Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Zugonics Péter
Születési dátum: 1982-10-01
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Segédtitkár 2
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/16  8-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2019/01/19  17-1
     Titkár 44
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI - AVUS  2018/11/24  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - Kaposvári VK  2018/11/24  11-8
          UVSE Hunguest Hotels - VasasPlaket  2018/11/28  8-11
          KSI - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/28  4-12
          KSI - ZF-Eger  2019/01/12  5-15
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  14-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Soproni VSE  2018/09/30  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  18-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Soproni VSE  2018/09/30  4-19
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  12-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          HETE - 1427 VSE  2018/10/14  6-5
          Sunday Boys - Sportliget  2018/10/28  11-21
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          SE VK - UVSE  2019/02/24  
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - FTC-Telekom  2019/02/02  3-18
          Vasas Serdülő II. - KSI SE  2019/02/02  6-22
          Vízilovak - BVSC-Zugló  2019/02/02  10-13
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/09/29  2-9
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/09/29  12-3
          KESI - Ksi SE II.  2018/09/29  14-3
          KSI SI I. - Vízilovak  2018/09/29  27-3
          UVSE - Oázis SC  2018/09/29  50-0
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/03  7-13
          ASI-Vasas I. - KPSE  2018/11/03  40-0
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/11/03  36-2
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Oxigén  2019/02/16  15-7
          ASI-MSA - KESI II.  2019/02/16  15-0
          UVSE II. - Oázis SC  2019/02/16  2-15
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - RB - Tatabánya  2018/12/08  10-0
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - HUNGERIT SZENTES  2018/10/28  2-14
          HUNGERIT SZENTES - BHSE  2018/10/28  13-5
          BHSE - SZEGED SZTE  2018/10/28  8-16
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  4-10
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  6-8
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  10-9
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  
  2017/2018
     Titkár 33
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/11/11  1-24
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Oázis SC  2017/11/11  1-23
          POLO Sport Club - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/11  3-18
          Cápa VK - Crisul Oradea I.  2017/11/11  5-14
          OSC VSE - YBL WPC  2017/11/25  4-7
          Komplex Póló Suli SE - Vasas Sport Club  2017/11/25  3-21
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/12/09  14-6
          HUVK SE - OSC VSE  2017/12/09  8-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft. - YBL WPC  2017/11/12  5-12
          BVSC Heavy Tools - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/12  6-12
          YBL WPC - Octopus SE  2018/04/08  9-10
          Oázis Nonprofit Kft. - Csepeli VSE  2018/04/29  19-3
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sport és Szabadidő K - OSC VSE II.  2018/05/30  7-7
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - YBL WPC  2017/10/28  15-6
          Polo SC - Oázis SC  2017/10/28  9-13
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2017/10/28  12-8
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/11/25  11-5
          KSI SE - FTC Utánpótlás II.  2017/11/25  19-1
          PSN Zrt. - Kanizsa Vízilabda Sp  2017/11/25  14-7
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás  2018/02/17  4-7
          Kópé UVSE - BVSC  2018/02/17  9-18
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/02/17  10-5
          PSN Zrt. - OSC VSE  2018/02/17  13-9
          UVSE - AVUS  2018/02/17  5-7
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/17  12-3
          ASI-MSA - Százhalombatta  2018/04/14  16-11
          FTC Utánpótlás II. - Kaposvár Vízilabda K  2018/04/14  3-13
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/04/14  2-10
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/04/14  2-10
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/04/14  2-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - Győri VSE  2018/04/14  8-3
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás II.  2018/06/09  11-9
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/06/09  6-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2018/04/14  6-9
  2016/2017
     Titkár 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - Racionet H  2016/11/26  11-9
          YBL WPC - DVSE  2016/12/03  15-8
          Racionet H - ASI DSE  2017/04/01  11-9
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  11-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  13-5
          Váci VSE - Oázis SC  2017/04/02  8-22
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  12-24
          Váci VSE - Oázis SC  2017/04/02  18-21
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cápa VK - Komplex Póló Suli SE  2017/04/01  8-14
          JSMA - Dunaújvárosi Főiskol  2017/04/01  4-4
          Dunakanyar Waterpolo - Bókay - KSI  2017/04/01  14-1
          Sportliget SE - YBL WPC  2017/04/01  10-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2016/12/03  14-5
          Győri VSE - HUVK SE II.  2016/12/03  10-4
          Angyalföldi Sportisk - Tatabányai Vízmű Spo  2016/12/03  11-23

E.ON Férfi OB I

ZF-Eger - FTC-Telekom

2019. febr. 21. 19:00

Női OB I

DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló

2019. márc. 02. 15:00

FINA World League 2018-2019

Hungary - Russia

2019. febr. 19. 17:00

Dunaújváros-UVSE női, 2019.02.16. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-BVSC, Férfibajnoki, 2019.02.16. (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok