Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Szentgyörgyi Ferenc
Születési dátum: 1947-08-18
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Ellenőr 91
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK Mecsek Füszért - DVSE  2020/09/05  16-5
          PVSK Mecsek Füszért - FTC-Telekom  2020/10/09  5-14
          Honvéd - Szolnoki Dózsa  2020/10/24  6-15
          PannErgy-Miskolc - BVSC Zugló  2020/11/18  8-11
          METALCOM SZENTES - DVSE  2020/11/30  
          SZVE - PVSK Mecsek Füszért  2020/12/05  
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2020/10/31  17-16
          Neptun VSC - ASI DSE  2020/11/07  11-17
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE HUnguest Hotels - DVSE  2020/08/01  9-5
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/08/01  13-8
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2020/08/06  15-10
          UVSE HUnguest Hotels - Kaposvári VK  2020/08/09  11-7
          METALCOM SZENTES - SZVE  2020/09/16  10-14
          Kaposvári VK - KSI SE  2020/09/23  17-12
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar  2020/07/15  21-12
          PSN Zrt. - FTC-Telekom  2020/07/22  5-12
          Győri VSE - Dunakanyar  2020/07/29  7-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE  2020/10/04  7-23
          Tatabánya - YBL WPC  2020/10/11  5-7
          PSN Zrt. Sportiskola - BLAMAX-Kaposvári VK  2020/10/18  23-5
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  19-9
          BFSE - AQUA SE  2020/11/22  11-7
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar  2020/07/15  12-18
          PSN Zrt. - FTC-Telekom  2020/07/22  13-11
          Győri VSE - Dunakanyar  2020/07/29  9-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE  2020/10/04  10-19
          Tatabánya - YBL WPC  2020/10/11  6-5
          PSN Zrt. Sportiskola - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/10/18  20-6
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  14-9
          BFSE - AQUA SE  2020/11/22  8-7
          Aquaworm Göd - Soproni VSE  2020/11/22  13-10
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar  2020/07/15  16-4
          PSN Zrt. - FTC-Telekom  2020/07/22  11-8
          Győri VSE - Dunakanyar  2020/07/29  15-9
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2020/08/04  13-15
          ZF-Eger - Vasas SC  2020/08/04  12-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE  2020/10/04  9-16
          Tatabánya - YBL WPC  2020/10/11  3-10
          PSN Zrt. Sportiskola - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/10/18  13-9
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  9-24
          BFSE - AQUA SE  2020/11/22  5-21
          Aquaworm Göd - Soproni VSE  2020/11/22  12-6
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTE 1888 Baby - PSN Zrt Kék Delfinek  2020/11/08  
          PSN Zrt. Piros Rákok - Blamax-Kaposvári VK  2020/11/08  
          PSN Zrt. Piros Rákok - MTE 1888 Baby  2020/11/08  
          PSN Zrt Kék Delfinek - Blamax-Kaposvári VK  2020/11/08  
          Győri VSE - AVUS  2020/12/06  
          AVUS - Balaton VK  2020/12/06  
          Balaton VK - Győri VSE  2020/12/06  
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2020/09/19  19-6
          Balaton VK - Honvéd-Dorog  2020/09/19  16-6
          DFVE - MTE 1888 IFI  2020/09/19  21-6
          PSN Zrt. Sportiskola - Szekszárd 1  2020/09/19  33-1
          Balaton VK - Velence Plus  2020/09/19  29-2
          Honvéd-Dorog - Szekszárd 1  2020/09/19  20-6
          MTE 1888 IFI - Velence Plus  2020/09/19  15-4
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2020/10/10  6-3
          Szekszárd 1 - DFVE  2020/10/10  6-19
          MTE 1888 IFI - Honvéd-Dorog  2020/10/10  6-11
          Velence Plus - DFVE  2020/10/10  0-14
          Balaton VK - MTE 1888 IFI  2020/10/10  24-2
          Szekszárd 1 - Velence Plus  2020/10/10  5-5
          Honvéd-Dorog - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/10  11-15
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTE 1888 Serdulo - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/03  5-29
          Balaton VK - Balaton VK 2.  2020/10/03  13-1
          PSN Zrt. Sportiskola - Szekszárd 2  2020/10/03  41-2
          MTE 1888 Serdulo - Balaton VK 2.  2020/10/03  16-10
          Szekszárd 2 - Balaton VK  2020/10/03  0-47
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - Szekszárd 3  2020/11/14  28-2
          PSN Zrt. Sportiskola - Erzsébeti SMTK  2020/11/14  16-5
          Blamax-Kaposvári VK - III. Ker. TVE  2020/11/14  17-6
          Szekszárd 3 - Erzsébeti SMTK  2020/11/14  3-20
          PSN Zrt. Sportiskola - III. Ker. TVE  2020/11/14  9-4
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. 2010. - CVK  2020/11/15  17-1
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2020/11/15  4-17
          CVK - Blamax-Kaposvári VK  2020/11/15  1-16
          Fehérvár VSE - PSN Zrt. 2010.  2020/11/15  3-4
       Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - TVSE Vízilabda Kft  2020/09/26  19-5
          HUNGERIT SZENTES - DUE-Maarsk Graphics  2020/10/17  8-17
          BHSE női OB.I - TVSE Vízilabda Kft  2020/10/24  8-13
          UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom  2020/11/07  15-9
          TVSE Vízilabda Kft - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/21  2-22
          BVSC Zugló - FTC Telekom  2020/11/23  12-8
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZNVE  2020/07/28  19-2
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló  2020/08/28  13-8
          DUE-Maarsk Graphics - FTC Telekom  2020/09/07  9-5
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/10/11  14-2
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/10/11  12-6
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/10/11  28-6
  2019/2020
     Ellenőr 191
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/04  12-14
          ZF-Eger - VasasPlaket  2019/09/07  12-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/09/18  16-8
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2019/09/27  11-9
          Kaposvári VK - AVUS  2019/10/04  13-12
          PVSK-Mecsek Füszért - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/02  10-10
          UVSE Hunguest Hotels - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/16  20-8
          Honvéd - Kaposvári VK  2019/11/27  13-12
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/01  8-8
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2020/01/31  8-16
          DVSE - Szegedi Férfi V. Cs.  2020/02/08  15-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Szegedi Férfi V. Cs.  2020/02/15  15-11
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/02/29  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2019/10/12  11-10
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/12  6-9
          Neptun VSC - Oázis SC  2019/10/19  11-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2019/10/26  14-15
          ASI DSE - Nagykanizsa  2019/11/16  4-13
          TVSE - Honvéd  2020/03/07  10-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN Zrt. - PTE-PEAC  2019/11/30  14-6
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/11/30  12-3
          Győri VSE - Soproni VSE  2019/11/30  5-10
          PTE-PEAC - Fehérvár VSE  2019/11/30  11-7
          Balaton VK - Győri VSE  2019/11/30  10-8
          Soproni VSE - PVSK-PSN Zrt.  2019/11/30  7-18
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/09/01  8-14
          Kanizsa Kft. - Tatabánya  2019/09/01  6-11
          PVSK-Mecsek Füszért - Kanizsa Kft.  2019/09/01  10-6
          Tatabánya - DVSE  2019/09/01  10-8
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/09/02  12-7
          Kanizsa Kft. - DVSE  2019/09/02  8-10
          UVSE - FTC Telekom  2019/10/26  6-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2019/09/29  6-9
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2019/10/06  15-5
          TVSE - KVSE  2019/10/27  18-4
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  20-6
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  18-13
          YBL WPC - KESI  2020/03/08  19-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC-Telekom  2019/09/20  5-11
          PannErgy-MVLC-Miskol - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/20  11-13
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/20  18-9
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/20  6-15
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2019/09/29  9-4
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2019/10/06  11-10
          TVSE - KVSE  2019/10/27  24-1
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  9-7
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  15-10
          YBL WPC - KESI  2020/03/08  9-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2019/09/29  15-7
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2019/10/06  15-6
          TVSE - KVSE  2019/10/27  16-6
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  18-9
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  18-7
          YBL WPC - KESI  2020/03/08  15-17
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - HETE  2019/10/06  13-4
          BVSC-Zugló Heavy T - Csepeli VSE  2019/10/06  6-13
          Csepeli VSE - ELTE-BEAC  2020/03/08  5-23
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - ASI-Vasas II.  2019/11/16  23-5
          VUA - YBL WPC II.  2019/11/16  2-20
          POLO SC BP2006 B - Aquaworm Waterpolo  2019/11/16  1-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC I. - KÓPÉ ÚVSE  2019/10/26  15-5
          Honvéd-Érd - HUVK SE  2019/10/26  12-8
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/10/26  18-6
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt.-PVSK - UVSE Hunguest Hotels  2020/01/18  9-4
          BVSC-Zugló - Honvéd  2020/01/18  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2020/01/18  12-7
          Honvéd - PSN Zrt.-PVSK  2020/01/18  8-10
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/01/19  15-11
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.-PVSK  2020/01/19  13-13
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - PÁPAI SE  2020/02/01  18-4
          Balaton VK - SZVK  2020/02/01  25-8
          Honvéd-Dorog - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/01  6-16
          PÁPAI SE - ASV Wien  2020/02/01  2-17
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2020/02/01  21-5
          SZVK - Honvéd-Dorog  2020/02/01  5-22
          ASV Wien - Balaton VK  2020/02/01  4-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Fehérvár VSE  2019/09/14  10-21
          Mohács 1 - BUSC  2019/09/14  13-8
          Balaton VK - SZVK  2019/09/14  25-3
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/09/14  6-15
          Balaton VK - Mohács 1  2019/09/14  19-10
          KPSE - Velence Plus  2019/11/23  4-7
          Erzsébeti SMTK - Váci VSE  2019/11/23  6-15
          Velence Plus - Honvéd-Dorog  2019/11/23  4-7
          KPSE - Erzsébeti SMTK  2019/11/23  1-20
          Váci VSE - Honvéd-Dorog  2019/11/23  20-3
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2019/12/14  5-16
          SZVK - BUSC  2019/12/14  10-13
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/12/14  9-15
          SZVK - Mohács 1  2019/12/14  11-15
          Balaton VK - BUSC  2019/12/14  11-5
          KPSE - SZVK  2020/02/22  4-14
          BUSC - Honvéd-Dorog  2020/02/22  12-6
          Honvéd-Dorog - KPSE  2020/02/22  13-7
          Velence Plus - BUSC  2020/02/22  4-12
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Blamax-Kaposvári VK  2019/09/28  11-12
          Mohács 2 - DFVE  2019/09/28  16-14
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/28  16-1
          DFVE - Blamax-Kaposvári VK  2019/09/28  7-17
          Balaton VK - Mohács 2  2019/09/28  39-2
          Balaton VK - Blamax-Kaposvári VK  2019/10/19  12-10
          DFVE - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/19  5-31
          Blamax-Kaposvári VK - Mohács 2  2019/10/19  13-5
          DFVE - Balaton VK  2019/10/19  2-26
          Mohács 2 - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/19  6-27
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2019/11/02  9-14
          DFVE - Mohács 2  2019/11/02  10-8
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2019/11/02  7-19
          Blamax-Kaposvári VK - DFVE  2019/11/02  18-3
          Mohács 2 - Balaton VK  2019/11/02  3-31
          Soproni VSE - CVK  2019/11/16  19-0
          KVSE - AVUS  2019/11/16  1-25
          Velence Plus I - Soproni VSE  2019/11/16  4-20
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - AVUS 2.  2019/09/21  7-16
          AVE VE - SZVK  2019/09/21  1-15
          AVUS 2. - SZVK  2019/09/21  34-1
          AVE VE - Balaton VK  2019/09/21  0-36
          Soproni VSE - Velence Plus II  2019/10/05  18-2
          TVSE - CVK  2019/10/05  42-0
          Velence Plus II - CVK  2019/10/05  7-8
          TVSE - Soproni VSE  2019/10/05  24-3
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. II. - Balaton VK  2020/02/29  3-9
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2020/02/29  3-4
          Balaton VK - Soproni VSE  2020/02/29  8-4
          Fehérvár VSE - PSN Zrt. II.  2020/02/29  13-2
          Soproni VSE - Győri VSE  2020/02/29  6-7
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Győri VSE  2019/09/22  24-1
          Új-Hullám S.E. - Váci VSE  2019/09/22  3-23
          AVUS - PÁPAI SE  2019/09/22  24-0
          Soproni VSE - Új-Hullám S.E.  2019/09/22  24-1
          Győri VSE - PÁPAI SE  2019/09/22  10-5
          Soproni VSE - Váci VSE  2019/09/22  8-5
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/20  10-6
          DFVE leány - Velencei-tavi UVE  2019/10/20  14-1
          DFVE fiú - Blamax-Kaposvári VK  2019/10/20  4-6
          PSN Zrt. Sportiskola - Velencei-tavi UVE  2019/10/20  18-3
          DFVE leány - DFVE fiú  2019/10/20  4-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2019/11/03  2-10
          Győri VSE - Új-Hullám S.E.  2019/11/03  15-3
          Váci VSE - PÁPAI SE  2019/11/03  14-3
          Győri VSE - AVUS  2019/11/03  1-16
          Új-Hullám S.E. - Soproni VSE  2019/11/03  3-9
          AVUS - Váci VSE  2019/11/03  6-6
          Új-Hullám S.E. - Győri VSE  2019/11/17  0-15
          PÁPAI SE - AVUS  2019/11/17  2-17
          Váci VSE - Új-Hullám S.E.  2019/11/17  15-0
          Soproni VSE - AVUS  2019/11/17  8-16
          PÁPAI SE - Győri VSE  2019/11/17  7-12
          Váci VSE - Soproni VSE  2019/11/17  19-4
          Balaton VK - CVK  2019/12/08  15-0
          KVSE - Fehérvár VSE  2019/12/08  16-1
          TVSE - CVK  2019/12/08  16-7
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/12/08  0-15
          TVSE - KVSE  2019/12/08  6-5
          Fehérvár VSE - DFVE fiú  2019/12/19  0-15
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2019/12/19  14-3
          DFVE fiú - Győri VSE  2019/12/19  13-7
          Fehérvár VSE - Velencei-tavi UVE  2020/03/01  14-6
          CVK - Új-Hullám S.E.  2020/03/01  9-4
          Fehérvár VSE - PÁPAI SE  2020/03/01  13-17
          Velencei-tavi UVE - Új-Hullám S.E.  2020/03/01  8-3
          CVK - PÁPAI SE  2020/03/01  7-8
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvár VíK - Váci VSE  2019/11/10  
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2019/11/10  
          AVUS - Blamax-Kaposvár VíK  2019/11/10  
          TVSE - Váci VSE  2019/11/24  
          Blamax-Kaposvár VíK - DFVE-TOPO  2019/11/24  
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2019/11/24  
          AVUS - TVSE  2019/11/24  
          KVSE - Blamax-Kaposvár VíK  2019/11/24  
          DFVE-TOPO - PSN Zrt. Sportiskola  2019/11/24  
          Váci VSE - AVUS  2019/11/24  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Tungsram-Hungue - BVSC-Zugló Diapolo  2019/11/09  11-6
          SZEGED SZTE - LFÁ-ZF-Eger  2019/11/13  5-15
          III. Kerületi TVE - Tatabánya  2020/03/06  15-7
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - III. kerületi TVE  2020/01/18  3-19
          PTE-PEAC - FTC Telekom  2020/01/18  1-35
          PTE-PEAC - ASI DSE  2020/01/18  4-25
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LFÁ-ZF-Eger - FTC Telekom  2019/10/25  9-10
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló Diapolo  2019/10/25  14-10
          FTC Telekom - BHSE  2019/10/25  20-2
          UVSE-Tungsram-Hungue - FTC Telekom  2019/12/07  11-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2019/10/06  17-8
          III. kerületi TVE - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/09  5-23
          ZF-Eger - POLO Sport Club ifj  2020/02/23  23-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2019/10/06  14-5
          III. kerületi TVE - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/09  2-27
          ZF-Eger - POLO Sport Club serd  2020/02/23  15-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2019/10/06  11-3
          KSI-Százhalombatta - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/09  10-15
          ZF-Eger - POLO Sport Club gy  2020/02/23  12-10
  2018/2019
     Ellenőr 279
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/19  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  8-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/11/24  8-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/11/27  13-8
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2018/12/01  13-8
          PVSK-Mecsek Füszért - FTC-Telekom  2019/01/12  5-14
          BVSC-Zugló - Metalcom Szentes  2019/01/26  9-4
          KSI - BVSC-Zugló  2019/02/02  5-12
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/02/16  11-11
          PVSK-Mecsek Füszért - KSI  2019/02/23  13-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          PVSK-Mecsek Füszért - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/06  11-6
          UVSE Hunguest Hotels - KSI  2019/03/09  13-8
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/27  15-9
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          Kaposvári VK - VasasPlaket  2019/05/04  8-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          Tatabánya - AVUS  2019/05/11  11-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2019/05/17  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/09/22  11-8
          ASI DSE - KVSE  2018/09/29  6-15
          Neptun VSC - YBL WPC  2018/10/13  8-14
          Dunakanyar Waterpolo - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/12  9-15
          ASI DSE - EKE SC  2019/02/02  13-6
          Dunakanyar Waterpolo - BVSC-Zugló  2019/02/09  6-13
          YBL WPC - SZEGEDI FVCS KFT  2019/05/24  8-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/04/13  11-9
          PVSK-PTE ÁOK - SZVTK  2019/04/13  10-6
          Erzsébeti SMTK - MAFC-BME  2019/04/13  3-18
          SZVTK - Fehérvár VSE  2019/04/13  11-7
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2019/04/13  13-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2018/10/27  24-3
          BVSC-Zugló - PVSK- Mecsek Füszért  2018/10/27  11-6
          UVSE - PVSK- Mecsek Füszért  2018/10/27  7-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/10/27  13-6
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/10/28  11-5
          PVSK- Mecsek Füszért - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/28  9-14
          ZF-Eger - FTC Telekom  2018/11/16  9-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2018/12/15  7-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/09/14  16-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/09/15  1-10
          PSN Zrt. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/16  9-7
          KSI SE - Market-Vasas  2018/09/23  11-2
          KSI SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/10  19-10
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/10/14  7-8
          PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES  2018/11/18  6-15
          ZF-Eger - LEGRAND SZENTES  2018/12/02  11-12
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2018/12/16  4-25
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  5-21
          ZF-Eger - Tiszavirág-SZVPS  2019/01/27  11-9
          PSN Zrt. - BHSE  2019/02/24  7-23
          PSN Zrt. - AVUS  2019/04/14  7-17
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2019/04/28  7-9
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  13-12
          PSN Zrt. - FTC-Telekom  2019/05/19  4-22
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2019/06/02  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/14  11-12
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/09/15  3-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/09/16  12-9
          KSI SE - Market-Vasas  2018/09/23  14-4
          KSI SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/10  20-10
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/10/14  10-9
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/10/14  16-10
          PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES  2018/11/18  8-6
          ZF-Eger - LEGRAND SZENTES  2018/12/02  10-16
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2018/12/16  14-13
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  12-9
          ZF-Eger - Rossmann-SZVPS  2019/01/27  11-15
          PSN Zrt. - BHSE  2019/02/24  14-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/04/14  8-4
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2019/04/28  10-5
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  22-9
          PSN Zrt. - FTC-Telekom  2019/05/19  7-12
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2019/06/02  19-10
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/06/15  9-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/09/14  27-3
          PSN Zrt. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/15  13-10
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/09/16  4-20
          KSI SE - Market-Vasas  2018/09/23  25-2
          KSI SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/10  20-3
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/10/14  8-15
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/10/14  3-7
          PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES  2018/11/18  16-12
          ZF-Eger - LEGRAND SZENTES  2018/12/02  14-13
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2018/12/16  11-15
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  9-8
          ZF-Eger - Mercedes-SZVPS  2019/01/27  9-5
          PSN Zrt. - BHSE  2019/02/24  13-8
          PSN Zrt. - AVUS  2019/04/14  11-3
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2019/04/28  11-7
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  12-4
          PSN Zrt. - FTC-Telekom  2019/05/19  11-10
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2019/06/02  23-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - ASI-Vasas  2019/04/06  9-4
          Fehérvár VSE - YBL WPC I.  2019/05/24  11-11
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2018/12/22  15-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2019/01/18  12-7
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - SZVK  2018/10/20  28-7
          CVK - Velencei UVE  2018/10/20  19-5
          Kanizsa VSE - PÁPAI SE  2018/10/20  18-5
          Balaton VK - CVK  2018/10/20  4-11
          SZVK - Kanizsa VSE  2018/10/20  1-27
          Velencei UVE - DFVE-TOPO  2018/10/20  7-15
          PÁPAI SE - Balaton VK  2018/10/20  4-5
          DFVE-TOPO - PÁPAI SE  2019/03/17  16-3
          CVK - Kanizsa VSE  2019/03/17  7-14
          Balaton VK - Velencei UVE  2019/03/17  9-7
          Kanizsa VSE - DFVE-TOPO  2019/03/17  8-6
          SZVK - Balaton VK  2019/03/17  3-19
          PÁPAI SE - CVK  2019/03/17  8-10
          Velencei UVE - SZVK  2019/03/17  10-7
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton Vízilabda Kl - Mohács 1  2019/03/23  4-8
          Sportliget - Velence Plus  2019/03/23  11-2
          Velence Plus - Balaton Vízilabda Kl  2019/03/23  2-2
          Mohács 1 - Sportliget  2019/03/23  3-12
          Sportliget - Balaton Vízilabda Kl  2019/04/13  21-3
          Velence Plus - Mohács 1  2019/04/13  1-6
          Sportliget - Velence Plus  2019/04/13  9-5
          Balaton Vízilabda Kl - Mohács 1  2019/04/13  6-16
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - III. Kerületi TVE  2018/11/17  20-11
          PSN Zrt. - Kaposvár-Balaton VK  2018/11/17  2-11
          III. Kerületi TVE - Mohács 2  2018/11/17  2-15
          Kaposvár-Balaton VK - SZVK  2018/11/17  17-2
          Mohács 2 - PSN Zrt.  2018/11/17  7-12
          Kaposvár-Balaton VK - III. Kerületi TVE  2018/12/08  29-2
          Mohács 2 - SZVK  2018/12/08  17-1
          PSN Zrt. - III. Kerületi TVE  2018/12/08  35-2
          Mohács 2 - Kaposvár-Balaton VK  2018/12/08  3-18
          SZVK - PSN Zrt.  2018/12/08  2-23
          Balaton VK - Soproni VSE  2019/03/04  4-8
          BUSC - III. Kerületi TVE  2019/03/16  12-7
          Oázis - Velence Plus I.  2019/03/16  6-11
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/03/16  6-9
          Velence Plus I. - BUSC  2019/03/16  3-7
          SZVK - Oázis  2019/03/16  5-15
          DFVE-TOPO - Sportliget  2019/04/06  7-15
          Mohács 2 - PSN Zrt.  2019/04/06  6-15
          BHSE-Dorog - DFVE-TOPO  2019/04/06  1-7
          Sportliget - Mohács 2  2019/04/06  22-6
          PSN Zrt. - BHSE-Dorog  2019/04/06  22-6
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/05/25  7-8
          Soproni VSE - VÁCI VSE  2019/05/25  13-5
          GYŐRI VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/05/25  3-5
          Balaton VK - Soproni VSE  2019/05/25  5-8
          VÁCI VSE - GYŐRI VSE  2019/05/25  3-11
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/05/30  13-5
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 3 - Kanizsa VSE  2018/11/01  8-23
          Kaposvár-Balaton VK - SZVK  2018/11/01  15-0
          Kanizsa VSE - BFSE  2018/11/01  15-0
          SZVK - Mohács 3  2018/11/01  0-5
          BFSE - Kaposvár-Balaton VK  2018/11/01  5-20
          Balaton VK - POLO SC DVL2006  2019/01/19  14-1
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/01/19  13-12
          POLO SC DVL2006 - Kanizsa VSE  2019/01/19  7-11
          SZVK - CVK  2019/03/09  3-18
          Velence Plus II. - III. Kerületi TVE  2019/03/09  16-7
          HKLSE - SZVK  2019/03/09  0-5
          HKLSE - SZVK  2019/03/09  0-5
          CVK - Velence Plus II.  2019/03/09  10-11
          III. Kerületi TVE - HKLSE  2019/03/09  5-0
          III. Kerületi TVE - HKLSE  2019/03/09  5-0
          Váci VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/05/18  1-16
          TVSE - Balaton VK  2019/05/18  11-5
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2019/05/18  19-16
          Kaposvár-Balaton VK - TVSE  2019/05/18  7-4
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/05/18  16-17
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Sportliget  2018/10/07  16-1
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO I (leány)  2018/10/07  9-2
          DFVE-TOPO II (fiú) - PSN Zrt.  2018/10/07  2-11
          Sportliget - Kaposvári VK  2018/10/07  1-16
          DFVE-TOPO I (leány) - DFVE-TOPO II (fiú)  2018/10/07  10-8
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2018/10/28  9-9
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO I (leány)  2018/10/28  8-2
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO II (fiú)  2018/10/28  15-2
          DFVE-TOPO I (leány) - Sportliget  2018/10/28  14-5
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2018/10/28  3-5
          DFVE-TOPO II (fiú) - Sportliget  2018/12/09  7-3
          DFVE-TOPO I (leány) - PSN Zrt.  2018/12/09  2-6
          DFVE-TOPO II (fiú) - Kaposvári VK  2018/12/09  3-16
          Sportliget - DFVE-TOPO I (leány)  2018/12/09  2-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/12/09  11-6
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2019/01/13  6-4
          Erzsébeti SMTK - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/01/13  6-5
          Kanizsa VSE - GYŐRI VSE  2019/01/13  1-5
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/01/13  12-2
          GYŐRI VSE - PSN Zrt.  2019/01/13  12-3
          DFVE-TOPO II (fiú) - Fehérvár VSE  2019/01/13  1-8
          AVUS - Kaposvári VK  2019/02/03  3-3
          Balaton VK - PSN Zrt.  2019/02/03  16-1
          GYŐRI VSE - AVUS  2019/02/03  4-3
          Kaposvári VK - Balaton VK  2019/02/03  2-9
          PSN Zrt. - GYŐRI VSE  2019/02/03  4-7
          Sportliget - Új-Hullám SE Dorog  2019/03/24  18-4
          DFVE-TOPO II (fiú) - BUSC  2019/03/24  8-10
          Új-Hullám SE Dorog - Erzsébeti SMTK  2019/03/24  1-16
          BUSC - Sportliget  2019/03/24  8-8
          Erzsébeti SMTK - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/03/24  16-2
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/05/12  3-11
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/05/12  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/05/12  6-2
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/05/12  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/05/12  1-10
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Váci VSE  2018/11/04  
          TVSE - III. Kerületi TVE  2018/11/04  
          GYŐRI VSE - AVUS  2018/11/04  
          Váci VSE - TVSE  2018/11/04  
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/11/04  
          AVUS - Soproni VSE  2018/11/04  
          Balaton VK - III. Kerületi TVE  2018/11/04  
          Sportliget - PSN Zrt.  2018/11/25  
          Kaposvári VK - Kanizsa VSE  2018/11/25  
          PSN Zrt. II. - DFVE-TOPO  2018/11/25  
          AVUS - Balaton VK  2019/02/10  
          Kanizsa VSE - PSN Zrt.  2019/02/10  
          PSN Zrt. II. - TVSE  2019/02/10  
          AVUS - Váci VSE  2019/02/10  
          Balaton VK - TVSE  2019/02/10  
          PSN Zrt. II. - Kanizsa VSE  2019/02/10  
          PSN Zrt. - Váci VSE  2019/02/10  
          PSN Zrt. - Balaton VK  2019/03/03  
          PSN Zrt. II. - AVUS  2019/03/03  
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/03/03  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/03/03  
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/03  
          Balaton VK - PSN Zrt. II.  2019/03/03  
          TVSE - Váci VSE  2019/03/03  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/03/31  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/03/31  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/03/31  
          TVSE - AVUS  2019/03/31  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/31  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/03/31  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/03/31  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Kanizsa VSE  2018/11/11  
          AVUS - Kaposvári VK  2018/11/11  
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/11/11  
          VÁCI VSE - PSN Zrt.  2018/11/11  
          Kanizsa VSE - AVUS  2018/11/11  
          Kaposvári VK - VÁCI VSE  2018/11/11  
          PSN Zrt. - TVSE  2018/11/11  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/03/10  
          VÁCI VSE - Kaposvári VK  2019/03/10  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/03/10  
          DFVE-TOPO - TVSE  2019/03/10  
          PSN Zrt. - VÁCI VSE  2019/03/10  
          Kaposvári VK - AVUS  2019/03/10  
          Kanizsa VSE - DFVE-TOPO  2019/03/10  
          Kanizsa VSE - PSN Zrt.  2019/04/07  
          VÁCI VSE - TVSE  2019/04/07  
          Kaposvári VK - Kanizsa VSE  2019/04/07  
          TVSE - AVUS  2019/04/07  
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/07  
          AVUS - VÁCI VSE  2019/04/07  
          DFVE-TOPO - Kaposvári VK  2019/04/07  
          PSN Zrt. - TVSE  2019/05/26  
          Kaposvári VK - VÁCI VSE  2019/05/26  
          Kanizsa VSE - AVUS  2019/05/26  
          TVSE - DFVE-TOPO  2019/05/26  
          VÁCI VSE - PSN Zrt.  2019/05/26  
          AVUS - Kaposvári VK  2019/05/26  
          DFVE-TOPO - Kanizsa VSE  2019/05/26  
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2019/06/01  
          TVSE - VÁCI VSE  2019/06/01  
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/06/01  
          VÁCI VSE - AVUS  2019/06/01  
          DFVE-TOPO - PSN Zrt.  2019/06/01  
          Kanizsa VSE - Kaposvári VK  2019/06/01  
          AVUS - TVSE  2019/06/01  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2018/11/03  9-7
          DUE-Maarsk Graphic - Szeged SZTE  2019/02/08  14-3
          ZF-Eger - RB - Tatabánya  2019/02/16  8-4
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/16  12-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2018/12/02  33-2
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/27  13-3
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2018/12/02  20-6
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/27  13-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Csongrád VVSE  2018/12/02  10-14
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/27  9-14
  2017/2018
     Titkár 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - VasasPlaket  2017/12/06  18-3
     Ellenőr 265
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Szolnoki Dózsa  2017/10/04  3-23
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2017/10/11  15-3
          PVSK-Mecsek Füszért - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/21  6-13
          VasasPlaket - Szolnoki Dózsa  2017/10/28  8-19
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/11/18  8-9
          VasasPlaket - UVSE  2017/11/22  6-8
          Racionet Honvéd - PannErgy-MVLC  2017/12/04  9-9
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/12/09  7-13
          CONTITECH SZEGED - Racionet Honvéd  2018/01/20  3-20
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-Zugló  2018/01/31  10-7
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/22  8-7
          VasasPlaket - Tatabánya  2018/02/24  12-7
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
          VasasPlaket - CONTITECH SZEGED  2018/03/07  9-2
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/03/10  9-5
          PannErgy-MVLC - FTC PQS Waterpolo  2018/03/17  7-9
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2018/03/24  10-7
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2018/04/14  11-9
          Tatabánya - UVSE  2018/04/25  7-6
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/05/02  6-12
          AVUS - Tatabánya  2018/05/12  11-6
          Metalcom Szentes - VasasPlaket  2018/05/16  11-3
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/05/23  8-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - KSI SE  2017/10/14  6-18
          UVSE - YBL WPC  2018/04/28  11-11
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/05/19  10-10
          YBL WPC - UVSE  2018/05/26  11-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CRISUL MASTERS - HVSC  2018/02/10  13-9
          SZVTK - SZUVTE BT  2018/02/10  10-14
          SZÖRF - Békéscsaba  2018/02/10  7-13
          SZUVTE BT - CRISUL MASTERS  2018/02/10  19-9
          Békéscsaba - HVSC  2018/02/10  10-8
          SZÖRF - SZVTK  2018/02/10  9-16
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2017/11/26  21-5
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2017/12/02  13-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvári VK  2017/09/16  11-10
          AVUS - Szolnoki Dózsa  2017/10/06  11-7
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/10/13  11-8
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/11/05  11-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  9-11
          BVSC-Zugló - Market-Vasas  2017/12/10  13-11
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/12/17  14-4
          AVUS - FTC Utánpótlás  2018/02/04  5-11
          Racionet Honvéd - Legrand Szentes  2018/02/14  9-10
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/16  14-3
          BVSC-Zugló - DVSE  2018/02/17  16-9
          FTC Utánpótlás - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/18  13-3
          Market-Vasas - Legrand Szentes  2018/02/25  10-11
          KSI SE - DVSE  2018/03/04  17-9
          Oázis Ifi - Hírös Sport - KESI  2018/03/23  19-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2018/04/22  4-10
          PSN Zrt. Sportiskola - Szvse  2018/04/29  15-8
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/05/15  8-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvári VK  2017/09/16  7-10
          AVUS - Szolnoki Dózsa  2017/10/06  8-18
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/10/13  14-10
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/11/05  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  4-16
          HUVK SE II - KVSE  2017/12/03  4-11
          Vizilovak - AQUA SE  2017/12/03  15-11
          BVSC-Zugló - Market-Vasas  2017/12/10  11-5
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/12/17  13-10
          Vizilovak - Váci VSE  2017/12/17  11-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2018/02/04  10-16
          Racionet Honvéd - Legrand Szentes  2018/02/14  10-7
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/16  16-2
          BVSC-Zugló - DVSE  2018/02/17  17-7
          FTC Utánpótlás - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/18  13-4
          Market-Vasas - Legrand Szentes  2018/02/25  11-7
          KSI SE - DVSE  2018/03/04  16-5
          Oázis SC Serdülő - Hírös Sport - KESI  2018/03/23  21-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2018/04/22  2-18
          PSN Zrt. Sportiskola - Szvse  2018/04/29  12-3
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/05/15  2-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvári VK  2017/09/16  15-7
          AVUS - Szolnoki Dózsa  2017/10/06  9-17
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/10/13  13-6
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/11/05  5-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  4-8
          HUVK SE II - KVSE  2017/12/03  0-13
          Vizilovak - AQUA SE  2017/12/03  23-18
          BVSC-Zugló - Market-Vasas  2017/12/10  15-8
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/12/17  17-10
          Vizilovak - Váci VSE  2017/12/17  11-2
          AVUS - FTC Utánpótlás  2018/02/04  8-15
          Racionet Honvéd - Legrand Szentes  2018/02/14  13-11
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/16  27-4
          BVSC-Zugló - DVSE  2018/02/17  23-9
          FTC Utánpótlás - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/18  18-5
          Market-Vasas - Legrand Szentes  2018/02/25  20-9
          KSI SE - DVSE  2018/03/04  24-7
          Oázis SC Gyerek - Hírös Sport - KESI  2018/03/23  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2018/04/22  7-15
          PSN Zrt. Sportiskola - Szvse  2018/04/29  14-8
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/05/15  10-19
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Cápa VK  2017/11/25  17-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Aquaworm WP Göd  2017/11/25  21-1
          Oázis SC - POLO Sport Club  2017/11/25  24-1
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft. - BVSC Heavy Tools  2018/04/08  9-9
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/04/22  11-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - KSI SE  2017/09/23  0-29
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2017/09/23  13-8
          OSC VSE - Oázis SC  2017/09/23  8-6
          BVSC - KSI SE  2018/05/19  11-20
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Sp - HUVK SE  2017/12/03  7-11
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/01/10  3-20
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/21  2-19
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2017/10/21  6-12
          ESMTK - VUA  2017/10/21  2-21
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2017/10/21  9-8
          ESMTK - Szekszárdi SKV  2017/10/21  6-10
          Mohács - VUA  2017/10/21  5-20
          Szekszárdi SKV - Mohács  2017/11/04  15-4
          Váci VSE - ESMTK  2017/11/04  32-4
          PSN Zrt. Sportiskola - VUA  2017/11/04  6-3
          Mohács - Váci VSE  2017/11/04  4-23
          ESMTK - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/04  6-12
          VUA - Szekszárdi SKV  2017/11/04  9-4
          Velence-SL - Soproni VSE  2017/12/16  11-19
          CVK Ú-VSE - Balaton VK  2017/12/16  7-2
          Velence-SL - Győri VSE  2017/12/16  4-9
          PÁPAI SE - Győri VSE  2017/12/16  5-6
          Soproni VSE - PÁPAI SE  2017/12/16  12-5
          Mohács - Balaton VK  2018/01/27  4-19
          Szekszárdi SKV - Velence-SL  2018/01/27  0-5
          PÁPAI SE - ESMTK  2018/01/27  16-7
          Velence-SL - Mohács  2018/01/27  25-5
          ESMTK - Szekszárdi SKV  2018/01/27  5-0
          Balaton VK - PÁPAI SE  2018/01/27  7-4
          VUA - Soproni VSE  2018/02/11  10-13
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/11  5-10
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/02/11  7-14
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/02/11  7-5
          Váci VSE - VUA  2018/02/11  12-8
          Mohács - Szekszárdi SKV  2018/03/11  3-12
          ESMTK - PÁPAI SE  2018/03/11  7-12
          Velence-SL - Szekszárdi SKV  2018/03/11  19-4
          Balaton VK - Mohács  2018/03/11  24-1
          PÁPAI SE - Velence-SL  2018/03/11  7-6
          ESMTK - Balaton VK  2018/03/11  4-9
          PÁPAI SE - Balaton VK  2018/04/07  5-9
          Mohács - Velence-SL  2018/04/07  3-22
          Szekszárdi SKV - ESMTK  2018/04/07  7-9
          PÁPAI SE - Mohács  2018/04/07  16-6
          ESMTK - Velence-SL  2018/04/07  4-16
          Szekszárdi SKV - Balaton VK  2018/04/07  2-13
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - VUA  2017/11/18  11-6
          Balaton VK - Sportliget  2017/11/18  11-3
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK-Balaton  2017/11/18  3-20
          Mohács 2 - VUA  2017/11/18  1-20
          Sportliget - BFSE  2017/11/18  2-11
          Kaposvári VK-Balaton - Balaton VK  2017/11/18  14-7
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2017/11/18  6-14
          Velence Plus A - Füred  2017/12/02  6-3
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/12/02  1-11
          Győri VSE - HKLSE  2017/12/02  36-0
          ESMTK - Velence Plus A  2017/12/02  11-4
          Soproni VSE - Füred  2017/12/02  22-1
          ESMTK - HKLSE  2017/12/02  21-4
          Mohács 2 - Füred  2018/04/21  0-7
          Velence Plus A - HKLSE  2018/04/21  28-2
          Szekszárdi SKV - Sportliget  2018/04/21  12-13
          Velence Plus A - Mohács 2  2018/04/21  9-9
          Sportliget - Füred  2018/04/21  5-10
          Szekszárdi SKV - HKLSE  2018/04/21  22-4
          BFSE - Balaton VK  2018/06/09  17-4
          Győri VSE - ESMTK  2018/06/09  10-10
          VUA - Balaton VK  2018/06/09  16-7
          ESMTK - Soproni VSE  2018/06/09  5-17
          Kaposvári VK-Balaton - BFSE  2018/06/09  21-4
          VUA - Győri VSE  2018/06/09  5-3
          Soproni VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/06/09  3-4
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - BFSE  2017/09/30  19-5
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2017/09/30  2-11
          Füred - KVSE  2017/09/30  1-17
          BFSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/09/30  14-7
          Balaton VK - Füred  2017/09/30  15-2
          Soproni VSE - Velence Plus B  2017/10/28  31-2
          VUA - Sportliget  2017/10/28  6-23
          Soproni VSE - VUA  2017/10/28  26-4
          VUA - KVSE  2018/01/13  4-14
          KVSE - VUA  2018/01/13  18-6
          Soproni VSE - Sportliget  2018/02/03  6-8
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/03  5-12
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/02/03  11-3
          Sportliget - KVSE  2018/02/03  3-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2018/02/03  16-12
          POLO Sport Club 2005 - VUA  2018/06/16  6-7
          Velence Plus B - BFSE  2018/06/16  7-17
          VUA - Füred  2018/06/16  6-4
          BFSE - POLO Sport Club 2005  2018/06/16  7-7
          Füred - Velence Plus B  2018/06/16  2-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  4-12
          TVSE - Váci VSE  2017/10/15  17-1
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/15  13-8
          AVUS - Balaton VK  2017/10/15  11-5
          TVSE - Győri VSE  2017/10/15  16-6
          AVUS - Váci VSE  2017/10/15  6-4
          TVSE - Balaton VK  2017/11/12  15-5
          Győri VSE - AVUS  2017/11/12  4-10
          Balaton VK - Váci VSE  2017/11/12  3-8
          Soproni VSE - TVSE  2017/11/12  5-21
          Váci VSE - Győri VSE  2017/11/12  9-6
          AVUS - Soproni VSE  2017/11/12  15-8
          TVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  16-5
          KVSE - Váci VSE  2018/03/18  13-2
          Kaposvári VK - AVUS  2018/03/18  
          Váci VSE - TVSE  2018/03/18  0-22
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  
          Kaposvári VK - KVSE  2018/03/18  6-6
          Soproni VSE - DFVE  2018/05/27  9-6
          Kópé Vízilabda Kft - Füred  2018/05/27  19-2
          Győri VSE - Balaton VK  2018/05/27  7-4
          Kópé Vízilabda Kft - Soproni VSE  2018/05/27  11-6
          Balaton VK - DFVE  2018/05/27  7-4
          Győri VSE - Füred  2018/05/27  16-0
          TVSE - Váci VSE  2018/06/10  12-1
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/06/10  4-15
          KVSE - Kaposvári VK  2018/06/10  4-3
          AVUS - TVSE  2018/06/10  7-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2018/06/10  5-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/10  14-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Váci VSE  2017/10/08  9-10
          Sportliget - TVSE  2017/10/08  4-20
          Váci VSE - Sportliget  2017/10/08  17-3
          AVUS - TVSE  2017/10/08  3-13
          KVSE - AVUS  2018/04/15  7-4
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/15  4-4
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/15  12-1
          AVUS - Kaposvári VK  2018/04/15  2-7
          TVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  1-7
          PSN Zrt. Sportiskola - Kaposvári VK  2018/05/20  14-3
          AVUS - TVSE  2018/05/20  6-8
          Kaposvári VK - KVSE  2018/05/20  4-9
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2018/05/20  12-6
          KVSE - TVSE  2018/05/20  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/20  9-17
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/11/15  19-4
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          FTC - ZF-Eger  2017/12/06  13-7
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2018/01/16  9-6
          Tatabánya - FTC  2018/02/07  6-21
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2018/05/05  8-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - POLO Sport Club  2017/10/22  9-11
          POLO Sport Club - TVSE  2017/10/31  3-14
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  13-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE II.  2018/04/08  9-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Yordo Szentes  2018/04/13  2-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2018/04/22  2-19
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - POLO Sport Club  2017/10/22  11-9
          POLO Sport Club - TVSE  2017/10/31  13-7
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  14-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Yordo Szentes  2018/04/13  6-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2018/04/22  7-18
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - POLO Sport Club  2017/10/22  17-4
          POLO Sport Club - TVSE  2017/10/31  5-11
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  10-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2018/04/08  6-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Yordo Szentes  2018/04/13  5-13
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2018/05/19  4-9
          OSC VSE - BVSC  2018/05/19  1-4
  2016/2017
     Ellenőr 259
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - PannErgy-MVLC  2016/09/27  11-11
          Metalcom-Szentes - VasasPlaket  2016/10/05  6-11
          Racionet H - UVSE Kft.  2016/10/08  17-6
          FTC PQS Waterpolo - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/10/19  11-6
          MKB-Euroleasing-BVSC - EBP Tatabánya  2016/10/22  8-7
          CONTITECH SZEGED - VasasPlaket  2016/10/29  11-11
          UVSE Kft. - ZF-Eger  2016/11/05  8-17
          DVSE - VasasPlaket  2016/11/19  7-8
          Racionet H - Kaposvári VK  2016/11/23  12-5
          DVSE - Metalcom-Szentes  2017/01/14  14-6
          MKB-Euroleasing-BVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/01/21  6-6
          PVSK Mecsek- Füszért - Metalcom-Szentes  2017/01/28  9-8
          Racionet H - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/02/01  7-9
          MKB-Euroleasing-BVSC - PannErgy-MVLC  2017/02/04  6-10
          ZF-Eger - VasasPlaket  2017/02/22  15-3
          PVSK Mecsek- Füszért - Kaposvári VK  2017/02/25  12-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/03/04  9-8
          MKB-Euroleasing-BVSC - VasasPlaket  2017/03/08  14-8
          CONTITECH SZEGED - FTC PQS Waterpolo  2017/03/18  7-9
          Kaposvári VK - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/25  8-8
          Racionet H - Metalcom-Szentes  2017/03/29  14-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/19  7-6
          VasasPlaket - CONTITECH SZEGED  2017/05/03  9-10
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/06  7-11
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/10  3-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2016/10/01  11-7
          NEPTUN VSC - Alfa SC - ESMTK  2016/10/01  19-7
          YBL WPC - EKF SC  2016/10/08  13-4
          PVSK-PSN Zrt - AVUS  2016/10/15  10-6
          NEPTUN VSC - Racionet H  2016/11/05  18-7
          UVSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/27  9-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diósgyőri Várfürdő - FTC PQS Waterpolo  2017/06/10  
          PTE-ÁOK - FTC PQS Waterpolo  2017/06/10  10-10
          PTE-ÁOK - SZTE EHÖK SE  2017/06/10  
          SZTE EHÖK SE - Diósgyőri Várfürdő  2017/06/10  
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2016/09/23  20-6
          PVSK Mecsek Füszért - CONTITECH SZEGED  2016/09/23  12-13
          PVSK Mecsek Füszért - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/09/23  6-12
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2016/09/23  5-15
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2016/09/24  11-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED  2016/09/24  15-7
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2016/11/26  16-7
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt.  2016/09/18  6-14
          PSN Zrt. - YBL WPC  2016/10/16  9-6
          Dunakanyar Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2016/11/06  17-9
          Vasas SC Continental - TVSE  2017/02/05  14-10
          UVSE I. - FTC Vízilabda  2017/02/12  7-11
          Racionet H - DVSE  2017/04/02  11-5
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2017/05/14  18-5
          PSN Zrt. - FVSE  2017/05/14  11-10
          FVSE - YBL WPC  2017/05/14  5-7
          PSN Zrt. - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/14  14-11
          Racionet H - Vasas SC Continental  2017/05/28  7-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt.  2016/09/18  14-9
          PSN Zrt. - HVSC  2016/09/23  8-5
          PSN Zrt. - YBL WPC  2016/10/16  11-9
          UVSE II. - Kanizsa VSE  2016/10/30  13-7
          Dunakanyar Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2016/11/06  6-13
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt.  2016/12/11  6-7
          Vasas SC Continental - TVSE  2017/02/05  20-7
          UVSE I. - FTC Vízilabda  2017/02/12  16-11
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/04/02  15-20
          Racionet Honvéd - Vasas SC Continental  2017/05/28  7-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt.  2016/09/18  15-7
          PSN Zrt. - YBL WPC  2016/10/16  10-11
          UVSE II. - Kanizsa VSE  2016/10/30  17-9
          Dunakanyar Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2016/11/06  4-24
          Komárom VSE - Soproni VSE  2016/12/04  8-36
          BFSE - DFVE  2016/12/04  8-18
          Hírős Sport II - Komárom VSE  2016/12/04  14-8
          Vidám Vízilovak - BFSE  2016/12/04  22-4
          DFVE - Hírős Sport II  2016/12/04  28-4
          Soproni VSE - Vidám Vízilovak  2016/12/04  4-32
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt.  2016/12/11  7-9
          Vasas SC Continental - TVSE  2017/02/05  16-9
          UVSE I. - FTC Vízilabda  2017/02/12  7-11
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/04/02  15-9
          Racionet Honvéd - Vasas SC Continental  2017/05/28  11-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/05/27  12-8
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - HUVK SE  2017/02/18  17-5
          Dunakanyar Waterpolo - FTC Utánpótlás  2017/02/18  7-23
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/02/18  6-12
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Százhalombatta  2016/09/17  17-2
          Hírös Sport Nonprofi - Oázis SC  2016/09/17  3-15
          Bp. Honvéd SE - Érd - Kópé UVSE  2016/09/17  0-11
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/27  12-13
          ZF-Eger - Békéscsaba  2016/10/27  29-8
          Dunakanyar Waterpolo - ZF-Eger  2016/10/27  13-19
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/03  16-8
          Racionet Honvéd - Kapovári Vízilabda K  2016/11/14  17-7
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/12/07  9-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis SC  2017/02/11  10-4
          Budaörsi UVVSE - BVSC  2017/02/11  7-12
          MAFC "111" - Honvéd Kölyök Polo S  2017/02/11  18-3
       2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-Póló Zugló  2017/01/22  12-9
          Racionet H - Koelner-Csongrád  2017/01/22  15-7
          BVSC-Póló Zugló - Koelner-Csongrád  2017/01/22  17-13
          ZF-Eger - Racionet H  2017/01/22  14-15
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - Győri VSE  2016/12/10  8-9
          Pápai SE - Soproni VSE  2016/12/10  2-11
          Balaton VK - CVK  2016/12/10  4-6
          Győri VSE - Pápai SE  2016/12/10  19-5
          Soproni VSE - Balaton VK  2016/12/10  16-7
          CVK - Váci VSE  2017/04/22  3-10
          Soproni VSE - PSN Zrt.  2017/04/22  7-9
          Váci VSE - Győri VSE  2017/04/22  14-6
          PSN Zrt. - CVK  2017/04/22  8-4
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/04/22  8-8
          Balaton VK - Velence  2017/05/13  33-2
          Pápai SE - Szekszárdi SKV  2017/06/03  8-4
          VUA - Pápai SE  2017/06/03  8-8
          Velence - Szekszárdi SKV  2017/06/03  0-5
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus  2016/12/03  21-2
          Alfa SC - CVK  2016/12/03  2-30
          Velence Plus - Soproni VSE  2016/12/03  2-23
          Soproni VSE - Alfa SC  2016/12/03  35-1
          Mohács 1 - Velence Plus  2017/02/25  14-5
          Alfa SC - Szekszárdi SKV  2017/02/25  1-23
          Alfa SC - Velence Plus  2017/02/25  1-26
          Mohács 1 - Szekszárdi SKV  2017/02/25  9-9
          FVSE - Balaton VK  2017/03/25  13-11
          Soproni VSE - Kaposvári VK  2017/03/25  13-11
          Balaton VK - CVK  2017/03/25  12-11
          Kaposvári VK - FVSE  2017/03/25  17-19
          CVK - Soproni VSE  2017/03/25  10-14
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/04/29  7-5
          FVSE - CVK  2017/04/29  7-9
          Kaposvári VK - Balaton VK  2017/04/29  8-17
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/29  8-13
          CVK - Kaposvári VK  2017/04/29  14-4
          FVSE - Kaposvári VK  2017/05/20  25-4
          Soproni VSE - CVK  2017/05/20  9-3
          Balaton VK - FVSE  2017/05/20  18-12
          Kaposvári VK - Soproni VSE  2017/05/20  7-10
          CVK - Balaton VK  2017/05/20  12-5
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Szekszárdi SKV  2016/10/15  23-1
          Kaposvári VK - Váci VSE  2016/10/15  5-9
          Mohács 2 - KVSE  2016/10/15  5-16
          Váci VSE - Velence  2016/10/15  13-3
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/10/15  2-14
          Mohács 2 - Velence  2016/10/15  7-11
          HUVK SE - Soproni VSE  2016/11/12  7-17
          Balaton VK - HKLSE  2016/11/12  36-5
          BFSE - BVSKA  2016/11/12  16-4
          Soproni VSE - Balaton VK  2016/11/12  12-9
          BVSKA - HUVK SE  2016/11/12  4-15
          HKLSE - BFSE  2016/11/12  2-38
          Velence - Balaton VK  2017/03/11  6-10
          BVSKA - Szekszárdi SKV  2017/03/11  5-0
          HKLSE - Mohács 2  2017/03/11  3-16
          Szekszárdi SKV - Velence  2017/03/11  0-5
          Mohács 2 - Balaton VK  2017/03/11  7-14
          HKLSE - BVSKA  2017/03/11  3-27
          Balaton VK - Velence  2017/05/13  15-3
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2017/05/13  24-3
          Balaton VK - HKLSE  2017/05/13  29-1
          Szekszárdi SKV - BVSKA  2017/05/13  4-15
          Mohács 2 - HKLSE  2017/05/13  23-3
          Velence - BVSKA  2017/05/13  5-6
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - BVSKA  2016/12/18  1-10
          Balaton VK - BVK-Zirc  2016/12/18  23-1
          BVSKA - Balaton VK  2016/12/18  2-11
          BVK-Zirc - BUSC  2016/12/18  5-8
          BVK-Zirc - BUSC  2017/04/23  5-11
          Balaton VK - BVSKA  2017/04/23  17-2
          BUSC - Balaton VK  2017/04/23  0-26
          BVSKA - BVK-Zirc  2017/04/23  23-0
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS 1. - AVUS 2.  2016/10/09  21-4
          Piranha VSE - Soproni VSE  2016/10/09  7-7
          Győri VSE - AVUS 1.  2016/10/09  2-15
          AVUS 2. - Váci VSE  2016/10/09  9-11
          Soproni VSE - Balaton VK  2016/10/09  4-15
          Váci VSE - Piranha VSE  2016/10/09  6-4
          Balaton VK - Győri VSE  2016/10/09  4-14
          Győri VSE - Váci VSE  2016/11/13  6-9
          Balaton VK - Piranha VSE  2016/11/13  13-12
          Váci VSE - AVUS 1.  2016/11/13  5-19
          Soproni VSE - Győri VSE  2016/11/13  5-12
          Piranha VSE - AVUS 2.  2016/11/13  10-7
          AVUS 1. - Balaton VK  2016/11/13  21-2
          AVUS 2. - Soproni VSE  2016/11/13  17-10
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2017/01/29  10-6
          AVUS 1. - Győri VSE  2017/01/29  16-2
          Váci VSE - Balaton VK  2017/01/29  13-8
          AVUS 1. - KVSE  2017/01/29  13-6
          Győri VSE - Kaposvári VK  2017/01/29  2-20
          PSN Zrt. - Váci VSE  2017/01/29  17-4
          Balaton VK - KVSE  2017/01/29  8-16
          AVUS 1. - Balaton VK  2017/02/19  18-3
          KVSE - Váci VSE  2017/02/19  19-2
          Győri VSE - PSN Zrt.  2017/02/19  4-13
          Kaposvári VK - KVSE  2017/02/19  11-7
          Balaton VK - Győri VSE  2017/02/19  10-3
          Kaposvári VK - Váci VSE  2017/02/19  20-1
          PSN Zrt. - AVUS 1.  2017/02/19  5-5
          DFVE - Kaposvár-Balaton  2017/03/19  5-0
          FVSE - Piranha VSE  2017/03/19  11-6
          Kaposvár-Balaton - AVUS 2.  2017/03/19  0-5
          Soproni VSE - DFVE  2017/03/19  4-14
          Piranha VSE - AVUS 2.  2017/03/19  8-7
          Soproni VSE - FVSE  2017/03/19  6-12
          Kaposvári VK - AVUS 1.  2017/03/26  5-6
          KVSE - PSN Zrt.  2017/03/26  7-17
          Váci VSE - Győri VSE  2017/03/26  7-3
          PSN Zrt. - Balaton VK  2017/03/26  15-8
          Győri VSE - KVSE  2017/03/26  6-17
          AVUS 1. - Váci VSE  2017/03/26  15-3
          Kaposvári VK - Balaton VK  2017/03/26  17-7
          Váci VSE - Balaton VK  2017/04/30  1-7
          AVUS 1. - Győri VSE  2017/04/30  6-0
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2017/04/30  7-4
          AVUS 1. - KVSE  2017/04/30  5-7
          PSN Zrt. - Váci VSE  2017/04/30  8-6
          Balaton VK - KVSE  2017/04/30  5-12
          Győri VSE - Kaposvári VK  2017/04/30  3-9
          AVUS 1. - Balaton VK  2017/05/21  10-4
          KVSE - Váci VSE  2017/05/21  7-5
          Győri VSE - PSN Zrt.  2017/05/21  4-9
          Kaposvári VK - KVSE  2017/05/21  8-5
          Balaton VK - Győri VSE  2017/05/21  7-1
          Kaposvári VK - Váci VSE  2017/05/21  8-3
          PSN Zrt. - AVUS 1.  2017/05/21  8-8
          Kaposvári VK - Balaton VK  2017/06/11  11-6
          Váci VSE - Győri VSE  2017/06/11  5-2
          KVSE - PSN Zrt.  2017/06/11  7-14
          Kaposvári VK - AVUS 1.  2017/06/11  9-9
          Győri VSE - KVSE  2017/06/11  2-16
          PSN Zrt. - Balaton VK  2017/06/11  14-3
          AVUS 1. - Váci VSE  2017/06/11  12-3
       DVL Baby "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Kaposvári VK  2016/10/16  12-6
          PSN Zrt. - KVSE  2016/10/16  0-5
          DFVE - AVUS  2016/10/16  7-13
          KVSE - Váci VSE  2016/10/16  5-0
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2016/10/16  5-0
          KVSE - DFVE  2016/11/27  10-5
          Váci VSE - Kaposvári VK  2016/11/27  9-17
          PSN Zrt. - AVUS  2016/11/27  7-6
          Kaposvári VK - KVSE  2016/11/27  12-13
          AVUS - Váci VSE  2016/11/27  4-8
          DFVE - PSN Zrt.  2016/11/27  4-14
          Kaposvári VK - DFVE  2017/05/14  10-4
          PSN Zrt. - Váci VSE  2017/05/14  11-6
          KVSE - AVUS  2017/05/14  5-14
          Váci VSE - Kaposvári VK  2017/05/14  9-12
          DFVE - KVSE  2017/05/14  12-12
          AVUS - PSN Zrt.  2017/05/14  10-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - Szegedi V. T&N SZTE  2016/10/01  11-7
          UVSE Kft. - Racionet H  2016/10/12  22-5
          Racionet H - UVSE Kft.  2016/11/02  2-21
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/01/07  13-7
          UVSE - BVSC II.  2017/01/25  17-7
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2017/02/04  6-11
          BVSC II. - UVSE  2017/02/11  5-17
          Szegedi V. T&N SZTE - Hungerit Szentes  2017/03/18  11-7
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/20  9-5
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - DFVE  2017/05/27  16-6
          UVSE - Győri VSE  2017/05/27  17-2
  2015/2016
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - YBL WPC  2016/05/07  0-5
     Ellenőr 119
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC-PQS Waterpolo  2015/09/23  6-16
          FTC-PQS Waterpolo - PVSK  2015/09/26  15-12
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/10/03  5-18
          Szolnok - Kaposvári Vízilabda   2015/10/07  16-1
          ContiTech-Szeged Dia - EBP Tatabánya  2015/10/10  12-5
          Racionet Honvéd - Vasas  2015/10/17  13-9
          A-HID OSC - UVSE Hunguest-H  2015/10/24  14-7
          A-HID OSC - KSI SE  2015/11/04  14-3
          PVSK - DVSE  2015/11/07  4-10
          DVSE - Vasas  2015/11/14  9-9
          BVSC-Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  11-8
          PVSK - FTC-PQS Waterpolo  2015/12/05  10-16
          A-HID OSC - Racionet Honvéd  2015/12/08  7-10
          UVSE Hunguest-H - PVSK  2016/01/30  7-10
          PVSK - Racionet Honvéd  2016/02/06  12-10
          DVSE - FTC-PQS Waterpolo  2016/02/13  7-8
          DVSE - Racionet Honvéd  2016/02/19  9-12
          FTC-PQS Waterpolo - A-HID OSC   2016/02/21  4-9
          Szolnok - Vasas  2016/02/24  15-6
          Valdor Szentes - UVSE Hunguest-H  2016/02/27  13-11
          ContiTech-Szeged Dia - A-HID OSC   2016/03/02  5-12
          Szolnok - A-HID OSC   2016/03/05  13-10
          UVSE Hunguest-H - MVLC  2016/03/12  10-7
          UVSE Hunguest-H - Kaposvári Vízilabda   2016/03/19  10-10
          Kaposvári Vízilabda - UVSE Hunguest-H  2016/04/21  11-10
          EBP Tatabánya - KSI SE  2016/04/23  12-7
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/04/29  11-10
          ContiTech-Szeged Dia - BVSC-Zugló  2016/05/07  4-6
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/15  8-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2016/05/21  16-8
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/25  8-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - KSI SE  2015/10/31  10-8
          Kaposvári Vízilabda - YBL WPC  2015/10/31  13-9
          Valdor Szentes - Szolnok  2015/10/31  4-19
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/10/31  7-12
          YBL WPC - Szolnok  2015/10/31  5-18
          KSI SE - YBL WPC  2015/11/01  14-5
          Kaposvári Vízilabda - Valdor Szentes  2015/11/01  13-6
          Szolnok - KSI SE  2015/11/01  21-4
          YBL WPC - Valdor Szentes  2015/11/01  5-12
          Szolnok - Kaposvári Vízilabda   2015/11/01  24-3
          Szeged Diapolo - Kaposvári Vízilabda   2015/11/21  10-10
          Szolnok - Szeged Diapolo  2015/12/12  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - MAFC "110"  2015/09/26  7-4
          Kaposvári Vízilabda - EKF SC  2015/10/03  17-10
          DVSE - BVSC- Zugló  2015/11/14  5-19
          DVSE - MTK 1888 Vízilabda,   2016/02/19  9-7
          ASI DSE - Neptun VSC  2016/05/21  12-14
          BVSC- Zugló - Neptun VSC  2016/06/11  9-24
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - OSC Vízilabda Sporte  2015/09/19  12-6
          MTK Budapest - Oázis SC  2015/10/14  17-10
          UVSE Continental I. - Rossmann SZVPS  2015/10/21  15-5
          OSC Vízilabda Sporte - Százhalombattai Vízi  2015/11/08  13-6
          Kölyök Póló Suli - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/08  2-18
          UVSE Continental II. - Vasas-Continental II  2015/11/08  15-7
          Kölyök Póló Suli - UVSE Continental II.  2015/12/06  8-12
          Vasas-Continental - Rossmann SZVPS  2016/02/21  10-8
          Vasas-Continental II - UVSE Continental II.  2016/02/21  9-16
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/02/28  7-5
          FTC Vízilabda - SZVSC  2016/03/14  19-4
          Vasas-Continental - FTC Vízilabda  2016/04/03  9-5
          Vasas-Continental II - Kölyök Póló Suli  2016/04/03  15-6
          BVSC- Zugló - Szentes  2016/04/24  12-9
          Racionet H - Szentes  2016/05/08  12-7
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/05/11  11-10
          UVSE Continental I. - Vasas-Continental  2016/05/15  14-12
          Kölyök Póló Suli - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/18  3-16
          Vasas-Continental - EBP Tatabánya  2016/05/22  15-7
          Racionet H - SZVSC  2016/05/29  10-7
          ZF-Eger - UVSE Continental I.  2016/06/05  7-6
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/06/05  13-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - OSC Vízilabda Sporte  2015/09/19  17-1
          MTK Budapest - Oázis SC  2015/10/14  14-10
          UVSE Continental I. - Generali SZVPS  2015/10/21  19-5
          OSC Vízilabda Sporte - Százhalombattai Vízi  2015/11/08  5-7
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/08  7-9
          UVSE Continental II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/08  8-6
          UVSE Continental II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/22  14-3
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  9-12
          Honvéd KPS - UVSE Continental II.  2015/12/06  5-7
          Vasas-Continental - Generali SZVPS  2016/02/21  9-7
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/02/28  14-15
          FTC Vízilabda - SZVSC  2016/03/14  12-5
          Vasas-Continental - FTC Vízilabda   2016/04/03  7-8
          BVSC- Zugló - Szentes  2016/04/24  20-9
          RACIONET H - Szentes  2016/05/08  6-15
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/05/11  15-8
          UVSE Continental I. - Vasas-Continental  2016/05/15  10-5
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/18  16-5
          Vasas-Continental - EBP Tatabánya  2016/05/22  11-6
          RACIONET H - SZVSC  2016/05/29  11-6
          Vasas-Continental - Szentes  2016/06/12  12-9
          ZF-Eger - DVSE  2016/06/12  16-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - OSC Vízilabda Sporte  2015/09/19  12-4
          MTK Budapest - Oázis SC  2015/10/14  5-7
          UVSE Continental I. - Szokody Academy SZVP  2015/10/21  16-7
          UVSE Continental II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/22  17-5
          Honvéd KPS - UVSE Continental II.  2015/12/06  3-14
          Vasas-Continental - Szokody Academy SZVP  2016/02/21  10-8
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/02/28  15-7
          FTC Vízilabda - SZVSC  2016/03/14  16-13
          Vasas-Continental - FTC Vízilabda   2016/04/03  16-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/04/24  24-9
          RACIONET H - Szentes  2016/05/08  13-14
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/05/11  14-8
          UVSE Continental I. - Vasas-Continental  2016/05/15  13-5
          Vasas-Continental - EBP Tatabánya  2016/05/22  20-7
          RACIONET H - SZVSC  2016/05/29  16-15
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - UVSE Continental  2016/01/20  19-11
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Cívis Póló Vízilabda  2016/01/30  19-9
          BVSC- Zugló - UVSE Continental I.  2016/01/30  6-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/18  9-22
          UVSE Vízilabda Kft. - Hungerit Szentes  2016/02/29  10-4
          UVSE Vízilabda Kft. - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/05/08  12-9
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Kft. - BVSC- Zugló  2015/11/29  6-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - UVSE Continental II.  2016/04/17  9-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - DFVE  2016/05/22  10-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - UVSE Continental  2016/04/17  3-19
          Győri VSE - KESI  2016/04/30  5-6
  2014/2015
     Időmérő 7
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnok  2014/10/22  9-10
          KSI SE - FTC   2014/11/05  5-9
          UVSE-Hunguest H. - PVSK-MECSEK F.  2015/03/11  8-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/12/07  11-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/12/07  15-6
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo - Tiszavirág SZVPS  2014/12/17  14-11
          UVSE Vízilabda S - Tiszavirág SZVPS  2014/12/21  12-19
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - BVSC Wáberer  2015/02/12  13-8
     Ellenőr 145
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - RACIONET Honvéd  2014/10/07  8-6
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2014/10/25  10-7
          BVSC Wáberer - Valdor Szentes  2014/10/28  10-9
          A-HÍD OSC - ZF-Eger  2014/10/31  5-8
          Vasas Plaket - DVSE  2014/11/05  10-9
          Kaposvári VK - BVSC Wáberer  2014/11/15  7-5
          PVSK-MECSEK F. - A-HÍD OSC   2014/11/22  10-14
          BVSC Wáberer - ZF-Eger  2014/11/24  4-11
          Vasas Plaket - KSI SE  2014/12/11  13-7
          ZF-Eger - FTC   2014/12/13  17-8
          Valdor Szentes - PVSK-MECSEK F.  2014/12/20  11-10
          A-HÍD OSC - UVSE-Hunguest H.  2015/01/10  20-10
          ZF-Eger - PVSK-MECSEK F.  2015/01/17  16-7
          Vasas Plaket - UVSE-Hunguest H.  2015/01/24  10-9
          Valdor Szentes - RACIONET Honvéd  2015/01/31  9-14
          UVSE-Hunguest H. - Tiszavirág Szeged  2015/02/04  12-15
          KSI SE - UVSE-Hunguest H.  2015/02/07  10-10
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/02/21  4-5
          FTC - KSI SE  2015/02/25  15-7
          ZF-Eger - Vasas Plaket  2015/02/27  12-5
          UVSE-Hunguest H. - BVSC Wáberer  2015/03/07  9-8
          RACIONET Honvéd - Tiszavirág Szeged  2015/03/11  8-10
          A-HÍD OSC - Vasas Plaket  2015/03/14  10-3
          PVSK-MECSEK F. - Valdor Szentes  2015/03/21  5-11
          UVSE-Hunguest H. - A-HÍD OSC   2015/03/26  5-12
          KSI SE - Tiszavirág Szeged  2015/04/04  9-12
          Vasas Plaket - DVSE  2015/04/11  12-10
          DVSE - Vasas Plaket  2015/04/22  10-12
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/25  13-8
          Szolnok - FTC   2015/04/29  13-8
          DVSE - BVSC Wáberer  2015/05/06  7-10
          A-HÍD OSC - Szolnok  2015/05/15  5-12
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2014/10/04  13-6
          DVSE - UVSE-Hunguest H.  2014/10/04  7-7
          A-HÍD OSC - DVSE  2014/10/04  9-4
          UVSE-Hunguest H. - ZF-Eger  2014/10/04  9-15
          UVSE-Hunguest H. - A-HÍD OSC   2014/10/05  9-17
          ZF-Eger - DVSE  2014/10/05  14-6
          Vasas Plaket - ZF-Eger  2014/11/09  14-16
          RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC   2014/12/05  1-8
          A-HÍD OSC - Szolnoki Dózsa  2014/12/07  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Ceglédi Vasutas   2014/10/18  11-10
          PVSK-PSN - BVSC- Zugló  2014/11/08  8-12
          PVSK-PSN - KESI  2014/11/22  9-9
          Tiszavirág SZVPS - HVSC  2014/11/29  15-12
          EKF SC - HVSC  2014/12/13  20-9
          EKF SC - Angyalföldi Spor  2015/02/14  8-11
          Honvéd UVKSE - Neptun VSC  2015/05/21  9-9
          UVSE - Szolnok  2015/05/23  10-7
          PVSK-PSN - EKF SC  2015/05/30  14-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - Lamantinok  2014/09/27  11-11
          GyAVC - MVLC Miskolci Ví  2014/09/27  4-22
          Kertészeti Egyet - Szolnok 2  2014/09/27  7-9
          Lamantinok - MVLC Miskolci Ví  2014/09/27  3-17
          Szolnok 2 - GyAVC  2014/09/27  17-4
          EVSC - Kertészeti Egyet  2014/09/27  10-8
          Szegedi Vízilabd - A-HÍD OSC   2015/06/14  13-15
          EVSC - DOMINO AVU  2015/06/14  7-7
          Szegedi Vízilabd - DOMINO AVU  2015/06/14  12-18
          EVSC - A-HÍD OSC   2015/06/14  5-8
          Tatabányai Vízmű - Szolnok 2  2015/06/27  7-5
          HVSC - Főnix  2015/06/27  14-9
          Tatabányai Vízmű - Főnix  2015/06/27  18-11
          HVSC - Szolnok 2  2015/06/27  13-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - KSI SE  2014/10/22  13-7
          UVSE - ZF-Eger  2014/10/24  11-12
          Pécsi Sport Nonp - FTC Vízilabda Ut  2014/11/09  13-7
          Pécsi Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/11/23  13-10
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/12/07  8-4
          Rossmann SZVPS - Szolnok  2015/03/08  21-3
          KESI - MTK 1888 Vízilab  2015/03/08  9-11
          MVLC - HVSC  2015/03/08  10-6
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2015/03/08  14-10
          HVSC - Rossmann SZVPS  2015/03/08  5-24
          KESI - MVLC   2015/03/08  10-17
          Ceglédi Vasutas - MTK 1888 Vízilab  2015/03/08  12-14
          Pécsi Sport Nonp - KSI SE  2015/03/22  10-11
          Vasas Sport Club - DVSE  2015/03/29  11-3
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2015/04/07  7-14
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd  2015/04/15  15-11
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/04/19  11-7
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/04/28  7-12
          UVSE - ZF-Eger  2015/04/28  8-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - KSI SE  2014/10/22  4-12
          UVSE - ZF-Eger  2014/10/24  19-3
          Pécsi Sport Nonp - FTC Vízilabda Ut  2014/11/09  6-10
          Pécsi Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/11/23  7-14
          Pécsi Sport Nonp - KSI SE  2015/03/22  4-18
          Vasas Sport Club - DVSE  2015/03/29  14-8
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2015/04/07  12-9
          BVSC- Zugló - RACIONET HONVÉD  2015/04/15  15-4
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/04/19  5-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - KSI SE  2014/10/22  8-5
          UVSE - ZF-Eger  2014/10/24  10-5
          Pécsi Sport Nonp - FTC Vízilabda Ut  2014/11/09  5-14
          Pécsi Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/11/23  6-24
          Pécsi Sport Nonp - KSI SE  2015/03/22  1-20
          Vasas Sport Club - DVSE  2015/03/29  5-11
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2015/04/07  8-13
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Kaposvári Vízila  2015/04/07  5-21
          BVSC-PÓLÓ - RACIONET HONVÉD  2015/04/15  11-10
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/04/19  11-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo Club - Vasas Sport Club  2015/05/10  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonp - Honvéd Utánpótlá  2014/12/10  14-3
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2015/05/23  3-13
          OSC gy - Budapesti Honvéd  2015/05/23  16-3
          POLO SC - Diadal SE  2015/05/23  4-8
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda S - YBL Water Polo C  2014/11/10  20-15
          KESI - BVSC- Zugló  2014/11/17  8-22
          BVSC- Zugló - Racionet H  2014/11/20  13-15
          MVLC - UVSE Vízilabda S  2014/12/17  16-11
          MVLC - FTC Waterpolo   2014/12/21  17-19
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo Club - Vasas Sport Club  2015/05/10  6-9
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo Club - Vasas Sport Club  2015/05/10  6-15
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - KESI  2014/10/25  23-2
          KÓPÉ ÚVSE - BVSC- Zugló  2014/11/18  2-28
          SZNVE - UVSE  2014/11/29  14-6
          Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes  2014/12/02  13-7
          KESI - ASI DSE  2014/12/10  8-5
          Hungerit Szentes - SZNVE  2015/01/31  13-4
          UVSE - KESI  2015/02/11  10-7
          UVSE-Centrál - BVSC- Zugló  2015/02/11  15-7
          ZF-Eger-EKF - Hungerit Szentes  2015/02/14  11-16
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2015/02/27  13-22
          ASI DSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/03/04  6-10
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/04/05  9-4
          UVSE-Centrál - BVSC- Zugló  2015/05/04  11-8
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/11  18-17
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/17  11-7
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/10/11  3-18
          KESI - ZF-Eger-EKF  2014/10/11  
          KÓPÉ ÚVSE - SZNVE  2014/10/11  5-23
          Dunaújvárosi Fői - ZF-Eger-EKF  2014/10/11  13-6
          SZNVE - KESI  2014/10/11  23-5
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2014/10/12  11-6
          Dunaújvárosi Fői - KESI  2014/10/12  21-3
          ZF-Eger-EKF - KÓPÉ ÚVSE  2014/10/12  18-9
          KESI - KÓPÉ ÚVSE  2014/10/12  9-10
          SZNVE - Dunaújvárosi Fői  2014/10/12  11-18
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KESI  2014/10/25  20-9
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2014/11/18  34-3
          SZNVE - UVSE   2014/11/29  2-26
          DFVE - Szentes  2014/12/02  4-15
          KESI - Angyalföldi Spor  2014/12/10  16-7
          ZF-Eger - DFVE  2015/02/14  18-7
  2013/2014
     Titkár 12
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2013/10/27  12-8
          LACTIV-Vasas - ZF-Eger  2013/12/13  8-8
          LACTIV-Vasas - Széchenyi B.-FTC  2014/01/17  10-7
          LACTIV-Vasas - Szolnoki Dózsa  2014/02/21  7-12
          BVSC- Zugló - DIAPOLO Szeged  2014/03/14  9-7
          LACTIV-Vasas - DIAPOLO Szeged  2014/04/04  9-10
          BVSC- Zugló - Széchenyi B.-FTC  2014/04/11  9-5
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2014/05/09  11-8
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2014/05/14  13-8
          OSC-ÚJBUDA - KSI SE  2014/05/16  16-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szentes  2014/04/09  17-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szentes  2014/04/09  12-14
     Ellenőr 140
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Waterpolo C - RACIONET HONVÉD  2013/09/07  8-21
          BVSC- Zugló - Valdor Szentes  2013/09/21  11-7
          LACTIV-Vasas - PVSK-Füszért  2013/09/28  10-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2013/10/04  13-9
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2013/10/11  12-7
          ZF-Eger - PVSK-Füszért  2013/10/19  16-6
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2013/10/26  9-11
          DIAPOLO Szeged - Szolnoki Dózsa  2013/11/03  6-8
          LACTIV-Vasas - YBL Waterpolo C  2013/11/08  14-5
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2013/11/24  7-13
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2013/11/29  13-12
          OSC-ÚJBUDA - RACIONET HONVÉD  2013/12/07  6-13
          Széchenyi B.-FTC - BVSC- Zugló  2013/12/13  7-12
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/12/17  12-10
          ZF-Eger - Széchenyi B.-FTC  2014/01/10  17-6
          PVSK-Füszért - LACTIV-Vasas  2014/01/25  9-13
          PVSK-Füszért - YBL Waterpolo C  2014/02/01  16-9
          ZF-Eger - OSC-ÚJBUDA  2014/02/15  24-12
          Széchenyi B.-FTC - OSC-ÚJBUDA  2014/02/21  6-4
          ZF-Eger - YBL Waterpolo C  2014/02/28  24-5
          Szolnoki Dózsa - DIAPOLO Szeged  2014/03/07  8-9
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2014/03/11  5-8
          PVSK-Füszért - Debrecen  2014/03/22  4-9
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/03/28  7-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/04/05  11-12
          ZF-Eger - LACTIV-Vasas  2014/04/12  12-7
          Debrecen - BVSC- Zugló  2014/04/20  9-7
          RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa  2014/04/23  5-10
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/04/25  11-5
          PVSK-Füszért - OSC-ÚJBUDA  2014/05/03  8-7
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/05/10  7-6
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/05/12  5-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/05/19  14-11
          MVLC - Valdor Szentes  2014/07/03  10-17
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-Vasas - OSC Vízilabda Sp  2013/08/31  13-8
          Szentes - FTC Waterpolo Sp  2013/08/31  12-12
          FTC Waterpolo Sp - TEVA-Vasas  2013/08/31  11-8
          OSC Vízilabda Sp - Szentes  2013/08/31  11-12
          FTC Waterpolo Sp - OSC Vízilabda Sp  2013/09/01  11-7
          TEVA-Vasas - Szentes  2013/09/01  14-10
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2013/09/14  11-10
          TEVA-Vasas - FTC Waterpolo Sp  2013/09/15  14-10
          DIAPOLO Szeged - Szolnok  2013/11/17  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Érd-MAFC  2013/09/21  15-11
          Érd-MAFC - Tatabányai Vízmű  2013/10/05  15-12
          Honvéd Utánpótlá - Eszterházy Károl  2013/11/09  7-13
          PVSK-PSN - Ceglédi Vasutas   2014/03/22  19-12
          Érd-MAFC - ASI DSE  2014/04/05  8-11
          Eszterházy Károl - PVSK-PSN  2014/04/12  13-5
          PVSK-PSN - BVSC- Zugló  2014/04/30  5-16
          Szolnok - Tatabányai Vízmű  2014/05/31  8-13
          Tatabányai Vízmű - Szolnok  2014/05/31  11-6
          DEAC - PVSK-PSN  2014/06/09  6-13
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Főnix Ifjúsági K  2014/06/03  12-9
          Fehérvár Póló Sp - KEAC  2014/06/21  9-8
          KSI SE - SZUVTE BT  2014/06/21  11-7
          Fehérvár Póló Sp - KSI SE  2014/06/21  9-12
          SZUVTE BT - KEAC  2014/06/21  11-10
          SZVTK - MVSI  2014/06/21  11-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2013/09/29  12-6
          Vasas - RACIONET HONVÉD  2013/10/13  7-13
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/10/25  14-15
          Vasas - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  11-6
          ZF-Eger - UVSE  2014/03/02  7-7
          Vasas - PSN Zrt.  2014/03/16  7-9
          Vasas - Kaposvári Vízila  2014/04/23  17-9
          PSN Zrt. - BVSC- Zugló  2014/04/30  8-4
          Fehérvár Póló Sp - MTK 1888 Vízilab  2014/05/11  13-11
          Vasas - BVSC- Zugló  2014/05/18  16-10
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/05/25  11-14
          Debreceni Cívis - PSN Zrt.  2014/06/09  11-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2013/09/29  11-9
          Vasas - Honvéd-Up. VKSE  2013/10/13  10-14
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/10/25  12-9
          Kölyök Póló Suli - KVSE  2013/11/10  11-4
          Vasas - ZF-Eger  2013/12/12  17-8
          ZF-Eger - KSI SE  2013/12/17  9-10
          Vasas - UVSE  2014/02/23  10-13
          OSC Vízilabda Sp - Csabai Csirkefog  2014/03/09  12-11
          Vasas - PSN Zrt.  2014/03/16  17-15
          Vasas - KSI SE  2014/04/23  12-15
          PSN Zrt. - Szentes  2014/05/01  10-11
          Fehérvár Póló Sp - MTK 1888 Vízilab  2014/05/11  12-10
          Vasas - Szentes  2014/05/18  10-10
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/05/25  11-11
          UVSE - Vasas  2014/05/28  12-9
          Szolnok - Fehérvár Póló Sp  2014/05/31  9-11
          UVSE II. - HVSC  2014/05/31  18-11
          Fehérvár Póló Sp - HVSC  2014/05/31  10-16
          Szolnok - UVSE II.  2014/05/31  19-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2013/09/29  10-12
          Vasas - Honvéd-Up. VKSE  2013/10/13  10-8
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2013/10/25  4-5
          Kölyök Póló Suli - KVSE  2013/11/10  6-13
          Vasas - UVSE  2014/02/23  13-9
          ZF-Eger - UVSE  2014/03/02  8-11
          Oázis Sport Club - Csabai Csirkefog  2014/03/09  6-22
          Vasas - ZF-Eger  2014/03/16  7-12
          Vasas - KSI SE  2014/04/23  10-13
          PSN Zrt. - Szentes  2014/05/01  4-18
          Fehérvár Póló Sp - MTK 1888 Vízilab  2014/05/11  9-17
          Vasas - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/18  7-12
          UVSE - Vasas  2014/05/28  6-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - Hegyvidék-YBL  2013/10/05  10-16
          Oázis SC - Octopus SE  2014/03/09  10-8
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo SC - Kópé ÚVSE  2013/11/09  3-14
          MOM Sport Ybl - Oázis SC  2013/11/09  12-12
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2013/12/04  16-6
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2014/02/16  8-11
          Kaposvári Vízila - Szolnok  2014/02/16  11-10
          Szolnok - Fehérvár Póló Sp  2014/02/16  15-5
          Kaposvári Vízila - Tatabányai Vízmű  2014/02/16  7-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZNVE  2013/10/19  20-7
          H POLO - Hungerit-Szentes  2013/11/06  11-18
          UVSE V Kft - Angyalföldi SI D  2013/11/06  21-8
          BVSC- Zugló - UVSE V Kft  2014/02/08  6-7
          ZF-Eger - Angyalföldi SI D  2014/02/15  30-3
          UVSE V Kft - DFVE  2014/02/26  9-17
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2014/03/26  12-8
          UVSE V Kft - DFVE  2014/04/09  10-13
          UVSE V Kft - DFVE  2014/04/14  6-14
          ZF-Eger - UVSE V Kft  2014/04/25  10-6
          Hungerit-Szentes - DFVE  2014/05/07  15-14
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DFVE  2013/10/27  8-14
          Angyalföldi SI D - H POLO  2013/10/27  8-10
          DFVE - ZF-Eger  2013/10/27  11-10
          ZF-Eger - Szeged  2013/11/15  13-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentes  2013/10/20  9-7
          DFVE - ZF-Eger  2013/10/31  18-8
          ZF-Eger - UVSE II  2014/03/02  14-12
          UVSE II - Szentes  2014/03/09  10-9
          UVSE I - POLO SC  2014/05/21  16-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentes  2013/10/20  6-6
          DFVE - ZF-Eger  2013/10/31  9-19
          ZF-Eger - KESI  2014/03/02  14-8
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2014/03/09  19-3
          UVSE - POLO SC  2014/05/21  15-5
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/15  4-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - POLO SC  2014/04/06  13-14
          Fehérvár Póló Sp - POLO SC  2014/04/22  2-24
     Időmérő 4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - BVSC- Zugló  2014/03/14  8-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/03/25  13-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/03/25  6-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyVSE - KESI  2014/04/22  6-18
  2012/2013
     Titkár 24
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF-EgerFood-Imo - Valdor-Szentes  2012/11/20  6-7
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/12/01  4-9
          JuniorVálogatott - FTC  2013/01/10  8-10
          TEVA-Vasas - BVSC- Zugló  2013/01/16  8-7
          JuniorVálogatott - Orvosegyetem SC  2013/01/22  8-9
          Orvosegyetem SC - EKF-EgerFood-Imo  2013/02/09  11-8
          Orvosegyetem SC - ZF-Eger  2013/02/13  6-14
          TEVA-Vasas - JuniorVálogatott  2013/02/21  18-10
          Groupama-Honvéd - FTC  2013/02/24  8-6
          Orvosegyetem SC - PVSK  2013/03/06  14-7
          JuniorVálogatott - TEVA-Vasas  2013/03/16  11-20
          JuniorVálogatott - FTC  2013/04/18  13-8
          EKF-EgerFood-Imo - PVSK  2013/04/20  7-5
          JuniorVálogatott - EKF-EgerFood-Imo  2013/05/03  9-7
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2013/05/08  11-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - A-HID Szeged  2012/09/29  5-8
          Groupama Honvéd - TEVA-Vasas  2012/09/30  8-7
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Budapesti Honvéd  2012/12/09  2-12
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Fehérvár Póló Sp  2012/11/24  10-6
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Orvosegyetem Spo  2013/02/03  16-3
          MTK 1888 Vízilab - Orvosegyetem Spo  2013/02/03  11-12
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2013/02/23  7-24
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/01/26  13-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/01/26  15-9
     Ellenőr 147
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - EKF-EgerFood-Imo  2012/10/13  15-8
          BVSC- Zugló - Szolnoki D-K  2012/10/16  5-6
          ZF-Eger - Orvosegyetem SC  2012/10/24  22-3
          JuniorVálogatott - Groupama-Honvéd  2012/10/31  13-5
          PVSK - A-HID Szeged  2012/11/03  11-13
          Orvosegyetem SC - BVSC- Zugló  2012/11/06  6-10
          TEVA-Vasas - Kaposvári Vízila  2012/11/17  11-4
          ZF-Eger - FTC  2012/11/20  16-4
          TEVA-Vasas - Szolnoki D-K  2012/12/02  9-8
          Debrecen - Groupama-Honvéd  2012/12/08  6-9
          TEVA-Vasas - Orvosegyetem SC  2012/12/12  11-6
          Orvosegyetem SC - Valdor-Szentes  2012/12/15  14-13
          FTC - EKF-EgerFood-Imo  2012/12/17  6-8
          ZF-Eger - Groupama-Honvéd  2013/01/12  15-3
          EKF-EgerFood-Imo - ZF-Eger  2013/01/19  7-13
          ZF-Eger - PVSK  2013/01/26  20-6
          Groupama-Honvéd - Szolnoki D-K  2013/02/08  5-11
          A-HID Szeged - PVSK  2013/02/16  13-6
          TEVA-Vasas - Valdor-Szentes  2013/02/19  13-7
          Groupama-Honvéd - JuniorVálogatott  2013/02/28  10-5
          TEVA-Vasas - A-HID Szeged  2013/03/04  7-11
          PVSK - Valdor-Szentes  2013/03/09  9-11
          TEVA-Vasas - FTC  2013/03/14  12-4