Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Székely Zoltán
Születési dátum: 1954-05-02
Város: Érd
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 68
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Tatabánya  2018/10/20  13-5
          PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/31  14-7
          AVUS - ZF-Eger  2018/11/07  7-16
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/21  8-14
          VasasPlaket - Tatabánya  2018/11/24  7-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2018/11/25  10-12
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/01  17-8
          KSI - FTC-Telekom  2018/12/06  6-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGEDI FVCS KFT - MAFC 113  2018/09/22  26-3
          Neptun VSC - FTC Telekom  2018/09/29  8-6
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2018/10/06  12-12
          ASI DSE - Neptun VSC  2018/11/24  11-11
          EKE SC - DVSE  2018/12/08  9-17
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - SZVTK  2018/09/22  16-5
          Kecskeméti VE - Bertók Szentes  2018/09/22  10-14
          Szentes - Koelner-Csongrád  2018/09/22  6-16
          Bertók Szentes - SZUVTE BT  2018/09/22  11-18
          SZVTK - Szentes  2018/09/22  9-9
          Koelner-Csongrád - Kecskeméti VE  2018/09/22  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Tatabánya  2018/10/27  20-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - SZEGEDI FVCS KFT  2018/10/27  18-9
          Tatabánya - SZEGEDI FVCS KFT  2018/10/27  6-7
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/10/27  12-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - Tatabánya  2018/10/28  13-8
          SZEGEDI FVCS KFT - FTC Telekom  2018/10/28  5-14
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2018/11/17  14-5
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/15  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/15  9-13
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/09/23  4-11
          LEGRAND SZENTES - BHSE  2018/10/07  10-14
          BHSE - AVUS  2018/10/14  12-11
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  10-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger  2018/11/18  16-12
          AVUS - Szegedi VPS  2018/12/02  9-6
          AVUS - ZF-Eger  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - HUVK SE II  2018/09/15  10-5
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/09/23  8-12
          LEGRAND SZENTES - BHSE  2018/10/07  20-13
          BHSE - AVUS  2018/10/14  12-5
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  18-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger  2018/11/18  14-21
          AVUS - Szegedi VPS  2018/12/02  8-13
          AVUS - ZF-Eger  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - YBL WPC  2018/09/15  2-3
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/09/23  10-9
          LEGRAND SZENTES - BHSE  2018/10/07  9-11
          BHSE - AVUS  2018/10/14  15-8
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  4-19
          PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger  2018/11/18  9-14
          AVUS - Szegedi VPS  2018/12/02  9-11
          AVUS - ZF-Eger  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - MESE  2018/10/14  20-5
          YBL WPC - Sunday Boys  2018/10/14  15-6
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2018/10/13  2-15
          BHSE - ZF-Eger  2018/11/28  6-19
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/12/08  1-5
          Szeged SZTE - ZF-Eger  2018/12/19  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2018/10/07  13-9
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/21  5-16
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVES  2018/10/07  22-7
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/21  6-8
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2018/10/07  12-4
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/21  3-10
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
  2017/2018
     Ellenőr 201
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - CONTITECH SZEGED  2017/10/04  9-6
          PVSK-Mecsek Füszért - CONTITECH SZEGED  2017/10/07  11-5
          Metalcom Szentes - CONTITECH SZEGED  2017/10/21  12-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/10/28  9-9
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2017/10/31  13-9
          DEBRECEN - Kaposvári VK  2017/11/18  7-9
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2017/11/22  20-8
          Kaposvári VK - UVSE  2017/12/06  13-5
          Kaposvári VK - FTC PQS Waterpolo  2017/12/15  7-17
          Kaposvári VK - VasasPlaket  2018/01/20  8-7
          CONTITECH SZEGED - Metalcom Szentes  2018/01/27  5-9
          CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/03  4-13
          Kaposvári VK - DEBRECEN  2018/02/21  9-9
          Szolnoki Dózsa - Racionet Honvéd  2018/02/24  14-7
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/03  11-4
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/07  6-14
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/03/10  16-7
          DEBRECEN - ZF-Eger  2018/03/17  10-16
          Tatabánya - UVSE  2018/03/24  9-6
          Kaposvári VK - Tatabánya  2018/04/14  13-8
          Metalcom Szentes - VasasPlaket  2018/04/21  10-10
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/25  8-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/05/02  6-12
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/12  11-5
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/05/16  9-14
          UVSE - KVSE  2018/06/16  15-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/30  8-11
          Szolnoki Dózsa - EKE SC  2017/12/02  7-10
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - FVSE  2017/12/09  8-12
          PÁPAI SE - Győri VSE  2017/12/09  10-16
          PÁPAI SE - KVSE  2017/12/09  8-16
          Soproni VSE - TVSE  2017/12/09  7-16
          KVSE - FVSE  2017/12/09  6-19
          Soproni VSE - Győri VSE  2017/12/09  14-17
          Honvéd - KPS - PVSK-PTE-ÁOK  2018/02/10  8-6
          Honvéd - KPS - FTC Vízilabda  2018/02/10  6-16
          PVSK-PTE-ÁOK - Vidám Vizilovak  2018/02/10  9-9
          Poseidon VSE - BME  2018/02/10  5-10
          Vidám Vizilovak - Poseidon VSE  2018/02/10  9-9
          FTC Vízilabda - BME  2018/02/10  16-8
          FTC Vízilabda - Váci Vse  2018/05/05  18-6
          TVSE - FVSE  2018/05/05  6-10
          Váci Vse - TVSE  2018/05/05  11-10
          FTC Vízilabda - FVSE  2018/05/05  12-12
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/24  8-11
          PannErgy-MVLC - Metalcom Szentes  2017/09/24  14-3
          ZF-Eger - Tatabánya  2017/09/24  18-1
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/09/24  8-4
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2017/09/24  4-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  5-13
          ZF-Eger - KSI SE  2017/10/06  9-13
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/10/08  21-17
          Oázis Ifi - Kaposvári VK  2017/10/13  8-15
          UVSE - Legrand Szentes  2017/10/15  16-5
          Legrand Szentes - FTC Utánpótlás  2017/10/29  6-14
          Ceglédi VSE - HKPSE  2017/11/05  10-16
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  16-7
          FVSE - PannErgy-MVLC  2017/11/25  9-15
          KSI SE - Market-Vasas  2017/11/26  13-14
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/12/03  7-16
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/02  22-7
          Oázis Ifi - Dunakanyar Waerpolo  2018/02/04  12-8
          KSI SE - ZF-Eger  2018/02/16  12-4
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          HKPSE - HVSC  2018/02/25  10-9
          AVUS - ZF-Eger  2018/03/04  8-20
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  10-6
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/25  11-2
          Szegedi VPS - AVUS  2018/04/15  12-10
          Szegedi VPS - Market-Vasas  2018/04/22  7-5
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/27  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2018/04/29  7-9
          Racionet Honvéd - UVSE  2018/05/13  7-18
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waerpolo  2018/05/15  7-6
          AVUS - DVSE  2018/05/20  10-9
          Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás  2018/05/27  11-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  2-29
          ZF-Eger - KSI SE  2017/10/06  8-17
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/10/08  19-8
          Oázis SC Serdülő - Kaposvári VK  2017/10/13  8-9
          UVSE I. - Legrand Szentes  2017/10/15  13-4
          UVSE II. - Váci VSE  2017/10/15  17-4
          Legrand Szentes - FTC Utánpótlás  2017/10/29  5-11
          Ceglédi VSE - Honvéd KPS  2017/11/05  12-9
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  17-11
          FVSE - PannErgy-MVLC  2017/11/25  11-17
          KSI SE - Market-Vasas  2017/11/26  18-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/12/03  9-15
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/02  13-4
          Oázis SC Serdülő - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/04  14-5
          KSI SE - ZF-Eger  2018/02/16  21-7
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Honvéd KPS - HVSC  2018/02/25  16-11
          HUVK SE II - Váci VSE  2018/02/25  6-16
          AVUS - ZF-Eger  2018/03/04  9-19
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  7-3
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/25  11-7
          Szegedi VPS - AVUS  2018/04/15  9-10
          Szegedi VPS - Market-Vasas  2018/04/22  4-11
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/27  11-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2018/04/29  10-5
          Racionet Honvéd - UVSE I.  2018/05/13  8-10
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/15  
          AVUS - DVSE  2018/05/20  11-14
          Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás  2018/05/27  16-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KSI SE  2017/10/01  1-31
          ZF-Eger - KSI SE  2017/10/06  7-18
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/10/08  13-15
          Oázis SC Gyerek - Kaposvári VK  2017/10/13  13-15
          UVSE I. - Legrand Szentes  2017/10/15  18-11
          UVSE II. - Váci VSE  2017/10/15  20-4
          Legrand Szentes - FTC Utánpótlás  2017/10/29  10-19
          Ceglédi VSE - Honvéd KPS  2017/11/05  14-9
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  21-8
          FVSE - PannErgy-MVLC  2017/11/25  7-12
          KSI SE - Market-Vasas  2017/11/26  19-10
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/12/03  10-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/02  18-4
          Oázis SC Gyerek - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/04  8-7
          KSI SE - ZF-Eger  2018/02/16  15-3
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Honvéd KPS - HVSC  2018/02/25  14-7
          HUVK SE II - Váci VSE  2018/02/25  2-16
          AVUS - ZF-Eger  2018/03/04  11-16
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/18  15-16
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/25  10-7
          Szegedi VPS - AVUS  2018/04/15  17-7
          Szegedi VPS - Market-Vasas  2018/04/22  12-8
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/27  11-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2018/04/29  9-7
          Racionet Honvéd - UVSE I.  2018/05/13  9-13
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/15  10-14
          AVUS - DVSE  2018/05/20  11-13
          Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás  2018/05/27  8-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2018/06/02  10-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - MAFC A-Team  2017/09/28  0-5
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/10/15  12-11
          Oázis SC - UVSE  2017/10/15  0-5
          Oázis SC - OSC Kft.  2017/11/08  17-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - Oázis SC  2017/12/03  8-13
          Jog-Ászok VSK - OSC Kft.  2017/12/03  6-19
          Ozorai-Faterpóló VSE - Sunday Boys  2018/03/25  8-7
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-6
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2017/11/11  13-6
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás II.  2017/11/11  11-9
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/11  3-18
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2017/11/16  16-9
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
          KSI SE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/06/02  5-4
          UVSE I. - HUVK SE  2018/06/02  19-7
          Tatabányai Vízmű Spo - Szolnoki Vízilabda S  2018/06/02  13-7
          BVSC - OSC VSE  2018/06/02  11-9
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/01/11  19-2
          TVSE - HKPS  2018/01/11  11-7
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Kaposvári VK_Balaton  2018/06/03  5-6
          Győri VSE - Balaton VK  2018/06/03  2-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          SZTE T&N - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/02  7-17
          UVSE - SZTE T&N  2017/11/08  18-3
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/11/15  3-10
          FTC - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/13  11-12
          UVSE - UVSE Margitsziget  2018/01/13  22-4
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/16  6-14
          Tatabánya - UVSE  2018/01/24  3-21
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2018/04/04  9-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - DSC-SI  2018/04/07  9-11
          III. Kerületi TVE - Csongrád  2018/04/07  11-8
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/04/07  5-15
          HVSC - ASI DSE  2018/04/07  10-14
          Csongrád - Bánki VSE  2018/04/07  14-6
          BVSC-Zugló - DSC-SI  2018/04/07  10-7
          ASI DSE - III. Kerületi TVE  2018/04/07  10-16
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/10  14-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  12-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2017/10/22  8-10
          UVSE II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/26  6-10
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  14-13
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  11-5
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/19  6-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/04/29  4-14
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-13
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2017/10/22  12-8
          Ceglédi Alapítvány - FTC Utánpótlás  2017/11/05  3-4
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  14-13
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  7-12
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/08  4-5
          FVSE - Ceglédi Alapítvány  2018/04/18  14-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/04/29  3-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  10-5
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2017/10/22  7-10
          Ceglédi Alapítvány - FTC Utánpótlás  2017/11/05  1-13
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/26  17-8
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  13-4
          TVSE - POLO Sport Club  2018/03/18  20-3
          TVSE - Yordo Szentes  2018/04/08  7-12
          FVSE - Ceglédi Alapítvány  2018/04/18  8-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/04/29  6-7
  2016/2017
     Ellenőr 199
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CONTITECH SZEGED - Metalcom-Szentes  2016/09/27  15-7
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2016/10/05  10-10
          PannErgy-MVLC - Kaposvári VK  2016/10/08  12-8
          UVSE Kft. - PannErgy-MVLC  2016/10/19  12-13
          Kaposvári VK - UVSE Kft.  2016/10/22  12-8
          SZVSC - Metalcom-Szentes  2016/11/02  20-6
          Metalcom-Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/05  5-16
          PannErgy-MVLC - Racionet H  2016/11/19  9-7
          CONTITECH SZEGED - PVSK Mecsek- Füszért  2016/11/23  11-11
          SZVSC - CONTITECH SZEGED  2017/01/14  11-8
          PannErgy-MVLC - UVSE Kft.  2017/01/21  13-7
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          UVSE Kft. - EBP Tatabánya  2017/02/01  15-9
          FTC PQS Waterpolo - Kaposvári VK  2017/02/04  19-10
          PVSK Mecsek- Füszért - EBP Tatabánya  2017/02/22  11-6
          Racionet H - DVSE  2017/02/25  11-10
          SZVSC - ZF-Eger  2017/03/08  11-7
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/18  9-14
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/25  10-6
          VasasPlaket - FTC PQS Waterpolo  2017/03/29  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/01  11-10
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2017/04/15  10-7
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/22  10-9
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/01  7-13
          Metalcom-Szentes - KSI SE  2017/05/06  12-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN Zrt - ASI DSE  2016/10/22  11-11
          Kaposvári VK - Kanizsa VSE  2016/10/22  11-11
          Racionet H - AVUS  2016/11/12  14-11
          NEPTUN VSC - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/26  9-9
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/02/25  6-7
          EKF SC - MAFC"111"  2017/03/11  13-9
          Alfa SC - ESMTK - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/11  4-8
          AVUS - Békéscsaba  2017/05/13  9-9
          Kanizsa VSE - YBL WPC  2017/05/27  10-12
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2017/06/06  12-11
          SZVSC - Tatabányai Vízmű SE  2017/06/17  14-12
          SZVSC - Tatabányai Vízmű SE  2017/06/17  14-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - Diósgyőri Várfürdő  2016/12/03  14-13
          Czeglédi Lamantinok - Szolnok 2  2016/12/03  8-5
          Kecskeméti VE - GyAVC  2016/12/03  9-8
          Szolnok 2 - EVSC  2016/12/03  4-12
          Diósgyőri Várfürdő - Kecskeméti VE  2016/12/03  11-8
          GyAVC - Czeglédi Lamantinok  2016/12/03  7-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - SZVSC  2016/12/03  7-7
          ZF-Eger - SZVSC  2016/12/18  4-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Vasas SC Continental  2016/10/09  1-7
          Ceglédi VSE - Békéscsaba  2016/10/16  6-7
          Békéscsaba - Vasas Continental II  2016/10/30  20-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2016/11/06  12-11
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/11/20  6-16
          Ceglédi VSE - Koelner-Csongrád  2016/12/04  8-12
          BVSC-Zugló - TVSE  2016/12/11  14-4
          Vasas Continental II - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/18  13-22
          Hírős Sport - YBL WPC  2017/02/05  3-25
          A-HID OSC ÚJBUDA - Koelner-Csongrád  2017/02/12  22-9
          Koelner-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/02/19  13-17
          AVUS - TVSE  2017/03/05  20-7
          Hírős Sport - Honvéd KPS  2017/03/19  6-16
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/03/26  8-14
          TVSE - FTC Vízilabda  2017/04/02  7-13
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/04/06  15-13
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/04/23  9-5
          FTC Vízilabda - DVSE  2017/04/30  13-5
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2017/05/07  18-8
          Racionet H - ZF-Eger  2017/05/14  11-16
          AVUS - ZF-Eger  2017/05/15  11-22
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/21  11-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Vasas SC Continental  2016/10/09  9-5
          Ceglédi VSE - Békéscsaba  2016/10/16  12-10
          Békéscsaba - Vasas Continental II  2016/10/30  9-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2016/11/06  6-9
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/11/20  9-8
          Ceglédi VSE - Aeroprodukt-Csongrád  2016/12/04  5-14
          BVSC-Zugló - TVSE  2016/12/11  20-6
          Vasas Continental II - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/18  11-10
          Hírős Sport - YBL WPC  2017/02/05  8-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Aeroprodukt-Csongrád  2017/02/12  24-8
          Aeroprodukt-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/02/19  4-25
          AVUS - TVSE  2017/03/05  17-16
          Hírős Sport - Honvéd KPS  2017/03/19  18-10
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/03/26  8-10
          TVSE - FTC Vízilabda  2017/04/02  6-14
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/04/06  15-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/04/23  15-5
          FTC Vízilabda - DVSE  2017/04/30  12-15
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2017/05/07  22-9
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/05/14  9-4
          AVUS - ZF-Eger  2017/05/15  6-15
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/21  19-11
          UVSE I. - DVSE  2017/06/10  14-6
          UVSE I. - Vasas SC Continental  2017/06/11  13-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Vasas SC Continental  2016/10/09  13-15
          Ceglédi VSE - Békéscsaba  2016/10/16  16-8
          Békéscsaba - Vasas Continental II  2016/10/30  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2016/11/06  20-9
          Vidám Vízilovak - DFVE  2016/11/13  16-8
          Komárom VSE - BFSE  2016/11/13  12-18
          Hírős Sport II - Vidám Vízilovak  2016/11/13  0-31
          Soproni VSE - BFSE  2016/11/13  11-6
          Komárom VSE - DFVE  2016/11/13  5-21
          Soproni VSE - Hírős Sport II  2016/11/13  16-8
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/11/20  4-17
          Ceglédi VSE - Vestfrost-Csongrád  2016/12/04  8-16
          BVSC-Zugló - TVSE  2016/12/11  15-5
          Vasas Continental II - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/18  6-12
          Hírős Sport - YBL WPC  2017/02/05  17-9
          DFVE - Vidám Vízilovak  2017/02/05  5-20
          Hírős Sport II - Soproni VSE  2017/02/05  7-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vestfrost-Csongrád  2017/02/12  13-15
          Vestfrost-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/02/19  16-9
          AVUS - TVSE  2017/03/05  6-14
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/03/26  8-16
          TVSE - FTC Vízilabda  2017/04/02  5-17
          Oázis SC - PannErgy-MVLC  2017/04/06  11-9
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/04/23  16-5
          FTC Vízilabda - DVSE  2017/04/30  20-3
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2017/05/07  13-7
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/05/14  24-25
          AVUS - ZF-Eger  2017/05/15  6-13
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/21  15-6
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/28  17-5
          Oázis SC - PSN Zrt.  2017/05/28  16-11
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt.  2017/05/28  6-11
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2017/05/28  21-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Bánki Vízisport Egye  2016/09/18  13-4
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Suli SE  2016/09/18  16-8
          Kertészeti Egyetem A - Jog-Ászok VSK  2016/10/09  12-8
          OSC VSE - 1427 VSE  2016/11/06  16-9
          OSC Kft. - Csepeli VSE  2016/11/06  21-5
          YBL WPC - Kertészeti Egyetem A  2017/03/19  11-2
          Kertészeti Egyetem A - RETR-O-SC Közhasznú   2017/06/11  3-11
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Sunday Boys  2017/02/26  10-6
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - ESMTK  2016/09/24  39-4
          BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd-Érd  2016/09/24  21-2
          Aquaworm Waterpolo G - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  2-22
          Városgazda Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2017/04/01  3-12
          Honvéd Kölyök Polo S - Budapesti Honvéd-Érd  2017/04/01  12-3
          Új-Hullám SE Dorog - ESMTK  2017/04/01  19-4
          Győri VSE - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/01  17-2
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II. - YBL WPC  2017/02/18  4-7
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/02/18  16-9
          YBL WPC - OSC VSE  2017/02/18  7-15
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Honvéd KPS  2016/10/27  20-5
          Honvéd KPS - Fehérvár Vízilabda S  2016/10/27  2-16
          Fehérvár Vízilabda S - TVSE  2016/10/27  9-17
          PSN Zrt. - Ceglédi VSE  2016/11/03  16-4
          Ceglédi VSE - PSN Zrt.  2016/11/03  5-16
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/11/14  6-11
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2016/12/14  6-11
       2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Racionet H  2017/01/29  16-11
          EBP Tatabánya - UVSE  2017/01/29  4-12
          Racionet H - EBP Tatabánya  2017/01/29  16-11
          BVSC - UVSE  2017/01/29  5-11
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - VUA  2017/03/31  9-5
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - Balaton VK  2017/02/11  13-7
          FVSE - Kaposvári VK  2017/02/11  4-10
          Soproni VSE - CVK  2017/02/11  12-5
          Balaton VK - FVSE  2017/02/11  13-8
          Kaposvári VK - Soproni VSE  2017/02/11  7-16
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - HUVK SE  2017/04/08  3-31
          Váci VSE - Kaposvári VK  2017/04/08  16-12
          BFSE - Soproni VSE  2017/04/08  14-5
          HUVK SE - Váci VSE  2017/04/08  22-7
          Soproni VSE - Kaposvári VK  2017/04/08  16-11
          KVSE - BFSE  2017/04/08  4-35
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2016/10/01  14-9
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2016/10/12  5-12
          Hungerit Szentes - TVSE Vizilabda Kft  2016/10/15  15-7
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/10  21-5
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet H  2017/01/19  21-4
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          DUE-Maarsk Graphics - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/08  15-5
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/03/04  8-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet H  2017/03/07  18-6
          UVSE Kft. - Szegedi V. T&N SZTE  2017/03/22  10-8
          ZF-Eger-EKE - Hungerit Szentes  2017/04/29  6-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Szentes  2017/02/26  6-11
          UVSE II. - ZF-Eger  2017/03/12  7-14
          UVSE I. - POLO Sport Club  2017/04/23  26-2
          UVSE II. - Győri VSE  2017/04/23  9-11
          ZF-Eger - Győri VSE  2017/05/07  17-6
          Szentes - DFVE  2017/05/20  19-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Szentes  2017/02/26  7-8
          Hírős Sport - FVSE  2017/03/19  10-6
          UVSE - POLO Sport Club  2017/04/23  4-12
          ZF-Eger - Győri VSE  2017/05/07  13-6
          Szentes - DFVE  2017/05/20  15-9
          POLO Sport Club - Szentes  2017/06/10  11-6
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/06/11  12-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Szentes  2017/02/26  9-13
          POLO Sport Club - DFVE  2017/03/12  11-10
          UVSE - ZF-Eger  2017/03/12  13-10
          Hírős Sport - FVSE  2017/03/19  17-3
          UVSE - Győri VSE  2017/04/23  12-4
          ZF-Eger - Győri VSE  2017/05/07  6-5
          Szentes - DFVE  2017/05/20  10-13
  2015/2016
     Ellenőr 166
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - EBP Tatabánya  2015/09/23  19-4
          ZF-Eger - EBP Tatabánya  2015/09/26  17-9
          Valdor Szentes - EBP Tatabánya  2015/10/03  11-9
          ZF-Eger - ContiTech-Szeged Dia  2015/10/07  15-7
          ContiTech-Szeged Dia - Szolnok  2015/10/13  6-13
          PVSK - UVSE Hunguest-H  2015/10/22  9-12
          PVSK - Vasas  2015/11/04  8-9
          MVLC - ContiTech-Szeged Dia  2015/11/07  7-12
          UVSE Hunguest-H - Racionet Honvéd  2015/11/25  7-8
          MVLC - Kaposvári Vízilabda   2015/12/05  10-4
          Kaposvári Vízilabda - Szolnok  2016/01/30  5-11
          MVLC - Valdor Szentes  2016/02/06  14-13
          Kaposvári Vízilabda - ContiTech-Szeged Dia  2016/02/13  8-11
          ContiTech-Szeged Dia - BVSC-Zugló  2016/02/19  5-8
          ContiTech-Szeged Dia - MVLC  2016/02/21  12-7
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2016/02/24  15-8
          PVSK - Kaposvári Vízilabda   2016/02/27  9-11
          DVSE - Valdor Szentes  2016/03/05  18-13
          ContiTech-Szeged Dia - FTC-PQS Waterpolo  2016/03/08  7-8
          PVSK - EBP Tatabánya  2016/03/22  12-6
          Kaposvári Vízilabda - PVSK  2016/04/02  14-11
          DVSE - Kaposvári Vízilabda   2016/04/16  10-9
          PVSK - Valdor Szentes  2016/04/23  9-8
          DVSE - MVLC  2016/05/07  11-7
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/15  8-11
          PVSK - UVSE Hunguest-H  2016/05/17  11-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-PQS Waterpolo - PVSK  2015/10/31  10-4
          Szeged Diapolo - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  16-6
          PVSK - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  7-10
          FTC-PQS Waterpolo - Szeged Diapolo  2015/10/31  14-11
          Szeged Diapolo - PVSK  2015/11/01  11-9
          UVSE Vízilabda Kft. - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/01  8-11
          DVSE - Szolnok  2015/11/21  5-13
          Szolnok - ZF-Eger  2015/12/13  12-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - OSC VSE  2015/10/31  4-9
          PVSK-PSN - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/28  4-5
          Racionet H - OSC VSE  2015/12/05  7-9
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2015/12/12  8-11
          PVSK-PSN - MTK 1888 Vízilabda,   2016/02/17  18-10
          Tiszavirág SZVPS - MAFC "110"  2016/02/19  7-6
          DVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/03/19  9-6
          Kaposvári Vízilabda - Tiszavirág SZVPS  2016/04/02  8-8
          UVSE Continental - EKF SC  2016/05/28  19-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Alfa SC - AVUS  2016/05/28  11-11
          MVLC Miskolci Vízila - SZUVTE BT  2016/05/28  11-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - KESI  2015/09/19  27-2
          Szentes - DVSE  2015/10/11  19-8
          Csongrád - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/11  12-14
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/10/18  12-4
           HVSC - Csongrád  2015/11/08  12-19
          Ceglédi Vasutas Spor - Csabai Csirkefogók V  2015/11/08  14-17
          MVLC Miskolci Vízila - KESI  2015/11/08  20-5
          Rossmann SZVPS - ZF-Eger  2015/11/15  8-11
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2015/11/22  9-11
          KSI SE - Vasas-Continental  2015/12/04  14-10
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2016/02/07  15-12
          Kaposvári Vízilabda - DVSE  2016/03/11  9-14
          Vasas-Continental - AVUS  2016/03/20  15-7
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  10-9
          Rossmann SZVPS - Szentes  2016/04/10  8-12
          KSI SE - SZVSC  2016/04/17  21-2
          Vasas-Continental - ZF-Eger  2016/04/24  11-14
          Vasas-Continental II - Százhalombattai Vízi  2016/04/24  11-9
          Vasas-Continental - KSI SE  2016/05/08  12-9
          OSC Vízilabda Sporte - YBL Water Polo Club   2016/05/15  11-6
          Csabai Csirkefogók V - KESI  2016/05/27  22-6
           HVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/27  9-7
          MVLC Miskolci Vízila - MTK Budapest  2016/05/27  17-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - KESI  2015/09/19  16-9
          Szentes - DVSE  2015/10/11  13-12
          Csongrád - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/11  13-17
          BVSC- Zugló - RACIONET H  2015/10/18  13-5
          HVSC - Csongrád  2015/11/08  20-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Csabai Csirkefogók V  2015/11/08  15-11
          MVLC Miskolci Vízila - KESI  2015/11/08  9-10
          Generali SZVPS - ZF-Eger  2015/11/15  5-10
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2015/11/22  4-10
          KSI SE - Vasas-Continental  2015/12/04  13-5
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2016/02/07  13-17
          Kaposvári Vízilabda - DVSE  2016/03/11  13-26
          Vasas-Continental - AVUS  2016/03/20  14-6
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  8-9
          Generali SZVPS - Szentes  2016/04/10  4-13
          KSI SE - SZVSC  2016/04/17  22-6
          Vasas-Continental - ZF-Eger  2016/04/24  6-13
          Vasas-Continental - KSI SE  2016/05/08  8-21
          OSC Vízilabda Sporte - YBL Water Polo Club   2016/05/15  12-13
          Csabai Csirkefogók V - KESI  2016/05/27  16-7
          HVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/27  13-5
          MVLC Miskolci Vízila - MTK Budapest  2016/05/27  11-7
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2016/06/12  15-16
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/06/12  11-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - KESI  2015/09/19  15-13
          Szentes - DVSE  2015/10/11  16-14
          Csongrád - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/11  14-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - RACIONET H  2015/10/18  16-11
          Szokody Academy SZVP - ZF-Eger  2015/11/15  12-8
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2015/11/22  9-12
          MTK Budapest - Váci Vízilabda Sport  2015/11/22  7-15
          Kaposvári Vízilabda - DVSE  2016/03/11  9-19
          Vasas-Continental - AVUS  2016/03/20  18-9
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  22-12
          Szokody Academy SZVP - Szentes  2016/04/10  12-8
          KSI SE - SZVSC  2016/04/17  22-6
          Vasas-Continental - ZF-Eger  2016/04/24  10-9
          Vasas-Continental - KSI SE  2016/05/08  11-16
          OSC Vízilabda Sporte - YBL Water Polo Club   2016/05/15  4-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Kertészeti Egyetem A  2015/09/13  14-6
          Vidám Vízilovak VSC - UVSE Continental  2015/09/13  15-11
          ELTE Vízilabda DSK - Jog-Ászok VSK  2015/09/27  10-11
          Komplex Póló Suli SE - UVSE Continental  2015/09/27  13-10
          Csepeli VSE - 1427 VSE  2016/02/28  14-14
          Oázis 2 - 1427 VSE  2016/05/01  9-10
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/05/01  4-8
          Bánki Vízisport Egye - Jog-Ászok VSK  2016/05/08  8-18
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Alfa SC Kispest - Uj-Hullám SE  2016/06/04  2-33
          JSMA - Dunaújvárosi Főiskol  2016/06/04  3-2
          Komplex-Vasas - Alfa SC Kispest  2016/06/04  38-2
          Dunaújvárosi Főiskol - Uj-Hullám SE  2016/06/04  5-13
          Komplex-Vasas - JSMA  2016/06/04  21-7
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - KVE  2015/09/27  14-12
          Sunday Boys - YBL WPC  2016/02/28  8-18
          Sunday Boys - Budaörsi UVVSE  2016/05/08  8-18
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/10/17  15-11
          KSI SE - UVSE Continental  2015/10/17  11-6
          Kópé UVSE - BVSC-Póló Zugló  2015/10/17  3-27
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas II. - OSC VSE II.  2016/02/28  6-5
          Bókay - KSI - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/28  3-20
          Budafóka XXII. ker. - Balaton VK  2016/02/28  5-0
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas II.  2016/02/28  16-6
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/05/21  20-9
          Kaposvár Vízilabda K - UVSE Continental II.  2016/05/21  11-6
          ASI-Vasas II. - OSC VSE II.  2016/05/21  14-2
          Bókay - KSI - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/21  2-18
          Budafóka XXII. ker. - ASI-Vasas II.  2016/05/21  18-4
          UVSE Continental II. - Balaton VK  2016/05/21  23-4
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2016/05/21  8-8
          Balaton VK - Százhalombatta  2016/05/21  9-25
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Sport Club  2015/11/18  24-7
          OSC Vízilabda Sporte - BVSC- Zugló  2015/11/18  8-12
          Oázis Sport Club - BVSC- Zugló  2015/11/18  7-24
          Szentes - FTC Utánpótlás  2016/01/17  14-20
          FTC Utánpótlás - Szentes  2016/01/17  21-14
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2016/01/28  18-12
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2016/04/09  1-4
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2016/04/09  7-7
          KSI SE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/09  6-7
       2015. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2015/08/29  20-7
          KSI SE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/08/29  21-10
       2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Racionet H  2016/01/31  10-8
          BVSC- Zugló - UVSE Continental  2016/01/31  19-18
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - SZNVE  2015/10/03  16-4
          UVSE Vízilabda Sport - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/10/17  14-12
          UVSE Vízilabda Sport - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/02/10  11-6
          ZF-Eger-EKF - TVSE Vízilabda Kft.  2016/04/20  19-4
          UVSE Vízilabda Kft. - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/05/14  12-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Bánki VSE  2016/02/20  14-10
          HVSC - Kerület  2016/02/20  11-6
          ASI DSE - DSC-SI  2016/02/20  10-2
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/28  4-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/03/06  10-9
          Szentes - DFVE  2016/03/16  8-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/03/06  17-14
          Szentes - DFVE  2016/03/16  12-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/03/06  11-12
          Szentes - DFVE  2016/03/16  19-15
  2014/2015
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Plaket - DVSE  2014/11/05  10-9
     Ellenőr 208
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Tiszavirág Szeged  2014/10/11  13-12
          FTC - A-HÍD OSC   2014/10/22  7-13
          DVSE - UVSE-Hunguest H.  2014/10/31  8-7
          KSI SE - FTC   2014/11/05  5-9
          PVSK-MECSEK F. - FTC   2014/11/15  5-7
          FTC - Kaposvári VK  2014/11/22  11-9
          PVSK-MECSEK F. - Vasas Plaket  2015/01/10  11-10
          Tiszavirág Szeged - PVSK-MECSEK F.  2015/01/24  16-6
          Szolnok - ZF-Eger  2015/02/03  10-10
          PVSK-MECSEK F. - Kaposvári VK  2015/02/18  9-10
          PVSK-MECSEK F. - BVSC Wáberer  2015/02/25  9-14
          Tiszavirág Szeged - Valdor Szentes  2015/02/28  14-9
          Kaposvári VK - FTC   2015/03/07  6-11
          Valdor Szentes - A-HÍD OSC   2015/03/11  7-13
          Kaposvári VK - UVSE-Hunguest H.  2015/03/14  14-7
          FTC - UVSE-Hunguest H.  2015/03/21  18-7
          DVSE - Tiszavirág Szeged  2015/03/28  6-14
          Valdor Szentes - UVSE-Hunguest H.  2015/04/04  10-8
          Valdor Szentes - PVSK-MECSEK F.  2015/04/11  12-7
          KSI SE - UVSE-Hunguest H.  2015/05/01  4-14
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - PVSK-MECSEK F.  2014/10/04  14-8
          Vasas Plaket - YBL WPC  2014/10/04  12-9
          PVSK-MECSEK F. - Vasas Plaket  2014/10/04  5-11
          YBL WPC - Szeged  2014/10/04  6-14
          YBL WPC - PVSK-MECSEK F.  2014/10/05  6-17
          Szeged - Vasas Plaket  2014/10/05  15-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE   2014/09/27  11-7
          Tatabányai Vízmű - Szolnok  2014/11/08  14-6
          YBL Water Polo C - Tatabányai Vízmű  2014/11/29  11-13
          YBL Water Polo C - Angyalföldi Spor  2014/12/13  9-10
          KVSE - KESI  2015/02/21  15-3
          BVSC- Zugló - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  10-15
          Tatabányai Vízmű - Honvéd UVKSE  2015/04/25  17-7
          MVLC Miskolci Ví - Tatabányai Vízmű  2015/05/16  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PTE ÁOK - Tatabányai Vízmű  0000/00/00  5-0
          KVSE - Fehérvár Póló II  2014/10/11  8-11
          PTE ÁOK - Pápai SE  2014/10/11  15-14
          Fehérvár Póló II - Kaposvári Vízila  2014/10/11  10-13
          Pápai SE - Kaposvári Vízila  2014/11/08  6-18
          Fehérvár Póló II - DOMINO AVU  2014/11/08  7-15
          Kaposvári Vízila - KVSE  2014/11/08  16-5
          Tatabányai Vízmű - Pápai SE  2014/11/08  17-7
          PTE ÁOK - Fehérvár Póló II  2014/11/08  8-9
          KVSE - Tatabányai Vízmű  2014/11/08  5-9
          DOMINO AVU - PTE ÁOK  2014/11/08  10-8
          Fehérvár Póló II - KVSE  2015/02/21  6-7
          DOMINO AVU - Pápai SE  2015/02/21  20-1
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló II  2015/02/21  6-6
          KVSE - DOMINO AVU  2015/02/21  7-13
          Pápai SE - PTE ÁOK  2015/02/21  8-10
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2015/02/21  0-5
          Pápai SE - Kaposvári Vízila  2015/05/09  6-21
          Fehérvár Póló II - DOMINO AVU  2015/05/09  5-7
          KVSE - Tatabányai Vízmű  2015/05/09  7-10
          PTE ÁOK - Fehérvár Póló II  2015/05/09  7-8
          Tatabányai Vízmű - Pápai SE  2015/05/09  21-11
          DOMINO AVU - PTE ÁOK  2015/05/09  10-4
          Kaposvári Vízila - KVSE  2015/05/09  12-9
          A-HÍD OSC - EVSC  2015/05/30  25-8
          DOMINO AVU - Szegedi Vízilabd  2015/05/30  
          A-HÍD OSC - DOMINO AVU  2015/05/30  11-9
          EVSC - Szegedi Vízilabd  2015/05/30  
          Kaposvári Vízila - MTK 1888   2015/06/27  4-9
          SZUVTE BT. - MVLC Miskolci Ví  2015/06/27  9-10
          SZUVTE BT. - MTK 1888   2015/06/27  9-16
          Kaposvári Vízila - MVLC Miskolci Ví  2015/06/27  16-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINOAVUS - Szolnok  2014/09/06  9-8
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2014/09/28  12-13
          DOMINOAVUS - ZF-Eger  2014/10/12  1-30
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2014/11/02  7-9
          Fehérvár Póló Sp - A-Híd OSC   2014/11/09  6-10
          YBL Water Polo C - Fehérvár Póló Sp  2014/11/16  5-14
          Ceglédi Vasutas - Rossmann SZVPS  2014/11/23  8-13
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló Sp  2014/12/07  11-5
          Rossmann SZVPS - MTK 1888 Vízilab  2015/02/08  26-5
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/10  13-4
          FTC Vízilabda Ut - Budapesti Honvéd  2015/02/22  9-11
          Kaposvári Vízila - A-Híd OSC   2015/03/01  13-3
          KSI SE - BVSC- Zugló  2015/03/08  8-11
          Pécsi Sport Nonp - ZF-Eger  2015/04/07  7-13
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  10-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szolnok  2014/09/06  16-9
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2014/09/28  12-13
          Aligátor Vízilab - ZF-Eger  2014/10/12  8-7
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2014/11/02  13-9
          Fehérvár Póló Sp - A-Híd OSC   2014/11/09  6-5
          YBL Water Polo C - Fehérvár Póló Sp  2014/11/16  3-10
          Ceglédi Vasutas - Generali SZVPS  2014/11/23  9-11
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló Sp  2014/12/07  6-7
          Kaposvári Vízila - KVSE  2014/12/14  25-9
          Generali SZVPS - MTK 1888 Vízilab  2015/02/08  16-15
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/10  17-7
          Csongrád Városi - Generali SZVPS  2015/02/15  8-16
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2015/02/22  7-5
          Kaposvári Vízila - A-Híd OSC   2015/03/01  9-11
          KSI SE - BVSC- Zugló  2015/03/08  8-10
          Pécsi Sport Nonp - ZF-Eger  2015/04/07  5-10
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  4-19
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szolnok  2014/09/06  8-6
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2014/09/28  13-12
          Aligátor Vízilab - ZF-Eger  2014/10/12  15-11
          FTC Vízilabda Ut - BVSC-PÓLÓ  2014/11/02  6-11
          Fehérvár Póló Sp - Oázis Sport Club  2014/11/09  13-14
          Balaton VK - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/11/09  11-7
          YBL Water Polo C - Fehérvár Póló Sp  2014/11/16  10-7
          Ceglédi Vasutas - Szokodi Ac.SZVPS  2014/11/23  4-14
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló Sp  2014/12/07  17-7
          Kaposvári Vízila - KVSE  2014/12/14  19-6
          Szokodi Ac.SZVPS - MTK 1888 Vízilab  2015/02/08  6-4
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/10  19-4
          Csongrád Városi - Szokodi Ac.SZVPS  2015/02/15  3-16
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2015/02/22  6-7
          Kaposvári Vízila - Oázis Sport Club  2015/03/01  16-10
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ  2015/03/08  5-7
          Pécsi Sport Nonp - ZF-Eger  2015/04/07  3-22
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  12-8
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KESI  2015/05/17  9-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/05/24  16-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - MAFC - Schönherz  2014/11/02  11-17
          Komplex Póló Sul - MAFC - Schönherz  2015/02/28  9-16
          YBL WPC - Sportliget SE  2015/03/29  13-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/03/21  8-13
          FTC Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/03/21  9-16
          Dunaújvárosi Fői - Százhalombatta  2015/03/21  4-28
          OSC Serdülő - Dunaújvárosi Fői  2015/04/25  18-4
          BVSC-Póló - Bókay - KSI  2015/04/25  14-7
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2015/04/25  3-14
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Ifi - Oázis SC  2015/06/13  13-2
          BVSC-Póló - Új-Hullám SE  2015/06/13  16-7
          Sportliget SE - KSI SE  2015/06/13  2-33
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/06/13  8-18
          JSMA - Sportliget SE  2015/06/13  5-4
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - OSC gyermek  2014/09/13  30-0
          B. Sport - Vidám Vízilovak   2014/09/13  8-5
          Honvéd Utánpótlá - KSI SE  2014/09/13  16-9
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/09/20  24-0
          BVSC-Póló - UVSE II.  2014/09/20  15-3
          Angyalföldi Spor - Oázis SC  2014/09/20  4-10
          BVSC-Póló - Vasas Sport Club  2014/09/20  11-13
          OSC VSE - Cívis Póló VSE  2014/10/30  1-19
          Új-Hullám SE - Százhalombatta  2014/10/30  4-17
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2014/10/30  6-25
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2014/10/30  10-4
          UVSE II. - YBL WPC  2014/12/13  9-8
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/12/13  1-31
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2014/12/13  11-11
          BVSC-Póló - Angyalföldi Spor  2014/12/13  26-1
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/02/07  17-4
          Honvéd Utánpótlá - Új-Hullám SE  2015/02/07  15-5
          Százhalombatta - Kópé Utánpótlás   2015/02/07  18-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/05/23  13-10
          UVSE - Kópé Utánpótlás   2015/05/23  4-5
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánpótlá  2015/05/23  11-8
          Tatabányai Vízmű - Hírös Sport Nonp  2015/05/23  4-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/11/10  17-14
          A-HÍD OSC - Szolnok  2014/11/17  23-13
          AVUS - Tatabányai Vízmű  2014/11/20  12-10
          AVUS - MVLC  2014/12/01  10-18
          Pécsi Sport Nonp - UVSE Vízilabda S  2014/12/10  21-20
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI I. - Százhalombatta  2014/10/19  18-2
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/10/19  6-10
          Vodafone Pólósul - Fehérvár Póló Sp  2014/10/19  20-3
          Diadal SE - KESI I.  2014/10/19  7-14
          Oázis SC - Tatabányai Vízmű  2014/12/20  2-9
          Vidám Vízilovak - Domino Avus  2014/12/20  10-9
          Hegyvidék SE - Honvéd Utánp. I.  2014/12/20  3-16
          Kaposvár VK II. - Bókay - KSI  2015/04/18  4-11
          Százhalombatta - Fehérvár Póló Sp  2015/04/18  14-8
          FTC UtánpótlásII - Kaposvár VK II.  2015/04/18  15-1
          Honvéd Utánp.II. - Százhalombatta  2015/04/18  7-10
          FTC UtánpótlásII - KESI II.  2015/04/18  19-1
          Hegyvidék SE - Fehérvár Póló Sp  2015/04/18  18-8
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Neptun VSC  2015/01/18  9-10
          Kaposvár VK - MAFC  2015/01/18  5-6
          MTK 1888 - Kanizsa VSE  2015/01/18  6-8
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2015/05/17  32-2
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2015/05/24  13-15
          A-Híd OSC - MVLC Miskolci Vízila  2015/06/07  5-1
          MVLC Miskolci Vízila - HKPS  2015/06/07  2-10
          HKPS - A-Híd OSC   2015/06/07  4-14
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          F2000 válogatott - MTK 1888 Vízilabda,   2015/05/17  20-4
          UVSE - KESI  2015/05/17  26-4
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2015/05/24  10-21
          F2000 válogatott - ZF-Eger  2015/05/31  7-4
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2015/05/31  10-8
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2015/05/31  4-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - SZNVE  2014/10/18  14-9
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2015/01/31  10-13
          Hungerit Szentes - Dunaújvárosi Fői  2015/02/11  8-6
          BVSC- Zugló - SZNVE  2015/02/14  17-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/03/04  10-8
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/23  10-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - KESI  2015/02/15  18-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - SZNVE  2015/01/25  16-7
          Szentes - KESI  2015/02/15  14-5
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ  2015/04/03  5-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - SZNVE  2014/10/18  36-3
          Tatabányai Vízmű - Cegléd  2014/11/08  20-2
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/11/29  11-4
          Cegléd - Tatabányai Vízmű  2015/01/18  2-18
          Tatabányai Vízmű - Győri Vízisport   2015/01/25  17-5
          BVSC-PÓLÓ - Cegléd  2015/01/31  17-5
          Győri Vízisport - DFVE  2015/02/01  11-13
          BVSC-PÓLÓ - Fehérvár Póló Sp  2015/02/14  13-14
          ZF-Eger - UVSE   2015/03/28  13-13
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ  2015/04/25  14-2
  2013/2014
     Időmérő 1
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2013/09/15  9-6
     Ellenőr 172
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2013/09/07  9-13
          ZF-Eger - KSI SE  2013/09/21  20-5
          Széchenyi B.-FTC - KSI SE  2013/09/28  10-11
          KSI SE - LACTIV-Vasas  2013/10/05  7-11
          Szolnoki Dózsa - LACTIV-Vasas  2013/10/19  9-8
          PVSK-Füszért - Széchenyi B.-FTC  2013/10/26  9-8
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2013/11/02  9-14
          Szolnoki Dózsa - KSI SE  2013/11/23  17-9
          Szolnoki Dózsa - OSC-ÚJBUDA  2013/11/30  14-7
          DIAPOLO Szeged - OSC-ÚJBUDA  2013/12/14  15-9
          Valdor Szentes - BVSC- Zugló  2014/01/16  8-11
          BVSC- Zugló - RACIONET HONVÉD  2014/02/01  14-11
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/03/01  6-8
          Kaposvári VK - PVSK-Füszért  2014/03/14  5-7
          Szolnoki Dózsa - PVSK-Füszért  2014/04/05  14-3
          YBL Waterpolo C - Szolnoki Dózsa  2014/04/12  6-18
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/18  12-6
          OSC-ÚJBUDA - Valdor Szentes  2014/04/23  14-13
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2014/05/03  12-9
          Valdor Szentes - MVLC  2014/07/01  6-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - UVSE  2013/11/23  7-18
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2014/03/29  7-16
          Neptun VSC - MVLC  2014/06/07  13-11
          Neptun VSC - BVSC- Zugló  2014/06/14  10-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Váci Vízilabda S  2013/10/12  11-6
          Váci Vízilabda S - EVSC  2013/10/12  5-28
          Lamantinok - KEAC  2013/10/12  11-11
          GyAVC - MVSI  2013/10/12  14-24
          EVSC - Lamantinok  2013/10/12  15-8
          MVSI - KEAC  2013/10/12  20-16
          KEAC - Váci Vízilabda S  2014/03/08  32-6
          EVSC - MVSI  2014/03/08  6-5
          Váci Vízilabda S - Lamantinok  2014/03/08  5-19
          GyAVC - KEAC  2014/03/08  9-13
          MVSI - Lamantinok  2014/03/08  10-9
          EVSC - GyAVC  2014/03/08  16-13
          Csongrád Városi - SZUVTE BT  2014/03/30  15-8
          SZTE EHÖK - HVSC  2014/03/30  20-6
          Csabai Csirkefog - SZVTK  2014/03/30  6-13
          SZUVTE BT - HVSC  2014/03/30  13-13
          SZVTK - SZTE EHÖK  2014/03/30  9-11
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2014/03/30  11-9
          Szolnok 2 - KVSE  2014/05/31  12-13
          Váci Vízilabda S - HVSC  2014/05/31  13-18
          KVSE - HVSC  2014/05/31  7-7
          Váci Vízilabda S - Szolnok 2  2014/05/31  5-9
          KVSE - Váci Vízilabda S  2014/06/21  14-4
          Szolnok 2 - HVSC  2014/06/21  6-2
          KVSE - Szolnok 2  2014/06/21  2-9
          HVSC - Váci Vízilabda S  2014/06/21  17-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Kaposvári Vízila  2013/09/28  6-9
          UVSE - Szentes  2013/10/27  10-8
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/11/03  6-11
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2013/11/17  20-8
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2013/12/01  7-23
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2013/12/08  16-9
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - MTK 1888 Vízilab  2014/02/23  12-11
          KSI SE - Szentes  2014/03/02  15-7
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2014/03/23  14-11
          KSI SE - RACIONET HONVÉD  2014/04/13  15-8
          PSN Zrt. - Vasas  2014/05/25  15-11
          UVSE - KSI SE  2014/06/08  9-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Kaposvári Vízila  2013/09/28  16-7
          OSC Vízilabda Sp - AQUA SE  2013/10/13  17-5
          UVSE - Szentes  2013/10/27  20-8
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/11/03  13-8
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2013/11/17  11-5
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2013/12/01  9-9
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2013/12/08  14-11
          KSI SE - Szentes  2014/03/02  6-11
          KESI - Csongrád Városi   2014/03/02  17-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/03/23  7-6
          KSI SE - Honvéd-Up. VKSE  2014/04/13  9-10
          PSN Zrt. - Vasas  2014/05/25  8-9
          ZF-Eger - Debreceni Cívis   2014/06/01  11-6
          UVSE - KSI SE  2014/06/08  11-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Kaposvári Vízila  2013/09/28  9-11
          Oázis Sport Club - AQUA SE  2013/10/13  2-14
          UVSE - Szentes  2013/10/27  9-5
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/11/03  11-14
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2013/11/17  17-7
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2013/12/01  9-11
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2013/12/08  14-10
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - MTK 1888 Vízilab  2014/02/23  6-32
          KESI - Csongrád Városi   2014/03/02  13-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/03/23  13-8
          UVSE - Debreceni Cívis   2014/04/29  7-6
          PSN Zrt. - FTC Vízilabda Ut  2014/05/25  1-14
          ZF-Eger - Debreceni Cívis   2014/06/01  11-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - MAFC - Schönherz  2013/10/13  11-13
          BVSC - Budaörsi ÚVVSE  2013/11/17  14-13
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhas  2013/11/17  16-14
          ELTE Vízilabda D - Budaörsi ÚVVSE  2014/03/16  6-18
          RETR-O-SC Közhas - Oázis SC  2014/03/16  13-15
          Komplex Póló Sul - MAFC - Schönherz  2014/03/16  10-11
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2014/04/06  14-6
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Bánki Vízisport   2014/04/12  11-5
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2014/04/12  9-8
          Bánki Vízisport - KSI SE  2014/04/12  1-22
          MOM Sport Ybl - BVSC-Póló Zugló  2014/04/12  9-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Serdülő - Újpest Vízilabda  2013/11/09  10-10
          MOM Sport Ybl - Uj-Hullám SE  2013/11/09  9-3
          Bókay - KSI - Honvéd UVKSE  2013/11/09  6-4
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - BVSC-Póló Zugló  2014/03/23  6-22
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Cegléd II  2014/03/22  11-7
          Polo SC - Oázis SC  2014/03/22  4-7
          HUVK SE - Új-Hullám SE  2014/03/22  9-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Balaton VK  2013/11/16  6-18
          Kópé ÚVSE - OSC gy  2013/11/16  39-0
          Hírös Sport Nonp - Domino Avus  2013/11/16  10-24
          UVSE I - OSC gy  2013/11/16  38-0
          Oázis SC - PSN Zrt.  2014/03/29  16-8
          Ceglédi Vasutas - Sportliget Sport  2014/03/29  17-2
          Angyalföldi Spor - Bókay - KSI  2014/03/29  12-0
          PSN Zrt. - OSC gy  2014/05/24  14-2
          Sportliget Sport - Bókay - KSI  2014/05/24  1-21
          OSC gy - Oázis SC  2014/05/24  7-10
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - AVUS  2013/11/20  17-11
          AVUS - Tatabányai Vízmű  2013/11/20  7-14
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2013/11/20  3-11
          ZF-Eger - UVSE  2013/12/06  14-11
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2013/12/11  16-14
          Vasas Sport Club - KSI SE  2013/12/11  14-12
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2002
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Aligátor Vízilab  2013/08/31  11-7
          Aligátor Vízilab - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/08/31  9-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KSI SE  2013/08/31  10-13
          KESI - Tatabányai Vízmű  2013/09/01  9-4
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2013/09/01  7-11
          KSI SE - KESI  2013/09/01  3-4
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés - Kanizsa Vízilabd  2013/09/21  5-18
          Angyalföldi Spor - BVSC-Póló Zugló  2013/09/21  4-15
          Honvéd-Up Csepel - Vasas Sport Club  2013/09/21  7-13
          KSI SE - Oázis SC  2013/10/05  14-4
          Tatabányai Vízmű - Göd  2013/10/05  6-6
          Kópé ÚVSE - Kaposvár Vízilab  2013/10/05  20-4
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2013/10/26  20-1
          Vecsés - Honvéd-Up Csepel  2013/10/26  13-9
          FTC Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2013/10/26  14-1
          UVSE - Ceglédi Vasutas   2013/11/30  18-4
          Százhalombatta - Dunaújvárosi Fői  2013/11/30  24-2
          Honvéd UVKSE - MOM Sport Ybl  2013/11/30  4-1
          Százhalombatta - Göd  2014/05/10  20-12
          MOM Sport Ybl - Hírös Sport Nonp  2014/05/10  2-11
          Kanizsa Vízilabd - Kópé ÚVSE  2014/05/10  10-13
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi Spor  2014/05/10  10-3
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2014/02/09  16-4
          Pécsi Sport Nonp - DVSE  2014/02/09  13-7
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2014/02/09  11-7
          Szentes - Pécsi Sport Nonp  2014/02/09  10-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - SZNVE  2013/11/06  10-4
          BVSC- Zugló - H POLO  2014/03/01  23-7
          Hungerit-Szentes - H POLO  2014/03/12  23-8
          SZNVE - H POLO  2014/04/09  13-9
          H POLO - Angyalföldi SI D  2014/04/26  16-5
          SZNVE - BVSC- Zugló  2014/05/01  7-11
          Hungerit-Szentes - DFVE  2014/05/07  15-14
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - UVSE I  2014/02/09  4-13
          ZF-Eger - POLO SC  2014/06/01  16-14
          POLO SC - Szentes  2014/06/07  10-12
          UVSE I - ASI DSE  2014/06/07  33-0
          UVSE II - ZF-Eger  2014/06/07  7-6
          POLO SC - ASI DSE  2014/06/14  17-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - UVSE  2014/02/09  8-11
          Tatabányai Vízmű - SZNVE  2014/02/23  24-5
          KESI - POLO SC  2014/05/11  9-19
          ZF-Eger - POLO SC  2014/06/01  7-13
          POLO SC - Szentes  2014/06/07  7-13
          UVSE - Angyalföldi SI D  2014/06/07  39-1
          POLO SC - Angyalföldi SI D  2014/06/14  22-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Fehérvár Póló Sp  2013/10/13  27-3
          Vecsés SE - ZF-Eger  2014/02/15  2-13
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/27  22-4
  2012/2013
     Titkár 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/04/20  16-5
     Ellenőr 116
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Debrecen  2012/10/16  8-15
          Kaposvári Vízila - Debrecen  2012/12/01  7-10
          Debrecen - Szolnoki D-K  2012/12/16  5-5
          A-HID Szeged - JuniorVálogatott  2013/01/14  18-10
          Debrecen - EKF-EgerFood-Imo  2013/01/16  13-6
          Orvosegyetem SC - A-HID Szeged  2013/01/19  7-19
          Kaposvári Vízila - JuniorVálogatott  2013/02/05  11-14
          Orvosegyetem SC - Szolnoki D-K  2013/02/22  5-13
          Valdor-Szentes - BVSC- Zugló  2013/03/14  6-7
          Debrecen - ZF-Eger  2013/03/23  3-9
          EKF-EgerFood-Imo - Debrecen  2013/04/13  9-12
          EKF-EgerFood-Imo - PVSK  2013/04/20  7-5
          Debrecen - Valdor-Szentes  2013/05/05  10-9
          Debrecen - Groupama-Honvéd  2013/05/15  7-6
          EKF-EgerFood-Imo - JuniorVálogatott  2013/05/20  7-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ASI DSE  2012/10/06  8-6
          Hegyvidék-YBL - Szolnok D-K  2012/12/08  
          ASI DSE - Ceglédi Vasutas   2013/06/01  9-6
          Neptun Vízilabda - ASI DSE  2013/06/08  7-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - KESI  2013/05/11  12-13
          HPVK-ESMTK - Csongrád Városi   2013/05/11  16-11
          KESI - Váci Vízilabda S  2013/05/11  11-4
          Csongrád Városi - DFVE  2013/05/11  9-10
          HPVK-ESMTK - Váci Vízilabda S  2013/05/11  23-9
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - BVSC- Zugló  2012/09/21  7-13
          EKF SC - Szentesi Vízilab  2012/09/21  8-11
          ZF-Eger - YBL Water Polo C  2012/09/21  23-2
          ZF-Eger - EKF SC  2012/09/21  12-1
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2012/09/21  7-6
          BVSC- Zugló - EKF SC  2012/09/22  7-5
          Szentesi Vízilab - YBL Water Polo C  2012/09/22  14-8
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/09/22  12-6
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2012/09/22  6-11
          EKF SC - YBL Water Polo C  2012/09/22  7-11
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2012/09/29  8-9
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - FTC Waterpolo Sp  2012/11/25  3-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szentesi Vízilab  2012/08/29  11-24
          CVSE - UVSE II.  2012/09/16  3-15
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/10/10  9-3
          CVSE - FPSE  2012/10/14  6-7
          DVSE - OSC  2012/10/21  10-6
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2013/03/03  10-9
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/03/10  5-6
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2013/03/29  11-13
          CVSE - Aligátor Vízilab  2013/04/28  8-14
          Budapesti Honvéd - Szentesi Vízilab  2013/05/01  5-9
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  11-8
          Csongrád - KESI  2013/06/02  9-13
          FPSE - HVSC  2013/06/02  9-8
          Csongrád - FPSE  2013/06/02  10-11
          KESI - HVSC  2013/06/02  8-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szentesi Vízilab  2012/08/29  5-14
          Ceglédi Vasutas - UVSE II.  2012/09/16  6-16
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2012/09/30  12-8
          Ceglédi Vasutas - FPSE  2012/10/14  10-5
          DVSE - Orvosegyetem Spo  2012/10/21  15-3
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2013/03/03  12-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/03/10  8-7
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2013/03/29  7-9
          Ceglédi Vasutas - Aligátor Vízilab  2013/04/28  5-11
          Honvéd Pesterzsé - Szentesi Vízilab  2013/05/01  8-7
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  17-15
          EKF-MVSI - Ceglédi Vasutas   2013/06/09  3-14
          KESI - Csongrád  2013/06/09  15-13
          EKF-MVSI - KESI  2013/06/09  6-14
          Ceglédi Vasutas - Csongrád  2013/06/09  10-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szentesi Vízilab  2012/08/29  3-19
          Ceglédi Vasutas - UVSE II.  2012/09/16  6-15
          Tatabányai Vízmű - Kölyök Póló Suli  2012/09/30  17-7
          Ceglédi Vasutas - FPSE  2012/10/14  12-8
          DVSE - Orvosegyetem Spo  2012/10/21  11-8
          Kölyök Póló Suli - Kanizsa Vízilabd  2012/10/28  16-7
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2013/03/03  8-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/03/10  11-8
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2013/03/29  15-6
          Ceglédi Vasutas - Aligátor Vízilab  2013/04/28  9-16
          Honvéd PVK - Szentesi Vízilab  2013/05/01  6-8
          Vasas - PSN Zrt.  2013/05/29  22-10
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - ELTE  2012/12/02  12-8
          Érd-MAFC-Winner - Bp.Izzó  2012/12/02  9-6
          MAFC Schönherz - Érd-MAFC-Winner  2013/03/24  11-12
          Komplex PSE - BVSC  2013/03/24  15-8
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komárno - Marosvásárhely  2012/12/02  14-13
          MOM Sport-YBL - Oradea  2012/12/02  1-14
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Danubius POLO  2013/03/16  33-4
          Pannon DSE - DVSE  2013/03/16  3-34
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász - Komplex PSE  2013/05/18  12-2
          DVSE - Új-Hullám SE   2013/05/18  17-3
          Bókay-KSI - HPVKSE  2013/05/18  2-14
          Új-Hullám SE - Komplex PSE  2013/06/01  5-8
          DVSE - HPVKSE  2013/06/01  11-9
          Vadász - Octopus BVSE  2013/06/01  16-7
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - FTC  2012/10/13  4-5
          Dunaújvárosi FVE - HPVKSE  2012/10/13  2-42
          UVSE II. - Vasas SC  2012/10/13  4-16
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Váci VSE  2012/10/20  0-20
          BVSC - Póló - Zu - FTC  2012/10/20  11-3
          ASI DSE - Kópé ÚVSE  2012/10/20  0-21
          BVSC - Póló - Zu - Vodafone Pólósul  2013/05/25  2-11
          CVSE - KSI SE  2013/05/25  15-5
          KSI SE - BVSC - Póló - Zu  2013/05/25  3-16
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Bókay KSI  2013/02/03  14-3
          Hegyvidék Ybl - RETR-O-SC Közhas  2013/02/03  19-6
          Bp. Izzó - Tatabányai Vízmű  2013/02/03  7-18
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2013/02/23  7-24
          ZF-Eger - Szeged  2013/04/13  24-8
          DF - Mex-Motors - BVSC- Zugló  2013/05/10  9-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DF - Mex-M  2012/10/27  5-14
          H. POLO - Hungerit S  2012/10/27  3-16
          UVSE - H. POLO  2012/10/27  9-8
          DF - Mex-M - Hungerit S  2012/10/27  5-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - H. POLO  2013/02/24  7-13
          ZF-Eger - Szeged  2013/04/13  17-5
          H. POLO - Szeged  2013/06/08  16-4
          ASI DSE - Szentesi Vízilab  2013/06/08  2-25
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - HPVK SE  2013/05/30  5-28
     Időmérő 3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/04/21  13-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/04/21  15-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/04/21  6-15
  2011/2012
     Ellenőr 93
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SzolnokiD-KÖZGÉP - A-H Szeged Beton  2011/10/04  8-8
          BVSC- Zugló - SzolnokiD-KÖZGÉP  2011/10/15  9-10
          ZF-Eger - K-M-CS&K Szentes  2011/10/29  18-6
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2011/12/05  10-9
          FTC FisherKlíma - BVSC- Zugló  2012/02/04  8-8
          Debrecen - Groupama Honvéd   2012/02/19  5-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2012/03/06  11-16
          A-H Szeged Beton - Orvosegyetem SC  2012/03/18  20-6
          Debrecen - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/03/24  7-7
          FTC FisherKlíma - A-H Szeged Beton  2012/03/28  7-15
          FTC FisherKlíma - Debrecen  2012/04/12  9-14
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vízmű-HPVK-ESMTK  2011/09/17  20-2
          Debrecen Fujitsu - BVSC- Zugló  2011/09/17  8-5
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Debrecen Fujitsu  2011/09/17  4-16
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/09/17  6-14
          BVSC- Zugló - Vízmű-HPVK-ESMTK  2011/09/18  13-3
          ZF-Eger - Debrecen Fujitsu  2011/09/18  12-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok F-KÖZGÉP - BVSC- Zugló  2011/10/08  11-13
          Neptun VSC - MAFC  2011/10/22  7-13
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2011/11/12  16-14
          Tatabányai Vízmű - EKF SC  2011/11/26  6-12
          Ceglédi Vasutas - MAFC  2012/05/05  10-5
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2012/05/12  13-12
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Fehérvár PSE  2011/11/26  7-9
          OCTOPUS Búvár- é - Váci Vízilabda S  2011/11/26  6-8
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2011/11/26  12-10
          Váci Vízilabda S - Kertészeti Egyet  2011/11/26  8-15
          OCTOPUS Búvár- é - Tatabányai Vízmű  2011/11/26  6-8
          DFVE - Fehérvár PSE  2011/11/26  10-11
          AQUA SE - GyAVC  2011/12/03  14-6
          DEAC-DVSE - Egri Vízmű Sport  2011/12/03  13-6
          GyAVC - Diósgyőri Várfür  2011/12/03  6-23
          Egri Vízmű Sport - AQUA SE   2011/12/03  11-9
          Diósgyőri Várfür - DEAC-DVSE  2011/12/03  11-18
          HVSC - Csabai Csirkefog  2012/02/18  12-12
          Csabai Csirkefog - KESI  2012/02/18  6-15
          Csongrád VVSE - HVSC  2012/02/18  9-9
          Szarvasi Úszó, V - Szegedi Vízilabd  2012/02/18  7-12
          Szegedi Vízilabd - Csongrád VVSE  2012/02/18  16-6
          KESI - Szarvasi Úszó, V  2012/02/18  16-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2011/10/30  10-13
          Kaposvári VK - Orvosegyetem SC  2011/10/30  6-11
          FPSE - Pécsi Sport NZ  2011/10/30  10-17
          Orvosegyetem SC - Tatabányai Vízmű  2011/10/30  17-6
          Pécsi Sport NZ - Kaposvári VK  2011/10/30  11-8
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2012/03/04  10-8
          Honvéd - BVSC- Zugló  2012/03/15  8-13
          DVSE - ZF-Eger  2012/04/29  6-13
          HVSC - FPSE  2012/05/13  10-11
          Kaposvári VK - KESI  2012/05/13  5-8
          FPSE - KESI  2012/05/13  10-8
          HVSC - Kaposvári VK  2012/05/13  9-14
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2012/05/20  21-7
          Szentesi VK - DVSE  2012/05/25  12-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Pécsi Sport NZ  2011/10/16  10-10
          Szolnok D-KÖZGÉP - HVSC  2011/11/06  10-3
          Orvosegyetem SC - FPSE  2011/12/11  14-11
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2012/03/04  10-11
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2012/03/15  12-3
          FPSE - Kaposvári VK  2012/04/01  8-13
          DVSE - ZF-Eger  2012/04/29  3-11
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2012/05/20  19-11
          Szentesi VK - DVSE  2012/05/25  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Pécsi Sport NZ  2011/10/16  4-14
          Szolnok D-KÖZGÉP - HVSC  2011/11/06  2-10
          Orvosegyetem SC - FPSE  2011/12/11  6-15
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2012/03/04  4-10
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2012/03/15  13-11
          FPSE - Kaposvári VK  2012/04/01  9-13
          DVSE - ZF-Eger  2012/04/29  7-14
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2012/05/20  21-17
          Szentesi VK - DVSE  2012/05/25  17-7
       2012. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2012/02/11  19-8
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vizipóló  2012/02/11  6-20
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/02/11  5-16
          Csabai Csirkefog - Kaposvári Vízila  2012/02/18  7-6
          Kaposvári Vízila - Szolnok  2012/02/18  8-9
          Szolnok - Csabai Csirkefog  2012/02/18  12-13
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Újpest Vízilabda  2011/11/22  10-5
          ZF-Eger - Budapesti Honvéd  2011/12/07  10-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Szeged  2011/11/30  14-5
          DF - MM - BVSC- Zugló  2012/02/25  12-11
          Szeged - Héraklész I. Utá  2012/04/28  14-6
          HonvédPOLO - Szeged  2012/04/28  10-9
          Héraklész I. Utá - HonvédPOLO  2012/04/28  7-11
          Szentesi VK - DF - MM  2012/05/18  13-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújváros VSI - ASI DSE  2012/04/01  24-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2012/06/09  19-9
          Újpest VUSE - Szentesi VK  2012/06/09  17-8
          KESI - HonvédPOLO  2012/06/09  5-15
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2012/06/09  17-12
          KESI - Tatabányai Vízmű  2012/06/09  12-6
          HonvédPOLO - Újpest VUSE  2012/06/09  9-18
  2010/2011
     Ellenőr 83
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Beton VE - BVSC- Zugló  2010/11/05  15-3
          UTE - OSC  2010/11/27  5-15
          PVSK-Füszért - OSC  2010/12/08  11-6
          ASI - B. Bau Szentes  2010/12/18  10-11
          OSC - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/01/22  8-15
          PVSK-Füszért - Debrecen Fujitsu  2011/01/29  7-8
          Groupama HONVÉD - ASI  2011/02/18  25-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/03/18  8-12
          FTC-Fisher Klíma - PVSK-Füszért  2011/04/16  9-6
          PVSK-Füszért - Debrecen Fujitsu  2011/04/23  7-6
          OSC - ASI  2011/05/04  18-12
          FTC-Fisher Klíma - Szolnoki F-KÖZG  2011/05/11  4-12
          OSC - B. Bau Szentes  2011/05/14  15-16
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni Cívis - Tipo VSC  2010/10/03  15-9
          TEVA-VasasUNIQA - Szolnok F-Közgép  2010/10/03  8-6
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tipo VSC - KSI SE  2010/11/06  9-11
          KSI SE - Kanizsa Vízilabd  2010/11/13  7-7
          HEGYVIDÉK-YBL - EKF-EGERFOOD-IMO  2010/11/20  13-11
          Tatabányai Vízmű - HVSE  2011/06/04  9-9
          Tipo VSC - MAFC  2011/06/11  6-15
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Sportliget Sport  2010/10/30  6-9
          Újpest Vízilabda - BFSE  2010/10/30  7-7
          Sportliget Sport - Gyöngyösi Alligá  2010/10/30  16-7
          BFSE - Váci Vízilabda S  2010/10/30  23-5
          Gyöngyösi Alligá - Újpest Vízilabda  2010/10/30  1-27
          Újpest Vízilabda - Váci Vízilabda S  2010/11/20  28-7
          BFSE - Sportliget Sport  2010/11/20  6-7
          Váci Vízilabda S - Gyöngyösi Alligá  2010/11/20  9-9
          Sportliget Sport - Újpest Vízilabda  2010/11/20  5-15
          Gyöngyösi Alligá - BFSE  2010/11/20  0-21
          Pécsi Vasutas Sp - SzolnokiUP  2011/05/21  8-7
          Vasas - Szegedi Vízilabd  2011/05/21  5-5
          Újpest Vízilabda - Pécsi Vasutas Sp  2011/05/21  21-9
          SzolnokiUP - Vasas  2011/05/21  11-10
          Szegedi Vízilabd - Újpest Vízilabda  2011/05/21  7-19
          SZUVTE - BFSE  2011/06/04  8-16
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki Rozmár  2011/06/04  10-7
          KEAC - BFSE  2011/06/04  5-9
          Szolnoki Rozmár - SZUVTE  2011/06/04  14-9
          Tatabányai Vízmű - KEAC  2011/06/04  6-9
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2010/11/24  14-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           Honvéd - ZF-Eger  2010/10/13  19-8
          Vasas - BFSE  2010/11/28  12-6
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2011/05/22  9-8
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni CPVSE - Csabai Csirkefog  2010/10/31  11-3
          UVSE II. - Honvéd   2010/11/14  8-15
          Vasas - BFSE  2010/11/28  13-5
          UVSE II. - BFSE  2011/04/03  10-7
          OSC UP - ASI  2011/04/03  9-9
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2011/05/22  12-4
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni CPVSE - Csabai Csirkefog  2010/10/31  6-6
          UVSE II. - Honvéd   2010/11/14  11-8
          Vasas - BFSE  2010/11/28  21-3
          UVSE II. - BFSE  2011/04/03  29-3
          OSC UP - FTC Vízilabda Ut  2011/04/03  3-13
          UVSE - Szentesi Vízilab  2011/05/22  10-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész II. - KNV SE-KESI  2010/10/09  14-9
          British WP - DF-DVCSH-CÉ  2010/10/09  11-16
          KNV SE-KESI - Héraklész I.  2011/01/15  7-14
          UVSE-Salamander - Héraklész I.  2011/02/06  11-12
          Szentesi V - DF-DVCSH-CÉ  2011/02/16  7-6
          Szentesi V - BVSC- Zugló  2011/03/09  14-8
          Szentesi V - ZF-Eger  2011/03/12  12-8
          Szentesi V - DF-DVCSH-CÉ  2011/04/13  17-18
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - BVSC- Zugló  2010/11/19  13-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DSB-SE - Váci Vízilabda S  2010/12/12  11-11
          Bánki VSE - ASI  2010/12/12  8-18
          Honv POLO - Slávia UK  2010/12/12  8-3
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ZF-Eger  2010/09/19  8-15
          Honv POLO - Szentesi Vízilab  2010/09/19  10-11
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2010/09/19  9-11
          Szeged - Honv POLO  2010/09/19  14-19
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - UVSE-Salamander  2011/02/27  12-10
          DVSI - Honv POLO  2011/02/27  14-13
          UVSE-Salamander - BVSC- Zugló  2011/02/27  7-10
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - KESI  2010/09/12  16-14
          Honv POLO - DVSI  2010/09/12  10-14
          DVSI - KESI  2010/09/12  20-7
          BVSC- Zugló - Honv POLO  2010/09/12  15-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/03/27  10-9
          UVSE-Salamander - KESI  2011/03/27  11-8
          ZF-Eger - UVSE-Salamander  2011/03/27  7-15
          BVSC- Zugló - KESI  2011/03/27  15-6
  2009/2010
     Ellenőr 62
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UNIQA-UTE  2010/04/03  16-8
          Szeged Beton - BVSC- Zugló  2010/04/14  11-7
          OSC - Opus-Via - Szentesi VK  2010/04/24  11-4
          OSC - Opus-Via - Pécsi Vízmű PVSK  2010/04/28  10-7
          BVSC- Zugló - UNIQA-UTE  2010/05/08  13-7
          Pécsi Vízmű PVSK - Szentesi VK  2010/05/12  15-7
          Szeged Beton - FTC Fisher Klíma  2010/05/15  7-5
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2010/05/22  11-12
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - EKF SC  2010/03/13  9-8
          Egri Vízmű Sport - Hírös VSE  2010/03/27  14-7
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2010/03/27  13-9
          KSI SE - YBL WPC  2010/04/10  10-9
          Bánki VSE - Kaposvár  2010/04/10  7-9
          CVSE - MAFC  2010/05/01  8-3
          Neptun VSC - SZVPS  2010/05/08  9-7
          CVSE - Hódmezővásárhely  2010/05/15  16-7
          SZVPS - Tatabányai Vízmű  2010/06/05  10-11
          YBL WPC - KVSE  2010/06/12  12-9
          MAFC - CVSE  2010/06/19  9-13
       2010. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - FTC Vízilabda Ut  2010/02/27  5-0
          UVSE II. - ZF-Eger  2010/02/27  12-9
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2010/02/27  0-5
          Szentesi VK - UVSE II.  2010/02/27  7-19
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas-MVM - KSI SE  2010/04/04  14-10
          SZVPS - Szentesi VK  2010/04/14  9-6
          SZVPS - Vasas-MVM  2010/05/23  6-11
          Szentesi VK - HONVÉD  2010/05/23  10-16
          ZF-Eger - KSI SE  2010/06/04  12-13
          Szentesi VK - SZVPS  2010/06/06  16-10
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka - FTC  2010/03/28  9-10
          Vasas-MVM - KSI SE  2010/04/04  8-6
          SZVPS - CVSE  2010/04/14  11-2
          Hírös VSE - Szolnok  2010/04/18  3-10
          SZVPS - Vasas-MVM  2010/05/23  4-6
          ZF-Eger - KSI SE  2010/06/04  13-18
          Szentesi VK - Hódmezővásárhely  2010/06/06  14-8
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka - KESI  2010/03/28  11-13
          Vasas-MVM - KSI SE  2010/04/04  8-8
          SZVPS - Csongrád  2010/04/14  9-5
          KESI - KSI SE  2010/04/18  3-15
          CVSE - Hódmezővásárhely  2010/05/15  10-4
          SZVPS - Vasas-MVM  2010/05/23  4-5
          ZF-Eger - KSI SE  2010/06/04  14-5
          Szentes - Hódmezővásárhely  2010/06/06  15-5
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi UVTE - Fehérvár PSE  2010/06/05  12-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - BVSC-Zugló Diap.  2010/02/27  12-6
          BVSC-Zugló Diap. - ZF-Eger  2010/03/27  8-10
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész II.  2010/05/05  12-9
          BVSC-Zugló Diap. - Honvéd ELTE POLO  2010/05/08  14-7
       NŐI OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - DebrecenSB  2010/03/07  21-6
          Bánki VSE - Váci VSE  2010/03/07  14-6
          KESI - Villanó Fókák  2010/03/07  10-11
          Váci VSE - DebrecenSB  2010/03/07  14-15
          Villanó Fókák - Bánki VSE  2010/03/07  20-7
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ASI  2010/06/05  14-7
          KESI - Eger  2010/06/05  10-9
          Győri VSE - ASI  2010/06/05  12-6
          Szeged - KESI  2010/06/05  11-11
          BVSC- Zugló - DVSI  2010/06/06  8-8
          UVSE - Szentesi  2010/06/06  6-11
          Szentesi - BVSC- Zugló  2010/06/06  10-8
          Honv POLO - UVSE  2010/06/06  11-9
     Játékvezető 58
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Beton - Szentesi VK  2009/10/10  19-6
          OSC - Opus-Via - FTC Fisher Klíma  2009/10/17  7-10
          Pécsi Vízmű PVSK - Szolnok F-K  2009/10/31  11-11
          Szeged Beton - Szolnok F-K  2009/11/11  7-7
          UNIQA-UTE - FTC Fisher Klíma  2009/11/14  7-10
          Pécsi Vízmű PVSK - BVSC- Zugló  2009/11/28  6-5
          OSC - Opus-Via - Pécsi Vízmű PVSK  2009/12/04  7-8
          TEVA VasasPlaket - FTC Fisher Klíma  2009/12/12  13-5
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tipo VSC - Domino Honvéd  2009/09/26  3-21
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Vízmű PVSK  2009/09/26  8-25
          Domino Honvéd - Tatabányai Vízmű  2009/09/26  20-7
          Pécsi Vízmű PVSK - Tipo VSC  2009/09/26  14-8
          Tipo VSC - Tatabányai Vízmű  2009/09/27  8-10
          Pécsi Vízmű PVSK - Domino Honvéd  2009/09/27  9-10
          BVSC- Zugló - Szeged Beton   2009/10/04  6-12
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/11/22  14-13
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - SZVPS  2009/10/24  4-15
          Angyalföldi Spor - CVSE  2009/10/24  10-7
          YBL WPC - Hírös VSE  2009/10/24  12-8
          KSI SE - Neptun VSC  2010/03/20  10-11
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Budafóka  2009/09/13  14-6
          OSC - SZVPS  2009/09/20  6-11
          PVSK - UVSE II.  2009/09/27  7-12
          OSC - Szolnok  2009/10/18  5-12
          Vasas-MVM - FTC  2009/10/23  16-4
          PVSK - HONVÉD  2009/11/01  7-14
          KSI SE - PVSK  2009/12/06  17-8
          Szolnok - SZVPS  2009/12/13  16-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Budafóka  2009/09/13  13-6
          OSC - SZVPS  2009/09/20  3-7
          PVSK - UVSE II.  2009/09/27  5-15
          FPSE - HONVÉD  2009/10/11  10-26
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  16-3
          Budafóka - KSI SE  2009/10/25  10-14
          PVSK - HONVÉD  2009/11/01  7-12
          BVSC- Zugló - CVSE  2009/11/08  11-7
          ZF-Eger - Szolnok  2009/11/29  12-2
          KSI SE - PVSK  2009/12/06  18-4
          Vasas-MVM - Debreceni VSE  2009/12/06  
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - UVSE II.  2009/09/27  7-7
          FPSE - HONVÉD  2009/10/11  7-27
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  21-9
          OSC - Szolnok  2009/10/18  2-42
          Vasas-MVM - FTC  2009/10/23  11-4
          Budafóka - KSI SE  2009/10/25  10-12
          PVSK - HONVÉD  2009/11/01  5-10
          BVSC- Zugló - CVSE  2009/11/08  14-2
          ZF-Eger - Szolnok  2009/11/29  16-6
          Szolnok - SZVPS  2009/12/13  4-20
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Vasas-MVM  2009/12/19  13-3
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS- Bcsaba - Szentesi SzÖrF  2009/10/10  10-12
          Szegedi VTK - Hódmezővásárhely  2009/10/10  18-6
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Univ-Szeged - DF-DVCSH  2009/10/10  8-15
          Angyalföldi SI - Honvéd ELTE POLO  2009/10/17  5-8
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - BVSC- Zugló  2009/10/03  9-11
          DFVE - Honvéd ELTE POLO  2009/10/03  23-1
          BVSC- Zugló - Honvéd ELTE POLO  2009/10/03  15-1
          Szeged - DFVE  2009/10/03  6-15
     Időmérő 11
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UNIQA-UTE - BVSC- Zugló  2010/04/28  15-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka - KSI SE  2009/10/25  9-17
          BVSC- Zugló - CVSE  2009/11/08  16-3
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Szolnok  2009/10/18  11-8
          Vasas-MVM - FTC  2009/10/23  6-4
          Szolnok - SZVPS  2009/12/13  7-12
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Budafóka  2009/09/13  16-8
          OSC - SZVPS  2009/09/20  2-46
          KSI SE - PVSK  2009/12/06  19-4
          Vasas-MVM - Debreceni VSE  2009/12/06  15-3
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2009/10/24  6-6
  2008/2009
     Gólbíró 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DOMINO Honvéd  2009/05/03  10-7
     Időmérő 31
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC  2008/09/19  18-11
          ZF-Eger - PVSK  2008/09/20  10-8
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - ZF-Eger  2008/11/02  9-11
          ZF-Eger - Honvéd  2008/11/22  8-6
          Vasas - Kaposvári VK  2008/11/23  16-3
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  4-14
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/03/29  11-6
          Hírös VSE - KinderSp-PVSK  2009/05/16  9-10
          KSI SE - Szolnok  2009/05/24  11-9
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2009/05/30  13-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  11-9
          KSI SE - Szentesi VK  2008/10/05  17-12
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  18-9
          Kecskeméti SI - Kaposvári VK  2008/11/09  9-9
          BVSC - UTE - I.  2008/11/16  9-14
          Kaposvári VK - Kecskeméti SI  2009/04/05  13-7
          BVSC - KSI SE  2009/05/03  6-8
          BVSC - Szentesi VK  2009/05/17  10-7
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  8-8
          Szegedi VPS - UTE - I.  2009/05/31  3-12
          Vasas - Honvéd  2009/06/07  15-6
          BVSC - FTC  2009/06/14  7-6
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UNIQA-UTE  2008/11/12  7-11
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - Szentesi Vízilab  2009/03/01  16-9
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Vízilabda - Szentesi Vízilab  2009/03/07  13-15
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - Sportliget SE  2009/03/21  12-13
          Sportliget SE - Kertészeti EAC  2009/03/21  11-6
       Férfi OB II Osztályú Országos ZÖLD
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SzÖrF - Thermál VSK  2008/10/25  11-5
          Gyöngyösi A. VC - Pápai SE  2008/10/25  13-7
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - UTE  2009/05/31  9-9
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújváros VSI - BVSC   2008/12/07  11-13
     Játékvezető 112
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár PSE - UNIQA-UTE  2008/10/04  7-10
          PVSK - BVSC  2008/10/11  13-7
          DOMINO Honvéd - FTC  2008/10/23  8-7
          Szentesi VK - UNIQA-UTE  2008/10/25  10-9
          UNIQA-UTE - PVSK  2008/11/08  9-8
          OSC - FTC  2008/11/15  5-14
          Szeged Beton VE - Szentesi VK  2008/12/05  13-7
          FTC - TEVA VasasPlaket  2008/12/06  7-10
          Fehérvár PSE - DOMINO Honvéd  2008/12/20  7-16
          BVSC - Fehérvár PSE  2009/01/17  12-7
          TEVA VasasPlaket - OSC  2009/01/31  19-4
          Szentesi VK - Fehérvár PSE  2009/02/14  11-10
          FTC - DOMINO Honvéd  2009/02/15  9-9
          Szeged Beton VE - Szolnok  2009/02/21  7-5
          BVSC - UNIQA-UTE  2009/03/14  14-7
          Szentesi VK - PVSK  2009/03/27  6-13
          Fehérvár PSE - BVSC  2009/04/18  4-8
          PVSK - TEVA VasasPlaket  2009/04/25  7-12
          Szeged Beton VE - BVSC  2009/05/02  8-6
          Szentesi VK - OSC  2009/05/09  9-9
          OSC - Szentesi VK  2009/05/20  21-9
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Fehérvár PSE  2008/09/19  8-6
          BVSC - PVSK  2008/09/20  9-9
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/09/20  8-19
          Fehérvár PSE - BVSC  2008/09/20  14-13
          FTC - TEVA VasasPlaket  2008/09/28  10-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bertók SC - Egri Vízmű SC  2008/10/25  9-9
          YBL WPC - Bertók SC  2008/11/01  11-7
          Bánki VE - Kanizsa VSE  2008/11/22  7-5
          Bertók SC - Tipo VSC  2008/11/29  9-12
          Tipo VSC - Csabai Csfogók  2008/12/14  12-5
          Bertók SC - Neptun VSC  2009/03/27  12-19
          KSI SE - Kanizsa VSE  2009/03/28  14-11
          Bánki VE - KSI SE  2009/04/04  10-16
          Tatabányai VSE - Kanizsa VSE  2009/04/11  4-15
          Hírös VSE - Bánki VE  2009/05/16  10-11
          Tipo VSC - Kaposvári VK  2009/05/30  9-10
          YBL WPC - ASI-Vasas  2009/06/20  9-8
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  8-9
          KSI SE - Szentesi VK  2008/10/05  12-9
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  3-13
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  18-7
          FTC - KSI SE  2008/10/26  11-12
          Hírös VSE - Kaposvári VK  2008/11/09  14-3
          BVSC - UTE  2008/11/16  4-10
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/03/29  9-18
          Kaposvári VK - Hírös VSE  2009/04/05  4-12
          BVSC - KSI SE  2009/05/03