Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Roszik Ágnes Anetta
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 33
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI  2018/11/07  13-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - KVSE  2018/09/29  6-15
          Vasas SC - Ceglédi VSE  2018/10/06  14-11
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  12-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  13-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  15-14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - SE VK  2018/10/07  5-11
          HETE - 1427 VSE  2018/10/14  6-5
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
          ELTE-BEAC - Octopus SE  2018/11/11  10-23
          KPSE-KEAC - Jog-Ászok VSK  2018/11/11  18-9
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2018/11/25  5-20
          Sportliget - Octopus SE  2018/11/25  9-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/12/09  4-15
          HETE - MESE  2018/12/09  13-15
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Serdülő - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  12-7
          FTC-Telekom - Vasas Serdülő II.  2018/10/06  13-7
          KSI SE - Vízilovak  2018/10/06  22-4
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/01  14-10
          BVSC-Zugló - Oázis SC Serdülő  2018/12/01  13-10
          KSI SE - FTC-Telekom  2018/12/01  14-8
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/12/09  9-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  25-15
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  17-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  13-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  20-22
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-7
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  7-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  5-9
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-4
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  12-5
     Titkár 118
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2018/10/20  15-8
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/11/24  8-12
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/28  8-8
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC 113 - Kaposvári VK  2018/09/28  6-19
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/13  20-14
          BHSE - EKE SC  2018/10/27  5-12
          BVSC-Zugló - Swietelsky Bcsaba  2018/11/10  18-5
          MAFC 113 - BVSC-Zugló  2018/12/12  
          MAFC 113 - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/15  
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/09/22  10-13
          Százhalombatta - Balaton VK-Pápa  2018/09/22  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2018/09/22  15-3
          Balaton VK-Pápa - GYŐRI VSE  2018/09/22  7-13
          Soproni VSE - TVSE  2018/09/22  6-9
          Fehérvár VSE - Százhalombatta  2018/09/22  9-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/16  8-7
           -   2018/12/16  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  20-1
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  20-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  9-4
          HUVK SE II - BFSE  2018/09/30  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  23-11
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  8-11
          HUVK SE II - BFSE  2018/09/30  23-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  19-7
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Jog-Ászok VSK  2018/09/30  12-10
          YBL WPC - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/09/30  18-7
          Octopus SE - Sunday Boys  2018/10/04  16-7
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló  2018/12/02  11-8
          SE VK - HETE  2018/12/02  10-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/11/03  6-8
          Vasas Serdülő II. - Oázis SC Serdülő  2018/11/03  12-9
          Vízilovak - FTC-Telekom  2018/11/03  7-13
          Oázis SC Serdülő - KSI SE  2018/12/11  3-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KPS  2018/11/24  13-5
          HUVK SE - JSM Alapítvány  2018/11/24  5-5
          Váci VSE - Oázis SC Ifi  2018/11/24  8-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2018/11/24  6-9
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/11/10  5-11
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/10  1-15
          KSI SI I. - UVSE  2018/11/10  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/10  10-6
          Oázis SC - HUVK SE  2018/11/10  4-18
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - UVSE II.  2018/10/20  10-7
          ASI-Vasas II. - II. kerületi Sport  2018/10/20  4-4
          POLO SC BVLSZ2005 - Oxigén  2018/10/20  18-5
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  
          BVSC-Zugló - Aquaworm Göd 2005  2018/12/15  
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - BVSC-Zugló II  2018/09/29  1-16
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/09/29  15-0
          FTC-Telekom II. - VUK Kistarcsa  2018/09/29  7-5
          Szegedi Vps - KÓPÉ ÚVSE  2018/10/27  16-12
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/10/27  18-13
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - YBL WPC I.  2018/10/27  9-9
          UVSE - BHSE  2018/10/27  18-3
          BVSC-Zugló II - VUK Kistarcsa  2018/12/08  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Városgazda UA  2018/12/08  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - YBL WPC II.  2018/12/08  2-2
          Balaton VK - FTC-Telekom II.  2018/12/08  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/12/15  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/12/11  16-8
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Balaton VK  2018/11/17  13-19
          Velence Plus I. - BUSC  2018/11/17  5-4
          Balaton VK - VÁCI VSE  2018/11/17  3-3
          BUSC - DFVE  2018/11/17  6-22
          VÁCI VSE - Velence Plus I.  2018/11/17  23-5
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PSN Zrt.  2018/11/18  2-9
          DFVE I (leány) - Kaposvári VK  2018/11/18  2-12
          PSN Zrt. - DFVE II (fiú)  2018/11/18  6-1
          Kaposvári VK - Sportliget  2018/11/18  12-2
          DFVE II (fiú) - DFVE I (leány)  2018/11/18  0-7
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Sportliget  2018/10/14  
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/10/14  
          PSN Zrt. II. - Sportliget  2018/10/14  
          DFVE - Kanizsa VSE  2018/10/14  
          PSN Zrt. II. - Kaposvári VK  2018/10/14  
          Kanizsa VSE - PSN Zrt.  2018/10/14  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2018/10/06  14-4
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/20  8-9
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/10  12-9
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/28  7-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2018/12/01  4-14
          POLO Sport Club Utp - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  7-18
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/12/01  5-19
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2018/12/01  9-19
          Bánki VSE - POLO Sport Club Utp  2018/12/01  9-10
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - HUNGERIT SZENTES  2018/11/16  15-8
           -   2018/12/16  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  9-16
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  9-18
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  25-1
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  14-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  13-8
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  12-10
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  19-2
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  9-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  11-3
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  15-16
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  17-2
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  13-4
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Leány 2005 - BVSC-Zugló  2018/10/13  0-17
          Yordo Szentes - FTC-Telekom  2018/10/13  7-13
          Oxigén - KSI-Százhalombatta  2018/10/13  0-21
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  5-4
  2017/2018
     Időmérő 20
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          Racionet Honvéd - CONTITECH SZEGED  2017/10/11  15-5
          Racionet Honvéd - Metalcom Szentes  2018/01/31  11-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC VSE  2018/05/26  7-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/24  6-11
          Ozorai-Faterpóló VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/08  10-10
          Kertészeti Egyetem A - MAFC A-Team  2017/10/08  8-6
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC Heavy Tools  2017/10/15  11-11
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/15  7-9
          Semmelweis VKS - Sportliget S.E.  2018/05/13  17-8
          BVSC Heavy Tools - OSC Kft.  2018/06/10  6-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Győri VSE  2018/05/05  8-7
          AVUS - HUVK SE  2018/05/05  16-5
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  11-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  24-1
     Titkár 368
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/11/18  8-9
          FTC PQS Waterpolo - Kaposvári VK  2017/11/22  23-6
          Racionet Honvéd - PannErgy-MVLC  2017/12/04  9-9
          FTC PQS Waterpolo - DEBRECEN  2018/01/27  15-9
          UVSE - Kaposvári VK  2018/02/03  7-11
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/03  10-9
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/03/10  9-5
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/10  12-5
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/23  11-12
          UVSE - CONTITECH SZEGED  2018/04/21  14-2
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/25  8-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2018/05/02  8-7
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/12  9-8
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/19  14-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Kaposvári VK  2017/09/30  16-4
          Dunakanyar - KSI SE  2017/10/14  6-18
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/10/21  10-8
          YBL WPC - Racionet Honvéd  2017/10/28  14-5
          ASI DSE - KSI SE  2017/10/28  13-25
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          UVSE - KVSE  2017/11/18  8-6
          YBL WPC - DVSE  2017/11/25  9-7
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/02  8-9
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2017/12/09  11-4
          BVSC-Zugló - Neptun VSC  2017/12/16  14-10
          Dunakanyar - Racionet Honvéd  2018/02/09  9-16
          Racionet Honvéd - YBL WPC  2018/03/03  4-14
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          KVSE - Vasas SC  2018/03/14  12-5
          Vasas SC - MAFC "112"  2018/03/21  15-11
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/05/10  10-14
          Neptun VSC - Racionet Honvéd  2018/05/23  10-8
          Vasas SC - DVSE  2018/06/05  10-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - PÁPAI SE  2018/03/24  9-18
          BME - SZÖRF  2018/03/24  17-9
          PÁPAI SE - SZÖRF  2018/03/24  15-21
          BME - GyAVC  2018/03/24  11-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2017/11/26  19-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          Oázis Ifi - Szvse  2017/10/08  17-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2017/10/29  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  9-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  5-11
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  17-5
          Market-Vasas - UVSE  2018/02/04  7-9
          HKPSE - YBL WPC  2018/02/16  6-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  8-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2018/04/15  10-14
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  13-11
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  11-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          Oázis SC Serdülő - Szvse  2017/10/08  13-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2017/10/29  7-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  4-16
          Váci VSE - UVSE II.  2017/12/03  5-22
          Váci VSE - HUVK SE II  2017/12/10  14-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  13-14
          Váci VSE - KVSE  2018/01/28  16-13
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  19-4
          Market-Vasas - UVSE I.  2018/02/04  6-17
          Honvéd KPS - YBL WPC  2018/02/16  7-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  4-8
          Váci VSE - Vizilovak  2018/03/04  7-20
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/15  12-11
          Váci VSE - HUVK SE II  2018/04/22  12-4
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  17-9
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  13-11
          Váci VSE - KVSE  2018/05/20  10-2
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2018/06/09  15-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          Oázis SC Gyerek - Szvse  2017/10/08  14-9
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2017/10/29  9-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  4-8
          Váci VSE - UVSE II.  2017/12/03  6-14
          Váci VSE - HUVK SE II  2017/12/10  19-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  12-18
          Váci VSE - KVSE  2018/01/28  8-14
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  25-10
          Market-Vasas - UVSE I.  2018/02/04  5-17
          Honvéd KPS - YBL WPC  2018/02/16  4-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  4-8
          Váci VSE - Vizilovak  2018/03/04  4-7
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/15  7-13
          Váci VSE - HUVK SE II  2018/04/22  24-7
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  19-9
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  11-6
          Váci VSE - KVSE  2018/05/20  11-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/09/30  21-3
          HUVK SE - Városgazda Utánpótlá  2017/09/30  23-4
          YBL WPC - DFVE-TOPO  2017/09/30  9-3
          KSI SE - BVSC  2018/02/17  5-0
          HUVK SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/17  12-3
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2018/02/17  9-8
          OSC VSE - Crisul Oradea I.  2018/02/17  9-4
          Honvéd-Érd - Honvéd Kölyök Polo S  2018/03/03  8-15
          OSC VSE II. - Cápa VK  2018/03/03  5-0
          Vasas Sport Club - DFVE-TOPO  2018/03/03  14-6
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
          KSI SE - OSC VSE  2018/06/05  15-2
          OSC VSE - BVSC  2018/06/13  5-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE   2017/09/25  7-11
          KSI SE - MVLC  2018/02/10  15-7
          UVSE - JSMA  2018/02/10  21-2
          OSC VSE - BVSC  2018/02/10  9-12
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2018/02/10  21-4
          FTC Utánpótlás - Komplex Póló Suli SE  2018/02/10  22-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/02/24  8-6
          Oázis SC - UVSE   2018/03/17  14-9
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/04/18  11-13
          MVLC - BVSC  2018/06/02  14-10
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2018/06/09  17-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Jog-Ászok VSK  2017/09/24  15-7
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/09/24  16-11
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2017/10/26  6-9
          YBL WPC - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/11/05  20-9
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/11/05  9-6
          UVSE - HETE  2017/11/19  11-7
          Kertészeti Egyetem A - OSC Kft.  2017/11/19  8-6
          BVSC Heavy Tools - MAFC A-Team  2017/12/03  11-7
          MAFC "112" - YBL WPC  2017/12/03  8-12
          Oázis Nonprofit Kft. - 1427 VSE  2017/12/03  10-9
          UVSE - Octopus SE  2017/12/10  6-16
          Kertészeti Egyetem A - RETR-O-SC Közhasznú   2017/12/10  5-6
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2017/12/17  14-9
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Suli SE  2018/02/25  16-9
          OSC Kft. - MAFC A-Team  2018/03/18  7-10
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/20  13-13
          Sunday Boys - 1427 VSE  2018/03/27  10-13
          Oázis Nonprofit Kft. - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/08  17-13
          HETE - Jog-Ászok VSK  2018/04/08  14-4
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2018/04/08  4-9
          ELTE Vízilabda DSK - Sunday Boys  2018/04/10  8-9
          UVSE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/04/15  5-9
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2018/04/15  5-10
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Kertészeti Egyetem A - Octopus SE  2018/04/29  11-12
          MAFC A-Team - Komplex Póló Suli SE  2018/04/29  9-6
          1427 VSE - Oázis SC  2018/05/06  9-18
          Sportliget S.E. - MAFC A-Team  2018/05/06  6-8
          YBL WPC - UVSE  2018/05/06  6-5
          Jog-Ászok VSK - BVSC Heavy Tools  2018/05/10  7-11
          Oázis Nonprofit Kft. - Sunday Boys  2018/05/13  19-10
          BVSC Heavy Tools - Komplex Póló Suli SE  2018/05/13  17-8
          MAFC "112" - OSC VSE  2018/05/15  12-14
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis SC  2018/05/20  7-17
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2018/05/20  15-11
          Sportliget S.E. - BVSC Heavy Tools  2018/05/24  9-7
          RETR-O-SC Közhasznú - MAFC "112"  2018/05/27  9-7
          Jog-Ászok VSK - Sportliget S.E.  2018/05/27  12-18
          Csepeli VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/27  4-15
          MAFC "112" - Octopus SE  2018/05/31  8-14
          ELTE Vízilabda DSK - Csepeli VSE  2018/06/03  0-5
          HETE - BVSC Heavy Tools  2018/06/03  11-6
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/06/07  10-7
          Octopus SE - YBL WPC  2018/06/15  11-7
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/15  8-7
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/16  9-6
          Octopus SE - OSC VSE  2018/06/16  7-6
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Aquaworm Kft  2017/09/02  37-0
          BVSC - Makarska  2017/09/02  5-0
          Aquaworm Kft - Szegedi Vizipóló Sul  2017/09/02  2-30
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - BVSC  2017/10/07  1-25
          Bókay-KSI - Vasas Sport Club  2017/10/07  1-19
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2017/10/07  13-3
          Oázis SC - OSC VSE II.  2017/10/07  14-7
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/10/07  14-16
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2017/12/02  2-11
          BVSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/12/02  18-9
          OSC VSE - OSC VSE II.  2017/12/02  15-6
          Vidám Vízilovak VSC - FTC Utánpótlás  2018/01/20  0-5
          KSI SE - Oázis SC  2018/01/20  24-5
          OSC VSE II. - Honvéd Kölyök Polo S  2018/01/20  6-14
          OSC VSE - Vasas Sport Club  2018/01/20  9-10
          Új-Hullám SE - Bókay-KSI  2018/01/20  12-5
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/03  11-7
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2018/02/03  2-22
          Vasas Sport Club - OSC VSE II.  2018/02/03  14-11
          Bókay-KSI - BVSC  2018/02/03  2-25
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE  2018/02/03  17-2
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/03/22  11-6
          Új-Hullám SE - Bókay-KSI  2018/03/29  10-5
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - DFVE-TOPO  2017/09/16  21-2
          UVSE I. - Szolnoki Vízilabda S  2017/09/16  13-7
          FTC Utánpótlás - Progress Oradea  2017/09/16  12-4
          Győri VSE - OSC VSE II.  2017/09/16  6-2
          KSI SE II. - OSC VSE II.  2017/10/14  10-7
          Győri VSE - Szolnoki Vízilabda S  2017/10/14  7-11
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/14  9-5
          UVSE I. - Progress Oradea  2017/10/14  13-8
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-6
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2017/11/11  13-6
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás II.  2017/11/11  11-9
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/11  3-18
          UVSE II. - YBL WPC  2017/11/25  5-3
          FTC Utánpótlás II. - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/25  8-20
          KSI SE - Vasas Sport Club  2017/11/25  17-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/11/25  10-7
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/11/25  3-9
          KSI SE - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/13  16-9
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2018/01/13  26-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Vasas Sport Club  2018/01/13  16-8
          HUVK SE - OSC VSE  2018/01/13  6-9
          FTC Utánpótlás II. - UVSE II.  2018/01/13  5-9
          OSC VSE - FTC Utánpótlás II.  2018/01/27  7-5
          UVSE II. - KSI SE  2018/01/27  6-13
          YBL WPC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/01/27  4-5
          Vasas Sport Club - HUVK SE  2018/01/27  2-7
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  9-11
          BVSC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/02/28  16-8
          Szolnoki Vízilabda S - UVSE I.  2018/03/26  6-17
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/04/19  7-6
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2018/05/12  19-2
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/05/12  12-6
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/12  2-11
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/05/23  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Bókay - KSI  2017/09/23  24-4
          OSC VSE II. - Oxigén Úszó és Sport  2017/09/23  30-0
          Aquaworm WP Göd - Balaton VK  2017/09/23  2-15
          UVSE II. - Sport és Szabadidő K  2017/09/23  5-0
          Ceglédi Vasutas Spor - AVUS  2017/10/21  11-9
          OSC VSE - ASI-Vasas  2017/10/21  15-1
          KSI SE - PSN Zrt.  2017/10/21  10-3
          BVSC - UVSE I  2017/10/21  12-13
          Balaton VK - Bókay - KSI  2017/12/16  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - BVSC II.  2017/12/16  3-16
          UVSE II. - Aquaworm WP Göd  2017/12/16  10-3
          Kistarcsa - MVLC  2017/12/16  7-8
          Fehérvár Vízilabda S - Győri VSE  2017/12/16  4-10
          Komplex Póló Suli Sp - Váci Vízilabda Sport  2017/12/16  2-28
          Új-Hullám SE - Honvéd-Érd  2017/12/16  4-10
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/24  12-4
          OSC VSE - Szegedi VPS  2018/02/24  3-13
          BVSC - Kaposvár Vízilabda K  2018/02/24  15-7
          KSI SE - ASI-Vasas  2018/02/24  16-9
          Oázis SC - Győri VSE  2018/03/17  10-6
          HUVK SE - MVLC  2018/03/17  3-6
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2018/03/17  10-15
          Kópé UVSE - Kistarcsa  2018/03/17  9-4
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/03/27  9-10
          Oxigén Úszó és Sport - UVSE II.  2018/03/29  9-28
          Új-Hullám SE - Komplex Póló Suli Sp  2018/03/29  28-2
          Aquaworm WP Göd - Sport és Szabadidő K  2018/03/29  5-8
          KSI SE - UVSE I  2018/04/21  10-9
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2018/04/21  7-6
          Szegedi VPS - Kaposvár Vízilabda K  2018/04/21  17-4
          ASI-Vasas - Hírös Sport Nonprofi  2018/04/21  13-11
          Ceglédi Vasutas Spor - Oázis SC  2018/05/05  16-6
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2018/05/05  11-1
          Győri VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/19  5-17
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/19  6-7
          Oázis SC - AVUS  2018/05/19  6-19
          MVLC - Kistarcsa  2018/05/19  6-11
          Szegedi VPS - BVSC  2018/05/30  15-8
          Ceglédi Vasutas Spor - MVLC  2018/06/02  15-5
          Kópé UVSE - HUVK SE  2018/06/02  9-5
          AVUS - Győri VSE  2018/06/02  14-9
          PSN Zrt. - Oázis SC  2018/06/02  13-8
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Piranha-Kópé - KSI SE  2017/12/09  1-26
          FTC Utánpótlás II. - PSN Zrt.  2017/12/09  4-10
          OSC VSE II - Honvéd-Érd  2018/04/26  6-9
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/04/28  7-8
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/04/28  7-8
          Honvéd-Érd - ASI-MSA  2018/04/28  9-12
          Százhalombatta - FTC Utánpótlás II.  2018/04/28  6-12
          Kaposvár Vízilabda K - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/04/28  15-4
          Győri VSE - Fehérvár Vízilabda S  2018/04/28  2-10
          Oázis SC - OSC VSE II  2018/04/28  6-2
          Százhalombatta - OSC VSE II  2018/05/16  7-7
          BVSC - OSC VSE  2018/05/26  10-1
          PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Spo  2018/05/26  6-13
          Kópé UVSE - AVUS  2018/05/26  10-9
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2018/05/26  4-16
          Ceglédi Vasutas Spor - FTC Utánpótlás  2018/05/26  2-12
          KSI SE - UVSE  2018/05/26  11-5
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2018/06/16  10-4
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2018/06/16  8-7
          Kópé UVSE - KSI SE  2018/06/16  5-16
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - UVSE  2018/03/11  
          OSC VSE - KÓPÉ  2018/03/11  
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/03/11  
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2018/03/11  
          Oázis Nonprofit Kft. - Bókay - KSI  2018/06/03  
          UVSE II. - Hírös Sport Nonprofi  2018/06/03  
          HUVK SE - Váci Vízilabda SE  2018/06/03  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/01/10  28-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/01/14  10-9
          Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/14  10-7
          1427 VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/01/14  7-12
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/01/14  8-20
          Oázis SC - Angyalföldi SI DSE  2018/01/21  7-13
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC "112"  2018/01/21  11-11
          Kertészeti Egyetem A - Angyalföldi SI DSE  2018/02/04  4-10
          MAFC "112" - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/04  10-9
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Zugló  2018/02/04  16-5
          1427 VSE - Oázis SC  2018/02/04  4-16
          Kertészeti Egyetem A - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/18  8-15
          Angyalföldi SI DSE - MAFC "112"  2018/02/18  13-6
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/26  0-32
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2017/08/26  7-18
          BVSC - Aquaworm WP Göd  2017/08/26  37-0
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/26  12-7
          BVSC - Vasas Sport Club  2017/08/26  21-7
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/04/07  7-6
          Győri VSE - Váci VSE  2018/04/07  7-14
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Kaposvári VK_Balaton  2018/03/04  11-8
          Győri VSE - Balaton VK  2018/03/04  4-6
          Balaton VK - Kaposvári VK_Balaton  2018/03/04  14-6
          Váci VSE - Győri VSE  2018/03/04  3-4
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - DFVE  2017/11/12  10-6
          Füred - KVSE  2017/11/12  0-5
          PSN Zrt. Sportiskola - Kópé Vízilabda Kft  2017/11/12  16-6
          KVSE - Kaposvári VK  2017/11/12  7-4
          Kópé Vízilabda Kft - Füred  2017/11/12  5-0
          DFVE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/12  4-13
          DFVE - Kópé Vízilabda Kft  2017/12/09  4-8
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/25  6-13
          TVSE - KVSE  2018/03/25  5-7
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/25  4-8
          KVSE - Kaposvári VK  2018/03/25  9-5
          TVSE - AVUS  2018/03/25  10-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - UVSE  2017/10/18  5-25
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/10/21  12-7
          UVSE Margitsziget - SZTE T&N  2017/11/15  8-14
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/11/15  19-4
          UVSE Margitsziget - Hungerit Szentes  2017/12/13  5-15
          Racionet Honvéd - Hungerit Szentes  2018/01/13  6-21
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2018/01/16  9-6
          UVSE Margitsziget - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/24  2-15
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/07  4-18
          UVSE - Hungerit Szentes  2018/02/07  14-6
          FTC - SZTE T&N  2018/02/21  13-6
          Racionet Honvéd - UVSE Margitsziget  2018/03/03  6-13
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2018/04/06  5-6
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - III. Kerületi TVE  2018/03/07  6-15
          HVSC - Bánki VSE  2018/03/07  6-7
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2018/03/07  11-24
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2017/11/12  12-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Győri VSE  2017/10/22  39-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE T&N  2017/10/26  12-11
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/07  28-0
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  2-16
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  11-13
          UVSE II. - BVSC-Zugló  2018/03/29  5-19
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
          UVSE I. - TVSE  2018/06/02  19-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
          UVSE - Győri VSE  2017/10/22  14-7
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/07  24-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  11-9
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  8-18
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/09  7-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  7-6
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  6-15
          FTC Utánpótlás - Ecorgan-Csongrád  2018/03/11  6-4
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/29  11-8
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2017/12/15  0-5
          OSC VSE - BVSC  2017/12/15  1-10
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2018/04/21  14-2
          Oázis SC - BVSC  2018/04/21  2-7
  2016/2017
     Titkár 345
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MKB-Euroleasing-BVSC - Racionet H  2016/11/02  8-9
          UVSE Kft. - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/10  4-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC  2017/02/25  7-8
          UVSE Kft. - Metalcom-Szentes  2017/03/08  11-9
          FTC PQS Waterpolo - SZVSC  2017/03/25  6-13
          KSI SE - Kaposvári VK  2017/03/29  13-17
          Racionet H - PVSK Mecsek- Füszért  2017/04/01  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/19  7-6
          Racionet H - Kaposvári VK  2017/05/04  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          NEPTUN VSC - PVSK-PSN Zrt  2016/10/08  18-13
          UVSE - MAFC"111"  2016/10/08  10-8
          MAFC"111" - EKF SC  2016/10/29  9-12
          UVSE - DVSE  2016/11/05  17-5
          Racionet H - AVUS  2016/11/12  14-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2016/11/12  16-11
          ASI DSE - Racionet H  2016/11/19  19-13
          YBL WPC - UVSE  2016/11/19  11-4
          MAFC"111" - SZVSC  2016/11/26  10-8
          MAFC"111" - YBL WPC  2017/03/04  10-10
          Racionet H - Ceglédi VSE  2017/05/06  11-11
          Kanizsa VSE - YBL WPC  2017/05/27  10-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/13  4-12
          Oázis SC - Békéscsaba  2016/12/11  6-9
          Oázis SC - Vasas Continental II  2017/02/12  13-10
          Vasas Continental II - Békéscsaba  2017/02/19  11-22
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/04/02  4-11
          UVSE I. - TVSE  2017/04/08  10-9
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/05/14  20-14
          PannErgy-MVLC - Vasas Continental II  2017/05/14  14-10
          Vasas Continental II - Oázis SC  2017/05/14  14-19
          FTC Vízilabda - Kaposvári VK  2017/05/21  19-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Békéscsaba  2016/12/11  13-10
          Oázis SC - Vasas Continental II  2017/02/12  13-16
          Vasas Continental II - Békéscsaba  2017/02/19  12-9
          Váci VSE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  7-18
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/04/02  16-12
          UVSE I. - TVSE  2017/04/08  24-4
          FTC Vízilabda - Kaposvári VK  2017/05/21  22-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/13  22-9
          Oázis SC - Békéscsaba  2016/12/11  19-7
          Oázis SC - Vasas Continental II  2017/02/12  17-8
          Vasas Continental II - Békéscsaba  2017/02/19  5-3
          Váci VSE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  9-10
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/04/02  7-10
          UVSE I. - TVSE  2017/04/08  29-5
          FTC Vízilabda - Kaposvári VK  2017/05/21  23-5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Dunakanyar Waterpolo  2016/09/24  15-2
          OSC VSE - Sportliget SE  2016/09/24  18-4
          Oázis SC - YBL WPC  2016/09/24  21-6
          HUVK SE - JSMA  2016/09/24  29-2
          Komplex Póló Suli SE - BVSC-Zugló  2016/11/19  4-18
          Dunaújvárosi Főiskol - KSI SE  2016/11/19  1-27
          Bókay - KSI - Cápa VK  2016/11/19  2-18
          KSI SE - Bókay - KSI  2016/12/03  44-0
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2016/12/03  15-7
          Vidám Vízilovak VSC - Komplex Póló Suli SE  2016/12/03  8-6
          BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskol  2016/12/03  17-4
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/04/01  14-9
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2017/04/01  12-7
          OSC VSE - HUVK SE  2017/04/01  4-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/01  15-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2016/10/01  10-17
          OSC VSE - Sportliget SE  2016/10/01  27-3
          Új-Hullám SE - BVSC-Zugló  2016/10/01  6-15
          KSI SE - Új-Hullám SE  2016/11/03  25-5
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2016/11/03  6-15
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2016/11/03  15-2
          KSI SE - BVSC-Zugló  2016/11/03  9-6
          KSI SE - Új-Hullám SE  2017/02/18  23-2
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/02/18  6-8
          Sportliget SE - Oázis SC  2017/02/18  8-19
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - HETE  2016/09/18  9-6
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Budaörsi UVVSE - Jog-Ászok VSK  2016/09/25  11-10
          Komplex Póló Suli SE - ELTE Vízilabda DSK  2016/09/25  13-6
          HETE - MAFC-BME  2016/09/25  4-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          Alfa SC Kispest - HETE  2016/10/16  19-7
          Jog-Ászok VSK - OSC Kft.  2016/10/16  13-11
          ELTE Vízilabda DSK - RETR-O-SC Közhasznú   2016/10/16  5-14
          Budaörsi UVVSE - BVSC  2016/10/16  10-7
          Komplex Póló Suli SE - Alfa SC Kispest  2016/11/06  3-20
          RETR-O-SC Közhasznú - MAFC-BME  2016/11/06  8-10
          ELTE Vízilabda DSK - YBL WPC  2016/11/13  8-19
          HETE - Komplex Póló Suli SE  2016/11/13  6-6
          Budaörsi UVVSE - OSC Kft.  2016/11/13  10-9
          Ozorai-Faterpóló VSE - UVSE  2016/11/20  11-11
          ELTE Vízilabda DSK - MAFC-BME  2016/11/20  
          RETR-O-SC Közhasznú - Bánki Vízisport Egye  2016/11/20  19-5
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/27  10-9
          HETE - OSC VSE  2016/11/27  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Oázis 2  2016/11/27  14-13
          Budaörsi UVVSE - Octopus SE  2016/11/27  5-16
          ELTE Vízilabda DSK - Bánki Vízisport Egye  2016/12/04  14-7
          RETR-O-SC Közhasznú - HETE  2016/12/04  17-7
          Vidám Vízilovak VSC - Budaörsi UVVSE  2016/12/10  20-12
          Kertészeti Egyetem A - Octopus SE  2016/12/11  3-13
          Jog-Ászok VSK - Octopus SE  2016/12/15  8-16
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          1427 VSE - OSC Kft.  2017/02/08  7-14
          MAFC-BME - Oázis SC  2017/02/17  6-12
          Ozorai-Faterpóló VSE - Oázis 2  2017/02/26  17-7
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Budaörsi UVVSE  2017/03/05  12-9
          Oázis 2 - ELTE Vízilabda DSK  2017/03/19  9-8
          MAFC-BME - Octopus SE  2017/03/19  11-14
          1427 VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/26  11-17
          YBL WPC - MAFC-BME  2017/03/26  16-4
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/04/02  10-9
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Ozorai-Faterpóló VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/04/05  12-8
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/09  11-6
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2017/04/09  13-6
          Alfa SC Kispest - Octopus SE  2017/04/20  8-7
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Oázis SC - Alfa SC Kispest  2017/04/26  7-3
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          Jog-Ászok VSK - Oázis 2  2017/04/28  10-10
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2017/04/30  10-13
          Ozorai-Faterpóló VSE - 1427 VSE  2017/04/30  11-9
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          Semmelweis VKS - Budaörsi UVVSE  2017/05/10  11-7
          Kertészeti Egyetem A - MAFC-BME  2017/05/13  3-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2017/05/18  9-14
          BVSC - Komplex Póló Suli SE  2017/05/24  12-6
          Budaörsi UVVSE - Alfa SC Kispest  2017/05/25  11-18
          Bánki Vízisport Egye - OSC Kft.  2017/05/27  11-12
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Bánki Vízisport Egye - ELTE Vízilabda DSK  2017/06/03  10-8
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhasznú   2017/06/04  7-10
          Csepeli VSE - BVSC  2017/06/07  12-17
          BVSC - ELTE Vízilabda DSK  2017/06/10  13-13
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          Komplex Póló Suli SE - Bánki Vízisport Egye  2017/06/14  12-10
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/18  15-6
          ELTE Vízilabda DSK - Csepeli VSE  2017/06/18  17-9
          Komplex Póló Suli SE - OSC Kft.  2017/06/18  7-12
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          Alfa SC Kispest - Octopus SE  2017/06/23  5-2
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZIE-Főnix - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/21  1-25
          Oázis SC - Sportliget SE  2016/11/11  9-11
          MAFC Masters - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/09  10-12
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/21  10-14
          Oázis SC - MAFC Masters  2017/02/24  9-12
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2017/03/26  17-4
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC Masters  2017/05/16  8-9
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/13  10-15
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/03  15-7
          UVSE I. - Aquaworm Kft  2016/09/03  5-0
          Vasas Sport Club - Makarska  2016/09/03  
          Vidám Vízilovak VSC - Cívis Póló VSE  2016/09/03  5-8
          Aquaworm Kft - AVUS  2016/09/03  0-5
          Vidám Vízilovak VSC - Makarska  2016/09/04  
          Vasas Sport Club - AVUS  2016/09/04  0-5
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2016/09/04  14-12
          Makarska - Aquaworm Kft  2016/09/04  
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - Budapesti Honvéd-Érd  2016/10/22  5-20
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/10/22  11-9
          BVSC-Zugló - Komplex Póló Suli SE  2016/10/22  9-10
          Aquaworm Waterpolo G - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/22  0-20
          Komplex Póló Suli SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/12  6-12
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          KSI SE - OSC VSE  2017/03/04  18-2
          Komplex Póló Suli SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/03/04  5-11
          BVSC-Zugló - Váci Vízilabda SE  2017/03/04  10-9
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/03/04  14-8
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - OSC VSE  2016/11/16  25-5
          YBL WPC - Bókay - KSI  2016/12/10  28-3
          HUVK SE - Kistarcsa  2016/12/10  17-1
          Bókay - KSI - OSC VSE II.  2017/03/12  3-20
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/05/03  9-17
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/05/24  8-18
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Oázis SC  2016/11/05  7-13
          Angyalföldi Sportisk - HUVK SE II.  2016/11/05  16-6
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2016/11/05  19-5
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/12/17  14-13
          KSI SE II. - Fehérvár Vízilabda S  2016/12/17  11-7
          Bókay - KSI - AVUS  2016/12/17  3-40
          UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2017/02/11  10-9
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/02/11  6-9
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/02/11  6-9
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2017/02/11  11-7
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2017/02/11  6-13
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/02/11  9-5
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/02/11  9-5
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/02/11  12-6
          Százhalombatta - Kópé UVSE  2017/03/18  13-25
          Oázis SC - PSN Zrt.  2017/03/18  10-17
          Kópé UVSE - OSC VSE  2017/03/18  9-12
          Dunaújvárosi Főiskol - Oázis SC  2017/03/18  13-15
          Bókay - KSI - HUVK SE II.  2017/05/06  3-20
          Balaton VK - Velencei-tavi UVE  2017/05/06  19-1
          Bókay - KSI - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  4-17
          HUVK SE II. - Balaton VK  2017/05/06  9-7
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/06/17  8-10
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/06/17  7-4
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/06/17  10-0
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/06/17  10-0
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Oázis 2  2016/09/17  29-0
          FTC Utánpótlás II. - Angyalföldi Sportisk  2016/09/17  5-16
          OSC VSE - YBL WPC  2016/10/01  21-2
          Kistarcsa - Polo SC.VGA  2016/10/29  29-1
          Angyalföldi Sportisk - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/29  9-10
          FTC Utánpótlás II. - KSI SE  2016/10/29  4-15
          Oázis 2 - Vidám Vízilovak Vízi  2016/10/29  3-19
          FTC Utánpótlás II. - Ceglédi Vasutas Spor  2016/11/26  2-13
          Oázis 2 - Angyalföldi Sportisk  2016/11/26  3-21
          HUVK SE - Vidám Vízilovak Vízi  2016/11/26  10-2
          BVSC-Zugló - Tatabányai Vízmű Spo  2016/12/07  11-7
          Oázis SC - AVUS  2016/12/10  6-10
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2016/12/10  3-16
          Kópé UVSE - UVSE  2016/12/10  2-10
          HUVK SE II. - Oázis SC  2017/02/18  8-16
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2017/02/18  8-3
          OSC VSE II - OSC VSE  2017/02/18  0-17
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          HUVK SE - Angyalföldi Sportisk  2017/04/22  4-2
          HUVK SE II. - Oázis SC  2017/04/22  3-16
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2017/04/22  2-4
          OSC VSE II - OSC VSE  2017/04/22  0-22
          Vidám Vízilovak Vízi - YBL WPC  2017/05/13  5-15
          FTC Utánpótlás II. - Polo SC.VGA  2017/05/13  26-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé UVSE  2017/05/13  7-5
          Aquaworm Waterpolo G - UVSE II.  2017/06/03  3-11
          Oázis 2 - Százhalombatta  2017/06/03  5-10
          UVSE II. - Fehérvár Vízilabda S  2017/06/03  5-9
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/10  4-9
          BVSC-Zugló - Kistarcsa  2017/06/10  20-3
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/06/10  3-13
          UVSE - KSI SE  2017/06/10  9-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2017/05/07  13-6
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű SE  2017/05/07  7-5
          OSC VSE - Ceglédi VSE  2017/05/07  5-4
          KSI SE - Kópé UVSE  2017/05/07  12-5
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2016/11/14  11-8
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Budaörsi UVVSE  2017/01/15  18-6
          Vidám Vízilovak ifi - Kertészeti Egyetem A  2017/01/15  10-7
          Angyalföldi SI DSE - BVSC  2017/01/15  21-6
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          UVSE - Oázis SC  2017/01/22  7-11
          MAFC "111" - RETR-O-SC Közhasznú   2017/01/22  8-5
          Oázis SC - MAFC "111"  2017/01/29  17-13
          Vidám Vízilovak ifi - Neptun VSC  2017/01/29  4-13
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/29  14-10
          Angyalföldi SI DSE - Budaörsi UVVSE  2017/01/29  18-4
          Honvéd Kölyök Polo S - UVSE  2017/01/29  7-7
          Kertészeti Egyetem A - BVSC  2017/01/29  8-11
          BVSC - Neptun VSC  2017/02/12  2-40
          Kertészeti Egyetem A - Angyalföldi SI DSE  2017/02/12  9-27
          UVSE - MAFC "111"  2017/02/12  5-20
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       2016. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE II.  2016/09/10  19-8
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/09/10  10-5
          UVSE II. - Cívis Póló VSE  2016/09/10  8-14
          UVSE II. - Vasas Sport Club  2016/09/11  4-13
          Cívis Póló VSE - HUVK SE  2016/09/11  8-16
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2016/09/11  7-15
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - VUA  2017/01/07  12-2
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Balaton VK  2016/12/04  6-11
          Győri VSE - Piranha VSE  2016/12/04  10-6
          Soproni VSE - Váci VSE  2016/12/04  5-11
          Balaton VK - AVUS 2.  2016/12/04  14-7
          AVUS 1. - Soproni VSE  2016/12/04  25-0
          AVUS 2. - Győri VSE  2016/12/04  3-9
          Piranha VSE - AVUS 1.  2016/12/04  1-24
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet H  2016/10/01  20-7
          Racionet H - Szegedi V. T&N SZTE  2016/10/22  9-15
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2016/11/02  16-8
          Racionet H - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/04  11-13
          Racionet H - DUE-Maarsk Graphics  2017/02/11  7-14
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/02/22  6-13
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          Racionet H - ZF-Eger-EKE  2017/04/01  15-17
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2017/04/21  5-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE I.  2017/03/19  11-18
          POLO Sport Club - DFVE  2017/04/08  11-19
          BVSC-Zugló - Szentes  2017/04/23  10-15
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/05/07  13-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE  2017/03/19  9-15
          POLO Sport Club - DFVE  2017/04/08  9-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/04/09  23-0
          BVSC-Zugló - Szentes  2017/04/23  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Hírős Sport  2017/04/30  12-8
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/05/07  8-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ecorgan-Csongrád  2017/02/05  16-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/04/09  28-2
          BVSC-Zugló - Szentes  2017/04/23  15-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - Hírős Sport  2017/04/30  11-5
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/05/07  11-4
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
     Időmérő 18
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CONTITECH SZEGED - VasasPlaket  2017/04/29  11-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/22  10-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/05/21  7-14
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2017/05/21  9-12
          OSC Kft. - ELTE Vízilabda DSK  2017/06/16  13-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
          OSC VSE - Alfa SC Kispest  2017/06/24  8-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Oázis SC  2017/03/23  9-14
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/03/28  7-15
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/04/07  20-5
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Úszó és Vízi - YBL WPC  2016/09/17  0-34
          HUVK SE - KSI SE  2016/09/17  11-24
          Bókay - KSI - Kistarcsa  2016/09/17  1-19
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - HUVK SE  2016/10/08  4-15
          Százhalombatta - HUVK SE  2016/10/08  4-15
          AVUS - Budafóka XXII. ker.   2016/10/08  18-9
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC  2017/02/19  13-11
          Oázis SC - Vidám Vízilovak ifi  2017/02/19  11-7
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - CVK  2017/01/14  2-17
  2015/2016
     Titkár 275
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - PVSK  2015/10/10  11-4
          UVSE Hunguest-H - KSI SE  2015/10/14  9-6
          BVSC-Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  11-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2016/02/27  14-9
          Racionet Honvéd - ContiTech-Szeged Dia  2016/03/05  7-8
          BVSC-Zugló - Vasas  2016/04/23  15-17
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/04/29  11-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - ASI DSE  2015/09/19  9-12
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC- Zugló  2015/09/19  10-10
          OSC VSE - Racionet H  2015/09/26  6-7
          YBL WPC - Csabai Csirkefogók V  2015/10/03  17-12
          OSC VSE - UVSE Continental  2015/11/07  11-11
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          ASI DSE - Racionet H  2015/11/28  14-16
          UVSE Continental - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/28  16-5
          Racionet H - OSC VSE  2015/12/05  7-9
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2015/12/12  8-11
          SZTE EHÖK Sport Egye - MTK 1888 Vízilabda,   2016/04/30  9-10
          Racionet H - MAFC "110"  2016/05/07  8-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/09/20  9-8
          KSI SE - FTC Vízilabda  2015/10/04  12-5
          UVSE Continental II. - Vasas-Continental II  2015/10/04  19-5
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/11  12-9
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2015/10/18  6-7
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  24-3
          BVSC- Zugló - EBP Tatabánya  2015/11/08  13-8
          Kölyök Póló Suli - Vasas-Continental II  2015/11/15  10-16
          AVUS - EBP Tatabánya  2015/11/22  9-8
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  5-9
          Százhalombattai Vízi - Kölyök Póló Suli  2016/03/14  10-9
          Fehérvár Póló Sport - Vasas-Continental II  2016/03/14  12-4
          BVSC- Zugló - DVSE  2016/04/17  25-4
          Racionet H - Szentes  2016/05/08  12-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/09/20  3-8
          KSI SE - FTC Vízilabda   2015/10/04  10-6
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/11  11-8
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  9-13
          BVSC- Zugló - EBP Tatabánya  2015/11/08  24-6
          AVUS - EBP Tatabánya  2015/11/22  14-1
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  4-12
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2016/03/14  11-13
          Fehérvár Póló Sport - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/03/14  11-5
          BVSC- Zugló - DVSE  2016/04/17  19-7
          RACIONET H - Szentes  2016/05/08  6-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/09/20  9-6
          KSI SE - FTC Vízilabda   2015/10/04  13-7
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/11  15-9
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2015/10/18  11-5
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  17-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2015/11/08  18-10
          Honvéd KPS - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/11/15  21-7
          AVUS - EBP Tatabánya  2015/11/22  21-7
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  29-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DVSE  2016/04/17  16-12
          RACIONET H - Szentes  2016/05/08  13-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2015/09/20  10-6
          Oázis SC - Komplex Póló Suli SE  2015/09/20  10-3
          Kertészeti Egyetem A - MAFC-BME  2015/09/20  7-11
          Semmelweis VKS - Oázis SC  2015/09/24  10-10
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Semmelweis VKS - Sportliget SE  2015/10/01  11-11
          ELTE Vízilabda DSK - RETR-O-SC Közhasznú   2015/10/18  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/18  12-18
          Octopus SE - MAFC-BME  2015/10/25  11-9
          MAFC-BME - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/15  3-9
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2015/11/29  17-11
          1427 VSE - YBL WPC  2015/11/29  7-14
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2015/12/06  6-6
          Faterpóló VSE - Octopus SE  2015/12/20  14-19
          Oázis 2 - Komplex Póló Suli SE  2016/02/19  9-7
          Komplex Póló Suli SE - Csepeli VSE  2016/02/21  14-5
          Csepeli VSE - 1427 VSE  2016/02/28  14-14
          1427 VSE - UVSE Continental  2016/03/06  8-17
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/03/06  8-7
          Oázis SC - OSC VSE  2016/03/11  6-11
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/03/11  9-9
          1427 VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/20  12-13
          MAFC-BME - Jog-Ászok VSK  2016/04/03  7-7
          Sportliget SE - YBL WPC  2016/04/03  8-6
          UVSE Continental - Csepeli VSE  2016/04/10  10-5
          Kertészeti Egyetem A - Jog-Ászok VSK  2016/04/10  7-8
          MAFC-BME - 1427 VSE  2016/04/16  7-9
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Bánki Vízisport Egye - Jog-Ászok VSK  2016/05/08  8-18
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          ELTE Vízilabda DSK - YBL WPC  2016/05/22  9-16
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/06/12  5-0
          Vidám Vízilovak VSC - ELTE Vízilabda DSK  2016/06/12  12-6
          YBL WPC - Sportliget SE  2016/06/12  15-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Sportliget SE  2016/06/18  11-9
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/18  14-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - BVSC - Póló - Zugló  2015/09/26  0-26
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/26  19-2
          MTK Budapest - Komplex-Vasas  2015/09/26  12-4
          BVSC - Póló - Zugló - UVSE Continental  2016/04/09  7-7
          Komplex-Vasas - OSC VSE  2016/04/09  6-7
          Dunaújvárosi Főiskol - MTK Budapest  2016/04/09  0-27
          OSC VSE - BVSC - Póló - Zugló  2016/04/09  2-16
          MTK Budapest - UVSE Continental  2016/04/09  5-13
          Dunaújvárosi Főiskol - Komplex-Vasas  2016/04/09  6-10
          MTK Budapest - Oázis SC  2016/05/07  8-10
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/05/07  5-5
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/05/07  13-9
          MTK Budapest - OSC VSE  2016/05/07  7-5
          Alfa SC Kispest - Uj-Hullám SE  2016/06/04  2-33
          JSMA - Dunaújvárosi Főiskol  2016/06/04  3-2
          Komplex-Vasas - Alfa SC Kispest  2016/06/04  38-2
          Dunaújvárosi Főiskol - Uj-Hullám SE  2016/06/04  5-13
          Komplex-Vasas - JSMA  2016/06/04  21-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Győri VSE  2015/10/03  23-1
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2015/10/03  4-8
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/14  19-4
          Oázis SC - Győri VSE  2015/11/14  13-7
          Új-Hullám SE - Velencei-tavi UVE  2015/11/14  11-4
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/04/16  5-7
          Velencei-tavi UVE - Új-Hullám SE  2016/04/16  6-8
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2016/04/16  5-15
          Győri VSE - Oázis SC  2016/04/16  7-10
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2015/11/08  12-11
          KVE - YBL WPC  2015/12/13  11-14
          Sunday Boys - YBL WPC  2016/02/28  8-18
          Vidám Vízilovak VSC - HETE  2016/03/20  15-7
          Sunday Boys - Budaörsi UVVSE  2016/05/08  8-18
       2015. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - OSC VSE  2015/09/05  3-11
          UVSE I. - HUVK SE  2015/09/05  10-2
          Tatabánya VSE - UVSE II.  2015/09/05  9-10
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2015/09/05  11-19
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC VSE  2016/03/12  21-3
          Balaton Vízilabda Kl - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/12  3-7
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2016/03/12  9-1
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2016/03/12  2-17
          Oázis SC - OSC VSE  2016/03/12  1-6
          Balaton Vízilabda Kl - BVSC-Póló Zugló  2016/03/12  1-25
          Városgazda Utánpótlá - Komplex-ASI  2016/05/21  5-11
          Bókay-KSI - Honvéd Kölyök Polo S  2016/05/21  7-8
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/05/21  9-4
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/05/21  8-5
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - HUVK SE  2015/11/11  8-6
          Kópé UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/05  5-26
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  17-8
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental  2015/12/05  13-7
          HUVK SE - KSI SE  2015/12/19  8-17
          FTC Utánpótlás - Kópé UVSE  2015/12/19  27-2
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Póló Zugló  2015/12/19  13-14
          Vidám Vízilovak Vízi - BVSC-Póló leány  2015/12/21  16-5
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/02/06  13-6
          Új-Hullám SE - HUVK SE II.  2016/02/20  6-9
          Budapesti Honvéd Spo - Aquaworm Kft  2016/02/20  8-7
          Új-Hullám SE - Domino Avus  2016/02/20  8-7
          HUVK SE II. - Aquaworm Kft  2016/02/20  29-3
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/02/20  6-11
          BVSC-Póló leány - Budapesti Honvéd Spo  2016/02/20  19-1
          Bókay - KSI - BVSC-Póló Zugló II.  2016/02/20  6-3
          BVSC-Póló Zugló II. - BVSC-Póló leány  2016/02/20  9-3
          BVSC-Póló Zugló II. - Új-Hullám SE  2016/03/19  9-3
          Új-Hullám SE - Budapesti Honvéd Spo  2016/03/19  27-0
          HUVK SE II. - BVSC-Póló leány  2016/03/19  9-6
          Domino Avus - BVSC-Póló Zugló II.  2016/03/19  11-5
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló leány  2016/03/19  1-23
          Budapesti Honvéd Spo - Bókay - KSI  2016/03/19  0-26
          Domino Avus - HUVK SE II.  2016/03/19  12-5
          Bókay - KSI - Aquaworm Kft  2016/03/19  33-2
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/28  6-14
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé UVSE  2016/05/28  15-5
          Százhalombatta - KSI SE  2016/06/12  7-19
          UVSE Continental - OSC VSE  2016/06/12  15-4
          KSI SE - Vasas Sport Club  2016/06/12  10-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC VSE  2015/10/10  15-12
          Mentalfitol SZVPS - SZENTENDREI KÓPÉ  2015/10/10  17-5
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/10  8-7
          Dunaújvárosi Főiskol - Budafóka XXII. ker.   2015/10/10  17-10
          SZENTENDREI KÓPÉ - Százhalombatta  2015/10/26  15-7
          Kaposvár Vízilabda K - Mentalfitol SZVPS  2015/10/26  3-25
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2015/10/26  13-7
          Budafóka XXII. ker. - Százhalombatta  2015/10/26  13-12
          SZENTENDREI KÓPÉ - Oázis SC  2015/10/26  11-10
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          Honvéd UVKSE - FTC Utánpótlás  2015/12/12  8-14
          ASI-Vasas I. - UVSE Continental I.  2015/12/12  5-13
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2015/12/12  7-21
          BVSC-Póló Zugló - Domino Avus  2015/12/12  12-6
          KSI SE - Oázis SC  2016/02/13  17-4
          BVSC-Póló Zugló - Mentalfitol SZVPS  2016/02/13  6-11
          UVSE Continental I. - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/02/13  21-13
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/27  4-12
          ASI-Vasas I. - Mentalfitol SZVPS  2016/02/27  6-10
          FTC Utánpótlás - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/02/27  14-7
          Oázis SC - Mentalfitol SZVPS  2016/02/27  9-17
          ASI-Vasas II. - OSC VSE II.  2016/02/28  6-5
          Bókay - KSI - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/28  3-20
          Budafóka XXII. ker. - Balaton VK  2016/02/28  5-0
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas II.  2016/02/28  16-6
          UVSE Continental II. - Százhalombatta  2016/06/11  8-8
          ASI-Vasas II. - Balaton VK  2016/06/11  20-0
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/06/11  3-11
          Bókay - KSI - Budafóka XXII. ker.   2016/06/11  1-30
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/18  7-18
          UVSE Continental - AVUS  2015/11/18  20-7
          Kaposvári Vízilabda - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/18  9-17
          KSI SE - OSC Vízilabda Sporte  2015/11/26  10-18
          OSC Vízilabda Sporte - Oázis Sport Club  2015/11/26  17-6
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/11/26  13-6
          YBL Water Polo Club - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/26  8-20
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Oázis SC  2015/10/17  1-22
          Budafóka XXII. ker. - BVSC-Póló Zugló  2015/10/17  0-5
          ASI-MSA - HUVK SE  2015/10/17  0-18
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé ÚVSE  2015/10/17  2-16
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          HUVK SE - YBL WPC  2015/12/19  14-4
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/06  5-9
          KSI SE II. - FVSE  2016/02/06  3-8
          UVSE Continental - Bókay - KSI  2016/03/02  28-1
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2016/03/24  19-2
          HUVK SE - Százhalombatta  2016/03/24  10-8
          Kaposvár Vízilabda K - Domino Avus  2016/03/24  1-12
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/03/24  16-0
          Domino Avus - YBL WPC  2016/03/24  18-1
          Kaposvár Vízilabda K - Újszilvás KSE  2016/03/24  1-7
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2016/03/29  8-5
          Cívis Póló VSE - KSI SE  2016/03/29  3-8
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé ÚVSE  2016/03/29  7-3
          OSC VSE - KSI SE  2016/03/29  3-10
          YBL WPC - HUVK SE  2016/04/02  4-15
          Újszilvás KSE - Budafóka XXII. ker.   2016/04/02  2-17
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/04/02  10-0
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/04/02  6-16
          KSI SE II. - Sport és Szabadidő K  2016/04/23  11-4
          Vidám Vízilovak Vízi - FVSE  2016/04/23  11-4
          Sport és Szabadidő K - Vodafone Pólósuli  2016/04/23  8-11
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2016/05/14  15-12
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2016/05/14  10-8
          OSC VSE - KSI SE  2016/05/14  6-19
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/05/14  5-17
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KSI SE  2016/05/01  
          YBL WPC - UVSE  2016/05/01  
          BVSC-Zugló - Újszilvás KSE  2016/05/01  
          FTC Vízilabda - OSC VSE  2016/05/01  
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2016/01/10  22-3
          BVSC - MAFC "110"  2016/01/10  5-20
          MAFC "110" - Kertészeti Egyetem A  2016/01/23  25-2
          BVSC - Neptun VSC  2016/01/23  0-5
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/02/07  12-9
          MAFC "110" - Oázis SC  2016/02/07  13-5
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/14  12-13
          Kertészeti Egyetem A - Budaörsi UVVSE  2016/02/14  10-9
          Oázis SC - Sportliget SE  2016/02/14  7-6
          MAFC "110" - ASI DSE  2016/02/14  8-14
          Neptun VSC - UVSE Continental  2016/02/14  9-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          KVE - TVSE Vízilabda Kft.  2016/02/10  8-12
          UVSE Vízilabda Kft. - BVSC- Zugló  2016/02/13  8-7
          Kópé Úszó, -Vízilabd - TVSE Vízilabda Kft.  2016/04/02  5-10
          UVSE Vízilabda Kft. - Hungerit Szentes  2016/04/20  15-8
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/04/28  5-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  13-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - POLO SC  2016/03/20  11-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/04/10  11-5
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/04/16  24-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  13-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - POLO SC  2016/03/20  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/04/10  6-10
          UVSE Continental - ZF-Eger  2016/04/16  23-8
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Fehérvár Póló Sport   2015/12/13  16-19
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  11-2
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - POLO SC  2016/03/20  10-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/04/10  13-12
     Időmérő 20
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - YBL WPC  2016/02/13  9-5
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/03/10  8-8
          Oázis SC - Faterpóló VSE  2016/04/08  15-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2016/04/17  8-7
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2016/04/17  9-12
          Octopus SE - Faterpóló VSE  2016/04/24  18-9
          Komplex Póló Suli SE - Oázis 2  2016/04/24  12-13
          Vidám Vízilovak VSC - Faterpóló VSE  2016/05/29  18-8
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2016/05/29  12-11
          ELTE Vízilabda DSK - Faterpóló VSE  2016/06/05  0-5
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/05  6-10
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/17  12-5
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/06/17  7-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - KVE  2016/04/24  17-13
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - BVSC  2016/01/17  19-12
          Neptun VSC - Oázis SC  2016/01/17  16-8
          Neptun VSC - MAFC "110"  2016/01/31  13-6
          UVSE Continental - ASI DSE  2016/01/31  9-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Kaposvár VK  2016/03/05  26-2
          FTC leány - III.kerületi TVE  2016/03/05  10-14
          FTC leány - III.kerületi TVE  2016/03/05  10-14
  2014/2015
     Időmérő 4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Bánki SundayBoys  2014/10/12  9-4
          OSC felnőtt - Semmelweis VKS  2015/03/08  13-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/09/27  8-16
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/09/27  1-38
     Titkár 205
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Valdor Szentes  2014/11/22  16-7
          A-HÍD OSC - Valdor Szentes  2014/11/25  25-13
          BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd  2015/01/10  5-9
          KSI SE - UVSE-Hunguest H.  2015/02/07  10-10
          RACIONET Honvéd - PVSK-MECSEK F.  2015/02/21  13-6
          KSI SE - RACIONET Honvéd  2015/03/14  6-5
          FTC - ZF-Eger  2015/03/14  7-13
          KSI SE - Vasas Plaket  2015/03/21  7-11
          BVSC Wáberer - DVSE  2015/04/04  13-13
          BVSC Wáberer - Kaposvári VK  2015/04/11  10-12
          UVSE-Hunguest H. - KSI SE  2015/04/21  11-9
          RACIONET Honvéd - ZF-Eger  2015/04/22  4-5
          A-HÍD OSC - ZF-Eger  2015/04/29  13-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/10/11  7-6
          Neptun VSC - Tiszavirág SZVPS  2014/10/11  17-8
          MAFC - KVSE  2014/10/17  5-9
          Honvéd UVKSE - PVSK-PSN  2014/11/15  21-6
          YBL Water Polo C - EKF SC  2014/11/15  10-9
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  10-5
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi Spor  2015/02/28  14-4
          KVSE - PVSK-PSN  2015/03/04  6-7
          YBL Water Polo C - Neptun VSC  2015/03/07  8-7
          Angyalföldi Spor - Ceglédi Vasutas   2015/05/16  9-6
          Honvéd UVKSE - Neptun VSC  2015/05/21  9-9
          UVSE - Szolnok  2015/05/23  10-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/08  2-17
          Főnix - Váci Vízilabda S  2014/11/08  19-8
          MTK 1888 - KESI  2014/11/08  19-2
          Váci Vízilabda S - A-HÍD OSC   2014/11/08  3-18
          Fehérvár Póló I. - MTK 1888   2014/11/08  3-17
          Főnix - KESI  2014/11/08  18-10
          Szegedi Vízilabd - A-HÍD OSC   2015/06/14  13-15
          EVSC - DOMINO AVU  2015/06/14  7-7
          Szegedi Vízilabd - DOMINO AVU  2015/06/14  12-18
          EVSC - A-HÍD OSC   2015/06/14  5-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Rossmann SZVPS  2014/11/23  8-13
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  2-15
          FTC Vízilabda Ut - Vasas Sport Club  2015/02/08  15-14
          KSI SE - BVSC- Zugló  2015/03/08  8-11
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  6-10
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd  2015/04/15  15-11
          FTC Vízilabda Ut - DOMINOAVUS  2015/04/26  8-5
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  9-13
          DOMINOAVUS - DVSE  2015/04/26  9-5
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  16-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-Híd OSC - KVSE  2014/11/16  23-4
          Ceglédi Vasutas - Generali SZVPS  2014/11/23  9-11
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/12/07  19-5
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  8-7
          FTC Vízilabda Ut - Vasas Sport Club  2015/02/08  4-7
          KSI SE - BVSC- Zugló  2015/03/08  8-10
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  11-6
          BVSC- Zugló - RACIONET HONVÉD  2015/04/15  15-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Százhalombattai   2014/09/28  3-28
          Váci Vízilabda S - Szolnok  2014/11/02  8-15
          Oázis Sport Club - KVSE  2014/11/16  8-7
          Ceglédi Vasutas - Szokodi Ac.SZVPS  2014/11/23  4-14
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/12/07  17-12
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  15-11
          MTK 1888 Vízilab - Váci Vízilabda S  2015/02/22  17-16
          Balaton VK - YBL Water Polo C  2015/03/01  9-26
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ  2015/03/08  5-7
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  12-15
          BVSC-PÓLÓ - RACIONET HONVÉD  2015/04/15  11-10
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Százhalombattai Vízi  2015/05/10  10-11
          KSI SE - HKPS  2015/05/17  25-2
          Oázis Sport Club - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/24  20-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhas  2014/09/14  3-3
          HETE - Semmelweis VKS  2014/09/21  7-9
          ELTE Vízilabda D - Oázis SC  2014/09/21  8-6
          YBL WPC - MAFC-BME  2014/09/28  14-8
          Bánki SundayBoys - Sportliget SE  2014/10/05  9-17
          Bánki VSE - Oázis SC  2014/10/05  5-17
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2014/10/19  10-9
          YBL WPC - Oázis SC  2014/10/19  10-9
          Budaörsi UVVSE - OSC felnőtt  2014/11/23  16-13
          Oázis SC - Bánki SundayBoys  2014/12/07  12-8
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2014/12/07  8-5
          Semmelweis VKS - Sportliget SE  2015/03/01  5-6
          Bánki SundayBoys - Oázis SC  2015/04/12  7-18
          Bánki VSE - 1427 VSE  2015/04/12  7-7
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          1427 VSE - MAFC-BME  2015/04/18  9-9
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/04/19  11-6
          Budaörsi UVVSE - Sportliget SE  2015/04/19  7-12
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          Bánki SundayBoys - BVSC Tipo-HeavyT  2015/04/26  7-13
          Semmelweis VKS - Budaörsi UVVSE  2015/05/17  9-12
          Semmelweis VKS - Vidám Vízilovak   2015/05/30  7-8
          MAFC-BME - Octopus SE  2015/06/06  11-18
          MAFC-BME - 1427 VSE  2015/06/07  12-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/03/21  8-13
          Sportliget SE - Oázis SC  2015/03/21  7-25
          UVSE - Uj-Hullám SE  2015/03/21  24-6
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          KSI SE - Új-Hullám SE  2014/12/06  23-2
          Vasas Sport Club - Váci Vízilabda S  2014/12/06  21-6
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2015/05/17  7-13
          Vasas Sport Club - Váci Vízilabda S  2015/06/13  20-3
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2015/06/13  17-1
          Váci Vízilabda S - KSI SE  2015/06/13  1-24
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gyermek - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  0-10
          Vidám Vízilovak - BVSC-Póló  2015/03/07  2-20
          KSI SE - OSC gyermek  2015/03/07  20-5
          Honvéd Utánpótlá - Vidám Vízilovak   2015/03/07  16-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilab - Váci Vízilabda S  2014/10/31  9-12
          Dunaújvárosi Fői - YBL WPC  2014/10/31  6-6
          BVSC-Póló - Vidám Vízilovak  2014/10/31  19-6
          Váci Vízilabda S - Dunaújvárosi Fői  2014/10/31  13-6
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/10/31  0-19
          Vidám Vízilovak - UVSE  2014/10/31  1-20
          Honvéd Utánpótlá - POLO SC  2014/11/02  31-5
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2014/11/02  21-6
          Hírös Sport Nonp - Honvéd Utánpótlá  2014/11/02  9-8
          POLO SC - Angyalföldi Spor  2014/11/02  10-24
          Diadal SE - Budafóka XXII. k  2014/11/22  9-4
          MVLC - Domino Avus  2014/11/22  2-7
          Balaton VK - Diadal SE  2014/11/22  7-5
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          FTC Utánpótlás - Diadal SE  2014/12/14  28-1
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2015/01/31  6-34
          FTC Utánpótlás - Budafóka XXII. k  2015/01/31  23-1
          B. Sport - Balaton VK  2015/02/28  19-8
          Angyalföldi Spor - Kaposvár Vízilab  2015/02/28  11-7
          Budafóka XXII. k - B. Sport  2015/02/28  10-17
          UVSE - Kópé Utánpótlás   2015/04/04  8-8
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/04  15-9
          Hírös Sport Nonp - KSI SE  2015/04/04  12-19
          Honvéd Utánpótlá - Tatabányai Vízmű  2015/04/04  8-9
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2015/05/09  17-6
          Kanizsa Vízilabd - MVLC  2015/05/09  14-9
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2015/05/09  10-14
          YBL WPC - Domino Avus  2015/05/09  10-13
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2015/05/23  3-13
          OSC gy - Budapesti Honvéd  2015/05/23  16-3
          POLO SC - Diadal SE  2015/05/23  4-8
          Domino Avus - Oázis SC  2015/06/06  5-7
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2015/06/06  18-7
          Százhalombatta - Váci Vízilabda S  2015/06/06  15-8
          YBL WPC - MVLC  2015/06/06  12-6
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/09/13  1-25
          OSC VSE - Fehérvár Póló Sp  2014/09/13  7-4
          Százhalombatta - Budafóka XXII. k  2014/09/13  5-17
          Bókay - KSI - Domino Avus  2014/10/19  4-22
          UVSE - Oázis SC  2014/10/19  15-9
          Vidám Vízilovak - Hegyvidék SE  2014/10/19  16-9
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2014/10/30  13-7
          KSI SE - KESI I.  2014/10/30  19-2
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvár VK I.  2014/10/30  4-6
          KSI SE - Százhalombatta  2014/10/30  36-1
          Oázis SC - Tatabányai Vízmű  2014/12/20  2-9
          Vidám Vízilovak - Domino Avus  2014/12/20  10-9
          Hegyvidék SE - Honvéd Utánp. I.  2014/12/20  3-16
          FTC UtánpótlásII - Bókay - KSI  2015/02/21  9-2
          Százhalombatta - Kaposvár VK II.  2015/02/21  14-7
          Százhalombatta - FTC UtánpótlásII  2015/02/21  5-20
          Hegyvidék SE - Honvéd Utánp.II.  2015/03/28  15-4
          Fehérvár Póló Sp - Bókay - KSI  2015/03/28  8-6
          KESI II. - Százhalombatta  2015/03/28  1-8
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/05/16  11-4
          KESI I. - Újszilvás KSE  2015/05/16  6-9
          Tatabányai Vízmű - FTC Utánpótlás  2015/05/16  8-14
          Vodafone Pólósul - Újszilvás KSE  2015/05/16  8-5
          Hegyvidék SE - Százhalombatta  2015/05/30  13-5
          KESI II. - Fehérvár Póló Sp  2015/05/30  2-16
          Honvéd Utánp.II. - Kaposvár VK II.  2015/05/30  13-2
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Neptun VSC  2015/01/18  9-10
          Kaposvár VK - MAFC  2015/01/18  5-6
          MTK 1888 - Kanizsa VSE  2015/01/18  6-8
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Százhalombattai Vízi  2015/05/10  28-6
          KSI SE - HKPS  2015/05/17  28-6
          Szegedi Vizipóló - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/07  8-9
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2015/06/07  11-9
          UVSE - KSI SE  2015/06/07  10-6
          Pécsi Sport Nonprofi - BVSC- Zugló  2015/06/07  14-4
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - F2000 válogatott  2015/05/10  9-12
          KSI SE - HKPS  2015/05/17  24-8
          HKPS - Csongrád Városi Vízi  2015/05/24  13-18
          UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/31  15-4
          A-Híd OSC - AVUS  2015/05/31  10-12
          Ceglédi Vasutas Spor - A-Híd OSC   2015/05/31  5-9
          UVSE - AVUS  2015/05/31  9-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ASI DSE  2014/10/04  41-0
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2014/10/18  26-2
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/05/01  12-6
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/23  10-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Bánki VSE  2015/04/11  4-9
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2015/04/11  12-7
          HVSC - DSC-SI  2015/04/11  7-3
          ASI DSE - Bánki VSE  2015/04/11  8-10
          DSC-SI - BVSC- Zugló  2015/04/11  1-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ASI DSE  2014/12/07  17-3
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/02/08  12-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Fehérvár Póló Sp  2014/12/07  24-2
          H POLO - HVSC  2014/12/07  24-4
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/02/08  12-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Angyalföldi Spor  2014/10/18  22-7
          Cegléd - Vidám VVSE  2014/11/29  10-5
          BVSC-PÓLÓ - UVSE   2015/04/11  4-9
  2013/2014
     Titkár 130
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Széchenyi B.-FTC - KSI SE  2013/09/28  10-11
          Széchenyi B.-FTC - YBL Waterpolo C  2013/11/02  19-8
          OSC-ÚJBUDA - RACIONET HONVÉD  2013/12/07  6-13
          Széchenyi B.-FTC - Szolnoki Dózsa  2013/12/17  6-13
          KSI SE - PVSK-Füszért  2014/03/08  8-8
          YBL Waterpolo C - Valdor Szentes  2014/04/05  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - Tatabányai Vízmű  2013/10/05  15-12
          BVSC- Zugló - Ceglédi Vasutas   2013/10/11  19-11
          UVSE - Neptun VSC  2013/10/16  19-8
          Honvéd Utánpótlá - ASI DSE  2014/03/22  16-4
          Neptun VSC - Csabai Csirkefog  2014/03/22  13-7
          ASI DSE - Eszterházy Károl  2014/04/26  9-8
          ASI DSE - KESI  2014/05/10  9-12
          Neptun VSC - Szolnok  2014/05/18  11-11
          BVSC- Zugló - Neptun VSC  2014/06/12  12-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2014/03/26  11-7
          Szolnok 2 - Váci Vízilabda S  2014/05/17  14-6
          HVSC - KVSE  2014/05/17  8-6
          Váci Vízilabda S - KVSE  2014/05/17  3-16
          HVSC - Szolnok 2  2014/05/17  9-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/10/15  12-8
          RACIONET HONVÉD - UVSE  2013/11/17  8-7
          UVSE - ZF-Eger  2013/11/20  7-8
          UVSE - RACIONET HONVÉD  2014/03/09  8-6
          OSC Vízilabda Sp - HVSC  2014/03/23  12-7
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2014/04/06  9-6
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/05/01  8-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/10/15  8-8
          MTK 1888 Vízilab - SZVSE  2013/10/27  13-15
          Honvéd-Up. VKSE - UVSE  2013/11/17  11-15
          UVSE - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/09  16-7
          UVSE II. - SZVSE  2014/03/09  16-6
          OSC Vízilabda Sp - HVSC  2014/03/23  10-8
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/04/06  5-3
          UVSE - PSN Zrt.  2014/04/12  15-8
          Honvéd-Up. VKSE - Vasas  2014/05/01  6-12
          Tatabányai Vízmű - SZVSE  2014/05/18  22-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/10/15  21-2
          MTK 1888 Vízilab - SZVSE  2013/10/27  16-10
          Honvéd-Up. VKSE - UVSE  2013/11/17  8-10
          Váci VSE - KVSE  2013/11/17  5-31
          MTK 1888 Vízilab - Váci VSE  2013/12/01  47-4
          FTC Vízilabda Ut - PSN Zrt.  2014/03/16  24-4
          Oázis Sport Club - HVSC  2014/03/23  8-15
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/04/06  16-6
          Honvéd-Up. VKSE - FTC Vízilabda Ut  2014/05/01  6-8
          Tatabányai Vízmű - SZVSE  2014/05/18  26-6
          Oázis Sport Club - Váci VSE  2014/06/08  16-6
          Váci VSE - Kölyök Póló Suli  2014/06/08  13-8
          Kölyök Póló Suli - Oázis Sport Club  2014/06/08  7-23
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - Hegyvidék-YBL  2013/10/05  10-16
          1427Vízilabda SE - RETR-O-SC Közhas  2013/10/27  6-12
          Semmelweis VKS - Sportliget SE  2013/12/01  16-10
          Sunday Boys - MTK 1888  2013/12/15  6-12
          OSC felnőtt - Faterpóló VSE  2014/03/02  16-9
          Bánki VSE - RETR-O-SC Közhas  2014/03/09  10-18
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2014/04/20  8-12
          Sunday Boys - Bókay  2014/04/27  11-12
          Bókay - Oázis SC  2014/05/07  10-14
          Oázis SC - Sunday Boys  2014/05/18  15-4
          Sunday Boys - ELTE Vízilabda D  2014/05/25  12-17
          Bánki VSE - Bókay  2014/06/01  15-12
          1427Vízilabda SE - Bánki VSE  2014/06/05  12-11
          Hegyvidék-YBL - Vecsés  2014/06/08  8-10
          Sunday Boys - HETE  2014/06/11  10-9
          OSC felnőtt - Hegyvidék-YBL  2014/06/15  8-6
          BVSC - Semmelweis VKS  2014/06/23  12-15
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Sul  2014/06/26  9-5
          Budaörsi ÚVVSE - Oázis SC  2014/06/29  9-8
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Bánki Vízisport   2014/04/12  11-5
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2014/04/12  9-8
          Bánki Vízisport - KSI SE  2014/04/12  1-22
          MOM Sport Ybl - BVSC-Póló Zugló  2014/04/12  9-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Bókay - KSI  2013/10/05  6-6
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2013/10/05  7-5
          BVSC - Póló - Zu - Honvéd UVKSE  2013/10/05  12-3
          Komplex Póló Sul - FTC Utánpótlás  2013/10/05  7-10
          OSC Serdülő - KSI SE  2013/10/05  6-9
          Komplex Póló Sul - Uj-Hullám SE  2013/10/19  23-2
          Bókay - KSI - KSI SE  2013/10/19  5-11
          BVSC - Póló - Zu - OSC Serdülő  2014/03/29  16-9
          FTC Utánpótlás - Újpest Vízilabda  2014/03/29  9-12
          Honvéd UVKSE - KSI SE  2014/03/29  4-8
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cegléd II - HUVK SE  2014/05/10  3-7
          Új-Hullám SE - Polo SC  2014/05/10  6-4
          Cegléd II - Oázis SC  2014/05/10  4-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - PSN Zrt.  2014/03/08  5-10
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2014/03/08  2-11
          Sportliget Sport - Angyalföldi Spor  2014/03/08  1-27
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2014/04/05  21-4
          UVSE I - Honv-up. Gödöllő  2014/04/05  14-4
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/04/05  6-14
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/04/05  5-24
          PSN Zrt. - OSC gy  2014/05/24  14-2
          Sportliget Sport - Bókay - KSI  2014/05/24  1-21
          OSC gy - Oázis SC  2014/05/24  7-10
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvári Vízila  2013/11/27  15-6
          Kaposvári Vízila - FPSE  2013/11/27  15-7
          FPSE - UVSE  2013/11/27  5-21
          UVSE - ZF-Eger  2013/12/05  15-13
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Diadal SE  2014/03/01  5-3
          Kaposvár Vízilab - Dunaújvárosi Fői  2014/03/01  9-4
          Oázis SC - Vecsés  2014/03/01  20-2
          Ceglédi Vasutas - UVSE II.  2014/03/01  9-5
          Diadal SE - Kaposvár Vízilab  2014/04/26  5-8
          Honvéd UVKSE - Dunaújvárosi Fői  2014/04/26  7-17
          Kaposvár Vízilab - Ceglédi Vasutas   2014/04/26  6-5
          Vecsés - Honvéd UVKSE  2014/04/26  18-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Hungerit-Szentes  2013/10/12  7-8
          Angyalföldi SI D - DFVE  2013/11/02  3-23
          H POLO - SZNVE  2013/11/23  9-12
          H POLO - ZF-Eger  2014/02/08  4-18
          Angyalföldi SI D - Hungerit-Szentes  2014/02/08  2-15
          Angyalföldi SI D - SZNVE  2014/03/26  8-11
          Angyalföldi SI D - H POLO  2014/04/25  4-18
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - UVSE II  2013/11/01  16-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentes  2014/02/16  17-5
          ASI DSE - UVSE I  2014/03/02  5-27
          ZF-Eger - DFVE  2014/05/11  7-20
          POLO SC - ASI DSE  2014/06/14  17-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2013/11/01  9-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentes  2014/02/16  15-8
          Angyalföldi SI D - UVSE  2014/03/02  4-32
          ZF-Eger - DFVE  2014/05/11  15-7
          POLO SC - Angyalföldi SI D  2014/06/14  22-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyVSE - DVSI  2013/10/13  11-20
          Vecsés SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/12/15  3-12
          Vecsés SE - GyVSE  2014/03/01  14-8
          POLO SC - HVSC  2014/03/29  36-14
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2014/04/22  11-5
     Időmérő 6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Bánki VSE  2013/10/27  14-11
          Bókay - Vecsés  2013/11/17  10-21
          Bókay - Bánki VSE  2014/03/19  12-7
          Bókay - 1427Vízilabda SE  2014/04/24  14-9
          Faterpóló VSE - OSC felnőtt  2014/05/04  9-14
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Honvéd UVKSE  2014/05/27  9-13