Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bóbis Károly
Születési dátum: 1962-07-01
Város: Cegléd
Szezon Meccs
  2020/2021
     Ellenőr 22
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy SC - AVUS  2020/10/03  3-15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Hunguest H. II  2020/09/20  11-15
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2020/10/31  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2020/09/20  12-13
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2020/10/31  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Hunguest H. II  2020/09/20  16-8
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2020/10/31  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - OSC Kft.  2020/10/18  13-8
          Jog-Ászok VSK - ASI DSE  2020/10/18  10-14
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/10/18  7-21
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUNGERIT SZENTES - ZF-Eger  2020/09/26  12-8
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/21  3-16
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - ALFÖLD  2020/08/08  33-9
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-6
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - ALFÖLD  2020/08/08  25-8
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-14
          POLO Sport Club serd - KESI  2020/10/18  27-9
          KESI - KSI SE  2020/10/25  
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - ALFÖLD  2020/08/08  16-9
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-18
          POLO Sport Club gy - KESI  2020/10/18  27-4
          KESI - KSI SE  2020/10/25  
  2019/2020
     Ellenőr 72
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/16  15-9
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas SC  2019/11/30  12-14
          Honvéd - Kaposvári VK  2019/12/14  18-12
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2020/02/01  17-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2020/02/15  11-6
          Szolnoki Dózsa - ASI DSE  2020/02/22  11-12
          Neptun VSC - Nagykanizsa  2020/02/29  11-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Legrand Szentes  2019/09/08  5-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/08  5-21
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2019/09/08  18-5
          Legrand Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/08  10-3
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/09/21  19-6
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2019/09/21  4-16
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels  2019/10/27  5-16
          KESI - Vidám Vízilovak  2019/11/17  9-20
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/02/09  16-8
          KESI - TVSE  2020/03/01  7-13
          Honvéd - Vidám Vízilovak  2020/03/08  11-26
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2019/09/21  16-15
          AVUS - Szegedi VPS  2019/09/21  12-18
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels  2019/10/27  8-10
          KESI - Vidám Vízilovak  2019/11/17  14-7
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  13-6
          UVSE Hunguest Hotels - honvéd  2020/02/09  16-12
          KESI - TVSE  2020/03/01  11-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Legrand Szentes  2019/09/08  5-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/08  10-8
          Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/08  6-13
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2019/09/08  13-10
          AVUS - Szegedi VPS  2019/09/21  14-16
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2019/09/21  17-13
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels  2019/10/27  8-11
          KESI - Vidám Vízilovak  2019/11/17  19-6
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  12-8
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/02/09  21-8
          KESI - TVSE  2020/03/01  15-11
          Honvéd - Vidám Vízilovak  2020/03/08  5-15
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - CPVSE  2020/02/01  16-7
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/01  5-0
          KESI B - CPVSE  2020/02/01  1-16
          KESI - Békéscsaba  2020/02/01  15-6
          Spartak - KESI B  2020/02/01  0-5
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2020/02/15  12-9
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/02/15  8-13
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/02/15  10-9
          Aquaworm Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/15  0-37
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2020/02/15  13-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - YBL WPC I.  2019/10/13  12-9
          HUVK SE - Oázis SC  2020/03/07  15-7
          YBL WPC II. - FTC-Telekom II.  2020/03/07  5-16
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC BP2006 A  2020/03/07  11-13
          BVSC-Zugló II - CVSE  2020/03/07  6-16
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Oázis Nonprofit Kft  2020/02/29  5-16
          DFVE - Velence Plus I  2020/02/29  7-5
          KVSE - Mohács 2  2020/02/29  7-13
          Oázis Nonprofit Kft - Velence Plus I  2020/02/29  5-9
          DFVE - Mohács 2  2020/02/29  14-10
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/10/26  6-11
          Új-Hullám S.E. - Váci VSE  2019/10/26  0-28
          Soproni VSE - Váci VSE  2019/10/26  3-10
          Győri VSE - Új-Hullám S.E.  2019/10/26  27-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE-Tungsram-Hungue  2019/10/05  4-17
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - SZNVEIF  2019/10/13  24-11
          III. kerületi TVE - TVSE  2019/12/08  9-15
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2020/02/16  17-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - SZNVESE  2019/10/13  2-19
          III. kerületi TVE - TVSE  2019/12/08  4-20
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2020/02/16  15-6
          POLO Sport Club serd - BVSC-Zugló  2020/03/08  3-15
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI-Százhalombatta - SZNVEGY  2019/10/13  12-8
          KSI-Százhalombatta - TVSE  2019/12/08  17-7
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2020/02/16  19-6
  2018/2019
     Ellenőr 92
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - DVSE  2018/11/10  9-7
          SZEGEDI FVCS KFT - Fehérvár VSE  2018/11/24  18-8
          Neptun VSC - ASI DSE  2019/03/09  11-14
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - VVSE  2018/11/17  4-7
          MAFC-BME - Vízilo  2018/11/17  6-6
          PVSE - PVSK-PTE ÁOK  2018/11/17  8-7
          MAFC-BME - Oázis SC  2018/11/17  6-20
          VVSE - PVSE  2018/11/17  24-8
          PVSK-PTE ÁOK - Vízilo  2018/11/17  8-9
          Oázis SC - SE VK  2018/11/17  15-5
          SZUVTE BT - Koelner-Csongrád  2019/02/09  11-14
          Szentes - Kecskeméti VE  2019/02/09  12-9
          Bertók Szentes - SZVTK  2019/02/09  16-5
          Kecskeméti VE - SZUVTE BT  2019/02/09  6-12
          SZVTK - Koelner-Csongrád  2019/02/09  8-18
          Bertók Szentes - Szentes  2019/02/09  7-6
          Oázis SC - Egri Vízmű SC  2019/03/30  12-13
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/03/30  10-5
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2019/03/30  10-8
          Egri Vízmű SC - TVSE  2019/03/30  10-15
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/07  15-6
          Békéscsaba - TVSE  2018/10/28  4-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/11/11  10-12
          UVSE Hunguest H. I. - AVUS  2018/11/18  16-3
          UVSE Hunguest H. II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/18  3-7
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2018/12/16  6-11
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE Hunguest H. II.  2019/02/17  9-23
          HVSC - Koelner-Csongrád  2019/03/03  14-8
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/24  7-11
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/14  12-6
          KESI - TVSE  2019/04/28  4-26
          KESI - Békéscsaba  2019/05/19  9-6
          ZF-Eger - Market-Vasas  2019/06/02  7-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/07  9-13
          Békéscsaba - TVSE  2018/10/28  10-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/11/11  36-2
          UVSE Hunguest H. I. - AVUS  2018/11/18  15-2
          UVSE Hunguest H. II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/18  1-11
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2018/12/16  6-14
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE Hunguest H. II.  2019/02/17  12-11
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  10-26
          HVSC - Koelner Csongrád  2019/03/03  9-19
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/24  14-8
          Invictus SC - Soproni VSE  2019/03/31  3-23
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/14  13-7
          KESI - TVSE  2019/04/28  16-8
          Invictus SC - AQUA SE  2019/05/15  5-39
          KESI - Békéscsaba  2019/05/19  18-10
          ZF-Eger - Market-Vasas  2019/06/02  8-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/07  20-10
          Békéscsaba - TVSE  2018/10/28  14-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/11/11  19-6
          UVSE Hunguest H. I. - AVUS  2018/11/18  13-5
          UVSE Hunguest H. II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/18  8-11
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2018/12/16  11-9
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/02/03  20-2
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2019/02/03  6-8
          POLO Sport Club - VVSE  2019/02/03  7-12
          Cápa VK - KVSE  2019/02/03  11-12
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE Hunguest H. II.  2019/02/17  6-3
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  12-21
          HVSC - Aeroprodukt-Csongrád  2019/03/03  5-9
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/24  11-5
          Invictus SC - Soproni VSE  2019/03/31  8-17
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/14  14-17
          KESI - TVSE  2019/04/28  9-11
          Invictus SC - AQUA SE  2019/05/15  5-24
          KESI - Békéscsaba  2019/05/19  13-7
          ZF-Eger - Market-Vasas  2019/06/02  17-12
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - SZVK  2019/04/13  27-1
          III. Kerületi TVE - Velence Plus II.  2019/04/13  4-11
          SZVK - HKLSE  2019/04/13  
          SZVK - HKLSE  2019/04/13  
          Velence Plus II. - CVK  2019/04/13  8-5
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - Szeged SZTE  2018/12/01  16-11
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/02/02  13-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - YORDO SZENTES  2018/10/14  2-6
          YORDO SZENTES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/16  12-4
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  15-8
          YORDO SZENTES - GYŐRI VSE  2019/03/10  15-7
          SZNVEIF - FTC-Telekom  2019/05/12  8-14
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/06/01  17-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - YORDO SZENTES  2018/10/14  6-8
          YORDO SZENTES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/16  14-7
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  9-5
          YORDO SZENTES - GYŐRI VSE  2019/03/10  13-6
          SZNVES - FTC-Telekom  2019/05/12  1-14
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - YORDO SZENTES  2018/10/14  6-14
          YORDO SZENTES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/16  13-3
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  21-7
          YORDO SZENTES - GYŐRI VSE  2019/03/10  19-0
          SZNVEGY - FTC-Telekom  2019/05/12  14-9

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 24. 17:00

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok