Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Mátyás Attila
Születési dátum: 1972-01-11
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Titkár 103
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2020/10/31  
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Poseidon VSE  2020/10/17  20-12
          Erzsébeti SMTK - BFSE  2020/10/17  15-7
          MAFC-BME-INFINITYN - Váci VSE  2020/10/17  10-12
          Poseidon VSE - SOTE VKS  2020/10/17  9-8
          Erzsébeti SMTK - MAFC-BME-INFINITYN  2020/10/17  7-10
          BFSE - SOTE VKS  2020/10/17  6-10
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - PannErgy-Miskolc  2020/07/25  9-16
          FTC-Telekom - PVSK Mecsek Füszért  2020/07/25  25-5
          KSI SE - FTC-Telekom  2020/07/25  7-22
          PannErgy-Miskolc - PVSK Mecsek Füszért  2020/07/25  13-13
          PVSK Mecsek Füszért - KSI SE  2020/07/26  10-9
          FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc  2020/07/26  17-4
          UVSE HUnguest Hotels - DVSE  2020/08/01  9-5
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/08/01  13-8
          UVSE HUnguest Hotels - FTC-Telekom  2020/08/01  8-14
          DVSE - Honvéd  2020/08/01  6-23
          FTC-Telekom - DVSE  2020/08/02  14-4
          Honvéd - UVSE HUnguest Hotels  2020/08/02  15-8
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc  2020/08/06  17-12
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2020/08/06  14-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2020/08/06  15-10
          A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger  2020/08/07  16-10
          FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc  2020/08/08  18-7
          Szolnoki Dózsa - Honvéd  2020/08/08  16-7
          A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló  2020/08/08  11-5
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/08/08  11-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2020/08/08  24-3
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2020/08/08  12-11
          A-Híd VasasPlaket - Honvéd  2020/08/08  13-15
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  21-5
          PVSK Mecsek Füszért - DVSE  2020/08/09  12-8
          UVSE HUnguest Hotels - Kaposvári VK  2020/08/09  11-7
          METALCOM SZENTES - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/09  11-7
          SZVE - KSI SE  2020/08/09  10-7
          Kaposvári VK - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/12  11-8
          UVSE HUnguest Hotels - METALCOM SZENTES  2020/08/12  6-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2020/08/12  12-9
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2020/09/26  5-11
          FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket  2020/09/26  13-9
          BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket  2020/09/27  7-10
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/09/27  18-19
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/07/29  14-12
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/05  7-13
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/08/05  11-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Győri VSE  2020/09/20  15-7
          UVSE Hunguest H. II - POLO Sport Club OBi  2020/10/04  39-0
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  9-17
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/07/29  15-5
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/06  6-22
          PSN Zrt. - KSI SE  2020/08/06  7-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Győri VSE  2020/09/20  20-21
          UVSE Hunguest H. II. - POLO Sport Club OBs  2020/10/04  26-0
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  8-11
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/07/29  21-15
          PSN Zrt. - ZF-Eger  2020/08/04  16-6
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/08/04  16-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Győri VSE  2020/09/20  10-13
          UVSE Hunguest H. II - POLO Sport Club OBgy  2020/10/04  18-3
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  17-19
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - SOTE VKS  2020/10/04  6-15
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/04  13-7
          Víziló - BVSC-Zugló Heavy T.  2020/10/18  18-8
          HETE - YBL WPC  2020/10/18  6-18
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/10/10  7-7
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/10  5-8
          Vasas SC - FTC-Telekom  2020/10/10  13-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - POLO SC Bp06 Penguin  2020/09/19  22-12
          Honvéd - Vasas SC  2020/09/19  20-11
          ASI DSE - VUA  2020/09/19  30-7
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2020/09/19  6-14
          KSI SE - SZVPS  2020/09/19  26-4
          OSC ÚJBUDA 1. - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/19  15-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp2007 - Aquaworm  2020/10/24  
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/10/24  
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/10/24  
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/10/24  
          Új-Hullám SE - ASI-VASAS II:  2020/10/24  
          VUA - YBL WPC II.  2020/10/24  
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES  2020/08/04  22-8
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2020/08/06  17-10
          ZF-Eger - SZNVE  2020/09/07  17-13
          III. kerületi TVE - HUNGERIT SZENTES  2020/09/07  6-15
          TVSE Vízilabda Kft - BHSE  2020/09/08  14-9
          SZNVE - III. kerületi TVE  2020/09/08  9-7
          ZF-Eger - HUNGERIT SZENTES  2020/09/08  13-11
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/08/30  6-11
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2020/08/30  5-4
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - III. Kerületi TVE  2020/10/11  22-10
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/10/30  
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Tatabánya  2020/08/29  15-12
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/29  9-10
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - KSI SE  2020/10/11  13-15
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/10/30  
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DFVE  2020/08/28  11-15
          BVSC-Zugló - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/28  16-10
          FTC-Telekom - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/28  18-14
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/28  13-9
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - KSI SE  2020/10/11  15-25
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/10/30  
  2019/2020
     Titkár 99
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/16  20-8
          UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom  2019/11/30  7-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - FTC Telekom  2019/09/28  7-9
          FTC Telekom - Vasas SC  2019/10/08  8-8
          Vasas SC - Eszterházy SC  2019/10/18  8-8
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2019/10/19  19-9
          FTC Telekom - KSI  2019/11/07  9-13
          ASI DSE - Nagykanizsa  2019/11/16  4-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2020/02/15  11-6
          FTC Telekom - Honvéd  2020/03/10  12-7
          KSI - Nagykanizsa  2020/06/27  9-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  5-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/09/22  7-14
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  17-8
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  8-11
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  22-21
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  15-6
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  20-6
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/02/09  16-8
          Vidám Vízilovak - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  13-9
          UVSE Hunguest Hotels - Fehérvár VSE  2020/03/08  16-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2019/09/06  11-21
          PSN Zrt. Sportiskola - Vasas SC  2019/09/06  16-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/20  22-4
          Legrand Szentes - honvéd  2019/09/20  12-8
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  18-7
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  12-19
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  16-4
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  20-7
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  9-7
          UVSE Hunguest Hotels - honvéd  2020/02/09  16-12
          Vidám Vízilovak - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  5-18
          UVSE Hunguest Hotels - Fehérvár VSE  2020/03/08  16-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/09/22  13-5
          Legrand Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  11-23
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  11-15
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  16-5
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  7-11
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  20-11
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  18-9
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/02/09  21-8
          Vidám Vízilovak - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-19
          UVSE Hunguest Hotels - Fehérvár VSE  2020/03/08  19-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2. - OSC KFT  2019/09/15  6-14
          Sportliget - OSC KFT  2019/10/06  18-11
          RETR-O-SC - Jog-Ászok VSK  2019/10/06  15-9
          Oázis SC 2. - ASI DSE  2019/10/13  11-11
          Oázis SC 1. - Octopus SE  2019/10/13  11-6
          ELTE-BEAC - Jog-Ászok VSK  2019/10/20  16-7
          HETE - Sunday Boys  2019/10/20  21-8
          1427 JSMA - Oázis SC 2.  2019/12/01  8-13
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC  2019/12/01  10-10
          HETE - BVSC-Zugló Heavy T  2019/12/15  10-10
          ASI DSE - SOTE VKS  2019/12/15  9-14
          OSC KFT - ASI DSE  2020/03/01  15-9
          Jog-Ászok VSK - HETE  2020/03/01  10-12
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/14  1-24
          KPS - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/14  10-8
          FTC-Telekom - UVSE  2019/09/14  7-7
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2019/09/14  10-11
          KSI SE - Oázis SC  2019/09/14  15-10
          KPS - KPSE  2020/02/15  12-9
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/02/15  8-13
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/02/15  10-9
          Aquaworm Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/15  0-37
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2020/02/15  13-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - YBL WPC I.  2019/11/16  9-7
          Oázis SC - KPS  2019/11/16  26-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/11/16  8-11
          Vasas SC - YBL WPC II.  2019/11/16  5-10
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2019/11/16  2-10
          Sportliget - Honvéd-Érd  2019/11/16  6-18
          YBL WPC II. - Honvéd-Érd  2019/12/14  12-12
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/12/14  4-17
          Sportliget - CVSE  2019/12/14  12-12
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/07  5-9
          Honvéd-Érd - Oázis SC  2020/03/07  16-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - YBL WPC I.  2019/10/13  12-9
          FTC-Telekom II. - UVSE II.  2019/10/19  12-2
          POLO SC BP2006 A - SZVPS  2019/10/19  5-8
          Honvéd-Érd - ASI-Vasas I.  2019/10/19  2-22
          Budafóka - YBL WPC I.  2019/10/19  0-33
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2019/09/29  23-3
          III. kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2019/10/06  16-8
          III. kerületi TVE - SZNVEIF  2019/10/13  24-11
          POLO Sport Club ifj - DFVE  2019/12/01  14-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2019/09/29  39-0
          III. kerületi TVE - POLO Sport Club serd  2019/10/06  2-13
          III. kerületi TVE - SZNVESE  2019/10/13  2-19
          POLO Sport Club serd - DFVE  2019/12/01  6-17
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - KSI-Százhalombatta  2019/09/29  18-11
          KSI-Százhalombatta - POLO Sport Club gy  2019/10/06  16-7
          KSI-Százhalombatta - SZNVEGY  2019/10/13  12-8
          POLO Sport Club gy - DFVE  2019/12/01  7-23
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI-Százhalombatta  2019/09/28  11-21
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/09/28  12-11
          TVSE - FTC-Telekom  2019/09/28  1-24
          KSI-Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/07  19-9
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/03/07  7-9
  2018/2019
     Titkár 124
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/29  14-11
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/03/02  9-9
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/20  7-9
          KSI - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/17  5-10
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2019/04/20  7-7
          KSI - Kaposvári VK  2019/04/27  12-14
          UVSE Hunguest Hotels - Metalcom Szentes  2019/04/27  5-6
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/05/01  11-9
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          UVSE Hunguest Hotels - Kaposvári VK  2019/05/11  12-4
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC 113  2018/11/24  18-8
          Neptun VSC - HVSC  2018/12/08  10-10
          Neptun VSC - BHSE  2019/02/02  12-8
          ASI DSE - BHSE  2019/03/02  10-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  5-10
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  4-14
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  18-14
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  13-12
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  19-4
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  11-14
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  12-14
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  19-9
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/06/15  9-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  11-7
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  8-17
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  13-7
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  8-16
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          Oázis SC Felnőtt - MAFC A-team  2018/12/09  14-4
          Oázis Nonprofit Kft - YBL WPC  2018/12/09  0-24
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 VSE  2019/03/03  1-8
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/04/14  7-9
          KPSE-KEAC - Sunday Boys  2019/04/14  14-7
          Vízilovak - RETR-O-SC  2019/04/21  14-8
          MAFC A-team - UVSE  2019/05/05  10-14
          YBL WPC - Octopus SE  2019/05/05  6-10
          SE VK - RETR-O-SC  2019/05/15  12-5
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - YBL WPC  2019/01/19  18-1
          KPSE - POLO SC BVLSZ2002  2019/01/19  7-7
          BHSE - Market-Vasas I.  2019/01/19  13-5
          Market-Vasas I. - Market-Vasas II.  2019/03/02  6-16
          POLO SC BVLSZ2002 - Oázis SC Serdülő  2019/03/02  9-14
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-14
          HUVK SE - FTC-Telekom  2019/05/25  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BVSC-Zugló  2019/05/25  7-12
          POLO SC BVLSZ2002 - KPSE  2019/05/25  11-10
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/25  3-14
          YBL WPC - Oázis SC Serdülő  2019/05/25  14-12
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - Oázis SC Ifi  2018/10/13  4-18
          KPSE - KSI SE  2018/10/13  5-28
          JSM Alapítvány - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  0-18
          BVSC-Zugló - Váci VSE  2018/10/13  20-7
          KSI SE - Oázis SC Ifi  2018/11/10  15-7
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  10-22
          JSM Alapítvány - BVSC-Zugló  2018/11/10  7-15
          HUVK SE - Váci VSE  2018/11/10  8-12
          KPS - HUVK SE  2018/12/08  9-5
          KPSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  10-19
          JSM Alapítvány - Váci VSE  2018/12/08  9-6
          Oázis SC Ifi - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  3-6
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-7
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC-Telekom  2019/05/04  5-9
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  3-10
          KSI SE II. - VUK Kistarcsa  2019/05/04  2-12
          Százhalombatta - Soproni VSE  2019/05/04  16-11
          Városgazda UA - Aquaworm Göd 2006  2019/05/04  4-15
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/01/19  14-13
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - CVK  2019/04/13  8-5
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci VSE  2019/05/19  
          Balaton VK - PSN Zrt. II.  2019/05/19  
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/05/19  
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          PSN Zrt. - Balaton VK  2019/05/19  
          PSN Zrt. II. - AVUS  2019/05/19  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          DUE-Maarsk Graphic - BHSE  2019/01/18  25-4
          DUE-Maarsk Graphic - ZF-Eger  2019/02/01  13-10
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/02/02  13-9
          DUE-Maarsk Graphic - Szeged SZTE  2019/02/08  14-3
          BHSE - Hungerit Szentes  2019/02/16  9-11
          DUE-Maarsk Graphic - FTC-Telekom  2019/02/22  8-10
          BHSE - Szeged SZTE  2019/03/13  7-14
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/04/20  
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/26  13-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/05/01  6-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  12-16
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  10-21
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  8-26
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oxigén  2018/11/24  14-2
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/11/24  7-3
          FTC-Telekom - Oázis SC Leány 2005  2018/11/24  14-1
          KSI-Százhalombatta - Yordo Szentes  2018/11/24  11-3
  2017/2018
     Titkár 19
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Vasas SC  2018/05/05  11-7
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/05/19  10-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - Honvéd-Érd  2018/06/16  5-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/06/16  5-13
          DFVE-TOPO - Cápa VK  2018/06/16  4-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/15  8-7
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - KSI SE  2018/05/19  11-20
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - BVSC  2018/05/11  9-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén Úszó és Sport - Bókay - KSI  2018/05/05  10-10
          Honvéd-Érd - Sport és Szabadidő K  2018/05/05  8-9
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2018/05/05  7-16
          Komplex Póló Suli Sp - OSC VSE II.  2018/05/05  0-24
          BVSC - ASI-Vasas  2018/06/02  17-11
          OSC VSE - KSI SE  2018/06/02  9-3
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2018/06/02  7-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  13-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  21-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2018/05/19  4-9
          OSC VSE - BVSC  2018/05/19  1-4

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok