SPA - HVSC  2017/11/12  11-6
          SZNVE 2005 - Szentes Lány  2018/01/13  7-7
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/01/13  19-2
          Szentes Lány - Invictus SC  2018/01/13  13-6
          SZNVE 2005 - B.Sport  2018/01/13  11-11
          Invictus SC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/01/13  7-14
          Gyula - B.Sport  2018/01/13  5-18
          Szentes Lány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/01/14  19-9
          Gyula - Invictus SC  2018/01/14  5-21
          B.Sport - Szentes Lány  2018/01/14  4-8
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2005  2018/01/14  11-11
          Invictus SC - B.Sport  2018/01/14  13-1
          SZNVE 2005 - Gyula  2018/01/14  18-2
          Szegedi VPS II. - SPA  2018/02/17  4-12
          Békéscsaba - HVSC  2018/02/17  2-17
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2018/02/17  9-7
          HVSC - Szegedi VPS II.  2018/02/17  10-6
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2018/02/17  13-4
          SPA - SK HORNETS  2018/02/17  10-8
          SK HORNETS - Békéscsaba  2018/02/18  19-3
          SPA - HVSC  2018/02/18  2-4
          Szegedi VPS II. - Koelner-Csongrád  2018/02/18  6-6
          HVSC - SK HORNETS  2018/02/18  6-15
          Békéscsaba - Szegedi VPS II.  2018/02/18  2-14
          Koelner-Csongrád - SPA  2018/02/18  6-9
          Szegedi VPS II. - Koelner-Csongrád  2018/03/24  16-7
          SK HORNETS - Békéscsaba  2018/03/24  12-6
          SPA - HVSC  2018/03/24  2-4
          Békéscsaba - Szegedi VPS II.  2018/03/24  6-8
          HVSC - SK HORNETS  2018/03/24  9-14
          Koelner-Csongrád - SPA  2018/03/24  14-12
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2018/03/25  5-14
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/03/25  8-12
          SPA - Békéscsaba  2018/03/25  6-7
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2018/03/25  12-14
          Békéscsaba - HVSC  2018/03/25  8-12
          Szegedi VPS II. - SPA  2018/03/25  12-7
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/04/14  7-3
          Szentes - DVSE  2018/04/14  10-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  4-21
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/04/14  24-3
          ZF-Eger - PROG  2018/04/14  5-13
          SPA-PRO - Szentes  2018/04/14  7-14
          DVSE - PROG  2018/04/15  2-22
          Szentes - Szegedi VPS I:  2018/04/15  4-13
          SPA-PRO - ZF-Eger  2018/04/15  14-6
          PROG - Szolnoki Dózsa  2018/04/15  12-6
          Szegedi VPS I: - SPA-PRO  2018/04/15  20-4
          Szentes - ZF-Eger  2018/04/15  15-9
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/04/15  18-5
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - PROG  2017/11/18  11-2
          Szegedi VPS I: - Szentes A  2017/11/18  4-6
          ZF-Eger - VKV  2017/11/18  4-9
          Szentes A - Szolnoki Dózsa  2017/11/18  3-11
          HUVK SE - ZF-Eger  2017/11/18  11-6
          Szegedi VPS I: - PROG  2017/11/18  2-2
          VKV - HUVK SE  2017/11/18  6-6
          Szentes A - PROG  2017/11/19  10-2
          VKV - Szegedi VPS I:  2017/11/19  8-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  4-8
          HUVK SE - PROG  2017/11/19  10-4
          VKV - Szentes A  2017/11/19  8-7
          ZF-Eger - Szegedi VPS I:  2017/11/19  6-2
          HUVK SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  4-7
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2017/12/09  6-9
          HVSC - Szegedi VPS II:  2017/12/09  13-4
          Szentes B - Dinamo Orade  2017/12/09  4-9
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2017/12/09  12-9
          Szentes B - HVSC  2017/12/09  5-14
          HVSC - Békéscsaba  2017/12/10  14-2
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2017/12/10  6-6
          Dinamo Orade - HVSC  2017/12/10  4-18
          Békéscsaba - Szentes B  2017/12/10  13-5
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2017/12/10  2-15
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/01/21  10-4
          Dinamo Orade - HVSC  2018/01/21  3-8
          Békéscsaba - Szentes B  2018/01/21  12-5
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/01/21  7-12
          Szentes B - HVSC  2018/01/21  3-14
          Koelner-Csongrád - Szentes Lány  2018/02/03  10-7
          HVSC Leány - AQUA SE  2018/02/03  6-10
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Szentes Lány  2018/02/03  11-10
          SZNVE 2006 - Gyula  2018/02/03  2-13
          HVSC Leány - Koelner-Csongrád  2018/02/03  1-28
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2018/02/03  3-11
          Szentes Lány - SZNVE 2006  2018/02/04  14-1
          AQUA SE - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/02/04  8-5
          Szentes Lány - HVSC Leány  2018/02/04  14-4
          Koelner-Csongrád - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/02/04  22-8
          Gyula - HVSC Leány  2018/02/04  19-0
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/02/04  20-3
          Gyula - AQUA SE  2018/02/04  2-5
          Szegedi VPS I: - Szentes A  2018/03/10  10-4
          HUVK SE - ZF-Eger  2018/03/10  15-4
          Szolnoki Dózsa - PROG  2018/03/10  8-4
          VKV - HUVK SE  2018/03/10  6-7
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/03/10  4-5
          Szentes A - Szolnoki Dózsa  2018/03/10  8-14
          ZF-Eger - VKV  2018/03/10  1-5
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/04/21  18-8
          AQUA SE - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/04/21  22-4
          Szentes Lány - HVSC Leány  2018/04/21  7-1
          Koelner-Csongrád - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/04/21  21-5
          Gyula - HVSC Leány  2018/04/21  14-0
          Szentes Lány - SZNVE 2006  2018/04/21  6-3
          Gyula - AQUA SE  2018/04/21  6-5
          AQUA SE - Szentes Lány  2018/04/22  10-4
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2006  2018/04/22  8-11
          Gyula - Szentes Lány  2018/04/22  6-4
          HVSC Leány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/04/22  7-4
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2018/04/22  7-5
          SZNVE 2006 - HVSC Leány  2018/04/22  20-3
          Koelner-Csongrád - Gyula  2018/04/22  12-8
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/06/02  9-5
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/06/02  7-3
          HVSC - Békéscsaba  2018/06/02  13-6
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/06/02  5-12
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/06/02  13-10
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/06/03  6-8
          Békéscsaba - Szentes B  2018/06/03  13-7
          Dinamo Orade - HVSC  2018/06/03  5-6
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/06/03  13-11
          Szentes B - HVSC  2018/06/03  5-16
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/12/02  7-8
          VKV - Szentes  2017/12/02  5-5
          Békéscsaba - Szegedi VPS  2017/12/02  9-6
          Szentes - Koelner-Csongrád  2017/12/02  22-2
          Szegedi VPS - HVSC  2017/12/02  16-0
          Békéscsaba - VKV  2017/12/02  6-9
          Koelner-Csongrád - Szegedi VPS  2018/02/10  3-14
          Szentes - Békéscsaba  2018/02/10  14-4
          HVSC - VKV  2018/02/10  0-29
          Békéscsaba - Koelner-Csongrád  2018/02/10  16-8
          VKV - Szegedi VPS  2018/02/10  6-7
          Szentes - HVSC  2018/02/10  27-0
          HVSC - Békéscsaba  2018/03/17  1-7
          Koelner-Csongrád - VKV  2018/03/17  3-25
          Szegedi VPS - Békéscsaba  2018/03/17  9-7
          Szentes - VKV  2018/03/17  8-1
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/03/17  6-9
          Szegedi VPS - Szentes  2018/03/17  7-5
          Koelner-Csongrád - Szentes  2018/04/07  3-19
          HVSC - Szegedi VPS  2018/04/07  1-19
          VKV - Békéscsaba  2018/04/07  7-7
          Szegedi VPS - Koelner-Csongrád  2018/04/07  31-2
          Békéscsaba - Szentes  2018/04/07  3-13
          VKV - HVSC  2018/04/07  8-1
          ZF-Eger - Invictus SC  2018/05/12  12-4
          Békéscsaba - HVSC  2018/05/12  7-3
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2018/05/12  10-2
          HVSC - AQUA SE  2018/05/12  2-10
          Koelner-Csongrád - ZF-Eger  2018/05/12  1-15
          AQUA SE - Békéscsaba  2018/05/12  8-3
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/05/13  4-3
          Békéscsaba - Invictus SC  2018/05/13  9-7
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/05/13  4-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE T&N - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/02  7-17
          SZTE T&N - FTC  2017/11/25  4-11
          SZTE T&N - Racionet Honvéd  2018/01/16  18-6
          SZTE T&N - Hungerit Szentes  2018/03/03  6-7
          SZTE T&N - Racionet Honvéd  2018/03/07  17-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE T&N - TVSE  2018/03/11  3-13
          SZNVE T&N - Győri VSE  2018/04/29  14-3
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - TVSE  2018/03/11  6-11
          SZNVE - Győri VSE  2018/04/29  10-17
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ecorgan-Csongrád - HVSC  2017/10/08  19-3
          SZNVE - TVSE  2018/03/11  4-13
          SZNVE - Győri VSE  2018/04/29  12-10
     Időmérő 7
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - MAFC "112"  2018/05/05  19-15
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Vasas SC  2018/01/10  4-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE T&N - Yordo Szentes  2017/12/03  8-16
          SZNVE T&N - UVSE I.  2018/05/24  8-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Yordo Szentes  2017/12/03  4-14
          SZNVE - UVSE  2018/05/24  4-32
  2016/2017
     Időmérő 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Metalcom-Szentes - PVSK Mecsek- Füszért  2016/10/22  7-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport - PSN Zrt.  2016/10/30  3-26
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport - PSN Zrt.  2016/10/30  15-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport - PSN Zrt.  2016/10/30  13-9
     Titkár 227
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Oázis SC  2016/11/06  21-14
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/03/19  10-7
          Koelner-Csongrád - Ceglédi VSE  2017/04/02  12-4
          Koelner-Csongrád - Vasas Continental II  2017/04/09  20-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - Váci VSE  2016/10/09  13-16
          Aeroprodukt-Csongrád - Oázis SC  2016/11/06  14-19
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2017/03/19  10-9
          Aeroprodukt-Csongrád - Ceglédi VSE  2017/04/02  14-12
          Aeroprodukt-Csongrád - AQUA SE  2017/04/08  14-15
          Aeroprodukt-Csongrád - Vasas Continental II  2017/04/09  15-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - Váci VSE  2016/10/09  25-12
          Vestfrost-Csongrád - Oázis SC  2016/11/06  24-6
          Vestfrost-Csongrád - HVSC  2017/03/19  35-5
          Vestfrost-Csongrád - Ceglédi VSE  2017/04/02  18-6
          Vestfrost-Csongrád - AQUA SE  2017/04/08  31-5
          Vestfrost-Csongrád - Vasas Continental II  2017/04/09  25-6
          Vestfrost-Csongrád - Vasas Continental II  2017/05/07  21-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2017/05/07  16-11
          Vasas Continental II - PannErgy-MVLC  2017/05/07  4-18
          Vestfrost-Csongrád - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/07  17-11
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - CSSV  2016/11/05  8-8
          Szentes B - Koelner-Csongrád  2016/11/05  14-9
          SZVSC - Vojvodina  2016/11/05  9-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2016/11/05  16-0
          Vojvodina - Szentes B  2016/11/05  8-12
          CSSV - SZVSC  2016/11/05  2-24
          Koelner-Csongrád - SZVSC  2016/12/12  6-17
          SZVSC - Szentes B  2016/12/12  16-6
          Invictus Sc - SVSE  2017/02/08  19-6
          Szentes A - BVSC-Zugló  2017/02/11  1-11
          Szegedi VPS - Cs Crisul 2  2017/02/11  21-16
          ZF-Eger - Sp.Prozivka  2017/02/11  28-0
          BVSC-Zugló - Cs Crisul 2  2017/02/11  18-13
          Sp.Prozivka - Szegedi VPS  2017/02/11  9-17
          ZF-Eger - Szentes A  2017/02/11  19-5
          CSSV - Koelner-Csongrád  2017/04/28  4-19
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Orade - CSSV  2016/11/12  13-8
          Békéscsaba - Újszilvás  2016/11/12  32-1
          PannErgy-MVLC - Invictus Sc  2016/11/12  20-6
          Invictus Sc - Békéscsaba  2016/11/12  1-12
          CSSV - PannErgy-MVLC  2016/11/12  14-8
          Újszilvás - Dinamo Orade  2016/11/12  1-20
          Dynamo Ungvár - Szegedi VPS  2016/12/17  13-5
          Szentes - Zrenjanin  2016/12/17  9-14
          Szegedi VPS - CS Crisul  2016/12/17  3-19
          Zrenjanin - Dynamo Ungvár  2016/12/17  6-16
          CS Crisul - Szentes  2016/12/17  17-6
          Szentes - CS Crisul  2017/03/18  7-15
          Szegedi VPS - Dynamo Ungvár  2017/03/18  3-16
          Zrenjanin - Szentes  2017/03/18  13-5
          CS Crisul - Szegedi VPS  2017/03/18  15-2
          Dynamo Ungvár - Zrenjanin  2017/03/18  13-6
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Szegedi VPS  2017/03/25  7-32
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2017/03/25  17-12
          SVSE - PannErgy-MVLC  2017/03/25  7-11
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/03/25  17-9
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Vízisportot - Békéscsaba  2016/12/10  9-13
          Szentes Üdülőközpont - PannErgy-MVLC  2016/12/10  8-8
          Békéscsaba - SVSE  2016/12/10  11-7
          PannErgy-MVLC - Hungerit Vízisportot  2016/12/10  8-5
          SVSE - Szentes Üdülőközpont  2016/12/10  1-13
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSSV - HVSC  2016/11/19  3-13
          KVSE - SVSE  2016/11/19  8-14
          Octopus - B.Sport  2016/11/19  6-6
          HVSC - SVSE  2016/11/19  15-1
          CSSV - Octopus  2016/11/19  6-6
          B.Sport - KVSE  2016/11/19  13-10
          CSSV - SVSE  2016/11/20  8-4
          HVSC - B.Sport  2016/11/20  5-2
          Octopus - KVSE  2016/11/20  14-5
          SVSE - B.Sport  2016/11/20  8-7
          Octopus - HVSC  2016/11/20  5-13
          KVSE - CSSV  2016/11/20  4-10
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2016/12/11  6-7
          Szegedi VPS - Szentes A  2016/12/11  5-8
          SVSC - ZF-Eger  2016/12/11  5-18
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/12/11  13-9
          Szegedi VPS - SVSC  2016/12/11  5-6
          Szegedi VPS II. - Békéscsaba  2017/01/28  5-7
          Szentes Lány - Kassa  2017/01/28  5-3
          Békéscsaba - Dynamo Ungvár  2017/01/28  8-5
          Koelner-Csongrád - Kassa  2017/01/28  13-3
          Szentes Lány - Szegedi VPS II.  2017/01/28  3-10
          Dynamo Ungvár - Koelner-Csongrád  2017/01/28  18-7
          Kassa - Szegedi VPS II.  2017/01/29  5-9
          Dynamo Ungvár - Szentes Lány  2017/01/29  10-4
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/01/29  5-12
          Szegedi VPS II. - Dynamo Ungvár  2017/01/29  6-5
          Békéscsaba - Kassa  2017/01/29  15-3
          Szentes Lány - Koelner-Csongrád  2017/01/29  10-5
          KVSE - HVSC  2017/02/04  4-17
          SVSE - Octopus  2017/02/04  6-3
          HVSC - B.Sport  2017/02/04  11-8
          CSSV - SVSE  2017/02/04  10-11
          Octopus - KVSE  2017/02/04  12-6
          B.Sport - CSSV  2017/02/04  9-14
          Octopus - B.Sport  2017/02/05  10-15
          CSSV - HVSC  2017/02/05  6-10
          KVSE - SVSE  2017/02/05  11-14
          CSSV - Octopus  2017/02/05  14-9
          B.Sport - KVSE  2017/02/05  12-7
          HVSC - SVSE  2017/02/05  14-5
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/03/04  9-5
          Szentes A - SVSC  2017/03/04  11-5
          Clubul Sportiv Crisu - Szegedi VPS  2017/03/04  20-5
          ZF-Eger - Szentes A  2017/03/04  6-9
          SVSC - Clubul Sportiv Crisu  2017/03/04  15-19
          Szegedi VPS - Szentes A  2017/03/05  6-8
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2017/03/05  6-8
          Szegedi VPS - SVSC  2017/03/05  9-16
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2017/03/05  15-10
          SVSC - ZF-Eger  2017/03/05  12-11
          KVSE - HVSC  2017/03/11  5-13
          B.Sport - CSSV  2017/03/11  5-6
          SVSE - Octopus  2017/03/11  14-7
          CSSV - HVSC  2017/03/11  6-12
          Octopus - B.Sport  2017/03/11  6-10
          KVSE - SVSE  2017/03/11  12-12
          B.Sport - KVSE  2017/03/12  15-8
          HVSC - SVSE  2017/03/12  21-5
          CSSV - Octopus  2017/03/12  11-3
          SVSE - B.Sport  2017/03/12  13-7
          Octopus - HVSC  2017/03/12  7-16
          KVSE - CSSV  2017/03/12  9-15
          Szentes B - AQUA SE  2017/04/08  6-5
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/04/08  10-2
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/04/08  6-7
          SVSE - B.Sport  2017/04/22  4-4
          Octopus - HVSC  2017/04/22  5-23
          KVSE - CSSV  2017/04/22  8-22
          HVSC - B.Sport  2017/04/22  13-4
          CSSV - SVSE  2017/04/22  13-5
          Octopus - KVSE  2017/04/22  13-8
          B.Sport - CSSV  2017/04/23  4-11
          KVSE - SVSE  2017/04/23  10-18
          CSSV - HVSC  2017/04/23  4-12
          Octopus - B.Sport  2017/04/23  12-8
          KVSE - HVSC  2017/04/23  6-25
          SVSE - Octopus  2017/04/23  8-7
          SVSC - Clubul Sportiv Crisu  2017/05/13  6-5
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/05/13  9-7
          Szentes A - SVSC  2017/05/13  10-8
          Clubul Sportiv Crisu - Szegedi VPS  2017/05/13  9-6
          ZF-Eger - Szentes A  2017/05/13  9-16
          Szegedi VPS - Szentes A  2017/05/14  8-13
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2017/05/14  9-8
          Szegedi VPS - SVSC  2017/05/14  5-6
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2017/05/14  18-5
          SVSC - ZF-Eger  2017/05/14  7-13
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Progress Oradea  2017/05/20  11-8
          DVSE - ZF-Eger II.  2017/05/20  22-4
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/05/20  7-8
          ZF-Eger II. - ZF-Eger  2017/05/20  6-23
          PannErgy-MVLC - Progress Oradea  2017/05/20  6-11
          AQUA SE - DVSE  2017/05/20  7-9
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Szegedi Vps  2016/10/29  5-11
          Progress Oradea - SZVSC  2016/10/29  1-12
          ZF-Eger - Vojvodina  2016/10/29  6-6
          SZVSC - Szentes A  2016/10/29  10-7
          Vojvodina - Szegedi Vps  2016/10/29  4-10
          ZF-Eger - Progress Oradea  2016/10/29  8-6
          DVSE - Békéscsaba  2016/12/04  13-6
          B.Sport - Szegedi VPS II  2016/12/04  3-15
          DVSE - Sp.Prozivka  2016/12/04  8-3
          Békéscsaba - B.Sport  2016/12/04  10-4
          Sp.Prozivka - Szegedi VPS II  2016/12/04  5-1
          Progress Oradea - Szentes A  2017/01/14  5-4
          ZF-Eger - Szegedi Vps  2017/01/14  1-9
          Vojvodina - SZVSC  2017/01/14  5-9
          Szegedi Vps - Progress Oradea  2017/01/14  6-5
          Szentes A - Vojvodina  2017/01/14  5-4
          SZVSC - ZF-Eger  2017/01/14  9-5
          Szentes A - Szegedi Vps  2017/01/15  3-7
          ZF-Eger - Vojvodina  2017/01/15  4-2
          Progress Oradea - SZVSC  2017/01/15  7-5
          Vojvodina - Szegedi Vps  2017/01/15  2-18
          SZVSC - Szentes A  2017/01/15  6-9
          ZF-Eger - Progress Oradea  2017/01/15  4-9
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/01/21  17-4
          Gyula - Szentes B  2017/01/21  8-12
          HVSC - AQUA SE  2017/01/21  6-6
          Koelner-Csongrád - Szentes B  2017/01/21  12-1
          AQUA SE - Gyula  2017/01/21  6-5
          Szentes B - AQUA SE  2017/01/22  9-2
          Gyula - Koelner-Csongrád  2017/01/22  4-19
          Szentes B - HVSC  2017/01/22  3-4
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2017/01/22  3-12
          HVSC - Gyula  2017/01/22  12-5
          Szegedi VPS II - DVSE  2017/04/29  5-7
          Békéscsaba - Sp.Prozivka  2017/04/29  5-6
          B.Sport - DVSE  2017/04/29  4-15
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2017/04/29  5-5
          Sp.Prozivka - B.Sport  2017/04/29  12-4
          DVSE - Békéscsaba  2017/04/30  10-4
          B.Sport - Szegedi VPS II  2017/04/30  3-14
          DVSE - Sp.Prozivka  2017/04/30  8-5
          Békéscsaba - B.Sport  2017/04/30  7-3
          Sp.Prozivka - Szegedi VPS II  2017/04/30  4-3
          Szegedi Vps - Progress Oradea  2017/06/01  11-4
          Koelner-Csongrád - Szentes B  2017/06/03  20-1
          HVSC - AQUA SE  2017/06/03  1-3
          Gyula - Szentes B  2017/06/03  2-8
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/06/03  12-6
          AQUA SE - Gyula  2017/06/03  9-2
          Szentes B - AQUA SE  2017/06/04  5-8
          HVSC - Gyula  2017/06/04  2-1
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2017/06/04  5-7
          Szentes B - HVSC  2017/06/04  1-1
          Gyula - Koelner-Csongrád  2017/06/04  2-17
          KVSE - Invictus Sc  2017/06/10  17-4
          Octopus - SZNVE Bébi  2017/06/10  1-11
          Szentes Lány - Invictus Sc  2017/06/10  13-4
          KVSE - Octopus  2017/06/10  20-1
          SZNVE Bébi - Szentes Lány  2017/06/10  5-14
          Szentes Lány - KVSE  2017/06/11  10-5
          Invictus Sc - Octopus  2017/06/11  10-2
          SZNVE Bébi - KVSE  2017/06/11  6-12
          Octopus - Szentes Lány  2017/06/11  3-16
          Invictus Sc - SZNVE Bébi  2017/06/11  5-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2016/10/01  14-9
          Szegedi V. T&N SZTE - UVSE Kft.  2017/04/01  7-20
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ecorgan-Csongrád - SZNVE Gyerek  2016/10/09  8-6
          Ecorgan-Csongrád - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/02  1-8
          Ecorgan-Csongrád - SZNVE Gyerek  2017/05/07  12-8
          Ecorgan-Csongrád - Hírős Sport  2017/05/21  11-5
          Ecorgan-Csongrád - FVSE  2017/05/28  26-0
          Ecorgan-Csongrád - HVSC  2017/06/04  22-7
  2015/2016
     Időmérő 23
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Tiszavirág SZVPS  2015/10/31  18-11
          Tiszavirág SZVPS - Kaposvári Vízilabda   2015/11/14  8-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           HVSC - Csongrád  2015/10/04  15-11
          Szentes - Vasas-Continental  2015/11/15  12-14
          Szentes - KSI SE  2015/11/29  5-15
          Csongrád - Oázis SC  2015/12/06  22-12
          Csongrád - HVSC  2016/02/21  9-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Csongrád  2015/10/04  20-8
          Szentes - Vasas-Continental  2015/11/15  8-9
          Szentes - KSI SE  2015/11/29  10-14
          Csongrád - Oázis SC  2015/12/06  5-19
          Csongrád - HVSC  2016/02/21  8-12
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Csongrád  2015/12/19  8-3
          Szentes leány - Szegedi VPS  2015/12/19  6-8
          Hódmezővásárhely - Szegedi VPS 2  2015/12/19  5-18
          SpProzivka - SZNVE  2015/12/19  5-3
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Csabai Csirkefogók V  2015/12/02  26-7
          Csabai Csirkefogók V - Ceglédi Vasutas Spor  2015/12/02  17-19
          KESI - Szentes  2015/12/02  4-33
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - UVSE Vízilabda Sport  2015/10/26  7-19
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - UVSE Continental II.  2015/10/18  8-11
          Szentes - ZF-Eger  2015/12/03  22-4
          Szentes - UVSE Continental II.  2016/02/28  19-7
     Titkár 244
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Kaposvári Vízilabda   2015/11/28  19-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Csongrád  2016/04/02  5-8
          Szegedi Vízilabda és - Szentes  2016/04/02  13-9
          Masters - SZUVTE BT  2016/04/02  8-14
          Csabai Csirkefogók V - Szegedi Vízilabda és  2016/04/02  7-8
          Csongrád - Masters  2016/04/02  11-11
          Szentes - HVSC  2016/04/02  8-8
          SZUVTE BT - Csabai Csirkefogók V  2016/04/02  14-7
          Masters - Szegedi Vízilabda és  2016/04/30  9-14
          Csongrád - Szentes  2016/04/30  16-9
          SZUVTE BT - HVSC  2016/04/30  19-4
          Csabai Csirkefogók V - Csongrád  2016/04/30  6-10
          HVSC - Masters  2016/04/30  7-11
          Szegedi Vízilabda és - SZUVTE BT  2016/04/30  8-16
          Szentes - Csabai Csirkefogók V  2016/04/30  13-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkefogók V - Csongrád  2016/04/17  5-12
          Csongrád - KESI  2016/05/08  22-9
          Csongrád - KESI  2016/05/22  24-6
          Csongrád - Oázis SC  2016/05/27  23-9
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/05/29  10-15
          Csabai Csirkefogók V - HVSC  2016/06/05  11-6
          Csongrád - MTK Budapest  2016/06/05  12-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkefogók V - Csongrád  2016/04/17  15-11
          Csongrád - KESI  2016/05/08  17-6
          Csongrád - KESI  2016/05/22  15-9
          Csongrád - Oázis SC  2016/05/27  12-14
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/05/29  11-15
          Csabai Csirkefogók V - HVSC  2016/06/05  12-10
          Csongrád - MTK Budapest  2016/06/05  9-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - AQUA SE  2016/04/10  9-13
          Csongrád - KESI  2016/05/08  15-14
          Oázis SC - Csongrád  2016/05/27  12-7
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/05/29  9-12
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Clubul Sportiv Crisu  2015/11/07  6-21
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Szentesi Vízilabda K  2015/11/07  1-28
          Clubul Sportiv Crisu - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/07  15-14
          OCTOPUS Búvár- és Ví - AQUA SE  2015/11/07  5-16
          Szentesi Vízilabda K - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/07  14-13
          Clubul Sportiv Crisu - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/16  33-2
          AQUA SE - Szentesi Vízilabda K  2016/01/16  9-14
          Viitorul Cluj CSS Ko - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/16  25-2
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/16  8-8
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2016/01/16  21-13
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentesi Vízilabda K  2016/02/13  14-10
          AQUA SE - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/02/13  24-2
          Viitorul Cluj CSS Ko - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/13  10-6
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Szentesi Vízilabda K  2016/02/13  2-31
          Clubul Sportiv Crisu - AQUA SE  2016/02/13  15-10
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS Búvár- és Ví - DINAMO PROSPER ORADE  2015/12/12  3-25
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2015/12/12  11-7
          OCTOPUS Búvár- és Ví - KVSE  2015/12/12  5-16
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2015/12/12  5-16
          DINAMO PROSPER ORADE - KVSE  2015/12/12  26-5
          Viitorul Cluj CSS Ko - AQUA SE  2015/12/12  19-12
          Szolnok - SpProzivka  2015/12/12  6-10
          VaterPolo Klub Vojvo - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2015/12/12  7-12
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2015/12/12  5-11
          Csongrád - Szolnok  2016/04/23  17-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilabda K  2016/04/23  12-7
          VaterPolo Klub Vojvo - SpProzivka  2016/04/23  3-10
          Csongrád - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/23  8-11
          Szolnok - SpProzivka  2016/04/23  4-13
          VaterPolo Klub Vojvo - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2016/04/23  12-7
          Szentesi Vízilabda K - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/23  5-6
          Csongrád - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2016/06/11  7-8
          SpProzivka - Szentesi Vízilabda K  2016/06/11  12-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szolnok  2016/06/11  13-6
          Clubul Sportiv Crisu - VaterPolo Klub Vojvo  2016/06/11  6-14
          SpProzivka - Csongrád  2016/06/11  9-8
          Szolnok - Clubul Sportiv Crisu  2016/06/11  13-11
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentesi Vízilabda K  2016/06/11  15-8
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kalocsai Úszó és Víz - Üdülőközp.  2016/01/23  3-14
          Csabai Csirkefogók V - Sugovica Vízilabda S  2016/01/23  19-10
          Clubul Sportiv Crisu - Kalocsai Úszó és Víz  2016/01/23  18-1
          Üdülőközp. - Csabai Csirkefogók V  2016/01/23  8-17
          Sugovica Vízilabda S - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/23  4-27
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/20  8-12
          Üdülőközp. - Sugovica Vízilabda S  2016/02/20  19-2
          Kalocsai Úszó és Víz - Csabai Csirkefogók V  2016/02/20  1-18
          Sugovica Vízilabda S - Kalocsai Úszó és Víz  2016/02/20  8-1
          Clubul Sportiv Crisu - Üdülőközp.  2016/02/20  15-7
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Sugovica Vízilabda S  2015/12/05  9-13
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2015/12/05  5-20
          Sugovica Vízilabda S - Zempléni VK  2015/12/05  3-23
          Csabai Csirkefogók V - GyAVC  2015/12/05  31-9
          Zempléni VK - MVLC Miskolci Vízila  2015/12/05  10-7
          Clubul Sportiv Crisu - Zrenjanin  2016/05/06  6-7
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/07  7-25
          ZF-Eger - Zrenjanin  2016/05/07  17-8
          SpProzivka - DVSE  2016/05/07  2-15
          Zrenjanin - Szegedi Vizipóló Sul  2016/05/07  13-5
          DVSE - ZF-Eger  2016/05/07  9-10
          Clubul Sportiv Crisu - SpProzivka  2016/05/07  14-4
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2015/11/21  10-4
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2015/11/21  0-24
          Kassa - Szentes II.  2015/11/21  13-4
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2015/11/21  3-6
          Szentes II. - Csongrád  2015/11/21  2-16
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2015/11/21  22-1
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  5-6
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentes II.  2015/11/22  1-21
          DINAMO PROSPER ORADE - Kassa  2015/11/22  8-1
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  0-10
          Kassa - Csongrád  2015/11/22  8-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2015/11/22  1-25
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/30  8-13
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/01/30  6-12
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/30  16-4
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/30  7-5
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/01/30  5-4
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/01/31  13-2
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/01/31  3-14
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/01/31  2-15
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/01/31  16-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/31  12-6
          Szolnok - Szentes A  2016/02/21  10-9
          Clubul Sportiv Crisu - HSA 2003  2016/02/21  10-11
          ZF-Eger - Mentalfitol SZVPS  2016/02/21  4-12
          HSA 2003 - Szolnok  2016/02/21  17-10
          Mentalfitol SZVPS - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/21  11-7
          Szentes A - ZF-Eger  2016/02/21  6-10
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/03/19  1-25
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2016/03/19  3-2
          Kassa - Csongrád  2016/03/19  4-8
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/03/19  8-2
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/03/19  3-10
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/19  16-5
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/03/20  10-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/03/20  2-15
          Kassa - Szentes II.  2016/03/20  7-3
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2016/03/20  5-16
          Szentes II. - Csongrád  2016/03/20  1-11
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/03/20  16-2
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2016/04/16  4-2
          DINAMO PROSPER ORADE - Kassa  2016/04/16  5-3
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentes II.  2016/04/16  5-20
          Kassa - Csongrád  2016/04/16  6-7
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2016/04/16  5-6
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/04/16  9-29
          Kassa - Szentes II.  2016/04/17  3-6
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/04/17  6-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/04/17  1-19
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/04/17  9-5
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/04/17  8-5
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/04/17  17-1
          Mentalfitol SZVPS - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/19  16-11
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2016/05/21  4-7
          Szentes II. - Csongrád  2016/05/21  4-12
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/05/21  14-1
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2016/05/21  7-7
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentes II.  2016/05/21  5-11
          DINAMO PROSPER ORADE - Kassa  2016/05/21  8-7
          Szentes II. - Csabai Csirkefogók V  2016/05/22  4-5
          Kassa - Csongrád  2016/05/22  6-10
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/05/22  8-20
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/05/22  6-3
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/05/22  9-5
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/05/22  15-4
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - ZF-Eger  2015/12/06  0-11
          HSA 2004 - Szentes Leány  2015/12/06  8-16
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2015/12/06  11-4
          Progress Oradea - Szentes A  2015/12/06  8-6
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2015/12/06  12-5
          Szentes A - HSA 2004  2015/12/06  6-14
          Hódmezővásárhelyi Ví - Csongrád  2016/01/17  1-14
          KVSE - Szentes II  2016/01/17  5-9
          Gyula - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/17  24-4
          OCTOPUS Búvár- és Ví - KVSE  2016/01/17  17-3
          Szentes II - Gyula  2016/01/17  7-6
          Csongrád - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/01/17  11-1
          Progress Oradea - Szentes A  2016/03/12  10-6
          HSA 2004 - Szentes Leány  2016/03/12  5-9
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/12  3-5
          Szentes A - Szentes Leány  2016/03/12  2-7
          HSA 2004 - ZF-Eger  2016/03/12  6-8
          Progress Oradea - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/12  6-7
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2016/03/13  9-4
          Szentes A - HSA 2004  2016/03/13  4-7
          Progress Oradea - ZF-Eger  2016/03/13  1-4
          VaterPolo Klub Vojvo - HSA 2004  2016/03/13  5-6
          Szentes Leány - Progress Oradea  2016/03/13  5-1
          Szentes A - ZF-Eger  2016/03/13  2-8
          Gyula - Csongrád  2016/04/09  4-5
          KVSE - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/09  2-11
          Szentes II - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/09  10-1
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Gyula  2016/04/09  1-15
          Csongrád - KVSE  2016/04/09  12-2
          Hódmezővásárhelyi Ví - Szentes II  2016/04/09  1-4
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/10  6-1
          Szentes II - Csongrád  2016/04/10  3-6
          KVSE - Gyula  2016/04/10  3-21
          Csongrád - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/10  9-3
          Gyula - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/10  16-2
          KVSE - Szentes II  2016/04/10  5-8
          Szolnok - Csabai Csirkefogók V  2016/05/14  8-6
          AQUA SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/05/14  2-15
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/14  1-7
          Szolnok - Szegedi Vizipóló Sul  2016/05/14  5-10
          Clubul Sportiv Crisu - AQUA SE  2016/05/14  18-5
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2016/05/15  10-1
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/05/15  3-8
          AQUA SE - Szolnok  2016/05/15  6-12
          Szegedi Vizipóló Sul - Csabai Csirkefogók V  2016/05/15  9-1
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/05/15  15-13
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentes A  2016/06/03  8-4
          HSA 2004 - Progress Oradea  2016/06/03  10-9
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2016/06/03  4-4
          Progress Oradea - ZF-Eger  2016/06/03  3-10
          Szentes A - HSA 2004  2016/06/03  7-16
          ZF-Eger - Szentes Leány  2016/06/03  8-5
          Progress Oradea - Szentes A  2016/06/04  7-5
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2016/06/04  4-6
          Szentes Leány - Progress Oradea  2016/06/04  8-2
          VaterPolo Klub Vojvo - HSA 2004  2016/06/04  7-10
          Szentes A - ZF-Eger  2016/06/04  2-10
          HSA 2004 - Szentes Leány  2016/06/04  8-8
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes leány - Szentes A  2015/11/14  14-3
          Csongrád - SZNVE  2015/11/14  17-8
          Szentes leány - SpProzivka  2015/11/14  26-1
          Szentes A - Hódmezővásárhely  2015/11/14  26-4
          SZNVE - Szegedi VPS  2015/11/14  1-24
          SpProzivka - Szegedi VPS 2  2015/11/14  5-12
          Hódmezővásárhely - Csongrád  2015/11/14  8-25
          Szegedi VPS - Szegedi VPS 2  2015/11/14  25-2
          Csongrád - Szentes leány  2015/12/19  5-12
          Szentes A - SpProzivka  2015/12/19  25-0
          Szegedi VPS - Hódmezővásárhely  2015/12/19  33-3
          Szegedi VPS 2 - SZNVE  2015/12/19  12-3
          Vitorul Cluj - DVSE  2016/04/24  6-7
          ZF-Eger - Csabai Csirkefogók V  2016/04/24  9-4
          Progress Oradea - DVSE  2016/04/24  17-5
          Vitorul Cluj - Szolnok  2016/04/24  5-19
          Csabai Csirkefogók V - MVLC  2016/04/24  4-4
          Szolnok - ZF-Eger  2016/04/24  16-6
          MVLC - Progress Oradea  2016/04/24  3-18
          Csongrád - Szegedi VPS  2016/05/28  4-14
          Hódmezővásárhely - Szentes leány  2016/05/28  3-19
          Szentes A - Szegedi VPS 2  2016/05/28  7-2
          Szentes leány - SZNVE  2016/05/28  14-2
          SpProzivka - Hódmezővásárhely  2016/05/28  8-6
          SZNVE - Szentes A  2016/05/28  2-11
          Szegedi VPS 2 - Csongrád  2016/05/28  2-5
          Szegedi VPS - SpProzivka  2016/05/28  27-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - ZF-Eger-EKF  2016/05/11  5-14
  2014/2015
     Titkár 149
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2014/09/27  7-5
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2014/09/27  19-6
          SZUVTE BT. - HVSC  2014/09/27  12-8
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2014/09/27  15-6
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2014/09/27  10-8
          Csongrád - SZUVTE BT.  2014/09/27  5-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - Ceglédi Vasutas   2014/09/28  10-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - Ceglédi Vasutas   2014/09/28  9-13
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Váci Vízilabda S  2015/01/24  26-4
          Kalocsai Úszó és - Csabai Csirkefog  2015/01/24  4-10
          Clubul Sportiv C - Váci Vízilabda S  2015/01/24  30-9
          Csabai Csirkefog - Szentesi Vízilab  2015/01/24  10-14
          Clubul Sportiv C - Kalocsai Úszó és  2015/01/24  30-1
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízilab  2015/05/01  11-6
          Váci Vízilabda S - Kalocsai Úszó és  2015/05/01  10-7
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2015/05/01  11-7
          Kalocsai Úszó és - Szentesi Vízilab  2015/05/01  2-31
          Csabai Csirkefog - Váci Vízilabda S  2015/05/01  20-10
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - OCTOPUS Búvár- é  2014/11/08  25-5
          Viitorul Cluj - Zempléni Vízilab  2014/11/08  10-11
          Gyöngyösi Aligát - Sugovica Vízilab  2014/11/08  17-3
          AQUA SE - Viitorul Cluj  2014/11/08  8-8
          Zempléni Vízilab - Sugovica Vízilab  2014/11/08  15-4
          OCTOPUS Búvár- é - Gyöngyösi Aligát  2014/11/08  3-13
          Sugovica Vízilab - AQUA SE  2015/01/10  7-22
          Zempléni Vízilab - Gyöngyösi Aligát  2015/01/10  20-7
          Sugovica Vízilab - Zempléni Vízilab  2015/01/10  6-18
          Gyöngyösi Aligát - OCTOPUS Búvár- é  2015/01/10  8-13
          DVSE - Békéscsaba  2015/03/14  5-10
          SzentesÜK. - Clubul Sportiv C  2015/03/14  3-27
          Szegedi Vizipóló - Békéscsaba  2015/03/14  11-10
          SzentesÜK. - DVSE  2015/03/14  8-10
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2015/03/14  15-12
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oradea - Szolnoki Vízilab  2014/12/13  16-12
          Hódmezővásárhely - Csabai Csirkefog  2014/12/13  11-8
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2014/12/13  4-18
          Oradea - Csabai Csirkefog  2014/12/13  17-3
          Kiskunfélegyházi - Kecskeméti Sport  2014/12/13  3-29
          Vitorul Cluj - Octopus BVSE  2014/12/13  16-4
          Kiskunfélegyházi - Dinamo Oradea  2014/12/13  7-19
          Octopus BVSE - Kecskeméti Sport  2014/12/13  4-32
          Dinamo Oradea - Vitorul Cluj  2014/12/13  14-13
          Oradea - Szolnoki Vízilab  2015/04/25  7-5
          Csabai Csirkefog - Hódmezővásárhely  2015/04/25  15-10
          Csabai Csirkefog - Szolnoki Vízilab  2015/04/25  14-17
          Oradea - Hódmezővásárhely  2015/04/25  19-8
          Dinamo Oradea - Octopus BVSE  2015/04/26  18-9
          Kecskeméti Sport - Vitorul Cluj  2015/04/26  14-8
          Octopus BVSE - Kiskunfélegyházi  2015/04/26  8-14
          Kecskeméti Sport - Dinamo Oradea  2015/04/26  17-7
          Vitorul Cluj - Kiskunfélegyházi  2015/04/26  24-7
          Kiskunfélegyházi - Kecskeméti Sport  2015/05/30  10-20
          Vitorul Cluj - Octopus BVSE  2015/05/30  21-6
          Kiskunfélegyházi - Dinamo Oradea  2015/05/30  11-14
          Octopus BVSE - Kecskeméti Sport  2015/05/30  4-17
          Dinamo Oradea - Vitorul Cluj  2015/05/30  8-11
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen II. - Váci Vízilabda S  2014/11/15  2-22
          AQUA Sportegyesü - Viitorul Cluj  2014/11/15  13-6
          Zempléni Vízilab - CS Crisul  2014/11/15  7-24
          Zempléni Vízilab - Clubul Sportiv C  2014/11/15  7-24
          Debrecen II. - Vitorul Cluj 2  2014/11/15  8-9
          Váci Vízilabda S - CS Crisul  2014/11/15  9-15
          Váci Vízilabda S - Clubul Sportiv C  2014/11/15  9-15
          Zempléni Vízilab - AQUA Sportegyesü  2014/11/15  7-11
          Viitorul Cluj - Vitorul Cluj 2  2014/11/15  13-8
          Vitorul Cluj 2 - AQUA Sportegyesü  2015/01/03  6-14
          Zempléni Vízilab - Debrecen II.  2015/01/03  12-10
          CS Crisul - AQUA Sportegyesü  2015/01/03  14-10
          Clubul Sportiv C - AQUA Sportegyesü  2015/01/03  14-10
          Debrecen II. - Viitorul Cluj  2015/01/03  6-14
          CS Crisul - Vitorul Cluj 2  2015/01/03  27-1
          Clubul Sportiv C - Vitorul Cluj 2  2015/01/03  27-1
          Szentes - BVSC  2015/03/04  14-9
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Váci Vízilabda S  0000/00/00  
          Szentesi Vízispo - Csongrád Városi   2014/12/04  6-10
          Szentesi Vízispo - Szolnoki Vízilab  2015/02/14  8-10
          Clubul Sportiv C - Csongrád Városi   2015/02/14  11-5
          Szentesi Vízispo - Hódmezővásárhely  2015/02/14  11-7
          Szolnoki Vízilab - Csongrád Városi   2015/02/14  10-11
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízispo  2015/02/15  3-5
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2015/02/15  4-17
          Szentesi Vízispo - Csongrád Városi   2015/02/15  12-8
          Hódmezővásárhely - Clubul Sportiv C  2015/02/15  6-11
          Clubul Sportiv C - Szolnoki Vízilab  2015/03/28  11-6
          Szentesi Vízispo - Csongrád Városi   2015/03/28  3-9
          Szolnoki Vízilab - Spartak-Prozivka  2015/03/28  6-9
          Hódmezővásárhely - Clubul Sportiv C  2015/03/28  3-10
          Spartak-Prozivka - Szentesi Vízispo  2015/03/28  10-2
          Csongrád Városi - Hódmezővásárhely  2015/03/28  9-11
          Spartak-Prozivka - Clubul Sportiv C  2015/03/29  3-6
          Szentesi Vízispo - Hódmezővásárhely  2015/03/29  8-8
          Szolnoki Vízilab - Csongrád Városi   2015/03/29  15-6
          Hódmezővásárhely - Spartak-Prozivka  2015/03/29  2-10
          Szentesi Vízispo - Szolnoki Vízilab  2015/03/29  10-13
          Clubul Sportiv C - Csongrád Városi   2015/03/29  15-3
          Egri Vízilabda K - Kiskunfélegyházi  2015/04/04  19-7
          Szegedi Vizipóló - Dinamo Prosper O  2015/04/04  7-2
          Egri Vízilabda K - Csabai Csirkefog  2015/04/04  7-8
          Dinamo Prosper O - Kiskunfélegyházi  2015/04/04  22-7
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vizipóló  2015/04/04  1-4
          Dinamo Prosper O - Egri Vízilabda K  2015/04/04  5-14
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2015/05/09  3-22
          Szegedi Vizipóló - Egri Vízilabda K  2015/05/09  9-6
          Váci Vízilabda S - Dinamo Prosper O  2015/05/09  2-21
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vizipóló  2015/05/09  2-9
          Egri Vízilabda K - Váci Vízilabda S  2015/05/09  33-1
          Dinamo Prosper O - Kiskunfélegyházi  2015/05/09  22-5
          Kiskunfélegyházi - Szegedi Vizipóló  2015/05/10  1-26
          Csabai Csirkefog - Váci Vízilabda S  2015/05/10  6-7
          Dinamo Prosper O - Egri Vízilabda K  2015/05/10  3-16
          Váci Vízilabda S - Kiskunfélegyházi  2015/05/10  24-6
          Szegedi Vizipóló - Dinamo Prosper O  2015/05/10  12-1
          Egri Vízilabda K - Csabai Csirkefog  2015/05/10  5-2
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2015/05/27  6-2
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhely - Debreceni Cívis   2014/11/16  6-4
          Szentes Leány - Csongrád Városi   2014/11/16  10-5
          Csabai Csirkefog - Debreceni Cívis   2014/11/16  6-20
          Hódmezővásárhely - Csongrád Városi   2014/11/16  13-3
          Csabai Csirkefog - Szentes Leány  2014/11/16  5-16
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2014/12/20  11-7
          Egri Vízilabda K - Szentesi Vízispo  2014/12/20  21-6
          Csabai Csirkefog - Csongrád Városi   2014/12/20  4-3
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2014/12/20  9-6
          Egri Vízilabda K - Csongrád Városi   2014/12/20  18-4
          Clubul Sportiv C - Egri Vízilabda K  2014/12/21  5-14
          Szentesi Vízispo - Csabai Csirkefog  2014/12/21  9-2
          Csongrád Városi - Clubul Sportiv C  2014/12/21  9-3
          Csabai Csirkefog - Egri Vízilabda K  2014/12/21  2-18
          Csongrád Városi - Szentesi Vízispo  2014/12/21  10-7
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2015/03/21  4-7
          Egri Vízilabda K - Szentesi Vízispo  2015/03/21  7-2
          Csabai Csirkefog - Csongrád Városi   2015/03/21  1-8
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2015/03/21  10-5
          Egri Vízilabda K - Csongrád Városi   2015/03/21  17-6
          Clubul Sportiv C - Egri Vízilabda K  2015/03/22  3-17
          Szentesi Vízispo - Csabai Csirkefog  2015/03/22  11-3
          Csongrád Városi - Clubul Sportiv C  2015/03/22  10-3
          Csabai Csirkefog - Egri Vízilabda K  2015/03/22  0-14
          Csongrád Városi - Szentesi Vízispo  2015/03/22  4-8
          Szentes Leány - Clubul Sportiv C  2015/05/16  5-14
          Debreceni Cívis - Szolnoki Vízilab  2015/05/16  12-11
          Szegedi Vizipóló - Hódmezővásárhely  2015/05/16  3-9
          Szentes Leány - Clubul Sportiv C  2015/05/16  3-8
          Szolnoki Vízilab - Szegedi Vizipóló  2015/05/16  8-16
          Clubul Sportiv C - Debreceni Cívis   2015/05/16  11-7
          Hódmezővásárhely - Szentes Leány  2015/05/16  9-2
          Szentes Leány - Debreceni Cívis   2015/05/17  
          Clubul Sportiv C - Hódmezővásárhely  2015/05/17  7-11
          Debreceni Cívis - Szegedi Vizipóló  2015/05/17  2-7
          Szentes Leány - Szolnoki Vízilab  2015/05/17  7-4
          Hódmezővásárhely - Debreceni Cívis   2015/05/17  11-5
          Szegedi Vizipóló - Szentes Leány  2015/05/17  11-2
          Szolnoki Vízilab - Clubul Sportiv C  2015/05/17  4-14
     Időmérő 2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - MTK 1888 Vízilab  2015/04/03  13-15
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - UVSE   2015/03/07  10-8
  2013/2014
     Titkár 202
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA  2014/03/08  8-5
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - SZUVTE BT  2013/09/28  10-9
          SZTE EHÖK - HVSC  2013/09/28  9-8
          Csabai Csirkefog - SZVTK  2013/09/28  12-17
          SZUVTE BT - HVSC  2013/09/28  19-10
          SZVTK - SZTE EHÖK  2013/09/28  8-9
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2013/09/28  11-8
          KSI SE - Szentesi Öregfiú  2014/03/22  10-11
          UVSE - KESI  2014/03/22  17-3
          Szolnok 2 - Főnix Ifjúsági K  2014/03/22  10-16
          Szentesi Öregfiú - KESI  2014/03/22  14-9
          Főnix Ifjúsági K - UVSE  2014/03/22  15-7
          KSI SE - Szolnok 2  2014/03/22  9-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - KESI  2013/10/13  13-14
          Csongrád Városi - Ceglédi Vasutas   2013/10/20  19-12
          Csongrád Városi - MVSI  2014/03/16  12-11
          Csongrád Városi - AQUA SE  2014/04/13  11-10
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2014/04/18  5-11
          Csongrád Városi - OSC Vízilabda Sp  2014/05/18  12-9
          Csongrád Városi - MTK 1888 Vízilab  2014/06/11  12-14
       Vidék bajnokság - Ifjúsági csoport
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul Oradea - Zemplén  2013/12/08  17-10
          CSM Cluj - Kalocsa  2013/12/08  29-0
          Csabai Csirkef. - Spartak-Prozivka  2013/12/08  8-12
          Zemplén - Kalocsa  2013/12/08  18-6
          Spartak-Prozivka - CSM Cluj  2013/12/08  16-10
          Crisul Oradea - Csabai Csirkef.  2013/12/08  13-11
          Kalocsa - Spartak-Prozivka  2014/01/19  3-29
          Csabai Csirkef. - Zemplén  2014/01/19  21-13
          CSM Cluj - Crisul Oradea  2014/01/19  11-19
          Zemplén - Spartak-Prozivka  2014/01/19  14-24
          Csabai Csirkef. - CSM Cluj  2014/01/19  12-19
          Crisul Oradea - Kalocsa  2014/01/19  27-1
          Csabai Csirkef. - Crisul Oradea  2014/03/30  9-4
          Spartak-Prozivka - CSM Cluj  2014/03/30  18-8
          Crisul Oradea - CSM Cluj  2014/03/30  13-9
          Csabai Csirkef. - Spartak-Prozivka  2014/03/30  5-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - KESI  2013/10/13  8-13
          Csongrád Városi - Ceglédi Vasutas   2013/10/20  10-10
          Csongrád Városi - MVSI  2014/03/16  15-5
          Csongrád Városi - AQUA SE  2014/04/13  10-9
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2014/04/18  8-12
          Csongrád Városi - Oázis Sport Club  2014/05/18  12-4
          Csabai Csirkefog - Fehérvár Póló Sp  2014/06/07  19-7
          UVSE II. - Csongrád Városi   2014/06/07  7-13
          Csabai Csirkefog - UVSE II.  2014/06/07  18-13
          Fehérvár Póló Sp - Csongrád Városi   2014/06/07  10-15
       Vidék bajnokság - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Arad - Crisul Oradea I.  2013/11/02  8-17
          Crisul Oradea II - Cluj I.  2013/11/02  17-11
          Szeged - Arad  2013/11/02  10-5
          Crisul Oradea I. - Crisul Oradea II  2013/11/02  18-5
          Cluj I. - Szeged  2013/11/02  6-8
          Arad - Crisul Oradea II  2013/12/07  7-6
          Crisul Oradea I. - Cluj I.  2013/12/07  11-4
          Crisul Oradea II - Szeged  2013/12/07  8-7
          Cluj I. - Arad  2013/12/07  6-5
          Szeged - Crisul Oradea I.  2013/12/07  11-15
          Crisul Oradea II - Cluj I.  2014/04/12  11-8
          Szeged - Arad  2014/04/12  4-7
          Arad - Crisul Oradea I.  2014/04/12  12-12
          Crisul Oradea I. - Crisul Oradea II  2014/04/12  12-11
          Baja - Cluj II.  2014/04/12  12-9
          Kiskunfélegyháza - Szentes  2014/04/12  11-15
          Csabai Csirkef. - Veresegyház  2014/04/12  19-7
          Cluj II. - Kiskunfélegyháza  2014/04/12  4-13
          Veresegyház - Baja  2014/04/12  11-22
          Szentes - Csabai Csirkef.  2014/04/12  8-14
          Arad - Crisul Oradea II  2014/05/31  6-7
          Crisul Oradea I. - Cluj I.  2014/05/31  15-6
          Crisul Oradea II - Szeged  2014/05/31  15-13
          Cluj I. - Arad  2014/05/31  7-9
          Szeged - Crisul Oradea I.  2014/05/31  3-11
       Vidék bajnokság Gyermek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eger - Hódmezővásárhely  2013/11/09  8-6
          Szeged - Szentes  2013/11/09  3-16
          Crisul Oradea I. - Eger  2013/11/09  18-5
          Hódmezővásárhely - Szeged  2013/11/09  11-10
          Szentes - Crisul Oradea I.  2013/11/09  7-20
          Nyíregyháza - Crisul O. II.  2014/01/04  1-10
          Arad - Viitorul Cluj  2014/01/04  11-2
          Crisul O. II. - Spartak-Prozivka  2014/01/04  9-9
          Viitorul Cluj - Nyíregyháza  2014/01/04  1-13
          Spartak-Prozivka - Arad  2014/01/04  17-14
          Debrecen - Dinamo Oradea  2014/02/08  17-5
          Kiskunfélegyháza - Crisul O. III.  2014/02/08  4-11
          Zemplén - Csabai Csirkef.  2014/02/08  2-14
          Crisul O. III. - Debrecen  2014/02/08  9-7
          Csabai Csirkef. - Dinamo Oradea  2014/02/08  19-5
          Kiskunfélegyháza - Zemplén  2014/02/08  7-7
          Spartak-Prozivka - Crisul O. II.  2014/03/15  11-5
          Nyíregyháza - Viitorul Cluj  2014/03/15  14-4
          Arad - Spartak-Prozivka  2014/03/15  7-12
          Crisul O. II. - Nyíregyháza  2014/03/15  5-17
          Viitorul Cluj - Arad  2014/03/15  4-8
          Arad - Crisul O. II.  2014/04/19  10-9
          Viitorul Cluj - Spartak-Prozivka  2014/04/19  7-11
          Nyíregyháza - Arad  2014/04/19  7-11
          Crisul O. II. - Viitorul Cluj  2014/04/19  11-4
          Spartak-Prozivka - Nyíregyháza  2014/04/19  6-12
          Kiskunfélegyháza - Dinamo Oradea  2014/05/17  
          Csabai Csirkef. - Debrecen  2014/05/17  18-15
          Crisul O. III. - Zemplén  2014/05/17  18-17
          Dinamo Oradea - Kiskunfélegyháza  2014/05/17  11-14
          Debrecen - Zemplén  2014/05/17  23-22
          Csabai Csirkef. - Crisul O. III.  2014/05/17  14-10
       Vidék bajnokság Gyermek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkef. - Eger leány  2013/11/16  8-4
          Viitorul Cluj - Csongrád  2013/11/16  8-18
          Crisul - Eger leány  2013/11/16  10-3
          Csabai Csirkef. - Viitorul Cluj  2013/11/16  12-8
          Csongrád - Crisul  2013/11/16  9-5
          Eger leány - Viitorul Cluj  2013/11/17  9-3
          Crisul - Csabai Csirkef.  2013/11/17  2-10
          Eger leány - Csongrád  2013/11/17  2-13
          Viitorul Cluj - Crisul  2013/11/17  5-8
          Csongrád - Csabai Csirkef.  2013/11/17  4-10
          Csabai Csirkef. - Eger leány  2014/01/11  13-7
          Viitorul Cluj - Csongrád  2014/01/11  8-14
          Crisul - Eger leány  2014/01/11  3-3
          Csabai Csirkef. - Viitorul Cluj  2014/01/11  18-8
          Csongrád - Crisul  2014/01/11  7-13
          Eger leány - Viitorul Cluj  2014/01/12  4-3
          Crisul - Csabai Csirkef.  2014/01/12  4-12
          Eger leány - Csongrád  2014/01/12  6-12
          Viitorul Cluj - Crisul  2014/01/12  3-8
          Csongrád - Csabai Csirkef.  2014/01/12  11-12
          Szentes - HVSC  2014/03/23  6-12
          Eger - Debrecen  2014/03/23  8-5
          Nyíregyháza - Szolnok  2014/03/23  3-14
          Debrecen - HVSC  2014/03/23  3-15
          Eger - Szeged  2014/03/23  7-3
          Szentes - Nyíregyháza  2014/03/23  10-7
          Szolnok - Szeged  2014/03/23  10-4
       Vidék bajnokság Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak-Prozivka - Szeged  2013/11/30  11-5
          Kosice - Szentes Leány  2013/11/30  6-2
          Csabai Csirkef. - Crisul I.  2013/11/30  2-5
          Szeged - Szentes Leány  2013/11/30  5-9
          Spartak-Prozivka - Csabai Csirkef.  2013/11/30  13-3
          Crisul I. - Kosice  2013/11/30  3-9
          Spartak-Prozivka - Kosice  2013/12/01  7-3
          Csabai Csirkef. - Szeged  2013/12/01  7-5
          Szentes Leány - Crisul I.  2013/12/01  8-5
          Szeged - Kosice  2013/12/01  1-10
          Csabai Csirkef. - Szentes Leány  2013/12/01  0-8
          Crisul I. - Spartak-Prozivka  2013/12/01  1-11
          Gyula - Dinamo Oradea  2014/01/25  7-13
          Crisul II. - Csongrád II.  2014/01/25  10-13
          Kistarcsa - Zemplén  2014/01/25  4-13
          Csongrád II. - Gyula  2014/01/25  3-16
          Zemplén - Crisul II.  2014/01/25  13-5
          Kistarcsa - Dinamo Oradea  2014/01/25  4-13
          Dinamo Oradea - Zemplén  2014/01/26  9-7
          Csongrád II. - Kistarcsa  2014/01/26  10-2
          Gyula - Crisul II.  2014/01/26  14-7
          Zemplén - Csongrád II.  2014/01/26  18-2
          Kistarcsa - Gyula  2014/01/26  6-13
          Crisul II. - Dinamo Oradea  2014/01/26  4-9
          Dinamo Oradea - Csongrád II.  2014/03/01  11-5
          Crisul II. - Kistarcsa  2014/03/01  9-2
          Gyula - Zemplén  2014/03/01  2-15
          Kistarcsa - Dinamo Oradea  2014/03/01  1-16
          Csongrád II. - Gyula  2014/03/01  11-0
          Zemplén - Crisul II.  2014/03/01  3-7
          Crisul II. - Csongrád II.  2014/03/02  7-6
          Kistarcsa - Zemplén  2014/03/02  4-6
          Gyula - Dinamo Oradea  2014/03/02  2-19
          Csongrád II. - Kistarcsa  2014/03/02  11-3
          Dinamo Oradea - Zemplén  2014/03/02  7-8
          Gyula - Crisul II.  2014/03/02  6-17
          Crisul I. - Kosice  2014/04/05  8-4
          Spartak-Prozivka - Szeged  2014/04/05  12-3
          Csabai Csirkef. - Szentes Leány  2014/04/05  5-5
          Crisul I. - Szeged  2014/04/05  11-3
          Kosice - Csabai Csirkef.  2014/04/05  8-3
          Szentes Leány - Spartak-Prozivka  2014/04/05  6-11
          Szentes Leány - Crisul I.  2014/04/06  2-3
          Szeged - Kosice  2014/04/06  2-7
          Spartak-Prozivka - Csabai Csirkef.  2014/04/06  7-4
          Szeged - Szentes Leány  2014/04/06  2-6
          Spartak-Prozivka - Kosice  2014/04/06  7-8
          Csabai Csirkef. - Crisul I.  2014/04/06  5-10
          Szeged - Szentes Leány  2014/05/03  3-2
          Crisul I. - Spartak-Prozivka  2014/05/03  5-3
          Kosice - Szentes Leány  2014/05/03  8-7
          Csabai Csirkef. - Szeged  2014/05/03  4-9
          Spartak-Prozivka - Kosice  2014/05/03  8-4
          Csabai Csirkef. - Crisul I.  2014/05/03  1-8
          Crisul I. - Kosice  2014/05/04  8-5
          Spartak-Prozivka - Szeged  2014/05/04  5-1
          Kosice - Csabai Csirkef.  2014/05/04  9-4
          Szentes Leány - Spartak-Prozivka  2014/05/04  7-8
          Crisul I. - Szeged  2014/05/04  6-2
          Csabai Csirkef. - Szentes Leány  2014/05/04  3-6
          Csongrád II. - Kistarcsa  2014/05/10  7-5
          Gyula - Crisul II.  2014/05/10  11-7
          Dinamo Oradea - Zemplén  2014/05/10  2-7
          Kistarcsa - Gyula  2014/05/10  6-7
          Zemplén - Csongrád II.  2014/05/10  6-4
          Crisul II. - Dinamo Oradea  2014/05/10  5-9
          Zemplén - Crisul II.  2014/05/11  8-3
          Kistarcsa - Dinamo Oradea  2014/05/11  5-11
          Csongrád II. - Gyula  2014/05/11  10-11
          Crisul II. - Kistarcsa  2014/05/11  6-5
          Gyula - Zemplén  2014/05/11  11-8
          Dinamo Oradea - Csongrád II.  2014/05/11  9-9
     Időmérő 3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/10  7-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/10  6-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/10  3-12
  2012/2013
     Titkár 171
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vízilabd - Csongrád Városi   2012/09/29  14-8
          Békéscsaba - HVSC  2012/09/29  12-7
          Szegedi Vízilabd - SZUVTE BT  2012/09/29  7-15
          Csongrád Városi - HVSC  2012/09/29  8-7
          SZUVTE BT - Békéscsaba  2012/09/29  19-13
          Szentesi Öregfiú - SZTE EHÖK Sport   2012/10/13  9-7
          KESI - Szolnoki VSC   2012/10/13  7-6
          SZTE EHÖK Sport - Kiskunfélegyházi  2012/10/13  21-4
          Szolnoki VSC - Szentesi Öregfiú  2012/10/13  11-9
          KESI - Kiskunfélegyházi  2012/10/13  21-8
          SZTE EHÖK Sport - Szentesi Öregfiú  2013/04/20  7-5
          Szolnoki VSC - KESI  2013/04/20  8-7
          Kiskunfélegyházi - SZTE EHÖK Sport   2013/04/20  4-22
          Szentesi Öregfiú - Szolnoki VSC   2013/04/20  13-4
          Kiskunfélegyházi - KESI  2013/04/20  10-26
          Szentesi Öregfiú - FISE  2013/05/25  7-15
          Egri Vízmű SC - Aligátor Vízilab  2013/05/25  11-11
          Szegedi Vízilabd - Szentesi Öregfiú  2013/05/25  17-9
          Aligátor Vízilab - FISE  2013/05/25  4-18
          Egri Vízmű SC - Szegedi Vízilabd  2013/05/25  7-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - OSC  2012/09/16  7-14
          Csongrád - MTK 1888 Vízilab  2012/09/23  8-9
          Csongrád - EKF-MVSI  2012/09/30  18-4
          Csongrád - SZVPS  2012/10/07  4-30
          Csongrád - DVSE  2012/10/14  7-15
          Csongrád - HVSC  2013/04/14  11-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Orvosegyetem Spo  2012/09/16  9-9
          Csongrád - MTK 1888 Vízilab  2012/09/23  10-11
          Csongrád - EKF-MVSI  2012/09/30  24-6
          Csongrád - SZVPS  2012/10/07  5-32
          Csongrád - DVSE  2012/10/14  5-16
          Csongrád - HVSC  2013/04/14  6-15
          Csongrád - Csabai Csirkefog  2013/04/17  11-11
          EKF-MVSI - Ceglédi Vasutas   2013/06/09  3-14
          KESI - Csongrád  2013/06/09  15-13
          EKF-MVSI - KESI  2013/06/09  6-14
          Ceglédi Vasutas - Csongrád  2013/06/09  10-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Orvosegyetem Spo  2012/09/16  5-4
          Csongrád - MTK 1888 Vízilab  2012/09/23  8-6
          Csongrád - EKF-MVSI  2012/09/30  12-13
          Csongrád - SZVPS  2012/10/07  8-10
          Csongrád - DVSE  2012/10/14  5-14
          Csongrád - HVSC  2013/04/14  7-8
          Csongrád - Csabai Csirkefog  2013/04/17  12-12
          FPSE - Csabai Csirkefog  2013/05/26  8-9
          Kanizsa Vízilabd - Csongrád  2013/05/26  10-6
          KESI - Csabai Csirkefog  2013/05/26  9-10
          FPSE - Kanizsa Vízilabd  2013/05/26  4-7
          Csongrád - KESI  2013/05/26  12-6
       Serdülő Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kiskunfélegyházi - Arad  2013/02/03  8-13
          SVSE Baja - Aquamaros  2013/02/03  6-10
          Torpi MS S - AQUA SE  2013/02/03  2-8
          Dunaújvárosi Fői - Viitorul Cluj  2013/02/03  6-13
          Kiskunfélegyházi - SVSE Baja  2013/02/03  8-7
          Aquamaros - Torpi MS S  2013/02/03  17-3
          AQUA SE - Dunaújvárosi Fői  2013/02/03  10-12
          Arad - Viitorul Cluj  2013/02/03  15-3
          AQUA SE - SVSE Baja  2013/04/21  12-5
          Dunaújvárosi Fői - Viitorul Cluj  2013/04/21  6-8
          Torpi MS S - AQUA SE  2013/04/21  6-10
          Viitorul Cluj - Torpi MS S  2013/04/21  20-3
          Arad - Dunaújvárosi Fői  2013/04/21  15-2
          Kiskunfélegyházi - SVSE Baja  2013/06/02  5-0
          AQUA SE - Dunaújvárosi Fői  2013/06/02  10-14
          Arad - Viitorul Cluj  2013/06/02  16-14
          Torpi MS S - Kiskunfélegyházi  2013/06/02  0-5
          Viitorul Cluj - AQUA SE  2013/06/02  10-9
          SVSE Baja - Arad  2013/06/02  0-5
       Gyermek I. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - DVSE  2012/11/03  7-6
          ZF-Eger - AQUA SE  2012/11/03  15-2
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vi  2012/11/03  11-4
          VaterPolo Klub V - Pécsi Sport Nonp  2012/11/03  25-1
          Szegedi Vi - ZF-Eger  2012/11/03  3-19
          AQUA SE - VaterPolo Klub V  2012/11/03  3-12
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízilab  2012/11/03  7-3
          DVSE - Pécsi Sport Nonp  2012/11/03  24-1
          VaterPolo Klub V - Szentesi Vízilab  2013/01/19  9-9
          AQUA SE - Szegedi Vi  2013/01/19  10-7
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2013/01/19  5-9
          Pécsi Sport Nonp - Clubul Sportiv C  2013/01/19  1-19
          Clubul Sportiv C - AQUA SE  2013/01/19  9-5
          Szentesi Vízilab - Pécsi Sport Nonp  2013/01/19  32-0
          Arad - Kiskunfélegyházi  2013/02/02  16-8
          Aquamaros - Szentesi Üdülőkö  2013/02/02  9-4
          DINAMO PROSPER O - Csabai Csirkefog  2013/02/02  3-16
          Szentesi Üdülőkö - Kiskunfélegyházi  2013/02/02  13-4
          Aquamaros - DINAMO PROSPER O  2013/02/02  6-10
          Csabai Csirkefog - Arad  2013/02/02  8-8
          Csabai Csirkefog - Szentesi Üdülőkö  2013/03/02  11-1
          Arad - Aquamaros   2013/03/02  17-7
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2013/03/02  6-16
          DINAMO PROSPER O - Arad  2013/03/02  9-15
          Aquamaros - Kiskunfélegyházi  2013/03/02  7-10
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Üdülőkö  2013/03/02  9-6
          Kiskunfélegyházi - DINAMO PROSPER O  2013/04/06  10-22
          Arad - Kiskunfélegyházi  2013/04/06  20-6
          Szentesi Üdülőkö - Arad  2013/04/06  2-13
          Csabai Csirkefog - Aquamaros   2013/04/06  11-5
          Aquamaros - Szentesi Üdülőkö  2013/04/06  4-17
          DINAMO PROSPER O - Csabai Csirkefog  2013/04/06  9-20
          Szentesi Üdülőkö - Kiskunfélegyházi  2013/05/18  6-5
          Csabai Csirkefog - Arad  2013/05/18  7-7
          Aquamaros - DINAMO PROSPER O  2013/05/18  0-5
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2013/05/18  6-10
          Arad - Aquamaros   2013/05/18  5-0
          DINAMO PROSPER O - Szentesi Üdülőkö  2013/05/18  10-9
       Gyermek II. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Csongrád Városi   2012/11/24  11-7
          Szegedi Vi - AQUA SE  2012/11/24  6-10
          Viitorul Cluj CS - Csongrád Városi   2012/11/24  6-17
          Szentes - AQUA SE  2012/11/24  12-5
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2012/11/24  3-13
          Csongrád Városi - AQUA SE  2012/11/25  7-8
          Szentes - Viitorul Cluj CS  2012/11/25  12-2
          Szegedi Vi - Csongrád Városi   2012/11/25  6-7
          AQUA SE - Viitorul Cluj CS  2012/11/25  14-2
          Szentes - Szegedi Vi  2012/11/25  7-2
          AQUA SE - HVSC  2013/03/24  7-12
          ZF-Eger - Szolnok  2013/03/24  10-7
          Csongrád Városi - AQUA SE  2013/03/24  9-13
          ZF-Eger - Szentes  2013/03/24  12-5
          HVSC - Szolnok  2013/03/24  6-4
          Szentes - Csongrád Városi   2013/03/24  12-7
          Zempléni Vízilab - CSM Watersport O  2013/05/11  5-10
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vi  2013/05/11  2-11
          CSM Watersport O - Viitorul Cluj CS  2013/05/11  9-3
          Szegedi Vi - Zempléni Vízilab  2013/05/11  13-8
          Viitorul Cluj CS - Csabai Csirkefog  2013/05/11  5-8
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2013/05/12  5-8
          Viitorul Cluj CS - Szegedi Vi  2013/05/12  2-9
          CSM Watersport O - Csabai Csirkefog  2013/05/12  16-6
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj CS  2013/05/12  8-10
          Szegedi Vi - CSM Watersport O  2013/05/12  4-7
       Gyermek III. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSM Watersport - ZF-Eger  2012/12/15  12-7
          Szentes L. - HVSC  2012/12/15  6-9
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2012/12/15  18-5
          HVSC - CSM Watersport  2012/12/15  14-7
          Szentes L. - VaterPolo Klub V  2012/12/15  14-4
          CSM Watersport - Szentes L.  2012/12/16  7-7
          HVSC - ZF-Eger  2012/12/16  12-2
          VaterPolo Klub V - CSM Watersport  2012/12/16  3-9
          ZF-Eger - Szentes L.  2012/12/16  4-8
          VaterPolo Klub V - HVSC  2012/12/16  1-12
          Szentes L. - HVSC  2013/02/09  7-12
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2013/02/09  2-5
          HVSC - CSM Watersport  2013/02/09  9-5
          Szentes L. - VaterPolo Klub V  2013/02/09  3-7
          CSM Watersport - ZF-Eger  2013/02/09  4-8
          CSM Watersport - Szentes L.  2013/02/10  4-2
          HVSC - ZF-Eger  2013/02/10  8-5
          VaterPolo Klub V - CSM Watersport  2013/02/10  2-3
          ZF-Eger - Szentes L.  2013/02/10  5-10
          VaterPolo Klub V - HVSC  2013/02/10  7-2
          Szentes - Csabai Csirkefog  2013/03/16  7-4
          Dinamo Prosper O - Szegedi Vi  2013/03/16  11-2
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2013/03/16  6-2
          Szegedi Vi - Szentes  2013/03/16  1-2
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2013/03/16  9-3
          Szentes - Dinamo Prosper O  2013/03/17  2-7
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2013/03/17  2-5
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2013/03/17  3-5
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2013/03/17  8-1
          Szentes - Csabai Csirkefog  2013/04/27  10-6
          Dinamo Prosper O - Szegedi Vi  2013/04/27  14-4
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2013/04/27  3-2
          Szegedi Vi - Szentes  2013/04/27  2-5
          Dinamo Prosper O - Spartak-Prozivka  2013/04/27  12-8
          Szentes - Dinamo Prosper O  2013/04/28  8-14
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vi  2013/04/28  4-5
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2013/04/28  5-14
          Spartak-Prozivka - Szentes  2013/04/28  5-8
          Szegedi Vi - Csabai Csirkefog  2013/04/28  3-5
  2011/2012
     Titkár 60
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          K-M-CS&K Szentes - BVSC- Zugló  2011/10/14  17-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - KESI  2012/03/31  12-14
          Szarvasi Úszó, V - Csongrád VVSE  2012/03/31  10-13
          Szegedi Vízilabd - Csabai Csirkefog  2012/03/31  19-7
          KESI - Csongrád VVSE  2012/03/31  8-10
          Csabai Csirkefog - Szarvasi Úszó, V  2012/03/31  17-12
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2012/03/31  8-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Szentesi VK  2011/09/25  14-17
          Csongrád VVSE - Ceglédi Vasutas   2011/10/09  10-5
          KESI - HVSC  2011/10/09  9-17
          Szolnok D-KÖZGÉP - Csongrád VVSE  2011/10/09  13-9
          Ceglédi Vasutas - KESI  2011/10/09  12-13
          HVSC - Szolnok D-KÖZGÉP  2011/10/09  10-13
          Csongrád VVSE - KESI  2012/04/15  11-5
          Ceglédi Vasutas - HVSC  2012/04/15  6-7
          KESI - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/04/15  9-14
          HVSC - Csongrád VVSE  2012/04/15  8-13
          Szolnok D-KÖZGÉP - Ceglédi Vasutas   2012/04/15  16-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Szentesi VK  2011/09/25  11-13
          Csongrád VVSE - MTK Szentendre  2011/10/16  13-5
          Csongrád VVSE - DVSE II.  2012/04/01  22-3
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2012/04/22  15-7
          Pécsi Sport NZ - KESI  2012/05/20  9-8
          Csongrád VVSE - Kaposvári VK  2012/05/20  13-7
          Kaposvári VK - KESI  2012/05/20  9-7
          Csongrád VVSE - Pécsi Sport NZ  2012/05/20  14-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Szentesi VK  2011/09/25  4-21
          Csongrád VVSE - MTK Szentendre  2011/10/16  11-18
          Csongrád VVSE - DVSE II.  2012/04/01  20-6
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2012/04/22  8-6
          Tatabányai Vízmű - Csongrád VVSE  2012/05/26  19-13
          Szolnok D-KÖZGÉP - FPSE  2012/05/26  11-15
          FPSE - Csongrád VVSE  2012/05/26  11-13
          Szolnok D-KÖZGÉP - Tatabányai Vízmű  2012/05/26  10-7
       GYERMEK I. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak Szabadka - Szentesi Vízilab  2011/11/19  11-12
          Clubul Sportiv C - PSN Zrt..  2011/11/19  12-0
          Szentesi Vízilab - DINAMO PROSPER O  2011/11/19  15-4
          Szegedi Vizipóló - DVSE  2011/11/19  2-5
          Spartak Szabadka - VaterPolo Klub V  2011/11/19  9-8
          DINAMO PROSPER O - Clubul Sportiv C  2011/11/19  4-9
          PSN Zrt.. - Szegedi Vizipóló  2011/11/19  3-9
          VaterPolo Klub V - DVSE  2011/11/19  9-7
       GYERMEK II. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - DVSE  2011/10/23  11-4
          Viitorul Cluj CS - AQUA SE  2011/10/23  2-11
          Szentesi Vízilab - Csongrád  2011/10/23  9-5
          Viitorul Cluj CS - DVSE  2011/10/23  2-14
          Szegedi Vizipóló - AQUA SE  2011/10/23  8-0
       GYERMEK III. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Félegyházi TSI  2012/04/28  14-9
          Csabai Csirkefog - Zempléni Vízilab  2012/04/28  10-11
          Crisul II. - Spartak Szabadka  2012/04/28  7-9
          Zempléni Vízilab - Szegedi Vizipóló  2012/04/28  4-12
          Félegyházi TSI - Crisul II.  2012/04/28  13-7
          Spartak Szabadka - Csabai Csirkefog  2012/04/28  6-4
          Zempléni Vízilab - Félegyházi TSI  2012/04/29  12-15
          Szegedi Vizipóló - Spartak Szabadka  2012/04/29  10-1
          Csabai Csirkefog - Crisul II.  2012/04/29  6-7
          Spartak Szabadka - Zempléni Vízilab  2012/04/29  6-5
          Crisul II. - Szegedi Vizipóló  2012/04/29  4-16
          Félegyházi TSI - Csabai Csirkefog  2012/04/29  11-2
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - ZF-Eger  2012/02/23  10-13
  2010/2011
     Titkár 62
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B. Bau Szentes - TEVA-Vasas-UNIQA  2010/11/26  6-15
          B. Bau Szentes - UTE  2010/12/04  9-6
          B. Bau Szentes - ZF-Eger  2010/12/08  9-12
          B. Bau Szentes - ASI  2011/03/26  12-5
          B. Bau Szentes - UTE  2011/04/30  10-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Rozmár - Szegedi Vízilabd  2010/10/16  6-7
          Csongrád - Szentesi Öregfiú  2010/10/16  13-8
          KESI - Szolnoki Rozmár  2010/10/16  7-8
          Szegedi Vízilabd - Csongrád  2010/10/16  10-7
          Szentesi Öregfiú - KESI  2010/10/16  18-11
          Békéscsaba - Gyöngyösi Alligá  2011/06/04  15-9
          Dominó Trans - Csongrád  2011/06/04  15-7
          FPSE - Gyöngyösi Alligá  2011/06/04  17-9
          Csongrád - Békéscsaba  2011/06/04  8-10
          Dominó Trans - FPSE  2011/06/04  10-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szentesi Vízilab  2010/11/21  5-18
          Debreceni CPVSE - Restart-CV  2010/11/21  8-7
          Szentesi Vízilab - HVSE  2010/11/21  20-4
          Restart-CV - HVSC  2010/11/21  8-11
          HVSE - Debreceni CPVSE  2010/11/21  8-16
          Szentesi Vízilab - HVSE  2010/11/28  17-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2010/10/10  19-6
          Szentesi Vízilab - KESI  2010/11/28  9-10
          Csongrád VVSE - Restart-CV  2010/11/28  13-2
          Csongrád VVSE - SZOLNOK  2011/03/13  12-8
          Csongrád VVSE - KESI  2011/03/20  9-7
          Csongrád VVSE - Debreceni CPVSE  2011/03/27  13-7
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2011/04/10  15-6
          Csongrád VVSE - KESI  2011/04/21  14-8
          Csongrád VVSE - Debreceni CPVSE  2011/05/08  12-10
          Csongrád VVSE - Szentesi Vízilab  2011/05/22  10-6
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2010/10/10  22-5
          Csongrád VVSE - Restart-CV  2010/11/28  7-2
          Csongrád VVSE - SZOLNOK  2011/03/13  11-7
          Csongrád VVSE - KESI  2011/03/20  21-5
          Csongrád VVSE - Debreceni CPVSE  2011/03/27  17-14
          Szentesi Vízilab - UVSE  2011/04/03  12-11
          Csongrád VVSE - Csabai Csirkefog  2011/04/10  13-7
          Csongrád VVSE - KESI  2011/04/21  23-5
          Csongrád VVSE - Debreceni CPVSE  2011/05/08  9-5
       GYERMEK I. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA Sportegyesü - MAROSVÁSÁRHELYII  2011/05/28  10-15
          Zempléni Vízilab - Csabai Csirkefog  2011/05/28  8-16
          Viitorul Cluj - AQUA Sportegyesü  2011/05/28  9-10
          Csabai Csirkefog - MAROSVÁSÁRHELYII  2011/05/28  11-8
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj   2011/05/28  13-14
       GYERMEK III. VIDÉKI BAJNOKSÁG
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak - AQUA Sportegyesü  2011/05/27  4-2
          Spartak - AQUA Sportegyesü  2011/05/28  8-1
          SZVPS - Csongrád Városi   2011/05/28  3-8
          CS Crisul Oradea - Debreceni Cívis   2011/05/28  4-3
          Debreceni Cívis - AQUA Sportegyesü  2011/05/28  5-1
          SZVPS - Spartak  2011/05/28  2-3
          Csongrád Városi - CS Crisul Oradea  2011/05/28  5-4
          AQUA Sportegyesü - Csongrád Városi   2011/05/29  1-3
          CS Crisul Oradea - SZVPS  2011/05/29  6-5
          Spartak - Debreceni Cívis   2011/05/29  5-3
          AQUA Sportegyesü - CS Crisul Oradea  2011/05/29  2-8
          Csongrád Városi - Spartak  2011/05/29  4-6
          Debreceni Cívis - SZVPS  2011/05/29  2-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi V - UVSE-Salamander  2010/11/04  11-3
          Szentesi V - Honvéd ELTE POLO  2010/11/11  19-1
          Szentesi V - ZF-Eger  2010/11/18  9-11
          British WP - Szentesi V  2010/11/26  3-7
     Időmérő 1
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - SZVPS  2010/11/04  6-9
  2009/2010
     Időmérő 1
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Szolnok  2010/05/30  19-7
     Titkár 2
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - SZVPS  2010/06/06  12-8
          Csongrád - Budafóka  2010/06/13  15-8

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok