Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Magyar Natali
Születési dátum: 1996-09-09
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Titkár 38
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Szolnoki Dózsa  2020/10/24  
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Dunakanyar Waterpolo  2020/09/26  10-16
          VIWA-második.ker - Neptun VSC  2020/10/03  16-5
          ASI DSE - YBL WPC  2020/10/10  18-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/09/13  4-8
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/09/20  8-12
          KSI SE - ZF-Eger  2020/09/27  17-11
          FVSE - KESI  2020/10/04  15-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/09/13  18-8
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/09/20  11-7
          KSI SE - ZF-Eger  2020/09/27  15-5
          FVSE - KESI  2020/10/04  14-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/09/13  13-7
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/09/20  15-14
          KSI SE - ZF-Eger  2020/09/27  15-5
          FVSE - KESI  2020/10/04  6-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - MAFC A-TEAM  2020/09/20  11-9
          ELTE-BEAC - BVSC-Zugló Heavy T.  2020/09/27  10-11
          YBL WPC - MAFC A-TEAM  2020/09/27  6-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE  2020/10/03  5-18
          Váci VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/03  8-9
          YBL WPC I. - Oázis SC  2020/10/03  13-7
          SZVPS - MVLC-Miskolc  2020/10/03  17-2
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - AVE VE  2020/10/17  50-0
          Fehérvár VSE - Balaton VK 2.  2020/10/17  6-13
          Balaton VK 2. - AVE VE  2020/10/17  33-1
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2020/10/17  20-2
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - TVSE Vízilabda Kft  2020/09/26  19-5
          BHSE női OB.I - SZTE SZEGED  2020/10/10  7-21
          UVSE Hunguest Hotels - BHSE női OB.I  2020/10/16  23-6
          BHSE női OB.I - TVSE Vízilabda Kft  2020/10/24  
          III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft  2020/11/07  
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - SZNVE  2020/08/27  10-16
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC ifj Kupa - Tatabánya  2020/08/08  7-19
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC serd Kupa - Tatabánya  2020/08/08  10-12
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-6
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC gyerm Kupa - Tatabánya  2020/08/08  14-11
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-6
  2019/2020
     Titkár 126
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/09/07  12-6
          UVSE Hunguest Hotels - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/10/02  7-13
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/10/05  11-9
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2019/10/05  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/11/02  18-12
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/11/27  16-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2020/02/06  17-4
          VasasPlaket - DVSE  2020/03/07  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - CVSE  2019/10/05  8-6
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2019/10/12  11-10
          Neptun VSC - Oázis SC  2019/10/19  11-16
          KSI - YBL WPC  2019/11/28  22-8
          Neptun VSC - HVSC  2019/12/07  8-8
          BVSC-Zugló - DVSE  2019/12/11  14-15
          Neptun VSC - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  18-10
          KSI - Honvéd  2020/02/20  13-7
          Honvéd - Eszterházy SC  2020/02/29  10-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2019/10/26  8-10
          Jászberényi Felnőtt - MEAFC-Miskolc  2019/10/26  2-26
          PannErgy-MVLC-Miskol - GyAVC  2019/10/26  30-4
          MEAFC-Miskolc - Lamantinok  2019/10/26  18-7
          DVSE - Jászberényi Felnőtt  2019/10/26  42-1
          Lamantinok - GyAVC  2019/10/26  13-6
          Egri Vízmű SC - DVSE  2019/10/26  11-11
          MAFC-BME - KPSE  2019/11/09  12-10
          Váci VSE - SE VK  2019/11/09  5-6
          Sportliget - Poseidon VSE  2019/11/09  11-7
          MEAFC-Miskolc - DVSE  2019/11/30  12-11
          Lamantinok - Egri Vízmű SC  2019/11/30  3-19
          GyAVC - Jászberényi Felnőtt  2019/11/30  28-2
          PannErgy-MVLC-Miskol - MEAFC-Miskolc  2019/11/30  16-11
          Jászberényi Felnőtt - Lamantinok  2019/11/30  2-26
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2019/11/30  20-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/11/30  11-6
          DVSE - Poseidon VSE  2020/03/07  10-6
          HVSC - Soproni VSE  2020/03/07  16-9
          Poseidon VSE - Soproni VSE  2020/03/07  18-10
          HVSC - DVSE  2020/03/07  10-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2019/10/06  21-12
          UVSE Hunguest Hotels - Vidám Vízilovak  2019/10/06  8-9
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/10/27  4-8
          Váci VSE - Csongrád  2019/11/10  13-23
          PannErgy-MVLC-Miskol - Honvéd  2019/11/17  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/02/02  13-15
          YBL WPC - KVSE  2020/02/09  11-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2019/10/06  11-12
          UVSE Hunguest Hotels - Vidám Vízilovak  2019/10/06  7-5
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/10/27  6-22
          Váci VSE - Csongrád  2019/11/10  17-14
          PannErgy-MVLC-Miskol - honvéd  2019/11/17  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/02/02  9-10
          YBL WPC - KVSE  2020/02/09  15-5
          POLO Sport Club OBs - Győri VSE  2020/03/08  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2019/10/06  18-12
          UVSE Hunguest Hotels - Vidám Vízilovak  2019/10/06  10-12
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/10/27  11-10
          Váci VSE - Csongrád  2019/11/10  9-12
          PannErgy-MVLC-Miskol - Honvéd  2019/11/17  5-4
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/02/02  25-8
          YBL WPC - KVSE  2020/02/09  12-14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC KFT - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/09/29  16-5
          BVSC-Zugló Heavy T - YBL WPC  2019/09/29  11-16
          MAFC A-Team - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/10/02  8-8
          YBL WPC - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/10/06  18-4
          SOTE VKS - Octopus SE  2019/11/03  5-12
          Octopus SE - RETR-O-SC  2019/11/21  15-8
          SOTE VKS - ELTE-BEAC  2019/11/24  16-10
          OSC KFT - Octopus SE  2019/12/01  5-15
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd-Érd  2020/01/25  30-5
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/01/25  9-9
          ASI DSE - III. kerületi TVE  2020/01/25  13-4
          Honvéd-Érd - FTC-Telekom  2020/02/01  3-12
          III. kerületi TVE - Aquaworm Göd  2020/02/01  2-16
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/01  1-23
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - ASI-Vasas II.  2019/11/16  23-5
          VUA - YBL WPC II.  2019/11/16  2-20
          POLO SC BP2006 B - Aquaworm Waterpolo  2019/11/16  1-8
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/12/04  16-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC II.  2019/12/07  10-3
          VUA II - ASI-Kistarcsa II.  2019/12/07  7-7
          Sportliget - Aquaworm Waterpolo  2019/12/07  14-14
          Oxigén 2007 - Erzsébeti SMTK  2019/12/07  6-20
          FTC-Telekom - Printker Szegedi VPS  2020/02/15  15-6
          KESI - KSI SE  2020/02/15  6-13
          CVSE - UVSE  2020/02/15  9-20
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2020/02/15  17-11
          Sportliget - Erzsébeti SMTK  2020/02/29  4-13
          Aquaworm Waterpolo - ASI-Kistarcsa II.  2020/02/29  5-9
          VUA II - Oxigén 2007  2020/02/29  13-4
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Vasas SC  2020/01/12  5-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK  2019/11/16  19-0
          KVSE - AVUS  2019/11/16  1-25
          Velence Plus I - Soproni VSE  2019/11/16  4-20
          Oázis Nonprofit Kft - AVUS  2019/11/16  2-15
          KVSE - CVK  2019/11/16  2-6
          Velence Plus I - Oázis Nonprofit Kft  2019/11/16  4-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - Hungerit Szentes  2019/11/13  11-7
          III. Kerületi TVE - UVSE-Tungsram-Hungue  2019/11/22  5-23
          FTC Telekom - SZEGED SZTE  2020/02/08  16-10
          BHSE - BVSC-Zugló Diapolo  2020/02/12  7-24
          III. Kerületi TVE - Tatabánya  2020/03/06  15-7
          UVSE-Tungsram-Hungue - DUE-Maarsk Graphics  2020/03/11  11-10
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - UVSE-Tungsram-Hungue  2019/10/16  7-18
          III. kerületi TVE - UVSE Margitsziget  2019/11/05  18-6
          UVSE Margitsziget - FTC  2019/11/29  12-12
          UVSE-Tungsram-Hungue - UVSE Margitsziget  2020/02/14  23-6
          UVSE Margitsziget - III. kerületi TVE  2020/02/17  14-13
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/09/29  7-16
          UVSE Hunguest Hotels - Győri VSE  2019/10/20  27-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/01  18-9
          POLO Sport Club ifj - III. kerületi TVE  2020/02/16  12-15
          POLO Sport Club ifj - BVSC-Zugló  2020/03/08  6-18
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/09/29  7-10
          Ceglédi Lány - Fehérvár VSE  2019/10/13  12-9
          UVSE Hunguest Hotels - Győri VSE  2019/10/20  21-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/01  15-1
          POLO Sport Club serd - III. kerületi TVE  2020/02/16  10-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/09/29  13-4
          Ceglédi Lány - Fehérvár VSE  2019/10/13  20-4
          UVSE Hunguest Hotels - Győri VSE  2019/10/20  15-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI-Százhalombatta  2019/12/01  7-4
          POLO Sport Club gy - KSI-Százhalombatta  2020/02/16  5-21
          POLO Sport Club gy - BVSC-Zugló  2020/03/08  2-13
     Időmérő 1
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/28  12-12
  2018/2019
     Időmérő 4
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - UVSE  2018/10/28  12-9
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ASI-Vasas I.  2019/02/16  7-9
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/02/16  3-9
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/16  12-7
     Titkár 121
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2018/12/01  18-6
          UVSE Hunguest Hotels - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/26  5-16
          KSI - BHSE  2019/01/26  5-14
          VasasPlaket - DVSE  2019/01/26  10-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/04/17  17-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/05/17  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/12/15  9-16
          BHSE - HVSC  2019/02/09  14-7
          YBL WPC - Neptun VSC  2019/02/09  14-7
          YBL WPC - BHSE  2019/03/09  17-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Neptun VSC  2019/04/03  6-10
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - SZVTK  2019/05/25  12-8
          Erzsébeti SMTK - GyAVC  2019/05/25  7-5
          SZVTK - Balaton VK-Pápa  2019/05/25  14-14
          GyAVC - Fehérvár VSE  2019/05/25  16-10
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK-Pápa  2019/05/25  14-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/11  13-5
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  11-12
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          Oázis SC - HVSC  2019/02/17  7-10
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/24  26-7
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/11  9-11
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  29-7
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  8-10
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          Oázis SC - HVSC  2019/02/17  18-5
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/24  13-8
          BFSE - Aquaworm Serdülő  2019/03/24  14-11
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/11  7-11
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  16-11
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  8-7
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  12-4
          Oázis SC - HVSC  2019/02/17  10-3
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/24  5-9
          BFSE - Aquaworm Gyerek  2019/03/24  12-10
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sportliget  2018/11/18  7-15
          Octopus SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  24-4
          UVSE - RETR-O-SC  2019/04/07  13-8
          OSC Kft - Sportliget  2019/04/10  10-12
          SE VK - Sportliget  2019/04/14  9-14
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2019/04/30  15-17
          MESE - Sunday Boys  2019/05/02  23-13
          SE VK - YBL WPC  2019/05/16  10-13
          Octopus SE - RETR-O-SC  2019/05/19  22-9
          SE VK - Octopus SE  2019/05/30  11-13
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/15  5-21
          YBL WPC - HUVK SE  2018/12/15  1-15
          POLO SC BVLSZ2002 - BHSE  2018/12/15  11-13
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - JSM Alapítvány  2019/04/12  5-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/04/10  5-11
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2005 - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  6-9
          II. kerületi Sport - UVSE II.  2018/10/06  1-12
          Oxigén - ASI-Vasas II.  2018/10/06  8-11
          UVSE II. - BHSE  2019/04/27  7-12
          ASI-Vasas II. - Aquaworm Göd 2005  2019/04/27  0-11
          Oxigén - II. kerületi Sport  2019/04/27  7-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Százhalombatta  2018/11/24  15-15
          Fehérvár VSE - AVUS  2018/11/24  8-9
          POLO SC BVLSZ2006 - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/24  7-11
          ASI-Vasas - KSI SE II.  2018/11/24  12-2
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE I.  2019/04/07  5-6
          KSI SE I. - UVSE I.  2019/05/18  8-5
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/05/18  14-0
          A-HID OSC ÚJBUDA - YBL WPC  2019/05/18  9-5
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SE VK  2018/10/28  
          KESI - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/28  
          Ceglédi VSE - UVSE I.  2018/10/28  
          HUVK SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/10/28  
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE  2018/10/28  
          HUVK SE - FTC-Telekom  2019/03/10  
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/04/28  
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - BHSE-Dorog  2019/03/23  3-11
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/03/23  11-6
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/03/23  2-9
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2019/03/23  3-4
          GYŐRI VSE - BHSE-Dorog  2019/03/23  16-3
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/03/23  13-5
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - VÁCI VSE  2019/04/06  7-6
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/06  8-2
          VÁCI VSE - Soproni VSE  2019/04/06  2-8
          Kaposvár-Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  3-9
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/04/06  15-5
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - DFVE-TOPO  2019/03/09  3-14
          BFSE - POLO SC DVL2006  2019/03/09  0-24
          DFVE-TOPO - Mohács 3  2019/03/09  25-6
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2019/03/09  17-4
          Mohács 3 - BFSE  2019/03/09  7-15
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BHSE  2018/12/18  19-8
          BHSE - FTC-Telekom  2019/01/06  9-16
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-11
          RB - Tatabánya - Szeged SZTE  2019/02/23  6-6
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/16  15-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  0-22
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  17-6
          FTC-Telekom - SZNVEIF  2018/12/09  5-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  5-12
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  28-7
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  13-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  0-11
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-7
          FTC-Telekom - SZNVES  2018/12/09  16-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  9-13
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  17-4
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  8-3
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  4-12
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-4
          FTC-Telekom - SZNVEGY  2018/12/09  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  9-5
          HVSC - KESI  2019/02/24  3-18
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/02/24  5-4
          CeglédAlap - HVSC  2019/02/24  12-6
          KESI - Fehérvár VSE  2019/02/24  12-2
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  16-15
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  12-9
  2017/2018
     Titkár 5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2018/06/09  5-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - OSC VSE II.  2018/05/05  2-23
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok