Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kádár Ildikó
Születési dátum: 1994-10-07
Város: Szentes
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 39
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
     Időmérő 6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  
  2017/2018
     Titkár 29
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/04/29  5-14
          Koelner-Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  6-31
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt Csongrád - HVSC  2018/04/29  10-7
          Aeroprodukt Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  11-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - HVSC  2018/04/29  14-4
          Vestfrost-Csongrád - Kaposvári VK  2018/05/27  8-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes B - AQUA SE  2018/05/05  7-5
          CSSV Cj - Szolnoki Dózsa  2018/05/05  7-9
          AQUA SE - KESI  2018/05/05  8-15
          CSSV Cj - Szentes B  2018/05/05  6-13
          Szolnoki Dózsa - KESI  2018/05/05  10-18
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - SK HORNETS  2018/06/09  3-11
          Koelner-Csongrád - SPA  2018/06/09  9-4
          Békéscsaba - Szegedi VPS II.  2018/06/09  11-7
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/06/09  5-9
          SPA - Békéscsaba  2018/06/09  5-10
          Szegedi VPS II. - SK HORNETS  2018/06/09  6-23
          Szentes Lány - Invictus SC  2018/06/10  16-8
          Gyula - Szentes Lány  2018/06/10  3-22
          B.Sport - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/10  17-7
          Invictus SC - SZNVE 2005  2018/06/10  3-18
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/06/10  24-1
          SZNVE 2005 - B.Sport  2018/06/10  2-9
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Békéscsaba  2018/04/28  10-2
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/04/28  2-11
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/04/28  2-8
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/04/28  6-2
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/04/28  10-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ecorgan-Csongrád - FTC Utánpótlás  2018/04/29  12-7

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic

2019. ápr. 26. 18:45

E.ON Férfi OB I

A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2019. ápr. 27. 19:00


m4sport.hu ONLINE

Női OB I

DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels

2019. ápr. 30. 18:45

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic

2019. máj. 04. 15:00

2004-es B fiú válogatott edzés, 2019.04.23. (Fotók: Madar Dávid)
Medencén kívül, 2019.04.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok