Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Merényi Mátyás
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 83
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Neptun VSC  2018/10/27  7-9
          KVSE - HVSC  2018/11/10  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2018/11/10  9-9
          DVSE - Neptun VSC  2018/11/17  18-9
          YBL WPC - FTC Telekom  2018/11/17  11-10
          Kaposvári VK - Ceglédi VSE  2018/12/14  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Koelner-Csongrád  2018/10/28  18-4
          Ceglédi VSE - HVSC  2018/11/25  8-12
          Fehérvár VSE - HVSC  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - AQUA SE  2018/09/29  16-14
          KVSE - BFSE  2018/10/14  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Koelner Csongrád  2018/10/28  11-10
          HUVK SE II - Aquaworm Serdülő  2018/10/30  15-1
          Ceglédi VSE - HVSC  2018/11/25  12-2
          Fehérvár VSE - HVSC  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - AQUA SE  2018/09/29  11-21
          Sportliget S.E. - GYŐRI VSE  2018/10/07  6-17
          Cápa VK - VVSE  2018/10/07  3-31
          KVSE - Balaton VK  2018/10/07  3-27
          POLO Sport Club - ASI DSE  2018/10/07  6-10
          KVSE - BFSE  2018/10/14  18-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - Aeroprodukt-Csongrád  2018/10/28  24-4
          HUVK SE II - Aquaworm Gyerek  2018/10/30  21-2
          Ceglédi VSE - HVSC  2018/11/25  15-6
          Sportliget S.E. - Balaton VK  2018/12/02  5-15
          VVSE - KVSE  2018/12/02  27-3
          ASI DSE - Cápa VK  2018/12/02  25-2
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/12/02  14-3
          Fehérvár VSE - HVSC  2018/12/16  
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - DVSE  2018/11/17  10-8
          Dynamo Ungvar - Szentes  2018/11/17  13-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - RETR-O-SC  2018/10/07  13-17
          Sunday Boys - Sportliget  2018/10/28  11-21
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló  2018/12/02  11-8
          SE VK - HETE  2018/12/02  10-9
          ELTE-BEAC - Sunday Boys  2018/12/05  12-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KPSE  2018/10/29  22-1
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/03  7-13
          ASI-Vasas I. - KPSE  2018/11/03  40-0
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/11/03  36-2
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2018/10/27  9-10
          KSI SE A - CVSE  2018/10/27  20-5
          FTC-Telekom - KESI  2018/10/27  16-5
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 1 - BHSE-Dorog  2018/10/13  5-25
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2018/10/13  14-7
          BHSE-Dorog - Fehérvár VSE  2018/10/13  14-7
          Mohács 1 - Balaton VK  2018/10/13  9-13
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Sportliget  2018/10/06  12-10
          Soproni VSE - Oázis  2018/10/06  29-7
          BHSE-Dorog - GYŐRI VSE  2018/10/06  1-14
          Sportliget - Soproni VSE  2018/10/06  3-12
          Oázis - BHSE-Dorog  2018/10/06  8-5
          BHSE-Dorog - Sportliget  2018/12/08  4-14
          Oázis - GYŐRI VSE  2018/12/08  2-24
          BHSE-Dorog - Soproni VSE  2018/12/08  2-11
          Sportliget - Oázis  2018/12/08  20-4
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  4-1
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - POLO SC DVL2006  2018/10/20  3-11
          Váci VSE - III. Kerületi TVE  2018/10/20  16-1
          HKLSE - Soproni VSE  2018/10/20  2-17
          HKLSE - Soproni VSE  2018/10/20  2-17
          POLO SC DVL2006 - Váci VSE  2018/10/20  3-17
          III. Kerületi TVE - HKLSE  2018/10/20  13-9
          III. Kerületi TVE - HKLSE  2018/10/20  13-9
          SZVK - Kaposvár-Balaton VK  2018/12/01  0-15
          Kanizsa VSE - Mohács 3  2018/12/01  16-1
          Kaposvár-Balaton VK - BFSE  2018/12/01  16-1
          Mohács 3 - SZVK  2018/12/01  17-2
          BFSE - Kanizsa VSE  2018/12/01  0-15
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  9-14
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  9-18
          FTC-Telekom - Csongrád VVSE  2018/11/04  31-1
          A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE  2018/11/18  8-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  5-10
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  12-10
          FTC-Telekom - Csongrád VVSE  2018/11/04  14-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE  2018/11/18  9-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  4-17
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  15-16
          FTC-Telekom - Csongrád VVSE  2018/11/04  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE  2018/11/18  7-1
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oxigén  2018/11/24  14-2
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/11/24  7-3
          FTC-Telekom - Oázis SC Leány 2005  2018/11/24  14-1
          KSI-Százhalombatta - Yordo Szentes  2018/11/24  11-3
  2017/2018
     Ellenőr 152
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - ASI DSE  2017/10/21  9-17
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/04  11-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/11/11  1-24
          Racionet Honvéd - Swietelsky Bcsaba  2017/11/25  5-8
          ASI DSE - Dunakanyar  2017/11/25  21-8
          Kaposvári VK - Dunakanyar  2018/05/03  16-12
          Racionet Honvéd - Ceglédi VSE  2018/05/12  9-7
          BVSC-Zugló - DVSE  2018/05/26  11-14
          MAFC "112" - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  13-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Poseidon VSE - FTC Vízilabda  2017/10/07  4-19
          Vidám Vizilovak - Honvéd - KPS  2017/10/07  9-7
          PVSK-PTE-ÁOK - BME  2017/10/07  10-3
          Honvéd - KPS - Poseidon VSE  2017/10/07  10-7
          FTC Vízilabda - PVSK-PTE-ÁOK  2017/10/07  13-6
          BME - Vidám Vizilovak  2017/10/07  7-8
          TVSE - Soproni VSE  2017/10/28  21-0
          FVSE - KVSE  2017/10/28  9-7
          Győri VSE - PÁPAI SE  2017/10/28  14-7
          KVSE - TVSE  2017/10/28  7-10
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2017/10/28  6-15
          Győri VSE - FVSE  2017/10/28  7-15
          TVSE - PÁPAI SE  2017/11/18  24-5
          KVSE - Győri VSE  2017/11/18  10-9
          Soproni VSE - FVSE  2017/11/18  5-17
          Győri VSE - TVSE  2017/11/18  3-13
          FVSE - PÁPAI SE  2017/11/18  13-4
          KVSE - Soproni VSE  2017/11/18  14-6
          PVSK-PTE-ÁOK - FTC Vízilabda  2017/12/09  4-14
          Vidám Vizilovak - BME  2017/12/09  10-5
          Poseidon VSE - Honvéd - KPS  2017/12/09  10-11
          Vidám Vizilovak - FTC Vízilabda  2017/12/09  6-12
          BME - Honvéd - KPS  2017/12/09  8-11
          PVSK-PTE-ÁOK - Poseidon VSE  2017/12/09  13-2
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Legrand Szentes  2017/12/17  18-19
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - HUVK SE II  2017/10/15  21-7
          KVSE - AQUA SE  2017/10/22  18-7
          UVSE II. - HUVK SE II  2017/11/26  24-2
          Szegedi VPS - Legrand Szentes  2017/12/17  8-11
          KVSE - Vizilovak  2018/05/27  9-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - HUVK SE II  2017/10/15  21-11
          KVSE - AQUA SE  2017/10/22  12-5
          Komáromi VSE - FVSE II.  2017/10/29  10-19
          Sportliget S.E. - Balaton VK  2017/10/29  2-13
          Soproni VSE - BFSE  2017/10/29  21-5
          ASI DSE - Aquaworm  2017/10/29  20-2
          UVSE II. - HUVK SE II  2017/11/26  47-1
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Soproni VSE - Sportliget S.E.  2017/12/10  25-4
          FVSE II. - Balaton VK  2017/12/10  2-14
          Invictus SC - Aquaworm  2017/12/10  9-4
          Komáromi VSE - ASI DSE  2017/12/10  5-21
          Szegedi VPS - Legrand Szentes  2017/12/17  10-9
          KVSE - Vizilovak  2018/05/27  10-14
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Oázis SC  2017/11/11  1-23
          POLO Sport Club - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/11  3-18
          Cápa VK - Crisul Oradea I.  2017/11/11  5-14
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2018/06/09  5-11
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2018/06/16  3-9
          Városgazda Utánpótlá - POLO Sport Club  2018/06/16  4-5
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Új-Hullám SE  2017/10/21  15-0
          Komplex Póló Suli SE - MVLC  2017/10/21  8-9
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/10/21  9-9
          UVSE - OSC VSE  2017/10/21  3-4
          JSMA - Oázis SC  2017/10/21  4-13
          BVSC - MVLC  2018/05/26  21-20
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2017/10/01  5-23
          Sunday Boys - BVSC Heavy Tools  2017/10/10  8-9
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2017/10/26  20-9
          OSC VSE - Jog-Ászok VSK  2017/11/05  21-7
          Komplex Póló Suli SE - MAFC A-Team  2017/12/13  9-7
          Csepeli VSE - 1427 VSE  2018/05/23  10-21
          Sportliget S.E. - BVSC Heavy Tools  2018/05/24  9-7
          Semmelweis VKS - MAFC A-Team  2018/05/31  13-6
          OSC Kft. - Semmelweis VKS  2018/06/03  10-11
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/06/07  10-7
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2018/05/19  6-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - KSI SE  2017/11/30  4-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Honvéd-Érd  2017/09/23  20-3
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Vízilabda S  2017/09/23  9-5
          Győri VSE - Kistarcsa  2017/09/23  11-6
          Új-Hullám SE - Komplex Póló Suli Sp  2017/09/23  8-2
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          FTC Utánpótlás II. - Kaposvár Vízilabda K  2017/09/30  2-9
          KSI SE - PSN Zrt.  2017/09/30  9-4
          Piranha-Kópé - HUVK SE  2017/09/30  3-22
          Százhalombatta - OSC VSE II  2018/05/16  7-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Kaposvári VK-Balaton  2018/05/05  5-4
          BFSE - Győri VSE  2018/05/05  6-3
          VUA - ESMTK  2018/05/05  16-10
          Soproni VSE - BFSE  2018/05/05  9-3
          Győri VSE - Balaton VK  2018/05/05  2-11
          Kaposvári VK-Balaton - ESMTK  2018/05/05  19-5
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/05/05  3-8
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hélix SE Komló - CVK Ú-VSE  2017/10/22  1-31
          Kaposvári VK_Balaton - Balaton VK  2017/10/22  5-13
          Balaton VK - CVK Ú-VSE  2017/10/22  18-1
          Hélix SE Komló - Kaposvári VK_Balaton  2017/10/22  3-36
          Soproni VSE - Váci VSE  2017/11/19  3-11
          Velence Plus C - Győri VSE  2017/11/19  4-7
          Váci VSE - Győri VSE  2017/11/19  1-2
          Velence Plus C - Soproni VSE  2017/11/19  8-2
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Füred - DFVE  2017/10/15  3-18
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  8-9
          DFVE - KVSE  2017/10/15  6-10
          Füred - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  4-16
          Kaposvári VK - DFVE  2017/11/12  10-6
          Füred - KVSE  2017/11/12  0-5
          PSN Zrt. Sportiskola - Kópé Vízilabda Kft  2017/11/12  16-6
          KVSE - Kaposvári VK  2017/11/12  7-4
          Kópé Vízilabda Kft - Füred  2017/11/12  5-0
          DFVE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/12  4-13
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Füred - Balaton VK  2018/06/10  3-12
          DFVE - Kópé Vízilabda Kft  2018/06/10  5-0
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/06/10  15-8
          Kópé Vízilabda Kft - Győri VSE  2018/06/10  
          DFVE - Füred  2018/06/10  6-0
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/06/10  11-5
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KVSE  2017/10/08  6-8
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE II  2017/10/08  20-1
          DFVE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/08  4-9
          DFVE II - Kaposvári VK  2017/10/08  1-25
          KVSE - DFVE  2017/10/08  9-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE Margitsziget  2017/10/14  14-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2017/12/02  5-9
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2017/12/02  5-6
          DSC-SI - Csongrád  2017/12/02  9-11
          HVSC - Bánki VSE  2017/12/02  6-6
          Csongrád - BVSC-Zugló  2017/12/02  7-10
          ASI DSE - DSC-SI  2017/12/02  11-10
          HVSC - III. Kerületi TVE  2017/12/02  10-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2017/11/05  13-10
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/11/26  13-6
          UVSE II. - SZNVE T&N  2018/05/13  15-16
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2017/11/05  6-7
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/11/26  6-4
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2017/11/05  10-6
          UVSE - SZNVE  2018/05/13  16-4
  2016/2017
     Ellenőr 140
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Racionet H  2016/10/08  6-10
          Kaposvári VK - AVUS  2016/10/19  8-10
          Kanizsa VSE - AVUS  2016/10/29  8-10
          EKF SC - Békéscsaba  2016/11/05  11-9
          Kanizsa VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/10  16-6
          ASI DSE - PVSK-PSN Zrt  2017/03/04  9-6
          Békéscsaba - EKF SC  2017/03/18  11-12
          SZVSC - Ceglédi VSE  2017/04/01  9-10
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/22  11-10
          Kaposvári VK - DVSE  2017/05/13  18-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Váci VSE  2017/02/04  15-5
          DFVE - FTC PQS Waterpolo  2017/02/04  5-23
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2017/02/04  13-9
          FTC PQS Waterpolo - Vasas SC  2017/02/04  6-11
          DFVE - Vidám Vízilovak  2017/02/04  7-15
          Váci VSE - Sportliget S.E.  2017/02/04  10-13
          SZTE EHÖK SE - PTE-ÁOK  2017/05/27  10-17
          FTC PQS Waterpolo - Diósgyőri Várfürdő  2017/05/27  19-7
          PTE-ÁOK - Diósgyőri Várfürdő  2017/05/27  8-7
          FTC PQS Waterpolo - SZTE EHÖK SE  2017/05/27  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - HVSC  2016/09/17  17-5
          UVSE II. - PSN Zrt.  2016/10/09  4-13
          Vasas Continental II - Koelner-Csongrád  2016/12/11  11-26
          AVUS - Vasas SC Continental  2017/03/19  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - PSN Zrt.  2016/10/09  10-6
          Vasas Continental II - Aeroprodukt-Csongrád  2016/12/11  20-10
          AVUS - Vasas SC Continental  2017/03/19  13-16
          Kanizsa VSE - FVSE  2017/04/02  3-4
          Váci VSE - Békéscsaba  2017/04/08  9-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - HVSC  2016/09/17  26-2
          UVSE II. - PSN Zrt.  2016/10/09  17-9
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/11/09  28-5
          Vasas Continental II - Vestfrost-Csongrád  2016/12/11  8-15
          AVUS - Vasas SC Continental  2017/03/19  9-19
          Kanizsa VSE - FVSE  2017/04/02  10-7
          Váci VSE - Békéscsaba  2017/04/08  11-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/06/18  10-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - YBL WPC  2016/10/05  5-5
          BVSC - Csepeli VSE  2016/10/09  17-5
          Semmelweis VKS - YBL WPC  2016/10/16  8-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/16  8-18
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/10/16  9-16
          Semmelweis VKS - 1427 VSE  2016/11/20  14-9
          Bánki Vízisport Egye - HETE  2017/04/02  3-16
          Alfa SC Kispest - Semmelweis VKS  2017/04/05  8-4
          Octopus SE - Alfa SC Kispest  2017/04/13  13-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2017/04/23  9-15
          Kertészeti Egyetem A - MAFC-BME  2017/05/13  3-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Kertészeti Egyetem A  2017/05/20  11-10
          OSC VSE - MAFC-BME  2017/05/28  19-4
          OSC Kft. - Jog-Ászok VSK  2017/05/28  13-9
          Csepeli VSE - BVSC  2017/06/07  12-17
          OSC VSE - Octopus SE  2017/06/11  5-8
          OSC VSE - Budaörsi UVVSE  2017/06/18  19-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZIE-Főnix - Sunday Boys  2016/10/28  3-12
          Oázis SC - Sunday Boys  2016/12/09  15-5
          Sportliget SE - SZIE-Főnix  2016/12/18  23-5
          Oázis SC - SZIE-Főnix  2017/04/22  26-5
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Vidám Vízilovak Vízi  2016/12/10  20-6
          Danubius POLO - HUVK SE II.  2016/12/10  5-30
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/12/10  17-9
          HUVK SE - Dunakanyar Waterpolo  2017/02/18  15-6
          KSI SE - UVSE I.  2017/02/18  13-12
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/02/18  18-3
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/05/03  9-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - PSN Zrt.  2016/10/22  28-2
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda Sport  2016/10/22  22-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Sport és Szabadidő K  2016/10/22  21-5
          Fehérvár Vízilabda S - AVUS  2016/10/22  8-21
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/10/22  41-2
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/10/22  41-2
          KSI SE II. - Százhalombatta  2016/10/22  9-9
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/12/17  14-13
          KSI SE II. - Fehérvár Vízilabda S  2016/12/17  11-7
          Bókay - KSI - AVUS  2016/12/17  3-40
          HUVK SE - KSI SE  2017/03/04  1-9
          HUVK SE - KSI SE  2017/03/04  1-9
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2017/03/04  11-7
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/03/04  9-6
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/03/04  9-6
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/03/04  10-11
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/05/06  7-6
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/05/06  7-6
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Zugló  2017/05/06  16-11
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2017/05/06  11-13
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/06  11-4
          HUVK SE - KSI SE  2017/05/06  4-8
          HUVK SE - KSI SE  2017/05/06  4-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/05/06  4-7
          UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2017/05/06  11-12
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/05/06  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - HUVK SE  2017/03/11  17-5
          HUVK SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/11  2-15
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/03/11  5-12
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/03/11  3-5
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Szekszárdi SKV  2017/04/22  6-3
          Pápai SE - Velence  2017/04/22  19-1
          Szekszárdi SKV - Balaton VK  2017/04/22  5-12
          Velence - VUA  2017/04/22  4-27
          Balaton VK - Pápai SE  2017/04/22  8-4
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szekszárdi SKV - Alfa SC  2017/03/25  22-4
          Mohács 1 - Velence Plus  2017/03/25  10-9
          Szekszárdi SKV - Velence Plus  2017/03/25  12-4
          Mohács 1 - Alfa SC  2017/03/25  29-4
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - Szekszárdi SKV  2017/06/10  
          Balaton VK - Mohács 2  2017/06/10  11-1
          BVSKA - HKLSE  2017/06/10  23-4
          Mohács 2 - Velence  2017/06/10  4-9
          HKLSE - Szekszárdi SKV  2017/06/10  5-0
          BVSKA - Balaton VK  2017/06/10  3-16
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVK-Zirc - BVSKA  2017/03/12  2-15
          BUSC - Balaton VK  2017/03/12  0-15
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/03/12  23-0
          BVSKA - BUSC  2017/03/12  3-4
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvár-Balaton  2017/02/19  4-4
          Piranha VSE - DFVE  2017/02/19  1-17
          FVSE - AVUS 2.  2017/02/19  7-4
          Soproni VSE - Piranha VSE  2017/02/19  7-9
          AVUS 2. - DFVE  2017/02/19  2-7
          Kaposvár-Balaton - Soproni VSE  2017/02/19  15-5
          Kaposvár-Balaton - DFVE  2017/05/21  8-11
          FVSE - Soproni VSE  2017/05/21  15-7
          AVUS 2. - Piranha VSE  2017/05/21  8-9
          Kaposvár-Balaton - FVSE  2017/05/21  8-8
          Piranha VSE - Soproni VSE  2017/05/21  12-9
          DFVE - AVUS 2.  2017/05/21  13-6
       DVL Baby "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - PSN Zrt.  2017/04/09  2-7
          Váci VSE - AVUS  2017/04/09  5-11
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2017/04/09  13-6
          KVSE - Váci VSE  2017/04/09  11-5
          AVUS - DFVE  2017/04/09  15-5
          Kaposvári VK - KVSE  2017/04/09  13-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Győri VSE  2016/11/06  27-3
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/03/05  23-9
          UVSE II. - BVSC-Zugló  2017/03/05  5-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Győri VSE  2016/11/06  18-4
          FVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/12  7-22
          UVSE - ZF-Eger  2017/03/05  17-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE Serdülő  2017/05/28  14-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Győri VSE  2016/11/06  14-6
          FVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/12  1-26
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/03/05  4-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE Gyerek  2017/05/28  11-5
     Időmérő 3
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - KSI SE  2016/11/05  2-35
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2016/11/05  5-28
          Velencei-tavi UVE - PSN Zrt.  2016/11/05  1-32
  2015/2016
     Ellenőr 137
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - BVSC- Zugló  2015/09/30  11-7
          Racionet H - PVSK-PSN  2015/11/07  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC VSE  2015/11/14  6-5
          UVSE Continental - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/28  16-5
          Kanizsa Vízilabda Sp - BVSC- Zugló  2016/03/12  11-8
          BVSC- Zugló - DVSE  2016/04/02  24-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - Csabai Csirkefogók V  2016/05/14  10-7
          Kaposvári Vízilabda - MTK 1888 Vízilabda,   2016/05/14  10-10
          Ceglédi Vasutas Spor - Kaposvári Vízilabda   2016/05/21  9-11
          Tiszavirág SZVPS - Alfa SC Kispest  2016/06/19  
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZUVTE BT  2016/05/28  
          Alfa SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/28  19-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  27-5
          ZF-Eger - Vasas-Continental  2015/11/22  3-7
          MVLC Miskolci Vízila - HVSC  2015/12/13  11-5
          Kaposvári Vízilabda - Rossmann SZVPS  2016/02/14  11-10
          AVUS - Rossmann SZVPS  2016/03/14  16-10
          AVUS - UVSE Continental I.  2016/04/17  1-20
          MTK Budapest - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/24  6-12
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2016/05/22  6-15
           HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/22  8-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  27-5
          ZF-Eger - Vasas-Continental  2015/11/22  7-9
          MVLC Miskolci Vízila - HVSC  2015/12/13  2-5
          Kaposvári Vízilabda - Generali SZVPS  2016/02/14  17-18
          AVUS - Generali SZVPS  2016/03/14  15-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental II.  2016/04/10  7-9
          AVUS - UVSE Continental I.  2016/04/17  1-12
          MTK Budapest - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/24  13-6
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2016/05/22  11-10
          HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/22  8-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  20-11
          SVSE - Honvéd KPS  2015/10/11  9-8
          ZF-Eger - Vasas-Continental  2015/11/22  5-12
          KSI SE - Vasas-Continental  2015/12/06  13-8
          MVLC Miskolci Vízila - HVSC  2015/12/13  3-15
          Kaposvári Vízilabda - Szokody Academy SZVP  2016/02/14  5-17
          AVUS - Szokody Academy SZVP  2016/03/14  7-12
          SVSE - OSC Vízilabda Sporte  2016/04/03  3-17
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental II.  2016/04/10  9-10
          AVUS - UVSE Continental I.  2016/04/17  4-16
          MTK Budapest - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/24  10-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Kertészeti Egyetem A  2015/10/18  16-4
          MAFC-BME - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/15  3-9
          Semmelweis VKS - MAFC-BME  2015/11/22  10-5
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/29  12-4
          Oázis 2 - Komplex Póló Suli SE  2016/02/19  9-7
          Bánki Vízisport Egye - MAFC-BME  2016/02/21  9-19
          Bánki Vízisport Egye - Kertészeti Egyetem A  2016/03/06  10-21
          Oázis SC - OSC VSE  2016/03/11  6-11
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/03/11  9-9
          Csepeli VSE - Oázis 2  2016/06/05  12-14
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - JSMA  2015/09/26  34-0
          Oázis SC - Uj-Hullám SE  2015/09/26  17-9
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2015/10/10  4-14
          Honvéd Kölyök Polo S - JSMA  2015/10/10  27-2
          Alfa SC Kispest - Uj-Hullám SE  2015/10/10  2-23
          BVSC - Póló - Zugló - Komplex-Vasas  2015/11/07  24-4
          Dunaújvárosi Főiskol - UVSE Continental  2015/11/07  2-26
          MTK Budapest - OSC VSE  2015/11/07  15-8
          Alfa SC Kispest - Oázis SC  2016/04/09  5-27
          Uj-Hullám SE - KSI SE  2016/04/09  3-29
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/04/09  13-11
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - HETE  2015/10/04  7-13
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/05/12  11-16
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex-ASI - Sportliget SE  2016/02/27  4-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Városgazda Utánpótlá  2016/02/27  15-11
          Városgazda Utánpótlá - Komplex-ASI  2016/02/27  9-11
          Bókay-KSI - Honvéd Kölyök Polo S  2016/02/27  10-9
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Vidám Vízilovak Vízi  2015/10/03  10-10
          Aquaworm Kft - Dunaújvárosi Főiskol  2015/10/03  0-44
          Bókay - KSI - BVSC-Póló leány  2015/10/03  11-4
          Kópé UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/05  5-26
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  17-8
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental  2015/12/05  13-7
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló Zugló II.  2016/02/06  0-38
          BVSC-Póló leány - Domino Avus  2016/02/06  3-8
          Domino Avus - Aquaworm Kft  2016/02/06  32-1
          BVSC-Póló Zugló II. - Budapesti Honvéd Spo  2016/02/06  27-1
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2016/02/20  12-7
          Ceglédi Vasutas Spor - Vidám Vízilovak Vízi  2016/02/20  11-7
          Százhalombatta - KSI SE  2016/04/02  8-18
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2016/04/02  3-17
          UVSE Continental - OSC VSE  2016/04/02  20-4
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2016/04/22  7-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - Százhalombatta  2016/06/11  8-8
          ASI-Vasas II. - Balaton VK  2016/06/11  20-0
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/06/11  3-11
          Bókay - KSI - Budafóka XXII. ker.   2016/06/11  1-30
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Oázis SC  2015/10/17  1-22
          Budafóka XXII. ker. - BVSC-Póló Zugló  2015/10/17  0-5
          ASI-MSA - HUVK SE  2015/10/17  0-18
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé ÚVSE  2015/10/17  2-16
          UVSE Continental - Kaposvár Vízilabda K  2016/03/19  23-0
          Újszilvás KSE - Százhalombatta  2016/03/19  4-10
          Kaposvár Vízilabda K - Bókay - KSI  2016/03/19  2-7
          FVSE - ASI-MSA  2016/04/23  15-9
          Vodafone Pólósuli - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/23  3-8
          ASI-MSA - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/23  9-5
          Kópé ÚVSE - BVSC-Póló Zugló  2016/05/18  5-10
          Újszilvás KSE - Budafóka XXII. ker.   2016/05/21  5-15
          Kaposvár Vízilabda K - Újszilvás KSE  2016/05/21  2-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Sport Club  2016/01/23  24-1
          Honvéd Utánpótlás Ví - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/23  10-11
          Oázis Sport Club - Honvéd Utánpótlás Ví  2016/01/23  3-22
          KSI SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/23  21-3
          PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/30  13-8
          Oázis Sport Club - Ceglédi Vasutas Spor  2016/01/30  8-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - UVSE Vízilabda Sport  2016/04/02  6-19
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - SZNVE  2015/10/25  31-2
          ZF-Eger - UVSE Continental II.  2015/11/22  8-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/02/21  8-10
          SZNVE - EBP Tatabánya  2016/03/20  7-15
          UVSE Continental I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/24  15-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  17-22
          POLO SC - SZNVE  2015/10/25  34-2
          ASI DSE - Győri VSE  2015/12/06  4-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/02/21  13-11
          Fehérvár Póló Sport - HVSC  2016/03/13  24-4
          SZNVE - EBP Tatabánya  2016/03/20  1-28
          UVSE Continental - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/24  20-4
          UVSE Continental - KESI  2016/05/28  31-1
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  25-12
          ZF-Eger - UVSE Continental  2015/11/22  5-20
          ASI DSE - Győri VSE  2015/12/06  8-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/02/21  6-17
          Fehérvár Póló Sport - HVSC  2016/03/13  16-9
          SZNVE - EBP Tatabánya  2016/03/20  8-22
          Vidám Vízilovak VSC - Váci Vízilabda Sport  2016/03/29  17-8
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/08  12-11
          Vidám Vízilovak VSC - Győri VSE  2016/05/15  7-19
          Fehérvár Póló Sport - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/05  15-18
          Ceglédi Úszó és Vízi - Váci Vízilabda Sport  2016/06/05  4-3
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Póló Sport   2016/06/05  19-18
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/05  21-15
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Kaposvár VK  2016/03/05  26-2
          FTC leány - III.kerületi TVE  2016/03/05  10-14
          FTC leány - III.kerületi TVE  2016/03/05  10-14
  2014/2015
     Ellenőr 153
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/10/11  7-6
          MAFC - PVSK-PSN  2014/10/11  11-10
          YBL Water Polo C - Békéscsaba  2014/10/11  10-9
          EKF SC - Békéscsaba  2015/02/28  8-10
          PVSK-PSN - UVSE   2015/03/28  10-8
          Angyalföldi Spor - Ceglédi Vasutas   2015/05/16  9-6
          KVSE - Békéscsaba  2015/05/30  13-11
          Ceglédi Vasutas - Angyalföldi Spor  2015/06/06  12-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló II - Tatabányai Vízmű  2014/11/29  13-14
          DOMINO AVU - Kaposvári Vízila  2014/11/29  9-10
          KVSE - Pápai SE  2014/11/29  10-8
          Kaposvári Vízila - PTE ÁOK  2014/11/29  11-11
          Pápai SE - Fehérvár Póló II  2014/11/29  3-11
          Tatabányai Vízmű - DOMINO AVU  2014/11/29  13-15
          PTE ÁOK - KVSE  2014/11/29  7-7
          A-HÍD OSC - KESI  2015/04/18  14-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2015/04/18  13-6
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2015/04/18  9-18
          Fehérvár Póló I. - KESI  2015/04/18  10-6
          MTK 1888 - A-HÍD OSC   2015/04/18  4-11
          Főnix - Váci Vízilabda S  2015/04/18  15-12
          Pápai SE - Békéscsaba  2015/05/30  8-13
          GyAVC - Váci Vízilabda S  2015/05/30  9-13
          KVSE - Békéscsaba  2015/05/30  10-12
          Váci Vízilabda S - Pápai SE  2015/05/30  8-12
          Váci Vízilabda S - KVSE  2015/06/24  5-0
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  8-12
          Százhalombattai - Fehérvár Póló Sp  2015/02/18  10-14
          DOMINOAVUS - FTC Vízilabda Ut  2015/03/11  1-31
          KESI - HVSC  2015/03/22  9-16
          HKPS - Százhalombattai   2015/04/07  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  14-12
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád Városi   2014/11/02  11-6
          Aligátor Vízilab - FTC Vízilabda Ut  2015/03/11  12-9
          KESI - HVSC  2015/03/22  11-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvári Vízila  2014/09/28  10-14
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - KVSE  2014/10/12  6-11
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád Városi   2014/11/02  14-7
          Váci Vízilabda S - Csongrád Városi   2014/11/09  16-7
          Balaton VK - Kaposvári Vízila  2014/11/16  4-26
          Százhalombattai - Fehérvár Póló Sp  2015/02/18  20-3
          Oázis Sport Club - Balaton VK  2015/02/22  17-7
          Aligátor Vízilab - FTC Vízilabda Ut  2015/03/11  11-6
          KESI - HVSC  2015/03/22  11-16
          HKPS - Százhalombattai   2015/04/07  7-17
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Váci Vízilabda Sport  2015/05/10  
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Oázis Sport Club  2015/05/17  25-8
          Cívis Póló Vízilabda - Szolnok  2015/05/24  13-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - BVSC Tipo-HeavyT  2014/09/21  9-17
          Bánki SundayBoys - Octopus SE  2014/09/21  11-17
          Bánki SundayBoys - Sportliget SE  2014/10/05  9-17
          Bánki VSE - Oázis SC  2014/10/05  5-17
          Bánki VSE - ELTE Vízilabda D  2014/10/19  4-15
          Bánki SundayBoys - 1427 VSE  2014/10/19  6-8
          MAFC-BME - Bánki VSE  2014/11/09  14-9
          OSC felnőtt - 1427 VSE  2014/11/09  9-4
          BVSC Tipo-HeavyT - Bánki VSE  2014/12/07  22-5
          MAFC-BME - HETE  2014/12/07  6-6
          Bánki SundayBoys - Faterpóló VSE  2014/12/14  13-10
          Bánki VSE - MAFC-BME  2014/12/14  3-15
          MAFC-BME - Oázis SC  2015/02/22  4-10
          Faterpóló VSE - Bánki VSE  2015/03/08  16-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Sportliget SE  2015/03/07  30-3
          Uj-Hullám SE - UVSE  2015/03/07  4-15
          Sportliget SE - KSI SE  2015/03/07  1-38
          Uj-Hullám SE - Oázis SC  2015/03/07  8-12
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2015/05/23  5-0
          Sportliget SE - Uj-Hullám SE  2015/05/23  5-18
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2015/05/23  15-10
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2015/05/23  4-14
          Sportliget SE - FTC Utánpótlás  2015/05/23  6-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2015/05/16  25-4
          BVSC-Póló - Vasas Sport Club  2015/05/16  18-8
          Új-Hullám SE - Sportliget SE  2015/05/16  11-3
          JSMA - OSC Ifi   2015/05/16  4-23
          Vasas Sport Club - Váci Vízilabda S  2015/06/13  20-3
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2015/06/13  17-1
          Váci Vízilabda S - KSI SE  2015/06/13  1-24
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gyermek - Honvéd Utánpótlá  2014/09/13  0-27
          Vidám Vízilovak - BVSC-Póló  2014/09/13  6-15
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2014/09/20  17-5
          Százhalombatta - OSC VSE  2014/09/20  24-4
          Új-Hullám SE - Kópé Utánpótlás   2014/09/20  1-18
          Komplex Póló SE - Cívis Póló VSE  2014/09/20  2-20
          Honvéd Utánpótlá - OSC VSE  2014/12/06  27-2
          Új-Hullám SE - Komplex Póló SE  2014/12/06  17-10
          Cívis Póló VSE - Honvéd Utánpótlá  2014/12/06  15-9
          OSC VSE - UVSE II.  2015/02/21  5-10
          Kópé Utánpótlás - Új-Hullám SE  2015/02/21  8-7
          Sportliget Sport - OSC VSE  2015/02/21  5-14
          UVSE II. - Komplex Póló SE  2015/02/21  19-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/09/27  27-0
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/09/27  8-16
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/09/27  1-38
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/02/14  23-3
          UVSE - Kaposvár Vízilab  2015/02/14  16-4
          Vidám Vízilovak - Váci Vízilabda S  2015/02/14  8-9
          Kaposvár Vízilab - BVSC-Póló  2015/02/14  5-15
          B. Sport - Balaton VK  2015/02/28  19-8
          Angyalföldi Spor - Kaposvár Vízilab  2015/02/28  11-7
          Budafóka XXII. k - B. Sport  2015/02/28  10-17
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hegyvidék SE - Bókay - KSI  2014/10/03  24-5
          Kópé ÚVSE - Újszilvás KSE  2014/11/15  8-14
          BVSC-Póló - Újszilvás KSE  2014/11/15  16-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/11/15  0-16
          KESI I. - OSC VSE  2014/11/23  13-4
          Diadal SE - Fehérvár Póló Sp  2014/11/23  10-5
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/11/23  4-9
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/11/23  4-15
          Százhalombatta - Kaposvár VK II.  2015/04/25  11-6
          FTC UtánpótlásII - Bókay - KSI  2015/04/25  5-3
          Honvéd Utánp.II. - Fehérvár Póló Sp  2015/04/25  7-8
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - A-Híd OSC   2015/05/17  22-2
          Cívis Póló Vízilabda - Szolnok  2015/05/24  14-12
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - A-Híd OSC   2015/05/17  14-6
          Cívis Póló Vízilabda - Szolnok  2015/05/24  9-10
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/05/31  2-11
          Szentesi Vízilabda K - BVSC- Zugló  2015/05/31  13-15
          F2000 válogatott - KSI SE  2015/05/31  6-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - ASI DSE  2014/10/25  19-4
          ASI DSE - KESI  2015/02/04  6-10
          UVSE - ASI DSE  2015/03/14  16-4
          ASI DSE - UVSE  2015/04/03  2-11
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - BVSC- Zugló  2014/11/08  6-12
          DSC-SI - Bánki VSE  2014/11/08  4-5
          HVSC - ASI DSE  2014/11/08  14-11
          BVSC- Zugló - Bánki VSE  2014/11/08  7-3
          ASI DSE - DSC-SI  2014/11/08  10-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - DFVE  2014/10/19  3-32
          UVSE - KESI  2014/11/23  19-4
          UVSE II. - ASI DSE  2014/11/23  7-11
          H POLO - ZF-Eger  2015/01/11  14-6
          H POLO - KESI  2015/04/26  15-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - DFVE  2014/10/19  7-21
          Fehérvár Póló Sp - Szentes  2014/11/16  2-34
          UVSE - KESI  2014/11/23  16-5
          H POLO - ZF-Eger  2015/01/11  18-6
          BVSC-PÓLÓ - HVSC  2015/03/29  21-3
          H POLO - KESI  2015/04/26  15-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Cegléd  2014/10/04  10-10
          SZNVE - Angyalföldi Spor  2014/10/25  22-7
          Angyalföldi Spor - DFVE  2014/11/08  1-17
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/12/10  20-2
          Fehérvár Póló Sp - HVSC  2014/12/20  23-5
          Győri Vízisport - SZNVE  2015/02/07  19-18
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/02/14  13-9
          Vidám VVSE - HVSC  2015/02/21  6-7
          KESI - SZNVE  2015/02/26  21-10
          ZF-Eger - Fehérvár Póló Sp  2015/02/28  26-7
          Győri Vízisport - Cegléd  2015/03/07  16-13
          Fehérvár Póló Sp - BVSC-PÓLÓ  2015/04/04  7-15
          H POLO - Fehérvár Póló Sp  2015/05/02  30-7
          Tatabányai Vízmű - H POLO  2015/05/09  5-7
  2013/2014
     Ellenőr 153
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - DEAC  2013/09/21  15-7
          Eszterházy Károl - Érd-MAFC  2013/09/28  12-9
          UVSE - DEAC  2013/10/05  26-1
          Eszterházy Károl - Tatabányai Vízmű  2013/10/12  12-8
          Neptun VSC - Szegedi Vizipóló  2013/10/12  12-12
          PVSK-PSN - Eszterházy Károl  2013/10/19  11-11
          PVSK-PSN - Honvéd Utánpótlá  2013/10/26  8-10
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2014/03/22  15-9
          KVSE - Szolnok  2014/03/29  13-9
          Tatabányai Vízmű - Eszterházy Károl  2014/04/05  10-7
          BVSC- Zugló - MVLC  2014/04/26  7-8
          Érd-MAFC - KESI  2014/04/26  11-10
          Eszterházy Károl - Honvéd Utánpótlá  2014/05/03  10-8
          Ceglédi Vasutas - Eszterházy Károl  2014/05/10  10-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - MVSI  2013/09/28  9-6
          Váci Vízilabda S - Lamantinok  2013/09/28  7-17
          GyAVC - KEAC  2013/09/28  4-18
          MVSI - Lamantinok  2013/09/28  9-9
          KEAC - Váci Vízilabda S  2013/09/28  17-8
          EVSC - GyAVC  2013/09/28  20-8
          KEAC - MVSI  2013/11/30  6-6
          Lamantinok - EVSC  2013/11/30  6-8
          Váci Vízilabda S - GyAVC  2013/11/30  11-9
          EVSC - KEAC  2013/11/30  4-2
          GyAVC - Lamantinok  2013/11/30  2-18
          MVSI - Váci Vízilabda S  2013/11/30  13-6
          SZUVTE BT - Fehérvár Póló Sp  2014/05/17  8-7
          KSI SE - KEAC  2014/05/17  7-12
          KEAC - Fehérvár Póló Sp  2014/05/17  12-3
          SZUVTE BT - KSI SE  2014/05/17  11-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - BVSC- Zugló  2013/10/27  11-9
          UVSE - KSI SE  2013/11/10  11-10
          Tatabányai Vízmű - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/11/17  14-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Aligátor Vízilab  2013/12/01  10-21
          Aligátor Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/12/08  19-12
          KSI SE - RACIONET HONVÉD  2014/03/16  18-3
          MTK 1888 Vízilab - Tatabányai Vízmű  2014/03/23  7-8
          ZF-Eger - UVSE  2014/05/18  9-7
          Szentes - KSI SE  2014/05/25  0-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - MTK 1888 Vízilab  2013/10/20  9-15
          PSN Zrt. - BVSC- Zugló  2013/10/27  8-7
          UVSE - KSI SE  2013/11/10  17-8
          Aligátor Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/12/08  12-8
          KVSE - UVSE II.  2014/03/02  5-21
          KSI SE - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/16  13-7
          MTK 1888 Vízilab - Tatabányai Vízmű  2014/03/23  8-17
          Szentes - KSI SE  2014/05/25  8-8
          KESI - KVSE  2014/06/07  8-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - MTK 1888 Vízilab  2013/10/20  12-21
          PSN Zrt. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/10/27  3-28
          UVSE - KSI SE  2013/11/10  5-10
          UVSE II. - Váci VSE  2013/11/10  34-3
          Tatabányai Vízmű - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/11/17  22-4
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Aligátor Vízilab  2013/12/01  6-28
          Aligátor Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/12/08  27-5
          KVSE - UVSE II.  2014/03/02  7-10
          MTK 1888 Vízilab - Tatabányai Vízmű  2014/03/23  13-11
          SZVSE - Váci VSE  2014/05/11  24-14
          ZF-Eger - UVSE  2014/05/18  9-8
          Szentes - Kaposvári Vízila  2014/05/25  11-6
          KESI - Tatabányai Vízmű  2014/06/07  12-5
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2014/06/07  9-9
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2014/06/07  13-10
          KESI - MTK 1888 Vízilab  2014/06/07  13-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - 1427Vízilabda SE  2013/10/06  19-11
          Semmelweis VKS - Bánki VSE  2013/10/13  14-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2013/10/27  14-4
          1427Vízilabda SE - MTK 1888  2013/11/17  8-10
          Sunday Boys - MTK 1888  2013/12/15  6-12
          Sunday Boys - Oázis SC  2014/03/02  5-17
          1427Vízilabda SE - HETE  2014/03/16  6-7
          Sunday Boys - Sportliget SE  2014/03/16  6-12
          Bánki VSE - 1427Vízilabda SE  2014/03/23  11-12
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2014/04/20  8-12
          MAFC - Schönherz - OSC felnőtt  2014/04/26  6-8
          Sunday Boys - Bókay  2014/04/27  11-12
          Semmelweis VKS - Vecsés  2014/05/04  6-9
          Bánki VSE - Budaörsi ÚVVSE  2014/05/11  16-18
          Bánki VSE - Octopus SE  2014/05/18  17-23
          Bánki VSE - Bókay  2014/06/01  15-12
          Hegyvidék-YBL - Vecsés  2014/06/08  8-10
          Sunday Boys - HETE  2014/06/11  10-9
          1427Vízilabda SE - Oázis SC  2014/06/15  7-13
          Bánki VSE - Sunday Boys  2014/06/15  8-7
          Bókay - ELTE Vízilabda D  2014/06/20  11-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Új-Hullám SE  2013/11/16  4-13
          Sportliget SE - Oázis SC  2013/11/16  11-8
          MOM Sport Ybl - Bánki Vízisport   2013/11/16  19-1
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2013/11/16  23-5
          Sportliget SE - Váci Vízilabda S  2014/04/12  11-18
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2014/04/12  6-12
          Váci Vízilabda S - Új-Hullám SE  2014/04/12  7-11
          Sportliget SE - Oázis SC  2014/04/12  16-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - FTC Utánpótlás  2013/10/19  8-12
          OSC Serdülő - Honvéd UVKSE  2013/10/19  5-11
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2013/10/19  9-3
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Polo SC  2013/11/09  14-3
          UVSE I. - Ceglédi Vasutas   2013/11/09  15-7
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2013/11/09  6-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/04/26  6-5
          Honv-up. Gödöllő - Kópé ÚVSE  2014/05/17  11-10
          KSI SE - Domino Avus  2014/05/17  14-9
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2014/05/17  13-13
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Angyalföldi Spor  2013/09/21  6-16
          BVSC-Póló Zugló - Honvéd-Up Csepel  2013/09/21  26-1
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2013/09/21  1-20
          Göd - Domino Avus  2013/10/05  3-8
          Kaposvár Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/10/05  3-12
          Oázis SC - Kópé ÚVSE  2013/10/05  2-15
          BVSC-Póló Zugló - UVSE  2014/03/22  10-9
          Domino Avus - KSI SE  2014/03/22  8-15
          Honvéd UVKSE - FTC Utánpótlás  2014/03/22  7-7
          Ceglédi Vasutas - Diadal SE  2014/05/10  4-5
          Oázis SC - Vecsés  2014/05/10  13-13
          Diadal SE - UVSE II.  2014/05/10  2-3
          Vecsés - Kaposvár Vízilab  2014/05/10  6-15
          Honvéd UVKSE - Oázis SC  2014/05/10  3-13
          Kaposvár Vízilab - Dunaújvárosi Fői  2014/05/10  9-4
          UVSE II. - Honvéd UVKSE  2014/05/10  12-4
          Dunaújvárosi Fői - Ceglédi Vasutas   2014/05/10  7-6
          Százhalombatta - Kanizsa Vízilabd  2014/06/01  13-11
          Angyalföldi Spor - Kópé ÚVSE  2014/06/01  6-11
          Hírös Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/06/01  8-7
          Göd - Vasas Sport Club  2014/06/01  5-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI D - BVSC- Zugló  2013/11/23  7-19
          BVSC- Zugló - SZNVE  2014/04/26  10-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - DSC-SI  2013/11/03  7-11
          Kaposvári Vízila - HVSC  2013/11/03  14-4
          DSC-SI - ASI DSE  2013/11/03  10-8
          Bánki VSE - Kaposvári Vízila  2013/11/03  9-21
          HVSC - ASI DSE  2013/11/03  3-7
          ASI DSE - DSC-SI  2013/12/21  3-2
          Kaposvári Vízila - Bánki VSE  2013/12/21  10-10
          ASI DSE - HVSC  2013/12/21  8-11
          Bánki VSE - DSC-SI  2013/12/21  9-3
          HVSC - Kaposvári Vízila  2013/12/21  7-19
          ASI DSE - Bánki VSE  2014/05/31  6-9
          DSC-SI - HVSC  2014/05/31  6-4
          ASI DSE - Kaposvári Vízila  2014/05/31  5-11
          HVSC - Bánki VSE  2014/05/31  2-17
          Kaposvári Vízila - DSC-SI  2014/05/31  14-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - POLO SC  2013/10/06  14-3
          ZF-Eger - ASI DSE  2013/11/24  19-4
          SZNVE - Szentes  2014/06/05  4-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - POLO SC  2013/10/06  13-9
          Angyalföldi SI D - SZVSE  2013/11/01  1-17
          ZF-Eger - Angyalföldi SI D  2013/11/24  19-3
          SZVSE - Angyalföldi SI D  2014/05/11  17-2
          SZNVE - Szentes  2014/06/05  3-31
          KESI - ZF-Eger  2014/06/07  4-9
          Angyalföldi SI D - KESI  2014/06/15  2-16
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2013/11/17  5-17
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2014/04/22  11-5
  2012/2013
     Ellenőr 133
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN - PVSK - KESI  2012/09/29  7-11
          Ceglédi Vasutas - KESI  2012/10/13  8-9
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2012/10/27  6-7
          ASI DSE - HVSC  2012/11/03  10-4
           MVSI - Tatabányai Vízmű  2012/11/10  19-10
          Neptun Vízilabda - Szolnok D-K  2012/11/17  11-10
          Bánki VSE - KESI  2012/12/01  3-18
          HPVK-ESMTK - Ceglédi Vasutas   2013/03/18  14-4
          BVSC- Zugló - Hegyvidék-YBL  2013/04/06  7-8
          Neptun Vízilabda - Csabai Csirkefog  2013/04/06  17-7
           MVSI - KESI  2013/04/20  13-13
          HVSC - Bánki VSE  2013/04/27  17-9
          BVSC- Zugló - Kanizsa Vízilabd  2013/05/05  14-13
          SZVPS - DEAC  2013/05/25  14-4
          DEAC - MVSI  2013/06/06  11-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK-ESMTK - UVSE  2013/03/09  3-15
          FISE - KEAC  2013/03/09  15-4
          OSC - FPSE  2013/03/09  14-7
          FISE - HPVK-ESMTK  2013/03/09  14-6
          FPSE - UVSE  2013/03/09  8-14
          KEAC - OSC  2013/03/09  8-15
          Ceglédi Vasutas - Gyöngyösi Alligá  2013/03/23  6-9
          Egri Vízmű SC - Váci Vízilabda S  2013/03/23  18-8
          DVSE - Ceglédi Vasutas   2013/03/23  14-3
          Váci Vízilabda S - Gyöngyösi Alligá  2013/03/23  10-3
          DVSE - Egri Vízmű SC  2013/03/23  11-7
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2013/05/25  8-6
          SZTE EHÖK Sport - UVSE  2013/05/25  10-15
          DVSE - SZUVTE BT  2013/05/25  10-5
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2013/05/25  9-10
          SZUVTE BT - SZTE EHÖK Sport   2013/05/25  12-7
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - Szentesi Vízilab  2012/11/25  11-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2012/09/16  6-19
          Csongrád - DVSE  2012/10/14  7-15
          Aligátor Vízilab - FPSE  2012/10/28  14-9
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád  2012/11/11  12-6
          Aligátor Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/03/03  15-4
          OSC - DVSE  2013/04/14  9-10
          EKF-MVSI - Csongrád  2013/04/20  9-18
          KESI - UVSE II.  2013/04/28  9-18
          SZVPS - EKF-MVSI  2013/04/30  23-1
          OSC - Tatabányai Vízmű  2013/05/12  13-15
          Aligátor Vízilab - MTK 1888 Vízilab  2013/05/12  16-9
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/05/12  17-5
          OSC - Aligátor Vízilab  2013/05/12  14-8
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2013/05/19  15-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2012/09/16  13-17
          DVSE - Csabai Csirkefog  2012/09/30  19-6
          Csongrád - DVSE  2012/10/14  5-16
          Aligátor Vízilab - FPSE  2012/10/28  12-6
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád  2012/11/11  17-7
          Aligátor Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/03/03  14-12
          Aligátor Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/03/24  15-7
          Orvosegyetem Spo - DVSE  2013/04/14  3-9
          EKF-MVSI - Csongrád  2013/04/20  2-9
          KESI - UVSE II.  2013/04/28  11-22
          SZVPS - EKF-MVSI  2013/04/30  23-1
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2013/05/19  11-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2012/09/16  4-33
          DVSE - Csabai Csirkefog  2012/09/30  18-9
          Csongrád - DVSE  2012/10/14  5-14
          Aligátor Vízilab - FPSE  2012/10/28  19-5
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád  2012/11/11  16-8
          Kanizsa Vízilabd - Ceglédi Vasutas   2013/03/17  5-8
          Tatabányai Vízmű - Kanizsa Vízilabd  2013/03/24  15-3
          Aligátor Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/03/24  21-9
          Orvosegyetem Spo - DVSE  2013/04/14  6-13
          EKF-MVSI - Csongrád  2013/04/20  12-10
          KESI - UVSE II.  2013/04/28  3-9
          SZVPS - EKF-MVSI  2013/04/30  16-7
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2013/05/19  8-14
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Fehérvár Póló Sp  2012/11/17  16-1
          Szentesi Vízilab - Kaposvári Vízila  2012/11/17  19-5
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2012/11/17  12-7
          UVSE I. - Szentesi Vízilab  2012/11/17  20-5
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Bp.Izzó  2012/10/28  7-14
          BVSC - HETE  2012/11/11  11-12
          Octopus BVSE - Semmelweis VKS  2012/11/11  10-10
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC  2012/11/18  6-7
          Bánki VE - VAS-ASI  2012/11/18  9-25
          Faterpóló VSE - MAFC Schönherz  2012/12/16  11-29
          VAS-ASI - Bp. Izzó  2013/03/09  12-3
          ELTE - Raiffeisen Vízil  2013/03/17  8-5
          Oázis SC - MTK  2013/04/14  10-15
          Semmelweis VKS - Octopus BVSE  2013/05/12  19-14
          Bánki VE - BVSC  2013/05/12  16-14
          Octopus BVSE - Faterpóló VSE  2013/06/02  
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KSI SE  2013/04/06  12-7
          Százhalombattai - Oradea  2013/04/06  5-13
          BVSC-Póló - Komárno  2013/04/06  15-6
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           Százhalombattai - Danubius POLO  2013/04/13  13-5
          Budafóka SE - DVSE  2013/04/13  8-16
           Százhalombattai - Pannon DSE  2013/04/13  16-3
          Danubius POLO - Oázis SC  2013/04/13  4-12
          TVSE - DVSE  2013/04/13  4-8
          Kaposvár - Budafóka SE  2013/04/13  12-10
          Kópé UVSE - TVSE  2013/04/13  5-6
          Kaposvár - Oázis SC  2013/04/13  16-10
          TVSE - Kaposvár  2013/05/11  17-12
           Százhalombattai - Kópé UVSE  2013/05/11  8-3
          Danubius POLO - Pannon DSE  2013/05/11  19-6
          Oázis SC - Kópé UVSE  2013/05/11  6-16
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oradea I. - KSI SE  2013/03/16  12-11
          Oradea II. - OSC  2013/03/16  7-4
          BVSC-Póló-Zugló - MOM Sport-YBL  2013/03/16  8-3
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - OSC  2013/05/31  10-5
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2013/02/23  4-9
          UVSE - KESI  2013/02/23  12-7
          Vodafone Pólósul - HPVK - ESMTK  2013/02/23  19-1
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - DVSE  2012/12/15  10-11
          Bánki VSE - ASI DSE  2012/12/15  6-12
          SláviaBratislava - Váci Vízilabda S  2012/12/15  14-14
          ASI DSE - DVSE  2012/12/15  14-1
          SláviaBratislava - Bánki VSE  2012/12/15  10-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HPVKSE  2013/01/20  22-11
          H. POLO - Szentesi Vízilab  2013/02/02  7-11
          UVSE - HPVKSE  2013/02/02  20-8
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/03/23  5-19
          HPVKSE - UVSE  2013/04/14  3-12
          HPVKSE - ASI DSE  2013/06/01  14-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - HPVK SE  2012/10/21  16-6
          Szentesi Vízilab - DFVE  2012/10/21  7-14
          UVSE - DFVE  2012/11/04  10-10
          H. POLO - ZF-Eger  2012/11/04  7-3
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2012/12/02  4-25
          DFVE - KESI  2013/01/27  24-1
          H. POLO - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/11  10-8
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Dunaújváros Váro  2012/10/21  23-3
          UVSE - Dunaújváros Váro  2012/11/04  30-7
          H. POLO - ZF-Eger  2012/11/04  11-17
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2012/12/02  8-22
          Dunaújváros Váro - KESI  2013/01/27  18-14
          H. POLO - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/11  16-10
  2011/2012
     Ellenőr 74
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - KSI SE  2011/10/01  6-13
          Újpest Vízilabda - Kanizsa VSE  2011/10/01  10-9
          Kecskeméti SI - Szegedi VP suli  2011/10/08  8-9
          Kanizsa VSE - KSI SE  2011/10/29  7-20
          Bánki VE - Kanizsa VSE  2011/11/26  4-13
          Kanizsa VSE - Újpest Vízilabda  2011/12/03  10-11
          Tatabányai Vízmű - Újpest Vízilabda  2012/03/10  11-16
          Kecskeméti SI - ASI DSE  2012/03/24  11-7
          Szolnok F-KÖZGÉP - MAFC  2012/03/31  9-13
          FTC Hűs- Húsház - EKF SC  2012/04/14  9-10
          Hegyvidék-YBL WP - Szegedi VP suli  2012/04/21  12-6
          FTC Hűs- Húsház - Bánki VE  2012/04/28  17-6
          ASI DSE - Tatabányai Vízmű  2012/05/05  9-11
          Szegedi VP suli - BVSC- Zugló  2012/05/19  13-19
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Szegedi VP suli  2012/06/02  10-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - Szolnok II  2012/05/19  8-7
          Sugovica Vízilab - Kiskunfélegyházi  2012/05/19  9-7
          Szentesi Öregfiú - SZTE EHÖK Sport   2012/05/19  10-11
          Kiskunfélegyházi - Szolnok II  2012/05/19  4-20
          SZTE EHÖK Sport - SZUVTE BT  2012/05/19  4-9
          Sugovica Vízilab - Szentesi Öregfiú  2012/05/19  10-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport NZ - DVSE  2011/09/24  10-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/06  6-12
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2011/11/13  12-7
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2011/11/27  10-8
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/02/25  14-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport NZ - DVSE  2011/09/24  7-9
          Csongrád VVSE - MTK Szentendre  2011/10/16  13-5
          Kaposvári VK - KVPK  2011/11/02  9-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/06  10-8
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2011/11/13  7-9
          Kölyök Póló Suli - Pécsi Sport NZ  2011/11/20  5-20
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2011/11/27  7-8
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/02/25  11-7
          Kölyök Póló Suli - FPSE  2012/03/04  15-3
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2012/03/18  10-9
           - Kaposvári VK  2012/03/18  9-10
          HVSC - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/04/01  8-16
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2012/04/22  5-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport NZ - DVSE  2011/09/24  13-5
          Csongrád VVSE - MTK Szentendre  2011/10/16  11-18
          Kaposvári VK - KVPK  2011/11/02  23-5
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/06  4-3
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2011/11/13  8-14
          Kölyök Póló Suli - Pécsi Sport NZ  2011/11/20  9-13
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2011/11/27  7-12
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/02/25  12-7
          Kölyök Póló Suli - FPSE  2012/03/04  16-8
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2012/03/18  14-12
          KVPK - Kaposvári VK  2012/03/18  2-30
          HVSC - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/04/01  12-7
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2012/04/22  15-11
          Tatabányai Vízmű - Csongrád VVSE  2012/05/26  19-13
          Szolnok D-KÖZGÉP - FPSE  2012/05/26  11-15
          FPSE - Csongrád VVSE  2012/05/26  11-13
          Szolnok D-KÖZGÉP - Tatabányai Vízmű  2012/05/26  10-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - MM - HonvédPOLO  2011/11/05  22-14
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport - DVSE  2011/10/15  17-5
          HonvédPOLO - SZTE EHÖK Sport   2011/10/15  5-8
          Bánki Vízisport - HonvédPOLO  2011/10/15  8-5
          DVSE - SZTE EHÖK Sport   2011/10/15  3-28
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HonvédPOLO  2011/10/23  6-14
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2012/02/12  2-19
          HonvédPOLO - DFVE  2012/04/08  13-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/29  13-6
          ZF-Eger - DFVE  2012/05/23  11-18
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HonvédPOLO  2011/10/23  7-13
          ASI DSE - Szentesi VK  2011/11/20  3-17
          HPVKSE - ASI DSE  2011/11/20  14-8
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2012/02/12  6-14
          HonvédPOLO - Dunaújváros VSI  2012/04/08  15-12
          ASI DSE - HPVKSE  2012/04/08  5-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/29  9-3
          ZF-Eger - Dunaújváros VSI  2012/05/23  17-16
  2010/2011
     Ellenőr 80
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - AVSE  2010/09/25  5-6
          Kaposvári Vízila - Tipo VSC  2010/10/09  15-15
          Békéscsaba - HEGYVIDÉK-YBL  2010/10/30  7-20
          Egri Vízmű Sport - HVSC  2010/11/13  8-9
          Tipo VSC - Kaposvári Vízila  2010/11/20  10-16
          Egri Vízmű Sport - AVSE  2010/11/27  8-12
          EKF-EGERFOOD-IMO - Ceglédi Vasutas   2010/11/27  9-11
          Ceglédi Vasutas - Bánki Vízisport   2010/12/04  14-7
          Kanizsa Vízilabd - Egri Vízmű Sport  2011/03/26  17-9
          Ceglédi Vasutas - HVSE  2011/04/02  12-8
          Kanizsa Vízilabd - MAFC  2011/04/09  14-11
          Egri Vízmű Sport - Bánki Vízisport   2011/04/30  10-11
          Ceglédi Vasutas - KSI SE  2011/05/14  10-13
          Tipo VSC - HVSC  2011/05/21  13-6
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Rozmár - Szegedi Vízilabd  2010/10/16  6-7
          Csongrád - Szentesi Öregfiú  2010/10/16  13-8
          KESI - Szolnoki Rozmár  2010/10/16  7-8
          Szegedi Vízilabd - Csongrád  2010/10/16  10-7
          Szentesi Öregfiú - KESI  2010/10/16  18-11
          Szolnok 2 - FPSE  2010/12/04  6-3
          MAFC SCH - Octopus BVSE  2010/12/04  23-8
          Octopus BVSE - Szolnok 2  2010/12/04  6-12
          FPSE - Vasas  2010/12/04  7-15
          KEAC - MAFC SCH  2010/12/04  4-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2010/10/04  8-10
          Szentesi Vízilab - Restart-CV  2010/10/31  10-6
          Szolnok - FTC Vízilabda Ut  2010/12/05  6-14
          Szolnok - ZF-Eger  2010/12/19  6-22
          FPSE - OSC UP  2011/02/27  9-16
          OSC UP - Kaposvári Vízila  2011/03/13  14-9
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2011/04/17  8-8
          SZVPS - BVSC- Zugló  2011/04/24  10-15
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2010/10/04  9-4
          Honvéd - ZF-Eger  2010/10/10  10-14
          Szentesi Vízilab - Restart-CV  2010/10/31  12-8
          SZOLNOK - Szentesi Vízilab  2010/12/19  5-8
          FPSE - OSC UP  2011/02/27  10-17
          OSC UP - Kaposvári Vízila  2011/03/13  14-8
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2011/04/17  13-7
          SZVPS - BVSC- Zugló  2011/04/24  6-19
          Kópé Úszó-Vízila - Kaposvári Vízila  2011/05/12  10-13
          Honvéd - UVSE II.  2011/05/22  9-4
          UVSE II. - BFSE  2011/06/05  16-11
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász VCS - PVSK  2010/10/03  2-17
          Honvéd - ZF-Eger  2010/10/10  6-11
          FPSE - OSC UP  2011/02/27  6-8
          OSC UP - Kaposvári Vízila  2011/03/13  4-11
          Vadász VCS - Tatabányai Vízmű  2011/04/21  10-5
          FTC Vízilabda Ut - FPSE  2011/04/21  18-1
          SZVPS - BVSC- Zugló  2011/04/24  7-8
          Tatabányai Vízmű - OSC UP  2011/04/27  11-9
          FTC Vízilabda Ut - Kópé Úszó-Vízila  2011/05/08  12-6
          Kópé Úszó-Vízila - Kaposvári Vízila  2011/05/12  11-10
          Honvéd - UVSE II.  2011/05/22  7-9
          UVSE II. - BFSE  2011/06/05  18-1
       2011. évi Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC- Zugló  2011/02/20  8-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/02/20  10-13
          ZF-Eger - SZVPS  2011/02/20  11-10
       2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas II. - BFSE  2011/02/12  17-12
          Vasas - Budapesti Honvéd  2011/02/12  21-9
       Halassy Olivér Gyermek kupa 1999
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2011/06/04  10-1
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KNV SE-KESI - ZF-Eger  2010/10/23  10-31
          KNV SE-KESI - Szentesi V  2010/11/06  11-22
          Szentesi V - Honvéd ELTE POLO  2010/11/11  19-1
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - ZF-Eger  2010/10/10  8-15
          Szentesi Vízilab - Szeged  2010/10/10  11-3
          ZF-Eger - Szeged  2010/10/10  17-8
          Szentesi Vízilab - Honv POLO  2010/10/10  8-6
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2010/10/31  13-10
          Honv POLO - Szeged  2010/10/31  15-11
          ZF-Eger - Honv POLO  2010/10/31  12-11
          Szeged - Szentesi Vízilab  2010/10/31  7-19
          DVSI - Szentesi Vízilab  2011/05/07  13-9
          ZF-Eger - UVSE-Salamander  2011/05/07  13-5
          Szentesi Vízilab - UVSE-Salamander  2011/05/07  8-4
          DVSI - ZF-Eger  2011/05/07  9-11
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Salamander - Szeged  2010/11/21  5-11
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2010/11/21  21-5
          UVSE-Salamander - Szentesi Vízilab  2010/11/21  8-13
          ZF-Eger - Szeged  2010/11/21  6-22
  2009/2010
     Ellenőr 72
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bertók Szentes - Neptun VSC  2009/10/03  7-15
          CVSE - KSI SE  2009/10/07  9-7
          KSI SE - Angyalföldi Spor  2009/10/10  5-11
          EKF SC - MAFC  2009/10/17  13-10
          Bánki VSE - Angyalföldi Spor  2009/11/07  3-23
          YBL WPC - Kaposvár  2009/11/07  12-8
          EKF SC - Egri Vízmű Sport  2009/11/28  11-8
          Tipo VSC - Tatabányai Vízmű  2009/11/29  9-10
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2010/04/10  14-6
          KVSE - KSI SE  2010/04/17  12-9
          Neptun VSC - YBL WPC  2010/05/01  9-6
          SZVPS - YBL WPC  2010/05/16  4-8
          KVSE - SZVPS  2010/05/22  11-7
          Kaposvár - Bánki VSE  2010/05/29  10-8
       2010. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - KSI SE  2010/03/06  11-12
          UVSE I. - Vasas  2010/03/06  1-9
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - HONVÉD  2009/10/20  8-12
          Szentesi VK - Hírös VSE  2009/12/13  13-5
          HONVÉD - UVSE I.  2010/04/18  6-5
          FTC - UVSE I.  2010/06/05  8-13
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - FPSE  2009/09/13  18-10
          FPSE - KSI SE  2009/09/20  3-37
          UVSE II. - HONVÉD  2009/10/23  16-10
          BVSC- Zugló - Debreceni VSE  2009/11/22  18-6
          Szentesi VK - Hírös VSE  2009/12/13  19-2
          CVSE - ZF-Eger  2010/03/28  6-4
          HONVÉD - UVSE I.  2010/04/18  9-7
          Hírös VSE - Hódmezővásárhely  2010/05/02  4-17
          FPSE - Szolnok  2010/05/09  12-4
          PVSK - Hírös VSE  2010/05/30  21-6
          FTC - UVSE I.  2010/06/05  11-5
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - FPSE  2009/09/13  14-6
          FPSE - KSI SE  2009/09/20  1-45
          UVSE II. - HONVÉD  2009/10/23  4-13
          FTC - Csongrád  2009/11/08  8-9
          BVSC- Zugló - Debreceni VSE  2009/11/22  13-4
          Szentes - KESI  2009/12/13  5-4
          Csongrád - BVSC- Zugló  2009/12/13  9-8
          CVSE - FPSE  2010/03/28  12-6
          Csirkefogók VK - FTC  2010/04/04  2-12
          FTC - Csirkefogók VK  2010/04/04  11-8
          HONVÉD - UVSE I.  2010/04/18  6-14
          FPSE - OSC  2010/05/09  7-5
          PVSK - CVSE  2010/05/30  4-2
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2009/11/14  2-15
          Kanizsa Vízilabd - Fehérvár PSE  2009/11/14  9-6
          Soproni Vízilabd - Pápa SE-Termál  2009/11/14  2-13
          Szegedi VTK - Szolnok II  2009/11/21  14-6
          Szentesi SzÖrF - Hódmezővásárhely  2009/11/21  9-8
          Szegedi UVTE - Szolnok II  2009/11/21  9-6
          Szentesi SzÖrF - Szegedi VTK  2009/11/21  11-10
          OCTOPUS- Bcsaba - Szegedi UVTE  2009/11/21  3-20
          Fehérvár PSE - Szegedi UVTE  2010/06/12  10-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Univ-Szeged  2009/10/17  14-6
          ZF-Eger - BVSC-Zugló Diap.  2009/11/28  8-9
          Univ-Szeged - UVSE  2009/12/05  5-8
          UVSE - Szentesi VK  2010/03/24  5-10
          Szentesi VK - ZF-Eger  2010/04/03  12-10
          Angyalföldi SI - Héraklész I.   2010/05/01  14-2
          Szentesi VK - DF-DVCSH  2010/05/15  6-14
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI - ZF-Eger  2009/10/03  4-13
          Szentesi VK - UVSE  2009/10/03  11-5
          ZF-Eger - UVSE  2009/10/03  16-6
          ASI - Szentesi VK  2009/10/03  2-12
       NŐI OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Váci VSE  2010/06/13  21-5
          DebrecenSB - Villanó Fókák  2010/06/13  5-18
          KESI - Bánki VSE  2010/06/13  11-11
          Villanó Fókák - Váci VSE  2010/06/13  27-5
          Bánki VSE - DebrecenSB  2010/06/13  16-3
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - ASI  2009/10/25  36-2
          Szentesi - Eger  2009/10/25  25-7
          Szeged - Honv POLO  2009/10/25  7-20
  2008/2009
     Ellenőr 107
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - Bánki VE  2008/10/04  16-7
          KSI SE - ASI-Vasas  2008/10/11  12-20
          Kanizsa VSE - KSI SE  2008/10/18  7-6
          ASI-Vasas - MAFC  2008/10/18  10-9
          KSI SE - Bánki VE  2008/10/25  13-10
          Tatabányai VSE - ASI-Vasas  2008/10/25  7-11
          Tipo VSC - Ceglédi VSE  2008/11/08  8-9
          Kaposvári VK - Tatabányai VSE  2008/11/15  15-8
          ASI-Vasas - Bánki VE  2008/11/15  8-7
          Kanizsa VSE - Kaposvári VK  2008/11/29  9-17
          Egri Vízmű SC - Neptun VSC  2009/04/11  12-18
          Neptun VSC - ASI-Vasas  2009/05/06  3-9
          Kanizsa VSE - Tipo VSC  2009/05/09  6-8
          MAFC - Tipo VSC  2009/05/23  13-10
          Bánki VE - Hírös VSE  2009/06/13  17-8
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - KinderSp-PVSK  2008/09/21  15-10
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  3-13
          Hírös VSE - Vasas  2008/10/26  2-15
          BVSC - Szolnok  2008/11/02  10-8
          Szentesi VK - Debreceni VSE  2008/11/16  16-3
          Vasas - Szentesi VK  2008/11/22  18-8
          Szolnok - BVSC  2009/04/05  6-8
          Szentesi VK - Szolnok  2009/05/10  14-11
          OSC - Debreceni VSE  2009/05/17  26-3
          KSI SE - Szolnok  2009/05/24  8-7
          FTC - ZF-Eger  2009/05/31  4-9
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - KinderSp-PVSK  2008/09/21  8-17
          Debreceni VSE - UTE - II.  2008/09/28  0-15
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  4-14
          Fehérvár PSE - KinderSp-PVSK  2008/10/19  1-22
          Hírös VSE - Vasas  2008/10/26  9-15
          BVSC - Szolnok  2008/11/02  10-11
          Szentesi VK - Ceglédi VSE  2008/11/09  7-7
          Szentesi VK - Debreceni VSE  2008/11/16  20-5
          Vasas - Szentesi VK  2008/11/22  17-11
          Budafóka SE - ZF-Eger  2008/11/30  9-13
          Fehérvár PSE - UTE - I.  2008/12/07  4-18
          UTE - I. - Hódmezővh. VSC  2009/03/22  19-4
          FTC - UTE - II.  2009/03/29  7-4
          Szolnok - BVSC  2009/04/05  8-6
          OSC - Debreceni VSE  2009/05/17  10-3
          Hódmezővh. VSC - Hírös VSE  2009/05/23  11-10
          KSI SE - Szolnok  2009/05/24  11-9
          KinderSp-PVSK - Szentesi VK  2009/05/30  11-14
          FTC - ZF-Eger  2009/05/31  10-3
          Hódmezővh. VSC - Debreceni VSE  2009/06/14  11-2
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - KinderSp-PVSK  2008/09/21  4-24
          Debreceni VSE - UTE - II.  2008/09/28  5-15
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  9-20
          Fehérvár PSE - KinderSp-PVSK  2008/10/19  2-22
          Kecskeméti SI - Vasas  2008/10/26  6-22
          BVSC - Szolnok  2008/11/02  12-6
          Szentesi VK - Ceglédi VSE  2008/11/09  10-8
          Szentesi VK - Debreceni VSE  2008/11/16  17-6
          Vasas - Szentesi VK  2008/11/22  23-8
          Budafóka SE - ZF-Eger  2008/11/30  8-11
          Fehérvár PSE - UTE - I.  2008/12/07  4-42
          UTE - I. - Hódmezővh. VSC  2009/03/22  19-5
          FTC - UTE - II.  2009/03/29  13-6
          Szolnok - BVSC  2009/04/05  1-13
          Szentesi VK - Budafóka SE  2009/05/10  6-10
          Hódmezővh. VSC - Csongrád VSE  2009/05/10  5-13
          OSC - Debreceni VSE  2009/05/17  6-6
          Hódmezővh. VSC - Kecskeméti SI  2009/05/23  9-6
          KSI SE - Budafóka SE  2009/05/24  18-6
          KinderSp-PVSK - Szegedi VPS  2009/05/30  12-9
          FTC - KinderSp-PVSK  2009/05/31  10-4
          ZF-Eger - Kecskeméti SI  2009/06/06  32-7
          UTE - II. - Szolnok  2009/06/07  7-8
          Honvéd - Szentesi VK  2009/06/10  14-7
          Szolnok - Kaposvári VK  2009/06/13  12-17
          Hódmezővh. VSC - Debreceni VSE  2009/06/14  13-4
          Szentesi VK - KinderSp-PVSK  2009/06/14  13-6
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - Szentesi Vízilab  2009/03/01  16-9
          Szentesi Vízilab - Budapesti Honvéd  2009/03/01  3-13
          Budapesti Honvéd - Vasas  2009/03/01  11-13
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Szolnoki Vízilab  2009/03/07  7-13
          Szolnoki Vízilab - Hódmezővásárhely  2009/03/07  7-6
          Hódmezővásárhely - OSC  2009/03/07  12-6
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Váci SE  2008/09/27  9-5
          Dunaújvárosi FVE - Kertészeti EAC  2008/09/27  13-10
          Sportliget SE - Fehércápák  2008/09/27  5-3
          Váci SE - Kertészeti EAC  2008/09/27  13-5
          Fehércápák - Dunaújvárosi FVE  2008/09/27  8-10
          Kertészeti EAC - Fehércápák  2008/10/19  8-6
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szentesi VK  2008/10/11  8-8
          Héraklész - ASI DSE  2009/05/09  8-4
       Női OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - Villanó Fókák  2008/11/01  13-11
          Hódmezővh. VSC - Debreceni H.  2008/11/01  13-7
          Bánki VE - Szeged  2008/11/01  6-12
          Villanó Fókák - Debreceni H.  2008/11/01  20-12
          Szeged - Hódmezővh. VSC  2008/11/01  9-3
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Szentesi VK  2008/11/23  10-13
          Dunaújváros VSI - UTE  2009/03/15  4-13
          ASI-Honvéd - BVSC  2009/03/29  6-12
          UTE - Dunaújváros VSI  2009/06/07  14-10
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Szentesi VK  2008/11/23  20-10
          Dunaújváros VSI - UTE  2009/03/15  8-8
          Honvéd - BVSC  2009/03/29  8-5
          Villanó Fókák - Dunaújváros VSI  2009/05/10  7-16
          UTE - Dunaújváros VSI  2009/06/07  14-9
          Győri VSE - Szeged  2009/06/07  15-20
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - KSI SE  2008/11/16  25-3
          BVSC - Szentesi VK  2008/11/23  12-16
          Dunaújváros VSI - UTE  2009/03/15  16-6
          Honvéd - BVSC   2009/03/29  17-14
          UTE - Dunaújváros VSI  2009/06/07  9-8

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok