Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Miklósfalvi Éva
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 57
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2018/10/03  7-16
          FTC-Telekom - PVSK-Mecsek Füszért  2018/10/20  15-9
          DVSE - VasasPlaket  2018/10/31  13-10
          Kaposvári VK - DVSE  2018/11/07  8-11
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/11/27  13-8
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          DVSE - Tatabánya  2018/12/01  16-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZEGEDI FVCS KFT  2018/09/27  16-15
          YBL WPC - HVSC  2018/10/27  16-6
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/12  
          ASI DSE - HVSC  2018/12/15  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - PSN Zrt.  2018/10/24  26-4
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  9-4
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/11  10-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  8-10
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  10-11
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/11  15-9
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  12-9
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  29-7
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  6-9
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/11  11-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  11-9
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  16-11
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - Vízilovak  2018/10/07  9-10
          ELTE-BEAC - Oázis Nonprofit Kft  2018/10/14  15-5
          KPSE-KEAC - Oázis SC Felnőtt  2018/10/14  13-18
          Vízilovak - MAFC A-team  2018/10/28  11-9
          1427 VSE - KPSE-KEAC  2018/10/28  4-8
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/11/14  4-8
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KPSE  2018/10/29  22-1
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom II.  2018/10/20  9-9
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/10/20  0-48
          BHSE - YBL WPC  2018/10/20  9-12
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - DVSE  2018/12/07  5-14
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/07  18-3
          AVUS - Új-Hullám SE Dorog  2018/10/07  15-0
          Erzsébeti SMTK - Soproni VSE  2018/10/07  4-18
          Új-Hullám SE Dorog - GYŐRI VSE  2018/10/07  0-15
          Soproni VSE - AVUS  2018/10/07  1-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2018/10/13  2-15
          FTC-Telekom - Szeged SZTE  2018/10/20  17-10
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/10  12-9
          FTC-Telekom - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/24  8-14
          UVSE Hunguest Hotels - BHSE  2018/12/19  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/12/16  
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/12/16  
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/12/16  
     Titkár 61
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC 113 - Fehérvár VSE  2018/11/10  10-20
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Egri Vízmű SC - Dr.Synergy-Miskolc  2018/11/17  8-7
          Erzsébeti SMTK - Ceglédi VSE  2018/11/17  6-9
          GyAVC - AQUA SE  2018/11/17  1-15
          Ceglédi VSE - Egri Vízmű SC  2018/11/17  11-14
          AQUA SE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/11/17  11-11
          Erzsébeti SMTK - GyAVC  2018/11/17  12-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2018/12/15  
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/15  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - BHSE  2018/09/23  11-10
          UVSE Hunguest H. I. - Szegedi VPS  2018/09/30  25-5
          UVSE Hunguest H. I. - DVSE  2018/10/14  21-12
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/10/17  14-4
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          YBL WPC - Kaposvári VK  2018/10/28  6-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - BHSE  2018/09/23  15-13
          UVSE Hunguest H. I. - Szegedi VPS  2018/09/30  12-6
          UVSE Hunguest H. I. - DVSE  2018/10/14  15-10
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          YBL WPC - Kaposvári VK  2018/10/28  7-15
          HUVK SE II - Aquaworm Serdülő  2018/10/30  15-1
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - BHSE  2018/09/23  15-5
          UVSE Hunguest H. I. - Szegedi VPS  2018/09/30  23-5
          UVSE Hunguest H. I. - DVSE  2018/10/14  22-10
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          YBL WPC - Kaposvári VK  2018/10/28  4-5
          HUVK SE II - Aquaworm Gyerek  2018/10/30  21-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ELTE-BEAC  2018/12/02  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2018/10/27  9-10
          KSI SE A - CVSE  2018/10/27  20-5
          FTC-Telekom - KESI  2018/10/27  16-5
          TVSE - PSN Zrt.  2018/10/31  8-11
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  4-11
          FTC-Telekom II. - Aquaworm Göd 2006  2018/11/24  16-4
          VUK Kistarcsa - Soproni VSE  2018/11/24  11-9
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2018/11/24  0-15
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/12/02  
          KESI - UVSE I.  2018/12/02  
          HUVK SE - SE VK  2018/12/02  
          KÓPÉ ÚVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Kaposvári VK  2018/12/11  
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - RB Tatabánya  2018/11/16  21-3
  2017/2018
     Időmérő 72
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/11  14-7
          DEBRECEN - FTC PQS Waterpolo  2017/10/20  6-22
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          BVSC-Zugló - DEBRECEN  2017/11/22  10-11
          Racionet Honvéd - PannErgy-MVLC  2017/12/04  9-9
          Kaposvári VK - FTC PQS Waterpolo  2017/12/15  7-17
          DEBRECEN - VasasPlaket  2017/12/16  10-10
          CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/03  4-13
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/02/22  11-13
          Szolnoki Dózsa - Racionet Honvéd  2018/02/24  14-7
          CONTITECH SZEGED - AVUS  2018/03/03  8-13
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/07  7-13
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/03/10  9-5
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/10  12-5
          DEBRECEN - ZF-Eger  2018/03/17  10-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2018/04/21  6-10
          BVSC-Zugló - DEBRECEN  2018/04/25  10-4
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/05/12  10-9
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/19  6-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2017/09/30  12-10
          MAFC "112" - HVSC  2017/10/14  13-13
          BVSC-Zugló - MAFC "112"  2017/11/03  16-12
          KSI SE - YBL WPC  2017/11/04  15-4
          ASI DSE - Dunakanyar  2017/11/25  21-8
          KSI SE - Dunakanyar  2017/11/29  22-6
          BVSC-Zugló - DVSE  2018/05/26  11-14
          MAFC "112" - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  13-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - FTC Vízilabda  2018/04/14  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  3-13
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/06/02  10-9
          KSI SE - UVSE  2018/06/02  10-9
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  9-14
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/06/10  5-11
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2018/06/10  11-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  6-17
          FVSE II. - BFSE  2018/04/22  3-21
          Komáromi VSE - Aquaworm  2018/04/22  7-12
          Invictus SC - Balaton VK  2018/04/22  4-8
          Soproni VSE - ASI DSE  2018/04/22  6-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/03/03  6-26
          Oázis SC - HUVK SE  2018/03/03  10-10
          Crisul Oradea I. - YBL WPC  2018/03/03  5-0
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2018/03/03  7-8
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2018/06/09  5-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2018/02/24  21-3
          BVSC - MVLC  2018/05/26  21-20
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/14  19-4
          ELTE Vízilabda DSK - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/03/18  10-10
          HETE - Semmelweis VKS  2018/03/18  3-8
          YBL WPC - Octopus SE  2018/04/08  9-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2018/05/19  6-11
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/01/10  7-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Racionet Honvéd - Hungerit Szentes  2018/01/13  6-21
          SZTE T&N - Racionet Honvéd  2018/01/16  18-6
          UVSE Margitsziget - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/24  2-15
          BVSC-Zugló Diapolo - SZTE T&N  2018/02/07  12-8
          FTC - UVSE Margitsziget  2018/02/10  17-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2018/03/07  13-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
          FTC - UVSE  2018/04/14  6-9
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/04/25  11-8
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Hungerit Szentes  2017/11/12  13-9
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - DFVE-YORDO  2018/05/16  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/06/10  7-11
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/05/16  13-6
     Titkár 183
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2018/01/10  9-4
          Racionet Honvéd - PVSK-Mecsek Füszért  2018/02/21  9-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/03/25  8-15
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/13  12-9
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/05/23  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/16  15-12
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - KVSE  2017/11/01  9-7
          Neptun VSC - MAFC "112"  2017/11/18  10-8
          Racionet Honvéd - Swietelsky Bcsaba  2017/11/25  5-8
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2017/12/09  19-9
          ASI DSE - EKE SC  2018/03/10  11-7
          KSI SE - Racionet Honvéd  2018/03/17  16-5
          ASI DSE - DVSE  2018/03/24  8-9
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2018/03/24  11-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          DVSE - YBL WPC  2018/04/05  10-15
          Dunakanyar - ASI DSE  2018/04/07  9-15
          UVSE - YBL WPC  2018/04/28  11-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
          BVSC-Zugló - Swietelsky Bcsaba  2018/05/12  16-12
          KSI SE - UVSE  2018/05/25  10-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vse - Diósgyőri Várfürdő  2017/10/07  9-9
          KVE - Egri Vízmű  2017/10/07  6-16
          GyAVC - Czeglédi Lamantinok  2017/10/07  9-11
          Egri Vízmű - Váci Vse  2017/10/07  9-13
          Czeglédi Lamantinok - KVE  2017/10/07  7-6
          Diósgyőri Várfürdő - GyAVC  2017/10/07  25-5
          Poseidon VSE - PVSK-PTE-ÁOK  2017/10/28  8-12
          Honvéd - KPS - BME  2017/10/28  6-10
          Vidám Vizilovak - PVSK-PTE-ÁOK  2017/10/28  4-9
          FTC Vízilabda - Honvéd - KPS  2017/10/28  16-6
          BME - Poseidon VSE  2017/10/28  5-8
          FTC Vízilabda - Vidám Vizilovak  2017/10/28  26-4
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2017/12/03  4-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Utánpótlás  2017/10/08  1-16
          Dunakanyar Waerpolo - YBL WPC  2017/10/13  9-7
          KSI SE - UVSE  2017/10/29  9-7
          Oázis Ifi - FVSE  2017/10/29  14-6
          Oázis Ifi - PannErgy-MVLC  2017/11/19  7-11
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/12/03  7-16
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/12/06  11-10
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          HKPSE - HVSC  2018/02/25  10-9
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/04  6-12
          UVSE - KSI SE  2018/03/18  12-13
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  9-7
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/25  11-2
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/03  12-13
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2018/04/29  7-8
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  10-11
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/05/01  20-11
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          UVSE - AVUS  2018/05/27  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Utánpótlás  2017/10/08  1-17
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2017/10/13  0-14
          KSI SE - UVSE I.  2017/10/29  10-14
          Oázis SC Serdülő - FVSE  2017/10/29  9-12
          Oázis SC Serdülő - PannErgy-MVLC  2017/11/19  5-15
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/12/03  9-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/12/06  11-6
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/01/28  12-5
          Honvéd KPS - HVSC  2018/02/25  16-11
          HUVK SE II - Váci VSE  2018/02/25  6-16
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/04  17-16
          UVSE I. - KSI SE  2018/03/18  11-9
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  14-10
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/25  11-7
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/03  14-6
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2018/04/29  5-7
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  10-14
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/05/01  17-8
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          UVSE I. - AVUS  2018/05/27  14-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Utánpótlás  2017/10/08  3-17
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2017/10/13  14-10
          KSI SE - UVSE I.  2017/10/29  20-19
          Oázis SC Gyerek - FVSE  2017/10/29  11-6
          Oázis SC Gyerek - PannErgy-MVLC  2017/11/19  8-19
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/12/03  10-11
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/12/06  13-12
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/01/28  22-3
          Invictus SC - FVSE II.  2018/02/04  11-3
          Komáromi VSE - BFSE  2018/02/04  3-26
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/02/04  13-1
          Sportliget S.E. - Aquaworm  2018/02/04  9-5
          Honvéd KPS - HVSC  2018/02/25  14-7
          HUVK SE II - Váci VSE  2018/02/25  2-16
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/04  12-13
          UVSE I. - KSI SE  2018/03/18  19-18
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  14-7
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/25  10-7
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/11  12-7
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2018/04/29  11-13
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  8-10
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/05/01  12-7
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          UVSE I. - AVUS  2018/05/27  17-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2017/10/14  7-3
          DFVE-TOPO - HUVK SE  2017/10/14  5-20
          Városgazda Utánpótlá - OSC VSE  2017/10/14  1-26
          POLO Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2017/12/09  5-22
          Cápa VK - Oázis SC  2017/12/09  3-7
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2017/12/09  10-8
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2017/12/16  24-8
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2017/12/16  19-4
          JSMA - MVLC  2017/12/16  2-22
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2017/12/16  21-0
          MVLC - BVSC  2018/04/21  14-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Csepeli VSE  2017/09/24  19-4
          Kertészeti Egyetem A - 1427 VSE  2017/09/24  14-2
          OSC Kft. - Csepeli VSE  2017/10/08  15-5
          Oázis SC - OSC Kft.  2017/11/08  17-8
          Oázis SC - 1427 VSE  2017/11/19  11-7
          Ozorai-Faterpóló VSE - Oázis SC  2017/12/03  8-13
          Komplex Póló Suli SE - MAFC A-Team  2017/12/13  9-7
          Ozorai-Faterpóló VSE - Sunday Boys  2018/03/25  8-7
          OSC Kft. - Jog-Ászok VSK  2018/04/15  13-10
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Ozorai-Faterpóló VSE - 1427 VSE  2018/04/29  9-13
          UVSE - MAFC "112"  2018/05/02  8-13
          Ozorai-Faterpóló VSE - ELTE Vízilabda DSK  2018/05/13  8-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2017/09/30  6-17
          Progress Oradea - KSI SE II.  2017/09/30  10-7
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
          Progress Oradea - Szolnoki Vízilabda S  2018/01/13  15-5
          UVSE I. - OSC VSE II.  2018/01/13  23-4
          UVSE II. - YBL WPC  2018/04/28  12-11
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2018/04/28  8-14
          Vasas Sport Club - KSI SE II.  2018/04/28  5-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - KSI SE  2017/11/04  14-9
          Kópé UVSE - YBL WPC  2017/11/18  18-4
          Oázis SC - HUVK SE  2017/11/18  6-19
          Százhalombatta - Vidám Vízilovak Vízi  2017/11/18  6-6
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2017/11/18  6-18
          UVSE I - OSC VSE  2018/03/29  11-5
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2018/03/29  8-14
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/10/14  2-9
          Százhalombatta - Honvéd-Érd  2017/10/14  10-3
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Bókay - KSI  2017/11/19  7-3
          UVSE II. - FTC Utánpótlás  2017/11/19  5-16
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/19  19-1
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács - Szekszárdi SKV  2018/03/11  3-12
          ESMTK - PÁPAI SE  2018/03/11  7-12
          Velence-SL - Szekszárdi SKV  2018/03/11  19-4
          Balaton VK - Mohács  2018/03/11  24-1
          PÁPAI SE - Velence-SL  2018/03/11  7-6
          ESMTK - Balaton VK  2018/03/11  4-9
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Kaposvári VK-Balaton  2018/05/05  5-4
          BFSE - Győri VSE  2018/05/05  6-3
          VUA - ESMTK  2018/05/05  16-10
          Soproni VSE - BFSE  2018/05/05  9-3
          Győri VSE - Balaton VK  2018/05/05  2-11
          Kaposvári VK-Balaton - ESMTK  2018/05/05  19-5
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/05/05  3-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/18  6-8
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Margitsziget  2017/10/25  16-3
          UVSE Margitsziget - FTC  2017/11/08  9-21
          UVSE - SZTE T&N  2017/11/08  18-3
          FTC - Hungerit Szentes  2017/11/15  8-6
          FTC - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/13  11-12
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/10  14-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/04/08  8-14
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE  2017/10/08  12-4
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/04/08  10-11
          FVSE - Ceglédi Alapítvány  2018/04/18  14-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE  2017/10/08  14-3
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          FVSE - Ceglédi Alapítvány  2018/04/18  8-6
  2016/2017
     Időmérő 49
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MKB-Euroleasing-BVSC - Kaposvári VK  2016/09/27  12-10
          Metalcom-Szentes - VasasPlaket  2016/10/05  6-11
          MKB-Euroleasing-BVSC - ZF-Eger  2016/10/08  7-11
          ZF-Eger - Racionet H  2016/10/19  11-7
          MKB-Euroleasing-BVSC - UVSE Kft.  2016/11/23  13-12
          PVSK Mecsek- Füszért - VasasPlaket  2017/01/14  11-7
          PannErgy-MVLC - UVSE Kft.  2017/01/21  13-7
          FTC PQS Waterpolo - Racionet H  2017/01/28  11-6
          PVSK Mecsek- Füszért - EBP Tatabánya  2017/02/22  11-6
          UVSE Kft. - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/04  5-9
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          CONTITECH SZEGED - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/03/25  7-8
          KSI SE - Kaposvári VK  2017/03/29  13-17
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/01  7-13
          SZVSC - ZF-Eger  2017/05/05  9-6
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/10  3-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSC - Békéscsaba  2016/10/01  10-16
          MAFC"111" - BVSC-Zugló  2016/10/20  8-8
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/11/18  13-8
          Alfa SC - ESMTK - NEPTUN VSC  2016/12/08  6-11
          BVSC-Zugló - SZVSC  2017/03/16  13-9
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2017/05/13  13-15
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CONTITECH SZEGED - Racinet H  2016/11/27  8-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2016/11/06  7-10
          Vasas SC Continental - UVSE I.  2017/05/11  11-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2016/11/06  9-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport Egye - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/05  8-16
          MAFC-BME - RETR-O-SC Közhasznú   2017/04/09  3-4
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2017/04/13  13-6
          YBL WPC - Oázis SC  2017/06/18  7-7
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Oázis SC  2016/10/15  10-4
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC Masters  2017/06/08  7-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet H  2016/10/15  29-3
          Racionet H - DUE-Maarsk Graphics  2016/11/09  5-15
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2016/11/23  9-10
          Szegedi V. T&N SZTE - DUE-Maarsk Graphics  2017/01/10  6-13
          BVSC-Zugló Diapolo - Szegedi V. T&N SZTE  2017/01/19  13-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/02/22  6-13
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet H  2017/03/07  18-6
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/03/14  6-19
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/25  12-6
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE Kft.  2016/11/19  8-19
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/19  14-15
     Titkár 154
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          VasasPlaket - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/04/01  9-9
          Racionet H - DVSE  2017/04/14  11-12
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC  2017/04/19  13-16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Alfa SC - ESMTK - PVSK-PSN Zrt  2016/09/24  12-9
          MAFC"111" - HVSC  2016/10/01  12-12
          Alfa SC - ESMTK - AVUS  2016/10/08  6-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2016/11/05  7-8
          MAFC"111" - UVSE  2016/12/10  15-14
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/22  11-10
          YBL WPC - PVSK-PSN Zrt  2017/05/20  14-11
          BVSC-Zugló - Racionet H  2017/06/10  14-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - Szolnok 2  2016/10/22  7-7
          Kecskeméti VE - Diósgyőri Várfürdő  2016/10/22  9-11
          Czeglédi Lamantinok - GyAVC  2016/10/22  15-8
          Diósgyőri Várfürdő - Szolnok 2  2016/10/22  13-7
          GyAVC - EVSC  2016/10/22  10-17
          Kecskeméti VE - Czeglédi Lamantinok  2016/10/22  11-11
          GyAVC - Diósgyőri Várfürdő  2017/02/25  9-15
          Czeglédi Lamantinok - EVSC  2017/02/25  9-13
          Kecskeméti VE - Szolnok 2  2017/02/25  11-8
          Diósgyőri Várfürdő - EVSC  2017/02/25  12-13
          Szolnok 2 - Czeglédi Lamantinok  2017/02/25  4-12
          GyAVC - Kecskeméti VE  2017/02/25  11-14
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Continental II - HVSC  2016/11/06  7-10
          Vasas SC Continental - Kaposvári VK  2016/12/04  15-6
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  11-13
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  11-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2017/03/23  10-3
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/04/13  21-13
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  24-25
          KSI SE - DVSE  2017/05/07  17-7
          Békéscsaba - FVSE  2017/06/04  5-0
          YBL WPC - HVSC  2017/06/04  5-6
          FVSE - YBL WPC  2017/06/04  0-5
          Békéscsaba - HVSC  2017/06/04  8-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Continental II - HVSC  2016/11/06  7-8
          Vasas SC Continental - Kaposvári VK  2016/12/04  20-8
          Vasas Continental II - AQUA SE  2016/12/04  13-7
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  16-4
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  18-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2017/03/23  8-4
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/04/13  3-8
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  12-13
          KSI SE - DVSE  2017/05/07  21-1
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Continental II - HVSC  2016/11/06  27-4
          Vasas SC Continental - Kaposvári VK  2016/12/04  9-5
          Vasas Continental II - AQUA SE  2016/12/04  9-5
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  20-9
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  7-22
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2017/03/23  11-8
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/04/13  12-9
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  6-10
          KSI SE - DVSE  2017/05/07  30-3
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/05/28  14-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Százhalombattai VSE.  2017/05/28  12-13
          UVSE II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/28  10-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2016/12/03  6-8
          OSC VSE - HUVK SE  2016/12/03  12-13
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2016/12/03  29-2
          Oázis SC - JSMA  2016/12/03  25-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/06/10  4-19
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/06/10  4-10
          Új-Hullám SE - BVSC-Zugló  2017/06/10  2-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Bánki Vízisport Egye  2016/09/18  13-4
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Suli SE  2016/09/18  16-8
          MAFC-BME - Alfa SC Kispest  2016/09/22  7-11
          BVSC - Kertészeti Egyetem A  2016/11/13  4-5
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          BVSC - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/19  17-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2017/04/23  9-15
          Alfa SC Kispest - Budaörsi UVVSE  2017/05/04  16-8
          OSC VSE - Octopus SE  2017/06/11  5-8
          ELTE Vízilabda DSK - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/06/11  15-8
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/06/11  3-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - SZIE-Főnix  2016/12/18  23-5
          Oázis SC - SZIE-Főnix  2017/04/22  26-5
          Oázis SC - Sportliget SE  2017/05/24  11-10
          Sportliget SE - MAFC Masters  2017/06/07  4-16
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - ESMTK  2016/11/05  32-0
          Komplex Póló Suli SE - Oázis SC  2016/11/05  6-11
          Aquaworm Waterpolo G - BVSC-Zugló  2016/11/05  0-5
          Vidám Vízilovak VSC - Budapesti Honvéd-Érd  2016/11/05  16-0
          ESMTK - Aquaworm Waterpolo G  2017/05/20  5-10
          Városgazda Utánpótlá - Győri VSE  2017/05/20  12-8
          FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd-Érd  2017/05/20  12-3
          Új-Hullám SE Dorog - Honvéd Kölyök Polo S  2017/05/20  7-8
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Dunakanyar Waterpolo  2017/02/18  15-6
          KSI SE - UVSE I.  2017/02/18  13-12
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/02/18  18-3
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
          OSC VSE - PSN Zrt.  2017/06/18  16-4
          Oázis SC - Százhalombatta  2017/06/18  11-8
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II - HUVK SE  2017/04/18  1-13
          Hírös Sport Nonprofi - Angyalföldi Sportisk  2017/04/18  0-5
          Oázis SC - OSC VSE  2017/04/18  5-18
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/04/18  18-1
          Fehérvár Vízilabda S - Aquaworm Waterpolo G  2017/05/13  12-2
          Bp. Honvéd SE - Érd - UVSE II.  2017/05/13  4-3
          Oázis 2 - Fehérvár Vízilabda S  2017/05/13  3-7
          AVUS - UVSE  2017/05/23  4-11
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/06/10  7-7
          Kistarcsa - PSN Zrt.  2017/06/10  3-18
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2017/06/10  4-12
          KSI SE - AVUS  2017/06/10  8-5
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szentes  2016/11/03  8-7
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Szekszárdi SKV  2017/04/22  6-3
          Pápai SE - Velence  2017/04/22  19-1
          Szekszárdi SKV - Balaton VK  2017/04/22  5-12
          Velence - VUA  2017/04/22  4-27
          Balaton VK - Pápai SE  2017/04/22  8-4
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - Alfa SC  2017/02/11  20-0
          Szekszárdi SKV - Mohács 1  2017/02/11  12-7
          Alfa SC - Mohács 1  2017/02/11  5-28
          Velence Plus - Szekszárdi SKV  2017/02/11  3-12
          Velence Plus - Alfa SC  2017/04/29  20-5
          Alfa SC - Mohács 1  2017/04/29  2-23
          Szekszárdi SKV - Mohács 1  2017/04/29  15-9
          Velence Plus - Szekszárdi SKV  2017/04/29  6-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - TVSE Vizilabda Kft  2016/10/01  16-1
          UVSE - BVSC II.  2017/03/29  16-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Bánki VSE  2016/11/13  11-2
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2016/11/13  10-11
          DSC-SI - HVSC  2016/11/13  7-12
          III. Kerületi TVE - ASI DSE  2016/11/13  9-7
          Bánki VSE - DSC-SI  2016/11/13  8-10
          HVSC - BVSC-Zugló  2016/11/13  7-8
          ASI DSE - DSC-SI  2016/12/11  7-4
          III. Kerületi TVE - HVSC  2016/12/11  7-5
          BVSC-Zugló - DSC-SI  2016/12/11  6-7
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2016/12/11  6-6
          HVSC - ASI DSE  2016/12/11  6-9
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2016/12/11  8-11
          ASI DSE - HVSC  2017/05/14  12-8
          DSC-SI - BVSC-Zugló  2017/05/14  6-12
          III. Kerületi TVE - Bánki VSE  2017/05/14  11-2
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2017/05/14  13-5
          Bánki VSE - HVSC  2017/05/14  9-10
          III. Kerületi TVE - DSC-SI  2017/05/14  13-6
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - SZNVE Női  2016/11/12  10-10
          SZNVE Női - UVSE  2016/11/12  24-13
          UVSE - Hungerit Szentes  2016/11/12  6-19
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - POLO Sport Club  2017/02/12  3-11
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/03/05  23-9
          UVSE II. - BVSC-Zugló  2017/03/05  5-11
          UVSE II. - UVSE I.  2017/05/07  1-19
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2017/03/05  17-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO Sport Club  2017/02/12  16-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/03/05  4-13
  2015/2016
     Időmérő 38
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest-H - Racionet Honvéd  2015/11/25  7-8
          PVSK - FTC-PQS Waterpolo  2015/12/05  10-16
          Kaposvári Vízilabda - Szolnok  2016/01/30  5-11
          Vasas - FTC-PQS Waterpolo  2016/02/07  7-15
          ContiTech-Szeged Dia - BVSC-Zugló  2016/02/19  5-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2016/02/27  14-9
          ContiTech-Szeged Dia - A-HID OSC   2016/03/02  5-12
          Racionet Honvéd - ContiTech-Szeged Dia  2016/03/05  7-8
          PVSK - Valdor Szentes  2016/04/23  9-8
          ContiTech-Szeged Dia - BVSC-Zugló  2016/05/07  4-6
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/25  8-7
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/28  10-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnok  2015/11/21  5-13
          A-HID OSC - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/22  10-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - PVSK-PSN  2015/11/07  11-13
          Tiszavirág SZVPS - MAFC "110"  2016/02/19  7-6
          MAFC "110" - OSC VSE  2016/05/12  6-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE Continental I.  2016/06/05  7-6
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/06/05  13-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Oázis 2  2015/10/04  10-12
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Suli SE  2015/11/01  20-10
          Octopus SE - OSC VSE  2016/04/03  13-11
          UVSE Continental - Csepeli VSE  2016/04/10  10-5
          Kertészeti Egyetem A - Jog-Ászok VSK  2016/04/10  7-8
          Bánki Vízisport Egye - Jog-Ászok VSK  2016/05/08  8-18
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
          Faterpóló VSE - Semmelweis VKS  2016/06/12  10-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis SC  2016/06/12  11-6
          Bánki Vízisport Egye - Csepeli VSE  2016/06/12  10-9
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - BVSC-Zugló  2015/10/04  10-13
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2015/10/04  6-8
          HETE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/25  8-21
          Sunday Boys - Budaörsi UVVSE  2016/05/08  8-18
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/04/03  4-13
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/19  16-12
          UVSE Continental - Budapesti Honvéd Spo  2016/01/21  10-14
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd Spo  2016/01/28  14-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2016/01/28  18-12
     Titkár 129
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Valdor Szentes  2015/09/26  12-9
          UVSE Hunguest-H - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/04  8-12
          A-HID OSC - Racionet Honvéd  2015/12/08  7-10
          A-HID OSC - BVSC-Zugló  2016/02/23  14-6
          ContiTech-Szeged Dia - Vasas  2016/03/12  16-4
          BVSC-Zugló - ContiTech-Szeged Dia  2016/05/11  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "110" - SZVSC  2015/09/22  9-8
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2015/10/01  17-8
          Racionet H - Ceglédi Vasutas Spor  2015/11/14  12-8
          MAFC "110" - Csabai Csirkefogók V  2016/04/02  10-12
          ASI DSE - YBL WPC  2016/04/30  10-15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  8-18
          EBP Tatabánya - Rossmann SZVPS  2015/12/13  11-13
          BVSC- Zugló - SZVSC  2016/02/21  22-11
          BVSC- Zugló - Szentes  2016/04/24  12-9
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/05/11  11-10
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2016/05/27  12-4
          Kölyök Póló Suli - UVSE Continental II.  2016/05/27  5-15
          Százhalombattai Vízi - Vasas-Continental II  2016/05/27  11-8
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/27  6-11
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/06/05  4-14
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/06/05  9-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Generali SZVPS  2015/12/13  9-14
          BVSC- Zugló - SZVSC  2016/02/21  19-5
          BVSC- Zugló - Szentes  2016/04/24  20-9
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/05/11  15-8
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2016/05/27  6-7
          Honvéd KPS - UVSE Continental II.  2016/05/27  9-8
          Százhalombattai Vízi - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/27  7-11
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/27  12-11
          Kanizsa Vízilabda Sp - Pécsi Sport Nonprofi  2016/06/05  6-9
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/06/05  7-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  11-12
          EBP Tatabánya - Szokody Academy SZVP  2015/12/13  8-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZVSC  2016/02/21  21-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/04/24  24-9
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/05/11  14-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - MAFC-BME  2015/10/11  7-5
          Kertészeti Egyetem A - Bánki Vízisport Egye  2015/10/11  18-3
          UVSE Continental - Octopus SE  2015/10/11  7-14
          Bánki Vízisport Egye - MAFC-BME  2016/02/21  9-19
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - Zugló - Komplex-Vasas  2015/11/07  24-4
          Dunaújvárosi Főiskol - UVSE Continental  2015/11/07  2-26
          MTK Budapest - OSC VSE  2015/11/07  15-8
          UVSE Continental - BVSC - Póló - Zugló  2015/11/07  5-9
          OSC VSE - Komplex-Vasas  2015/11/07  16-5
          MTK Budapest - Dunaújvárosi Főiskol  2015/11/07  23-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei-tavi UVE - BVSC-Póló Zugló  2015/12/12  4-28
          Új-Hullám SE - Győri VSE  2015/12/12  7-2
          OSC VSE - KSI SE  2015/12/12  5-11
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/12/12  7-11
          OSC VSE - Győri VSE  2016/04/23  14-5
          Velencei-tavi UVE - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/23  5-22
          Oázis SC - KSI SE  2016/04/23  6-13
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló Zugló  2016/04/23  2-17
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - Budaörsi UVVSE  2015/11/22  11-13
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2015/12/13  11-13
       2015. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Tatabánya VSE  2015/09/06  22-11
          UVSE II. - BVSC-Póló Zugló  2015/09/06  8-27
          HUVK SE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/06  22-3
          OSC VSE - UVSE I.  2015/09/06  1-17
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton Vízilabda Kl - Komplex-ASI  2015/10/31  9-8
          Honvéd Kölyök Polo S - Sportliget SE  2015/10/31  13-8
          KSI SE - OSC VSE  2015/10/31  18-4
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - HUVK SE  2015/09/19  3-27
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2015/09/19  12-14
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás  2015/10/03  5-13
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2015/10/03  8-14
          Százhalombatta - KSI SE  2016/04/02  8-18
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2016/04/02  3-17
          UVSE Continental - OSC VSE  2016/04/02  20-4
          KSI SE - OSC VSE  2016/04/02  23-3
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/04/09  17-8
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2016/04/22  7-15
          UVSE Continental - FTC Utánpótlás  2016/05/14  6-11
          HUVK SE - KSI SE  2016/05/14  8-19
          OSC VSE - Vasas Sport Club  2016/05/14  9-14
          Százhalombatta - HUVK SE  2016/05/14  11-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZENTENDREI KÓPÉ - ASI-Vasas I.  2016/05/21  5-17
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/05/21  17-9
          UVSE Continental I. - BVSC-Póló Zugló  2016/05/21  16-11
          ASI-Vasas I. - KSI SE  2016/05/21  7-16
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2016/05/21  19-8
          FTC Utánpótlás - UVSE Continental I.  2016/05/21  6-12
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - FTC Utánpótlás  2015/11/18  6-36
          Tatabányai Vízmű Spo - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/11/18  34-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/18  20-11
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE Continental  2015/12/05  10-2
          KSI SE II. - Vodafone Pólósuli  2015/12/05  3-6
          Százhalombatta - Sport és Szabadidő K  2015/12/05  22-2
          Kaposvár Vízilabda K - Cívis Póló VSE  2015/12/05  4-19
          FTC Utánpótlás - Kópé ÚVSE  2016/02/20  7-5
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/20  8-9
          Kópé ÚVSE - Cívis Póló VSE  2016/02/20  12-7
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE  2016/02/20  15-1
          Domino Avus - Budafóka XXII. ker.   2016/02/20  5-0
          Százhalombatta - YBL WPC  2016/02/20  15-4
          UVSE Continental - Kaposvár Vízilabda K  2016/03/19  23-0
          Újszilvás KSE - Százhalombatta  2016/03/19  4-10
          Kaposvár Vízilabda K - Bókay - KSI  2016/03/19  2-7
          YBL WPC - Újszilvás KSE  2016/03/19  5-4
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/03/19  7-13
          Bókay - KSI - YBL WPC  2016/03/19  6-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/10/03  15-10
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2015/10/17  8-6
          UVSE Vízilabda Sport - TVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  5-4
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kerület - HVSC  2015/10/17  11-7
          DSC-SI - ASI DSE  2015/10/17  4-5
          BVSC- Zugló - Kerület  2015/10/17  15-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - DFVE  2015/10/25  3-17
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  8-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/02/21  8-10
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  5-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi VA  2015/10/11  10-8
          POLO SC - SZNVE  2015/10/25  34-2
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  19-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/02/21  13-11
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  11-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - DFVE  2015/10/25  19-8
          POLO SC - SZNVE  2015/10/25  33-2
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  13-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/02/21  6-17
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  17-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
  2014/2015
     Időmérő 57
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          UVSE-Hunguest H. - ZF-Eger  2014/10/11  7-7
          Tiszavirág Szeged - UVSE-Hunguest H.  2014/10/18  16-10
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          Vasas Plaket - ZF-Eger  2014/11/14  6-12
          Tiszavirág Szeged - Vasas Plaket  2014/11/22  15-10
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2014/11/26  11-12
          Vasas Plaket - A-HÍD OSC   2014/12/13  9-10
          DVSE - RACIONET Honvéd  2014/12/20  4-13
          A-HÍD OSC - UVSE-Hunguest H.  2015/01/10  20-10
          RACIONET Honvéd - FTC   2015/01/17  10-10
          DVSE - KSI SE  2015/01/23  12-8
          Vasas Plaket - Szolnok  2015/01/31  5-16
          UVSE-Hunguest H. - Tiszavirág Szeged  2015/02/04  12-15
          PVSK-MECSEK F. - Kaposvári VK  2015/02/18  9-10
          A-HÍD OSC - PVSK-MECSEK F.  2015/03/07  18-7
          Tiszavirág Szeged - FTC   2015/04/21  8-10
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - FTC Waterpolo  2014/11/08  12-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Honvéd UVKSE  2014/10/11  7-13
          Neptun VSC - Tiszavirág SZVPS  2014/10/11  17-8
          UVSE - KESI  2015/02/28  10-6
          MAFC - DVSE  2015/04/18  11-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2014/11/16  7-12
          UVSE - Szentes  2014/11/23  14-5
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  6-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2014/11/16  10-5
          UVSE - Szentes  2014/11/23  13-5
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  5-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC-PÓLÓ  2014/11/16  8-15
          UVSE - Szentes  2014/11/23  14-9
          Oázis Sport Club - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  9-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - 1427 VSE  2014/09/14  9-6
          Komplex Póló Sul - Bánki VSE  2014/09/28  19-6
          RETR-O-SC Közhas - ELTE Vízilabda D  2014/09/28  8-7
          OSC felnőtt - Faterpóló VSE  2014/10/05  14-8
          Vidám Vízilovak - Budaörsi UVVSE  2014/12/14  9-8
          OSC felnőtt - Vidám Vízilovak   2015/03/22  12-6
          MAFC-BME - Faterpóló VSE  2015/03/29  8-10
          BVSC Tipo-HeavyT - Oázis SC  2015/04/19  8-11
          Bánki SundayBoys - BVSC Tipo-HeavyT  2015/04/26  7-13
          1427 VSE - Bánki SundayBoys  2015/05/03  9-7
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhas  2015/05/03  7-8
          BVSC Tipo-HeavyT - Faterpóló VSE  2015/05/29  10-14
          YBL WPC - Komplex Póló Sul  2015/05/30  11-6
          Sportliget SE - YBL WPC  2015/05/31  16-6
          1427 VSE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/05/31  9-13
          YBL WPC - OSC felnőtt  2015/06/07  10-8
          Vidám Vízilovak - MAFC - Schönherz  2015/06/07  12-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2015/02/11  10-7
          UVSE-Centrál - BVSC- Zugló  2015/02/11  15-7
          ASI DSE - UVSE  2015/02/28  2-10
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/02/28  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2014/12/06  11-13
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - ASI DSE  2015/01/11  28-5
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2015/04/26  12-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Fehérvár Póló Sp  2015/01/11  23-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - Szentes  2015/02/28  22-8
     Titkár 128
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - A-HÍD OSC   2014/10/22  7-13
          BVSC Wáberer - DVSE  2015/04/04  13-13
          BVSC Wáberer - DVSE  2015/04/29  12-9
          KSI SE - PVSK-MECSEK F.  2015/05/03  15-11
          FTC - Szolnok  2015/05/06  7-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Wáberer - A-HÍD OSC   2014/11/09  9-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - MVLC Miskolci Ví  2014/10/29  6-10
          Angyalföldi Spor - YBL Water Polo C  2015/04/18  8-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  8-12
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - DVSE  2014/10/19  11-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/11/09  11-7
          UVSE II. - A-Híd OSC   2014/11/23  12-7
          MTK 1888 Vízilab - Szolnok  2014/12/07  6-24
          KSI SE - DOMINOAVUS  2015/02/06  16-1
          Rossmann SZVPS - MTK 1888 Vízilab  2015/02/08  26-5
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2015/03/12  11-12
          Vasas Sport Club - DVSE  2015/03/29  11-3
          MTK 1888 Vízilab - Ceglédi Vasutas   2015/04/19  9-20
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  14-12
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - DVSE  2014/10/19  17-5
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/11/09  9-7
          UVSE II. - A-Híd OSC   2014/11/23  8-9
          MTK 1888 Vízilab - Szolnok  2014/12/07  7-15
          KSI SE - Aligátor Vízilab  2015/02/06  10-4
          Generali SZVPS - MTK 1888 Vízilab  2015/02/08  16-15
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2015/02/15  11-9
          Vasas Sport Club - DVSE  2015/03/29  14-8
          MTK 1888 Vízilab - Ceglédi Vasutas   2015/04/19  16-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  10-14
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          KSI SE - DVSE  2014/10/19  11-19
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2014/11/09  15-8
          UVSE II. - Oázis Sport Club  2014/11/23  12-8
          MTK 1888 Vízilab - Szolnok  2014/12/07  7-8
          KSI SE - Aligátor Vízilab  2015/02/06  15-13
          Szokodi Ac.SZVPS - MTK 1888 Vízilab  2015/02/08  6-4
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2015/02/15  15-8
          Vasas Sport Club - DVSE  2015/03/29  5-11
          Váci Vízilabda S - MVLC Miskolci Ví  2015/04/07  18-12
          MTK 1888 Vízilab - Ceglédi Vasutas   2015/04/19  13-11
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC felnőtt - MAFC - Schönherz  2014/09/21  15-10
          BVSC Tipo-HeavyT - RETR-O-SC Közhas  2014/11/09  11-19
          BVSC Tipo-HeavyT - Bánki SundayBoys  2015/02/22  11-10
          YBL WPC - Vidám Vízilovak   2015/02/22  12-5
          MAFC-BME - Bánki SundayBoys  2015/03/08  8-9
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          YBL WPC - MAFC - Schönherz  2015/04/19  19-10
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/20  11-3
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  5-0
          Komplex Póló SE - OSC Serdülő  2014/09/20  7-13
          UVSE - Komplex Póló SE  2015/06/06  12-6
          Oázis SC - OSC Serdülő  2015/06/06  11-12
          Oázis SC - UVSE  2015/06/06  6-14
          Komplex Póló SE - OSC Serdülő  2015/06/06  7-12
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2015/04/18  7-17
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2015/04/18  5-24
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2015/04/18  18-7
          JSMA - BVSC-Póló  2015/04/18  0-35
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          YBL WPC - UVSE II.  2015/03/07  11-9
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/03/07  15-9
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2015/03/07  3-20
          Angyalföldi Spor - UVSE II.  2015/03/07  5-17
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2015/03/28  5-10
          Százhalombatta - Honvéd Utánpótlá  2015/03/28  18-6
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/03/28  11-7
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/03/28  6-10
          Komplex Póló SE - Új-Hullám SE  2015/05/16  13-8
          OSC VSE - Angyalföldi Spor  2015/05/16  7-4
          YBL WPC - Kópé Utánpótlás   2015/05/16  15-7
          UVSE II. - Sportliget Sport  2015/05/16  18-4
          Százhalombatta - Honvéd Utánpótlá  2015/05/30  12-12
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2015/05/30  8-7
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2015/05/30  7-13
          UVSE - BVSC-Póló  2015/05/30  11-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/09/27  27-0
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/09/27  8-16
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/09/27  1-38
          Budafóka XXII. k - Tatabányai Vízmű  2014/10/29  0-32
          Tatabányai Vízmű - Balaton VK  2014/10/29  5-0
          Domino Avus - Budafóka XXII. k  2014/10/29  40-2
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2014/10/29  0-5
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/04  3-6
          Váci Vízilabda S - YBL WPC  2015/04/04  8-9
          Százhalombatta - Oázis SC  2015/04/04  11-8
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2015/05/23  7-10
          Diadal SE - Dunaújvárosi Fői  2015/05/23  1-19
          POLO SC - OSC gy  2015/05/23  5-13
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo - KSI SE  2014/11/20  15-14
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          Kaposvár VK II. - Tatabányai Vízmű  2014/10/19  0-35
          Oázis SC - Vidám Vízilovak   2014/10/19  13-7
          Hegyvidék SE - Kaposvár VK II.  2014/10/19  36-1
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Utánp. I.  2014/12/13  10-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak   2014/12/13  7-8
          Hegyvidék SE - Kaposvár VK II.  2014/12/13  23-2
          Bókay - KSI - Domino Avus  2014/12/13  5-13
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  8-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/06/14  13-4
          Vodafone Pólósul - KESI I.  2015/06/14  9-4
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/14  8-14
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - BVSC- Zugló  2015/05/04  11-8
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - ASI DSE  2015/01/25  11-6
          ZF-Eger - Szentes  2015/03/01  4-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - Fehérvár Póló Sp  2015/01/25  20-1
          ZF-Eger - Szentes  2015/03/01  10-18
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/05/16  8-10
  2013/2014
     Időmérő 87
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC-ÚJBUDA - LACTIV-Vasas  2013/09/07  11-14
          BVSC- Zugló - Valdor Szentes  2013/09/21  11-7
          LACTIV-Vasas - PVSK-Füszért  2013/09/28  10-11
          YBL Waterpolo C - PVSK-Füszért  2013/10/05  5-17
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2013/10/11  12-7
          YBL Waterpolo C - Debrecen  2013/10/12  6-19
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2013/10/27  12-8
          LACTIV-Vasas - YBL Waterpolo C  2013/11/08  14-5
          BVSC- Zugló - OSC-ÚJBUDA  2013/11/23  9-7
          LACTIV-Vasas - BVSC- Zugló  2013/11/30  11-10
          Széchenyi B.-FTC - Debrecen  2013/12/07  7-9
          LACTIV-Vasas - ZF-Eger  2013/12/13  8-8
          Széchenyi B.-FTC - BVSC- Zugló  2013/12/13  7-12
          Valdor Szentes - BVSC- Zugló  2014/01/16  8-11
          RACIONET HONVÉD - Kaposvári VK  2014/01/18  14-9
          Valdor Szentes - ZF-Eger  2014/01/25  5-17
          DIAPOLO Szeged - Debrecen  2014/01/31  12-9
          Debrecen - YBL Waterpolo C  2014/02/14  19-8
          YBL Waterpolo C - BVSC- Zugló  2014/02/22  6-19
          OSC-ÚJBUDA - KSI SE  2014/03/01  14-15
          LACTIV-Vasas - RACIONET HONVÉD  2014/03/08  4-11
          Kaposvári VK - PVSK-Füszért  2014/03/14  5-7
          PVSK-Füszért - Valdor Szentes  2014/03/29  7-13
          LACTIV-Vasas - DIAPOLO Szeged  2014/04/04  9-10
          ZF-Eger - LACTIV-Vasas  2014/04/12  12-7
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/18  12-6
          Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA  2014/04/19  7-12
          Széchenyi B.-FTC - KSI SE  2014/04/29  22-21
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - Kaposvári Vízila  2013/09/14  9-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Érd-MAFC  2013/09/21  15-11
          BVSC- Zugló - KESI  2013/10/19  10-8
          BVSC- Zugló - Eszterházy Károl  2013/11/23  14-8
          Érd-MAFC - Honvéd Utánpótlá  2013/11/23  9-13
          Honvéd Utánpótlá - ASI DSE  2014/03/22  16-4
          Neptun VSC - Csabai Csirkefog  2014/03/22  13-7
          Neptun VSC - UVSE  2014/04/09  8-20
          Eszterházy Károl - PVSK-PSN  2014/04/12  13-5
          Ceglédi Vasutas - ASI DSE  2014/05/03  14-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2014/03/26  11-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KSI SE  2014/02/23  11-16
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2014/03/02  9-11
          UVSE - RACIONET HONVÉD  2014/03/09  8-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sp - AQUA SE  2013/10/13  17-5
          UVSE - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/09  16-7
          UVSE II. - SZVSE  2014/03/09  16-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Sport Club - AQUA SE  2013/10/13  2-14
          ZF-Eger - KSI SE  2014/02/23  11-12
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2014/03/02  12-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KSI SE  2014/03/14  13-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - 1427Vízilabda SE  2013/10/06  19-11
          Oázis SC - MAFC - Schönherz  2013/10/13  11-13
          OSC felnőtt - Bókay  2013/10/20  17-6
          OSC felnőtt - Sunday Boys  2013/11/17  23-5
          MAFC - Schönherz - Bánki VSE  2013/11/23  16-10
          HETE - Semmelweis VKS  2013/11/24  10-14
          RETR-O-SC Közhas - OSC felnőtt  2013/11/24  8-12
          Bókay - Budaörsi ÚVVSE  2013/12/01  5-22
          RETR-O-SC Közhas - Vecsés  2013/12/15  12-14
          Sportliget SE - Oázis SC  2014/03/23  9-10
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2014/04/06  14-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - BVSC - Póló - Zu  2014/04/05  5-9
          OSC Serdülő - FTC Utánpótlás  2014/04/05  8-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonp - Balaton VK  2014/05/24  18-12
          Kaposvár Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2014/05/24  11-9
          FTC Utánpótlás - Vecsés  2014/05/24  9-2
          Váci Vízilabda S - Kaposvár Vízilab  2014/05/24  10-12
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2013/12/04  16-6
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - AVUS  2014/02/15  5-6
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/02/15  15-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/02/15  11-10
          AVUS - Tatabányai Vízmű  2014/02/15  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - Angyalföldi SI D  2013/10/19  10-9
          BVSC- Zugló - SZNVE  2013/11/06  10-4
          BVSC- Zugló - UVSE V Kft  2014/02/08  6-7
          Angyalföldi SI D - H POLO  2014/02/26  4-15
          UVSE V Kft - ZF-Eger  2014/03/08  14-8
          Angyalföldi SI D - SZNVE  2014/03/26  8-11
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - BVSC- Zugló  2013/10/27  4-17
          Angyalföldi SI D - ZF-Eger  2013/10/27  5-13
          DFVE - Szentes  2013/11/15  12-10
          ZF-Eger - Szeged  2013/11/15  13-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - SZNVE  2013/10/06  5-22
          POLO SC - UVSE I  2014/03/30  4-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI D - SZNVE  2013/10/06  4-17
          POLO SC - UVSE  2014/03/30  5-17
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Fehérvár Póló Sp  2013/10/13  27-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/03/16  7-17
     Titkár 179
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - Valdor Szentes  2013/10/18  17-8
          BVSC- Zugló - Debrecen  2013/11/02  11-14
          Széchenyi B.-FTC - Valdor Szentes  2014/03/18  13-12
          YBL Waterpolo C - KSI SE  2014/04/22  10-12
          OSC-ÚJBUDA - PVSK-Füszért  2014/05/07  10-14
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/05/10  12-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - MVLC  2013/11/09  7-17
          UVSE - HVSC Club  2013/11/16  27-5
          Neptun VSC - KVSE  2013/11/16  11-10
          UVSE - Szolnok  2014/05/17  21-9
          Tatabányai Vízmű - Szegedi Vizipóló  2014/06/08  12-10
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2014/06/08  7-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Pápai SE  2013/10/26  25-5
          DFVE - KVSE  2013/10/26  8-12
          Tatabányai Vízmű - Vadász Vízilabda  2013/10/26  11-11
          Pápai SE - Fehérvár Póló Sp  2013/10/26  8-12
          Vadász Vízilabda - DFVE  2013/10/26  17-4
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2013/10/26  4-13
          Főnix Ifjúsági K - Szentesi Öregfiú  2013/11/30  17-11
          KESI - KSI SE  2013/11/30  7-22
          UVSE - Szolnok 2  2013/11/30  13-6
          Szolnok 2 - Szentesi Öregfiú  2014/04/05  9-7
          KSI SE - KESI  2014/04/05  15-5
          Szentesi Öregfiú - Főnix Ifjúsági K  2014/04/05  9-20
          Szolnok 2 - UVSE  2014/04/05  10-16
          KESI - Főnix Ifjúsági K  2014/04/05  7-19
          UVSE - KSI SE  2014/04/05  5-3
          SZTE EHÖK - UVSE II.  2014/05/17  6-11
          Főnix Ifjúsági K - EVSC  2014/05/17  15-7
          EVSC - UVSE II.  2014/05/17  9-11
          SZTE EHÖK - Főnix Ifjúsági K  2014/05/17  9-9
          Pápai SE - GyAVC  2014/05/31  18-9
          Csabai Csirkefog - DFVE  2014/05/31  18-14
          KESI - GyAVC  2014/05/31  9-14
          DFVE - Pápai SE  2014/05/31  13-11
          Csabai Csirkefog - KESI  2014/05/31  13-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2013/10/20  9-11
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  10-12
          BVSC- Zugló - Vasas  2013/11/10  12-10
          OSC Vízilabda Sp - KESI  2013/11/17  12-12
          UVSE - ZF-Eger  2013/11/20  7-8
          RACIONET HONVÉD - PSN Zrt.  2013/12/01  8-9
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/12/08  20-11
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  17-7
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/03/25  13-11
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2014/04/06  9-6
          BVSC- Zugló - Vasas  2014/04/13  13-9
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/04/23  12-11
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/05/02  21-1
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2014/05/18  5-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2013/10/20  9-8
          UVSE - ZF-Eger  2013/10/22  13-8
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  12-5
          BVSC- Zugló - Vasas  2013/11/10  9-10
          OSC Vízilabda Sp - KESI  2013/11/17  15-2
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2013/12/01  12-11
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/12/08  13-4
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  9-18
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/03/25  6-6
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/04/06  5-3
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2014/04/11  6-8
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/04/23  12-10
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/05/02  9-8
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2014/05/18  10-3
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2013/10/20  9-10
          UVSE - ZF-Eger  2013/10/22  5-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  11-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vasas  2013/11/10  10-4
          Oázis Sport Club - KESI  2013/11/17  3-26
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2013/12/01  19-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Kaposvári Vízila  2013/12/08  19-5
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  6-18
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/04/06  16-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vasas  2014/04/13  13-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2014/04/23  10-9
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/05/02  13-6
          Honvéd-Up. VKSE - Kaposvári Vízila  2014/05/18  14-4
          UVSE - KSI SE  2014/06/07  11-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Bánki VSE  2013/09/29  15-5
          MAFC - Schönherz - ELTE Vízilabda D  2013/11/09  12-8
          BVSC - 1427Vízilabda SE  2013/12/08  12-8
          Vecsés - Sunday Boys  2013/12/08  22-7
          Bókay - BVSC  2013/12/14  13-15
          1427Vízilabda SE - ELTE Vízilabda D  2014/03/02  8-12
          Vecsés - Semmelweis VKS  2014/03/02  17-9
          Bókay - Sportliget SE  2014/03/05  14-14
          HETE - Bókay  2014/03/09  12-8
          ELTE Vízilabda D - Sunday Boys  2014/03/09  15-10
          Sportliget SE - Bókay  2014/05/18  15-12
          MAFC - Schönherz - Semmelweis VKS  2014/06/05  13-6
          BVSC - Hegyvidék-YBL  2014/06/14  11-9
          Bókay - ELTE Vízilabda D  2014/06/20  11-10
          Bókay - RETR-O-SC Közhas  2014/06/25  8-17
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Komplex Póló Sul  2013/09/28  13-5
          FTC Utánpótlás - BVSC - Póló - Zu  2013/09/28  6-15
          Bókay - KSI - OSC Serdülő  2013/09/28  6-17
          Honvéd UVKSE - Dunaújvárosi Fői  2013/09/28  13-6
          Uj-Hullám SE - Újpest Vízilabda  2013/09/28  3-14
          FTC Utánpótlás - Újpest Vízilabda  2013/12/07  9-10
          Honvéd UVKSE - Uj-Hullám SE  2013/12/07  19-4
          MOM Sport Ybl - Komplex Póló Sul  2013/12/07  12-10
          Bókay - KSI - BVSC - Póló - Zu  2013/12/07  6-8
          KSI SE - Dunaújvárosi Fői  2013/12/07  17-6
          BVSC - Póló - Zu - KSI SE  2013/12/14  9-6
          Komplex Póló Sul - Bókay - KSI  2013/12/14  4-4
          OSC Serdülő - MOM Sport Ybl  2013/12/14  13-3
          Újpest Vízilabda - Honvéd UVKSE  2013/12/14  19-4
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2013/12/14  5-15
          Bókay - KSI - Újpest Vízilabda  2013/12/14  3-15
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - ESMTK  2014/04/17  12-2
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE II. - Bókay-KSI  2013/09/15  16-6
          Debreceni Cívis - KSI SE  2013/09/15  11-6
          BVSC-Póló Zugló - Újpest Vízilabda  2013/09/15  10-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilab - KSI SE  2013/10/12  4-22
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2013/10/12  6-12
          Vodafone Pólósul - UVSE II.  2013/10/12  20-4
          Ceglédi Vasutas - Angyalföldi Spor  2013/10/12  2-5
          Domino Avus - Százhalombatta  2014/02/22  15-9
          UVSE I - Vodafone Pólósul  2014/02/22  11-6
          Tatabányai Vízmű - Honv-up. Gödöllő  2014/02/22  7-10
          Domino Avus - UVSE I  2014/02/22  13-15
          PSN Zrt. - OSC gy  2014/04/17  10-5
          OSC gy - Sportliget Sport  2014/04/17  16-2
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2014/04/17  4-19
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/04/19  13-6
          Tatabányai Vízmű - Százhalombatta  2014/04/19  13-5
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű  2014/04/19  17-10
          Honv-up. Gödöllő - Domino Avus  2014/04/19  12-15
          Bókay - KSI - OSC gy  2014/05/03  12-4
          Sportliget Sport - Angyalföldi Spor  2014/05/03  2-26
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas   2014/05/03  4-7
          Angyalföldi Spor - Bókay - KSI  2014/05/03  7-4
          Oázis SC - PSN Zrt.  2014/05/03  12-3
          Ceglédi Vasutas - Sportliget Sport  2014/05/03  25-3
          Vodafone Pólósul - Honv-up. Gödöllő  2014/05/17  19-5
          UVSE I - KSI SE  2014/05/17  12-11
          BVSC-Póló Zugló - Százhalombatta  2014/05/17  23-8
          Honv-up. Gödöllő - BVSC-Póló Zugló  2014/05/26  6-13
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvári Vízila  2013/11/27  15-6
          Kaposvári Vízila - FPSE  2013/11/27  15-7
          FPSE - UVSE  2013/11/27  5-21
          UVSE - ZF-Eger  2013/12/05  15-13
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2002
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Aligátor Vízilab  2013/08/31  11-7
          Aligátor Vízilab - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/08/31  9-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KSI SE  2013/08/31  10-13
          KESI - Tatabányai Vízmű  2013/09/01  9-4
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2013/09/01  7-11
          KSI SE - KESI  2013/09/01  3-4
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés - Kanizsa Vízilabd  2013/09/21  5-18
          Angyalföldi Spor - BVSC-Póló Zugló  2013/09/21  4-15
          Honvéd-Up Csepel - Vasas Sport Club  2013/09/21  7-13
          Honvéd-Up Csepel - Kanizsa Vízilabd  2013/10/05  10-17
          Vecsés - Vasas Sport Club  2013/10/05  12-20
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2013/10/05  12-16
          BVSC-Póló Zugló - Domino Avus  2014/04/12  10-7
          UVSE - Honvéd UVKSE  2014/04/12  7-4
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2014/04/12  10-6
          Hírös Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/04/17  6-3
          Honvéd UVKSE - Domino Avus  2014/05/10  10-4
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2014/05/10  11-10
          FTC Utánpótlás - UVSE  2014/05/10  6-7
          Honvéd UVKSE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/10  1-8
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - OSC VSE  2014/02/02  9-9
          Tatabányai VSE - Vecsés  2014/02/02  10-8
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Fehérvár Póló Sp  2014/02/09  27-3
          Fehérvár Póló Sp - Vasas Sport Club  2014/02/09  3-20
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2014/02/09  10-8
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd  2014/02/16  8-6
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonp  2014/02/16  11-9
          Budapesti Honvéd - Pécsi Sport Nonp  2014/02/16  9-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/02/16  7-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - DSC-SI  2013/12/21  3-2
          Kaposvári Vízila - Bánki VSE  2013/12/21  10-10
          ASI DSE - HVSC  2013/12/21  8-11
          Bánki VSE - DSC-SI  2013/12/21  9-3
          HVSC - Kaposvári Vízila  2013/12/21  7-19
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/23  4-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZVSE  2013/12/08  25-4
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2014/06/08  2-29
  2012/2013
     Időmérő 40
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - JuniorVálogatott  2012/10/10  7-9
          EKF-EgerFood-Imo - TEVA-Vasas  2012/10/16  8-14
          TEVA-Vasas - Orvosegyetem SC  2012/12/12  11-6
          Orvosegyetem SC - Valdor-Szentes  2012/12/15  14-13
          Orvosegyetem SC - A-HID Szeged  2013/01/19  7-19
          A-HID Szeged - Debrecen  2013/02/09  11-6
          ZF-Eger - Valdor-Szentes  2013/02/23  20-6
          Valdor-Szentes - EKF-EgerFood-Imo  2013/03/02  11-7
          Orvosegyetem SC - PVSK  2013/03/06  14-7
          Valdor-Szentes - BVSC- Zugló  2013/03/14  6-7
          Valdor-Szentes - Kaposvári Vízila  2013/04/06  14-6
          EKF-EgerFood-Imo - Groupama-Honvéd  2013/04/10  10-11
          Orvosegyetem SC - Kaposvári Vízila  2013/04/20  11-5
          FTC - Kaposvári Vízila  2013/05/05  12-8
          EKF-EgerFood-Imo - Orvosegyetem SC  2013/05/08  6-7
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2013/05/14  9-8
          FTC - PVSK  2013/05/17  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ASI DSE  2012/10/06  8-6
          UVSE - Szolnok D-K  2013/04/20  12-7
          UVSE - DEAC  2013/05/04  27-1
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2012/09/29  8-9
          A-HID Szeged - FTC Waterpolo Sp  2012/09/30  11-3
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - Budapesti Honvéd  2012/12/16  10-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Kaposvári Vízila  2013/03/24  7-6
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/04/21  10-8
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  11-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Pesterzsé - Kaposvári Vízila  2013/03/24  11-6
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/04/21  11-11
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  17-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/04/21  18-4
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  22-10
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Raiffeisen Vízil - VAS-ASI  2012/12/15  9-21
          Faterpóló VSE - MAFC Schönherz  2012/12/16  11-29
          Semmelweis VKS - Bánki VE  2013/03/03  12-6
          Faterpóló VSE - Octopus BVSE  2013/04/07  15-21
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szombathely - KSI SE  2013/06/07  7-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - Szentesi Vízilab  2013/02/02  7-11
          UVSE - HPVKSE  2013/02/02  20-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - H. POLO  2013/03/31  12-8
          UVSE - H. POLO  2013/05/23  10-11
     Titkár 169
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - EKF-EgerFood-Imo  2012/12/14  13-2
          TEVA-Vasas - EKF-EgerFood-Imo  2013/01/26  11-3
          Orvosegyetem SC - TEVA-Vasas  2013/03/23  6-9
          FTC - PVSK  2013/04/03  11-8
          Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas  2013/04/24  7-9
          JuniorVálogatott - EKF-EgerFood-Imo  2013/05/03  9-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - HVSC  2012/10/06  20-6
          Neptun Vízilabda - BVSC- Zugló  2012/10/13  7-11
          KSI SE - ASI DSE  2013/02/18  20-12
          HPVK-ESMTK - Ceglédi Vasutas   2013/03/18  14-4
          Bánki VSE - SZVPS  2013/04/13  9-22
          BVSC- Zugló - Kanizsa Vízilabd  2013/05/05  14-13
          UVSE - SZVPS  2013/05/29  13-10
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kiskunfélegyházi - Szentesi Öregfiú  2012/09/29  5-16
          SZTE EHÖK Sport - KESI  2012/09/29  9-9
          Kiskunfélegyházi - Szolnoki VSC   2012/09/29  3-10
          Szentesi Öregfiú - KESI  2012/09/29  9-8
          Szolnoki VSC - SZTE EHÖK Sport   2012/09/29  6-9
          UVSE - OSC  2012/10/13  15-3
          KEAC - HPVK-ESMTK  2012/10/13  5-12
          FPSE - FISE  2012/10/13  2-16
          HPVK-ESMTK - OSC  2012/10/13  9-4
          FISE - UVSE  2012/10/13  8-7
          KEAC - FPSE  2012/10/13  11-3
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID Szeged - Kanizsa Vízilabd  2012/09/22  26-4
          Kaposvári Vízila - FTC Waterpolo Sp  2012/09/22  8-8
          Kaposvári Vízila - A-HID Szeged  2012/09/22  7-16
          FTC Waterpolo Sp - Kanizsa Vízilabd  2012/09/22  21-6
          Kanizsa Vízilabd - Kaposvári Vízila  2012/09/23  6-15
          A-HID Szeged - FTC Waterpolo Sp  2012/09/23  8-8
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Szolnoki D-K  2012/12/05  12-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Kaposvári Vízila  2012/08/31  12-12
          UVSE I. - Kaposvári Vízila  2012/09/09  14-5
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd  2012/10/07  19-7
          Budapesti Honvéd - PSN Zrt.  2012/10/14  5-8
          OSC - SZVPS  2012/10/14  13-9
          Budapesti Honvéd - Vasas  2013/02/17  8-10
          FTC Vízilabda Ut - Budapesti Honvéd  2013/02/24  6-5
          UVSE II. - CVSE  2013/03/03  13-7
          Vasas - PSN Zrt.  2013/03/10  6-9
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/03/17  5-7
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/03/24  12-3
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2013/03/27  6-11
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  13-9
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/04/04  6-10
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/04/30  11-3
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/05/01  8-4
          EKF-MVSI - CVSE  2013/05/12  7-15
          CVSE - EKF-MVSI  2013/05/12  14-2
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2013/05/23  15-10
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/05/26  12-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Pesterzsé - Kaposvári Vízila  2012/08/26  14-7
          UVSE I. - Kaposvári Vízila  2012/09/09  20-2
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2012/09/30  14-13
          BVSC- Zugló - Honvéd Pesterzsé  2012/10/07  7-4
          Orvosegyetem Spo - SZVPS  2012/10/14  10-22
          Honvéd Pesterzsé - Vasas  2013/02/17  4-7
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd Pesterzsé  2013/02/24  10-6
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas   2013/03/03  15-7
          Vasas - PSN Zrt.  2013/03/10  17-19
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/03/17  9-11
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/03/24  12-10
          Honvéd Pesterzsé - ZF-Eger  2013/03/27  8-7
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  9-4
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/04/04  10-11
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/04/30  6-8
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/05/01  9-6
          Orvosegyetem Spo - FPSE  2013/05/19  6-8
          Kölyök Póló Suli - Csabai Csirkefog  2013/05/19  13-7
          FPSE - Csabai Csirkefog  2013/05/19  14-7
          Orvosegyetem Spo - Kölyök Póló Suli  2013/05/19  7-10
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2013/05/23  11-8
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/05/26  17-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd PVK - Kaposvári Vízila  2012/08/26  22-2
          UVSE I. - Kaposvári Vízila  2012/09/09  33-1
          Kanizsa Vízilabd - KESI  2012/09/23  7-11
          FTC Vízilabda Ut - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/09/30  6-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Honvéd PVK  2012/10/07  12-9
          Orvosegyetem Spo - SZVPS  2012/10/14  10-15
          Honvéd PVK - Vasas  2013/02/17  9-16
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd PVK  2013/02/24  7-9
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas   2013/03/03  14-4
          Vasas - PSN Zrt.  2013/03/10  16-4
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/03/17  5-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - PSN Zrt.  2013/03/24  9-3
          Honvéd PVK - ZF-Eger  2013/03/27  19-5
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  11-5
          Vasas - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/04  15-10
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/04/30  27-2
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/05/01  15-3
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2013/05/23  13-10
          Vasas - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/26  15-8
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Fehérvár Póló SE  2013/02/03  24-1
          Pécsi Sport Nonp - UVSE II.  2013/02/03  8-5
          Fehérvár Póló SE - UVSE II.  2013/02/03  4-8
          UVSE I. - Pécsi Sport Nonp  2013/02/03  15-7
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - VVSE  2012/12/14  11-13
          Raiffeisen Vízil - Semmelweis VKS  2013/02/24  8-12
          Oázis SC - RETR-O-SC  2013/02/24  6-8
          Bánki VE - Octopus BVSE  2013/03/10  16-13
          ELTE - Raiffeisen Vízil  2013/03/17  8-5
          VVSE - YBL WPC  2013/04/14  9-8
          Octopus BVSE - ELTE  2013/04/21  15-13
          YBL WPC - RETR-O-SC  2013/04/21  9-10
          Érd-MAFC-Winner - VAS-ASI  2013/05/03  4-15
          Semmelweis VKS - Komplex PSE  2013/05/25  11-9
          Bp. Izzó - Oázis SC  2013/06/09  14-10
          MAFC Schönherz - RETR-O-SC  2013/06/09  9-7
          ELTE - Semmelweis VKS  2013/06/09  5-12
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport-YBL - Dunaújvárosi FVE  2013/03/09  4-5
          Bókay - KSI - DVSE  2013/03/09  3-17
          Hegyvidék SE - Uj-Hullám SE  2013/03/09  5-25
          Hegyvidék SE - Dunaújvárosi FVE  2013/03/23  2-15
          Uj-Hullám SE - DVSE  2013/03/23  1-23
          Bókay - KSI - MOM Sport-YBL  2013/03/23  5-5
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - HPVKSE  2013/04/13  4-9
          Vadász - Komplex PSE  2013/04/13  12-5
          DVSE - Új-Hullám SE   2013/04/13  7-5
          Octopus BVSE - Bókay-KSI  2013/04/13  8-11
          Komplex PSE - DVSE  2013/04/13  11-5
          HPVKSE - Vadász  2013/04/13  6-12
          MOM Sport-YBL - KSI SE  2013/04/20  6-10
          BVSC-Póló-Zugló - OSC  2013/04/20  9-4
          KSI SE - Oradea I.  2013/04/20  10-12
          OSC - Oradea II.  2013/04/20  10-4
          MOM Sport-YBL - BVSC-Póló-Zugló  2013/04/20  2-15
          Komplex PSE - HPVKSE  2013/05/11  6-8
          DVSE - Bókay-KSI  2013/05/11  17-6
          Új-Hullám SE - Octopus BVSE  2013/05/11  7-12
          Vadász - DVSE  2013/05/11  6-7
          Bókay-KSI - Új-Hullám SE   2013/05/11  7-5
          Octopus BVSE - Komplex PSE  2013/05/11  6-6
          Új-Hullám SE - Komplex PSE  2013/06/01  5-8
          DVSE - HPVKSE  2013/06/01  11-9
          Vadász - Octopus BVSE  2013/06/01  16-7
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - OSC  2013/03/16  18-5
          BVSC - Póló - Komárno  2013/03/16  5-0
          KSI SE - Dunaújvárosi FVE  2013/03/16  25-1
          Komárno - BHSE  2013/03/16  0-5
          OSC - KSI SE  2013/03/16  6-23
          Dunaújvárosi FVE - BVSC - Póló  2013/03/16  2-24
          BVSC - Póló - OSC  2013/05/31  10-5
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - Vadász  2013/04/06  7-4
          Bókay-KSI - Dunaújvárosi FVE  2013/04/06  3-10
          CVSE - UVSE II.  2013/04/06  8-10
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár - EMLCSKA  2012/10/20  8-4
          CVSE - HPVK - ESMTK  2012/10/20  16-3
          EMLCSKA - UVSE  2012/10/20  0-27
          Kaposvár - HPVK - ESMTK  2012/10/20  1-11
          BVSC - Póló - Zu - Kópé ÚVSE  2012/12/08  10-6
          KSI SE - UVSE  2012/12/08  6-15
          Vodafone Pólósul - KESI  2012/12/08  20-1
          KSI SE - Váci VSE  2012/12/08  6-10
          BVSC - Póló - Zu - Kópé ÚVSE  2013/04/27  3-6
          FTC - Kanizsa VSE  2013/04/27  5-5
          ASI DSE - Kaposvár  2013/04/27  6-7
          Göd - Vecsés  2013/04/27  7-18
          Kanizsa VSE - ASI DSE  2013/04/27  22-5
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vas-ASI - Vasas Sport Club  2013/02/10  17-8
          Bókay KSI - RETR-O-SC Közhas  2013/02/10  8-11
          MTK I. - BVSC-TIPO  2013/02/10  8-16
          Bp. Izzó - Vasas Sport Club  2013/02/13  10-12
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE  2012/10/17  17-3
          H. POLO - Héraklész Utánpó  2013/02/25  11-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2013/02/09  17-7
          UVSE - ZF-Eger  2013/03/03  15-10
          ASI DSE - ZF-Eger  2013/04/14  7-26
          ASI DSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/25  1-29
          DFVE - HPVKSE  2013/06/08  16-5
  2011/2012
     Időmérő 39
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          K-M-CS&K Szentes - Kaposvári VK  2011/10/08  11-8
          FTC FisherKlíma - A-H Szeged Beton  2011/10/14  3-13
          PVSK-Füszért - K-M-CS&K Szentes  2011/10/15  12-7
          K-M-CS&K Szentes - Groupama Honvéd   2011/10/28  9-17
          TEVA-VasasUNIQA - Debrecen  2011/10/29  8-4
          FTC FisherKlíma - Orvosegyetem SC  2011/11/19  11-7
          A-H Szeged Beton - K-M-CS&K Szentes  2011/11/21  14-9
          Debrecen - Kaposvári VK  2011/12/03  16-9
          FTC FisherKlíma - PVSK-Füszért  2011/12/10  15-4
          FTC FisherKlíma - BVSC- Zugló  2012/02/04  8-8
          A-H Szeged Beton - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/02/11  6-6
          PVSK-Füszért - Debrecen  2012/02/17  5-12
          SzolnokiD-KÖZGÉP - BVSC- Zugló  2012/02/19  16-3
          ZF-Eger - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/02/29  8-8
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2012/03/06  11-16
          Debrecen - FTC FisherKlíma   2012/03/10  13-5
          Kaposvári VK - Debrecen  2012/03/16  11-12
          Debrecen - ZF-Eger  2012/03/21  6-9
          PVSK-Füszért - FTC FisherKlíma   2012/03/24  7-9
          SzolnokiD-KÖZGÉP - Groupama Honvéd   2012/03/28  10-11
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - TEVA-VasasUNIQA  2011/11/04  8-5
       LEN Bajnokok Ligája 2012
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/02/25  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Hűs- Húsház - Kanizsa VSE  2011/10/15  11-11
          FTC Hűs- Húsház - Vízmű-HPVK-ESMTK  2011/11/12  9-7
          Hegyvidék-YBL WP - MAFC  2011/11/19  17-10
          Hegyvidék-YBL WP - Kecskeméti SI  2011/11/26  5-5
          FTC Hűs- Húsház - Ceglédi Vasutas   2011/12/03  12-5
          KSI SE - Ceglédi Vasutas   2012/03/10  21-10
          Újpest Vízilabda - Hegyvidék-YBL WP  2012/05/12  9-13
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2012/05/19  11-12
          FTC Hűs- Húsház - Tatabányai Vízmű  2012/06/05  15-3
          KSI SE - Hegyvidék-YBL WP  2012/06/09  10-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK Szentendre - Csongrád VVSE  2011/12/17  5-8
          Orvosegyetem SC - KVPK  2012/03/11  9-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK Szentendre - Csongrád VVSE  2011/12/17  23-7
          Orvosegyetem SC - KVPK  2012/03/11  8-6
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - HVSC  2011/11/15  23-3
          ZF-Eger - Budapesti Honvéd  2011/12/07  10-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/05/18  11-8
     Titkár 142
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - PVSK-Füszért  2012/03/26  8-6
          FTC FisherKlíma - Debrecen  2012/04/12  9-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - KSI SE  2011/10/01  6-13
          Újpest Vízilabda - Kanizsa VSE  2011/10/01  10-9
          FTC Hűs- Húsház - KSI SE  2012/03/24  7-11
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Újpest Vízilabda  2012/03/31  6-5
          Hegyvidék-YBL WP - Szegedi VP suli  2012/04/21  12-6
          FTC Hűs- Húsház - Bánki VE  2012/04/28  17-6
          Bánki VE - Csabai Csirkef.   2012/05/26  11-11
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Újpest Vízilabda  2012/05/26  7-11
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2012/06/02  10-9
          Neptun VSC - MAFC  2012/06/02  8-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS Búvár- é - DFVE  2012/01/21  5-6
          Tatabányai Vízmű - Kertészeti Egyet  2012/01/21  15-5
          Váci Vízilabda S - Fehérvár PSE  2012/01/21  5-9
          Kertészeti Egyet - OCTOPUS Búvár- é  2012/01/21  6-7
          DFVE - Váci Vízilabda S  2012/01/21  11-4
          Fehérvár PSE - Tatabányai Vízmű  2012/01/21  9-12
          SZTE EHÖK Sport - Kiskunfélegyházi  2012/04/07  20-4
          Szentesi Öregfiú - SZUVTE BT  2012/04/07  11-15
          Sugovica Vízilab - Szolnok II  2012/04/07  5-8
          Kiskunfélegyházi - SZUVTE BT  2012/04/07  7-23
          Szolnok II - Szentesi Öregfiú  2012/04/07  6-12
          SZTE EHÖK Sport - Sugovica Vízilab  2012/04/07  23-4
          Kertészeti Egyet - Fehérvár PSE  2012/05/05  6-12
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2012/05/05  15-8
          AVUS - AQUA SE   2012/06/03  8-3
          Csabai Csirkefog - Szentesi Öregfiú  2012/06/03  5-6
          AVUS - OCTOPUS Búvár- é  2012/06/03  7-6
          AQUA SE - Csabai Csirkefog  2012/06/03  3-5
          Szentesi Öregfiú - OCTOPUS Búvár- é  2012/06/03  5-6
          Csabai Csirkefog - AVUS  2012/06/03  4-5
          AQUA SE - Szentesi Öregfiú  2012/06/03  3-7
          OCTOPUS Búvár- é - Csabai Csirkefog  2012/06/03  4-3
          Szentesi Öregfiú - AVUS  2012/06/03  5-6
          OCTOPUS Búvár- é - AQUA SE   2012/06/03  6-3
          Szarvasi Úszó, V - PSE-Termál  2012/06/23  13-14
          Kiskunfélegyházi - Váci Vízilabda S  2012/06/23  2-12
          PSE-Termál - Kiskunfélegyházi  2012/06/23  9-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Csongrád VVSE  2011/09/24  25-5
          Újpest Vízilabda - Honvéd   2011/10/09  10-7
          Újpest Vízilabda - DVSE  2011/10/16  20-10
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2011/10/30  10-13
          Kaposvári VK - Orvosegyetem SC  2011/10/30  6-11
          FPSE - Pécsi Sport NZ  2011/10/30  10-17
          Orvosegyetem SC - Tatabányai Vízmű  2011/10/30  17-6
          Pécsi Sport NZ - Kaposvári VK  2011/10/30  11-8
          Orvosegyetem SC - FPSE  2011/11/13  13-10
          Kaposvári VK - Tatabányai Vízmű  2011/11/13  10-4
          Pécsi Sport NZ - Orvosegyetem SC  2011/11/13  14-14
          FPSE - Kaposvári VK  2011/11/13  6-11
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport NZ  2011/11/13  8-19
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2011/11/20  10-6
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2011/11/27  6-7
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  15-3
          Vasas Sport Club - KSI SE  2011/12/11