Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Németh Soma
Születési dátum: 1995-08-10
Város: Budakalász
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 59
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          Dunakanyar Waterpolo - MAFC 113  2018/10/06  16-7
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/17  8-11
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas SC  2018/11/24  4-13
          Dunakanyar Waterpolo - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/12  9-15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  9-21
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  13-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  13-7
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/11/17  19-9
          Invictus SC - Piranha-KÓPÉ  2018/11/17  8-15
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2018/11/17  6-7
          Piranha-KÓPÉ - Koelner-Csongrád  2018/11/17  15-23
          AQUA SE - HVSC  2018/11/17  2-10
          SZNVE 2006 - Invictus SC  2018/11/17  19-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - RETR-O-SC  2018/10/13  8-6
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2018/11/25  8-16
          KPSE-KEAC - Vízilovak  2018/11/25  8-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2002 - Vasas Serdülő I.  2018/10/06  6-8
          KPSE - YBL WPC  2018/10/06  2-19
          BHSE - HUVK SE  2018/10/06  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom II.  2018/10/20  9-9
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/10/20  0-48
          BHSE - YBL WPC  2018/10/20  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2018/09/29  16-1
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/09/29  11-6
          FTC-Telekom - CVSE  2018/09/29  13-3
          KSI SE A - TVSE  2018/09/29  11-1
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          Vízilovak - UVSE I.  2018/12/01  1-16
          VÁCI VSE - CVSE  2018/12/01  0-8
          HUVK SE - ASI-MSA  2018/12/01  12-7
          UVSE I. - VÁCI VSE  2018/12/01  10-6
          KÓPÉ ÚVSE - Vízilovak  2018/12/15  17-2
          CVSE - HUVK SE  2018/12/15  16-1
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ZF-Eger  2018/11/11  3-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ZF-Eger  2018/11/11  8-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ZF-Eger  2018/11/11  6-14
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - UVSE  2018/10/27  4-13
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/10/27  7-1
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/27  5-3
          KSI-Százhalombatta - Oázis SC Leány 2005  2018/10/27  23-2
          Yordo Szentes - Oxigén  2018/12/08  
          Oázis SC Leány 2005 - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  5-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/12/08  9-2
          UVSE - KSI-Százhalombatta  2018/12/08  6-10
          Yordo Szentes - UVSE  2019/01/12  
  2017/2018
     Titkár 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vizilovak - Váci VSE  2018/05/06  18-7
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vizilovak - Váci VSE  2018/05/06  12-8
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Komplex Póló Suli SE  2018/04/28  5-14
          YBL WPC - KSI SE  2018/05/23  3-23
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Sportliget S.E.  2018/05/13  17-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Győri VSE  2018/05/05  8-7
          AVUS - HUVK SE  2018/05/05  16-5
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - DFVE-TOPO  2018/05/26  13-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2018/05/16  5-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2018/05/16  1-15

Női MK

UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

Mezőcsáti tanuszoda átadó, 2018.12.14. (Fotók: Budai Béla)
waterpolo.hu női MK elődöntők, 2018.12.14. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok