Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Mátyás Attila
Születési dátum: 1972-01-11
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2019/2020
     Titkár 76
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/16  20-8
          UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom  2019/11/30  7-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - FTC Telekom  2019/09/28  7-9
          FTC Telekom - Vasas SC  2019/10/08  8-8
          Vasas SC - Eszterházy SC  2019/10/18  8-8
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2019/10/19  19-9
          FTC Telekom - KSI  2019/11/07  9-13
          ASI DSE - Nagykanizsa  2019/11/16  4-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  5-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/09/22  7-14
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  17-8
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  8-11
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  22-21
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  15-6
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2019/09/06  11-21
          PSN Zrt. Sportiskola - Vasas SC  2019/09/06  16-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/20  22-4
          Legrand Szentes - honvéd  2019/09/20  12-8
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  18-7
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  12-19
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  16-4
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  20-7
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/09/22  13-5
          Legrand Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  11-23
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  11-15
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  16-5
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  7-11
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  20-11
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2. - OSC KFT  2019/09/15  6-14
          Sportliget - OSC KFT  2019/10/06  18-11
          RETR-O-SC - Jog-Ászok VSK  2019/10/06  15-9
          Oázis SC 2. - ASI DSE  2019/10/13  11-11
          Oázis SC 1. - Octopus SE  2019/10/13  11-6
          ELTE-BEAC - Jog-Ászok VSK  2019/10/20  16-7
          HETE - Sunday Boys  2019/10/20  21-8
          1427 JSMA - Oázis SC 2.  2019/12/01  8-13
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC  2019/12/01  10-10
          HETE - BVSC-Zugló Heavy T  2019/12/15  10-10
          ASI DSE - SOTE VKS  2019/12/15  9-14
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/14  1-24
          KPS - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/14  10-8
          FTC-Telekom - UVSE  2019/09/14  7-7
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2019/09/14  10-11
          KSI SE - Oázis SC  2019/09/14  15-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - YBL WPC I.  2019/11/16  9-7
          Oázis SC - KPS  2019/11/16  26-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/11/16  8-11
          Vasas SC - YBL WPC II.  2019/11/16  5-10
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2019/11/16  2-10
          Sportliget - Honvéd-Érd  2019/11/16  6-18
          YBL WPC II. - Honvéd-Érd  2019/12/14  12-12
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/12/14  4-17
          Sportliget - CVSE  2019/12/14  12-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - YBL WPC I.  2019/10/13  12-9
          FTC-Telekom II. - UVSE II.  2019/10/19  12-2
          POLO SC BP2006 A - Szegedi VPS  2019/10/19  5-8
          Honvéd-Érd - ASI-Vasas I.  2019/10/19  2-22
          Budafóka - YBL WPC I.  2019/10/19  0-33
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2019/09/29  23-3
          III. kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2019/10/06  16-8
          III. kerületi TVE - SZNVEIF  2019/10/13  24-11
          POLO Sport Club ifj - DFVE  2019/12/01  14-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2019/09/29  39-0
          III. kerületi TVE - POLO Sport Club serd  2019/10/06  2-13
          III. kerületi TVE - SZNVESE  2019/10/13  2-19
          POLO Sport Club serd - DFVE  2019/12/01  6-17
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - KSI-Százhalombatta  2019/09/29  18-11
          KSI-Százhalombatta - POLO Sport Club gy  2019/10/06  16-7
          KSI-Százhalombatta - SZNVEGY  2019/10/13  12-8
          POLO Sport Club gy - DFVE  2019/12/01  7-23
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI-Százhalombatta  2019/09/28  11-21
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/09/28  12-11
          TVSE - FTC-Telekom  2019/09/28  1-24
  2018/2019
     Titkár 124
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/29  14-11
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/03/02  9-9
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/20  7-9
          KSI - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/17  5-10
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2019/04/20  7-7
          KSI - Kaposvári VK  2019/04/27  12-14
          UVSE Hunguest Hotels - Metalcom Szentes  2019/04/27  5-6
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/05/01  11-9
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          UVSE Hunguest Hotels - Kaposvári VK  2019/05/11  12-4
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC 113  2018/11/24  18-8
          Neptun VSC - HVSC  2018/12/08  10-10
          Neptun VSC - BHSE  2019/02/02  12-8
          ASI DSE - BHSE  2019/03/02  10-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  5-10
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  4-14
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  18-14
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  13-12
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  19-4
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  11-14
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  12-14
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  19-9
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/06/15  9-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  11-7
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  8-17
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  13-7
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  8-16
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          Oázis SC Felnőtt - MAFC A-team  2018/12/09  14-4
          Oázis Nonprofit Kft - YBL WPC  2018/12/09  0-24
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 VSE  2019/03/03  1-8
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/04/14  7-9
          KPSE-KEAC - Sunday Boys  2019/04/14  14-7
          Vízilovak - RETR-O-SC  2019/04/21  14-8
          MAFC A-team - UVSE  2019/05/05  10-14
          YBL WPC - Octopus SE  2019/05/05  6-10
          SE VK - RETR-O-SC  2019/05/15  12-5
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - YBL WPC  2019/01/19  18-1
          KPSE - POLO SC BVLSZ2002  2019/01/19  7-7
          BHSE - Market-Vasas I.  2019/01/19  13-5
          Market-Vasas I. - Market-Vasas II.  2019/03/02  6-16
          POLO SC BVLSZ2002 - Oázis SC Serdülő  2019/03/02  9-14
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-14
          HUVK SE - FTC-Telekom  2019/05/25  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BVSC-Zugló  2019/05/25  7-12
          POLO SC BVLSZ2002 - KPSE  2019/05/25  11-10
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/25  3-14
          YBL WPC - Oázis SC Serdülő  2019/05/25  14-12
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - Oázis SC Ifi  2018/10/13  4-18
          KPSE - KSI SE  2018/10/13  5-28
          JSM Alapítvány - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  0-18
          BVSC-Zugló - Váci VSE  2018/10/13  20-7
          KSI SE - Oázis SC Ifi  2018/11/10  15-7
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  10-22
          JSM Alapítvány - BVSC-Zugló  2018/11/10  7-15
          HUVK SE - Váci VSE  2018/11/10  8-12
          KPS - HUVK SE  2018/12/08  9-5
          KPSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  10-19
          JSM Alapítvány - Váci VSE  2018/12/08  9-6
          Oázis SC Ifi - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  3-6
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-7
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC-Telekom  2019/05/04  5-9
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  3-10
          KSI SE II. - VUK Kistarcsa  2019/05/04  2-12
          Százhalombatta - Soproni VSE  2019/05/04  16-11
          Városgazda UA - Aquaworm Göd 2006  2019/05/04  4-15
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/01/19  14-13
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - CVK  2019/04/13  8-5
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci VSE  2019/05/19  
          Balaton VK - PSN Zrt. II.  2019/05/19  
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/05/19  
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          PSN Zrt. - Balaton VK  2019/05/19  
          PSN Zrt. II. - AVUS  2019/05/19  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          DUE-Maarsk Graphic - BHSE  2019/01/18  25-4
          DUE-Maarsk Graphic - ZF-Eger  2019/02/01  13-10
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/02/02  13-9
          DUE-Maarsk Graphic - Szeged SZTE  2019/02/08  14-3
          BHSE - Hungerit Szentes  2019/02/16  9-11
          DUE-Maarsk Graphic - FTC-Telekom  2019/02/22  8-10
          BHSE - Szeged SZTE  2019/03/13  7-14
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/04/20  
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/26  13-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/05/01  6-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  12-16
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  10-21
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  8-26
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oxigén  2018/11/24  14-2
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/11/24  7-3
          FTC-Telekom - Oázis SC Leány 2005  2018/11/24  14-1
          KSI-Százhalombatta - Yordo Szentes  2018/11/24  11-3
  2017/2018
     Titkár 19
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Vasas SC  2018/05/05  11-7
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/05/19  10-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - Honvéd-Érd  2018/06/16  5-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/06/16  5-13
          DFVE-TOPO - Cápa VK  2018/06/16  4-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/15  8-7
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - KSI SE  2018/05/19  11-20
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - BVSC  2018/05/11  9-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén Úszó és Sport - Bókay - KSI  2018/05/05  10-10
          Honvéd-Érd - Sport és Szabadidő K  2018/05/05  8-9
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2018/05/05  7-16
          Komplex Póló Suli Sp - OSC VSE II.  2018/05/05  0-24
          BVSC - ASI-Vasas  2018/06/02  17-11
          OSC VSE - KSI SE  2018/06/02  9-3
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2018/06/02  7-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  13-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  21-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2018/05/19  4-9
          OSC VSE - BVSC  2018/05/19  1-4
EB 2020: HUN-GRE 13-10 - 2020.01.17. (Fotók: Derencsényi István)
EB 2020: HUN-ESP 11-11 - 2020.01.16. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok