Fiú 2006-2007-es tehetséggondozó tábor

2019. június 05. 23:45

Időpont: 2019. június 16-21.
Helyszín: Szombathely
Utazás: egyénileg

Találkozás:
2006-os tehetséggondozó, Budapesti és Dunántúli régió:
2019.06.16. 16.00
Park Hotel Pelikán - 9700 Szombathely, Deák Ferenc utca 3-5.

2006-os tehetséggondozó Északi és Alföldi régió: 2019.06.16. 16.00
Fórum Hotel - 9700 Szombathely, Kossuth Lajos utca 2.

2007-es tehetséggondozó összes régió: 2019.06.16. 16.00
Garda Hotel - 9700 Szombathely, Szent István park 15.

Szárazföldi felszerelést mindenki hozzon magával!
Szakmai vezető: Dr.Vincze Balázs

Meghívottak

Észak 2006
Karsai Kristóf MVLC
Kiss Gábor DVSE
Minka Botond MVLC
Borsos Bence DVSE
Lugosi Csongor EGER
Mester Bulcsú VÁC
Papp Péter EGER
Ponyi András EGER
Rónai Patrik EGER
Kapás Zsombor EGER
Dobó-Nagy Zsombor DVSE
Széphalmi Iván MVLC

Észak 2007
Gulyás Balázs(EGER)
Haraszti Vendel (AQUA SE)
Bikki-Petró Nimród (MVLC)
Klebovicz Zalán (EGER)
Virág Bence, AQUA SE
Skultéti Gergő (EGER)
Balogh Miklós (EGER)
Tomozi Kálmán (EGER)
Göblyös Barna (DVSE)
Paulovich Péter (DVSE)
Csiszár Benedek (AQUA SE)
Szabó Márk (EGER)

Budapest 2006
Balla Ferenc (FTC)
Kiss Gergely (OSC)
Regős Vince (FTC)
Bötkös Patrik (KSI)
Budai István (UVSE)
Balogh Botond (BVSC)
Mérő Alex (KSI)
Doroszlai Zalán (BVSC)
Kiss Ádám (Honvéd)
Nagy Zalán (KSI)
Bakulya Bence (BVSC)
Tóth Artúr (FTC)

Budapest 2007
Dámosy Kristóf - KSI
Horváth Benett - OSC VSE
Benedek Mór - KSI
Haracsi Milán - KSI
Kárász Keve - V.U.K. VÚSE
Paján Viktor Bator - FTC
Sárfalvi Áron - OSC VSE
Szakács Péter - BHSE
Szalay Bobrovniczky Bálint - UVSE
Török Botond - OSC VSE
Röricht Tamás - UVSE
Török Vince - YBL

Dunántúl 2007
Táncsics Nándor - AVUS kapus
Maráczi Zsolt -Székesfehérvár kapus
Sásdi Noel - AVUS
Doma Máté- AVUS
Horváth Richárd - AVUS
Fiedler Bence- Sopron
Rusai Szabolcs - Tatabánya
Várnagy Petúr - Tatabánya
Szenczi Flórián- Győr
Raffai Ruben- Győr
Imre Kolos- Pécs
Radics Milán- Kaposvár

Dunántúl 2006
Somogyvári Ádám, Klinger Bálint - Kaposvár
Krutki Marcel, Holl Gábor, Tóth András - Pécs
Kovács Kevin - Szombathely
Borbély Sándor, Gyimes Zétény, Bodóki Péter - Tatabánya
Szirtes Bátony - Nagykanizsa
Pleva János - Székesfehérvár
Maser Márk - Balatonfűzfő

Alföld 2007
Csizmadia Bence
Fehér Bence
Kovács István Botond
Komlódi Marcell
Cseh Maxim
Urbán Márk
Monostori Samu
Tímár Levente
Oláh Zoltán János
Laila Brúnó
Farkas Zalán
Szedmák Levente

Alföld 2006
Labancz Benedek KECSKEMÉT
Inokai Tóth Martin SZENTES
Kecskeméti Koppány CEGLÉD
Kakuk Ákos CEGLÉD
Antal Dávid KECSKEMÉT
Horváth Attila KECSKEMÉT
Tóth-Martin Zétény HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
Bojtár Marcell CSONGRÁD
Kovács András CSONGRÁD
Melkuhn Máté SZENTES
Szabó Barnabás SZEGED
Füzesi Milán SZOLNOK



FINA Női Világliga Szuperdöntő HUN-CHN, 2019.06.08. (Fotók: Madar Dávid)
FINA Női Világliga Szuperdöntő NED-HUN, 2019.06.07. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok