Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Godova Gábor
Születési dátum: 1964-05-21
Város: Szentendre
Szezon Meccs
  2020/2021
     Ellenőr 52
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZVE  2020/09/02  16-6
          Honvéd - TVSE Vízilabda Kft  2020/09/12  15-6
          METALCOM SZENTES - ZF-Eger  2020/09/23  7-7
          PVSK Mecsek Füszért - KSI SE  2020/10/17  18-13
          TVSE Vízilabda Kft - Kaposvári VK  2020/11/10  
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/10  7-18
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - PTE-PEAC  2020/10/17  10-13
          FVSE - Győri VSE  2020/10/17  15-7
          Soproni VSE - Tatabánya  2020/10/17  4-15
          Győri VSE - Balaton VK  2020/10/17  7-10
          Soproni VSE - FVSE  2020/10/17  7-12
          Balaton VK - PTE-PEAC  2020/10/17  7-20
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - OSC ÚJBUDA  2020/07/25  4-14
          METALCOM SZENTES - SZVE  2020/07/25  14-9
          METALCOM SZENTES - DVSE  2020/07/25  10-9
          SZVE - OSC ÚJBUDA  2020/07/25  4-17
          DVSE - SZVE  2020/07/26  5-9
          OSC ÚJBUDA - METALCOM SZENTES  2020/07/26  15-6
          SZVE - DVSE  2020/08/08  14-13
          UVSE HUnguest Hotels - KSI SE  2020/08/08  16-8
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - AVUS  2020/07/15  13-6
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-12
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2020/09/20  6-8
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  15-9
          Tatabánya - FVSE  2020/10/31  
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - AVUS  2020/07/15  14-3
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  15-13
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2020/09/20  15-17
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  18-7
          Tatabánya - FVSE  2020/10/31  
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - AVUS  2020/07/15  16-10
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-18
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2020/09/20  11-15
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  11-13
          Tatabánya - FVSE  2020/10/31  
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2020/09/30  24-8
          BVSC Zugló - ZF-Eger  2020/10/24  
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          HUNGERIT SZENTES - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/11  15-10
          BVSC-Zugló - III. kerületi TVE  2020/08/21  5-0
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Győri VSE  2020/10/25  
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DFVE  2020/08/29  11-13
          BVSC-Zugló - Tatabánya  2020/08/29  11-7
          FTC-Telekom - Tatabánya  2020/08/29  15-12
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/29  9-10
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  23-4
          DFVE - Győri VSE  2020/10/25  
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  33-4
          DFVE - Győri VSE  2020/10/25  
  2019/2020
     Ellenőr 89
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/01/31  7-11
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/05  9-15
          Szolnoki Dózsa - Honvéd  2020/03/07  10-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - YBL WPC  2019/11/15  14-12
          CVSE - Oázis SC  2019/11/16  10-13
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/11/30  9-22
          Eszterházy SC - YBL WPC  2019/12/14  8-8
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/08  11-15
          Kaposvári VK - TVSE  2020/02/15  10-10
          YBL WPC - Kaposvári VK  2020/02/22  12-9
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/22  16-21
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2020/03/07  12-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/07  4-21
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/09/07  13-15
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/22  19-11
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/22  9-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - Vasas SC  2019/09/22  6-12
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2019/09/22  17-19
          YBL WPC - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  14-13
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/10/06  5-17
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-13
          Honvéd - KVSE  2020/02/02  10-8
          YBL WPC - TVSE  2020/02/02  7-12
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2020/02/16  10-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2019/09/07  14-8
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2019/09/07  12-7
          YBL WPC - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  7-9
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/10/06  21-17
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-8
          honvéd - KVSE  2020/02/02  21-2
          YBL WPC - TVSE  2020/02/02  12-11
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2020/02/16  21-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/09/07  11-12
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/07  12-17
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/22  6-9
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/22  17-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - Vasas SC  2019/09/22  11-14
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2019/09/22  9-10
          YBL WPC - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  9-12
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/10/06  13-20
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-12
          Honvéd - KVSE  2020/02/02  6-17
          YBL WPC - TVSE  2020/02/02  6-9
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2020/02/16  9-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Vidám Vízilovak  2019/09/29  5-15
          1427 JSMA - RETR-O-SC  2019/09/29  5-9
          Sportliget - Vidám Vízilovak  2019/10/27  10-11
          1427 JSMA - Oázis SC 2.  2019/12/01  8-13
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC  2019/12/01  10-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - BVSC-Zugló  2019/10/05  10-11
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/05  14-6
          YBL WPC II. - CVSE  2019/10/05  12-4
          YBL WPC I. - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2020/02/22  13-5
          KPS - CVSE  2020/02/22  4-30
          Sportliget - Vasas SC  2020/02/22  5-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - CVSE  2019/11/16  3-18
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Vasas SC  2020/01/12  5-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2019/09/28  11-12
          LFÁ-ZF-Eger - Tatabánya  2019/10/05  18-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2019/10/09  12-17
          BHSE - FTC Telekom  2019/10/12  3-20
          Hungerit Szentes - SZEGED SZTE  2019/11/09  12-11
          Tatabánya - BHSE  2019/11/13  16-9
          DUE-Maarsk Graphics - III. Kerületi TVE  2020/03/10  14-5
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - UVSE Margitsziget  2019/11/05  18-6
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2019/11/27  7-6
          UVSE-Tungsram-Hungue - UVSE Margitsziget  2020/02/14  23-6
          UVSE Margitsziget - III. kerületi TVE  2020/02/17  14-13
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - BHSE  2019/10/26  24-3
          LFÁ-ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphic  2019/10/26  8-11
          DUE-Maarsk Graphic - Hungerit Szentes  2019/12/07  14-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVEIF  2019/10/30  20-8
          III. kerületi TVE - FTC-Telekom  2019/11/10  4-14
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  12-13
          POLO Sport Club ifj - DFVE  2019/12/01  14-10
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2020/01/25  21-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/08  25-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVESE  2019/10/30  7-10
          III. kerületi TVE - FTC-Telekom  2019/11/10  4-20
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  7-10
          POLO Sport Club serd - DFVE  2019/12/01  6-17
          BVSC-Zugló - SZNVESE  2020/01/25  16-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/08  16-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVEGY  2019/10/30  8-15
          KSI-Százhalombatta - FTC-Telekom  2019/11/10  10-3
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  15-13
          POLO Sport Club gy - DFVE  2019/12/01  7-23
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2020/01/25  16-5
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/08  11-9
  2015/2016
     Játékvezető 23
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - EBP Tatabánya  2015/10/03  11-98/10 (80%)
          Valdor Szentes - Szolnok  2016/02/13  9-168.5/10 (85%)
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport Egye - Neptun VSC  2015/09/26  7-129/10 (90%)
          Racionet H - OSC VSE  2015/12/05  7-98/10 (80%)
          Neptun VSC - Csabai Csirkefogók V  2016/03/05  12-79/10 (90%)
          Neptun VSC - Tiszavirág SZVPS  2016/04/06  11-79/10 (90%)
          Racionet H - HVSC  2016/04/28  11-108.5/10 (85%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  27-59.5/10 (95%)
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-209.5/10 (95%)
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-99/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  27-59.5/10 (95%)
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-189.5/10 (95%)
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-149/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  20-119/10 (90%)
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-229.5/10 (95%)
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KSI SE  2016/05/27  13-109/10 (90%)
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - YBL WPC  2015/09/20  3-1710/10 (100%)
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Sport Club  2015/11/18  24-78/10 (80%)
          OSC Vízilabda Sporte - BVSC- Zugló  2015/11/18  8-128/10 (80%)
          Oázis Sport Club - BVSC- Zugló  2015/11/18  7-248/10 (80%)
          KSI SE - OSC Vízilabda Sporte  2015/11/26  10-189.5/10 (95%)
          OSC Vízilabda Sporte - Oázis Sport Club  2015/11/26  17-69.5/10 (95%)
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/11/26  13-69.5/10 (95%)
  2014/2015
     Időmérő 15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - DOMINO AVU  2015/06/14  7-7
          EVSC - A-HÍD OSC   2015/06/14  5-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2015/03/01  15-16
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  12-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló SE  2014/11/22  10-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - JSMA  2015/03/07  32-2
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/04/25  12-6
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/04/25  8-8
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/05/16  9-6
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/05/16  3-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvár Vízilab  2015/02/14  16-4
          Kaposvár Vízilab - BVSC-Póló  2015/02/14  5-15
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KEAC - ASI DSE  2015/02/01  5-20
          Sportliget SE - UVSE II.  2015/02/08  
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
     Játékvezető 64
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - PVSK-MECSEK F.  2015/03/07  18-78.5/10 (85%)
          BVSC Wáberer - Szolnok  2015/03/21  10-209/10 (90%)
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - Tiszavirág SZVPS  2015/02/28  15-79/10 (90%)
          EKF SC - Tatabányai Vízmű  2015/04/11  11-128/10 (80%)
          KESI - BVSC- Zugló  2015/04/18  2-169.5/10 (95%)
          YBL Water Polo C - Honvéd UVKSE  2015/05/16  11-78/10 (80%)
          Neptun VSC - MVLC Miskolci Ví  2015/05/23  6-167/10 (70%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vízilabd - A-HÍD OSC   2015/06/14  13-158/10 (80%)
          Szegedi Vízilabd - DOMINO AVU  2015/06/14  12-189/10 (90%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-Híd OSC - Százhalombattai   2014/12/07  15-88/10 (80%)
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2015/03/01  7-107/10 (70%)
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  6-109/10 (90%)
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  10-98/10 (80%)
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/04/28  7-128/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2015/03/01  7-89/10 (90%)
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  11-69/10 (90%)
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  4-198/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  12-159/10 (90%)
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  14-169/10 (90%)
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda D - Budaörsi UVVSE  2015/03/28  6-129/10 (90%)
          MAFC - Schönherz - RETR-O-SC Közhas  2015/04/12  9-179/10 (90%)
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-58/10 (80%)
          1427 VSE - Bánki SundayBoys  2015/05/03  9-710/10 (100%)
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhas  2015/05/03  7-89/10 (90%)
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2014/11/22  13-1310/10 (100%)
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2014/11/22  7-189/10 (90%)
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/03/21  8-139/10 (90%)
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/04/25  6-1210/10 (100%)
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - OSC Ifi   2015/03/07  2-3710/10 (100%)
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2015/03/07  23-510/10 (100%)
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/25  6-1510/10 (100%)
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2015/04/25  11-109/10 (90%)
          Honvéd Utánpótlá - Cívis Póló VSE  2015/05/16  6-68.5/10 (85%)
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/05/16  14-1310/10 (100%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/02/14  23-39.5/10 (95%)
          Vidám Vízilovak - Váci Vízilabda S  2015/02/14  8-98/10 (80%)
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Budafóka XXII. k  2014/11/15  7-9
          Vodafone Pólósul - Fehérvár Póló Sp  2014/11/15  11-3
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          OSC VSE - Fehérvár Póló Sp  2014/11/15  6-6
          Honvéd Utánp. I. - Bókay - KSI  2014/12/06  14-010/10 (100%)
          Kaposvár VK II. - Tatabányai Vízmű  2014/12/06  1-2910/10 (100%)
          FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Fői  2014/12/13  22-010/10 (100%)
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2014/12/13  2-710/10 (100%)
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár VK I.  2015/02/21  11-69.5/10 (95%)
          Domino Avus - Vidám Vízilovak   2015/02/21  9-79/10 (90%)
          OSC VSE - Dunaújvárosi Fői  2015/02/21  9-79.5/10 (95%)
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/03/28  15-49.5/10 (95%)
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/03/28  8-119/10 (90%)
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - 1427 VSE  2015/02/01  14-69/10 (90%)
          Kaposvár VK - Oázis SC  2015/02/01  13-88/10 (80%)
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-78.5/10 (85%)
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-108/10 (80%)
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  16-12
          A-Híd OSC - MVLC Miskolci Vízila  2015/06/07  5-18.5/10 (85%)
          MVLC Miskolci Vízila - HKPS  2015/06/07  2-108.5/10 (85%)
          HKPS - A-Híd OSC   2015/06/07  4-148.5/10 (85%)
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  15-59.5/10 (95%)
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - UVSE  2014/10/25  21-59/10 (90%)
          Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes  2015/03/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/03/31  6-108.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Győri Vízisport   2014/12/06  7-2010/10 (100%)
          DFVE - Szentes  2015/03/14  8-159/10 (90%)
          ZF-Eger - Szentes  2015/04/11  13-139/10 (90%)
  2010/2011
     Játékvezető 14
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport - Tipo VSC  2011/05/07  10-7
          HEGYVIDÉK-YBL - Tatabányai Vízmű  2011/05/07  10-6
          HEGYVIDÉK-YBL - HVSE  2011/05/14  17-5
          Egri Vízmű Sport - Kanizsa Vízilabd  2011/05/21  8-8
          KSI SE - EKF-EGERFOOD-IMO  2011/05/28  6-5
          KSI SE - AVSE  2011/06/11  16-13
          Bánki Vízisport - Egri Vízmű Sport  2011/06/18  14-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2011/05/14  4-245/5 (100%)
           Honvéd - Szolnok  2011/05/27  23-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2011/05/14  4-3
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - PVSK  2011/05/06  5-11
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2011/05/15  6-5
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - DVSI  2011/05/08  10-152/3 (67%)
          DVSI - Szentesi Vízilab  2011/05/08  20-163/3 (100%)
     Időmérő 3
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2011/05/14  6-7
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2011/05/08  9-12
          Szeged - Honv POLO  2011/05/08  14-11
  2009/2010
     Játékvezető 15
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - MAFC  2009/09/19  7-7
          CVSE - Egri Vízmű Sport  2010/05/29  13-11
          SZVPS - Tatabányai Vízmű  2010/06/05  10-11
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - CVSE  2010/06/06  10-5
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FPSE - Hódmezővásárhely  2010/05/23  7-11
          PVSK - Hírös VSE  2010/05/30  21-6
          Kaposvár - Szolnok  2010/06/04  12-10
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FPSE - Hódmezővásárhely  2010/05/23  4-3
          PVSK - CVSE  2010/05/30  4-2
          Kaposvár - OSC  2010/06/04  7-9
          OSC - CVSE  2010/06/06  7-6
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi UVTE - Fehérvár PSE  2010/06/05  12-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI - Szentesi VK  2009/10/10  1-8
          UVSE - Héraklész II.  2009/10/10  17-6
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - ASI  2010/06/05  12-6
     Időmérő 5
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár - OSC  2010/06/04  10-12
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - UVSE II.  2010/06/06  8-10
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ASI  2010/06/05  14-7
          KESI - Eger  2010/06/05  10-9
          Szeged - KESI  2010/06/05  11-11

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok