Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kiss Károly
Születési dátum: 1970-08-27
Város: Eger
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 22
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2018/12/01  13-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - ASI DSE  2018/10/06  9-10
          EKE SC - FTC Telekom  2018/10/13  12-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/25  19-9
          ZF-Eger - LEGRAND SZENTES  2018/12/02  11-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Aquaworm Serdülő  2018/11/18  8-25
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/25  18-11
          ZF-Eger - LEGRAND SZENTES  2018/12/02  10-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Aquaworm Gyerek  2018/11/18  8-6
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/25  14-7
          ZF-Eger - LEGRAND SZENTES  2018/12/02  14-13
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SK HORNETS Kosice  2018/11/24  3-23
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2018/11/24  11-5
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/11/24  21-3
          PannErgy-MVLC - SK HORNETS Kosice  2018/11/24  7-16
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/16  12-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2018/12/02  33-2
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2018/12/02  20-6
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2018/12/02  10-14
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  
  2017/2018
     Időmérő 14
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - VasasPlaket  2018/05/05  11-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - ASI DSE  2017/11/04  12-8
          EKE SC - Racionet Honvéd  2017/11/18  11-9
          Ceglédi VSE - Vasas SC  2017/12/16  10-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/13  11-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/13  15-7
          AQUA SE - UVSE II.  2018/04/08  4-23
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/13  14-5
          AQUA SE - UVSE II.  2018/04/08  5-18
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes B - AQUA SE  2017/11/18  13-7
          CSSV Cj - Szolnoki Dózsa  2017/11/18  12-3
          AQUA SE - KESI  2017/11/18  12-9
          CSSV Cj - Szentes B  2017/11/18  4-10
          Szolnoki Dózsa - KESI  2017/11/18  6-7
     Titkár 71
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - Ceglédi VSE  2018/04/28  9-12
          EKE SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/05  8-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vse - Egri Vízmű  2017/12/09  15-12
          GyAVC - Diósgyőri Várfürdő  2017/12/09  7-23
          KVE - Czeglédi Lamantinok  2017/12/09  8-12
          GyAVC - Váci Vse  2017/12/09  3-26
          Czeglédi Lamantinok - Egri Vízmű  2017/12/09  7-15
          KVE - Diósgyőri Várfürdő  2017/12/09  6-16
          SZUVTE BT - TVSE  2018/03/03  12-11
          Diósgyőri Várfürdő - FTC Vízilabda  2018/03/03  11-13
          FTC Vízilabda - TVSE  2018/03/03  12-9
          SZUVTE BT - Diósgyőri Várfürdő  2018/03/03  11-13
          Váci Vse - FVSE  2018/03/24  12-12
          PVSK-PTE-ÁOK - SZVTK  2018/03/24  8-9
          FVSE - SZVTK  2018/03/24  16-10
          PVSK-PTE-ÁOK - Váci Vse  2018/03/24  7-22
          PÁPAI SE - BME  2018/04/14  4-14
          GyAVC - SZÖRF  2018/04/14  8-18
          PÁPAI SE - GyAVC  2018/04/14  15-9
          SZÖRF - BME  2018/04/14  9-23
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/05/26  
          Diósgyőri Várfürdő - SZUVTE BT  2018/05/26  9-8
          PVSK-PTE-ÁOK - SZUVTE BT  2018/05/26  12-16
          SZVTK - Diósgyőri Várfürdő  2018/05/26  
          GyAVC - Soproni VSE  2018/06/09  5-8
          KVE - PÁPAI SE  2018/06/09  18-8
          Soproni VSE - KVE  2018/06/09  8-7
          PÁPAI SE - GyAVC  2018/06/09  12-21
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Szvse  2017/11/05  5-0
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  12-11
          Dunakanyar Waerpolo - FVSE  2017/12/17  11-2
          PannErgy-MVLC - FVSE  2018/04/22  18-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Vizilovak  2017/10/15  10-9
          PannErgy-MVLC - Szvse  2017/11/05  15-8
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  15-17
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/12/17  8-15
          AQUA SE - Váci VSE  2018/02/04  14-8
          PannErgy-MVLC - FVSE  2018/04/22  11-12
          AQUA SE - Váci VSE  2018/05/27  15-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Vizilovak  2017/10/15  6-17
          PannErgy-MVLC - Szvse  2017/11/05  20-11
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  8-10
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/12/17  9-7
          AQUA SE - Váci VSE  2018/02/04  10-6
          PannErgy-MVLC - FVSE  2018/04/22  18-12
          AQUA SE - Váci VSE  2018/05/27  10-5
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Békéscsaba B  2018/02/03  10-3
          Zempléni VK - B.Sport  2018/02/03  12-15
          SVSE - Invictus SC  2018/02/03  4-20
          Békéscsaba B - Zempléni VK  2018/02/03  9-12
          SVSE - B.Sport  2018/02/03  1-23
          Zempléni VK - Invictus SC  2018/03/10  9-2
          B.Sport - Békéscsaba B  2018/03/10  7-2
          Zempléni VK - SVSE  2018/03/10  20-4
          Invictus SC - B.Sport  2018/03/10  5-10
          Békéscsaba B - SVSE  2018/03/10  3-6
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - revse  2018/04/07  26-1
          B.Sport - GyAVC  2018/04/07  21-0
          MEAFC - Octopus  2018/04/07  5-5
          KSK Delfin VK - revse  2018/04/07  19-3
          GyAVC - Octopus  2018/04/07  9-9
          KSK Delfin VK - MEAFC  2018/04/07  16-6
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Hélix SE Komló  2018/03/04  45-2
          CVK Ú-VSE - Velence Plus C  2018/03/04  2-10
          Velence Plus C - Hélix SE Komló  2018/03/04  46-0
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/03/04  18-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DFVE-YORDO  2017/10/31  11-15
          ZF-Eger - UVSE I.  2018/02/18  5-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DFVE-YORDO  2017/10/31  7-12
          ZF-Eger - UVSE  2018/02/18  4-19
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DFVE-YORDO  2017/10/31  10-8
  2016/2017
     Titkár 55
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - BVSC-Zugló  2016/10/01  9-8
          EKF SC - Ceglédi VSE  2016/10/22  7-5
          EKF SC - HVSC  2016/11/19  11-11
          EKF SC - UVSE  2016/11/26  12-11
          Dunakanyar Waterpolo - Racionet H  2017/02/25  17-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK SE - FTC PQS Waterpolo  2017/05/13  
          Diósgyőri Várfürdő - PTE-ÁOK  2017/05/13  12-12
          Diósgyőri Várfürdő - SZTE EHÖK SE  2017/05/13  
          FTC PQS Waterpolo - PTE-ÁOK  2017/05/13  18-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/05/27  11-8
          Szentes - Pápai SE  2017/05/27  13-12
          GyAVC - Váci VSE  2017/05/27  11-12
          Soproni VSE - Pápai SE  2017/05/27  11-13
          Szentes - GyAVC  2017/05/27  18-19
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/03/05  14-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Aeroprodukt-Csongrád  2016/12/18  11-9
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/03/05  23-10
          AQUA SE - Váci VSE  2017/04/09  7-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Vestfrost-Csongrád  2016/12/18  6-25
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/03/05  14-15
          AQUA SE - Váci VSE  2017/04/09  14-12
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Zempléni VK  2017/01/14  6-6
          B.Sport - Octopus  2017/01/14  9-3
          Zempléni VK - B.Sport  2017/01/14  10-7
          SVSE - Octopus  2017/01/14  9-9
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/03/11  13-13
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/03/11  13-10
          Szentes B - AQUA SE  2017/03/11  13-12
          Zempléni VK - Gyula  2017/03/11  14-14
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/03/11  9-14
          AQUA SE - Gyula  2017/03/12  13-18
          Szentes B - Zempléni VK  2017/03/12  6-6
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  18-7
          Gyula - Szentes B  2017/03/12  18-13
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2017/03/12  9-12
          Szegedi VPS - Szentes A  2017/04/02  9-12
          SVSC - ZF-Eger  2017/04/02  10-19
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2017/04/02  14-13
          Szegedi VPS - SVSC  2017/04/02  15-12
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2017/04/02  9-12
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/05/20  13-8
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/05/20  14-9
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/20  11-5
          Zempléni VK - Gyula  2017/05/20  14-10
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/05/20  7-12
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - AQUA SE  2017/01/28  11-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2017/01/28  24-2
          Progress Oradea - PannErgy-MVLC  2017/01/28  4-12
          AQUA SE - ZF-Eger II.  2017/01/28  15-0
          Progress Oradea - DVSE  2017/01/28  6-8
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2017/01/28  6-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKE - BVSC II.  2017/03/04  16-2
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Győri VSE  2017/05/07  17-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Győri VSE  2017/05/07  13-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Győri VSE  2017/05/07  6-5
     Időmérő 1
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki VSC  2016/11/07  13-6

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok