Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Mohácsi Attila
Születési dátum: 1940-08-11
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 53
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC 113 - Fehérvár VSE  2018/11/10  10-20
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2018/10/28  12-8
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  18-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Serdülő - AQUA SE  2018/10/14  1-20
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2018/10/28  12-17
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  9-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Gyerek - AQUA SE  2018/10/14  4-18
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2018/10/28  14-7
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  12-3
          KVSE - ASI DSE  2018/11/25  1-31
          Balaton VK - VVSE  2018/11/25  12-6
          Cápa VK - GYŐRI VSE  2018/11/25  2-34
          POLO Sport Club - Sportliget S.E.  2018/11/25  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-team - OSC Kft  2018/10/14  10-9
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/10/28  7-11
          Oázis SC Felnőtt - 1427 VSE  2018/11/11  20-6
          HETE - MAFC A-team  2018/11/25  4-5
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/12/09  4-15
          HETE - MESE  2018/12/09  13-15
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KSI SI I.  2018/10/13  3-24
          Ksi SE II. - HUVK SE  2018/10/13  5-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KESI  2018/10/13  6-13
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/10/13  5-32
          Vízilovak - UVSE  2018/10/13  2-16
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2005 - UVSE I.  2018/12/01  2-35
          CVSE - HUVK SE  2018/12/01  6-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/12/01  9-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Szegedi Vps  2018/11/10  7-6
          YBL WPC I. - Oázis SC  2018/11/10  10-7
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/11/10  2-15
          KSI SE II. - GYŐRI VSE  2018/11/10  6-14
          AVUS - POLO SC BVLSZ2006  2018/11/10  13-5
          PannErgy-MVLC-Miskol - ASI-Vasas  2018/11/10  10-8
          GYŐRI VSE - Százhalombatta  2018/11/24  15-15
          Fehérvár VSE - AVUS  2018/11/24  8-9
          POLO SC BVLSZ2006 - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/24  7-11
          ASI-Vasas - KSI SE II.  2018/11/24  12-2
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ASI-MSA  2018/10/06  16-3
          Vízilovak - VÁCI VSE  2018/10/06  0-15
          KÓPÉ ÚVSE - HUVK SE  2018/10/06  15-5
          FTC-Telekom - BHSE-ÉRD  2018/11/03  13-8
          YBL WPC - KESI  2018/11/03  10-3
          BVSC-Zugló - KSI SE I.  2018/11/03  5-8
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/17  3-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oxigén  2018/12/08  
          Oázis SC Leány 2005 - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  5-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/12/08  9-2
          UVSE - KSI-Százhalombatta  2018/12/08  6-10
          Yordo Szentes - UVSE  2019/01/12  
  2017/2018
     Ellenőr 127
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - Swietelsky Bcsaba  2017/10/28  9-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - KVSE  2018/03/03  5-15
          Egri Vízmű - Vidám Vizilovak  2018/03/03  8-7
          Vidám Vizilovak - KVSE  2018/03/03  11-12
          Békéscsaba - Egri Vízmű  2018/03/03  4-19
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - FVSE  2017/11/26  9-4
          AVUS - TVSE  2017/12/03  16-17
          Market-Vasas - TVSE  2018/03/04  9-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - AQUA SE  2017/10/21  9-5
          Ceglédi VSE - FVSE  2017/11/26  10-12
          AVUS - TVSE  2017/12/03  10-7
          Market-Vasas - TVSE  2018/03/04  12-5
          HUVK SE II - AQUA SE  2018/04/29  6-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - AQUA SE  2017/10/21  10-13
          Ceglédi VSE - FVSE  2017/11/26  3-13
          AVUS - TVSE  2017/12/03  13-12
          Market-Vasas - TVSE  2018/03/04  13-6
          HUVK SE II - AQUA SE  2018/04/29  7-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Aquaworm WP Göd  2017/10/28  19-3
          Crisul Oradea I. - POLO Sport Club  2017/10/28  27-1
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/10/28  8-7
          OSC VSE II. - Vasas Sport Club  2018/02/17  2-22
          Honvéd Kölyök Polo S - DFVE-TOPO  2018/02/17  15-7
          Honvéd-Érd - Cápa VK  2018/02/17  6-12
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2018/04/14  4-16
          POLO Sport Club - Városgazda Utánpótlá  2018/04/14  4-10
          YBL WPC - HUVK SE  2018/04/28  2-15
          KSI SE - Oázis SC  2018/04/28  22-2
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2018/04/28  13-5
          FTC Utánpótlás - Crisul Oradea I.  2018/04/28  12-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - FTC Utánpótlás  2017/12/02  7-15
          Oázis SC - OSC VSE  2017/12/02  9-11
          Új-Hullám SE - UVSE   2017/12/02  1-33
          MVLC - Oázis SC  2018/01/27  12-10
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  6-19
          BVSC - UVSE   2018/01/27  10-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/02/24  8-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - OSC Kft.  2017/10/15  8-11
          UVSE - YBL WPC  2018/02/25  9-10
          HETE - OSC Kft.  2018/03/04  9-8
          Komplex Póló Suli SE - BVSC Heavy Tools  2018/03/04  10-14
          Ozorai-Faterpóló VSE - Csepeli VSE  2018/03/11  11-6
          Jog-Ászok VSK - MAFC A-Team  2018/04/22  11-12
          Komplex Póló Suli SE - OSC Kft.  2018/04/22  7-25
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Kft - Oázis SC  2017/09/03  1-25
          Makarska - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  0-5
          UVSE - Vasas Sport Club  2017/09/03  16-6
          BVSC - HUVK SE  2017/09/03  13-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - KSI SE  2018/03/10  4-15
          Bókay-KSI - OSC VSE II.  2018/03/10  1-20
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/10  5-8
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Progress Oradea  2017/11/11  12-9
          DFVE-TOPO - YBL WPC  2018/04/07  5-14
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás II.  2018/04/07  6-4
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2018/04/07  9-11
          OSC VSE II. - KSI SE II.  2018/04/07  6-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/10/07  5-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2017/10/07  0-28
          Vidám Vízilovak Vízi - Hírös Sport Nonprofi  2017/10/07  6-11
          Százhalombatta - Oázis SC  2017/10/07  6-14
          Kaposvár Vízilabda K - Szegedi VPS  2017/11/04  5-13
          YBL WPC - Oázis SC  2017/11/04  5-16
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé UVSE  2017/11/04  4-16
          Új-Hullám SE - Győri VSE  2017/11/18  1-20
          Komplex Póló Suli Sp - MVLC  2017/11/18  1-28
          Fehérvár Vízilabda S - Kistarcsa  2017/11/18  8-12
          Balaton VK - Bókay - KSI  2017/12/16  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - BVSC II.  2017/12/16  3-16
          UVSE II. - Aquaworm WP Göd  2017/12/16  10-3
          Kistarcsa - MVLC  2017/12/16  7-8
          Fehérvár Vízilabda S - Győri VSE  2017/12/16  4-10
          Komplex Póló Suli Sp - Váci Vízilabda Sport  2017/12/16  2-28
          Új-Hullám SE - Honvéd-Érd  2017/12/16  4-10
          Aquaworm WP Göd - Sport és Szabadidő K  2018/01/20  3-6
          BVSC II. - Balaton VK  2018/01/20  4-4
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/01/20  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Oxigén Úszó és Sport  2018/01/20  25-2
          Sport és Szabadidő K - OSC VSE II.  2018/02/03  5-11
          Oxigén Úszó és Sport - Aquaworm WP Göd  2018/02/03  5-12
          Balaton VK - FTC Utánpótlás II.  2018/02/03  0-5
          Bókay - KSI - BVSC II.  2018/02/03  4-12
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/24  12-4
          OSC VSE - Szegedi VPS  2018/02/24  3-13
          BVSC - Kaposvár Vízilabda K  2018/02/24  15-7
          KSI SE - ASI-Vasas  2018/02/24  16-9
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Kistarcsa  2017/09/16  8-6
          AVUS - Fehérvár Vízilabda S  2017/09/16  6-4
          UVSE - KSI SE II.  2017/09/16  7-3
          UVSE - KSI SE II.  2017/09/16  7-3
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE II  2017/09/16  11-1
          UVSE - OSC VSE II  2017/10/14  16-1
          DFVE-TOPO - KSI SE II.  2017/10/14  3-7
          DFVE-TOPO - KSI SE II.  2017/10/14  3-7
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/14  2-7
          Kistarcsa - Fehérvár Vízilabda S  2017/10/14  3-8
          Kistarcsa - Tatabányai Vízmű Spo  2017/11/11  3-14
          DFVE-TOPO - UVSE  2017/11/11  3-10
          AVUS - OSC VSE II  2017/11/11  9-2
          Fehérvár Vízilabda S - KSI SE II.  2017/11/11  5-2
          Fehérvár Vízilabda S - KSI SE II.  2017/11/11  5-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Fehérvár Vízilabda S  2017/11/25  7-1
          UVSE - Kistarcsa  2017/11/25  12-3
          AVUS - DFVE-TOPO  2017/11/25  11-1
          OSC VSE II - KSI SE II.  2017/11/25  3-9
          OSC VSE II - KSI SE II.  2017/11/25  3-9
          Honvéd-Érd - FTC Utánpótlás  2017/12/09  0-17
          ASI-MSA - OSC VSE  2017/12/09  2-20
          FTC Utánpótlás - Kópé UVSE  2018/01/13  10-3
          OSC VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/01/13  5-9
          UVSE - PSN Zrt.  2018/01/13  4-11
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft. - UVSE  2017/11/05  
          KÓPÉ - YBL WPC  2017/11/05  
          Ceglédi VSE - Váci Vízilabda SE  2017/11/05  
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2017/12/17  
          KSI SE - OSC VSE  2017/12/17  
          UVSE II. - Bókay - KSI  2017/12/17  
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/13  
          UVSE - KÓPÉ  2018/05/13  
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/05/13  
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2018/05/13  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2018/02/18  14-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2018/02/18  15-2
  2016/2017
     Ellenőr 79
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - EKF SC  2016/09/25  8-8
          Dunakanyar Waterpolo - ASI DSE  2016/10/08  12-12
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/22  6-6
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa VSE  2016/11/05  6-10
          Kaposvári VK - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/25  10-17
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2016/11/12  9-11
          DFVE - Vidám Vízilovak  2016/11/12  5-13
          Sportliget S.E. - Váci VSE  2016/11/12  12-4
          Vasas SC - Vidám Vízilovak  2016/11/12  13-8
          Váci VSE - FTC PQS Waterpolo  2016/11/12  2-26
          DFVE - Sportliget S.E.  2016/11/12  9-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Kaposvári VK  2016/10/09  24-7
          UVSE I. - Kaposvári VK  2016/10/16  14-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - KSI SE  2016/10/30  5-17
          Dunakanyar Waterpolo - Hírős Sport  2016/12/04  28-7
          ZF-Eger - Racionet H  2016/12/18  11-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Legrand-Szentes  2017/02/19  5-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Kaposvári VK  2016/10/09  20-6
          UVSE I. - Kaposvári VK  2016/10/16  23-5
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - KSI SE  2016/10/30  5-24
          Dunakanyar Waterpolo - Hírős Sport  2016/12/04  4-7
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2016/12/18  15-11
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Legrand-Szentes  2017/02/19  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Kaposvári VK  2016/10/09  20-10
          UVSE I. - Kaposvári VK  2016/10/16  11-4
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - KSI SE  2016/10/30  9-26
          Dunakanyar Waterpolo - Hírős Sport  2016/12/04  8-14
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2016/12/18  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Legrand-Szentes  2017/02/19  16-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2016/12/17  8-13
          Sportliget SE - Oázis SC  2016/12/17  5-17
          HUVK SE - Dunakanyar Waterpolo  2016/12/17  18-2
          JSMA - OSC VSE  2016/12/17  2-23
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/04/01  14-9
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2017/04/01  12-7
          OSC VSE - HUVK SE  2017/04/01  4-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/01  15-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhasznú   2017/06/04  7-10
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZIE-Főnix - Oázis SC  2016/11/25  7-24
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC VSE  2016/12/03  13-4
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE Dorog  2016/12/03  20-3
          Győri VSE - Váci Vízilabda SE  2016/12/03  5-20
          Cívis Póló VSE - Városgazda Utánpótlá  2016/12/03  21-1
          Győri VSE - Új-Hullám SE Dorog  2017/05/06  11-5
          Városgazda Utánpótlá - ESMTK  2017/05/06  17-5
          Honvéd Kölyök Polo S - FTC Utánpótlás  2017/05/06  2-3
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/05/06  13-0
          Vidám Vízilovak VSC - Cívis Póló VSE  2017/06/17  9-6
          Váci Vízilabda SE - Komplex Póló Suli SE  2017/06/17  15-11
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Úszó és Vízi - YBL WPC  2016/09/17  0-34
          HUVK SE - KSI SE  2016/09/17  11-24
          Bókay - KSI - Kistarcsa  2016/09/17  1-19
          Vidám Vízilovak Vízi - Ceglédi Úszó és Vízi  2017/02/18  25-1
          Ceglédi Úszó és Vízi - Új-Hullám SE  2017/02/18  2-18
          Danubius POLO - Bókay - KSI  2017/02/18  5-5
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2017/04/29  26-2
          Új-Hullám SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2017/04/29  20-8
          Danubius POLO - OSC VSE II.  2017/04/29  4-17
          Új-Hullám SE - Vidám Vízilovak Vízi  2017/04/29  3-22
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2017/04/29  23-5
          Danubius POLO - Ceglédi Úszó és Vízi  2017/04/29  17-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kópé UVSE  2016/10/08  9-9
          Balaton VK - Cívis Póló VSE  2016/10/08  2-23
          Soproni VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/08  2-17
          Soproni VSE - OSC VSE  2016/11/05  2-27
          Balaton VK - Kópé UVSE  2016/11/05  2-28
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/11/05  3-11
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/13  13-9
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis 2  2016/11/23  24-3
          Polo SC.VGA - Vidám Vízilovak Vízi  2017/04/08  3-17
          YBL WPC - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/08  2-11
          Kópé UVSE - Polo SC.VGA  2017/04/08  23-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé UVSE  2017/05/13  7-5
          FTC Utánpótlás II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/13  14-4
          Kópé UVSE - YBL WPC  2017/05/13  10-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Polo SC.VGA  2017/05/13  24-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKE - BVSC II.  2017/03/04  16-2
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - UVSE I.  2017/04/09  1-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - UVSE  2017/04/09  5-19
  2015/2016
     Ellenőr 94
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  15-10
          MTK 1888 Vízilabda, - PVSK-PSN  2015/10/03  16-7
          BVSC- Zugló - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/05  7-8
          MAFC "110" - YBL WPC  2015/11/05  9-16
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/07  7-6
          UVSE Continental - Racionet H  2015/12/12  18-11
          Neptun VSC - Csabai Csirkefogók V  2016/03/05  12-7
          MTK 1888 Vízilabda, - SZTE EHÖK Sport Egye  2016/05/21  14-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo Club - Százhalombattai Vízi  2015/11/15  11-9
          SZVSC - Kaposvári Vízilabda   2015/11/22  14-12
          Százhalombattai Vízi - Vasas-Continental II  2015/12/06  12-10
          MTK Budapest - Csabai Csirkefogók V  2015/12/13  10-9
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  12-14
          BVSC- Zugló - SZVSC  2016/02/21  22-11
          MTK Budapest - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/03  9-7
          Vasas-Continental - DVSE  2016/04/10  24-6
          Kaposvári Vízilabda - FTC Vízilabda  2016/04/17  9-11
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  10-23
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo Club - Százhalombattai Vízi  2015/11/15  10-8
          SZVSC - Kaposvári Vízilabda   2015/11/22  9-11
          MTK Budapest - Csabai Csirkefogók V  2015/12/13  13-9
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  9-14
          BVSC- Zugló - SZVSC  2016/02/21  19-5
          MTK Budapest - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/03  20-10
          Vasas-Continental - DVSE  2016/04/10  12-10
          Kaposvári Vízilabda - FTC Vízilabda   2016/04/17  5-14
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  10-20
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK Budapest - AQUA SE  2015/10/18  6-16
          YBL Water Polo Club - Százhalombattai Vízi  2015/11/15  13-16
          SZVSC - Kaposvári Vízilabda   2015/11/22  24-7
          Százhalombattai Vízi - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/12/06  38-2
          MTK Budapest - Csabai Csirkefogók V  2015/12/13  2-8
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  10-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZVSC  2016/02/21  21-9
          MTK Budapest - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/03  12-23
          Vasas-Continental - DVSE  2016/04/10  9-0
          Kaposvári Vízilabda - FTC Vízilabda   2016/04/17  6-18
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  18-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csepeli VSE - Jog-Ászok VSK  2015/11/15  9-13
          Bánki Vízisport Egye - Sportliget SE  2015/11/15  5-20
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2015/11/29  6-3
          UVSE Continental - Sportliget SE  2015/11/29  8-8
          MAFC-BME - Jog-Ászok VSK  2016/04/03  7-7
          Sportliget SE - YBL WPC  2016/04/03  8-6
          MAFC-BME - Oázis 2  2016/04/10  7-6
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis SC  2016/04/27  9-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - Zugló - FTC Utánpótlás  2016/05/07  3-10
          UVSE Continental - KSI SE  2016/05/07  7-10
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2016/05/07  9-16
          BVSC - Póló - Zugló - UVSE Continental  2016/05/07  2-9
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - BVSC-Póló Zugló  2015/11/14  1-27
          Bókay-KSI - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/14  5-11
          Oázis SC - KSI SE  2016/02/13  2-26
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Póló Zugló  2016/02/13  8-11
          Balaton Vízilabda Kl - OSC VSE  2016/02/13  4-21
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/20  7-11
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/20  5-13
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/02/20  15-2
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/02/20  5-11
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé UVSE  2016/06/04  18-8
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2016/06/04  3-10
          Kaposvár Vízilabda K - Ceglédi Vasutas Spor  2016/06/04  5-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental I.  2015/11/14  6-12
          FVSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/27  6-12
          Dunaújvárosi Főiskol - Honvéd UVKSE  2016/02/27  5-14
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2016/02/27  9-9
          Honvéd UVKSE - OSC VSE  2016/02/27  12-2
          Budafóka XXII. ker. - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/16  12-11
          Balaton VK - Bókay - KSI  2016/04/16  12-5
          OSC VSE II. - Budafóka XXII. ker.   2016/04/16  2-19
          Kaposvár Vízilabda K - Balaton VK  2016/04/16  29-3
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. ker. - Kópé ÚVSE  2015/12/05  11-13
          Kópé ÚVSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/06  6-13
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2016/02/06  13-6
          KSI SE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/06  5-9
          Cívis Póló VSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/06  5-12
          UVSE Continental - Bókay - KSI  2016/03/02  28-1
          Budafóka XXII. ker. - Bókay - KSI  2016/04/02  18-0
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/04/02  19-2
          Kaposvár Vízilabda K - Százhalombatta  2016/04/02  6-18
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/04/02  28-5
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlás Ví - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/30  13-6
          Vasas Sport Club - UVSE Continental II.  2016/01/30  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2015/10/11  19-4
          UVSE Continental I. - Szentes  2015/10/25  14-8
          UVSE Continental II. - POLO SC  2015/12/05  3-22
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2015/10/11  19-5
          UVSE Continental - Szentes  2015/10/25  15-9
          Ceglédi VA - HVSC  2015/11/08  5-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Úszó és Vízi - HVSC  2015/11/08  2-8
          UVSE Continental - POLO SC  2015/12/05  6-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2015/10/31  30-2
          Váci Vízilabda SE - OSC VSE  2016/04/30  0-5
          Kaposvár VK - FTC leány  2016/04/30  12-7
          Kaposvár VK - FTC leány  2016/04/30  12-7
  2014/2015
     Ellenőr 87
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - PVSK-PSN  2015/03/21  11-7
          UVSE - MAFC  2015/04/11  7-10
          SZTE EHÖK Sport - Neptun VSC  2015/04/11  12-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - EVSC  2014/11/08  6-6
          GyAVC - Lamantinok  2014/11/08  6-14
          MVLC Miskolci Ví - Kertészeti Egyet  2014/11/08  18-6
          Lamantinok - EVSC  2014/11/08  7-8
          MVLC Miskolci Ví - GyAVC  2014/11/08  18-3
          Szolnok 2 - Kertészeti Egyet  2014/11/08  3-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Pécsi Sport Nonp  2014/10/19  11-4
          Százhalombattai - HKPS  2014/11/23  12-13
          Budapesti Honvéd - BVSC- Zugló  2014/12/07  11-12
          Szolnok - Rossmann SZVPS  2015/03/29  11-14
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - KVSE  2014/09/28  16-4
          Szentes - Pécsi Sport Nonp  2014/10/19  11-7
          Csongrád Városi - KESI  2014/10/19  10-11
          RACIONET HONVÉD - BVSC- Zugló  2014/12/07  9-10
          Szolnok - Generali SZVPS  2015/03/29  13-8
          KVSE - Kaposvári Vízila  2015/04/19  5-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - KVSE  2014/09/28  13-14
          Szentes - Pécsi Sport Nonp  2014/10/19  21-4
          Csongrád Városi - KESI  2014/10/19  7-15
          Váci Vízilabda S - Szolnok  2014/11/02  8-15
          Százhalombattai - HKPS  2014/11/23  30-8
          RACIONET HONVÉD - BVSC-PÓLÓ  2014/12/07  10-5
          Szolnok - Szokodi Ac.SZVPS  2015/03/29  13-10
          KVSE - Kaposvári Vízila  2015/04/19  8-13
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - KESI  2015/05/10  8-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Semmelweis VKS  2014/09/21  7-9
          ELTE Vízilabda D - Oázis SC  2014/09/21  8-6
          Octopus SE - Sportliget SE  2014/09/28  11-13
          BVSC Tipo-HeavyT - Vidám Vízilovak   2014/09/28  8-11
          Octopus SE - HETE  2014/10/12  15-9
          BVSC Tipo-HeavyT - MAFC-BME  2014/10/12  11-7
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2014/11/02  10-7
          1427 VSE - HETE  2014/11/02  14-10
          Budaörsi UVVSE - OSC felnőtt  2014/11/23  16-13
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2014/11/15  26-4
          OSC VSE - UVSE  2014/11/15  0-26
          Honvéd Utánpótlá - Új-Hullám SE  2014/11/15  18-6
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2014/11/15  12-3
          Kópé Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2015/02/21  18-10
          Komplex Póló SE - YBL WPC  2015/02/21  3-20
          Új-Hullám SE - Sportliget Sport  2015/02/21  27-14
          Angyalföldi Spor - YBL WPC  2015/02/21  4-12
          UVSE II. - Sportliget Sport  2015/03/28  23-5
          YBL WPC - Kópé Utánpótlás   2015/03/28  8-11
          OSC VSE - Komplex Póló SE  2015/03/28  11-7
          Angyalföldi Spor - Sportliget Sport  2015/03/28  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Póló  2014/09/27  9-6
          Dunaújvárosi Fői - YBL WPC  2014/09/27  6-8
          BVSC-Póló - Vidám Vízilovak  2014/09/27  24-5
          B. Sport - Angyalföldi Spor  2015/03/22  8-13
          Budafóka XXII. k - Kaposvár Vízilab  2015/03/22  2-21
          Balaton VK - Vidám Vízilovak  2015/03/22  1-14
          POLO SC - Budapesti Honvéd  2015/04/19  10-4
          Dunaújvárosi Fői - Diadal SE  2015/04/19  7-6
          OSC gy - POLO SC  2015/04/19  17-4
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2015/05/09  17-6
          Kanizsa Vízilabd - MVLC  2015/05/09  14-9
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2015/05/09  10-14
          YBL WPC - Domino Avus  2015/05/09  10-13
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás KSE - FTC Utánpótlás  2014/12/07  2-10
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/12/07  6-5
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2014/12/13  2-7
          Kópé ÚVSE - Honvéd Utánp.II.  2014/12/13  22-5
          Oázis SC - Kaposvár VK II.  2014/12/20  
          Honvéd Utánp. I. - Domino Avus  2014/12/20  11-4
          Bókay - KSI - Vidám Vízilovak   2014/12/20  2-11
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2015/06/07  7-6
          Pécsi Sport Nonprofi - Szegedi Vizipóló  2015/06/07  6-3
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2015/06/07  8-6
          UVSE - Pécsi Sport Nonprofi  2015/06/07  6-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - KESI  2015/05/10  18-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - UVSE-Centrál  2014/11/15  5-7
          ASI DSE - UVSE  2014/12/20  2-12
          SZNVE - Hungerit Szentes  2015/02/28  8-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZNVE  2014/10/26  32-7
          DFVE - KESI  2014/11/16  15-3
          ZF-Eger - Szentes  2015/03/01  4-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZNVE  2014/10/26  26-5
          DFVE - KESI  2014/11/16  14-5
          ZF-Eger - Szentes  2015/03/01  10-18
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Tatabányai Vízmű  2014/10/25  7-31
          Angyalföldi Spor - UVSE   2014/12/20  5-21
          KESI - HVSC  2015/03/21  20-3
          H POLO - DFVE  2015/04/11  30-4
  2013/2014
     Ellenőr 86
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - HVSC Club  2013/09/28  20-15
          Neptun VSC - Debreceni Cívis   2013/10/05  17-9
          KESI - Eszterházy Károl  2013/10/31  12-9
          ASI DSE - MVLC  2013/11/23  8-22
          Honvéd Utánpótlá - Ceglédi Vasutas   2014/03/29  13-14
          Szolnok - Honvéd Utánpótlá  2014/05/24  12-10
          Honvéd Utánpótlá - Szolnok  2014/05/24  16-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - Kaposvári Vízila  2013/10/27  17-3
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/11/10  16-7
          Szentes - UVSE  2014/03/16  9-10
          BVSC- Zugló - Vasas  2014/04/13  13-9
          UVSE II. - Kölyök Póló Suli  2014/05/18  17-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Up. VKSE - Kaposvári Vízila  2013/10/27  15-6
          SZVSE - Fehérvár Póló Sp  2013/11/03  10-20
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/11/10  8-15
          SZVSE - Kölyök Póló Suli  2013/11/17  18-17
          PSN Zrt. - Szentes  2014/03/09  10-8
          Szentes - UVSE  2014/03/16  4-14
          UVSE II. - Kölyök Póló Suli  2014/05/18  8-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Up. VKSE - Kaposvári Vízila  2013/10/27  16-7
          SZVSE - Fehérvár Póló Sp  2013/11/03  12-11
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/11/10  5-8
          SZVSE - Kölyök Póló Suli  2013/11/17  19-8
          MTK 1888 Vízilab - Váci VSE  2013/12/01  47-4
          PSN Zrt. - Szentes  2014/03/09  5-19
          Szentes - Szegedi Vizipóló  2014/03/16  6-1
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vasas  2014/04/13  13-9
          UVSE II. - Kölyök Póló Suli  2014/05/18  18-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 - Budaörsi ÚVVSE  2013/10/20  16-8
          MTK 1888 - BVSC  2013/11/10  10-8
          MAFC - Schönherz - Vecsés  2014/03/23  9-13
          Octopus SE - ELTE Vízilabda D  2014/03/23  13-15
          MTK 1888 - Vecsés  2014/05/25  11-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Bókay - KSI  2013/10/05  6-6
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2013/10/05  7-5
          BVSC - Póló - Zu - Honvéd UVKSE  2013/10/05  12-3
          Komplex Póló Sul - FTC Utánpótlás  2013/10/05  7-10
          OSC Serdülő - KSI SE  2013/10/05  6-9
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2014/03/29  11-7
          Komplex Póló Sul - Bókay - KSI  2014/03/29  9-8
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2014/03/29  6-7
          MOM Sport Ybl - Komplex Póló Sul  2014/03/29  15-9
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE I. - Honvéd UVKSE II.  2013/09/15  11-6
          Tatabányai Vízmű - Debreceni Cívis   2013/09/15  9-12
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló Zugló  2013/09/15  7-13
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - HUVK SE  2014/03/01  15-3
          Új-Hullám SE - EMLCSKA  2014/03/01  10-4
          Cegléd II - Polo SC  2014/03/01  5-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés - Oázis SC  2013/10/13  11-10
          BVSC-Póló Zugló - Váci Vízilabda S  2013/10/13  14-8
          PSN Zrt. - Honv-up. Gödöllő  2013/10/13  1-21
          Hírös Sport Nonp - Kaposvár Vízilab  2014/02/23  15-14
          FTC Utánpótlás - Kanizsa Vízilabd  2014/02/23  11-3
          Váci Vízilabda S - Vecsés  2014/02/23  10-10
          MOM Sport Ybl - Balaton VK  2014/02/23  22-6
          Angyalföldi Spor - PSN Zrt.  2014/03/08  5-10
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2014/03/08  2-11
          Sportliget Sport - Angyalföldi Spor  2014/03/08  1-27
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2014/06/05  9-19
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Göd - Angyalföldi Spor  2014/04/17  5-5
          Angyalföldi Spor - Százhalombatta  2014/04/17  10-10
          Kópé ÚVSE - MOM Sport Ybl  2014/04/17  11-4
          Diadal SE - Honvéd UVKSE  2014/06/08  9-2
          UVSE II. - Kaposvár Vízilab  2014/06/08  5-9
          Honvéd UVKSE - Dunaújvárosi Fői  2014/06/08  2-16
          Vecsés - UVSE II.  2014/06/08  10-5
          Kópé ÚVSE - Vasas Sport Club  2014/06/14  15-11
          Göd - Hírös Sport Nonp  2014/06/14  10-14
          Angyalföldi Spor - MOM Sport Ybl  2014/06/14  6-9
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/06/14  5-12
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - OSC VSE  2014/02/02  9-9
          Tatabányai VSE - Vecsés  2014/02/02  10-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - UVSE V Kft  2014/02/15  4-26
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - SZNVE  2013/10/06  5-22
          POLO SC - UVSE II  2013/11/01  16-7
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/02  10-18
          DFVE - UVSE II  2014/03/23  20-6
          ZF-Eger - DFVE  2014/05/11  7-20
          ASI DSE - ZF-Eger  2014/05/18  4-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI D - SZNVE  2013/10/06  4-17
          POLO SC - KESI  2013/11/01  9-4
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/02  6-16
          DFVE - KESI  2014/03/23  9-8
          ZF-Eger - DFVE  2014/05/11  15-7
          Angyalföldi SI D - ZF-Eger  2014/05/18  1-18
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - HVSC  2014/02/15  28-5
  2012/2013
     Ellenőr 91
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hegyvidék-YBL - Neptun Vízilabda  2012/10/27  11-9
          Hegyvidék-YBL - BVSC- Zugló  2012/11/10  8-9
          Ceglédi Vasutas - PSN - PVSK  2013/03/23  16-9
          Ceglédi Vasutas - Bánki VSE  2013/03/30  13-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vízilabd - Csongrád Városi   2012/09/29  14-8
          Békéscsaba - HVSC  2012/09/29  12-7
          Szegedi Vízilabd - SZUVTE BT  2012/09/29  7-15
          Csongrád Városi - HVSC  2012/09/29  8-7
          SZUVTE BT - Békéscsaba  2012/09/29  19-13
          Ceglédi Vasutas - Gyöngyösi Alligá  2012/11/17  10-11
          DVSE - Egri Vízmű SC  2012/11/17  11-12
          Váci Vízilabda S - Gyöngyösi Alligá  2012/11/17  11-8
          DVSE - Ceglédi Vasutas   2012/11/17  13-3
          Egri Vízmű SC - Váci Vízilabda S  2012/11/17  16-8
          OSC - HPVK-ESMTK  2013/02/23  7-12
          UVSE - FISE  2013/02/23  7-5
          KEAC - FPSE  2013/02/23  7-2
          FISE - OSC  2013/02/23  10-6
          UVSE - KEAC  2013/02/23  29-2
          HPVK-ESMTK - FPSE  2013/02/23  17-4
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Budapesti Honvéd  2012/12/02  4-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - SZVPS  2012/09/02  13-7
          PSN Zrt. - BVSC- Zugló  2012/10/21  8-10
          FPSE - UVSE II.  2012/11/04  8-12
          Szolnoki D-K - Aligátor Vízilab  2012/12/02  11-4
          PSN Zrt. - ZF-Eger  2013/03/03  5-12
          Kaposvári Vízila - Vasas  2013/03/17  10-9
          Kaposvári Vízila - ZF-Eger  2013/04/28  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - SZVPS  2012/09/02  12-11
          PSN Zrt. - BVSC- Zugló  2012/10/21  9-11
          ZF-Eger - Honvéd Pesterzsé  2012/10/28  9-8
          FPSE - UVSE II.  2012/11/04  3-9
          PSN Zrt. - Kaposvári Vízila  2012/11/11  12-6
          Szolnoki D-K - Aligátor Vízilab  2012/12/02  9-6
          PSN Zrt. - ZF-Eger  2013/03/03  10-7
          Kaposvári Vízila - Vasas  2013/03/17  4-11
          Kaposvári Vízila - ZF-Eger  2013/04/28  7-10
          HVSC - Szolnoki D-K  2013/05/19  4-13
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/05/19  16-4
          Szolnoki D-K - MTK 1888 Vízilab  2013/05/19  11-5
          HVSC - Tatabányai Vízmű  2013/05/19  8-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - SZVPS  2012/09/02  15-8
          PSN Zrt. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/10/21  4-16
          ZF-Eger - Honvéd PVK  2012/10/28  3-16
          FPSE - UVSE II.  2012/11/04  6-14
          PSN Zrt. - Kaposvári Vízila  2012/11/11  11-8
          Szolnoki D-K - Aligátor Vízilab  2012/12/02  11-10
          PSN Zrt. - ZF-Eger  2013/03/03  6-9
          Kaposvári Vízila - Vasas  2013/03/17  5-26
          Kaposvári Vízila - ZF-Eger  2013/04/28  8-13
          FPSE - Csabai Csirkefog  2013/05/26  8-9
          Kanizsa Vízilabd - Csongrád  2013/05/26  10-6
          KESI - Csabai Csirkefog  2013/05/26  9-10
          FPSE - Kanizsa Vízilabd  2013/05/26  4-7
          Csongrád - KESI  2013/05/26  12-6
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Fehérvár Póló SE  2013/02/03  24-1
          UVSE I. - Pécsi Sport Nonp  2013/02/03  15-7
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex PSE - Érd-MAFC-Winner  2012/11/25  11-10
          RETR-O-SC - Faterpóló VSE  2012/11/25  13-8
          MTK - MAFC Schönherz  2013/02/24  7-6
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport-YBL - Dunaújvárosi FVE  2013/03/09  4-5
          Bókay - KSI - DVSE  2013/03/09  3-17
          Hegyvidék SE - Uj-Hullám SE  2013/03/09  5-25
          Dunaújvárosi FVE - DVSE  2013/03/23  6-13
          MOM Sport-YBL - Hegyvidék SE  2013/03/23  18-0
          Bókay - KSI - Uj-Hullám SE  2013/03/23  5-6
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - DVSE  2013/02/16  4-9
           Százhalombattai - Oázis SC  2013/02/16  14-9
           Százhalombattai - Pannon DSE  2013/06/02  28-2
          DVSE - Oázis SC  2013/06/02  16-5
          Pannon DSE - TVSE  2013/06/02  1-35
          Budafóka SE - Kópé UVSE  2013/06/02  5-2
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - RETR-O-SC Közhas  2013/02/02  15-6
          MTK I. - Kanizsa Vízilabd  2013/02/02  7-15
          MTK II. - HPVK-ESMTK  2013/02/02  7-9
          Kertészeti Egyet - RETR-O-SC Közhas  2013/02/09  5-7
          Főnix ISE - Érd-MAFC-Winner  2013/02/09  6-5
          Bp. Izzó - MTK II.  2013/02/09  11-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - ZF-Eger  2013/02/16  3-20
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - Szeged  2013/02/09  11-10
          UVSE - ASI DSE  2013/02/10  20-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - H. POLO  2013/03/31  12-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK SE - Szeged  2012/09/30  22-7
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/11/25  7-17
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2012/12/09  10-10
          ZF-Eger - DFVE  2012/12/16  20-13
          KESI - ZF-Eger  2013/04/21  8-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/11/25  11-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2012/12/09  6-17
          ZF-Eger - Dunaújváros Váro  2012/12/16  24-5
          KESI - ZF-Eger  2013/04/21  11-20
     Titkár 2
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonp - UVSE II.  2013/02/03  8-5
          Fehérvár Póló SE - UVSE II.  2013/02/03  4-8
  2011/2012
     Ellenőr 50
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hegyvidék-YBL WP - Neptun VSC  2011/10/15  11-6
          Szolnok F-KÖZGÉP - Hegyvidék-YBL WP  2011/10/22  6-16
          Ceglédi Vasutas - EKF SC  2011/10/29  8-13
          Hegyvidék-YBL WP - MAFC  2011/11/19  17-10
          Hegyvidék-YBL WP - ASI DSE  2011/12/10  11-5
          Hegyvidék-YBL WP - HVSC  2012/04/14  19-9
          Hegyvidék-YBL WP - Kecskeméti SI  2012/05/19  5-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - AQUA SE   2011/10/08  7-13
          Egri Vízmű Sport - DEAC-DVSE  2011/10/08  7-9
          Diósgyőri Várfür - GyAVC  2011/10/08  20-5
          AQUA SE - Egri Vízmű Sport  2011/10/08  10-18
          DEAC-DVSE - Diósgyőri Várfür  2011/10/08  16-9
          Fehérvár PSE - DFVE  2012/03/24  8-10
          Tatabányai Vízmű - OCTOPUS Búvár- é  2012/03/24  13-6
          Váci Vízilabda S - Kertészeti Egyet  2012/03/24  5-7
          DFVE - OCTOPUS Búvár- é  2012/03/24  7-5
          Kertészeti Egyet - Tatabányai Vízmű  2012/03/24  6-13
          Fehérvár PSE - Váci Vízilabda S  2012/03/24  13-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Szentesi VK  2011/10/30  16-4
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  15-7
          KESI - Kaposvári VK  2012/06/02  7-16
          FPSE - HVSC  2012/06/02  13-10
          KESI - FPSE  2012/06/02  11-14
          Kaposvári VK - HVSC  2012/06/02  17-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KVPK  2011/10/16  9-18
          HPVKSE - Szentesi VK  2011/10/30  13-7
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  10-9
          KVPK - Tatabányai Vízmű  2011/12/17  10-5
          Ceglédi Vasutas - Csongrád VVSE  2012/03/11  1-15
          Ceglédi Vasutas - MTK Szentendre  2012/03/18  9-10
          Orvosegyetem SC - Pécsi Sport NZ  2012/04/21  9-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KVPK  2011/10/16  12-10
          HPVKSE - Szentesi VK  2011/10/30  6-12
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  21-17
          KVPK - Tatabányai Vízmű  2011/12/17  0-37
          Ceglédi Vasutas - Csongrád VVSE  2012/03/11  8-6
          Ceglédi Vasutas - MTK Szentendre  2012/03/18  9-12
          Orvosegyetem SC - Pécsi Sport NZ  2012/04/21  2-28
          AVUS - Ceglédi Vasutas   2012/05/06  10-7
          Csabai Csirkefog - Kaposvári VK  2012/05/06  10-10
          Csabai Csirkefog - AVUS  2012/05/06  11-23
          Kaposvári VK - Ceglédi Vasutas   2012/05/06  5-16
       2012. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2012/02/11  19-6
          Szolnok - KESI  2012/02/11  10-13
          UVSE II. - Szolnok  2012/02/11  13-11
          Vasas Sport Club - KESI  2012/02/11  26-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - DVSE  2012/06/09  25-8
          DVSE - Váci Vízilabda S  2012/06/09  7-31
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2011/12/11  13-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújváros VSI - ZF-Eger  2011/12/11  15-14
  2010/2011
     Időmérő 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki F-KÖZG - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/03/05  8-10
     Ellenőr 83
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HEGYVIDÉK-YBL - Bánki Vízisport   2010/10/16  19-1
          Bánki Vízisport - Ceglédi Vasutas   2010/10/30  14-18
          MAFC - EKF-EGERFOOD-IMO  2010/12/04  10-12
          Neptun VSC - Egri Vízmű Sport  2010/12/04  19-6
          AVSE - Tatabányai Vízmű  2010/12/04  13-12
          Kaposvári Vízila - HEGYVIDÉK-YBL  2011/04/16  13-17
          MAFC - Kanizsa Vízilabd  2011/06/04  12-11
          Tatabányai Vízmű - Ceglédi Vasutas   2011/06/11  11-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Rozmár - Csongrád  2010/11/06  13-12
          Szegedi Vízilabd - Szentesi Öregfiú  2010/11/06  7-8
          Csongrád - KESI  2010/11/06  7-8
          Szentesi Öregfiú - Szolnoki Rozmár  2010/11/06  7-14
          KESI - Szegedi Vízilabd  2010/11/06  6-12
          Csongrád - Szolnoki Rozmár  2011/01/15  8-10
          KESI - Csongrád  2011/01/15  16-5
          Szolnoki Rozmár - Szentesi Öregfiú  2011/01/15  11-6
          Szegedi Vízilabd - KESI  2011/01/29  6-8
          Szentesi Öregfiú - Szegedi Vízilabd  2011/03/20  5-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2010/10/03  10-13
          Vasas - UVSE  2010/10/17  8-7
          SZVPS - BVSC- Zugló  2010/10/31  12-9
           Honvéd - UVSE  2010/11/04  17-4
          HVSC - Szentesi Vízilab  2010/11/21  5-18
          Debreceni CPVSE - Restart-CV  2010/11/21  8-7
          Szentesi Vízilab - HVSE  2010/11/21  20-4
          Restart-CV - HVSC  2010/11/21  8-11
          HVSE - Debreceni CPVSE  2010/11/21  8-16
          UVSE - ZF-Eger  2010/11/28  16-8
          ZF-Eger - Honvéd   2010/12/05  12-11
           Honvéd - SZVPS  2010/12/19  17-10
           Honvéd - Szolnok  2011/03/27  26-6
          SZVPS - Vasas  2011/04/03  7-14
          OSC UP - FPSE  2011/04/10  11-9
          PVSK - OSC UP  2011/05/22  9-6
          BFSE - Honvéd   2011/05/29  5-16
          Kaposvári Vízila - OSC UP  2011/06/05  4-10
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2010/10/03  8-10
          Vasas - UVSE  2010/10/17  9-7
          ASI - PVSK  2010/10/17  10-8
          SZVPS - BVSC- Zugló  2010/10/31  7-14
          Honvéd - UVSE  2010/11/04  4-18
          SZOLNOK - Restart-CV  2010/11/07  3-3
          UVSE - ZF-Eger  2010/11/28  8-8
          UVSE II. - BVSC- Zugló  2010/11/28  2-21
          ZF-Eger - Honvéd   2010/12/05  15-8
          Honvéd - SZVPS  2010/12/19  11-5
          Honvéd - UVSE II.  2011/03/27  10-8
          SZVPS - Vasas  2011/04/03  6-9
          OSC UP - FPSE  2011/04/10  19-7
          Restart-CV - SZOLNOK  2011/05/08  3-3
          Csongrád VVSE - Debreceni CPVSE  2011/05/08  12-10
          Kópé Úszó-Vízila - PVSK  2011/05/15  7-2
          PVSK - OSC UP  2011/05/22  10-6
          BFSE - Honvéd   2011/05/29  12-12
          Kaposvári Vízila - OSC UP  2011/06/05  11-11
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2010/10/03  21-8
          Vasas - UVSE  2010/10/17  14-6
          SZVPS - BVSC- Zugló  2010/10/31  5-8
          Honvéd - UVSE  2010/11/04  12-7
          SZOLNOK - Restart-CV  2010/11/07  12-13
          UVSE - ZF-Eger  2010/11/28  7-8
          UVSE II. - BVSC- Zugló  2010/11/28  7-12
          ZF-Eger - Honvéd   2010/12/05  8-6
          Szentesi Vízilab - Vasas  2011/03/20  11-15
          Honvéd - SZVPS  2011/03/27  8-9
          Honvéd - UVSE II.  2011/03/27  4-11
          SZVPS - Vasas  2011/04/03  9-15
          OSC UP - FPSE  2011/04/10  10-8
          Restart-CV - SZOLNOK  2011/05/08  5-7
          Csongrád VVSE - Debreceni CPVSE  2011/05/08  9-5
          Kópé Úszó-Vízila - PVSK  2011/05/15  7-13
          Vadász VCS - FTC Vízilabda Ut  2011/05/15  4-5
          OSC UP - Dominó Trans  2011/05/15  3-11
          PVSK - OSC UP  2011/05/22  14-6
          BFSE - Honvéd   2011/05/29  7-23
          Kaposvári Vízila - OSC UP  2011/06/05  16-6
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész II.  2010/10/23  15-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/12/04  4-10
          DF-DVCSH-CÉ - Szeged  2011/02/09  17-10
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész II.  2011/02/26  13-9
          ZF-Eger - British WP  2011/03/06  8-5
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - ASI  2010/12/11  14-1
          DVSI - BVSC- Zugló  2010/12/11  10-16
  2009/2010
     Ellenőr 82
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Opus-Via - Szentesi VK  2009/11/28  16-5
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Hódmezővásárhely  2010/03/13  14-11
       2010. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - SZVPS  2010/03/06  7-8
          BVSC- Zugló - Honvéd  2010/03/06  12-8
          Szentesi VK - Honvéd  2010/03/06  15-12
          SZVPS - BVSC- Zugló  2010/03/06  8-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HONVÉD - Kaposvár  2009/09/13  20-3
          UVSE II. - KSI SE  2009/10/04  8-12
          OSC - UVSE I.  2009/10/04  4-13
          Hírös VSE - BVSC- Zugló  2009/10/25  7-10
          Budafóka - KSI SE  2009/10/25  9-17
          ZF-Eger - UVSE I.  2009/11/08  7-14
          CVSE - FTC  2009/11/15  5-15
          PVSK - Kaposvár  2009/11/22  12-12
          Szentesi VK - ZF-Eger  2010/03/28  8-12
          HONVÉD - Szentesi VK  2010/04/02  16-9
          SZVPS - UVSE II.  2010/04/25  5-9
          Vasas-MVM - Szolnok  2010/05/09  18-7
          FTC - ZF-Eger  2010/05/30  7-6
          ZF-Eger - HONVÉD  2010/06/13  11-11
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HONVÉD - Kaposvár  2009/09/13  15-12
          ZF-Eger - Hódmezővásárhely  2009/09/20  12-2
          Budafóka - FPSE  2009/09/27  20-3
          UVSE II. - KSI SE  2009/10/04  4-10
          OSC - UVSE I.  2009/10/04  6-11
          Hírös VSE - Debreceni VSE  2009/10/11  9-20
          Hírös VSE - BVSC- Zugló  2009/10/25  1-34
          Budafóka - KSI SE  2009/10/25  10-14
          ZF-Eger - UVSE I.  2009/11/08  4-4
          CVSE - FTC  2009/11/15  6-11
          PVSK - Kaposvár  2009/11/22  6-2
          HONVÉD - CVSE  2010/04/02  13-5
          SZVPS - UVSE II.  2010/04/25  7-9
          Vasas-MVM - OSC  2010/05/09  12-4
          FTC - ZF-Eger  2010/05/30  12-5
          ZF-Eger - HONVÉD  2010/06/13  13-12
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HONVÉD - Kaposvár  2009/09/13  19-3
          ZF-Eger - Hódmezővásárhely  2009/09/20  20-2
          Budafóka - FPSE  2009/09/27  22-4
          UVSE II. - KSI SE  2009/10/04  5-17
          OSC - UVSE I.  2009/10/04  0-42
          KESI - Debreceni VSE  2009/10/11  16-4
          KESI - BVSC- Zugló  2009/10/25  9-8
          Budafóka - KSI SE  2009/10/25  10-12
          ZF-Eger - UVSE I.  2009/11/08  5-11
          CVSE - FTC  2009/11/15  2-9
          PVSK - Kaposvár  2009/11/22  6-7
          SZVPS - UVSE II.  2010/04/25  9-4
          Kaposvár - FTC  2010/05/02  4-14
          FTC - Kaposvár  2010/05/02  11-7
          Vasas-MVM - Szolnok  2010/05/09  14-1
          ZF-Eger - HONVÉD  2010/06/13  11-7
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - HVSE Kecsk  2009/11/25  28-2
          HVSE Kecsk - SZVPS  2009/11/25  5-25
          SZVPS - FTC Vízilabda Ut  2009/11/25  7-10
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Diósgyőri VFSC  2009/12/05  6-7
          Angyal-Vasas SE - Debreceni VSE  2009/12/05  9-8
          Sportliget - Gyöngyösi AVC  2009/12/05  12-2
          Diósgyőri VFSC - Angyal-Vasas SE  2009/12/05  2-15
          Gyöngyösi AVC - Debreceni VSE  2009/12/05  5-19
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diap. - DF-DVCSH  2010/03/03  7-8
          BVSC-Zugló Diap. - Héraklész I.   2010/03/17  14-3
          Héraklész I. - Honvéd ELTE POLO  2010/05/12  7-8
       NŐI OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - Villanó Fókák  2009/11/01  5-14
          Váci VSE - DebrecenSB  2009/11/01  6-3
          Villanó Fókák - KESI  2009/11/01  8-11
          Váci VSE - Bánki VSE  2009/11/01  2-24
          DebrecenSB - KESI  2009/11/01  1-28
          Bánki VSE - DebrecenSB  2009/11/29  9-5
          Villanó Fókák - Váci VSE  2009/11/29  26-2
          KESI - Bánki VSE  2009/11/29  10-3
          DebrecenSB - Villanó Fókák  2009/11/29  9-23
          KESI - Váci VSE  2009/11/29  37-4
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Horvát Vál - Honv POLO  2010/05/28  11-11
       Országos Leány Gyermek bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honv POLO  2009/09/20  5-21
          ZF-Eger - DVSI  2009/09/20  10-16
          ZF-Eger - KSI SE  2009/09/20  1-20
          DVSI - Honv POLO  2009/09/20  9-16
          KSI SE - DVSI  2009/10/18  9-13
          Honv POLO - ZF-Eger  2009/10/18  17-10
          Honv POLO - KSI SE  2009/10/18  11-7
          DVSI - ZF-Eger  2009/10/18  16-4
  2008/2009
     Ellenőr 36
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - UNIQA-UTE  2009/05/02  7-8
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - Kaposvár VK  2008/09/19  23-5
          UNIQA-UTE - Szolnok  2008/09/19  10-9
          UNIQA-UTE - Szolnok  2008/09/19  10-9
          Kaposvár VK - UNIQA-UTE  2008/09/20  5-17
          Szolnok - TEVA VasasPlaket  2008/09/20  4-12
          Szolnok - TEVA VasasPlaket  2008/09/20  4-12
          Szolnok - Kaposvár VK  2008/09/20  9-5
          Szolnok - Kaposvár VK  2008/09/20  9-5
          TEVA VasasPlaket - UNIQA-UTE  2008/09/20  8-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai VSE - Kaposvári VK  2008/09/27  7-11
          Tipo VSC - Csabai Csfogók  2008/12/14  12-5
          Tipo VSC - Hírös VSE  2009/04/11  8-6
          Tatabányai VSE - Csabai Csfogók  2009/06/20  10-9
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC  2008/12/07  6-6
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/03/29  9-18
          Szolnok - Vasas  2009/05/03  6-10
          BVSC - Vasas  2009/05/31  8-12
          BVSC - FTC  2009/06/14  10-7
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC  2008/12/07  6-5
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/03/29  11-6
          Fehérvár PSE - Honvéd  2009/04/05  1-20
          Szolnok - Vasas  2009/05/03  12-17
          Fehérvár PSE - Ceglédi VSE  2009/05/10  4-18
          BVSC - Vasas  2009/05/31  2-10
          Hódmezővh. VSC - Szentesi VK  2009/06/06  9-12
          Ceglédi VSE - OSC  2009/06/13  14-2
          BVSC - FTC  2009/06/14  4-4
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC  2008/12/07  7-10
          Kecskeméti SI - Szentesi VK  2009/03/29  6-5
          Fehérvár PSE - Honvéd  2009/04/05  4-26
          Szolnok - Kecskeméti SI  2009/05/03  12-11
          Fehérvár PSE - Ceglédi VSE  2009/05/10  7-19
          BVSC - Vasas  2009/05/31  9-10
          Hódmezővh. VSC - UTE - II.  2009/06/06  14-6
          Ceglédi VSE - OSC  2009/06/13  5-14
          BVSC - FTC  2009/06/14  7-6
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Ceglédi Vasutas   2009/03/07  9-8
          BVSC - UTE  2009/03/07  8-9
     Játékvezető 1
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - OSC  2009/06/13  14-2

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok