Ők játszhatnak az olaszok elleni mérkőzésen

2018. november 26. 17:53

Női válogatottunk egy hét múlva a Világliga/Európa Kupa selejtezőjében Olaszország otthonában játszik – Bíró Attila szövetségi kapitány 16-os keretet hirdetett.

Fotó: Madar Dávid/MVLSZ

Egy hét múlva Veronában a szezon első rangadója vár női válogatottunkra: a Bíró Attila irányította csapat Olaszországgal mérkőzik a Világliga/Európa Kupa-selejtezőben.

„A franciák elleni jó kezdés után fontos, hogy a játékosaink támadásban és védekezésben is biztonságban érezzék magukat, csak így lehet esélyünk az olaszok elleni idegenbeli mérkőzésen. A cél tehát a péntek és szombati, illetve a veronai edzéseken a játék biztonságossá tételén lesz” – fogalmazott a szövetségi kapitány, aki 16-os keretet hirdetett a találkozóra. A társaság pénteken találkozik a Margitszigeten.

A női válogatott kerete
Kapusok: Gangl
Edina (UVSE), Kasó Orsolya (FTC), Tóth Eszter (BVSC)
Mezőnyjátékosok: Csabai Dóra (FTC), Garda Krisztina (Dunaújváros), Gurisatti Gréta (Dunaújváros), Gyöngyössy Anikó (BVSC), Horváth Brigitta (Dunaújváros), Illés Anna (BVSC), Keszthelyi Rita (UVSE), Leimeter Dóra (BVSC), Máté Zsuzsanna (BVSC), Rybanska Natasa (UVSE), Szilágyi Dorottya (Eger), Szücs Gabriella (UVSE), Vályi Vanda (Dunaújváros)

Világliga európai selejtező, egyben Európa Kupa-selejtező
Nők
3. játéknap, 2018. december 1.
A-csoport:

Görögország-Oroszország

4. játéknap, 2018. december 3.
B-csoport:
Olaszország-Magyarország
December 4.
A-csoport:
Izrael-Oroszország
B-csoport:
Franciaország-Hollandia

5. játéknap, 2018. december 15.
A-csoport:

Spanyolország-Görögország

6. játéknap, 2018. december 18.
A-csoport:

Spanyolország-Oroszország
Izrael-Görögország
B-csoport:
Franciaország-Olaszország
2019. január 12.
B-csoport:

Hollandia-Magyarország

7. játéknap, 2019. január 12.
A-csoport:

Izrael-Spanyolország

8. játéknap, 2019. január 15.
A-csoport:

Oroszország-Görögország
B-csoport:
Franciaország-Magyarország
Olaszország-Hollandia

9. játéknap, 2019. február 12.
A-csoport:

Oroszország-Izrael
B-csoport:
Olaszország-Franciaország
Magyarország-Hollandia

10. játéknap, 2019. március 5.
A-csoport:

Görögország-Spanyolország
B-csoport:
Magyarország-Olaszország
Hollandia-Franciaország

Az Európa Kupa hatos döntőjét 2019. március 28-31. között később kijelölendő helyszínen rendezik.



Férfi OB I

Honvéd - UVSE Hunguest Hotels

2020. szept. 19. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - BVSC Zugló

2020. szept. 20. 16:30

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:00

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros, eredményhirdetés (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros döntő (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok