BVSC, Dunaújváros, UVSE: nekik kilenc

2017. okt. 21. 20:54

A bajnokság kiemelkedő csapatai megszerezték harmadik győzelmüket is a női bajnokságban – csak ők hibátlanok.

E.ON férfibajnokság, B-csoport: Tatabánya: ez igen!

2017. okt. 21. 19:54

Zantleitner Tamás együttese 6–3-ra legyőzte a Miskolcot! Az Eger a Honvéd, az OSC a Pécs otthonában győzött, a Szentes pedig megnyerte a megyei rangadót.

E.ON férfibajnokság, A-csoport: helytállt az AVUS, de a Vasas a végén fordított

2017. okt. 21. 19:24

A szombathelyiek nem álltak messze a bravúrtól, ám a vendégek a Burián Gergely, Bencz Rolf kettős eredményességére támaszkodva az utolsó negyedben behúzták a meccset. A Kaposvár odahaza nagyobb ellenállást fejtett ki a Szolnok ellen, de így is kikapott tízzel. A BVSC magabiztosan nyert az UVSE otthonában.

E.ON Férfibajnokság: nyert a Szolnok és a Fradi

2017. okt. 20. 20:30

A negyedik forduló nyitómérkőzésén a Debrecen a Ferencváros csapatát látta vendégül pénteken este - a zöld-fehérek kiütéses győzelmet arattak a hajdúsági fővárosban. A nap másik mérkőzésén a Szolnok a tizenegyedik fordulóból előrehozott derbit játszotta le, a napokban edzőváltáson átesett Kaposvárral.

Hazánkban ülésezett a FINA egyik vezető testülete

2017. okt. 20. 18:49

Csütörtökön és pénteken impozáns környezetben, a fővárosi Sofitel Hotelben találkozott a FINA Edzőbizottsági testülete, melynek alelnökévé dr. Kemény Dénest választották meg négy évre.

Dupla magyar-orosz a négy közé jutásért

2017. okt. 20. 12:18

A férfi Euro Kupában a címvédő FTC a Sintez Kazan, a Miskolc pedig a Spartak Volgograd ellen mérkőzik a negyeddöntőben.

Keretedzések, válogatott–UVSE parti

2017. okt. 19. 17:08

Bíró Attila október 30-31. között három edzést tart a megnevezett 15 játékosnak, akik közül hiányoznak többek között az Európai Szuperkupa-meccsre (november 4., Komjádi uszoda) készülő UVSE klasszisai. De őket is láthatja majd a kapitány, hiszen a válogatott edzőmeccset vív az UVSE-vel.

Kiemelt Edző Program: újabb előadás következik

2017. okt. 19. 15:50

A Magyar Triatlon Szövetség november 4-én, szombaton edzői konferenciát szervez Törökbálinton. A részvétel újfent ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Íme, a Férfi Bajnokok Ligája főtáblájának menetrendje

2017. okt. 19. 15:24

Az OSC az A-csoportban a Partizan Beograd otthonában, a Szolnok és az Eger a B-csoportban a Sabadell, illetve a Steaua otthonában kezdi majd meg szerdán a szereplését.

Kásás Zoltán indiai tapasztalatai

2017. okt. 19. 11:56

Olimpiai ezüstérmesünk Bhopál városában a FINA „fejlődési programja” keretében tartott nagy sikerű előadást, majd megnézte a bajnokságot – mint mondta, arrafelé bizony tudnak vízilabdázni. De egy jó magyar edzőre szükségük volna.