Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Császár György
Születési dátum: 1947-02-11
Város: Üröm
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 80
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2018/10/20  15-8
          BHSE - KSI  2018/10/31  10-5
          ZF-Eger - BHSE  2018/11/09  11-10
          KSI - AVUS  2018/11/24  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - Kaposvári VK  2018/11/24  11-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/29  14-11
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - DVSE  2018/09/22  11-6
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/09/29  9-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZEGEDI FVCS KFT  2018/10/06  9-23
          MAFC 113 - Vasas SC  2018/10/10  7-17
          EKE SC - FTC Telekom  2018/10/13  12-10
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/10/24  10-11
          YBL WPC - HVSC  2018/10/27  16-6
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/17  8-11
          YBL WPC - ASI DSE  2018/12/08  10-10
          ASI DSE - HVSC  2018/12/15  11-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KSI  2018/10/26  17-7
          AVUS - KSI  2018/10/26  13-6
          METALCOM SZENTES - DVSE  2018/10/26  10-11
          BHSE - VasasPlaket  2018/10/28  13-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  8-14
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/16  8-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2018/09/23  15-8
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  9-21
          ZF-Eger - UVSE Hunguest H. I.  2018/10/07  6-20
          LEGRAND SZENTES - Szegedi VPS  2018/10/14  13-10
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  3-23
          Vasas SC - BHSE  2018/11/18  13-8
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/18  12-10
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  8-10
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/02  12-14
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  11-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2018/09/23  17-9
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  13-16
          ZF-Eger - UVSE Hunguest H. I.  2018/10/07  6-12
          LEGRAND SZENTES - Szegedi VPS  2018/10/14  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  8-21
          Vasas SC - BHSE  2018/11/18  10-7
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/18  16-15
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  12-9
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/02  9-10
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  8-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2018/09/23  8-19
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  13-7
          ZF-Eger - UVSE Hunguest H. I.  2018/10/07  6-14
          LEGRAND SZENTES - Szegedi VPS  2018/10/14  8-9
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  21-6
          Vasas SC - BHSE  2018/11/18  3-12
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/18  4-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  11-9
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/02  6-5
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  8-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-team - SE VK  2018/11/18  10-7
          MESE - 1427 VSE  2018/11/18  12-4
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - ASI-Vasas I.  2018/10/06  7-12
          FTC-Telekom II. - BHSE  2018/10/06  
          YBL WPC - KPSE  2018/10/06  41-0
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - KSI SE II.  2018/10/27  11-4
          ASI-Vasas - POLO SC BVLSZ2006  2018/10/27  18-7
          GYŐRI VSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/27  8-13
          Százhalombatta - AVUS  2018/10/27  7-19
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - VUK Kistarcsa  2018/11/17  9-22
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/11/17  5-6
          UVSE II. - KESI II.  2018/11/17  19-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FVSE  2018/12/09  
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/12/09  9-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - BUSC  2018/12/15  1-8
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2018/12/15  8-7
          Velence Plus - GYŐRI VSE  2018/12/15  0-20
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2018/12/15  8-11
          GYŐRI VSE - Sportliget  2018/12/15  22-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2018/10/03  17-7
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2018/10/06  14-4
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - HUNGERIT SZENTES  2018/11/16  15-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  14-12
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/16  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/10/07  19-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/10/07  9-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/10/07  9-14
  2017/2018
     Ellenőr 161
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - VasasPlaket  2017/10/04  10-10
          VasasPlaket - DEBRECEN  2017/10/07  7-6
          PannErgy-MVLC - Metalcom Szentes  2017/10/10  12-5
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/10/21  8-20
          VasasPlaket - BVSC-Zugló  2017/11/18  6-6
          AVUS - FTC PQS Waterpolo  2017/12/16  8-21
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          VasasPlaket - AVUS  2018/01/27  13-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/02/03  9-10
          DEBRECEN - PannErgy-MVLC  2018/03/03  10-21
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/03/10  16-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2018/03/17  8-9
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/23  11-12
          PannErgy-MVLC - DEBRECEN  2018/03/24  15-10
          Kaposvári VK - Metalcom Szentes  2018/04/04  9-9
          CONTITECH SZEGED - VasasPlaket  2018/04/14  5-10
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/25  8-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2018/05/02  8-7
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/12  9-8
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/19  9-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/23  6-10
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - MAFC "112"  2017/11/03  16-12
          YBL WPC - EKE SC  2017/11/11  10-9
          Vasas SC - HVSC  2017/11/18  14-6
          Dunakanyar - Racionet Honvéd  2018/02/09  9-16
          KVSE - Vasas SC  2018/03/14  12-5
          DVSE - YBL WPC  2018/04/05  10-15
          UVSE - MAFC "112"  2018/04/07  17-6
          MAFC "112" - Dunakanyar  2018/04/27  11-13
          Vasas SC - YBL WPC  2018/06/01  7-9
          YBL WPC - KVSE  2018/06/09  10-11
          Szolnoki Dózsa - Fehérvár Vízilabda S  2018/06/18  6-14
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci Vse  2018/06/09  7-12
          FVSE - FTC Vízilabda  2018/06/09  6-9
          Váci Vse - FVSE  2018/06/09  8-14
          FTC Vízilabda - TVSE  2018/06/09  18-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Kaposvári VK  2017/09/23  14-2
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2017/09/23  9-9
          AVUS - FTC PQS Waterpolo  2017/09/23  3-22
          Kaposvári VK - CONTITECH SZEGED  2017/09/23  13-5
          PannErgy-MVLC - FTC PQS Waterpolo  2017/11/26  6-13
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2017/12/02  13-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/09/10  11-2
          ZF-Eger - Legrand Szentes  2017/10/01  17-7
          Oázis Ifi - Szvse  2017/10/08  17-8
          Dunakanyar Waerpolo - YBL WPC  2017/10/13  9-7
          YBL WPC - Kaposvári VK  2017/10/15  9-15
          Market-Vasas - ZF-Eger  2017/10/29  5-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - HVSC  2017/12/03  6-11
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/12/06  11-10
          ZF-Eger - UVSE  2017/12/10  11-13
          HKPSE - Oázis Ifi  2017/12/17  7-9
          Legrand Szentes - ZF-Eger  2018/02/04  8-12
          AVUS - Legrand Szentes  2018/02/18  9-11
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2018/03/25  14-5
          FTC Utánpótlás - UVSE  2018/04/15  10-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Swietelsky Bcsaba  2018/04/22  19-6
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  4-21
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  11-7
          FVSE - Dunakanyar Waerpolo  2018/05/20  13-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/05/27  16-2
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/09/10  12-6
          ZF-Eger - Legrand Szentes  2017/10/01  16-9
          Oázis SC Serdülő - Szvse  2017/10/08  13-6
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2017/10/13  0-14
          YBL WPC - Kaposvári VK  2017/10/15  12-10
          Market-Vasas - ZF-Eger  2017/10/29  13-7
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - HVSC  2017/12/03  8-10
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/12/06  11-6
          ZF-Eger - UVSE I.  2017/12/10  4-17
          Honvéd KPS - Oázis SC Serdülő  2017/12/17  5-7
          HUVK SE II - AQUA SE  2017/12/17  6-15
          UVSE II. - AQUA SE  2018/01/28  17-5
          Legrand Szentes - ZF-Eger  2018/02/04  11-12
          AVUS - Legrand Szentes  2018/02/18  12-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2018/03/25  17-9
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/15  12-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Swietelsky Bcsaba  2018/04/22  13-3
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  6-17
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  13-11
          FVSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/20  19-5
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/05/27  9-10
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2018/06/10  11-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/09/10  14-8
          ZF-Eger - Legrand Szentes  2017/10/01  13-9
          Oázis SC Gyerek - Szvse  2017/10/08  14-9
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2017/10/13  14-10
          YBL WPC - Kaposvári VK  2017/10/15  8-9
          Market-Vasas - ZF-Eger  2017/10/29  12-11
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Dunakanyar Waterpolo - HVSC  2017/12/03  24-6
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/12/06  13-12
          ZF-Eger - UVSE I.  2017/12/10  8-17
          Honvéd KPS - Oázis SC Gyerek  2017/12/17  9-16
          HUVK SE II - AQUA SE  2017/12/17  10-16
          UVSE II. - AQUA SE  2018/01/28  18-5
          Legrand Szentes - ZF-Eger  2018/02/04  8-11
          AVUS - Legrand Szentes  2018/02/18  10-15
          ASI DSE - Balaton VK  2018/02/25  15-5
          Soproni VSE - FVSE II.  2018/02/25  21-3
          Komáromi VSE - Invictus SC  2018/02/25  11-12
          Sportliget S.E. - BFSE  2018/02/25  7-8
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2018/03/25  10-8
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/15  7-13
          PSN Zrt. Sportiskola - Swietelsky Bcsaba  2018/04/22  7-8
          TVSE - FTC Utánpótlás  2018/04/29  8-21
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  11-6
          FVSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/20  10-13
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/05/27  12-11
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PROG - VKV  2018/06/03  3-9
          Szentes A - ZF-Eger  2018/06/03  6-12
          Szegedi VPS I: - HUVK SE  2018/06/03  4-10
          PROG - ZF-Eger  2018/06/03  1-2
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2018/06/03  9-3
          Szentes A - HUVK SE  2018/06/03  10-13
          Szolnoki Dózsa - VKV  2018/06/03  5-3
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/09/30  21-3
          HUVK SE - Városgazda Utánpótlá  2017/09/30  23-4
          YBL WPC - DFVE-TOPO  2017/09/30  9-3
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2018/03/11  5-9
          Oázis Nonprofit Kft. - ELTE Vízilabda DSK  2018/03/11  13-11
          BVSC Heavy Tools - Sportliget S.E.  2018/03/11  14-7
          Semmelweis VKS - Jog-Ászok VSK  2018/04/29  15-5
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - ASI-MSA  2017/11/25  13-10
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/11/25  15-3
          Piranha-Kópé - KSI SE  2017/12/09  1-26
          FTC Utánpótlás II. - PSN Zrt.  2017/12/09  4-10
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/01/10  28-8
          UVSE - ZF-Eger  2018/01/28  21-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Kópé Vízilabda Kft  2017/12/09  4-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE T&N - Tatabánya  2017/10/14  10-5
          FTC - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/18  6-8
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2017/10/25  5-4
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/25  8-11
          Hungerit Szentes - UVSE  2017/12/15  5-6
          Hungerit Szentes - Tatabánya  2018/02/10  13-8
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2018/03/07  13-9
          FTC - BVSC-Zugló Diapolo  2018/05/05  10-13
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/10/28  23-1
          DUE-Maarsk Graphics - FTC  2017/10/28  12-12
          UVSE - UVSE Margitsziget  2017/10/28  18-6
          UVSE - ZF-Eger  2017/11/12  12-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE II.  2017/10/01  15-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/10/22  4-22
          TVSE - UVSE II.  2018/04/29  13-2
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/10/22  10-5
          FVSE - Ceglédi Alapítvány  2018/05/20  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/01  5-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/10/22  10-7
          TVSE - UVSE  2018/04/29  6-11
          FVSE - Ceglédi Alapítvány  2018/05/20  4-2
  2016/2017
     Ellenőr 112
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK Mecsek- Füszért - DVSE  2016/10/19  8-8
          Metalcom-Szentes - PVSK Mecsek- Füszért  2016/10/22  7-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          Metalcom-Szentes - CONTITECH SZEGED  2016/11/19  5-5
          MKB-Euroleasing-BVSC - UVSE Kft.  2016/11/23  13-12
          Kaposvári VK - EBP Tatabánya  2017/01/21  17-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2017/01/29  16-11
          PannErgy-MVLC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/01  7-7
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/02/25  13-9
          PannErgy-MVLC - CONTITECH SZEGED  2017/03/08  17-11
          Metalcom-Szentes - Kaposvári VK  2017/03/18  7-12
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/03/25  8-6
          CONTITECH SZEGED - PannErgy-MVLC  2017/04/01  12-12
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/22  10-9
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/04  8-6
          Kaposvári VK - Racionet H  2017/05/13  7-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - NEPTUN VSC  2016/09/24  11-13
          NEPTUN VSC - PVSK-PSN Zrt  2016/10/08  18-13
          UVSE - MAFC"111"  2016/10/08  10-8
          MAFC"111" - EKF SC  2016/10/29  9-12
          ASI DSE - AVUS  2016/11/05  12-9
          MAFC"111" - UVSE  2016/12/10  15-14
          BVSC-Zugló - NEPTUN VSC  2017/04/27  13-11
          ASI DSE - Békéscsaba  2017/04/29  11-11
          UVSE - Kanizsa VSE  2017/04/29  10-10
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE  2017/05/06  12-17
          NEPTUN VSC - BVSC-Zugló  2017/05/27  10-16
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Vasas SC  2016/10/01  5-16
          Váci VSE - DFVE  2016/10/01  9-10
          FTC PQS Waterpolo - Vidám Vízilovak  2016/10/01  22-6
          Vasas SC - Sportliget S.E.  2016/10/01  10-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZVSC  2016/12/18  4-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Rossmann SZVPS  2016/10/26  12-8
          KSI SE - FTC Vízilabda  2016/11/06  13-3
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/13  12-8
          Honvéd KPS - Hírős Sport  2016/11/20  20-3
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  11-4
          Honvéd KPS - FVSE  2016/12/11  10-4
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2017/02/05  7-4
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  11-13
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  11-10
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/04/02  9-13
          KSI SE - Racionet H  2017/04/08  17-3
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/04/13  21-13
          AVUS - Racionet H  2017/04/23  13-8
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/07  16-10
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2017/05/14  11-12
          KSI SE - UVSE I.  2017/05/26  12-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Generali SZVPS  2016/10/26  16-9
          KSI SE - FTC Vízilabda  2016/11/06  10-7
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/13  6-10
          Honvéd KPS - Hírős Sport  2016/11/20  7-13
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  13-5
          Honvéd KPS - FVSE  2016/12/11  11-9
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2017/02/05  14-7
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  16-4
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  18-9
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/04/02  16-5
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/04/08  19-10
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/04/13  3-8
          AVUS - Racionet Honvéd  2017/04/23  12-13
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/07  26-1
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2017/05/14  6-16
          KSI SE - UVSE I.  2017/05/26  2-3
          KSI SE - Vasas SC Continental  2017/06/10  8-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Tiszavirág SZVPS  2016/10/26  14-16
          KSI SE - FTC Vízilabda  2016/11/06  14-11
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/13  7-14
          Honvéd KPS - Hírős Sport  2016/11/20  7-14
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  12-24
          Honvéd KPS - FVSE  2016/12/11  2-13
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2017/02/05  13-9
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  20-9
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  7-22
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/04/02  22-10
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/04/08  23-6
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/04/13  12-9
          AVUS - Racionet Honvéd  2017/04/23  10-17
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/07  15-10
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2017/05/14  14-13
          KSI SE - UVSE I.  2017/05/26  16-9
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Szegedi VPS  2017/03/11  7-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2017/03/11  7-13
          Cs Crisul 2 - Sp.Prozivka  2017/03/11  19-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - Budaörsi UVVSE  2016/11/06  9-11
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2016/11/20  14-5
          BVSC - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/19  17-9
          Oázis SC - UVSE  2017/06/10  9-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - Hírös Sport Nonprofi  2016/12/03  5-16
          Sport és Szabadidő K - PSN Zrt.  2016/12/03  4-19
          Velencei-tavi UVE - Váci Vízilabda Sport  2016/12/03  1-25
          KSI SE - UVSE  2017/05/26  8-7
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/11/03  21-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2016/11/07  3-23
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2016/11/14  11-8
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - BVSC- Zugló  2016/09/03  9-11
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda   2016/09/03  9-11
          FTC Vízilabda - KESI  2016/09/03  9-12
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - Szegedi V. T&N SZTE  2016/10/30  13-6
          Szegedi V. T&N SZTE - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/09  8-7
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2017/01/07  9-17
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2017/02/04  19-8
          Hungerit Szentes - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/15  9-9
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/02/22  6-13
          UVSE - BVSC II.  2017/03/29  16-9
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/10  8-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - POLO Sport Club  2017/02/12  3-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/06/10  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO Sport Club  2017/02/12  16-11
  2015/2016
     Ellenőr 129
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - A-HID OSC   2015/09/23  7-13
          DVSE - A-HID OSC   2015/10/10  7-5
          PVSK - KSI SE  2015/10/17  13-4
          UVSE Hunguest-H - Vasas  2015/11/07  11-14
          BVSC-Zugló - MVLC  2016/01/31  14-12
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/02/14  7-12
          FTC-PQS Waterpolo - UVSE Hunguest-H  2016/02/17  12-7
          ZF-Eger - Szolnok  2016/02/21  6-8
          Szolnok - FTC-PQS Waterpolo  2016/02/27  19-10
          BVSC-Zugló - A-HID OSC   2016/03/08  11-16
          ContiTech-Szeged Dia - Vasas  2016/03/12  16-4
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2016/03/14  7-10
          PVSK - MVLC  2016/04/09  10-9
          Vasas - ZF-Eger  2016/04/20  9-15
          MVLC - DVSE  2016/04/23  8-13
          PVSK - UVSE Hunguest-H  2016/05/07  5-10
          MVLC - DVSE  2016/05/11  6-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - TVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  16-7
          Vasas SC - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  15-9
          DVSE - A-HID OSC   2015/10/31  7-21
          TVSE Vízilabda Kft. - Vasas SC  2015/10/31  9-16
          Kanizsa Vízilabda Sp - A-HID OSC   2015/10/31  7-26
          TVSE Vízilabda Kft. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/01  15-10
          Vasas SC - DVSE  2015/11/01  5-14
          A-HID OSC - TVSE Vízilabda Kft.  2015/11/01  21-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - DVSE  2015/11/01  11-17
          A-HID OSC - Vasas SC  2015/11/01  19-9
          Budapesti Honvéd Spo - A-HID OSC   2015/11/21  6-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - UVSE Continental  2015/10/03  11-9
          Neptun VSC - SZVSC  2015/11/14  19-11
          MTK 1888 Vízilabda, - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/12/05  10-8
          ASI DSE - MTK 1888 Vízilabda,   2016/04/02  12-11
          ASI DSE - YBL WPC  2016/04/30  10-15
          UVSE Continental - Neptun VSC  2016/06/05  12-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - GyAVC  2016/04/16  19-8
          EVSC - Szolnok 2  2016/04/16  7-8
          GyAVC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/16  5-20
          Szolnok 2 - Lamantinok  2016/04/16  7-3
          Váci Vízilabda Sport - EVSC  2016/04/16  13-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Százhalombattai Vízi  2015/10/04  19-5
          Racionet H - Vasas-Continental  2015/10/11  7-12
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2015/10/18  6-7
          Racionet H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  14-6
          MTK Budapest - Oázis SC  2015/11/08  16-5
          FTC Vízilabda - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  16-7
          KSI SE - Rossmann SZVPS  2015/11/22  19-2
          Vasas-Continental II - YBL Water Polo Club   2015/11/22  3-7
          KESI - MTK Budapest  2016/02/07  5-25
          Oázis SC - HVSC  2016/02/07  12-18
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/02/12  6-5
          UVSE Continental II. - Fehérvár Póló Sport   2016/04/03  3-4
          BVSC- Zugló - DVSE  2016/04/17  25-4
          UVSE Continental I. - DVSE  2016/05/11  26-5
          SZVSC - DVSE  2016/05/15  4-15
          BVSC- Zugló - UVSE Continental I.  2016/05/22  10-9
          Racionet H - ZF-Eger  2016/05/27  8-10
          BVSC- Zugló - Rossmann SZVPS  2016/05/29  16-3
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/06/04  10-11
          KSI SE - ZF-Eger  2016/06/04  11-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Százhalombattai Vízi  2015/10/04  5-12
          RACIONET H - Vasas-Continental  2015/10/11  8-11
          RACIONET H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  14-13
          MTK Budapest - Oázis SC  2015/11/08  17-7
          FTC Vízilabda - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  21-8
          KSI SE - Generali SZVPS  2015/11/22  20-3
          KESI - MTK Budapest  2016/02/07  7-22
          Oázis SC - HVSC  2016/02/07  13-14
          UVSE Continental II. - Fehérvár Póló Sport   2016/04/03  9-3
          BVSC- Zugló - DVSE  2016/04/17  19-7
          UVSE Continental I. - DVSE  2016/05/11  11-5
          SZVSC - DVSE  2016/05/15  7-17
          BVSC- Zugló - UVSE Continental I.  2016/05/22  11-12
          RACIONET H - ZF-Eger  2016/05/27  7-11
          BVSC- Zugló - Generali SZVPS  2016/05/29  19-11
          Szentes - DVSE  2016/06/12  13-20
          Vasas-Continental - ZF-Eger  2016/06/12  7-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Százhalombattai Vízi  2015/10/04  6-15
          RACIONET H - Vasas-Continental  2015/10/11  5-14
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2015/10/18  11-5
          RACIONET H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  18-6
          FTC Vízilabda - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  21-5
          KSI SE - Szokody Academy SZVP  2015/11/22  19-7
          UVSE Continental II. - Fehérvár Póló Sport   2016/04/03  8-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DVSE  2016/04/17  16-12
          UVSE Continental I. - DVSE  2016/05/11  19-3
          SZVSC - DVSE  2016/05/15  17-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental I.  2016/05/22  6-10
          RACIONET H - ZF-Eger  2016/05/27  9-19
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szokody Academy SZVP  2016/05/29  16-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/20  16-9
          1427 VSE - Oázis 2  2015/09/20  22-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - OSC VSE  2015/09/26  12-1
          BVSC - Póló - Zugló - MTK Budapest  2015/09/26  9-2
          Komplex-Vasas - UVSE Continental  2015/09/26  2-22
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Sunday Boys  2015/09/20  18-2
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Continental I.  2016/02/13  7-9
          Oázis SC - ASI-Vasas I.  2016/02/13  4-9
          Mentalfitol SZVPS - FTC Utánpótlás  2016/02/13  6-12
          SZENTENDREI KÓPÉ - BVSC-Póló Zugló  2016/02/13  6-20
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/26  13-28
          Vasas Sport Club - Szvse  2015/11/26  32-3
          UVSE Continental - Budapesti Honvéd Spo  2016/01/21  10-14
          Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Spo  2016/01/27  13-12
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2016/05/14  15-12
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2016/05/14  10-8
          OSC VSE - KSI SE  2016/05/14  6-19
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/05/14  5-17
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - DUE MAARSK GRAPHICS  2015/11/18  9-11
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/04/28  5-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DSC-SI  2016/03/19  16-4
          Kerület - DSC-SI  2016/03/19  6-6
          Bánki VSE - HVSC  2016/03/19  15-15
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2016/03/19  5-17
          Bánki VSE - Kerület  2016/03/19  15-6
          HVSC - ASI DSE  2016/03/19  6-13
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/11/28  17-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - SZNVE  2015/12/12  20-6
          UVSE Continental II. - KESI  2016/02/21  7-5
          UVSE Continental I. - KESI  2016/03/06  27-4
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  13-14
          Szentes - KESI  2016/03/20  18-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - SZNVE  2015/12/12  14-11
          UVSE Continental - KESI  2016/03/06  21-1
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  13-6
          Szentes - KESI  2016/03/20  15-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - SZNVE  2015/12/12  21-4
          UVSE Continental - KESI  2016/02/21  23-2
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  11-2
          Szentes - KESI  2016/03/20  17-7
  2014/2015
     Ellenőr 149
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Hunguest H. - Vasas Plaket  2014/10/08  10-11
          BVSC Wáberer - A-HÍD OSC   2014/10/11  7-9
          DVSE - PVSK-MECSEK F.  2014/10/18  6-8
          Vasas Plaket - BVSC Wáberer  2014/10/25  9-12
          Kaposvári VK - Szolnok  2014/10/31  7-8
          Tiszavirág Szeged - A-HÍD OSC   2014/11/04  6-13
          UVSE-Hunguest H. - RACIONET Honvéd  2014/11/15  6-11
          Tiszavirág Szeged - Vasas Plaket  2014/11/22  15-10
          FTC - Vasas Plaket  2014/11/25  9-8
          Vasas Plaket - A-HÍD OSC   2014/12/13  9-10
          Kaposvári VK - A-HÍD OSC   2014/12/20  8-12
          KSI SE - ZF-Eger  2015/01/10  3-13
          Tiszavirág Szeged - KSI SE  2015/01/17  14-8
          RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC   2015/01/23  8-9
          Vasas Plaket - Szolnok  2015/01/31  5-16
          Valdor Szentes - BVSC Wáberer  2015/02/04  9-10
          DVSE - A-HÍD OSC   2015/02/07  4-16
          Vasas Plaket - Valdor Szentes  2015/02/21  15-11
          BVSC Wáberer - Kaposvári VK  2015/02/28  12-7
          Kaposvári VK - DVSE  2015/03/11  9-7
          Tiszavirág Szeged - ZF-Eger  2015/03/21  12-10
          PVSK-MECSEK F. - ZF-Eger  2015/04/04  5-14
          KSI SE - UVSE-Hunguest H.  2015/04/11  14-13
          Szolnok - FTC   2015/04/29  13-8
          ZF-Eger - FTC   2015/05/12  20-8
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/18  13-7
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - MVLC Miskolc  2014/10/04  7-7
          BVSC Wáberer - KSI SE  2014/10/04  12-8
          MVLC Miskolc - BVSC Wáberer  2014/10/04  7-10
          KSI SE - RACIONET Honvéd  2014/10/04  7-8
          RACIONET Honvéd - BVSC Wáberer  2014/10/05  6-6
          KSI SE - MVLC Miskolc  2014/10/05  11-7
          RACIONET Honvéd - FTC Waterpolo  2014/11/08  12-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - KVSE  2014/09/27  8-9
          UVSE - MVLC Miskolci Ví  2014/10/29  6-10
          UVSE - PVSK-PSN  2014/11/29  14-12
          YBL Water Polo C - Szolnok  2015/02/14  12-11
          Angyalföldi Spor - SZTE EHÖK Sport   2015/02/21  20-7
          BVSC- Zugló - YBL Water Polo C  2015/04/25  9-7
          Neptun VSC - MVLC Miskolci Ví  2015/05/23  6-16
          Honvéd UVKSE - YBL Water Polo C  2015/06/06  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PTE ÁOK - Kaposvári Vízila  2014/09/27  7-12
          Fehérvár Póló II - Pápai SE  2014/09/27  18-3
          DOMINO AVU - Tatabányai Vízmű  2014/09/27  8-9
          KVSE - PTE ÁOK  2014/09/27  10-8
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló II  2014/09/27  10-7
          Kaposvári Vízila - DOMINO AVU  2014/09/27  10-8
          Pápai SE - KVSE  2014/09/27  4-9
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2015/04/18  12-7
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2015/04/18  14-6
          GyAVC - EVSC  2015/04/18  6-17
          Lamantinok - Szolnok 2  2015/04/18  3-8
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2015/04/18  6-10
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2015/04/18  15-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - DOMINOAVUS  2014/09/07  5-14
          Szentes - BVSC- Zugló  2014/09/28  13-7
          KSI SE - DVSE  2014/10/19  11-10
          Pécsi Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/10/22  19-10
          DOMINOAVUS - DVSE  2014/11/21  6-11
          UVSE - Szentes  2014/11/23  14-5
          ZF-Eger - KSI SE  2014/12/03  4-9
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  2-15
          YBL Water Polo C - A-Híd OSC   2015/02/15  2-13
          Pécsi Sport Nonp - BVSC- Zugló  2015/02/22  14-12
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2015/03/01  7-10
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  6-8
          DOMINOAVUS - UVSE   2015/03/29  0-27
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  6-10
          Budapesti Honvéd - DVSE  2015/04/12  22-5
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2015/04/26  10-9
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/26  14-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2014/09/07  6-12
          Szentes - BVSC- Zugló  2014/09/28  6-7
          KSI SE - DVSE  2014/10/19  17-5
          Pécsi Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/10/22  6-12
          Aligátor Vízilab - DVSE  2014/11/21  8-11
          UVSE - Szentes  2014/11/23  13-5
          ZF-Eger - KSI SE  2014/12/03  5-11
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  8-7
          YBL Water Polo C - A-Híd OSC   2015/02/15  8-15
          Pécsi Sport Nonp - BVSC- Zugló  2015/02/22  8-12
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2015/03/01  7-8
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  5-6
          Aligátor Vízilab - UVSE   2015/03/29  5-11
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  11-6
          RACIONET HONVÉD - DVSE  2015/04/12  12-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2014/09/07  11-20
          Szentes - BVSC-PÓLÓ  2014/09/28  15-8
          KSI SE - DVSE  2014/10/19  11-19
          Pécsi Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/10/22  6-14
          Aligátor Vízilab - DVSE  2014/11/21  16-17
          UVSE - Szentes  2014/11/23  14-9
          ZF-Eger - KSI SE  2014/12/03  11-14
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  15-11
          YBL Water Polo C - Oázis Sport Club  2015/02/15  15-9
          Pécsi Sport Nonp - BVSC-PÓLÓ  2015/02/22  8-22
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2015/03/01  15-16
          Oázis Sport Club - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  9-8
          Aligátor Vízilab - UVSE   2015/03/29  5-12
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  12-15
          RACIONET HONVÉD - DVSE  2015/04/12  11-15
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - HKPS  2015/05/17  25-2
          Vasas Sport Club - AVUS  2015/05/24  11-5
          Százhalombattai Vízi - FTC Vízilabda Utánpó  2015/06/14  8-9
          Kaposvári Vízilabda - Vasas Sport Club  2015/06/14  9-3
          Százhalombattai Vízi - Szentesi Vízilabda K  2015/06/14  8-16
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Bánki VSE  2015/03/18  18-5
          OSC felnőtt - Vidám Vízilovak   2015/03/22  12-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KSI SE  2015/04/11  2-16
          Uj-Hullám SE - Sportliget SE  2015/04/11  19-1
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2015/05/17  7-13
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/04/25  14-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/04/25  8-11
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/04/25  15-10
          Százhalombatta - UVSE  2015/04/25  9-18
          Százhalombatta - Honvéd Utánpótlá  2015/05/30  12-12
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2015/05/30  8-7
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2015/05/30  7-13
          UVSE - BVSC-Póló  2015/05/30  11-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Diadal SE  2014/12/14  28-1
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - KESI  2014/11/10  21-9
          YBL Water Polo C - Ceglédi Vasutas   2014/11/17  13-17
          FTC Waterpolo - KSI SE  2014/11/20  15-14
          Vasas - FTC Waterpolo   2014/12/01  11-9
          Racionet H - Tiszavirág SZVPS  2014/12/11  15-19
          UVSE Vízilabda S - Tiszavirág SZVPS  2014/12/21  12-19
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - HKPS  2015/05/17  28-6
          Vasas Sport Club - YBL Water Polo Club   2015/05/24  14-3
          Fehérvár Póló Sp - KESI  2015/06/07  13-4
          KESI - Ceglédi Vasutas Spor  2015/06/07  
          Ceglédi Vasutas Spor - Fehérvár Póló Sp  2015/06/07  4-5
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - HKPS  2015/05/17  24-8
          Vasas Sport Club - AVUS  2015/05/24  32-0
          Pécsi Sport Nonprofi - Szentesi Vízilabda K  2015/05/31  5-8
          KSI SE - Szolnok  2015/05/31  9-3
          F2000 válogatott - Szentesi Vízilabda K  2015/05/31  13-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - UVSE  2014/10/25  21-5
          ASI DSE - ZF-Eger-EKF  2014/11/15  4-20
          UVSE-Centrál - SZNVE  2014/11/18  17-10
          Hungerit Szentes - UVSE-Centrál  2015/02/04  8-12
          SZNVE - ZF-Eger-EKF  2015/02/11  11-13
          KÓPÉ ÚVSE - ASI DSE  2015/03/18  8-4
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2015/05/06  5-13
          Dunaújvárosi Fői - BVSC- Zugló  2015/05/09  15-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2014/12/06  11-13
          Dunaújvárosi Fői - UVSE-Centrál  2014/12/07  5-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - SZNVE  2014/11/30  16-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - SZNVE  2014/11/30  17-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - ZF-Eger  2014/11/15  2-31
     Időmérő 1
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - FTC Waterpolo   2014/12/21  17-19
  2013/2014
     Ellenőr 165
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/09/07  16-14
          YBL Waterpolo C - DIAPOLO Szeged  2013/09/21  11-22
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2013/09/28  16-6
          Valdor Szentes - Széchenyi B.-FTC  2013/10/05  4-13
          Széchenyi B.-FTC - DIAPOLO Szeged  2013/10/12  6-8
          RACIONET HONVÉD - Valdor Szentes  2013/10/18  17-8
          DIAPOLO Szeged - Valdor Szentes  2013/10/26  22-10
          RACIONET HONVÉD - LACTIV-Vasas  2013/11/02  10-10
          RACIONET HONVÉD - Széchenyi B.-FTC  2013/11/22  12-10
          YBL Waterpolo C - KSI SE  2013/11/30  8-14
          Széchenyi B.-FTC - Debrecen  2013/12/07  7-9
          RACIONET HONVÉD - PVSK-Füszért  2013/12/14  15-8
          Széchenyi B.-FTC - Szolnoki Dózsa  2013/12/17  6-13
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2014/01/10  16-6
          RACIONET HONVÉD - Kaposvári VK  2014/01/18  14-9
          Debrecen - RACIONET HONVÉD  2014/01/24  6-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/02/01  8-6
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2014/02/15  14-5
          LACTIV-Vasas - Szolnoki Dózsa  2014/02/21  7-12
          RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa  2014/02/28  8-9
          Debrecen - BVSC- Zugló  2014/03/07  10-10
          Valdor Szentes - KSI SE  2014/03/14  11-12
          Széchenyi B.-FTC - RACIONET HONVÉD  2014/03/22  8-10
          PVSK-Füszért - Valdor Szentes  2014/03/29  7-13
          YBL Waterpolo C - Valdor Szentes  2014/04/05  10-11
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2014/04/12  6-10
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/18  12-6
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2014/04/23  8-10
          Debrecen - BVSC- Zugló  2014/04/26  12-6
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/05/04  11-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/09  8-10
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2014/05/14  13-8
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/05/17  11-7
          Széchenyi B.-FTC - PVSK-Füszért  2014/05/18  10-7
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - YBL Water Polo C  2013/08/31  19-3
          DVSE - KVSE  2013/08/31  19-13
          YBL Water Polo C - DVSE  2013/08/31  11-20
          KVSE - ZF-Eger  2013/08/31  4-21
          KVSE - YBL Water Polo C  2013/09/01  12-14
          ZF-Eger - DVSE  2013/09/01  16-11
          RACIONET HONVÉD - Kaposvári Vízila  2013/09/14  9-9
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2013/09/15  9-6
          Szolnok - TEVA-Vasas  2013/11/16  11-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - UVSE  2013/10/26  12-16
          Honvéd Utánpótlá - BVSC- Zugló  2013/11/16  11-10
          DEAC - Neptun VSC  2014/03/07  11-8
          Neptun VSC - UVSE  2014/04/09  8-20
          Honvéd Utánpótlá - PVSK-PSN  2014/04/26  14-7
          Érd-MAFC - PVSK-PSN  2014/05/10  9-9
          Tatabányai Vízmű - HVSC Club  2014/05/24  11-5
          Érd-MAFC - Csabai Csirkefog  2014/06/07  11-11
          Eszterházy Károl - KVSE  2014/06/21  14-14
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2014/03/26  11-7
          Pápai SE - Csabai Csirkefog  2014/06/14  8-8
          DFVE - KESI  2014/06/14  14-11
          Csabai Csirkefog - GyAVC  2014/06/14  16-6
          KESI - Pápai SE  2014/06/14  14-6
          GyAVC - DFVE  2014/06/14  6-10
          Főnix Ifjúsági K - SZTE EHÖK  2014/06/21  6-8
          SZTE EHÖK - EVSC  2014/06/21  8-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - HVSC  2013/09/29  18-4
          Szentes - KSI SE  2013/10/06  11-14
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/10/13  15-9
          PSN Zrt. - Vasas  2013/10/20  7-7
          OSC Vízilabda Sp - Szolnok  2013/10/27  4-12
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2013/11/01  10-13
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2013/11/03  7-9
          RACIONET HONVÉD - PSN Zrt.  2013/12/01  8-9
          Kölyök Póló Suli - UVSE II.  2014/02/23  10-19
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/03/02  9-3
          Fehérvár Póló Sp - Kölyök Póló Suli  2014/03/09  10-11
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2014/03/16  8-10
          OSC Vízilabda Sp - HVSC  2014/03/23  12-7
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2014/04/06  9-5
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2014/05/02  16-2
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2014/05/11  4-13
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2014/05/18  13-10
          Szolnok - Tatabányai Vízmű  2014/06/01  10-9
          UVSE II. - OSC Vízilabda Sp  2014/06/01  12-8
          Tatabányai Vízmű - OSC Vízilabda Sp  2014/06/01  7-6
          Szolnok - UVSE II.  2014/06/01  5-14
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2014/06/10  16-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - HVSC  2013/09/29  19-8
          Szentes - KSI SE  2013/10/06  13-9
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/10/13  6-9
          PSN Zrt. - Vasas  2013/10/20  10-9
          OSC Vízilabda Sp - Szolnok  2013/10/27  4-12
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2013/11/01  6-18
          Honvéd-Up. VKSE - Szentes  2013/11/03  10-9
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2013/12/01  12-11
          Kölyök Póló Suli - UVSE II.  2014/02/23  3-13
          Honvéd-Up. VKSE - Vasas  2014/03/02  11-13
          Fehérvár Póló Sp - Kölyök Póló Suli  2014/03/09  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2014/03/16  9-14
          OSC Vízilabda Sp - HVSC  2014/03/23  10-8
          Honvéd-Up. VKSE - Szentes  2014/04/06  10-11
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/04/17  4-10
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2014/05/02  11-7
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2014/05/11  12-12
          Tatabányai Vízmű - OSC Vízilabda Sp  2014/05/25  14-7
          Csabai Csirkefog - Aligátor Vízilab  2014/05/25  4-24
          Aligátor Vízilab - OSC Vízilabda Sp  2014/05/25  4-11
          Csabai Csirkefog - Tatabányai Vízmű  2014/05/25  8-22
          AQUA SE - MTK 1888 Vízilab  2014/05/31  6-12
          KVSE - Csongrád Városi   2014/05/31  8-11
          KESI - MTK 1888 Vízilab  2014/05/31  10-13
          KVSE - AQUA SE  2014/05/31  12-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - HVSC  2013/09/29  8-12
          Szentes - KSI SE  2013/10/06  10-10
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/10/13  30-2
          PSN Zrt. - Vasas  2013/10/20  3-28
          Oázis Sport Club - Szolnok  2013/10/27  5-22
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2013/11/01  21-4
          Honvéd-Up. VKSE - Szentes  2013/11/03  10-7
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2013/12/01  19-3
          Kölyök Póló Suli - UVSE II.  2014/02/23  4-22
          Honvéd-Up. VKSE - FTC Vízilabda Ut  2014/03/02  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Kölyök Póló Suli  2014/03/09  15-2
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2014/03/16  9-6
          Oázis Sport Club - HVSC  2014/03/23  8-15
          Honvéd-Up. VKSE - Szentes  2014/04/06  4-8
          UVSE - ZF-Eger  2014/04/13  13-7
          ZF-Eger - Vasas  2014/04/17  8-13
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2014/05/02  16-3
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2014/05/11  3-29
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2014/05/18  5-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Semmelweis VKS  2013/11/03  11-9
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2013/12/03  15-15
          RACIONET Honvéd - KSI SE  2013/12/15  16-7
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2014/05/10  11-10
          FTC Utánpótlás - UVSE  2014/05/10  6-7
          Honvéd UVKSE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/10  1-8
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd  2014/02/16  8-6
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonp  2014/02/16  11-9
          Budapesti Honvéd - Pécsi Sport Nonp  2014/02/16  9-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/02/16  7-15
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ  2014/02/08  16-5
          Szegedi Vizipóló - DVSE  2014/02/08  11-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DVSE  2014/02/08  13-8
          UVSE - Szegedi Vizipóló  2014/02/08  14-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit-Szentes - Angyalföldi SI D  2013/10/05  24-4
          H POLO - Angyalföldi SI D  2013/10/19  10-9
          H POLO - BVSC- Zugló  2013/11/02  7-12
          DFVE - Hungerit-Szentes  2013/11/23  13-10
          Angyalföldi SI D - H POLO  2014/02/26  4-15
          UVSE V Kft - SZNVE  2014/03/01  16-7
          UVSE V Kft - ZF-Eger  2014/03/08  14-8
          ZF-Eger - DFVE  2014/03/12  10-8
          Angyalföldi SI D - SZNVE  2014/03/26  8-11
          Hungerit-Szentes - ZF-Eger  2014/04/12  9-8
          Hungerit-Szentes - DFVE  2014/04/30  9-7
          DFVE - Hungerit-Szentes  2014/05/03  8-5
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Kaposvári Vízila  2013/10/26  
          UVSE V Kft - Szeged  2013/10/26  9-12
          DFVE - ZF-Eger  2013/11/17  10-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II - POLO SC  2014/05/08  11-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DFVE  2014/06/07  22-10
          ZF-Eger - SZNVE  2014/06/08  14-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - SZVSE  2013/10/06  23-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DFVE  2014/06/07  16-6
          ZF-Eger - SZNVE  2014/06/08  17-3
          SZVSE - Tatabányai Vízmű  2014/06/14  9-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/10/13  12-6
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/03/16  26-7
          ZF-Eger - GyVSE  2014/04/17  15-3
     Titkár 2
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Széchenyi B.-FTC - OSC-ÚJBUDA  2014/02/21  6-4
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2013/12/15  6-8
  2012/2013
     Időmérő 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF-EgerFood-Imo - BVSC- Zugló  2013/04/03  7-6
     Titkár 4
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-Vasas - A-HID Szeged  2013/05/17  8-9
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2013/05/21  10-9
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-Vasas - Groupama Honvéd  2012/09/29  11-5
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - Szentesi Vízilab  2012/12/09  10-6
     Ellenőr 136
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2012/10/13  8-16
          A-HID Szeged - Szolnoki D-K  2012/10/24  6-4
          ZF-Eger - TEVA-Vasas  2012/11/06  7-7
          BVSC- Zugló - A-HID Szeged  2012/11/17  10-13
          Kaposvári Vízila - Szolnoki D-K  2012/11/20  6-17
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2012/11/23  9-9
          Valdor-Szentes - PVSK  2012/12/01  15-11
          FTC - BVSC- Zugló  2012/12/12  7-11
          TEVA-Vasas - Debrecen  2013/01/12  12-6
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/01/19  12-4
          A-HID Szeged - Kaposvári Vízila  2013/01/26  17-7
          A-HID Szeged - Debrecen  2013/02/09  11-6
          Groupama-Honvéd - FTC  2013/02/24  8-6
          BVSC- Zugló - Groupama-Honvéd  2013/03/02  10-9
          A-HID Szeged - Groupama-Honvéd  2013/03/06  7-6
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2013/03/14  7-6
          BVSC- Zugló - FTC  2013/03/23  11-9
          ZF-Eger - A-HID Szeged  2013/04/03  11-8
          Valdor-Szentes - Kaposvári Vízila  2013/04/06  14-6
          Kaposvári Vízila - FTC  2013/04/10  7-7
          Groupama-Honvéd - Valdor-Szentes  2013/04/13  14-8
          Szolnoki D-K - Debrecen  2013/04/20  12-6
          EKF-EgerFood-Imo - PVSK  2013/04/27  9-7
          ZF-Eger - TEVA-Vasas  2013/05/04  13-10
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2013/05/08  11-8
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2013/05/14  9-8
          Groupama-Honvéd - Debrecen  2013/05/18  6-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - ASI DSE  2012/12/18  3-9
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/05/25  7-12
          KSI SE - HPVK-ESMTK  2013/05/29  12-4
          Neptun Vízilabda - Érd-MAFC  2013/06/01  18-7
          SZVPS - MVSI  2013/06/08  10-8
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2013/06/15  9-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport - Szentesi Öregfiú  2012/12/08  10-4
          Szolnoki VSC - KESI  2012/12/08  5-11
          Kiskunfélegyházi - SZTE EHÖK Sport   2012/12/08  1-18
          Szentesi Öregfiú - Szolnoki VSC   2012/12/08  7-6
          Kiskunfélegyházi - KESI  2012/12/08  2-18
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID Szeged - Kanizsa Vízilabd  2012/09/22  26-4
          Kaposvári Vízila - FTC Waterpolo Sp  2012/09/22  8-8
          Kaposvári Vízila - A-HID Szeged  2012/09/22  7-16
          FTC Waterpolo Sp - Kanizsa Vízilabd  2012/09/22  21-6
          Kanizsa Vízilabd - Kaposvári Vízila  2012/09/23  6-15
          A-HID Szeged - FTC Waterpolo Sp  2012/09/23  8-8
          FTC Waterpolo Sp - A-HID Szeged  2012/09/29  5-8
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2012/11/10  10-9
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - PVSK-PSN  2012/11/18  13-4
          BVSC- Zugló - SZVPS  2012/11/25  7-10
          Budapesti Honvéd - Szolnoki D-K  2012/12/05  12-3
          SZVPS - Budapesti Honvéd  2012/12/09  2-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Kaposvári Vízila  2012/08/31  12-12
          ZF-Eger - Kaposvári Vízila  2012/09/30  13-10
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/10/07  11-9
          MTK 1888 Vízilab - EKF-MVSI  2012/10/14  16-3
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/10/22  11-8
          UVSE II. - Szolnoki D-K  2012/10/28  18-4
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  10-8
          Vasas - PSN Zrt.  2013/03/10  6-9
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/03/17  5-7
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/03/24  12-3
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2013/03/27  6-11
          KSI SE - Vasas  2013/03/29  11-3
          UVSE I. - Budapesti Honvéd  2013/04/21  8-2
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/04/28  6-9
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/05/01  8-5
          Budapesti Honvéd - Kaposvári Vízila  2013/05/19  11-4
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2013/05/23  15-10
          KSI SE - UVSE I.  2013/05/26  8-8
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2013/06/02  8-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Pesterzsé - Kaposvári Vízila  2012/08/26  14-7
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2012/09/16  19-8
          ZF-Eger - Kaposvári Vízila  2012/09/30  14-11
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/10/07  16-13
          MTK 1888 Vízilab - EKF-MVSI  2012/10/14  43-2
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/10/22  10-5
          UVSE I. - Vasas  2012/10/28  14-3
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  6-10
          Vasas - PSN Zrt.  2013/03/10  17-19
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/03/17  9-11
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/03/24  12-10
          Honvéd Pesterzsé - ZF-Eger  2013/03/27  8-7
          KSI SE - Vasas  2013/03/29  8-20
          UVSE I. - Honvéd Pesterzsé  2013/04/21  18-7
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/04/28  8-6
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/05/01  9-6
          Honvéd Pesterzsé - Kaposvári Vízila  2013/05/19  17-8
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2013/05/23  11-8
          KSI SE - UVSE I.  2013/05/26  5-17
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2013/06/02  7-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd PVK - Kaposvári Vízila  2012/08/26  22-2
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2012/09/16  19-6
          Kanizsa Vízilabd - KESI  2012/09/23  7-11
          ZF-Eger - Kaposvári Vízila  2012/09/30  20-5
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/10/07  18-4
          MTK 1888 Vízilab - EKF-MVSI  2012/10/14  12-8
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/10/22  7-10
          UVSE I. - Vasas  2012/10/28  10-12
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  15-9
          Vasas - PSN Zrt.  2013/03/10  16-4
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/03/17  5-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - PSN Zrt.  2013/03/24  9-3
          Honvéd PVK - ZF-Eger  2013/03/27  19-5
          KSI SE - Vasas  2013/03/29  7-9
          UVSE I. - Honvéd PVK  2013/04/21  14-1
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/04/28  3-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/05/01  21-8
          Honvéd PVK - Kaposvári Vízila  2013/05/19  20-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2013/05/23  13-10
          KSI SE - UVSE I.  2013/05/26  7-9
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2013/06/02  13-8
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DVSE  2013/02/03  21-5
          DVSE - Kaposvári Vízila  2013/02/03  9-18
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2013/02/03  7-18
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Bp.Izzó  2012/11/25  8-17
          BVSC - Bánki VE  2012/11/25  14-9
          YBL WPC - Bp. Izzó  2013/02/24  0-5
          Érd-MAFC-Winner - Oázis SC  2013/03/02  10-5
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK - ESMTK - KESI  2013/05/11  21-8
          Szombathely - KSI SE  2013/05/11  5-12
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1999
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - HVSClub  2012/11/18  11-5
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló-Zugló - Oradea I.  2013/05/11  5-7
          Oradea II. - MOM Sport-YBL  2013/05/11  5-5
          BVSC-Póló-Zugló - KSI SE  2013/05/11  12-5
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Váci VSE  2013/05/25  13-4
          HPVK - ESMTK - KESI  2013/05/25  1-12
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit S - UVSE  2012/10/06  13-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/10/20  8-15
          DF - Mex-Motors - Hungerit S  2012/11/03  11-9
          Héraklész Utánpó - BVSC- Zugló  2012/11/14  8-8
          H. POLO - Héraklész Utánpó  2013/02/25  11-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - ZF-Eger  2013/05/11  11-9
          UVSE - DFVE  2013/05/11  8-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - HPVK SE  2012/11/18  18-9
          UVSE - ZF-Eger  2013/06/09  12-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HVSC  2012/09/30  28-8
          UVSE - ZF-Eger  2013/06/09  11-4
  2011/2012
     Titkár 2
       LEN Bajnokok Ligája 2012
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-VasasUNIQA - A-H Szeged Beton  2011/11/26  12-9
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2011/12/17  13-7
     Ellenőr 97
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - ZF-Eger  2011/10/01  5-9
          FTC FisherKlíma - A-H Szeged Beton  2011/10/14  3-13
          PVSK-Füszért - A-H Szeged Beton  2011/10/28  11-18
          TEVA-VasasUNIQA - Debrecen  2011/10/29  8-4
          FTC FisherKlíma - Orvosegyetem SC  2011/11/19  11-7
          ZF-Eger - TEVA-VasasUNIQA  2011/11/21  9-9
          SzolnokiD-KÖZGÉP - TEVA-VasasUNIQA  2011/12/03  6-7
          SzolnokiD-KÖZGÉP - Debrecen  2011/12/10  9-4
          PVSK-Füszért - Debrecen  2012/02/17  5-12
          TEVA-VasasUNIQA - Orvosegyetem SC  2012/02/19  14-3
          FTC FisherKlíma - TEVA-VasasUNIQA  2012/02/29  7-17
          BVSC- Zugló - A-H Szeged Beton  2012/03/03  11-15
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/03/10  9-5
          Groupama Honvéd - BVSC- Zugló  2012/03/18  12-3
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/03/24  7-13
          Groupama Honvéd - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/03/26  9-7
          TEVA-VasasUNIQA - Groupama Honvéd   2012/04/11  12-14
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2012/04/15  6-5
          FTC FisherKlíma - K-M-CS&K Szentes  2012/04/23  11-10
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/04/29  11-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-VasasUNIQA - EKF SC  2011/09/17  19-5
          Szolnok D-Közgép - Szentesi VK  2011/09/17  12-8
          EKF SC - Szolnok D-Közgép  2011/09/17  4-13
          Szentesi VK - TEVA-VasasUNIQA  2011/09/17  6-19
          Szentesi VK - EKF SC  2011/09/18  14-5
          TEVA-VasasUNIQA - Szolnok D-Közgép  2011/09/18  8-8
          FTC Fisher Klíma - Szeged Beton VE  2011/11/05  9-19
          Groupama Honvéd - Szeged Beton VE  2011/11/13  8-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Csabai Csirkef.   2011/11/05  14-6
          Hegyvidék-YBL WP - Kecskeméti SI  2011/11/26  5-5
          MAFC - Neptun VSC  2012/03/24  12-10
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Újpest Vízilabda  2012/03/31  6-5
          EKF SC - KSI SE  2012/05/19  14-9
          Kecskeméti SI - Hegyvidék-YBL WP  2012/05/26  7-7
          Hegyvidék-YBL WP - KSI SE  2012/06/02  9-12
          KSI SE - Hegyvidék-YBL WP  2012/06/09  10-10
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - BVK  2012/06/23  12-8
          BVK - GyAVC  2012/06/23  10-17
          Kertészeti Egyet - HVSC  2012/06/23  6-9
          GyAVC - Sugovica Vízilab  2012/06/23  15-11
          Sugovica Vízilab - Kertészeti Egyet  2012/06/23  6-25
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2011/10/16  16-6
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2011/10/23  12-10
          Újpest Vízilabda - FTC Vízilabda Ut  2011/10/30  5-9
          KSI SE - ZF-Eger  2011/11/02  13-9
          Szegedi Vizipóló - Honvéd   2011/12/11  7-14
          Újpest Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2012/02/25  14-7
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/02/26  10-5
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/03/11  12-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/01  16-9
          Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2012/04/15  7-7
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2012/04/22  17-11
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/05/13  6-9
          Honvéd - DVSE  2012/05/20  15-6
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/06/10  10-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2011/10/16  20-9
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2011/10/23  9-10
          Újpest Vízilabda - FTC Vízilabda Ut  2011/10/30  16-7
          KSI SE - ZF-Eger  2011/11/02  16-4
          Szegedi Vizipóló - HPVKSE  2011/12/11  7-7
          Újpest Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2012/02/25  16-9
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/02/26  5-14
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/03/11  7-16
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/01  4-12
          HPVKSE - FTC Vízilabda Ut  2012/04/15  12-11
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2012/04/22  16-7
          Ceglédi Vasutas - Csabai Csirkefog  2012/04/29  5-7
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/05/13  8-6
          HPVKSE - DVSE  2012/05/20  12-5
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/06/10  10-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2011/10/16  11-21
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2011/10/23  14-14
          Újpest Vízilabda - FTC Vízilabda Ut  2011/10/30  11-6
          KSI SE - ZF-Eger  2011/11/02  5-7
          Szegedi Vizipóló - HPVKSE  2011/12/11  6-12
          Újpest Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2012/02/25  13-5
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/02/26  9-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/03/11  9-7
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/01  12-5
          HPVKSE - FTC Vízilabda Ut  2012/04/15  9-9
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2012/04/22  12-7
          Ceglédi Vasutas - Csabai Csirkefog  2012/04/29  11-5
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/05/13  17-7
          HPVKSE - DVSE  2012/05/20  16-7
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/06/10  13-6
       2012. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - OSC Up  2012/02/12  12-5
          OSC Up - Újpest Vízilabda  2012/02/12  8-23
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2012/02/12  6-12
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - HVSC  2011/11/15  23-3
          Vasas Sport Club - FTC  2011/12/17  4-5
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szeged  2011/11/09  12-14
          BVSC- Zugló - DF - MM  2012/03/03  9-6
          Héraklész I. Utá - Szeged  2012/05/26  2-8
          HonvédPOLO - Héraklész I. Utá  2012/05/26  12-7
          Szeged - HonvédPOLO  2012/05/26  11-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/05/04  7-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/05/04  11-5
     Időmérő 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-VasasUNIQA - Groupama Honvéd   2011/11/30  8-14
  2010/2011
     Ellenőr 55
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - TEVA-Vasas-UNIQA  2010/10/30  8-12
          TEVA-Vasas-UNIQA - Debrecen Fujitsu  2010/11/05  13-5
          Szeged Beton VE - ZF-Eger  2010/11/09  7-9
          FTC-Fisher Klíma - Debrecen Fujitsu  2010/11/27  12-3
          Groupama HONVÉD - TEVA-Vasas-UNIQA  2010/12/08  6-7
          Debrecen Fujitsu - OSC  2011/01/15  4-4
          OSC - Groupama HONVÉD  2011/01/29  6-12
          FTC-Fisher Klíma - OSC  2011/02/12  7-5
          Groupama HONVÉD - BVSC- Zugló  2011/03/04  12-9
          TEVA-Vasas-UNIQA - Groupama HONVÉD  2011/03/12  7-5
          FTC-Fisher Klíma - Groupama HONVÉD  2011/03/26  7-8
          Groupama HONVÉD - ZF-Eger  2011/04/03  10-10
          ASI - FTC-Fisher Klíma  2011/04/09  7-16
          Szeged Beton VE - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/04/17  7-7
          Groupama HONVÉD - Szeged Beton VE  2011/04/20  9-9
          ZF-Eger - Szeged Beton VE  2011/04/23  11-7
          Groupama HONVÉD - ZF-Eger  2011/04/30  7-8
          FTC-Fisher Klíma - Debrecen Fujitsu  2011/05/07  12-4
          Groupama HONVÉD - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/05/11  11-9
          TEVA-Vasas-UNIQA - ZF-Eger  2011/05/14  8-7
          Szeged Beton VE - Groupama HONVÉD  2011/05/16  4-3
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Beton VE - Szentesi Vízilab  2010/10/02  17-6
          BVSC- Zugló - MAFC  2010/10/02  10-4
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2010/10/02  7-8
          MAFC - Szeged Beton VE  2010/10/02  5-27
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC UP - Budapesti Honvéd  2010/11/24  9-19
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas  2010/10/10  7-8
          FTC Vízilabda Ut - BFSE  2010/10/27  12-5
          UVSE - Szolnok  2010/11/07  18-10
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/02/27  9-5
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  9-5
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/05/29  7-8
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas  2010/10/10  11-16
          FTC Vízilabda Ut - BFSE  2010/10/27  12-9
          UVSE - UVSE II.  2010/11/07  18-7
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/02/27  5-11
          FPSE - ASI  2011/03/06  4-23
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  9-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/05/29  13-5
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas  2010/10/10  7-6
          OSC UP - Vadász VCS  2010/11/07  4-11
          UVSE - UVSE II.  2010/11/07  8-19
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/02/27  4-15
          FPSE - FTC Vízilabda Ut  2011/03/06  4-18
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  7-11
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/05/29  10-11
       2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - Vasas II.  2011/02/12  23-12
          Budapesti Honvéd - BFSE  2011/02/12  14-12
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF-DVCSH-CÉ - UVSE-Salamander  2010/11/10  20-7
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész I.  2011/02/05  15-14
          Szentesi V - Szeged  2011/02/24  8-7
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged  2011/03/13  15-4
          Honv POLO - KNV SE   2011/03/13  15-4
          Szeged - Honv POLO  2011/03/13  12-12
          BVSC- Zugló - KNV SE   2011/03/13  22-9
     Titkár 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/05/17  8-6
  2009/2010
     Ellenőr 5
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2010/05/08  12-11
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2010/05/12  6-2
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2010/05/15  6-7
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2010/05/22  11-12
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2010/05/26  9-10

Női MK

UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

Mezőcsáti tanuszoda átadó, 2018.12.14. (Fotók: Budai Béla)
waterpolo.hu női MK elődöntők, 2018.12.14. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok