Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Tóth Károly
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 75
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Ceglédi VSE  2018/10/06  14-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Fehérvár VSE  2018/10/07  12-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Fehérvár VSE  2018/10/07  6-15
          Soproni VSE - AQUA SE  2018/11/11  8-14
          Soproni VSE - KVSE  2018/11/25  5-10
          Százhalombatta - Aquaworm Serdülő  2018/12/02  15-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Fehérvár VSE  2018/10/07  12-11
          GYŐRI VSE - ASI DSE  2018/10/28  10-8
          POLO Sport Club - KVSE  2018/10/28  19-2
          Cápa VK - Balaton VK  2018/10/28  0-35
          Sportliget S.E. - VVSE  2018/10/28  12-8
          Soproni VSE - AQUA SE  2018/11/11  7-6
          Soproni VSE - KVSE  2018/11/25  11-4
          Százhalombatta - Aquaworm Gyerek  2018/12/02  14-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - MESE  2018/09/30  12-6
          Oázis SC Felnőtt - HETE  2018/10/07  16-5
          Oázis Nonprofit Kft - UVSE  2018/10/07  5-11
          YBL WPC - RETR-O-SC  2018/10/13  8-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - ELTE-BEAC  2018/10/28  12-10
          MAFC A-team - MESE  2018/11/11  12-8
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/11/14  4-8
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sportliget  2018/11/18  7-15
          OSC Kft - 1427 VSE  2018/12/02  11-6
          Sportliget - RETR-O-SC  2018/12/09  14-7
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Serdülő - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  12-7
          FTC-Telekom - Vasas Serdülő II.  2018/10/06  13-7
          KSI SE - Vízilovak  2018/10/06  22-4
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/11/03  6-8
          Vasas Serdülő II. - Oázis SC Serdülő  2018/11/03  12-9
          Vízilovak - FTC-Telekom  2018/11/03  7-13
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/17  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Vasas Serdülő II.  2018/11/17  6-9
          Oázis SC Serdülő - Vízilovak  2018/11/17  11-7
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC Ifi  2018/11/10  15-7
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  10-22
          JSM Alapítvány - BVSC-Zugló  2018/11/10  7-15
          HUVK SE - Váci VSE  2018/11/10  8-12
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom II.  2018/10/20  9-9
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/10/20  0-48
          BHSE - YBL WPC  2018/10/20  9-12
          Oxigén - II. kerületi Sport  2018/12/01  9-6
          POLO SC BVLSZ2005 - UVSE II.  2018/12/01  12-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - YBL WPC I.  2018/09/29  13-8
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/09/29  13-3
          Szegedi Vps - Oázis SC  2018/09/29  6-12
          UVSE - Kaposvári VK  2018/09/29  9-7
          Soproni VSE - FTC-Telekom II.  2018/10/13  5-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Aquaworm Göd 2006  2018/10/13  10-2
          VUK Kistarcsa - YBL WPC II.  2018/10/13  7-3
          BVSC-Zugló II - Balaton VK  2018/10/13  6-12
          Szegedi Vps - KÓPÉ ÚVSE  2018/10/27  16-12
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/10/27  18-13
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - YBL WPC I.  2018/10/27  9-9
          UVSE - BHSE  2018/10/27  18-3
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  4-11
          FTC-Telekom II. - Aquaworm Göd 2006  2018/11/24  16-4
          VUK Kistarcsa - Soproni VSE  2018/11/24  11-9
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2018/11/24  0-15
          HUVK SE - KSI SE A  2018/12/08  10-12
          KESI - CVSE  2018/12/08  15-10
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2018/12/08  14-8
          FTC-Telekom - TVSE  2018/12/08  10-2
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Vízilovak  2018/12/15  
          CVSE - HUVK SE  2018/12/15  
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - Balaton VK  2018/12/01  3-18
          TVSE - CVK  2018/12/01  15-0
          Balaton VK - DFVE  2018/12/01  13-1
          CVK - Velence Plus II.  2018/12/01  1-16
          DFVE - TVSE  2018/12/01  0-15
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  11-17
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  7-18
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  14-12
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  6-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  14-6
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  12-7
  2017/2018
     Ellenőr 181
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Racionet Honvéd  2017/10/28  14-5
          ASI DSE - KSI SE  2017/10/28  13-25
          KVSE - Neptun VSC  2017/11/11  10-8
          YBL WPC - ASI DSE  2017/12/16  12-7
          KSI SE - ASI DSE  2018/03/03  10-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2018/03/10  13-12
          Kaposvári VK - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/17  8-7
          Vasas SC - MAFC "112"  2018/03/21  15-11
          Racionet Honvéd - EKE SC  2018/03/24  7-8
          Neptun VSC - EKE SC  2018/04/14  12-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - ASI DSE  2018/05/12  4-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KPS - Egri Vízmű  2018/06/09  6-9
          Vidám Vizilovak - CRISUL MASTERS  2018/06/09  23-19
          Egri Vízmű - Vidám Vizilovak  2018/06/09  15-12
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/06/09  20-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2017/09/09  9-10
          Szvse - YBL WPC  2017/12/03  7-11
          UVSE - AVUS  2018/05/27  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2017/09/09  6-7
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Szvse - YBL WPC  2017/12/03  11-13
          KVSE - Vizilovak  2018/02/04  8-10
          UVSE II. - Váci VSE  2018/02/18  19-6
          HUVK SE II - Vizilovak  2018/03/18  0-20
          UVSE II. - AQUA SE  2018/05/20  14-4
          UVSE I. - AVUS  2018/05/27  14-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2017/09/09  11-8
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Szvse - YBL WPC  2017/12/03  13-7
          KVSE - Vizilovak  2018/02/04  11-8
          UVSE II. - Váci VSE  2018/02/18  16-5
          HUVK SE II - Vizilovak  2018/03/18  1-17
          UVSE II. - AQUA SE  2018/05/20  26-10
          UVSE I. - AVUS  2018/05/27  17-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul Oradea I. - Honvéd Kölyök Polo S  2017/09/30  11-2
          Cápa VK - Aquaworm WP Göd  2017/09/30  17-1
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/09/30  10-6
          Komplex Póló Suli SE - Aquaworm WP Göd  2018/03/03  14-2
          POLO Sport Club - Aquaworm WP Göd  2018/03/24  6-6
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2018/04/28  4-9
          Honvéd-Érd - Vasas Sport Club  2018/04/28  0-13
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2018/04/28  11-10
          YBL WPC - KSI SE  2018/05/23  3-23
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Oázis SC  2017/09/23  13-15
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/09/23  7-22
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/11/18  6-8
          BVSC - MVLC  2017/11/18  4-15
          UVSE - Oázis SC  2017/11/18  11-10
          KSI SE - Új-Hullám SE  2017/11/18  26-6
          JSMA - Komplex Póló Suli SE  2017/11/18  2-14
          Komplex Póló Suli SE - OSC VSE  2018/01/27  5-15
          JSMA - KSI SE  2018/01/27  3-36
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/10/29  14-3
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Oázis Nonprofit Kft. - Csepeli VSE  2018/04/29  19-3
          Ozorai-Faterpóló VSE - ELTE Vízilabda DSK  2018/05/13  8-17
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Oázis SC - Sunday Boys  2018/05/27  21-7
          Kertészeti Egyetem A - UVSE  2018/05/27  9-11
          MAFC "112" - Octopus SE  2018/05/31  8-14
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/03  8-17
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - BVSC  2017/10/07  1-25
          Bókay-KSI - Vasas Sport Club  2017/10/07  1-19
          BVSC - OSC VSE  2017/11/04  7-4
          Új-Hullám SE - OSC VSE II.  2017/11/04  1-17
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/11/04  7-4
          KSI SE - Bókay-KSI  2017/11/04  36-1
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2017/11/04  9-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/10/14  2-32
          OSC VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/10/14  13-5
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2017/10/14  13-3
          FTC Utánpótlás - KSI SE II.  2017/11/25  15-2
          Szolnoki Vízilabda S - OSC VSE II.  2017/11/25  9-5
          BVSC - Győri VSE  2017/11/25  11-5
          Progress Oradea - DFVE-TOPO  2017/11/25  14-5
          Progress Oradea - Szolnoki Vízilabda S  2018/01/13  15-5
          UVSE I. - OSC VSE II.  2018/01/13  23-4
          OSC VSE II. - BVSC  2018/01/24  3-13
          UVSE II. - DFVE-TOPO  2018/02/17  20-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2018/02/17  11-11
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/02/17  8-10
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE  2018/05/12  12-8
          BVSC - KSI SE  2018/05/12  7-13
          HUVK SE - Szolnoki Vízilabda S  2018/05/12  12-5
          UVSE I. - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  18-2
          OSC VSE - UVSE I.  2018/05/26  3-27
          HUVK SE - Tatabányai Vízmű Spo  2018/05/26  11-10
          Szolnoki Vízilabda S - Progress Oradea  2018/05/26  10-20
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/26  10-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén Úszó és Sport - UVSE II.  2017/10/07  3-18
          Balaton VK - OSC VSE II.  2017/10/07  10-2
          Komplex Póló Suli Sp - Fehérvár Vízilabda S  2017/10/21  1-33
          Új-Hullám SE - Kistarcsa  2017/10/21  3-29
          Győri VSE - Honvéd-Érd  2017/10/21  13-5
          Váci Vízilabda Sport - MVLC  2017/10/21  2-8
          HUVK SE - Kópé UVSE  2017/12/02  6-7
          YBL WPC - Százhalombatta  2017/12/02  6-7
          Szegedi VPS - Hírös Sport Nonprofi  2017/12/02  11-6
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/12/02  11-6
          UVSE I - AVUS  2018/01/20  10-9
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas  2018/01/20  25-9
          KSI SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/01/20  8-13
          BVSC - OSC VSE  2018/01/20  10-9
          OSC VSE - KSI SE  2018/02/03  7-7
          ASI-Vasas - BVSC  2018/02/03  4-19
          PSN Zrt. - UVSE I  2018/02/03  5-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2018/02/03  7-8
          Százhalombatta - Balaton VK  2018/02/24  10-8
          Vidám Vízilovak Vízi - BVSC II.  2018/02/24  6-3
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Vízilabda S  2018/02/24  7-9
          YBL WPC - FTC Utánpótlás II.  2018/02/24  6-11
          Százhalombatta - YBL WPC  2018/04/21  7-5
          Balaton VK - Fehérvár Vízilabda S  2018/04/21  13-4
          Vidám Vízilovak Vízi - Váci Vízilabda Sport  2018/04/21  6-7
          BVSC II. - FTC Utánpótlás II.  2018/04/21  3-2
          Fehérvár Vízilabda S - FTC Utánpótlás II.  2018/04/22  5-10
          Váci Vízilabda Sport - Százhalombatta  2018/05/05  11-8
          Fehérvár Vízilabda S - Vidám Vízilovak Vízi  2018/05/05  6-8
          FTC Utánpótlás II. - Balaton VK  2018/05/05  2-7
          YBL WPC - BVSC II.  2018/05/05  4-4
          BVSC II. - Balaton VK  2018/05/16  4-4
          KSI SE - BVSC  2018/05/19  11-12
          ASI-Vasas - FTC Utánpótlás  2018/05/19  12-7
          Szegedi VPS - UVSE I  2018/05/19  4-8
          Kaposvár Vízilabda K - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/19  9-9
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2018/06/02  0-5
          Honvéd-Érd - Aquaworm WP Göd  2018/06/02  10-5
          Komplex Póló Suli Sp - Sport és Szabadidő K  2018/06/02  2-19
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/02  5-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo SC - Kistarcsa  2018/01/27  4-10
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2018/02/10  3-8
          Hírös Sport Nonprofi - Kópé UVSE  2018/02/10  8-7
          OSC VSE - KSI SE  2018/02/10  2-13
          Polo SC - DFVE-TOPO  2018/03/03  5-20
          Piranha-Kópé - DFVE-TOPO  2018/03/10  2-11
          Piranha-Kópé - Kistarcsa  2018/04/14  6-8
          UVSE - BVSC  2018/04/14  3-14
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - OSC VSE  2017/11/05  
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/11/05  
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/11/05  
          Oázis Nonprofit Kft. - KÓPÉ  2017/12/17  
          UVSE - Váci Vízilabda SE  2017/12/17  
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2017/12/17  
          Váci Vízilabda SE - YBL WPC  2017/12/17  
          Ceglédi VSE - UVSE  2018/03/11  
          OSC VSE - KÓPÉ  2018/03/11  
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/03/11  
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2018/03/11  
          Hírös Sport Nonprofi - Bókay - KSI  2018/03/25  
          Oázis Nonprofit Kft. - HUVK SE  2018/03/25  
          Váci Vízilabda SE - UVSE II.  2018/03/25  
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Füred - BFSE  2017/12/09  0-5
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2017/12/09  7-6
          BFSE - Balaton VK  2017/12/09  16-15
          Füred - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/09  0-5
          Balaton VK - KVSE  2017/12/09  9-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - UVSE I.  2017/10/15  10-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - UVSE  2017/10/15  6-24
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  11-10
          FVSE - FTC Utánpótlás  2018/03/04  6-14
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
          FTC Utánpótlás - FVSE  2018/04/22  14-5
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  24-1
          Ceglédi Alapítvány - Ecorgan-Csongrád  2017/12/10  1-26
          FVSE - FTC Utánpótlás  2018/03/04  0-11
          FTC Utánpótlás - Ecorgan-Csongrád  2018/03/11  6-4
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
          FTC Utánpótlás - FVSE  2018/04/22  17-2
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  2-7
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - BVSC  2018/02/24  2-24
          OSC VSE - Oázis SC  2018/02/24  11-4
          BVSC - III.kerületi TVE  2018/05/10  24-0
  2016/2017
     Ellenőr 130
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Békéscsaba  2016/10/22  11-12
          YBL WPC - UVSE  2016/11/19  11-4
          Ceglédi VSE - SZVSC  2016/11/22  10-5
          PVSK-PSN Zrt - Alfa SC - ESMTK  2016/11/26  15-3
          Alfa SC - ESMTK - ASI DSE  2017/02/25  6-16
          AVUS - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/01  17-10
          MAFC"111" - Kanizsa VSE  2017/04/22  8-9
          Kaposvári VK - HVSC  2017/04/28  11-6
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/05/06  12-5
          Alfa SC - ESMTK - HVSC  2017/05/13  5-4
          Alfa SC - ESMTK - SZVSC  2017/05/20  7-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Hírős Sport  2016/10/09  20-2
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2016/10/19  11-12
          PSN Zrt. - FVSE  2016/11/13  12-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Hírős Sport  2016/10/09  11-6
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2016/10/19  11-17
          Kanizsa VSE - YBL WPC  2016/11/06  6-17
          PSN Zrt. - FVSE  2016/11/13  12-11
          Váci VSE - AQUA SE  2016/12/11  12-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Hírős Sport  2016/10/09  14-16
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2016/10/19  16-6
          Kanizsa VSE - YBL WPC  2016/11/06  10-17
          PSN Zrt. - FVSE  2016/11/13  13-10
          Váci VSE - AQUA SE  2016/12/11  16-4
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - DVSE  2016/10/29  5-22
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2016/10/29  1-5
          Sp.Prozivka - B.Sport  2016/10/29  11-4
          Szegedi VPS II - DVSE  2016/10/29  3-11
          Békéscsaba - Sp.Prozivka  2016/10/29  5-10
          Sp.Prozivka - Szegedi VPS II  2016/10/30  0-9
          Békéscsaba - B.Sport  2016/10/30  9-5
          DVSE - Sp.Prozivka  2016/10/30  15-3
          B.Sport - Szegedi VPS II  2016/10/30  1-9
          DVSE - Békéscsaba  2016/10/30  13-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cápa VK - Dunaújvárosi Főiskol  2016/11/05  10-5
          KSI SE - Komplex Póló Suli SE  2016/11/05  23-5
          Honvéd Kölyök Polo S - Bókay - KSI  2016/11/05  17-0
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/05  15-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Cápa VK  2017/03/18  9-7
          YBL WPC - JSMA  2017/03/18  13-4
          Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE  2017/03/18  7-7
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli SE  2017/03/18  3-26
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Kertészeti Egyetem A  2016/09/18  10-7
          UVSE - YBL WPC  2017/02/26  7-6
          BVSC - OSC Kft.  2017/04/02  0-5
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/09  11-6
          Oázis SC - Alfa SC Kispest  2017/04/26  7-3
          UVSE - OSC VSE  2017/05/07  8-19
          Kertészeti Egyetem A - Alfa SC Kispest  2017/05/07  5-11
          Oázis SC - MAFC-BME  2017/05/07  12-6
          Oázis 2 - Csepeli VSE  2017/05/27  11-9
          Jog-Ászok VSK - Komplex Póló Suli SE  2017/06/10  13-8
          Budaörsi UVVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/06/10  10-9
          Oázis SC - OSC VSE  2017/06/17  9-10
          Kertészeti Egyetem A - Semmelweis VKS  2017/06/18  11-9
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - SZIE-Főnix  2017/03/05  34-2
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/12  6-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - UVSE I.  2017/04/22  9-15
          FTC Utánpótlás - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/22  32-6
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/04/22  15-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sport és Szabadidő K - Velencei-tavi UVE  2016/09/24  25-3
          Dunaújvárosi Főiskol - PSN Zrt.  2016/09/24  10-11
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2016/09/24  9-12
          PSN Zrt. - Váci Vízilabda Sport  2016/11/19  18-3
          KSI SE - Sport és Szabadidő K  2016/11/19  35-1
          Dunaújvárosi Főiskol - Velencei-tavi UVE  2016/11/19  26-7
          Fehérvár Vízilabda S - HUVK SE  2016/12/03  5-22
          Fehérvár Vízilabda S - HUVK SE  2016/12/03  5-22
          AVUS - Százhalombatta  2016/12/03  13-7
          Budafóka XXII. ker. - KSI SE II.  2016/12/03  10-13
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2017/02/11  6-13
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/02/11  9-5
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/02/11  9-5
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/02/11  12-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/05/20  17-8
          Dunaújvárosi Főiskol - Százhalombatta  2017/05/20  6-16
          PSN Zrt. - KSI SE II.  2017/05/20  14-3
          Kópé UVSE - Angyalföldi Sportisk  2017/05/20  8-4
          YBL WPC - Fehérvár Vízilabda S  2017/05/27  9-4
          Győri VSE - Váci Vízilabda Sport  2017/05/27  18-7
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/27  8-16
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/27  7-20
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/27  7-10
          Cívis Póló VSE - Sport és Szabadidő K  2017/05/27  18-4
          Angyalföldi Sportisk - Bókay - KSI  2017/06/17  16-7
          Balaton VK - HUVK SE II.  2017/06/17  6-19
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Vidám Vízilovak Vízi  2016/10/15  11-1
          FTC Utánpótlás II. - Oázis 2  2016/10/15  20-2
          KSI SE - HUVK SE  2016/10/15  13-0
          Kistarcsa - Polo SC.VGA  2016/10/29  29-1
          Polo SC.VGA - YBL WPC  2017/03/11  1-20
          Kópé UVSE - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/11  13-4
          Vidám Vízilovak Vízi - FTC Utánpótlás II.  2017/03/11  6-4
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/04/08  12-4
          Vidám Vízilovak Vízi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/08  3-14
          Kópé UVSE - FTC Utánpótlás II.  2017/04/08  9-1
          Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo G  2017/05/13  15-6
          Oázis 2 - UVSE II.  2017/05/13  5-3
          Bp. Honvéd SE - Érd - Százhalombatta  2017/05/13  4-10
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - Racionet Honvéd  2016/08/27  8-10
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda   2016/08/27  2-12
          FTC Vízilabda - Tatabányai Vízmű Spo  2016/08/27  8-9
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Velence  2016/11/26  23-1
          VUA - Szekszárdi SKV  2016/11/26  9-3
          PSN Zrt. - Váci VSE  2016/11/26  11-5
          VUA - Velence  2016/11/26  15-3
          PSN Zrt. - Szekszárdi SKV  2016/11/26  9-4
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 1 - Velence Plus  2017/05/20  7-10
          Alfa SC - Szekszárdi SKV  2017/05/20  3-24
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2017/02/25  4-12
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2017/02/26  6-16
          POLO Sport Club - TVSE  2017/03/05  8-6
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/04/02  8-5
          POLO Sport Club - UVSE II.  2017/04/30  17-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2017/02/25  11-12
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/02/26  9-16
          POLO Sport Club - TVSE  2017/03/05  17-4
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/04/02  15-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/04/09  23-0
          FVSE - SZNVE Serdülő  2017/05/14  4-22
          FVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/21  2-28
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2017/02/25  6-10
          POLO Sport Club - TVSE  2017/03/05  10-14
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/04/02  11-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/04/09  28-2
          POLO Sport Club - UVSE  2017/04/30  6-13
          FVSE - SZNVE Gyerek  2017/05/14  2-25
          FVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/21  1-25
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Kaposvár VK  2017/02/18  12-20
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/18  10-8
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2017/02/18  7-12
  2015/2016
     Ellenőr 136
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/17  7-8
          Ceglédi Vasutas Spor - DVSE  2015/11/07  16-11
          Racionet H - DVSE  2016/03/05  11-4
          MAFC "110" - Csabai Csirkefogók V  2016/04/02  10-12
          DVSE - Kaposvári Vízilabda   2016/05/24  12-4
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló II - Alfa SC  2015/09/26  9-14
          Vasas Sport Club - Százhalombattai Vízi  2015/09/26  18-8
          Tatabányai Vízmű Spo - OCTOPUS Búvár- és Ví  2015/09/26  19-5
          Fehérvár Póló II - Vasas Sport Club  2015/09/26  3-6
          Alfa SC - OCTOPUS Búvár- és Ví  2015/09/26  33-4
          Százhalombattai Vízi - Tatabányai Vízmű Spo  2015/09/26  13-16
          Lamantinok - MVLC Miskolci Vízila  2015/10/10  9-18
          Váci Vízilabda Sport - GyAVC  2015/10/10  25-6
          EVSC - Szolnok 2  2015/10/10  14-12
          GyAVC - MVLC Miskolci Vízila  2015/10/10  7-22
          Szolnok 2 - Lamantinok  2015/10/10  13-11
          Váci Vízilabda Sport - EVSC  2015/10/10  16-13
          Pápai SE - Fehérvár Póló I.  2016/04/29  4-10
          Tatabányai Vízmű Spo - PTE-ÁOK  2016/05/28  13-3
          EVSC - Szegedi Vízilabda és  2016/05/28  17-18
          PTE-ÁOK - Szegedi Vízilabda és  2016/05/28  11-19
          Tatabányai Vízmű Spo - EVSC  2016/05/28  22-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/22  7-4
          EBP Tatabánya - Racionet H  2015/11/15  7-14
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  10-9
          EBP Tatabánya - Vasas-Continental  2016/02/07  11-14
          FTC Vízilabda - DVSE  2016/03/22  20-5
          YBL Water Polo Club - Vasas-Continental II  2016/04/10  10-8
          SZVSC - ZF-Eger  2016/04/20  8-21
          Fehérvár Póló Sport - Kölyök Póló Suli  2016/05/15  18-0
          Ceglédi Vasutas Spor - MTK Budapest  2016/05/22  11-8
          MTK Budapest - HVSC  2016/06/03  11-4
          KESI - Ceglédi Vasutas Spor  2016/06/03  9-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/22  8-6
          EBP Tatabánya - RACIONET H  2015/11/15  9-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC Vízilabda Sporte  2015/12/06  13-8
          Fehérvár Póló Sport - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/12/13  12-5
          EBP Tatabánya - Vasas-Continental  2016/02/07  5-10
          FTC Vízilabda - DVSE  2016/03/22  8-3
          SZVSC - ZF-Eger  2016/04/20  5-14
          Fehérvár Póló Sport - Honvéd KPS  2016/05/15  5-13
          Ceglédi Vasutas Spor - MTK Budapest  2016/05/22  4-8
          MTK Budapest - HVSC  2016/06/03  12-6
          KESI - Ceglédi Vasutas Spor  2016/06/03  11-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - SVSE  2015/10/04  14-4
          Váci Vízilabda Sport - Csongrád  2015/10/18  17-6
          Pécsi Sport Nonprofi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/22  6-19
          EBP Tatabánya - RACIONET H  2015/11/15  15-11
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  8-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC Vízilabda Sporte  2015/12/06  5-12
          Fehérvár Póló Sport - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/12/13  8-3
          EBP Tatabánya - Vasas-Continental  2016/02/07  6-19
          Kanizsa Vízilabda Sp - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2016/03/20  29-4
          YBL Water Polo Club - SVSE  2016/03/20  33-3
          FTC Vízilabda - DVSE  2016/03/22  12-5
          YBL Water Polo Club - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2016/04/10  29-5
          SZVSC - ZF-Eger  2016/04/20  12-13
          Fehérvár Póló Sport - Honvéd KPS  2016/05/15  17-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - UVSE Continental  2015/11/22  9-12
          Oázis 2 - Kertészeti Egyetem A  2016/04/17  10-13
          UVSE Continental - MAFC-BME  2016/04/24  9-10
          Kertészeti Egyetem A - Csepeli VSE  2016/04/24  13-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Uj-Hullám SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/02/13  4-19
          JSMA - Oázis SC  2016/02/13  6-13
          Alfa SC Kispest - Uj-Hullám SE  2016/02/13  3-16
          MTK Budapest - Oázis SC  2016/05/07  8-10
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/05/07  5-5
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/05/07  13-9
          MTK Budapest - OSC VSE  2016/05/07  7-5
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Velencei-tavi UVE  2015/09/19  21-4
          BVSC-Póló Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/19  7-6
          KSI SE - Új-Hullám SE  2015/09/22  23-3
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/14  19-4
          Oázis SC - Győri VSE  2015/11/14  13-7
          Új-Hullám SE - Velencei-tavi UVE  2015/11/14  11-4
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2016/04/16  18-4
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/16  8-3
          Balaton Vízilabda Kl - Oázis SC  2016/04/16  8-12
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2016/05/21  2-9
          OSC VSE - KSI SE  2016/05/21  2-14
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/05/21  9-8
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  29-1
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  5-12
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2016/04/02  11-12
          KSI SE - OSC VSE  2016/04/02  23-3
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2016/04/02  14-8
          UVSE Continental - HUVK SE  2016/04/02  15-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Bókay - KSI  2015/11/21  18-4
          ASI-Vasas II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/21  8-11
          OSC VSE II. - Balaton VK  2015/11/21  7-5
          Bókay - KSI - FVSE  2015/12/12  4-19
          Balaton VK - YBL WPC  2015/12/12  5-20
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC VSE II.  2015/12/12  15-1
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - Honvéd KPS  2015/11/18  34-2
          ASI DSE - YBL Water Polo Club   2015/11/18  11-14
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - HUVK SE  2015/12/05  9-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/12/05  13-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2015/12/05  3-24
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/06  5-9
          KSI SE II. - FVSE  2016/02/06  3-8
          Cívis Póló VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/20  8-15
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/20  5-12
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/02/20  6-5
          Hírös Sport Nonprofi - Oázis SC  2016/02/20  7-7
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2016/03/19  5-10
          Vidám Vízilovak Vízi - KSI SE II.  2016/03/19  2-8
          ASI-MSA - Vodafone Pólósuli  2016/03/19  11-5
          KSI SE II. - Sport és Szabadidő K  2016/04/23  11-4
          Vidám Vízilovak Vízi - FVSE  2016/04/23  11-4
          Sport és Szabadidő K - Vodafone Pólósuli  2016/04/23  8-11
          HUVK SE - Százhalombatta  2016/05/14  16-7
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2016/05/14  10-12
          Kaposvár Vízilabda K - Domino Avus  2016/05/14  2-6
          Bókay - KSI - Újszilvás KSE  2016/05/14  2-12
          Vidám Vízilovak Vízi - KSI SE II.  2016/06/04  3-5
          ASI-MSA - Vodafone Pólósuli  2016/06/04  11-7
          Sport és Szabadidő K - Vidám Vízilovak Vízi  2016/06/04  6-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/01/23  24-4
          Cívis Póló Vízilabda - Ceglédi Vasutas Spor  2016/01/23  12-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - Ceglédi Vasutas Spor  2016/01/23  14-10
          ZF-Eger - Cívis Póló Vízilabda  2016/01/23  7-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2016/02/28  19-3
          UVSE Continental I. - SZNVE  2016/03/13  39-2
          POLO SC - UVSE Continental II.  2016/04/09  16-7
          KESI - POLO SC  2016/04/15  5-25
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2016/02/28  11-13
          UVSE Continental - SZNVE  2016/03/13  37-4
          KESI - POLO SC  2016/04/15  2-13
          DFVE - Győri VSE  2016/04/24  16-6
          EBP Tatabánya - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/28  14-13
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2016/06/12  15-5
          POLO SC - Szentes  2016/06/12  13-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2016/02/28  21-7
          ASI DSE - Váci Vízilabda Sport  2016/03/13  18-6
          POLO SC - UVSE Continental  2016/04/09  5-14
          KESI - POLO SC  2016/04/15  2-13
  2014/2015
     Ellenőr 178
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport - Angyalföldi Spor  2014/10/11  4-9
          MAFC - KVSE  2014/10/17  5-9
          MAFC - MVLC Miskolci Ví  2014/11/08  4-17
          BVSC- Zugló - MAFC  2014/11/15  10-7
          Angyalföldi Spor - Szolnok  2014/11/22  11-11
          KVSE - Ceglédi Vasutas   2014/12/06  5-4
          Angyalföldi Spor - Tiszavirág SZVPS  2014/12/06  9-10
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi Spor  2015/02/28  14-4
          KESI - DVSE  2015/03/07  7-7
          EKF SC - YBL Water Polo C  2015/03/14  7-8
          DVSE - SZTE EHÖK Sport   2015/04/25  11-6
          KESI - EKF SC  2015/05/09  9-14
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - HVSC  2014/10/11  9-15
          SZUVTE BT. - Szentesi Vízilab  2014/10/11  13-8
          Szegedi Vízilabd - Csongrád  2014/10/11  11-10
          Szentesi Vízilab - HVSC  2014/10/11  15-14
          Csongrád - Békéscsaba  2014/10/11  13-8
          SZUVTE BT. - Szegedi Vízilabd  2014/10/11  14-8
          KESI - MTK 1888   2015/03/07  4-13
          Váci Vízilabda S - Fehérvár Póló I.  2015/03/07  10-6
          A-HÍD OSC - Főnix  2015/03/07  15-8
          Fehérvár Póló I. - KESI  2015/03/07  10-11
          MTK 1888 - A-HÍD OSC   2015/03/07  10-9
          Főnix - Váci Vízilabda S  2015/03/07  18-7
          Pápai SE - DOMINO AVU  2015/04/18  4-15
          KVSE - Fehérvár Póló II  2015/04/18  
          PTE ÁOK - Pápai SE  2015/04/18  12-3
          Fehérvár Póló II - Kaposvári Vízila  2015/04/18  5-14
          Tatabányai Vízmű - PTE ÁOK  2015/04/18  6-15
          DOMINO AVU - KVSE  2015/04/18  22-4
          Kaposvári Vízila - Tatabányai Vízmű  2015/04/18  17-10
          Fehérvár Póló I. - Lamantinok  2015/05/30  8-13
          PTE ÁOK - Csongrád  2015/05/30  
          Lamantinok - Csongrád  2015/05/30  
          Fehérvár Póló I. - PTE ÁOK  2015/05/30  5-15
          Kertészeti Egyet - Fehérvár Póló II  2015/06/21  6-12
          Szentesi Vízilab - KESI  2015/06/21  13-14
          Kertészeti Egyet - KESI  2015/06/21  12-11
          Szentesi Vízilab - Fehérvár Póló II  2015/06/21  6-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Tatabányai Vízmű  2014/09/06  5-15
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2014/09/21  8-7
          MTK 1888 Vízilab - Rossmann SZVPS  2014/09/28  6-11
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/10/12  7-12
          Százhalombattai - A-Híd OSC   2014/10/22  9-14
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/10/22  6-15
          Fehérvár Póló Sp - Százhalombattai   2014/10/22  9-3
          Kaposvári Vízila - HKPS  2014/10/22  25-3
          UVSE II. - YBL Water Polo C  2014/10/22  16-5
          Fehérvár Póló Sp - A-Híd OSC   2014/10/22  12-11
          Kaposvári Vízila - UVSE II.  2014/10/22  11-9
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/12/07  17-12
          BVSC- Zugló - UVSE   2014/12/14  21-22
          KSI SE - DOMINOAVUS  2015/02/06  16-1
          Pécsi Sport Nonp - UVSE   2015/02/08  8-14
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2015/03/01  12-8
          DVSE - ZF-Eger  2015/03/22  7-18
          UVSE II. - YBL Water Polo C  2015/04/12  14-15
          DOMINOAVUS - Tatabányai Vízmű  2015/04/15  12-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Tatabányai Vízmű  2014/09/06  9-22
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2014/09/21  16-11
          MTK 1888 Vízilab - Generali SZVPS  2014/09/28  10-12
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/10/12  11-8
          YBL Water Polo C - KVSE  2014/11/23  8-7
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/12/07  19-5
          BVSC- Zugló - UVSE   2014/12/14  3-12
          KSI SE - Aligátor Vízilab  2015/02/06  10-4
          Pécsi Sport Nonp - UVSE   2015/02/08  4-19
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2015/03/01  20-4
          DVSE - ZF-Eger  2015/03/22  11-5
          UVSE II. - YBL Water Polo C  2015/04/12  12-8
          Aligátor Vízilab - Tatabányai Vízmű  2015/04/15  16-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Tatabányai Vízmű  2014/09/06  10-12
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2014/09/21  12-9
          MTK 1888 Vízilab - Szokodi Ac.SZVPS  2014/09/28  4-8
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/10/12  18-19
          Váci Vízilabda S - MTK 1888 Vízilab  2014/10/19  8-18
          YBL Water Polo C - KVSE  2014/11/23  7-8
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/12/07  17-12
          BVSC-PÓLÓ - UVSE   2014/12/14  5-6
          KSI SE - Aligátor Vízilab  2015/02/06  15-13
          Pécsi Sport Nonp - UVSE   2015/02/08  2-23
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2015/03/01  8-9
          UVSE II. - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2015/03/01  20-9
          DVSE - ZF-Eger  2015/03/22  14-9
          UVSE II. - YBL Water Polo C  2015/04/12  6-11
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - HKPS  2015/05/10  21-8
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/05/24  9-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2014/10/19  10-9
          YBL WPC - Oázis SC  2014/10/19  10-9
          ELTE Vízilabda D - Budaörsi UVVSE  2015/03/28  6-12
          MAFC-BME - Faterpóló VSE  2015/03/29  8-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/11  30-2
          Komplex Póló SE - OSC Serdülő  2015/04/11  8-10
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2015/04/11  19-10
          OSC Serdülő - BVSC-Póló  2015/04/11  6-6
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2015/04/11  3-31
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2015/04/11  16-6
          Bókay - KSI - FTC Utánpótlás  2015/04/25  10-4
          Százhalombatta - OSC Serdülő  2015/04/25  10-3
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Póló  2014/09/14  6-8
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/09/14  3-22
          KSI SE - Új-Hullám SE  2014/09/14  19-6
          Vasas Sport Club - OSC Ifi   2014/09/14  10-10
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - YBL WPC  2014/10/25  4-23
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2014/10/25  11-9
          BVSC-Póló - Angyalföldi Spor  2014/10/25  25-3
          Vasas Sport Club - Sportliget Sport  2014/10/25  30-2
          Honvéd Utánpótlá - OSC VSE  2015/02/07  12-5
          Új-Hullám SE - Komplex Póló SE  2015/02/07  16-7
          OSC VSE - UVSE  2015/02/07  0-18
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilab - Váci Vízilabda S  2014/09/27  9-9
          Vidám Vízilovak - Dunaújvárosi Fői  2014/09/27  6-4
          YBL WPC - Kaposvár Vízilab  2014/09/27  8-5
          Honvéd Utánpótlá - POLO SC  2014/11/02  31-5
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2014/11/02  21-6
          Hírös Sport Nonp - Honvéd Utánpótlá  2014/11/02  9-8
          POLO SC - Angyalföldi Spor  2014/11/02  10-24
          POLO SC - Angyalföldi Spor  2014/11/22  10-14
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2014/11/22  15-12
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánpótlá  2015/03/21  10-8
          KSI SE - UVSE  2015/03/21  18-6
          Kópé Utánpótlás - FTC Utánpótlás  2015/03/21  10-9
          Hírös Sport Nonp - Honvéd Utánpótlá  2015/03/21  12-7
          Balaton VK - Kaposvár Vízilab  2015/05/23  2-28
          Budafóka XXII. k - Angyalföldi Spor  2015/05/23  2-19
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Vasas  2014/11/20  14-21
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hegyvidék SE - Bókay - KSI  2014/11/08  14-1
          Honvéd Utánp. I. - Domino Avus  2014/11/08  6-7
          Oázis SC - Kaposvár VK II.  2014/11/08  25-2
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2014/11/08  9-9
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/11/15  8-5
          Domino Avus - Tatabányai Vízmű  2014/12/13  5-11
          UVSE - Bókay - KSI  2014/12/13  18-2
          Kaposvár VK II. - Honvéd Utánp. I.  2014/12/13  0-29
          Hegyvidék SE - Oázis SC  2014/12/13  6-11
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvár VK I.  2014/12/20  5-7
          Százhalombatta - Diadal SE  2014/12/20  12-7
          Kaposvár VK I. - Vodafone Pólósul  2014/12/20  3-12
          Budafóka XXII. k - KESI I.  2014/12/20  3-13
          OSC VSE - KSI SE  2014/12/20  4-24
          Diadal SE - Vodafone Pólósul  2014/12/20  4-15
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2014/12/20  8-14
          KSI SE - KESI I.  2014/12/20  15-4
          BVSC-Póló - UVSE  2015/02/22  8-10
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2015/02/22  3-14
          Tatabányai Vízmű - FTC Utánpótlás  2015/02/22  9-9
          KESI I. - Újszilvás KSE  2015/02/22  4-8
          KESI I. - Újszilvás KSE  2015/05/16  6-9
          Tatabányai Vízmű - FTC Utánpótlás  2015/05/16  8-14
          Vodafone Pólósul - Újszilvás KSE  2015/05/16  8-5
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - HKPS  2015/05/10  15-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/05/24  10-15
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2015/06/07  11-10
          KSI SE - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/07  10-2
          Vasas Sport Club - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/07  14-10
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/06/07  13-11
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - HKPS  2015/05/10  11-4
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/05/24  6-20
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2014/10/18  26-2
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2014/10/25  11-9
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2014/11/08  7-8
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2014/11/15  14-16
          Hungerit Szentes - UVSE-Centrál  2014/12/10  14-13
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2015/01/31  13-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE   2014/11/30  3-10
          BVSC-PÓLÓ - KESI  2014/12/14  15-1
          BVSC-PÓLÓ - H POLO  2014/12/17  24-11
          UVSE II. - ZF-Eger  2015/03/08  7-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE   2014/11/30  2-20
          BVSC-PÓLÓ - KESI  2014/12/14  10-9
          Fehérvár Póló Sp - SZNVE  2014/12/21  12-12
          UVSE - HVSC  2015/03/08  41-1
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Angyalföldi Spor  2014/10/18  22-7
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2014/11/15  8-12
          Cegléd - Vidám VVSE  2014/11/29  10-5
          Fehérvár Póló Sp - DFVE  2015/03/26  6-11
          Fehérvár Póló Sp - Szentes  2015/03/28  5-19
          Cegléd - Angyalföldi Spor  2015/05/16  9-6
  2013/2014
     Ellenőr 157
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Eszterházy Károl  2013/10/05  8-4
          HVSC Club - Csabai Csirkefog  2013/10/19  8-10
          Neptun VSC - HVSC Club  2013/10/26  19-9
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Utánpótlá  2014/03/08  5-9
          Szolnok - Debreceni Cívis   2014/03/22  18-11
          KESI - PVSK-PSN  2014/04/29  8-12
          ASI DSE - KESI  2014/05/10  9-12
          PVSK-PSN - DEAC  2014/05/30  16-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVTK - SZUVTE BT  2013/11/30  9-7
          HVSC - Csongrád Városi   2013/11/30  14-5
          SZTE EHÖK - Csabai Csirkefog  2013/11/30  11-10
          Csongrád Városi - SZVTK  2013/11/30  10-11
          Csabai Csirkefog - HVSC  2013/11/30  10-6
          SZUVTE BT - SZTE EHÖK  2013/11/30  10-12
          Lamantinok - KEAC  2014/04/05  6-10
          GyAVC - MVSI  2014/04/05  5-10
          Váci Vízilabda S - EVSC  2014/04/05  9-20
          MVSI - KEAC  2014/04/05  7-8
          EVSC - Lamantinok  2014/04/05  15-7
          GyAVC - Váci Vízilabda S  2014/04/05  13-15
          Váci Vízilabda S - MVSI  2014/04/26  7-18
          Lamantinok - GyAVC  2014/04/26  16-10
          KEAC - EVSC  2014/04/26  6-12
          KSI SE - Fehérvár Póló Sp  2014/06/14  13-8
          KEAC - SZUVTE BT  2014/06/14  12-9
          Fehérvár Póló Sp - SZUVTE BT  2014/06/14  12-6
          KEAC - KSI SE  2014/06/14  9-14
          GyAVC - Pápai SE  2014/06/21  16-9
          DFVE - Csabai Csirkefog  2014/06/21  16-9
          GyAVC - KESI  2014/06/21  9-13
          Pápai SE - DFVE  2014/06/21  9-13
          KESI - Csabai Csirkefog  2014/06/21  10-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szegedi Vizipóló  2013/09/22  10-21
          Szentes - Aligátor Vízilab  2013/09/29  22-2
          MTK 1888 Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/10/15  12-8
          Aligátor Vízilab - UVSE II.  2013/11/03  12-20
          UVSE II. - MTK 1888 Vízilab  2013/11/17  13-9
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2013/11/18  9-8
          UVSE - RACIONET HONVÉD  2014/03/09  8-6
          ZF-Eger - KSI SE  2014/04/06  13-12
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2014/04/23  3-7
          HVSC - MVSI  2014/05/02  10-9
          PSN Zrt. - Debreceni Cívis   2014/05/30  11-7
          Kaposvári Vízila - Vasas  2014/06/01  8-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szegedi Vizipóló  2013/09/22  8-13
          Szentes - Aligátor Vízilab  2013/09/29  19-9
          MTK 1888 Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/10/15  8-8
          Aligátor Vízilab - UVSE II.  2013/11/03  10-12
          UVSE II. - MTK 1888 Vízilab  2013/11/17  20-9
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2013/11/18  6-7
          SZVSE - Tatabányai Vízmű  2014/02/23  13-19
          UVSE - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/09  16-7
          UVSE II. - SZVSE  2014/03/09  16-6
          KVSE - Fehérvár Póló Sp  2014/03/16  7-15
          PSN Zrt. - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/19  11-7
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2014/04/23  16-8
          HVSC - MVSI  2014/05/02  13-12
          Aligátor Vízilab - KVSE  2014/05/18  13-3
          MVSI - Kölyök Póló Suli  2014/05/31  18-6
          SZVSE - Ceglédi Vasutas   2014/05/31  14-16
          Kölyök Póló Suli - Ceglédi Vasutas   2014/05/31  10-13
          MVSI - SZVSE  2014/05/31  19-11
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2014/06/01  5-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szegedi Vizipóló  2013/09/22  14-5
          Szentes - Aligátor Vízilab  2013/09/29  12-10
          MTK 1888 Vízilab - Kölyök Póló Suli  2013/10/15  21-2
          Aligátor Vízilab - Váci VSE  2013/10/27  34-3
          Aligátor Vízilab - UVSE II.  2013/11/03  17-7
          UVSE II. - MTK 1888 Vízilab  2013/11/17  5-11
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2013/11/18  6-18
          SZVSE - Tatabányai Vízmű  2014/02/23  10-11
          Kaposvári Vízila - Szentes  2014/03/01  14-16
          UVSE II. - SZVSE  2014/03/09  8-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KSI SE  2014/03/14  13-10
          KVSE - Fehérvár Póló Sp  2014/03/16  9-13
          PSN Zrt. - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/19  5-16
          ZF-Eger - KSI SE  2014/04/06  13-9
          Honvéd-Up. VKSE - PSN Zrt.  2014/04/23  20-1
          HVSC - MVSI  2014/05/02  16-3
          Aligátor Vízilab - KVSE  2014/05/18  23-6
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2014/06/01  5-11
          UVSE - KSI SE  2014/06/07  11-11
          Oázis Sport Club - Váci VSE  2014/06/08  16-6
          Váci VSE - Kölyök Póló Suli  2014/06/08  13-8
          Kölyök Póló Suli - Oázis Sport Club  2014/06/08  7-23
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - HETE  2013/11/10  15-6
          Komplex Póló Sul - BVSC  2013/11/24  14-11
          Budaörsi ÚVVSE - 1427Vízilabda SE  2013/11/24  12-10
          Semmelweis VKS - Sportliget SE  2013/12/01  16-10
          1427Vízilabda SE - ELTE Vízilabda D  2014/03/02  8-12
          Vecsés - Semmelweis VKS  2014/03/02  17-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2014/05/24  5-6
          MOM Sport Ybl - Komplex Póló Sul  2014/05/24  11-10
          Dunaújvárosi Fői - MOM Sport Ybl  2014/05/24  5-7
          Uj-Hullám SE - Bókay - KSI  2014/05/24  4-11
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló Zugló  2014/04/19  0-25
          ESMTK - KSI SE  2014/04/19  1-19
          Honv-up. Kispest - Dunaújvárosi Fői  2014/04/19  16-4
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Honvéd UVKSE  2013/11/09  5-12
          BVSC-Póló Zugló - Cegléd II  2013/11/09  26-1
          Debreceni Cívis - Vasas Sport Club  2013/11/09  10-8
          Bókay - KSI - EMLCSKA  2013/11/09  6-4
          Cegléd II - HUVK SE  2014/05/10  3-7
          Új-Hullám SE - Polo SC  2014/05/10  6-4
          Cegléd II - Oázis SC  2014/05/10  4-16
          Polo SC - EMLCSKA  2014/05/10  7-3
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilab - KSI SE  2013/10/12  4-22
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2013/10/12  6-12
          Vodafone Pólósul - UVSE II.  2013/10/12  20-4
          Ceglédi Vasutas - Angyalföldi Spor  2013/10/12  2-5
          Kanizsa Vízilabd - Vodafone Pólósul  2013/11/16  8-16
          Ceglédi Vasutas - UVSE II.  2013/11/16  1-12
          Vodafone Pólósul - Kaposvár Vízilab  2013/11/16  19-7
          KSI SE - Százhalombatta  2013/11/16  20-13
          Vecsés - Hírös Sport Nonp  2014/04/29  9-11
          FTC Utánpótlás - MOM Sport Ybl  2014/05/03  14-4
          Kaposvár Vízilab - Vecsés  2014/05/03  12-7
          Hírös Sport Nonp - FTC Utánpótlás  2014/05/03  9-9
          Vecsés - UVSE II.  2014/05/03  2-7
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2002
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Tatabányai Vízmű  2013/08/31  6-13
          Kaposvári Vízila - Szolnok  2013/08/31  7-15
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2013/08/31  17-3
          ZF-Eger - Szolnok  2013/09/01  6-12
          Szolnok - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/09/01  3-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2013/09/01  17-1
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Oázis SC  2013/09/21  22-6
          Domino Avus - Kaposvár Vízilab  2013/09/21  28-4
          KSI SE - Göd  2013/09/21  20-13
          Kanizsa Vízilabd - Vasas Sport Club  2013/10/26  11-9
          Honvéd-Up Csepel - Angyalföldi Spor  2013/10/26  1-17
          Vecsés - FTC Utánpótlás  2013/10/26  1-26
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Angyalföldi SI D  2014/03/08  20-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - UVSE II  2013/10/06  18-10
          UVSE II - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/10/20  3-15
          UVSE I - DFVE  2014/02/16  25-12
          POLO SC - ZF-Eger  2014/02/16  16-10
          Szentes - POLO SC  2014/03/02  9-5
          SZNVE - ASI DSE  2014/04/13  13-1
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2013/10/06  21-0
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2013/11/01  5-17
          UVSE - DFVE  2014/02/16  29-6
          POLO SC - ZF-Eger  2014/02/16  8-12
          Szentes - POLO SC  2014/03/02  13-10
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/04/11  9-10
          SZNVE - Angyalföldi SI D  2014/04/13  7-3
          DFVE - SZVSE  2014/04/23  15-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyVSE - Vecsés SE   2013/09/29  8-20
          ZF-Eger - KESI  2013/09/29  19-9
          Szentes - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/09/29  14-8
          SZNVE - UVSE  2013/11/10  3-34
          POLO SC - Fehérvár Póló Sp  2013/12/01  29-3
          Vecsés SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/12/15  3-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - GyVSE  2014/02/15  17-4
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/29  21-13
          GyVSE - HVSC  2014/05/17  9-12
          SZNVE - Vecsés SE   2014/05/17  8-15
          HVSC - DVSI  2014/05/17  20-15
  2012/2013
     Ellenőr 133
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEAC - Hegyvidék-YBL  2012/09/29  8-7
          PSN - PVSK - Ceglédi Vasutas   2012/10/27  8-15
          Tatabányai Vízmű - MVSI  2013/04/06  11-8
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/04/20  6-8
          UVSE - Szolnok D-K  2013/04/20  12-7
          Hegyvidék-YBL - HPVK-ESMTK  2013/04/20  13-8
          Kanizsa Vízilabd - KSI SE  2013/04/27  9-14
          PSN - PVSK - Csabai Csirkefog  2013/05/18  13-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2012/10/13  5-13
          Pápai SE - Aligátor Vízilab  2012/10/13  5-15
          Aligátor Vízilab - Tatabányai Vízmű  2012/10/13  8-11
          Pápai SE - DFVE  2012/10/13  4-14
          Szentesi Öregfiú - Kiskunfélegyházi  2012/11/10  19-3
          KESI - SZTE EHÖK Sport   2012/11/10  11-11
          Szolnoki VSC - Kiskunfélegyházi  2012/11/10  13-3
          KESI - Szentesi Öregfiú  2012/11/10  12-9
          SZTE EHÖK Sport - Szolnoki VSC   2012/11/10  7-10
          Kiskunfélegyházi - Szentesi Öregfiú  2013/02/23  2-18
          SZTE EHÖK Sport - KESI  2013/02/23  9-9
          Kiskunfélegyházi - Szolnoki VSC   2013/02/23  2-16
          Szentesi Öregfiú - KESI  2013/02/23  10-8
          Szolnoki VSC - SZTE EHÖK Sport   2013/02/23  5-12
          Pápai SE - Kiskunfélegyházi  2013/05/11  6-8
          KEAC - HVSC  2013/05/11  11-10
          Kiskunfélegyházi - Gyöngyösi Alligá  2013/05/11  7-6
          HVSC - Pápai SE  2013/05/11  13-12
          KEAC - Gyöngyösi Alligá  2013/05/11  19-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - UVSE I.  2012/09/16  3-12
          Aligátor Vízilab - UVSE II.  2012/09/30  8-14
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2012/10/14  6-10
          Szentesi Vízilab - Kaposvári Vízila  2012/10/28  12-8
          Aligátor Vízilab - CVSE  2012/11/11  17-7
          PSN Zrt. - KSI SE  2013/02/07  8-18
          Budapesti Honvéd - Vasas  2013/02/17  8-10
          UVSE II. - CVSE  2013/03/03  13-7
          EKF-MVSI - CVSE  2013/05/12  7-15
          CVSE - EKF-MVSI  2013/05/12  14-2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - UVSE I.  2012/09/16  8-13
          Aligátor Vízilab - UVSE II.  2012/09/30  9-7
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2012/10/07  11-15
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2012/10/14  9-14
          Szentesi Vízilab - Kaposvári Vízila  2012/10/28  10-9
          Aligátor Vízilab - Ceglédi Vasutas   2012/11/11  15-5
          PSN Zrt. - KSI SE  2013/02/07  7-7
          Honvéd Pesterzsé - Vasas  2013/02/17  4-7
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas   2013/03/03  15-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - UVSE I.  2012/09/16  1-20
          Aligátor Vízilab - UVSE II.  2012/09/30  10-6
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2012/10/07  2-17
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2012/10/14  4-14
          Kanizsa Vízilabd - UVSE II.  2012/10/21  8-10
          Szentesi Vízilab - Kaposvári Vízila  2012/10/28  23-7
          Aligátor Vízilab - Ceglédi Vasutas   2012/11/11  14-5
          PSN Zrt. - KSI SE  2013/02/07  2-23
          Honvéd PVK - Vasas  2013/02/17  9-16
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas   2013/03/03  14-4
          Aligátor Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/03/21  8-5
          Vasas - Honvéd PVK  2013/05/22  14-5
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szolnoki D-K  2012/11/17  10-4
          Vasas - Szegedi Vi  2012/11/17  7-19
          Szolnoki D-K - Vasas  2012/11/17  13-11
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vi  2012/11/17  18-6
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VAS-ASI - MTK  2012/11/25  14-7
          Oázis SC - RETR-O-SC  2013/02/24  6-8
          Oázis SC - YBL WPC  2013/03/10  9-11
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - DVSE  2012/10/27  13-8
          UVSE II - Százhalombattai  2012/10/27  4-4
          FTC - Vodafone Pólósul  2012/10/27  9-13
          FTC - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/16  13-5
          Vodafone Pólósul - UVSE I.  2013/03/16  8-11
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Bókay-KSI  2013/04/13  8-11
          Komplex PSE - DVSE  2013/04/13  11-5
          HPVKSE - Vadász  2013/04/13  6-12
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC - Póló  2013/04/20  7-5
          Dunaújvárosi FVE - OSC  2013/04/20  0-7
          KSI SE - Komárno  2013/04/20  13-5
          OSC - BHSE  2013/04/20  3-15
          Komárno - BVSC - Póló  2013/04/20  8-10
          Dunaújvárosi FVE - KSI SE  2013/04/20  4-15
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Vadász  2013/04/06  8-13
          Bókay-KSI - CVSE  2013/04/06  1-23
          BVSC-Póló-Zugló - HPVKSE  2013/05/04  11-2
          FTC - Vasas SC  2013/05/04  2-8
          UVSE - Kópé ÚVSE  2013/05/04  17-3
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés - FTC  2012/12/08  10-11
          Kanizsa VSE - ASI DSE  2012/12/08  24-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - H. POLO  2012/09/29  29-3
          Héraklész Utánpó - Hungerit S  2013/03/16  6-12
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - DF - Mex-M  2012/10/28  8-16
          Hungerit S - UVSE  2012/10/28  18-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport - HPVK SE  2012/12/15  6-6
          H POLO utp - Szentesi VK  2012/12/15  6-7
          Szentesi VK - SZTE EHÖK Sport   2012/12/15  11-7
          HPVK SE - H POLO utp  2012/12/15  5-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/01/20  6-10
          ASI DSE - H. POLO  2013/02/09  4-21
          Szeged - Szentesi Vízilab  2013/02/10  5-18
          UVSE - ZF-Eger  2013/03/03  15-10
          HPVKSE - DFVE  2013/03/23  5-23
          DFVE - ASI DSE  2013/04/07  43-1
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szeged  2013/04/14  24-3
          H. POLO - DFVE  2013/04/18  14-13
          UVSE - H. POLO  2013/05/23  10-11
          DFVE - Szeged  2013/05/25  25-1
          DFVE - HPVKSE  2013/06/08  16-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2012/11/04  15-7
          HPVK SE - Tatabányai Vízmű  2012/11/25  16-7
          KESI - Tatabányai Vízmű  2012/12/09  22-2
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Tatabányai Vízmű  2013/01/20  20-3
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/01/27  10-10
          ZF-Eger - Szeged  2013/02/03  32-3
          H. POLO - Tatabányai Vízmű  2013/02/03  36-2
          H. POLO - UVSE  2013/03/10  8-11
          DFVE - UVSE  2013/03/24  13-10
          Tatabányai Vízmű - Szeged  2013/04/21  3-12
          DFVE - Szeged  2013/05/26  18-3
          HPVK SE - UVSE  2013/06/02  5-17
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2012/11/04  20-6
          Dunaújváros Váro - HVSC  2012/11/18  13-20
          Százhalombatta - UVSE  2012/11/25  13-22
          Dunaújváros Váro - Százhalombatta  2012/12/02  9-26
          KESI - Tatabányai Vízmű  2012/12/09  14-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Tatabányai Vízmű  2013/01/20  18-9
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/01/27  22-4
          ZF-Eger - Szeged  2013/02/03  39-1
          H. POLO - Tatabányai Vízmű  2013/02/03  27-4
          H. POLO - UVSE  2013/03/10  3-18
          Dunaújváros Váro - UVSE  2013/03/24  7-21
          Tatabányai Vízmű - Szeged  2013/04/21  10-3
          Százhalombatta - Tatabányai Vízmű  2013/05/05  13-6
          UVSE - Százhalombatta  2013/05/21  19-7
          Dunaújváros Váro - Szeged  2013/05/26  25-9
          Százhalombatta - Dunaújváros Váro  2013/06/02  18-15
  2011/2012
     Ellenőr 79
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2011/10/08  14-8
          Ceglédi Vasutas - KSI SE  2011/10/15  12-8
          Újpest Vízilabda - Vízmű-HPVK-ESMTK  2011/10/29  4-8
          FTC Hűs- Húsház - Ceglédi Vasutas   2011/12/03  12-5
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2011/12/10  9-11
          Hegyvidék-YBL WP - Szolnok F-KÖZGÉP  2012/03/24  15-7
          Szolnok F-KÖZGÉP - Ceglédi Vasutas   2012/05/19  8-9
          Ceglédi Vasutas - Kanizsa VSE  2012/06/09  10-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - DFVE  2012/02/11  5-6
          OCTOPUS Búvár- é - Fehérvár PSE  2012/02/11  5-13
          Tatabányai Vízmű - Váci Vízilabda S  2012/02/11  16-6
          Fehérvár PSE - Kertészeti Egyet  2012/02/11  12-6
          Váci Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- é  2012/02/11  8-8
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2012/02/11  9-15
          AQUA SE - DEAC-DVSE  2012/03/31  3-16
          Egri Vízmű Sport - Diósgyőri Várfür  2012/03/31  6-8
          DEAC-DVSE - GyAVC  2012/03/31  11-2
          Diósgyőri Várfür - AQUA SE   2012/03/31  15-9
          GyAVC - Egri Vízmű Sport  2012/03/31  9-10
          OCTOPUS Búvár- é - Váci Vízilabda S  2012/05/05  12-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Csongrád VVSE  2011/09/24  25-5
          DVSE - ZF-Eger  2011/11/13  10-13
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  15-3
          Ceglédi Vasutas - Tatabányai Vízmű  2012/05/13  3-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Csongrád VVSE  2011/09/24  21-9
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári VK  2011/10/23  9-11
          KVPK - Orvosegyetem SC  2011/10/23  20-7
          Kaposvári VK - FPSE  2011/11/06  19-8
          DVSE - ZF-Eger  2011/11/13  5-20
          MTK Szentendre - Szolnok D-KÖZGÉP  2011/11/27  8-6
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  23-9
          Kölyök Póló Suli - Kaposvári VK  2011/12/11  7-12
          FPSE - Pécsi Sport NZ  2012/03/11  5-23
          Ceglédi Vasutas - HVSC  2012/04/22  11-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Csongrád VVSE  2011/09/24  23-2
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári VK  2011/10/23  10-16
          KVPK - Orvosegyetem SC  2011/10/23  5-11
          Kaposvári VK - FPSE  2011/11/06  18-4
          DVSE - ZF-Eger  2011/11/13  3-8
          AVUS - Kaposvári VK  2011/11/20  10-12
          MTK Szentendre - Szolnok D-KÖZGÉP  2011/11/27  16-6
          Vasas Sport Club - DVSE  2011/12/04  20-2
          Kölyök Póló Suli - Kaposvári VK  2011/12/11  13-7
          FPSE - Pécsi Sport NZ  2012/03/11  5-23
          AVUS - Kölyök Póló Suli  2012/03/11  12-17
          Kaposvári VK - AVUS  2012/04/04  10-11
          Ceglédi Vasutas - HVSC  2012/04/22  4-11
          Ceglédi Vasutas - AVUS  2012/05/27  10-10
          Kaposvári VK - Csabai Csirkefog  2012/05/27  12-6
          AVUS - Csabai Csirkefog  2012/05/27  18-6
          Ceglédi Vasutas - Kaposvári VK  2012/05/27  9-8
       2012. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - OSC Up  2012/02/19  9-10
          OSC Up - Szentesi Vízilab  2012/02/19  10-11
          Szentesi Vízilab - Szolnok  2012/02/19  12-12
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2011/11/30  15-6
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2011/10/29  18-2
          Újpest Vízilabda - HonvédPOLO  2011/10/29  10-9
          HonvédPOLO - BVSC- Zugló  2011/10/29  6-22
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Honvéd UTP  2011/12/18  8-12
          KNVSE KESI - Slávia Uk Bratis  2011/12/18  17-5
          Honvéd UTP - ASI DSE  2011/12/18  5-14
          Slávia Uk Bratis - Váci Vízilabda S  2011/12/18  7-15
          ASI DSE - KNVSE KESI  2011/12/18  13-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/02  6-10
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2011/12/11  5-25
          DFVE - Szentesi VK  2012/03/04  7-13
          BVSC- Zugló - HonvédPOLO  2012/04/26  8-6
          HPVKSE - HonvédPOLO  2012/04/29  6-25
          HPVKSE - ZF-Eger  2012/06/03  13-20
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/02  15-10
          HPVKSE - Újpest VUSE  2011/12/11  7-15
          Dunaújváros VSI - Szentesi VK  2012/03/04  12-14
          HPVKSE - HonvédPOLO  2012/04/29  5-12
          HPVKSE - ZF-Eger  2012/06/03  13-12
          HonvédPOLO - ASI DSE  2012/06/10  15-5
       Női Olimpiai Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Dunaújvárosi Fői  2012/04/28  12-19
          BVSC - Szentesi VK  2012/04/28  9-8
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/04/28  11-17
          BVSC - Dunaújvárosi Fői  2012/04/28  7-6
  2010/2011
     Ellenőr 73
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - ZF-Eger  2010/11/21  9-6
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - KSI SE  2010/09/25  14-18
          Tipo VSC - Kanizsa Vízilabd  2010/10/30  13-18
          Kaposvári Vízila - Kanizsa Vízilabd  2010/11/27  11-12
          Kanizsa Vízilabd - Tipo VSC  2010/12/04  21-6
          SZVPS - HVSC  2010/12/04  19-12
          Kaposvári Vízila - EKF-EGERFOOD-IMO  2011/03/12  16-15
          EKF-EGERFOOD-IMO - HVSE  2011/03/26  14-10
          HVSE - Tatabányai Vízmű  2011/04/09  7-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KEAC - Vasas  2011/03/02  8-16
          Szegedi Vízilabd - Szolnoki Rozmár  2011/04/09  5-9
          Szentesi Öregfiú - Csongrád  2011/04/09  8-11
          Szolnoki Rozmár - KESI  2011/04/09  6-7
          Csongrád - Szegedi Vízilabd  2011/04/09  5-11
          KESI - Szentesi Öregfiú  2011/04/09  7-8
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Vasutas Sp - Kaposvári Vízila  2010/11/17  14-15
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - BFSE  2010/10/10  16-4
          HVSE - HVSC  2010/10/17  7-8
          PVSK - FPSE  2010/11/07  12-6
          SZVPS - BFSE  2010/11/14  17-10
          KSI SE - Szolnok  2011/03/13  5-0
          Szolnok - UVSE  2011/03/20  9-23
          Kaposvári Vízila - PVSK  2011/04/03  10-15
          BFSE - BVSC- Zugló  2011/04/17  13-12
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/04/21  5-8
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2011/04/24  6-8
          Restart-CV - HVSE  2011/05/22  4-7
          Kaposvári Vízila - PVSK  2011/05/29  7-14
          Szolnok - BFSE  2011/06/05  14-12
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - BFSE  2010/10/10  16-3
          KESI - HVSC  2010/10/17  4-4
          PVSK - FPSE  2010/11/07  16-4
          SZVPS - BFSE  2010/11/14  11-7
          Debreceni CPVSE - SZOLNOK  2010/12/05  9-3
          Szentesi Vízilab - Csongrád VVSE  2011/02/27  12-8
          KSI SE - UVSE II.  2011/03/13  12-4
          Kaposvári Vízila - PVSK  2011/04/03  11-10
          BFSE - BVSC- Zugló  2011/04/17  3-19
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/04/21  11-6
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2011/04/24  4-7
          UVSE II. - KSI SE  2011/05/15  6-13
          Restart-CV - KESI  2011/05/22  6-5
          Kaposvári Vízila - PVSK  2011/05/29  6-7
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Tatabányai Vízmű  2010/10/03  14-7
          BVSC- Zugló - BFSE  2010/10/10  31-2
          KESI - HVSC  2010/10/17  4-15
          Dominó Trans - Vadász VCS  2010/10/24  5-12
          PVSK - FPSE  2010/11/07  25-4
          SZVPS - BFSE  2010/11/14  25-5
          Debreceni CPVSE - SZOLNOK  2010/12/05  10-11
          Kaposvári Vízila - Vadász VCS  2011/03/06  12-12
          KSI SE - UVSE II.  2011/03/13  8-8
          Kaposvári Vízila - PVSK  2011/04/03  7-14
          Kaposvári Vízila - Vadász VCS  2011/04/10  13-9
          BFSE - BVSC- Zugló  2011/04/17  2-24
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2011/04/21  14-1
          Tatabányai Vízmű - PVSK  2011/05/06  5-11
          UVSE II. - KSI SE  2011/05/15  5-10
          Restart-CV - KESI  2011/05/22  12-9
          Kaposvári Vízila - PVSK  2011/05/29  13-8
       2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szolnok  2011/02/12  22-5
          Csongrád Városi - Kaposvári Vízila  2011/02/12  11-12
          Szolnok - Csongrád Városi   2011/02/12  15-8
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2011/02/12  26-6
       Halassy Olivér Gyermek Kupa - 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2010/06/13  10-3
          UVSE - ZF-Eger  2010/06/13  10-2
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/06/13  12-2
          KSI SE - UVSE  2010/06/13  6-11
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - DF-DVCSH-CÉ  2010/11/03  11-13
          Szeged - Szentesi V  2010/12/04  10-10
          Héraklész II. - Héraklész I.  2011/01/30  6-20
          Héraklész I. - Honvéd ELTE POLO  2011/05/14  17-12
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész I.  2011/05/14  10-19
  2009/2010
     Ellenőr 108
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/10/28  13-8
          Szeged Beton - UNIQA-UTE  2010/01/30  12-5
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Honvéd - Szolnok F-K  2009/10/04  12-9
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű Sport - KVSE  2009/09/19  9-10
          Hírös VSE - Tatabányai Vízmű  2009/09/19  7-12
          Kaposvár - YBL WPC  2009/10/03  10-11
          KVSE - MAFC  2009/10/10  6-5
          Hírös VSE - Hódmezővásárhely  2009/10/17  10-7
          MAFC - Bertók Szentes  2009/10/24  15-10
          Egri Vízmű Sport - MAFC  2009/11/07  6-9
          YBL WPC - Tipo VSC  2009/11/21  11-7
          Kaposvár - Hódmezővásárhely  2009/11/28  17-7
          Neptun VSC - KVSE  2009/12/05  11-15
          KVSE - Tipo VSC  2010/03/13  7-10
          Neptun VSC - Angyalföldi Spor  2010/04/10  5-6
          CVSE - Bertók Szentes  2010/05/08  13-8
          Hírös VSE - Bertók Szentes  2010/05/15  15-9
          Tipo VSC - SZVPS  2010/05/29  10-9
          EKF SC - Tipo VSC  2010/06/05  22-5
          Egri Vízmű Sport - Hódmezővásárhely  2010/06/12  12-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - SZVPS  2009/09/20  6-11
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  4-13
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  18-6
          Kaposvár - Budafóka  2009/10/18  10-9
          Szentesi VK - CVSE  2009/11/01  11-5
          UVSE I. - OSC  2009/11/22  16-5
          Budafóka - Kaposvár  2009/12/06  14-12
          OSC - ZF-Eger  2009/12/12  8-16
          PVSK - Budafóka  2009/12/13  15-7
          UVSE II. - ZF-Eger  2010/03/21  6-9
          FTC - Szolnok  2010/04/03  7-3
          Vasas-MVM - ZF-Eger  2010/06/06  14-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Hódmezővásárhely  2009/09/13  4-6
          OSC - SZVPS  2009/09/20  3-7
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  9-15
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  5-6
          Kaposvár - Budafóka  2009/10/18  9-13
          Szentesi VK - CVSE  2009/11/01  8-9
          UVSE I. - OSC  2009/11/22  10-6
          Debreceni VSE - Hírös VSE  2009/11/29  20-5
          Budafóka - Kaposvár  2009/12/06  7-6
          OSC - ZF-Eger  2009/12/12  5-3
          PVSK - Budafóka  2009/12/13  7-9
          UVSE II. - ZF-Eger  2010/03/21  11-5
          Kaposvár - Hódmezővásárhely  2010/04/04  12-7
          Hódmezővásárhely - Szentesi VK  2010/04/18  13-10
          Budafóka - Vasas-MVM  2010/05/02  11-15
          Debreceni VSE - FPSE  2010/05/30  14-14
          Vasas-MVM - ZF-Eger  2010/06/06  12-6
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Hódmezővásárhely  2009/09/13  11-4
          OSC - SZVPS  2009/09/20  2-46
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  3-13
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  11-9
          Kaposvár - Budafóka  2009/10/18  4-17
          Csirkefogók VK - Hódmezővásárhely  2009/10/23  7-6
          Szentes - CVSE  2009/11/01  9-5
          UVSE I. - OSC  2009/11/22  12-2
          Debreceni VSE - KESI  2009/11/29  1-13
          Budafóka - Kaposvár  2009/12/06  25-7
          OSC - ZF-Eger  2009/12/12  3-19
          PVSK - Budafóka  2009/12/13  11-15
          Csirkefogók VK - PVSK  2010/03/14  5-13
          UVSE II. - ZF-Eger  2010/03/21  6-13
          FTC - PVSK  2010/04/03  8-4
          Kaposvár - Hódmezővásárhely  2010/04/04  3-4
          Hódmezővásárhely - Szentes  2010/04/18  6-19
          Budafóka - Vasas-MVM  2010/05/02  7-14
          Debreceni VSE - FPSE  2010/05/30  18-7
          Vasas-MVM - ZF-Eger  2010/06/06  7-9
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Egri Vízilabda K  2009/12/10  8-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2009/10/03  5-8
          Pápa SE-Termál - Soproni Vízilabd  2009/10/03  14-5
          Fehérvár PSE - Kanizsa Vízilabd  2009/10/03  11-7
          Tatabányai Vízmű - Pápa SE-Termál  2009/10/31  11-11
          Soproni Vízilabd - Kanizsa Vízilabd  2009/10/31  6-16
          Pápa SE-Termál - Fehérvár PSE  2009/10/31  6-15
          MAFC SCH - Kanizsa Vízilabd  2010/05/15  11-2
          SzolnokiRozmárok - Tatabányai Vízmű  2010/05/15  9-9
          Kecskeméti SI - Fehérvár PSE  2010/05/15  9-9
          MAFC SCH - Angyal-Vasas SE  2010/06/12  3-11
          Kertészeti EAC - Szentesi SzÖrF  2010/06/12  7-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész I. - Szentesi VK  2009/11/09  3-15
          Héraklész I. - Univ-Szeged  2009/11/09  11-10
          Honvéd ELTE POLO - UVSE  2009/11/14  9-16
          Angyalföldi SI - ZF-Eger  2009/12/05  7-13
          ZF-Eger - BVSC-Zugló Diap.  2010/03/06  8-5
          DF-DVCSH - BVSC-Zugló Diap.  2010/03/24  13-6
          Szentesi VK - DF-DVCSH  2010/03/27  7-8
          Univ-Szeged - Héraklész II.  2010/04/24  11-10
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri Vízilabda - DVSI  2009/10/11  4-22
          Honv POLO - UVSE  2009/10/11  5-11
          Győri Vízilabda - ASI  2009/10/11  21-8
          DVSI - UVSE  2009/10/11  16-13
          UVSE - Szentesi VK  2010/05/16  13-8
          DVSI - BVSC- Zugló  2010/05/16  18-3
          UVSE - ZF-Eger  2010/05/16  8-7
          Szentesi VK - DVSI  2010/05/16  8-10
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSI - Győri VSE  2009/10/25  19-17
          KESI - UVSE  2009/10/25  6-19
          BVSC- Zugló - DVSI  2009/10/25  13-13
          Szentesi - Honv POLO  2010/03/28  15-5
          UVSE - DVSI  2010/03/28  15-15
          Honv POLO - BVSC- Zugló  2010/03/28  10-11
          DVSI - Szentesi  2010/03/28  13-13
          Szentesi - BVSC- Zugló  2010/05/23  10-11
          UVSE - DVSI  2010/05/23  10-8
          Szentesi - Honv POLO  2010/05/23  8-14
          Honv POLO - UVSE  2010/05/23  11-6
  2008/2009
     Ellenőr 137
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - DOMINO Honvéd  2008/10/08  8-15
          Szolnok - Szeged Beton VE  2008/10/25  6-10
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - ZF-Eger  2008/09/27  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csfogók - Tipo VSC  2008/09/27  7-11
          YBL WPC - Hírös VSE  2008/10/04  16-12
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2008/10/11  8-10
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/11/01  9-9
          Tipo VSC - Neptun VSC  2008/11/22  13-14
          Neptun VSC - Ceglédi VSE  2008/12/06  11-9
          Neptun VSC - Csabai Csfogók  2009/04/18  21-13
          Kanizsa VSE - Ceglédi VSE  2009/05/02  10-12
          Tipo VSC - ASI-Vasas  2009/05/16  7-9
          ASI-Vasas - YBL WPC  2009/05/23  6-7
          ASI-Vasas - Neptun VSC  2009/05/28  7-10
          ASI-Vasas - Tipo VSC  2009/06/10  12-10
          KSI SE - Hírös VSE  2009/06/16  14-8
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Vasas  2008/09/21  2-17
          OSC - UTE  2008/09/28  7-11
          KinderSp-PVSK - Szolnok  2008/11/09  8-17
          Kaposvári VK - Szentesi VK  2008/11/30  4-9
          Vasas - Debreceni VSE  2009/04/05  27-2
          Szentesi VK - UTE  2009/05/03  4-8
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2009/05/14  5-9
          Szegedi VPS - Honvéd  2009/05/24  11-10
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Vasas  2008/09/21  4-9
          OSC - UTE - I.  2008/09/28  4-20
          Budafóka SE - Honvéd  2008/09/28  16-21
          UTE - I. - Fehérvár PSE  2008/10/12  26-0
          Szolnok - Budafóka SE  2008/10/26  10-7
           Honvéd - Fehérvár PSE  2008/11/02  19-3
          KinderSp-PVSK - Szolnok  2008/11/09  8-7
          Budafóka SE - Hódmezővh. VSC  2008/11/22  6-7
          Kaposvári VK - Szentesi VK  2008/11/30  7-5
          Vasas - UTE - II.  2008/12/06  21-6
          Kaposvári VK - UTE - II.  2009/03/15  12-7
          BVSC - Budafóka SE  2009/03/22  9-7
          Budafóka SE - Szolnok  2009/03/29  5-0
          Vasas - Debreceni VSE  2009/04/05  22-2
          Kaposvári VK - Ceglédi VSE  2009/04/19  5-10
          Szentesi VK - KinderSp-PVSK  2009/05/03  14-13
          Szegedi VPS - Fehérvár PSE  2009/05/24  16-7
          Ceglédi VSE - Fehérvár PSE  2009/05/31  15-3
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Vasas  2008/09/21  4-18
          OSC - UTE - I.  2008/09/28  1-31
          Budafóka SE - Honvéd  2008/09/28  12-14
          UTE - I. - Fehérvár PSE  2008/10/12  36-3
          Szolnok - Budafóka SE  2008/10/26  10-16
          Honvéd - Fehérvár PSE  2008/11/02  35-0
          KinderSp-PVSK - Szolnok  2008/11/09  12-8
          Budafóka SE - Hódmezővh. VSC  2008/11/22  15-7
          Kaposvári VK - Szentesi VK  2008/11/30  1-0
          Vasas - UTE - II.  2008/12/06  16-2
          Kaposvári VK - UTE - II.  2009/03/15  12-8
          BVSC - Budafóka SE  2009/03/22  15-4
          Budafóka SE - Szolnok  2009/03/29  5-0
          Vasas - Debreceni VSE  2009/04/05  26-6
          Kaposvári VK - Ceglédi VSE  2009/04/19  10-7
          Szentesi VK - UTE - I.  2009/05/03  11-18
          Csongrád VSE - OSC  2009/05/03  15-10
          Ceglédi VSE - Szolnok  2009/05/20  4-10
          BVSC - Szegedi VPS  2009/05/23  11-10
          Szegedi VPS - Honvéd  2009/05/24  7-8
          Csongrád VSE - Szolnok  2009/05/24  12-6
          Ceglédi VSE - Fehérvár PSE  2009/05/31  25-2
          Ceglédi VSE - ZF-Eger  2009/06/14  4-6
          Budafóka SE - KSI SE  2009/06/14  6-20
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Hírös Vízilabda   2008/11/12  17-2
          TEVA VasasPlaket - Orvosegyetem - O  2008/11/26  13-7
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hírös Vízilabda   2009/03/01  18-6
          Hírös Vízilabda - Ferencvárosi Tor  2009/03/01  4-20
          Ferencvárosi Tor - ZF-Eger  2009/03/01  10-11
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - Budapesti Honvéd  2009/03/07  16-9
          KSI SE - Ferencvárosi Tor  2009/03/07  5-7
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MAFC SCH  2008/11/15  7-9
          Szegedi VPS - Hódmezővh. VSC  2008/11/15  7-4
          Hírös Sport SI - Szolnok  2008/11/15  11-7
          MAFC SCH - Szegedi VPS  2008/11/15  8-12
          Hódmezővh. VSC - Szegedi VTK  2008/11/15  11-5
          Kertészeti EAC - PVSK  2009/03/21  6-17
          Dunaújvárosi FVE - Sportliget SE  2009/03/21  12-13
          PVSK - Fehércápák  2009/03/21  23-9
          Sportliget SE - Kertészeti EAC  2009/03/21  11-6
          Váci SE - Dunaújvárosi FVE  2009/03/21  9-8
          PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/11  5-6
          Eszterházy FSC - Váci SE  2009/04/11  8-3
          Szegedi VPS - Diósgyőri VSC  2009/04/11  7-5
          Hódmezővh. VSC - Eszterházy FSC  2009/04/11  3-9
          Diósgyőri VSC - PVSK  2009/04/11  6-5
          Váci SE - Szegedi VPS  2009/04/11  3-14
          Szegedi VTK - Sportliget SE  2009/05/30  9-15
          Dunaújvárosi FVE - Debreceni VSE  2009/05/30  8-9
          Szegedi ÚVTE - MAFC SCH  2009/05/30  16-10
          Debreceni VSE - Szegedi VTK  2009/05/30  18-5
          Sportliget SE - Szegedi ÚVTE  2009/05/30  10-17
          MAFC SCH - Dunaújvárosi FVE  2009/05/30  11-3
          Hódmezővh. VSC - Váci SE  2009/06/13  5-3
          Szegedi VPS - PVSK  2009/06/13  13-5
          Váci SE - Diósgyőri VSC  2009/06/13  8-11
          PVSK - Eszterházy FSC  2009/06/13  12-12
          Hódmezővh. VSC - Diósgyőri VSC  2009/06/13  7-14
          Eszterházy FSC - Szegedi VPS  2009/06/13  7-11
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF ELCO DV - Szentesi VK  2008/10/04  6-3
          DF ELCO DV - ASI DSE  2008/10/18  14-4
          ASI DSE - Szentesi VK  2008/10/25  1-21
          Honvéd - ASI DSE  2008/10/29  24-1
          Szentesi VK - DF ELCO DV  2008/11/12  7-7
          DF ELCO DV - BVSC  2008/12/17  12-3
          Héraklész - DF ELCO DV  2009/01/28  4-16
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/02/07  9-12
          UTE - ZF-Eger  2009/02/09  8-8
          DF ELCO DV - ZF-Eger  2009/04/15  14-10
          ZF-Eger - DF ELCO DV  2009/04/18  4-14
          ASI DSE - Héraklész  2009/05/13  4-9
          DF ELCO DV - Honvéd  2009/05/13  3-8
       Női OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - Debreceni H.  2008/12/20  25-3
          Villanó Fókák - Szeged  2008/12/20  11-14
          Bánki VE - Hódmezővh. VSC  2008/12/20  7-4
          Szeged - Debreceni H.  2008/12/20  26-1
          Hódmezővh. VSC - Villanó Fókák  2008/12/20  8-25
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - ASI-Honvéd  2008/10/19  11-5
          ZF-Eger - Szeged  2008/12/14  22-2
          ZF-Eger - BVSC  2009/04/26  12-5
          BVSC - Szeged  2009/05/10  19-4
          Szentesi VK - BVSC  2009/05/17  11-4
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/06/07  12-8
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Villanó Fókák  2008/10/12  27-6
          BVSC - Honvéd  2008/10/19  8-11
          ZF-Eger - Szeged  2008/12/14  10-9
          ZF-Eger - BVSC  2009/04/26  5-13
          BVSC - Szeged  2009/05/10  20-10
          Győri VSE - UTE  2009/05/10  12-19
          Szentesi VK - BVSC  2009/05/17  13-7
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/06/07  9-19
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Honvéd  2008/10/19  10-18
          ZF-Eger - BVSC   2009/04/26  6-19
          Szentesi VK - BVSC   2009/05/17  14-7
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/06/07  7-27

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok