Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kiss Dániel
Születési dátum: 2002-01-09
Város: Békéscsaba
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 10
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/09/30  17-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - Neptun VSC  2020/10/03  16-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2020/10/11  7-10
          Sportliget - ASI DSE  2020/10/18  15-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2020/10/11  8-9
          Sportliget - ASI DSE  2020/10/18  6-27
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - SOTE VKS  2020/10/04  6-15
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/04  13-7
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  23-4
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  33-4
     Segédtitkár 4
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - YBL WPC  2020/07/22  6-7
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - YBL WPC  2020/07/22  3-21
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - YBL WPC  2020/07/22  7-20
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - BHSE női OB.I  2020/09/26  27-5
     Titkár 26
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Szolnoki Dózsa  2020/10/24  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/11  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/11  19-18
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/11  12-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft. - Oázis SC 2  2020/10/11  7-16
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/31  
          BVSC-Zugló - Komplex  2020/10/31  
          FTC-Telekom - KPSE  2020/10/31  
          Sportliget - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/31  
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - SZVPS  2020/10/17  15-6
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp06 Penguin  2020/10/17  6-9
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2020/10/17  18-3
          Honvéd - VUA  2020/10/17  11-1
          KSI SE - Vasas SC  2020/10/17  29-4
          Oázis SC - UVSE Hunguest H.  2020/10/17  11-18
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H.  2020/10/10  13-9
          Honvéd - YBL WPC I.  2020/10/10  9-16
          Váci VSE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/10  2-29
          KSI SE - YBL WPC I.  2020/10/10  14-9
          Váci VSE - UVSE Hunguest H.  2020/10/10  7-30
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/10  6-23
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES  2020/10/10  22-7
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI-Százhalombatta  2020/10/03  13-9
          DFVE - Oxigén-ASI  2020/10/03  19-6
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/10/03  19-1
          DFVE - KSI-Százhalombatta  2020/10/03  9-14
  2018/2019
     Segédtitkár 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Vasas SC  2018/12/15  7-18
          Swietelsky Bcsaba - Kaposvári VK  2019/03/09  9-10
          Swietelsky Bcsaba - Szolnoki Dózsa  2019/03/30  8-10
     Titkár 6
       Dél-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Gyula  2018/11/24  
          Szentes lány - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/11/24  
          Crisul - Szentes lány  2018/11/24  
          AQUA SE - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  
          Gyula - ZF-Eger  2018/11/24  
  2017/2018
     Titkár 30
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - DVSE  2017/10/21  14-13
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PROG  2017/11/11  7-13
          Szentes - Szegedi VPS I:  2017/11/11  7-11
          SPA-PRO - ZF-Eger  2017/11/11  10-11
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2017/11/11  17-9
          Szentes - ZF-Eger  2017/11/11  9-3
          Szegedi VPS I: - SPA-PRO  2017/11/11  21-7
          PROG - Szolnoki Dózsa  2017/11/11  15-13
          PROG - SPA-PRO  2017/11/12  24-2
          Szegedi VPS I: - ZF-Eger  2017/11/12  17-9
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2017/11/12  8-10
          DVSE - SPA-PRO  2017/11/12  13-4
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2017/11/12  7-11
          DVSE - ZF-Eger  2017/11/12  10-9
          PROG - Szentes  2017/11/12  14-7
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/02/18  11-7
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/02/18  25-8
          SPA-PRO - Szolnoki Dózsa  2018/02/18  4-23
          ZF-Eger - PROG  2018/02/18  11-16
          SPA-PRO - Szentes  2018/02/18  8-28
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/03/10  6-5
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/03/10  5-1
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/03/10  16-3
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/03/10  5-10
          HVSC - Békéscsaba  2018/03/10  12-5
          Dinamo Orade - HVSC  2018/03/11  3-6
          Békéscsaba - Szentes B  2018/03/11  12-3
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/03/11  5-10
          Szentes B - HVSC  2018/03/11  3-8
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/03/11  11-4
     Segédtitkár 10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Szolnoki Dózsa  2017/10/14  12-8
          Swietelsky Bcsaba - Dunakanyar  2018/03/03  18-8
          Swietelsky Bcsaba - ASI DSE  2018/03/17  18-10
          Swietelsky Bcsaba - Vasas SC  2018/04/28  8-9
          Swietelsky Bcsaba - UVSE  2018/05/05  14-15
          Swietelsky Bcsaba - BVSC-Zugló  2018/06/06  16-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű - KVSE  2018/03/24  10-13
          Vidám Vizilovak - Békéscsaba  2018/03/24  16-7
          KVSE - Békéscsaba  2018/03/24  11-5
          Vidám Vizilovak - Egri Vízmű  2018/03/24  7-6
     Időmérő 2
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - DVSE  2018/02/18  8-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/02/18  7-10
  2016/2017
     Segédtitkár 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - ASI DSE  2017/05/27  16-17
     Időmérő 4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Váci VSE  2016/12/18  14-7
          Békéscsaba - AQUA SE  2017/03/05  11-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Váci VSE  2016/12/18  14-16
          Békéscsaba - AQUA SE  2017/03/05  12-9
     Titkár 26
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Cs Crisul 2  2017/04/29  5-15
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2017/04/29  6-15
          BVSC-Zugló - Sp.Prozivka  2017/04/29  24-1
          Cs Crisul 2 - Szegedi VPS  2017/04/29  17-9
          BVSC-Zugló - Szentes A  2017/04/29  22-3
          Sp.Prozivka - ZF-Eger  2017/04/29  9-16
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dynamo Ungvár - CS Crisul  2017/02/04  5-7
          Szegedi VPS - Szentes  2017/02/04  3-6
          Zrenjanin - Szegedi VPS  2017/02/04  9-3
          Szentes - Dynamo Ungvár  2017/02/04  6-13
          CS Crisul - Zrenjanin  2017/02/04  25-5
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Szentes Üdülőközpont  2017/03/04  17-8
          Békéscsaba - Hungerit Vízisportot  2017/03/04  21-2
          Szentes Üdülőközpont - SVSE  2017/03/04  12-5
          Hungerit Vízisportot - PannErgy-MVLC  2017/03/04  1-20
          SVSE - Békéscsaba  2017/03/04  2-22
          Szentes Üdülőközpont - Békéscsaba  2017/04/01  9-20
          PannErgy-MVLC - SVSE  2017/04/01  17-8
          Hungerit Vízisportot - Szentes Üdülőközpont  2017/04/01  6-19
          Békéscsaba - PannErgy-MVLC  2017/04/01  21-6
          SVSE - Hungerit Vízisportot  2017/04/01  6-4
          Békéscsaba - Szentes Üdülőközpont  2017/05/13  8-5
          SVSE - PannErgy-MVLC  2017/05/13  4-13
          Szentes Üdülőközpont - Hungerit Vízisportot  2017/05/13  13-3
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/05/13  6-16
          Hungerit Vízisportot - SVSE  2017/05/13  2-5

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok