Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Mátyás Judit
Születési dátum: 1968-07-18
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 21
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC 113  2018/11/24  18-8
          Neptun VSC - HVSC  2018/12/08  10-10
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Felnőtt - MAFC A-team  2018/12/09  14-4
          Oázis Nonprofit Kft - YBL WPC  2018/12/09  0-24
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC Ifi  2018/11/10  15-7
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  10-22
          JSM Alapítvány - BVSC-Zugló  2018/11/10  7-15
          HUVK SE - Váci VSE  2018/11/10  8-12
          KPS - HUVK SE  2018/12/08  9-5
          KPSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  10-19
          JSM Alapítvány - Váci VSE  2018/12/08  9-6
          Oázis SC Ifi - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  3-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oxigén  2018/11/24  14-2
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/11/24  7-3
          FTC-Telekom - Oázis SC Leány 2005  2018/11/24  14-1
          KSI-Százhalombatta - Yordo Szentes  2018/11/24  11-3
  2017/2018
     Időmérő 19
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/19  14-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Vasas SC  2018/05/05  11-7
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/05/19  10-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - Honvéd-Érd  2018/06/16  5-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/06/16  5-13
          DFVE-TOPO - Cápa VK  2018/06/16  4-9
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - KSI SE  2018/05/19  11-20
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - BVSC  2018/05/11  9-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén Úszó és Sport - Bókay - KSI  2018/05/05  10-10
          Honvéd-Érd - Sport és Szabadidő K  2018/05/05  8-9
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2018/05/05  7-16
          Komplex Póló Suli Sp - OSC VSE II.  2018/05/05  0-24
          BVSC - ASI-Vasas  2018/06/02  17-11
          OSC VSE - KSI SE  2018/06/02  9-3
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2018/06/02  7-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  13-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  21-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2018/05/19  4-9
          OSC VSE - BVSC  2018/05/19  1-4
     Titkár 8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2018/03/24  13-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2017/12/03  4-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - YBL WPC  2018/06/15  11-7
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - OSC VSE II.  2018/03/24  7-7
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2018/03/24  10-5
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/03/24  10-7
          FTC Utánpótlás II. - DFVE-TOPO  2018/03/24  10-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
  2016/2017
     Titkár 30
       Férfi Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - ZF-Eger  2016/12/27  14-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Alfa SC - ESMTK  2016/10/15  9-6
          NEPTUN VSC - Kanizsa VSE  2017/02/25  11-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZVSC  2016/12/18  4-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/04/08  13-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/04/08  9-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/04/08  8-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/09/25  16-6
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/09/25  5-4
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/10/15  34-0
          KSI SE - YBL WPC  2016/10/15  20-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Kistarcsa  2016/10/15  1-19
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2016/11/12  3-28
          Ceglédi Vasutas Spor - OSC VSE II.  2016/11/12  14-8
          FTC Utánpótlás - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/12  29-5
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/11/26  27-2
          Hírös Sport Nonprofi - Kópé UVSE  2016/11/26  7-4
          PSN Zrt. - Polo SC.VGA  2016/11/26  27-1
          HUVK SE II. - OSC VSE II  2016/11/26  3-8
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Soproni VSE  2016/10/15  0-38
          Balaton VK - BVSKA  2016/10/15  18-4
          BFSE - Soproni VSE  2016/10/15  13-11
          HUVK SE - Balaton VK  2016/10/15  22-5
          BVSKA - HKLSE  2016/10/15  27-4
          BFSE - HUVK SE  2016/10/15  17-6
       Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2016/12/27  8-4
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/20  9-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE II.  2016/10/09  26-6
          UVSE II. - Szentes  2017/05/16  4-27
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2016/10/09  7-13
     Időmérő 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          NEPTUN VSC - Ceglédi VSE  2017/04/22  12-8
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2016/12/14  6-11
          FTC PQS Waterpolo - PSN Zrt.  2016/12/14  9-12
  2015/2016
     Időmérő 33
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ContiTech-Szeged Dia - Valdor Szentes  2015/09/23  16-8
          ContiTech-Szeged Dia - Kaposvári Vízilabda   2015/10/24  10-6
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/07  9-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - KSI SE  2015/10/31  10-8
          Valdor Szentes - Szolnok  2015/10/31  4-19
          Kaposvári Vízilabda - Valdor Szentes  2015/11/01  13-6
          YBL WPC - Valdor Szentes  2015/11/01  5-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - BVSC- Zugló  2016/02/27  11-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/11  12-9
          UVSE Continental I. - AVUS  2015/11/15  18-2
          Vasas-Continental - UVSE Continental I.  2015/12/13  9-13
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/02/12  6-5
          UVSE Continental II. - Százhalombattai Vízi  2016/05/15  16-7
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/06/04  10-11
          KSI SE - ZF-Eger  2016/06/04  11-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - AVUS  2015/11/15  19-4
          UVSE Continental II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/22  14-3
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  9-12
          Vasas-Continental - UVSE Continental I.  2015/12/13  8-13
          Honvéd KPS - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/21  7-6
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/03/03  9-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - AVUS  2015/11/15  19-6
          Vasas-Continental - UVSE Continental I.  2015/12/13  4-12
          UVSE Continental I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/03  10-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Oázis 2 - YBL WPC  2015/11/15  7-17
          Oázis SC - UVSE Continental  2015/11/15  12-10
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/01/30  10-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Kft. - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/05/08  12-9
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/11/28  17-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental I.  2016/05/19  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi VA  2015/10/11  10-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental  2016/05/19  5-18
     Segédtitkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest-H - KSI SE  2015/10/14  9-6
     Játékvezető 1
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas Sport Club  2016/03/19  16-9
     Titkár 160
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - DVSE  2015/10/06  9-8
          FTC-PQS Waterpolo - Vasas  2015/10/10  10-3
          Vasas - KSI SE  2015/12/05  16-6
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2016/03/05  7-11
          UVSE Hunguest-H - Kaposvári Vízilabda   2016/03/19  10-10
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - YBL WPC  2015/10/31  13-9
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/10/31  7-12
          YBL WPC - Szolnok  2015/10/31  5-18
          KSI SE - YBL WPC  2015/11/01  14-5
          Szolnok - KSI SE  2015/11/01  21-4
          Szolnok - Kaposvári Vízilabda   2015/11/01  24-3
          Szolnok - Szeged Diapolo  2015/12/12  9-5
          A-HID OSC - ZF-Eger  2015/12/12  4-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/12/05  10-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - Alfa SC  2016/04/30  12-14
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Vasas Sport Club  2016/04/30  6-28
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló II  2016/04/30  17-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2016/02/14  22-9
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/02/28  13-6
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/03/13  15-6
          UVSE Continental I. - KSI SE  2016/03/14  3-13
          UVSE Continental II. - Kölyök Póló Suli  2016/04/24  15-16
          UVSE Continental I. - FTC Vízilabda  2016/05/05  13-8
          YBL Water Polo Club - UVSE Continental II.  2016/05/08  15-4
          UVSE Continental I. - Vasas-Continental  2016/05/15  14-12
          Racionet H - SZVSC  2016/05/29  10-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2016/02/14  19-0
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/02/28  16-10
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/03/13  16-11
          UVSE Continental I. - KSI SE  2016/03/14  11-13
          UVSE Continental II. - Honvéd KPS  2016/04/24  12-2
          UVSE Continental I. - FTC Vízilabda   2016/05/05  12-6
          YBL Water Polo Club - UVSE Continental II.  2016/05/08  3-7
          UVSE Continental I. - Vasas-Continental  2016/05/15  10-5
          RACIONET H - SZVSC  2016/05/29  11-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2016/02/14  22-8
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/02/28  12-7
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/03/13  10-12
          UVSE Continental I. - KSI SE  2016/03/14  14-13
          UVSE Continental II. - Honvéd KPS  2016/04/24  18-3
          UVSE Continental I. - FTC Vízilabda   2016/05/05  14-13
          YBL Water Polo Club - UVSE Continental II.  2016/05/08  4-15
          UVSE Continental I. - Vasas-Continental  2016/05/15  13-5
          RACIONET H - SZVSC  2016/05/29  16-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2015/09/13  17-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Jog-Ászok VSK  2015/09/13  15-4
          Komplex Póló Suli SE - Bánki Vízisport Egye  2015/09/13  17-4
          RETR-O-SC Közhasznú - YBL WPC  2015/11/08  8-7
          ELTE Vízilabda DSK - Semmelweis VKS  2015/12/06  7-14
          Jog-Ászok VSK - Kertészeti Egyetem A  2015/12/06  12-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Sportliget SE  2015/12/06  3-7
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/21  13-10
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/02/21  7-6
          Sportliget SE - Semmelweis VKS  2016/02/21  7-7
          Jog-Ászok VSK - Bánki Vízisport Egye  2016/02/28  24-9
          ELTE Vízilabda DSK - OSC VSE  2016/02/28  6-15
          Faterpóló VSE - YBL WPC  2016/02/28  4-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Faterpóló VSE  2016/03/06  10-9
          Komplex Póló Suli SE - MAFC-BME  2016/03/06  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/03  10-21
          Komplex Póló Suli SE - 1427 VSE  2016/04/03  12-9
          Jog-Ászok VSK - Komplex Póló Suli SE  2016/04/17  14-9
          Komplex Póló Suli SE - Oázis 2  2016/04/24  12-13
          Oázis 2 - 1427 VSE  2016/05/01  9-10
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/05/01  4-8
          Oázis SC - Octopus SE  2016/05/22  5-8
          Oázis 2 - Jog-Ászok VSK  2016/05/22  8-9
          UVSE Continental - 1427 VSE  2016/05/22  10-8
          Kertészeti Egyetem A - Komplex Póló Suli SE  2016/05/22  8-8
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/05/29  14-8
          RETR-O-SC Közhasznú - ELTE Vízilabda DSK  2016/05/29  17-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - OSC VSE  2015/09/26  12-1
          BVSC - Póló - Zugló - MTK Budapest  2015/09/26  9-2
          Komplex-Vasas - UVSE Continental  2015/09/26  2-22
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2015/10/10  4-14
          Honvéd Kölyök Polo S - JSMA  2015/10/10  27-2
          Alfa SC Kispest - Uj-Hullám SE  2015/10/10  2-23
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2016/02/13  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - JSMA  2016/02/13  5-0
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2016/02/13  1-27
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Velencei-tavi UVE  2016/02/27  30-2
          Győri VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  3-9
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2016/02/27  14-6
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/27  15-7
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - HETE  2015/11/08  14-10
          Budaörsi UVVSE - Sunday Boys  2015/12/06  14-3
          HETE - Sunday Boys  2016/03/06  12-16
          HETE - YBL WPC  2016/04/17  10-20
          Budaörsi UVVSE - KVE  2016/04/24  17-13
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - OSC VSE  2015/12/05  19-2
          Budapesti Honvéd Spo - BVSC-Póló Zugló II.  2015/12/05  2-21
          Bókay - KSI - Ceglédi Vasutas Spor  2015/12/05  4-15
          BVSC-Póló leány - Dunaújvárosi Főiskol  2015/12/05  6-11
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental  2016/03/19  9-8
          OSC VSE - Százhalombatta  2016/03/19  10-13
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2016/03/19  15-7
          UVSE Continental - HUVK SE  2016/04/27  12-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. ker. - Oázis SC  2015/11/14  10-16
          Százhalombatta - Mentalfitol SZVPS  2015/11/14  5-27
          SZENTENDREI KÓPÉ - Dunaújvárosi Főiskol  2015/11/14  16-6
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2015/11/14  7-11
          YBL WPC - FVSE  2016/03/12  12-11
          Honvéd UVKSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/03/12  31-1
          Domino Avus - Dunaújvárosi Főiskol  2016/03/12  13-7
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2016/03/12  2-8
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas I.  2016/04/16  7-4
          UVSE Continental I. - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/04/16  24-5
          BVSC-Póló Zugló - Mentalfitol SZVPS  2016/04/16  13-7
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/04/16  14-6
          FTC Utánpótlás - UVSE Continental I.  2016/04/21  9-14
          OSC VSE II. - Százhalombatta  2016/05/07  5-13
          Budafóka XXII. ker. - Balaton VK  2016/05/07  31-4
          Oázis SC - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/06/11  20-6
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/06/11  5-8
          UVSE Continental I. - ASI-Vasas I.  2016/06/11  13-5
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/06/11  18-6
          SZENTENDREI KÓPÉ - KSI SE  2016/06/11  7-15
          Mentalfitol SZVPS - UVSE Continental I.  2016/06/11  4-10
          ASI-Vasas I. - BVSC-Póló Zugló  2016/06/11  7-2
          KSI SE - Mentalfitol SZVPS  2016/06/11  12-5
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-MSA - YBL WPC  2015/09/19  8-9
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2015/09/19  14-4
          Budafóka XXII. ker. - Vidám Vízilovak Vízi  2015/09/19  15-1
          HUVK SE - Kópé ÚVSE  2015/09/19  7-14
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE II.  2015/10/17  15-0
          Vodafone Pólósuli - Cívis Póló VSE  2015/10/17  1-26
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2015/10/17  2-27
          UVSE Continental - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/17  19-0
          KSI SE II. - UVSE Continental  2015/11/07  3-17
          Százhalombatta - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/07  1-19
          Hírös Sport Nonprofi - Vodafone Pólósuli  2015/11/07  24-1
          Kaposvár Vízilabda K - Sport és Szabadidő K  2015/11/07  17-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Vodafone Pólósuli  2015/12/19  21-0
          KSI SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/19  1-15
          Százhalombatta - Cívis Póló VSE  2015/12/19  6-11
          UVSE Continental - Sport és Szabadidő K  2015/12/19  30-1
          HUVK SE - UVSE Continental  2016/02/20  10-9
          Budafóka XXII. ker. - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/20  15-6
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/02/20  8-9
          Újszilvás KSE - Domino Avus  2016/02/20  2-16
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2016/04/02  7-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  10-3
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/04/02  5-5
          Kópé ÚVSE - OSC VSE  2016/04/02  11-10
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/04/23  6-5
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE  2016/04/23  18-5
          Cívis Póló VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/04/23  6-14
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/23  5-7
          Oázis SC - KSI SE  2016/05/14  5-14
          Hírös Sport Nonprofi - Kópé ÚVSE  2016/05/14  9-6
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  6-8
          Cívis Póló VSE - OSC VSE  2016/05/14  8-8
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - MAFC "110"  2016/01/31  13-6
          UVSE Continental - ASI DSE  2016/01/31  9-8
       2015. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/08/30  5-14
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2015/08/30  13-21
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2015/10/11  19-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2015/10/11  19-5
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2016/05/07  1-16
          Kaposvár VK - Váci Vízilabda SE  2016/05/07  14-8
  2014/2015
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
      1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - KESI  2014/09/27  
     Titkár 265
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - BVSC Wáberer  2014/10/08  7-5
          BVSC Wáberer - Valdor Szentes  2014/10/28  10-9
          A-HÍD OSC - ZF-Eger  2014/10/31  5-8
          Szolnok - UVSE-Hunguest H.  2014/11/05  18-5
          A-HÍD OSC - KSI SE  2014/11/15  18-11
          FTC - Kaposvári VK  2014/11/22  11-9
          FTC - Vasas Plaket  2014/11/25  9-8
          RACIONET Honvéd - KSI SE  2014/12/13  14-9
          BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd  2015/01/10  5-9
          BVSC Wáberer - FTC   2015/01/24  8-7
          Vasas Plaket - RACIONET Honvéd  2015/02/04  7-7
          FTC - Valdor Szentes  2015/02/07  11-6
          BVSC Wáberer - Kaposvári VK  2015/02/28  12-7
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          UVSE-Hunguest H. - PVSK-MECSEK F.  2015/03/11  8-7
          BVSC Wáberer - Tiszavirág Szeged  2015/03/14  7-8
          KSI SE - Vasas Plaket  2015/03/21  7-11
          FTC - UVSE-Hunguest H.  2015/03/21  18-7
          UVSE-Hunguest H. - A-HÍD OSC   2015/03/26  5-12
          RACIONET Honvéd - BVSC Wáberer  2015/03/28  7-8
          A-HÍD OSC - Szolnok  2015/04/03  9-11
          Vasas Plaket - DVSE  2015/04/11  12-10
          Tiszavirág Szeged - FTC   2015/04/21  8-10
          Szolnok - FTC   2015/04/29  13-8
          FTC - Szolnok  2015/05/06  7-9
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
          A-HÍD OSC - Szolnok  2015/05/15  5-12
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/18  13-7
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - BVSC Wáberer  2014/11/08  14-8
          RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC   2014/12/05  1-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/12/05  5-6
          A-HÍD OSC - Szolnoki Dózsa  2014/12/07  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2015/02/28  10-6
          BVSC- Zugló - PVSK-PSN  2015/03/07  15-9
          Honvéd UVKSE - Ceglédi Vasutas   2015/03/07  17-8
          MAFC - BVSC- Zugló  2015/03/14  4-7
          Honvéd UVKSE - Tatabányai Vízmű  2015/05/23  8-8
          MAFC - HVSC  2015/05/30  13-10
          MAFC - SZTE EHÖK Sport   2015/06/06  8-6
          BVSC- Zugló - Neptun VSC  2015/06/06  12-12
          MAFC - Tiszavirág SZVPS  2015/06/06  11-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/09/27  7-6
          A-HÍD OSC - MTK 1888   2014/09/27  9-12
          MTK 1888 - Főnix  2014/09/27  12-8
          Fehérvár Póló I. - Váci Vízilabda S  2014/09/27  8-9
          KESI - A-HÍD OSC   2014/09/27  5-19
          EVSC - Lamantinok  2015/03/21  10-8
          GyAVC - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  3-19
          Kertészeti Egyet - Szolnok 2  2015/03/21  11-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KESI  2014/09/06  38-0
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Vasas Sport Club - DOMINOAVUS  2014/10/19  27-0
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          Budapesti Honvéd - Szentes  2014/11/09  12-4
          KSI SE - Vasas Sport Club  2014/12/14  8-7
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  15-9
          A-Híd OSC - YBL Water Polo C  2015/03/08  13-6
          UVSE II. - Százhalombattai   2015/03/08  13-11
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló Sp  2015/03/08  14-4
          HKPS - UVSE II.  2015/03/08  1-16
          A-Híd OSC - Kaposvári Vízila  2015/03/08  4-16
          Százhalombattai - YBL Water Polo C  2015/03/08  14-9
          Fehérvár Póló Sp - HKPS  2015/03/08  14-7
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/22  9-10
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/12  9-6
          UVSE - Szentes  2015/04/27  13-6
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/04/28  7-12
          UVSE - ZF-Eger  2015/04/28  8-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KESI  2014/09/06  12-6
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          Vasas Sport Club - Aligátor Vízilab  2014/10/19  15-2
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2014/11/09  12-7
          HKPS - KVSE  2014/11/09  14-7
          YBL Water Polo C - KVSE  2014/11/23  8-7
          KSI SE - Vasas Sport Club  2014/12/14  8-11
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  6-5
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/22  9-8
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/12  13-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KESI  2014/09/06  13-14
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          Vasas Sport Club - Aligátor Vízilab  2014/10/19  14-16
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2014/11/09  19-11
          HKPS - KVSE  2014/11/09  9-10
          Váci Vízilabda S - Ceglédi Vasutas   2014/11/16  10-16
          YBL Water Polo C - KVSE  2014/11/23  7-8
          KSI SE - Vasas Sport Club  2014/12/14  9-12
          BVSC-PÓLÓ - DVSE  2015/02/08  14-11
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/22  9-8
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/12  18-8
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd UVK SE  2014/08/30  
          Tatabánya VSE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/30  
          Honvéd UVK SE - FTC Utánpótlás  2014/08/30  
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - KESI  2015/05/10  8-14
          UVSE I. - KESI  2015/05/17  9-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - YBL Water Polo Club   2015/06/14  12-8
          UVSE I. - ZF-Eger  2015/06/14  7-2
          ZF-Eger - YBL Water Polo Club   2015/06/14  16-6
          UVSE I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/06/14  9-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          OSC felnőtt - Octopus SE  2014/10/19  13-12
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          ELTE Vízilabda D - BVSC Tipo-HeavyT  2014/11/16  15-13
          HETE - OSC felnőtt  2014/11/16  9-21
          Budaörsi UVVSE - Bánki SundayBoys  2014/11/16  19-5
          RETR-O-SC Közhas - Komplex Póló Sul  2014/11/16  12-8
          Komplex Póló Sul - YBL WPC  2014/11/30  7-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2014/11/30  5-15
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          MAFC - Schönherz - ELTE Vízilabda D  2015/03/01  11-8
          HETE - Faterpóló VSE  2015/03/01  12-11
          ELTE Vízilabda D - YBL WPC  2015/03/22  8-11
          Komplex Póló Sul - Budaörsi UVVSE  2015/03/22  10-10
          HETE - Bánki VSE  2015/03/22  13-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC - Schönherz  2015/03/29  11-11
          RETR-O-SC Közhas - OSC felnőtt  2015/03/29  6-9
          MAFC - Schönherz - RETR-O-SC Közhas  2015/04/12  9-17
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak   2015/04/12  10-11
          HETE - MAFC-BME  2015/04/12  5-9
          ELTE Vízilabda D - OSC felnőtt  2015/04/19  7-11
          Komplex Póló Sul - Semmelweis VKS  2015/04/19  7-12
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          ELTE Vízilabda D - MAFC - Schönherz  2015/05/03  12-8
          Komplex Póló Sul - Vidám Vízilovak   2015/05/03  7-14
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak   2015/05/17  7-7
          1427 VSE - Bánki VSE  2015/05/17  12-4
          Budaörsi UVVSE - YBL WPC  2015/06/06  7-15
          Komplex Póló Sul - Sportliget SE  2015/06/07  10-14
          RETR-O-SC Közhas - Semmelweis VKS  2015/06/07  11-6
          Budaörsi UVVSE - ELTE Vízilabda D  2015/06/07  8-6
          HETE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/06/14  9-13
          Budaörsi UVVSE - Komplex Póló Sul  2015/06/14  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE  2014/11/22  11-7
          Sportliget SE - Uj-Hullám SE  2014/11/22  5-20
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2014/11/22  13-8
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/04/11  10-7
          Oázis SC - Uj-Hullám SE  2015/04/11  9-6
          KSI SE - Sportliget SE  2015/04/11  37-0
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/11  4-7
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2015/06/06  5-10
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/06/06  9-2
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2014/11/08  21-1
          BVSC-Póló - Új-Hullám SE  2014/11/08  13-5
          Váci Vízilabda S - KSI SE  2014/11/08  2-28
          BVSC-Póló - Vasas Sport Club  2014/11/08  12-11
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - KSI SE  2014/12/20  9-5
          OSC gyermek - B. Sport  2014/12/20  10-13
          KSI SE - BVSC-Póló  2014/12/20  8-15
          B. Sport - Vidám Vízilovak   2014/12/20  16-6
          BVSC-Póló - OSC gyermek  2014/12/20  17-9
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - UVSE  2014/10/30  6-21
          Cívis Póló VSE - Honvéd Utánpótlá  2014/10/30  15-9
          UVSE - Komplex Póló SE  2014/10/30  31-3
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2014/10/30  10-13
          Százhalombatta - OSC VSE  2014/11/15  19-3
          Komplex Póló SE - Cívis Póló VSE  2014/11/15  2-27
          Új-Hullám SE - Kópé Utánpótlás   2014/11/15  5-9
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2014/11/15  21-9
          Honvéd Utánpótlá - Cívis Póló VSE  2015/05/16  6-6
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/05/16  9-6
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/05/16  14-13
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/05/16  3-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/10/31  17-6
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/10/31  11-15
          Bókay - KSI - KSI SE  2014/10/31  2-26
          B. Sport - Budapesti Honvéd  2014/10/31  17-5
          Oázis SC - Kópé Utánpótlás   2014/10/31  4-7
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/10/31  6-10
          Oázis SC - KSI SE  2014/12/03  1-15
          Domino Avus - Budafóka XXII. k  2014/12/22  32-3
          Balaton VK - Domino Avus  2014/12/22  2-35
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/12/22  1-18
          Tatabányai Vízmű - Balaton VK  2014/12/22  35-1
          FTC Utánpótlás - Diadal SE  2014/12/22  21-0
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/12/22  5-17
          BVSC-Póló - UVSE  2015/04/04  7-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/04/04  13-8
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/04/04  18-6
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/04/04  10-8
          OSC gy - Diadal SE  2015/05/09  15-2
          Dunaújvárosi Fői - POLO SC  2015/05/09  11-8
          OSC gy - Bókay - KSI  2015/05/09  12-3
          Budapesti Honvéd - Diadal SE  2015/05/09  13-6
          Kópé Utánpótlás - BVSC-Póló  2015/05/23  8-8
          KSI SE - UVSE  2015/05/23  14-6
          Honvéd Utánpótlá - Tatabányai Vízmű  2015/05/23  10-12
          Hírös Sport Nonp - KSI SE  2015/05/23  9-15
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda S - YBL Water Polo C  2014/11/10  20-15
          KESI - BVSC- Zugló  2014/11/17  8-22
          BVSC- Zugló - Racionet H  2014/11/20  13-15
          UVSE Vízilabda S - Pécsi Sport Nonp  2014/12/01  14-12
          UVSE Vízilabda S - Tiszavirág SZVPS  2014/12/21  12-19
          MVLC - FTC Waterpolo   2014/12/21  17-19
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Tatabányai Vízmű  2014/09/13  8-17
          Domino Avus - UVSE  2014/09/13  5-10
          Tatabányai Vízmű - Hegyvidék SE  2014/09/13  16-10
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          Honvéd Utánp. I. - Bókay - KSI  2014/10/21  16-3
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/03/28  8-6
          Kaposvár VK I. - Vidám Vízilovak   2015/03/28  4-15
          Budafóka XXII. k - Domino Avus  2015/03/28  3-16
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/03/28  15-4
          Fehérvár Póló Sp - FTC UtánpótlásII  2015/04/25  5-5
          Hegyvidék SE - Kaposvár VK II.  2015/04/25  23-1
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2015/04/25  7-8
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2015/04/25  7-6
          Bókay - KSI - KESI II.  2015/05/30  3-1
          FTC UtánpótlásII - Hegyvidék SE  2015/05/30  6-5
          Kaposvár VK II. - Fehérvár Póló Sp  2015/05/30  4-10
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Sportliget SE  2015/02/01  10-8
          Vidám Vízilovak - UVSE II.  2015/02/01  12-10
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2014. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/23  11-19
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2014/08/23  10-13
          FTC Utánpótlás - UVSE  2014/08/23  11-6
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2015/05/17  32-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Szolnok  2015/06/07  6-7
          Racionet H - Szentesi Vízilabda K  2015/06/07  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Szentesi Vízilabda K  2015/06/07  10-4
          Szolnok - Racionet H  2015/06/07  6-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - KESI  2015/05/10  18-10
          F2000 válogatott - MTK 1888 Vízilabda,   2015/05/17  20-4
          UVSE - KESI  2015/05/17  26-4
          Pécsi Sport Nonprofi - Szentesi Vízilabda K  2015/05/31  5-8
          KSI SE - Szolnok  2015/05/31  9-3
          F2000 válogatott - Szentesi Vízilabda K  2015/05/31  13-10
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/05/31  2-11
          Szentesi Vízilabda K - BVSC- Zugló  2015/05/31  13-15
          F2000 válogatott - KSI SE  2015/05/31  6-11
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2015/01/24  8-9
          Debreceni Cívis - Szentes  2015/01/24  8-20
          ZF-Eger - Szolnoki Vízilab  2015/01/24  10-14
          Egri Vízilabda K - Szolnoki Vízilab  2015/01/24  10-14
          Clubul Sportiv C - BVSC  2015/01/24  14-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - SZNVE  2015/02/14  17-8
          ASI DSE - UVSE  2015/02/28  2-10
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2015/03/14  5-12
          UVSE - ASI DSE  2015/03/31  13-3
          UVSE-Centrál - BVSC- Zugló  2015/05/04  11-8
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/17  11-7
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/23  10-7
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - UVSE-Centrál  2014/12/07  5-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          BVSC-PÓLÓ - H POLO  2014/12/17  24-11
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2015/04/26  12-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2015/04/26  21-8
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Fehérvár Póló Sp  2015/02/14  13-14
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2015/03/14  5-16
          UVSE - Szentes  2015/05/02  11-7
  2013/2014
     Titkár 350
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/09/07  16-14
          YBL Waterpolo C - RACIONET HONVÉD  2013/09/07  8-21
          YBL Waterpolo C - DIAPOLO Szeged  2013/09/21  11-22
          Széchenyi B.-FTC - LACTIV-Vasas  2013/09/26  6-6
          BVSC- Zugló - Szolnoki Dózsa  2013/09/28  8-14
          RACIONET HONVÉD - BVSC- Zugló  2013/10/05  11-8
          LACTIV-Vasas - Kaposvári VK  2013/10/12  8-9
          BVSC- Zugló - YBL Waterpolo C  2013/10/19  16-7
          RACIONET HONVÉD - LACTIV-Vasas  2013/11/02  10-10
          LACTIV-Vasas - YBL Waterpolo C  2013/11/08  14-5
          RACIONET HONVÉD - Széchenyi B.-FTC  2013/11/22  12-10
          LACTIV-Vasas - Valdor Szentes  2013/11/23  10-5
          YBL Waterpolo C - KSI SE  2013/11/30  8-14
          Széchenyi B.-FTC - Debrecen  2013/12/07  7-9
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/12/17  12-10
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2014/02/15  14-5
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/03/01  6-8
          Szolnoki Dózsa - DIAPOLO Szeged  2014/03/07  8-9
          BVSC- Zugló - LACTIV-Vasas  2014/03/29  7-13
          KSI SE - Debrecen  2014/04/12  13-17
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/18  12-6
          LACTIV-Vasas - Kaposvári VK  2014/04/19  12-5
          BVSC- Zugló - Debrecen  2014/04/23  11-7
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/25  16-9
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/05/04  11-7
          YBL Waterpolo C - Valdor Szentes  2014/05/06  5-13
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/09  8-10
          Széchenyi B.-FTC - PVSK-Füszért  2014/05/12  7-6
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/15  6-8
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2014/05/19  6-9
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DIAPOLO Szeged - Kaposvári Vízila  2013/11/16  15-4
          Szolnok - TEVA-Vasas  2013/11/16  11-8
          DIAPOLO Szeged - Szolnok  2013/11/17  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - Tatabányai Vízmű  2013/09/21  9-11
          Honvéd Utánpótlá - MVLC  2013/10/19  5-8
          Érd-MAFC - Ceglédi Vasutas   2013/10/19  10-10
          UVSE - Debreceni Cívis   2013/11/09  25-4
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2014/03/29  7-16
          Honvéd Utánpótlá - PVSK-PSN  2014/04/26  14-7
          UVSE - Eszterházy Károl  2014/05/28  15-7
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/06/05  13-6
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2014/06/11  11-3
          Érd-MAFC - DEAC  2014/06/20  10-6
          Érd-MAFC - Debreceni Cívis   2014/06/20  10-8
          KVSE - MVLC  2014/06/25  5-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szentesi Öregfiú  2013/09/28  10-7
          UVSE - KESI  2013/09/28  12-6
          Szolnok 2 - Főnix Ifjúsági K  2013/09/28  1-15
          Szentesi Öregfiú - KESI  2013/09/28  14-10
          Főnix Ifjúsági K - UVSE  2013/09/28  9-11
          KSI SE - Szolnok 2  2013/09/28  16-3
          GyAVC - Váci Vízilabda S  2013/10/12  11-6
          Váci Vízilabda S - EVSC  2013/10/12  5-28
          Lamantinok - KEAC  2013/10/12  11-11
          GyAVC - MVSI  2013/10/12  14-24
          EVSC - Lamantinok  2013/10/12  15-8
          MVSI - KEAC  2013/10/12  20-16
          KESI - Szentesi Öregfiú  2013/11/09  5-11
          UVSE - Főnix Ifjúsági K  2013/11/09  9-10
          Szolnok 2 - KSI SE  2013/11/09  8-14
          KEAC - MVSI  2013/11/30  6-6
          Lamantinok - EVSC  2013/11/30  6-8
          Váci Vízilabda S - GyAVC  2013/11/30  11-9
          UVSE II. - Főnix Ifjúsági K  2014/06/03  12-9
          GyAVC - Pápai SE  2014/06/21  16-9
          DFVE - Csabai Csirkefog  2014/06/21  16-9
          GyAVC - KESI  2014/06/21  9-13
          Pápai SE - DFVE  2014/06/21  9-13
          KESI - Csabai Csirkefog  2014/06/21  10-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2013/10/06  8-10
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2013/10/13  13-7
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2013/10/20  8-11
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/10/25  14-15
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  10-12
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  13-4
          UVSE - KSI SE  2013/11/10  11-10
          RACIONET HONVÉD - PSN Zrt.  2013/12/01  8-9
          Vasas - Szentes  2013/12/08  16-12
          OSC Vízilabda Sp - MVSI  2013/12/08  19-2
          Kölyök Póló Suli - MTK 1888 Vízilab  2014/03/02  9-12
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/03/09  16-6
          Vasas - PSN Zrt.  2014/03/16  7-9
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  17-7
          Vasas - Szegedi Vizipóló  2014/04/06  12-4
          KSI SE - UVSE  2014/05/01  5-8
          KSI SE - ZF-Eger  2014/05/11  9-10
          UVSE II. - Kölyök Póló Suli  2014/05/18  17-6
          RACIONET HONVÉD - UVSE  2014/05/25  5-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Up. VKSE - ZF-Eger  2013/10/06  13-11
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2013/10/13  13-2
          UVSE II. - KVSE  2013/10/13  14-4
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2013/10/20  9-3
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/10/25  12-9
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  12-5
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  10-6
          UVSE - KSI SE  2013/11/10  17-8
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2013/12/01  12-11
          Vasas - Szentes  2013/12/08  16-18
          OSC Vízilabda Sp - MVSI  2013/12/08  9-10
          Vasas - ZF-Eger  2013/12/12  17-8
          KSI SE - Vasas  2013/12/16  9-11
          UVSE - PSN Zrt.  2014/02/28  8-9
          Kölyök Póló Suli - MTK 1888 Vízilab  2014/03/02  10-9
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/03/09  12-7
          Vasas - PSN Zrt.  2014/03/16  17-15
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  9-18
          Vasas - UVSE  2014/04/06  14-19
          KSI SE - UVSE  2014/05/01  8-10
          UVSE II. - Kölyök Póló Suli  2014/05/18  8-7
          Honvéd-Up. VKSE - UVSE  2014/05/25  8-12
          UVSE - Vasas  2014/05/28  12-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Up. VKSE - ZF-Eger  2013/10/06  4-7
          UVSE II. - KVSE  2013/10/13  13-8
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2013/10/20  4-10
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/10/25  4-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  11-5
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  19-9
          UVSE - KSI SE  2013/11/10  5-10
          UVSE II. - Váci VSE  2013/11/10  34-3
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2013/12/01  19-3
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2013/12/05  9-7
          Vasas - Szentes  2013/12/08  11-4
          Oázis Sport Club - MVSI  2013/12/08  4-10
          Kölyök Póló Suli - MTK 1888 Vízilab  2014/03/02  2-28
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2014/03/09  7-3
          Vasas - ZF-Eger  2014/03/16  7-12
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  6-18
          Kölyök Póló Suli - Váci VSE  2014/03/23  9-8
          Vasas - UVSE  2014/04/06  7-13
          KSI SE - Debreceni Cívis   2014/04/12  15-11
          UVSE - ZF-Eger  2014/04/13  13-7
          KSI SE - UVSE  2014/05/01  7-13
          KSI SE - ZF-Eger  2014/05/11  9-4
          UVSE II. - Kölyök Póló Suli  2014/05/18  18-2
          Vasas - ZF-Eger  2014/05/25  14-9
          Honvéd-Up. VKSE - Szegedi Vizipóló  2014/05/25  13-5
          UVSE - Vasas  2014/05/28  6-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - Sportliget SE  2013/09/28  7-6
          HETE - Faterpóló VSE  2013/09/29  9-14
          Budaörsi ÚVVSE - Sunday Boys  2013/09/29  20-10
          Komplex Póló Sul - OSC felnőtt  2013/09/29  7-12
          Semmelweis VKS - Bánki VSE  2013/10/13  14-10
          MAFC - Schönherz - HETE  2013/10/19  12-5
          Sportliget SE - Faterpóló VSE  2013/10/20  5-16
          Vecsés - Komplex Póló Sul  2013/10/20  18-6
          Hegyvidék-YBL - Oázis SC  2013/10/20  15-3
          Budaörsi ÚVVSE - Komplex Póló Sul  2013/11/10  11-10
          RETR-O-SC Közhas - Bókay  2013/11/10  13-10
          ELTE Vízilabda D - HETE  2013/12/01  12-10
          Faterpóló VSE - Oázis SC  2013/12/01  12-10
          RETR-O-SC Közhas - HETE  2014/03/02  11-12
          Komplex Póló Sul - Hegyvidék-YBL  2014/03/02  17-18
          MAFC - Schönherz - MTK 1888  2014/03/09  9-10
          ELTE Vízilabda D - Budaörsi ÚVVSE  2014/03/16  6-18
          RETR-O-SC Közhas - Oázis SC  2014/03/16  13-15
          Komplex Póló Sul - MAFC - Schönherz  2014/03/16  10-11
          Vecsés - Faterpóló VSE  2014/03/27  15-10
          ELTE Vízilabda D - Bánki VSE  2014/04/13  17-11
          RETR-O-SC Közhas - 1427Vízilabda SE  2014/04/13  12-8
          Komplex Póló Sul - BVSC  2014/04/13  11-11
          Sportliget SE - Budaörsi ÚVVSE  2014/04/27  8-9
          Hegyvidék-YBL - MTK 1888  2014/04/27  6-13
          MAFC - Schönherz - BVSC  2014/05/04  10-13
          Octopus SE - Sportliget SE  2014/05/04  14-7
          Sportliget SE - RETR-O-SC Közhas  2014/05/11  9-14
          BVSC - Faterpóló VSE  2014/05/11  11-11
          Vecsés - BVSC  2014/05/18  22-7
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/05/25  8-8
          Komplex Póló Sul - Faterpóló VSE  2014/05/25  15-11
          Hegyvidék-YBL - BVSC  2014/05/27  6-7
          Semmelweis VKS - BVSC  2014/06/01  12-11
          ELTE Vízilabda D - Bókay  2014/06/06  10-14
          OSC felnőtt - MAFC - Schönherz  2014/06/10  9-6
          Semmelweis VKS - MTK 1888  2014/06/15  9-16
          ELTE Vízilabda D - RETR-O-SC Közhas  2014/06/22  12-5
          Budaörsi ÚVVSE - Bánki VSE  2014/06/22  19-3
          HETE - Octopus SE  2014/06/22  10-20
          Octopus SE - HETE  2014/06/27  17-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Sportliget SE  2013/09/22  16-2
          Bánki Vízisport - Új-Hullám SE  2013/09/22  14-10
          MOM Sport Ybl - KSI SE  2013/09/22  3-24
          Sportliget SE - BVSC-Póló Zugló  2013/09/22  3-32
          Sportliget SE - Új-Hullám SE  2014/05/10  5-10
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2014/05/10  13-5
          Új-Hullám SE - Váci Vízilabda S  2014/05/10  10-8
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/05/10  9-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - Zu - Újpest Vízilabda  2013/10/23  9-4
          OSC Serdülő - BVSC - Póló - Zu  2014/05/17  7-14
          KSI SE - Honvéd UVKSE  2014/05/17  13-6
          Újpest Vízilabda - FTC Utánpótlás  2014/05/17  7-9
          OSC Serdülő - Honvéd UVKSE  2014/05/17  9-7
          BVSC - Póló - Zu - FTC Utánpótlás  2014/05/17  10-9
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2014/05/17  16-6
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Dunaújvárosi Fői  2013/12/14  22-3
          Honv-up. Kispest - KSI SE  2013/12/14  11-7
          ESMTK - Újpest Vízilabda  2013/12/14  1-27
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2013/12/14  5-11
          BVSC-Póló Zugló - Honv-up. Kispest  2014/02/23  11-3
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2014/02/23  14-3
          Honv-up. Kispest - Dunaújvárosi Fői  2014/02/23  11-2
          Újpest Vízilabda - Dunaújvárosi Fői  2014/02/23  9-7
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló Zugló  2014/04/19  0-25
          ESMTK - KSI SE  2014/04/19  1-19
          Honv-up. Kispest - Dunaújvárosi Fői  2014/04/19  16-4
          ESMTK - Honv-up. Kispest  2014/05/24  3-26
          Dunaújvárosi Fői - KSI SE  2014/05/24  1-21
          BVSC-Póló Zugló - Újpest Vízilabda  2014/05/24  4-3
          KSI SE - ESMTK  2014/05/24  22-4
          Újpest Vízilabda - Honv-up. Kispest  2014/05/24  8-11
          BVSC-Póló Zugló - Dunaújvárosi Fői  2014/05/24  25-0
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2013/09/14  10-5
          BVSC-Póló Zugló - Honvéd UVKSE II.  2013/09/14  23-2
          Vasas Sport Club - Honvéd UVKSE I.  2013/09/14  4-4
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Honvéd UVKSE  2014/03/06  7-5
          Honvéd UVKSE - Debreceni Cívis   2014/04/26  6-7
          Kópé ÚVSE - Vasas Sport Club  2014/04/26  4-9
          Debreceni Cívis - Százhalombatta  2014/04/26  13-8
          Vasas Sport Club - UVSE I.  2014/04/26  8-8
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2014/04/26  7-8
          Vasas Sport Club - Kópé ÚVSE  2014/05/21  9-4
          Debreceni Cívis - Vasas Sport Club  2014/05/23  8-11
          Százhalombatta - Debreceni Cívis   2014/05/23  11-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Vecsés  2013/12/07  14-6
          Honv-up. Gödöllő - Oázis SC  2013/12/07  15-3
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű  2013/12/07  16-15
          PSN Zrt. - Oázis SC  2013/12/07  2-11
          Kaposvár Vízilab - Vecsés  2014/03/08  8-7
          Kanizsa Vízilabd - UVSE II.  2014/03/08  3-14
          MOM Sport Ybl - Kaposvár Vízilab  2014/03/08  13-14
          Vecsés - Balaton VK  2014/03/08  7-15
          Oázis SC - PSN Zrt.  2014/03/29  16-8
          Ceglédi Vasutas - Sportliget Sport  2014/03/29  17-2
          Angyalföldi Spor - Bókay - KSI  2014/03/29  12-0
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2014/04/17  2-14
          Kanizsa Vízilabd - Hírös Sport Nonp  2014/04/17  13-10
          MOM Sport Ybl - Balaton VK  2014/04/17  10-9
          Hírös Sport Nonp - Kaposvár Vízilab  2014/04/17  10-17
          FTC Utánpótlás - Kanizsa Vízilabd  2014/04/17  17-6
          Vecsés - MOM Sport Ybl  2014/04/17  4-5
          UVSE II. - Kaposvár Vízilab  2014/04/17  8-19
          Váci Vízilabda S - Vecsés  2014/04/17  8-8
          FTC Utánpótlás - MOM Sport Ybl  2014/05/03  14-4
          Kaposvár Vízilab - Vecsés  2014/05/03  12-7
          Hírös Sport Nonp - FTC Utánpótlás  2014/05/03  9-9
          Vecsés - UVSE II.  2014/05/03  2-7
          Kópé ÚVSE - Vodafone Pólósul  2014/05/21  6-13
          UVSE I - KSI SE  2014/06/06  13-7
          KSI SE - Százhalombatta  2014/06/07  19-11
          BVSC-Póló Zugló - Domino Avus  2014/06/07  9-16
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2014/06/07  16-10
          UVSE I - Százhalombatta  2014/06/07  21-8
          Vodafone Pólósul - Domino Avus  2014/06/07  13-8
          Kópé ÚVSE - UVSE I  2014/06/07  2-18
          Tatabányai Vízmű - Vodafone Pólósul  2014/06/07  5-17
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű  2014/06/07  18-5
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE II  2013/11/13  20-12
          UVSE II - PVSK-PSN  2013/11/13  11-17
          PVSK-PSN - FTC  2013/11/13  10-12
          Vasas Sport Club - Hódmezővásárhely  2013/11/20  29-8
          Hódmezővásárhely - Kölyök Póló Suli  2013/11/20  10-16
          Kölyök Póló Suli - Vasas Sport Club  2013/11/20  7-24
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2013/12/03  15-15
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Domino Avus  2013/09/21  3-17
          Kaposvár Vízilab - KSI SE  2013/09/21  10-22
          Göd - Kópé ÚVSE  2013/09/21  15-18
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2013/10/05  4-16
          Kanizsa Vízilabd - FTC Utánpótlás  2013/10/05  5-21
          BVSC-Póló Zugló - Vecsés  2013/10/05  35-5
          Hírös Sport Nonp - Ceglédi Vasutas   2013/10/06  19-2
          UVSE - Diadal SE  2013/10/06  12-1
          Ceglédi Vasutas - Honvéd UVKSE  2013/10/06  3-22
          Dunaújvárosi Fői - Hírös Sport Nonp  2013/10/06  0-23
          UVSE II. - Honvéd UVKSE  2014/03/01  4-7
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2014/03/01  2-16
          Diadal SE - Kaposvár Vízilab  2014/03/01  8-14
          Vecsés - Honvéd UVKSE  2014/03/01  6-14
          Diadal SE - UVSE II.  2014/03/22  4-6
          Vecsés - Kaposvár Vízilab  2014/03/22  8-14
          Diadal SE - Dunaújvárosi Fői  2014/03/22  5-4
          Ceglédi Vasutas - Vecsés  2014/03/22  15-9
          UVSE II. - Oázis SC  2014/03/22  0-8
          Kaposvár Vízilab - Honvéd UVKSE  2014/03/22  13-1
          Dunaújvárosi Fői - Ceglédi Vasutas   2014/03/22  7-3
          Honvéd UVKSE - Oázis SC  2014/03/22  1-15
          Százhalombatta - Kanizsa Vízilabd  2014/06/01  13-11
          Angyalföldi Spor - Kópé ÚVSE  2014/06/01  6-11
          Hírös Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/06/01  8-7
          Göd - Vasas Sport Club  2014/06/01  5-10
          Diadal SE - Honvéd UVKSE  2014/06/08  9-2
          UVSE II. - Kaposvár Vízilab  2014/06/08  5-9
          Honvéd UVKSE - Dunaújvárosi Fői  2014/06/08  2-16
          Vecsés - UVSE II.  2014/06/08  10-5
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/06/15  14-12
          Kópé ÚVSE - Százhalombatta  2014/06/15  5-0
          Kanizsa Vízilabd - MOM Sport Ybl  2014/06/15  2-13
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai VSE - OSC VSE  2014/01/19  10-5
          Vecsés - UVSE II.  2014/01/19  7-12
          UVSE I. - Budaörsi UVVSE  2014/01/19  19-3
          Honvéd UVSE - Angyalföldi SI D  2014/02/19  4-17
       2013. évi Somóczy Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - UVSE I.  2013/09/07  7-13
          Honvéd UVKSE - Debreceni Cívis   2013/09/07  10-7
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2013/09/07  8-9
          UVSE II. - KSI SE  2013/09/07  3-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Hungerit-Szentes  2013/10/19  8-14
          H POLO - BVSC- Zugló  2013/11/02  7-12
          BVSC- Zugló - SZNVE  2013/11/06  10-4
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/11/27  11-13
          UVSE V Kft - DFVE  2014/02/26  9-17
          BVSC- Zugló - H POLO  2014/03/01  23-7
          Angyalföldi SI D - UVSE V Kft  2014/03/12  3-17
          H POLO - DFVE  2014/03/26  5-21
          UVSE V Kft - DFVE  2014/04/09  10-13
          Angyalföldi SI D - BVSC- Zugló  2014/04/12  4-24
          UVSE V Kft - DFVE  2014/04/14  6-14
          UVSE V Kft - ZF-Eger  2014/04/29  9-11
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/10/26  12-5
          DFVE - Angyalföldi SI D  2013/10/26  22-4
          ZF-Eger - H POLO  2013/10/26  25-7
          BVSC- Zugló - Angyalföldi SI D  2013/10/26  23-7
          BVSC- Zugló - DFVE  2013/10/27  8-14
          Angyalföldi SI D - H POLO  2013/10/27  8-10
          DFVE - ZF-Eger  2013/10/27  11-10
          H POLO - BVSC- Zugló  2013/10/27  4-17
          Angyalföldi SI D - ZF-Eger  2013/10/27  5-13
          DFVE - Szentes  2013/11/15  12-10
          ZF-Eger - Szeged  2013/11/15  13-9
          DFVE - ZF-Eger  2013/11/17  10-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Bánki VSE  2014/05/31  6-9
          DSC-SI - HVSC  2014/05/31  6-4
          ASI DSE - Kaposvári Vízila  2014/05/31  5-11
          HVSC - Bánki VSE  2014/05/31  2-17
          Kaposvári Vízila - DSC-SI  2014/05/31  14-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZNVE  2013/11/01  19-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ASI DSE  2014/03/09  25-3
          UVSE I - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/23  4-7
          POLO SC - UVSE I  2014/03/30  4-12
          ASI DSE - ZF-Eger  2014/05/18  4-12
          ASI DSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/08  1-37
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE I  2014/06/14  8-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZNVE  2013/11/01  29-1
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Angyalföldi SI D  2014/03/09  32-2
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/23  11-11
          POLO SC - UVSE  2014/03/30  5-17
          Angyalföldi SI D - ZF-Eger  2014/05/18  1-18
          UVSE - SZVSE  2014/05/28  25-8
          Angyalföldi SI D - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/08  0-33
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2014/06/14  10-11
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - UVSE  2013/09/29  15-18
          Fehérvár Póló Sp - POLO SC  2014/04/22  2-24
          GyVSE - KESI  2014/04/22  6-18
     Időmérő 24
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2013/10/27  12-8
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2013/11/29  13-12
          LACTIV-Vasas - ZF-Eger  2013/12/13  8-8
          Széchenyi B.-FTC - BVSC- Zugló  2013/12/13  7-12
          Szolnoki Dózsa - YBL Waterpolo C  2013/12/14  22-4
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2014/01/10  16-6
          Szolnoki Dózsa - Debrecen  2014/01/18  20-8
          Szolnoki Dózsa - BVSC- Zugló  2014/01/25  9-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/02/01  8-6
          Szolnoki Dózsa - Széchenyi B.-FTC  2014/03/14  16-7
          Szolnoki Dózsa - PVSK-Füszért  2014/04/05  14-3
          MVLC - Valdor Szentes  2014/07/03  10-17
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - HVSC Club  2014/03/14  12-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - ELTE Vízilabda D  2014/04/06  9-5
          RETR-O-SC Közhas - Sportliget SE  2014/04/06  9-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE I  2014/05/23  4-16
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - KSI SE  2013/12/15  16-7
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2013/12/15  6-8
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2014/02/16  15-5
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/02/16  9-5
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2014/02/16  6-10
          UVSE - Vasas Sport Club  2014/02/16  12-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - SZNVE  2014/04/12  5-14
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2013/10/26  11-23
  2012/2013
     Játékvezető 13
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Marosvásárhely - Bókay - KSI  2012/10/13  26-5
          Marosvásárhely - BVSC-Póló  2012/10/13  10-15
          Bókay - KSI - Komárno  2012/10/13  8-334/4 (100%)
          Százhalombattai - Uj-Hullám SE  2012/11/10  12-64/4 (100%)
          UVSE - Hegyvidék SE  2012/11/10  38-14/4 (100%)
          Uj-Hullám SE - Dunaújvárosi FVE  2012/11/10  7-133.5/4 (88%)
          Hegyvidék SE - Dunaújvárosi FVE  2012/11/10  1-334/4 (100%)
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport-YBL - BVSC - Póló  2012/10/20  0-5
          Bókay-KSI - MOM Sport-YBL  2012/10/20  9-14/5 (80%)
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - Dunaújvárosi FVE  2012/12/08  25-24/4 (100%)
          Vadász - UVSE II.  2012/12/08  0-264/4 (100%)
          CVSE - Bókay-KSI  2012/12/08  5-0
          Bókay-KSI - Vadász  2012/12/08  0-5
     Időmérő 17
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Orvosegyetem SC  2013/03/14  10-13
          ZF-Eger - A-HID Szeged  2013/04/03  11-8
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE - Komplex PSE  2013/04/07  3-5
          HETE - Oázis SC  2013/04/07  17-11
          Octopus BVSE - BVSC  2013/04/22  12-17
          Faterpóló VSE - Raiffeisen Vízil  2013/05/26  12-8
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oradea - DVSE  2012/10/13  8-5
          BVSC-Póló - Komárno  2012/10/13  8-7
          KSI SE - Százhalombattai   2012/11/10  14-10
          UVSE - KSI SE  2012/11/10  11-8
          Oradea - BVSC-Póló  2013/03/02  5-7
          Százhalombattai - KSI SE  2013/03/02  3-11
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - BHSE  2012/10/20  6-18
          BVSC - Póló - Dunaújvárosi FVE  2012/10/20  18-7
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Százhalombattai   2012/12/08  3-6
          Dunaújvárosi FVE - CVSE  2012/12/08  4-21
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - UVSE  2013/04/13  9-4
     Titkár 334
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - JuniorVálogatott  2012/10/09  10-10
          BVSC- Zugló - Szolnoki D-K  2012/10/16  5-6
          FTC - Kaposvári Vízila  2012/11/06  10-6
          Orvosegyetem SC - Debrecen  2012/11/20  6-9
          TEVA-Vasas - Szolnoki D-K  2012/12/02  9-8
          FTC - TEVA-Vasas  2012/12/08  7-10
          TEVA-Vasas - Orvosegyetem SC  2012/12/12  11-6
          FTC - Orvosegyetem SC  2013/01/12  4-7
          Orvosegyetem SC - Kaposvári Vízila  2013/01/16  13-4
          JuniorVálogatott - Orvosegyetem SC  2013/01/22  8-9
          Orvosegyetem SC - ZF-Eger  2013/02/13  6-14
          BVSC- Zugló - JuniorVálogatott  2013/02/19  12-8
          BVSC- Zugló - Groupama-Honvéd  2013/03/02  10-9
          TEVA-Vasas - A-HID Szeged  2013/03/04  7-11
          Orvosegyetem SC - PVSK  2013/03/06  14-7
          FTC - JuniorVálogatott  2013/03/19  6-12
          BVSC- Zugló - Orvosegyetem SC  2013/04/10  8-6
          Groupama-Honvéd - Valdor-Szentes  2013/04/13  14-8
          Orvosegyetem SC - Kaposvári Vízila  2013/04/20  11-5
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/04/24  8-13
          Orvosegyetem SC - JuniorVálogatott  2013/04/30  10-11
          TEVA-Vasas - ZF-Eger  2013/05/07  6-8
          BVSC- Zugló - Valdor-Szentes  2013/05/15  13-6
          Orvosegyetem SC - EKF-EgerFood-Imo  2013/05/17  7-3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - PSN - PVSK  2012/10/13  7-16
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2012/10/27  6-7
          Érd-MAFC - MVSI  2012/11/03  3-11
          Neptun Vízilabda - Szolnok D-K  2012/11/17  11-10
          Bánki VSE - KESI  2012/12/01  3-18
          UVSE - MVSI  2013/03/09  12-11
          Érd-MAFC - Neptun Vízilabda  2013/04/27  8-9
          KSI SE - Hegyvidék-YBL  2013/05/04  16-7
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2013/05/11  8-7
          Érd-MAFC - Csabai Csirkefog  2013/05/11  5-13
          UVSE - KESI  2013/06/01  18-8
          ASI DSE - PSN - PVSK  2013/06/10  16-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - OSC  2013/03/20  14-4
          Ceglédi Vasutas - Kanizsa Vízilabd  2013/05/25  3-4
          Szolnoki VSC - OSC  2013/05/25  5-6
          Ceglédi Vasutas - Békéscsaba  2013/05/25  8-5
          Kanizsa Vízilabd - OSC  2013/05/25  4-8
          Békéscsaba - Szolnoki VSC   2013/05/25  7-5
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - Kaposvári Vízila  2012/11/18  12-8
          FTC Waterpolo Sp - OSC  2012/12/05  16-7
          FTC Waterpolo Sp - Budapesti Honvéd  2012/12/16  10-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2012/09/23  10-3
          OSC - MTK 1888 Vízilab  2012/09/30  8-7
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2012/10/03  4-8
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/10/07  11-9
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/10/10  9-3
          UVSE I. - Vasas  2012/10/12  12-5
          MTK 1888 Vízilab - EKF-MVSI  2012/10/14  16-3
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2012/10/21  4-8
          Budapesti Honvéd - Szentesi Vízilab  2012/10/22  10-11
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/10/28  9-10
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  10-8
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2013/02/24  17-10
          UVSE II. - CVSE  2013/03/03  13-7
          UVSE I. - Budapesti Honvéd  2013/03/10  18-6
          MTK 1888 Vízilab - OSC  2013/03/17  7-10
          UVSE I. - FTC Vízilabda Ut  2013/03/24  11-9
          Vasas - UVSE I.  2013/03/27  5-8
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/03/29  7-5
          KSI SE - UVSE I.  2013/04/04  5-5
          Budapesti Honvéd - KSI SE  2013/04/14  3-10
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2013/04/19  14-5
          UVSE I. - Budapesti Honvéd  2013/04/21  8-2
          KSI SE - ZF-Eger  2013/04/22  21-9
          Vasas - Budapesti Honvéd  2013/05/12  14-10
          UVSE I. - Vasas  2013/05/19  13-12
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  11-8
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/06/02  9-10
          Tatabányai Vízmű - OSC  2013/06/02  8-14
          MTK 1888 Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/06/02  10-8
          Aligátor Vízilab - OSC  2013/06/02  7-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/09/09  8-3
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2012/09/16  19-8
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2012/09/23  12-9
          Orvosegyetem Spo - MTK 1888 Vízilab  2012/09/30  0-8
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/10/07  16-13
          MTK 1888 Vízilab - EKF-MVSI  2012/10/14  43-2
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2012/10/21  4-10
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/10/28  2-10
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  6-10
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2013/02/24  10-8
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas   2013/03/03  15-7
          UVSE I. - Honvéd Pesterzsé  2013/03/10  23-4
          MTK 1888 Vízilab - Orvosegyetem Spo  2013/03/17  6-10
          UVSE I. - FTC Vízilabda Ut  2013/03/24  14-3
          Vasas - UVSE I.  2013/03/27  6-15
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/03/29  8-7
          KSI SE - UVSE I.  2013/04/04  8-10
          Honvéd Pesterzsé - KSI SE  2013/04/14  10-10
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2013/04/19  9-5
          UVSE I. - Honvéd Pesterzsé  2013/04/21  18-7
          KSI SE - ZF-Eger  2013/04/22  8-8
          Vasas - Honvéd Pesterzsé  2013/05/12  8-11
          UVSE I. - Vasas  2013/05/19  14-7
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  17-15
          DVSE - UVSE II.  2013/06/09  6-5
          Aligátor Vízilab - SZVPS  2013/06/09  5-14
          DVSE - Aligátor Vízilab  2013/06/09  10-7
          UVSE II. - SZVPS  2013/06/09  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/09/09  9-18
          SZVPS - Csabai Csirkefog  2012/09/16  19-6
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2012/09/23  7-16
          Orvosegyetem Spo - MTK 1888 Vízilab  2012/09/30  6-5
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/10/07  18-4
          MTK 1888 Vízilab - EKF-MVSI  2012/10/14  12-8
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2012/10/21  5-24
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/10/28  4-5
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  15-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2013/02/24  13-12
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas   2013/03/03  14-4
          UVSE I. - Honvéd PVK  2013/03/10  9-6
          MTK 1888 Vízilab - Orvosegyetem Spo  2013/03/17  7-6
          UVSE I. - FTC Vízilabda Ut  2013/03/24  12-5
          Vasas - UVSE I.  2013/03/27  6-5
          UVSE I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/03/29  10-3
          KSI SE - UVSE I.  2013/04/04  7-13
          Honvéd PVK - KSI SE  2013/04/14  7-13
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2013/04/19  7-8
          UVSE I. - Honvéd PVK  2013/04/21  14-1
          KSI SE - ZF-Eger  2013/04/22  14-2
          UVSE I. - Vasas  2013/05/19  12-10
          SZVPS - Szolnoki D-K  2013/05/26  4-13
          Aligátor Vízilab - DVSE  2013/05/26  11-10
          SZVPS - Aligátor Vízilab  2013/05/26  5-9
          Szolnoki D-K - DVSE  2013/05/26  6-9
          UVSE I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/28  13-9
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  22-10
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Fehérvár Póló Sp  2012/11/17  16-1
          Szentesi Vízilab - Kaposvári Vízila  2012/11/17  19-5
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2012/11/17  12-7
          UVSE I. - Szentesi Vízilab  2012/11/17  20-5
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/02/09  10-12
          UVSE I. - Vasas Sport Club  2013/02/09  9-10
          BVSC- Zugló - UVSE I.  2013/02/09  13-14
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2013/02/09  6-7
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szolnoki D-K  2012/11/18  9-14
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Raiffeisen Vízil - HETE  2012/10/14  8-15
          VVSE - Faterpóló VSE  2012/10/14  10-3
          HETE - VAS-ASI  2012/10/28  9-15
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2012/10/28  4-5
          MAFC Schönherz - VVSE  2012/10/28  12-12
          Oázis SC - ELTE  2012/11/18  14-11
          VAS-ASI - MTK  2012/11/25  14-7
          Oázis SC - Raiffeisen Vízil  2012/12/02  9-8
          MTK - BVSC  2012/12/14  14-6
          BVSC - Faterpóló VSE  2013/02/24  15-11
          Érd-MAFC-Winner - Oázis SC  2013/03/02  10-5
          ELTE - Faterpóló VSE  2013/03/10  8-9
          HETE - Érd-MAFC-Winner  2013/03/10  10-14
          Komplex PSE - Semmelweis VKS  2013/03/10  9-7
          Oázis SC - VAS-ASI  2013/03/13  9-12
          BVSC - Bánki VE  2013/03/17  15-9
          Octopus BVSE - Komplex PSE  2013/03/17  14-15
          MAFC Schönherz - VAS-ASI  2013/04/14  9-16
          HETE - Bp. Izzó  2013/04/14  4-15
          Komplex PSE - Raiffeisen Vízil  2013/04/14  12-9
          VVSE - VAS-ASI  2013/04/18  8-10
          Bp. Izzó - Érd-MAFC-Winner  2013/04/21  11-12
          Komplex PSE - Bánki VE  2013/04/21  13-3
          Faterpóló VSE - Semmelweis VKS  2013/05/04  12-12
          BVSC - Raiffeisen Vízil  2013/05/05  12-9
          Octopus BVSE - Bánki VE  2013/05/05  17-10
          Érd-MAFC-Winner - YBL WPC  2013/05/08  7-6
          Bp. Izzó - VAS-ASI  2013/05/22  10-18
          MTK - VAS-ASI  2013/05/31  7-11
          VAS-ASI - HETE  2013/06/09  15-4
          VVSE - Érd-MAFC-Winner  2013/06/14  19-9
          Komplex PSE - Octopus BVSE  2013/06/16  26-13
          HETE - MAFC Schönherz  2013/06/16  8-17
          RETR-O-SC - Bp. Izzó  2013/06/16  
          Érd-MAFC-Winner - RETR-O-SC  2013/06/19  12-7
          YBL WPC - VVSE  2013/06/22  11-9
          Bp. Izzó - HETE  2013/06/23  14-9
          HETE - RETR-O-SC  2013/06/30  18-5
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MOM Sport-YBL  2012/10/13  11-1
          Uj-Hullám SE - Hegyvidék SE  2012/12/02  26-0
          Százhalombattai - UVSE  2012/12/02  7-10
          Dunaújvárosi FVE - KSI SE  2012/12/02  3-20
          BVSC-Póló - Bókay - KSI  2012/12/02  15-5
          Dunaújvárosi FVE - Bókay - KSI  2013/03/09  4-2
          Uj-Hullám SE - MOM Sport-YBL  2013/03/09  5-7
          DVSE - Hegyvidék SE  2013/03/09  50-1
          MOM Sport-YBL - Uj-Hullám SE  2013/04/06  10-5
          Hegyvidék SE - DVSE  2013/04/06  3-30
          DVSE - MOM Sport-YBL  2013/04/06  6-4
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Danubius POLO - UVSE I.  2012/11/24  7-32
          Oázis SC - BVSC-Póló-Zugló  2012/11/24  3-20
          Budafóka SE - KESI  2012/11/24  8-12
          Kópé UVSE - DVSE  2013/02/16  4-9
           Százhalombattai - Oázis SC  2013/02/16  14-9
          FTC - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/16  13-5
          Vodafone Pólósul - UVSE I.  2013/03/16  8-11
          HPVK - ESMTK - KESI  2013/03/16  14-9
          KSI SE - FTC  2013/03/16  10-4
          BVSC-Póló-Zugló - Vodafone Pólósul  2013/03/16  9-11
          UVSE I. - HPVK - ESMTK  2013/03/16  12-6
          KESI - UVSE II  2013/03/16  6-16
          KSI SE - UVSE I.  2013/03/30  7-10
          HPVK - ESMTK - UVSE II  2013/03/30  7-4
          Szombathely - KESI  2013/03/30  14-7
          UVSE I. - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/30  14-7
          Budafóka SE - TVSE  2013/04/02  9-10
          BVSC-Póló-Zugló - KESI  2013/04/20  9-6
          KSI SE - HPVK - ESMTK  2013/04/20  10-5
          Szombathely - FTC  2013/04/20  8-3
          UVSE II - Vodafone Pólósul  2013/04/20  2-9
          KESI - UVSE I.  2013/04/20  3-25
          FTC - HPVK - ESMTK  2013/04/20  7-7
          Vodafone Pólósul - Szombathely  2013/04/20  12-9
          UVSE I. - UVSE II  2013/04/20  9-1
          UVSE I. - BVSC-Póló-Zugló  2013/05/18  18-12
          Szombathely - KESI  2013/05/18  17-3
          UVSE I. - HPVK - ESMTK  2013/05/18  15-7
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2013/05/18  8-7
          Szombathely - KSI SE  2013/06/07  7-8
          Pannon DSE - Kópé UVSE  2013/06/15  1-33
          Budafóka SE - DVSE  2013/06/15  10-13
           Százhalombattai - Danubius POLO  2013/06/15  17-5
          Kópé UVSE - TVSE  2013/06/15  8-11
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - KSI SE  2013/04/13  4-10
          Komárno - Dunaújvárosi FVE  2013/04/13  20-2
          OSC - BVSC - Póló  2013/04/13  9-7
          BHSE - Komárno  2013/05/11  14-4
          BVSC - Póló - Dunaújvárosi FVE  2013/05/11  24-3
          KSI SE - BHSE  2013/05/11  8-9
          Dunaújvárosi FVE - Komárno  2013/05/11  9-22
          BVSC - Póló - BHSE  2013/06/01  8-8
          OSC - Dunaújvárosi FVE  2013/06/01  
          Komárno - KSI SE  2013/06/01  3-14
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász - Százhalombattai   2013/05/30  5-6
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2013/02/23  4-9
          UVSE - KESI  2013/02/23  12-7
          Vodafone Pólósul - HPVK - ESMTK  2013/02/23  19-1
          KESI - Váci VSE  2013/02/23  12-6
          FTC - EMLCSKA  2013/03/23  9-1
          ASI DSE - Budafóka SE  2013/03/23  2-25
          Göd - Kaposvár  2013/03/23  14-8
          Vecsés - Kanizsa VSE  2013/03/23  8-13
          ASI DSE - FTC  2013/03/23  0-17
          Budafóka SE - Kanizsa VSE  2013/03/23  7-9
          Kaposvár - Vecsés  2013/03/23  3-14
          EMLCSKA - Göd  2013/03/23  0-5
          Vecsés - EMLCSKA  2013/04/06  21-6
          FTC - Göd  2013/04/06  9-2
          EMLCSKA - Kanizsa VSE  2013/04/06  5-25
          ASI DSE - Vecsés  2013/04/06  2-16
          Budafóka SE - Vecsés  2013/05/01  10-8
          Kanizsa VSE - Göd  2013/05/01  12-8
          ASI DSE - Budafóka SE  2013/05/01  9-11
          Kaposvár - FTC  2013/05/01  1-13
          Vecsés - Kanizsa VSE  2013/05/01  7-8
          FTC - EMLCSKA  2013/05/01  27-0
          Göd - Kaposvár  2013/05/01  11-5
          EMLCSKA - ASI DSE  2013/05/01  9-9
          Vodafone Pólósul - CVSE  2013/05/04  18-5
          Váci VSE - BVSC - Póló - Zu  2013/05/04  8-9
          Kópé ÚVSE - UVSE  2013/05/04  4-7
          CVSE - BVSC - Póló - Zu  2013/05/04  8-9
          CVSE - KESI  2013/06/08  13-7
          UVSE - Váci VSE  2013/06/08  12-5
          KESI - KSI SE  2013/06/08  6-9
          Kópé ÚVSE - Vodafone Pólósul  2013/06/08  6-6
          BVSC - Póló - Zu - UVSE  2013/06/08  1-5
          HPVK - ESMTK - Váci VSE  2013/06/08  12-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2013/06/08  10-2
          HPVK - ESMTK - BVSC - Póló - Zu  2013/06/08  4-9
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - Kertészeti Egyet  2013/01/13  12-3
          Tatabányai Vízmű - Kanizsa Vízilabd  2013/01/13  5-8
          MTK I. - Bp. Izzó  2013/01/13  10-7
          Neptun VSC - Vasas Sport Club  2013/01/13  12-3
          Főnix ISE - Vas-ASI  2013/02/02  10-9
          Vasas Sport Club - Kertészeti Egyet  2013/02/02  15-6
          UVSE II. - Neptun VSC  2013/02/02  11-16
          Tatabányai Vízmű - Hegyvidék Ybl  2013/02/17  6-8
          MTK II. - Vas-ASI  2013/02/17  7-12
          Vidám Vízilovak - UVSE I.  2013/02/17  9-12
          Kanizsa Vízilabd - Neptun VSC  2013/02/17  8-7
       Fiú 1996-os nemzetközi torna
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Románia - Szerbia  2012/07/20  4-13
          Magyaro. - Montenegró  2012/07/20  11-10
          Románia - Montenegró  2012/07/21  9-14
          Magyaro. - Szerbia  2012/07/21  8-11
          Szerbia - Montenegró  2012/07/22  8-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DF - Mex-Motors  2012/10/06  12-11
          H. POLO - Szeged  2012/10/06  6-17
          UVSE - Szeged  2012/10/13  6-8
          UVSE - Héraklész Utánpó  2012/11/13  8-12
          Héraklész Utánpó - BVSC- Zugló  2012/11/14  8-8
          H. POLO - ZF-Eger  2013/02/16  3-20
          BVSC- Zugló - H. POLO  2013/02/23  14-6
          Héraklész Utánpó - UVSE  2013/02/25  7-8
          H. POLO - Héraklész Utánpó  2013/02/25  11-10
          BVSC- Zugló - Héraklész Utánpó  2013/03/26  9-4
          H. POLO - Hungerit S  2013/04/06  3-17
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/04/17  6-8
          H. POLO - UVSE  2013/04/26  11-6
          UVSE - Szeged  2013/04/26  5-12
          H. POLO - Szeged  2013/04/26  6-7
          BVSC- Zugló - DF - Mex-Motors  2013/05/15  11-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - Mex-M - ZF-Eger  2012/11/09  4-10
          BVSC- Zugló - Hungerit S  2012/11/09  7-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - DVSE  2012/12/15  10-11
          Bánki VSE - ASI DSE  2012/12/15  6-12
          SláviaBratislava - Váci Vízilabda S  2012/12/15  14-14
          ASI DSE - DVSE  2012/12/15  14-1
          SláviaBratislava - Bánki VSE  2012/12/15  10-10
          ASI DSE - Váci Vízilabda S  2013/01/19  16-7
          SláviaBratislava - DVSE  2013/01/19  8-5
          Váci Vízilabda S - Bánki VSE  2013/01/19  8-19
          ASI DSE - SláviaBratislava  2013/01/19  10-5
          DVSE - Bánki VSE  2013/01/19  2-12
          SZTE EHÖK Sport - Szentesi VK  2013/04/27  4-13
          H POLO utp - Bánki VSE  2013/04/27  7-5
          ASI DSE - Szentesi VK  2013/04/27  7-3
          SZTE EHÖK Sport - H POLO utp  2013/04/27  1-19
          Bánki VSE - ASI DSE  2013/04/27  8-3
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2013/01/30  10-6
          UVSE - ASI DSE  2013/02/10  20-4
          UVSE - ZF-Eger  2013/03/03  15-10
          H. POLO - DFVE  2013/04/18  14-13
          ASI DSE - UVSE  2013/05/04  2-20
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2013/05/11  19-4
          HPVKSE - ASI DSE  2013/06/01  14-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2012/09/23  15-2
          HPVK SE - Tatabányai Vízmű  2012/11/25  16-7
          H. POLO - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/11  10-8
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2012/09/23  19-2
          H. POLO - Százhalombatta  2012/09/30  10-15
          Százhalombatta - UVSE  2012/11/25  13-22
          H. POLO - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/11  16-10
          UVSE - Százhalombatta  2013/05/21  19-7
  2011/2012
     Időmérő 6
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - BVSC- Zugló  2012/03/18  12-3
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2012/04/15  6-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2012/03/18  10-9
           - Kaposvári VK  2012/03/18  9-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2012/03/18  14-12
          KVPK - Kaposvári VK  2012/03/18  2-30
     Titkár 125
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - ZF-Eger  2011/10/01  5-9
          Orvosegyetem SC - SzolnokiD-KÖZGÉP  2011/10/14  5-12
          BVSC- Zugló - SzolnokiD-KÖZGÉP  2011/10/15  9-10
          Groupama Honvéd - PVSK-Füszért  2011/10/29  13-7
          FTC FisherKlíma - Debrecen  2011/11/21  4-4
          BVSC- Zugló - Groupama Honvéd   2011/12/03  6-15
          Groupama Honvéd - FTC FisherKlíma   2011/12/05  17-6
          FTC FisherKlíma - PVSK-Füszért  2011/12/10  15-4
          FTC FisherKlíma - BVSC- Zugló  2012/02/04  8-8
          FTC FisherKlíma - Kaposvári VK  2012/02/19  11-6
          FTC FisherKlíma - TEVA-VasasUNIQA  2012/02/29  7-17
          Orvosegyetem SC - FTC FisherKlíma   2012/03/07  7-7
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/03/10  9-5
          Orvosegyetem SC - Groupama Honvéd   2012/03/24  9-16
          Orvosegyetem SC - PVSK-Füszért  2012/03/26  8-6
          A-H Szeged Beton - ZF-Eger  2012/04/10  11-14
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/11  11-10
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Groupama Honvéd  2011/11/12  8-9
          Szolnok D-Közgép - Szeged Beton VE  2011/11/12  4-8
          Groupama Honvéd - Szeged Beton VE  2011/11/13  8-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Szolnok F-KÖZGÉP  2011/09/24  11-8
          Neptun VSC - HVSC  2011/10/08  15-8
          MAFC - ASI DSE  2011/10/15  8-10
          Bánki VE - Újpest Vízilabda  2011/11/05  9-16
          Neptun VSC - Csabai Csirkef.   2011/11/05  14-6
          Hegyvidék-YBL WP - Kecskeméti SI  2011/11/26  5-5
          Bánki VE - Vízmű-HPVK-ESMTK  2012/03/24  6-10
          BVSC- Zugló - Hegyvidék-YBL WP  2012/03/31  10-11
          Újpest Vízilabda - Bánki VE  2012/04/14  19-5
          BVSC- Zugló - Kecskeméti SI  2012/04/21  9-8
          KSI SE - EKF SC  2012/04/28  12-6
          FTC Hűs- Húsház - Szolnok F-KÖZGÉP  2012/05/11  15-6
          Újpest Vízilabda - Hegyvidék-YBL WP  2012/05/12  9-13
          FTC Hűs- Húsház - MAFC  2012/05/19  14-8
          KSI SE - EKF SC  2012/05/26  10-11
          Hegyvidék-YBL WP - KSI SE  2012/06/02  9-12
          FTC Hűs- Húsház - Tatabányai Vízmű  2012/06/05  15-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - Pécsi Sport NZ  2011/09/25  11-9
          Honvéd - Szentesi VK  2011/10/30  16-4
          FTC Vízilabda Ut - Vasas Sport Club  2011/11/20  5-8
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2011/11/27  18-8
          Honvéd - Újpest Vízilabda  2011/12/04  8-4
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/02/26  10-5
          Honvéd - Vasas Sport Club  2012/03/04  5-7
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/03/14  14-6
          Újpest Vízilabda - Szentesi VK  2012/03/21  12-8
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/04/01  14-6
          KSI SE - Honvéd   2012/04/22  18-10
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2012/05/13  14-11
          KSI SE - ZF-Eger  2012/05/20  21-5
          Honvéd - Szegedi Vizipóló  2012/06/03  15-10
          Honvéd - Szentesi VK  2012/06/10  15-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - Pécsi Sport NZ  2011/09/25  5-14
          MTK Szentendre - HVSC  2011/10/23  11-6
          HPVKSE - Szentesi VK  2011/10/30  13-7
          MTK Szentendre - Csabai Csirkefog  2011/11/06  12-4
          FTC Vízilabda Ut - Vasas Sport Club  2011/11/20  7-10
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2011/11/27  19-12
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2011/12/04  9-10
          Kölyök Póló Suli - Kaposvári VK  2011/12/11  7-12
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/02/26  5-14
          HPVKSE - Vasas Sport Club  2012/03/04  7-6
          Orvosegyetem SC - KVPK  2012/03/11  9-17
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/03/14  19-5
          Újpest Vízilabda - Szentesi VK  2012/03/21  19-3
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/04/01  12-7
          MTK Szentendre - KESI  2012/04/05  9-8
          KSI SE - HPVKSE  2012/04/22  10-5
          MTK Szentendre - DVSE II.  2012/04/29  17-6
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2012/05/13  9-3
          KSI SE - ZF-Eger  2012/05/20  12-13
          HPVKSE - Szegedi Vizipóló  2012/06/03  7-5
          HPVKSE - Szentesi VK  2012/06/10  17-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - Pécsi Sport NZ  2011/09/25  0-28
          AVUS - Orvosegyetem SC  2011/10/16  16-5
          MTK Szentendre - HVSC  2011/10/23  8-9
          HPVKSE - Szentesi VK  2011/10/30  6-12
          MTK Szentendre - Csabai Csirkefog  2011/11/06  16-7
          FTC Vízilabda Ut - Vasas Sport Club  2011/11/20  13-12
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2011/11/27  19-10
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2011/12/04  8-9
          Kölyök Póló Suli - Kaposvári VK  2011/12/11  13-7
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/02/26  9-10
          HPVKSE - Vasas Sport Club  2012/03/04  10-14
          Orvosegyetem SC - KVPK  2012/03/11  8-6
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/03/14  7-8
          Újpest Vízilabda - Szentesi VK  2012/03/21  11-11
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/04/01  9-9
          MTK Szentendre - KESI  2012/04/05  13-9
          KSI SE - HPVKSE  2012/04/22  6-9
          MTK Szentendre - DVSE II.  2012/04/29  24-2
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2012/05/13  6-11
          KSI SE - ZF-Eger  2012/05/20  12-8
          HPVKSE - Szegedi Vizipóló  2012/06/03  14-6
          HPVKSE - Szentesi VK  2012/06/10  10-14
       2012. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2012/02/19  8-12
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd  2012/02/19  10-10
          Budapesti Honvéd - Vasas Sport Club  2012/02/19  9-14
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - HVSC  2011/11/15  23-3
          OSC - Tatabányai Vízmű  2011/11/16  22-3
          BVSC- Zugló - OSC  2011/11/16  18-6
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2011/11/16  0-21
          FTC - DVSE  2011/12/07  16-6
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész I. Utá - Szentesi VK  2011/11/05  7-24
          BVSC- Zugló - Héraklész I. Utá  2011/11/19  17-1
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/02/08  9-24
          DF - MM - BVSC- Zugló  2012/02/18  10-9
          DF - MM - Szentesi VK  2012/05/17  8-10
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Újpest Vízilabda  2011/11/11  19-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/11  15-16
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2011/11/13  8-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Slávia Uk Bratis - DVSE  2012/06/16  17-7
          Váci Vízilabda S - SZTE EHÖK Sport   2012/06/16  7-15
          DVSE - KNVSE KESI  2012/06/16  7-19
          Slávia Uk Bratis - SZTE EHÖK Sport   2012/06/16  8-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/05/04  7-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - ZF-Eger  2011/10/09  3-12
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/05/04  11-5
       Női Olimpiai Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Dunaújvárosi Fői  2012/04/28  12-19
          BVSC - Szentesi VK  2012/04/28  9-8
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/04/28  11-17
          BVSC - Dunaújvárosi Fői  2012/04/28  7-6
          Dunaújvárosi Fői - Szentesi VK  2012/05/11  7-9
          BVSC - Szentesi VK  2012/05/11  16-6
          Dunaújvárosi Fői - BVSC  2012/05/11  10-13
  2010/2011
     Időmérő 1
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász VCS - PVSK  2010/10/03  2-17
     Titkár 211
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-Vasas-UNIQA - ASI  2010/10/29  19-3
          ASI - UTE  2010/11/05  9-8
          OSC - ZF-Eger  2010/11/05  7-17
          OSC - B. Bau Szentes  2010/11/06  9-5
          ASI - Szolnoki F-KÖZG  2010/11/13  4-13
          FTC-Fisher Klíma - Debrecen Fujitsu  2010/11/27  12-3
          OSC - FTC-Fisher Klíma  2010/12/03  5-13
          OSC - ASI  2010/12/04  10-9
          Groupama HONVÉD - TEVA-Vasas-UNIQA  2010/12/08  6-7
          UTE - Szolnoki F-KÖZG  2011/01/15  9-16
          OSC - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/01/22  8-15
          ASI - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/01/29  5-14
          BVSC- Zugló - UTE  2011/02/11  13-8
          BVSC- Zugló - FTC-Fisher Klíma  2011/02/19  5-16
          Groupama HONVÉD - BVSC- Zugló  2011/03/04  12-9
          UTE - B. Bau Szentes  2011/03/05  11-19
          ASI - BVSC- Zugló  2011/03/12  9-9
          FTC-Fisher Klíma - UTE  2011/03/19  17-9
          OSC - BVSC- Zugló  2011/03/26  10-15
          TEVA-Vasas-UNIQA - Szeged Beton VE  2011/04/02  8-9
          ASI - FTC-Fisher Klíma  2011/04/09  7-16
          UTE - BVSC- Zugló  2011/04/17  7-15
          OSC - UTE  2011/04/20  14-11
          BVSC- Zugló - B. Bau Szentes  2011/04/23  13-8
          UTE - ASI  2011/04/23  12-12
          ASI - BVSC- Zugló  2011/04/27  5-9
          OSC - ASI  2011/05/04  18-12
          UTE - OSC  2011/05/07  9-15
          ASI - UTE  2011/05/11  15-7
          BVSC- Zugló - ASI  2011/05/14  13-10
          Szeged Beton VE - Groupama HONVÉD  2011/05/16  4-3
          ZF-Eger - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/05/17  8-6
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Orvosegyetem Spo  2010/10/02  14-5
          Groupama Honvéd - YBL Water Polo C  2010/10/02  16-5
          Orvosegyetem Spo - Groupama Honvéd  2010/10/02  7-14
          YBL Water Polo C - ZF-Eger  2010/10/02  9-13
          BVSC- Zugló - FTC-Fisher Klíma  2010/10/17  10-15
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HEGYVIDÉK-YBL - MAFC  2010/09/18  7-7
          Tipo VSC - HVSE  2010/09/25  10-11
          Bánki Vízisport - EKF-EGERFOOD-IMO  2010/11/06  8-16
          HEGYVIDÉK-YBL - Ceglédi Vasutas   2010/11/13  11-7
          HEGYVIDÉK-YBL - EKF-EGERFOOD-IMO  2010/11/20  13-11
          Bánki Vízisport - HEGYVIDÉK-YBL  2010/11/27  7-11
          AVSE - HVSE  2011/03/12  8-7
          KSI SE - Ceglédi Vasutas   2011/03/19  11-10
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2011/03/26  15-11
          AVSE - KSI SE  2011/04/16  13-19
          MAFC - Egri Vízmű Sport  2011/05/07  14-8
          HEGYVIDÉK-YBL - SZVPS  2011/05/28  5-3
          AVSE - HEGYVIDÉK-YBL  2011/06/08  13-13
          HEGYVIDÉK-YBL - Kaposvári Vízila  2011/06/11  8-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Sportliget Sport  2010/10/30  6-9
          Újpest Vízilabda - BFSE  2010/10/30  7-7
          Sportliget Sport - Gyöngyösi Alligá  2010/10/30  16-7
          BFSE - Váci Vízilabda S  2010/10/30  23-5
          Gyöngyösi Alligá - Újpest Vízilabda  2010/10/30  1-27
          Vasas - KEAC  2010/11/13  6-6
          Octopus BVSE - KEAC  2010/11/20  9-13
          Szolnok 2 - Vasas  2010/11/20  2-9
          MAFC SCH - FPSE  2010/11/20  13-7
          Vasas - Octopus BVSE  2010/11/20  22-7
          Szolnok 2 - MAFC SCH  2010/11/20  6-13
          FPSE - KEAC  2010/11/20  5-11
          Váci Vízilabda S - Sportliget Sport  2011/03/19  4-16
          Újpest Vízilabda - BFSE  2011/03/19  14-5
          Sportliget Sport - Gyöngyösi Alligá  2011/03/19  16-3
          Szolnok 2 - Octopus BVSE  2011/04/02  15-5
          Vasas - FPSE  2011/04/02  20-5
          MAFC SCH - KEAC  2011/04/02  5-6
          FPSE - Octopus BVSE  2011/04/02  16-2
          KEAC - Szolnok 2  2011/04/02  13-5
          Vasas - MAFC SCH  2011/04/02  14-8
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2010/11/24  14-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2010/10/04  8-10
          UVSE - SZVPS  2010/10/10  5-3
          Vasas - UVSE  2010/10/17  8-7
           Honvéd - Vasas  2010/10/27  8-9
          KSI SE - Honvéd   2010/10/31  8-10
          PVSK - OSC UP  2010/10/31  6-12
          UVSE - Szolnok  2010/11/07  18-10
          BVSC- Zugló - UVSE  2010/11/14  6-4
          Vasas - SZVPS  2010/11/21  11-4
          Vasas - BFSE  2010/11/28  12-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/12/15  10-7
          KSI SE - BFSE  2010/12/19  9-4
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2010/12/20  7-8
          OSC UP - PVSK  2011/02/13  13-15
          BVSC- Zugló - SZVPS  2011/03/06  10-9
          OSC UP - Kaposvári Vízila  2011/03/13  14-9
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2011/03/20  7-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  9-5
          BFSE - SZVPS  2011/03/27  10-12
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2011/04/03  7-11
          KSI SE - UVSE  2011/04/10  11-8
          BFSE - BVSC- Zugló  2011/04/17  13-12
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/04/21  5-8
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/05/07  8-9
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2011/05/08  15-8
          BVSC- Zugló - UVSE  2011/05/15  10-5
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2011/05/22  9-8
          BFSE - Honvéd   2011/05/29  5-16
           Honvéd - UVSE  2011/06/05  11-12
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2010/10/04  9-4
          UVSE - SZVPS  2010/10/10  16-2
          UVSE II. - FTC Vízilabda Ut  2010/10/10  5-11
          Vasas - UVSE  2010/10/17  9-7
          ASI - PVSK  2010/10/17  10-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/10/23  13-11
          Honvéd - Vasas  2010/10/24  6-15
          KSI SE - Honvéd   2010/10/31  12-8
          UVSE II. - KSI SE  2010/11/04  3-19
          UVSE - UVSE II.  2010/11/07  18-7
          BVSC- Zugló - UVSE  2010/11/14  3-3
          Vasas - SZVPS  2010/11/21  10-9
          ASI - OSC UP  2010/11/21  10-6
          Vasas - BFSE  2010/11/28  13-5
          KSI SE - BFSE  2010/12/19  8-5
          OSC UP - PVSK  2011/02/13  9-9
          BVSC- Zugló - SZVPS  2011/03/06  12-5
          UVSE - BFSE  2011/03/09  8-8
          OSC UP - Kaposvári Vízila  2011/03/13  14-8
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2011/03/20  6-5
          UVSE - BVSC- Zugló  2011/03/27  9-9
          BFSE - SZVPS  2011/03/27  11-9
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2011/04/03  7-7
          KSI SE - UVSE  2011/04/10  8-7