Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kádár Ildikó
Születési dátum: 1994-10-07
Város: Szentes
Szezon Meccs
  2020/2021
     Titkár 10
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - KSI SE  2020/08/01  14-4
          METALCOM SZENTES - ZF-Eger  2020/08/01  6-8
          SZVE - A-Híd VasasPlaket  2020/08/02  7-19
          Kaposvári VK - PannErgy-Miskolc  2020/08/02  10-8
          A-Híd VasasPlaket - Kaposvári VK  2020/08/02  17-7
          PannErgy-Miskolc - SZVE  2020/08/02  11-8
       Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - Gyula  2020/10/11  16-1
          SZVPS - Csongrád  2020/10/11  11-8
          MVSK - Szolnoki Dózsa  2020/10/11  0-15
          Szentes Lány - Békéscsaba  2020/10/11  6-9
     Időmérő 4
       Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - KESI  2020/10/18  19-4
          Legrand Szentes - Békéscsaba  2020/10/18  15-3
          KÖLYÖK POLO - HVSC  2020/10/18  3-13
          Invictus Sc - Szolnoki Dózsa  2020/10/18  0-15
  2019/2020
     Titkár 29
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE Serdülő csapat - DMTK-KVSE  2020/02/29  12-4
          Szentes Üdülőközpont - Crisul Oradea  2020/02/29  6-15
          P.C.Oradea - Invictus SC  2020/02/29  26-4
          PPT - Szolnoki Dózsa  2020/02/29  12-14
          Invictus SC - SVSE Serdülő csapat  2020/02/29  8-13
          Crisul Oradea - Szolnoki Dózsa  2020/02/29  7-18
          DMTK-KVSE - Szentes Üdülőközpont  2020/02/29  10-22
          PPT - P.C.Oradea  2020/02/29  10-21
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Szeged Dél-kelet 3  2020/02/02  14-25
          HVSC - DMTK-KVSE  2020/02/02  12-9
          Invictus SC - Szentes Lány  2020/02/02  10-12
          Szeged Dél-kelet 3 - HVSC  2020/02/02  6-7
          Szentes Lány - DMTK-KVSE  2020/02/02  20-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2019/11/17  6-5
          Szegedi VPS II - Gyula  2019/11/17  15-3
          Yordo Szentes - HVSC  2019/11/17  10-3
          AQUA SE - Csongrád  2019/11/17  1-10
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2019/11/17  2-14
          ZF-Eger - CRIORD  2020/02/09  7-8
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2020/02/09  10-6
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2020/02/09  12-15
          Vkv - ZF-Eger  2020/02/09  7-7
          CRIORD - Szegedi VPS  2020/02/09  10-10
          CRIORD - Szolnoki Dózsa  2020/03/07  8-11
          Vkv - Legrand Szentes  2020/03/07  9-9
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2020/03/07  9-7
          Legrand Szentes - CRIORD  2020/03/07  13-8
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2020/03/07  10-5
          Vkv - Szegedi VPS  2020/03/07  8-7
  2018/2019
     Titkár 55
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
     Időmérő 14
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/05/11  6-18
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/11  18-3
          Invictus SC - SVSE  2019/05/11  12-12
          Békéscsaba - DMTK-KVSE  2019/05/11  20-8
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-18
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  4-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  6-31
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  11-16
  2017/2018
     Titkár 29
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/04/29  5-14
          Koelner-Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  6-31
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt Csongrád - HVSC  2018/04/29  10-7
          Aeroprodukt Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  11-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - HVSC  2018/04/29  14-4
          Vestfrost-Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  8-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes B - AQUA SE  2018/05/05  7-5
          CSSV Cj - Szolnoki Dózsa  2018/05/05  7-9
          AQUA SE - KESI  2018/05/05  8-15
          CSSV Cj - Szentes B  2018/05/05  6-13
          Szolnoki Dózsa - KESI  2018/05/05  10-18
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - SK HORNETS  2018/06/09  3-11
          Koelner-Csongrád - SPA  2018/06/09  9-4
          Békéscsaba - Szegedi VPS II.  2018/06/09  11-7
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/06/09  5-9
          SPA - Békéscsaba  2018/06/09  5-10
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2018/06/09  6-23
          Szentes Lány - Invictus SC  2018/06/10  16-8
          Gyula - Szentes Lány  2018/06/10  3-22
          B.Sport - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/10  17-7
          Invictus SC - SZNVE 2005  2018/06/10  3-18
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/06/10  24-1
          SZNVE 2005 - B.Sport  2018/06/10  2-9
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Békéscsaba  2018/04/28  10-2
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/04/28  2-11
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/04/28  2-8
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/04/28  6-2
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/04/28  10-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ecorgan-Csongrád - FTC Utánpótlás  2018/04/29  12-7

Női OB I

BVSC Zugló - ZF-Eger

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels

2020. nov. 14. 14:15

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok