Fiú juniorválogatott edzések

2019. február 01. 07:09

2019.02.05., kedd
Találkozó:
09:00 Margitsziget Hajós uszoda előcsarnok
Edzés: 10.00-12.00 Széchy medence
Meghívottak:
KSI:
Bányai Márk (k), Grieszbacher Márk (k), Bóbis Botond, Schmölcz Norman, Horváth Ákos
UVSE: Baksa Benedek, Konarik Ákos, Aranyi Máté, Vígvári Vendel, Dala Döme, Szieben László
BVSC: Sugár Péter, Ágh György, Fodor Olivér, Csorba Tamás, Szőke Benedek
FTC: Gál Dávid, Turnai András
MVLC: Mizsei Márton (k)
Eger: Kürti Dominik
Szolnok: Szeghalmi Zsombor
Debrecen: Fekete Gergő
Kaposvár: Lukács Ábel
Pécs: David Mijic

2019.02.11.,  hétfő:
Találkozó:
09:00 MVLSZ Székház előtt
Edzések: 10.00-12.00 Széchy medence 18.00-20.00 Széchy medence edzőmérkőzés

Meghívottak:
Vasas:
Hajdú Attila, Korom Dániel (k)
MVLC: Mizsei Márton (k)
BVSC: Ágh György, Sugár Péter, Tanczer Tamás
AVUS: Ekler Bendegúz
FTC: Gál Dávid, Turnai András
Szolnok: Szeghalmi Zsombor
Pécs: David Mijic
Eger: Kürti Dominik
Debrecen: Fekete Gergő
Kaposvár: Lukács Ábel

2019.02.19.,  kedd:
Találkozó:
09:00 MVLSZ Székház
Edzések: 10.00-12.00-ig Széchy 19.30-21.00 BVSC uszoda

Meghívottak:
UVSE:
Baksa Benedek, Konarik Ákos, Aranyi Máté, Vígvári Vendel, Dala Döme, Szieben László
KSI: Bányai Márk (k), Grieszbacher Márk (k), Bóbis Botond, Schmölcz Norman, Horváth Ákos
BVSC: Szőke Benedek, Csorba Tamás, Fodor Olivér

2019.02.26., kedd 
Találkozó:
09.00 MVLSZ Székház
Edzések: 10.00-12.00 Széchy
A meghívott keret később lesz kijelölve.

Edzők: Kemény Kristóf, Lukács Gergely



BENU Férfi Magyar Kupa

BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger

2020. okt. 08. 18:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA

2020. okt. 10. 16:45

Női válogatott: MOB-elnöki látogatás Egerben (Fotók: Derencsényi István)
E.ON OB I: FTC Telekom Waterpolo-BVSC-Zugló 13-9 (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok