Íme, a Férfi Bajnokok Ligája főtáblájának menetrendje

2018. október 11. 15:25

A magyar bajnok az A-csoportban, hazai környezetben az orosz Dinamo Moszkva csapata ellen, míg az Eger Barcelonában kezdi majd meg jövő szerdán a szereplését a Bajnokok Ligája főtábláján. A Szolnok a horvát Jadran Split együttesét látja vendégül a B-csoport első fordulójában.

Fotó: FTC Vízilabda Facebook

A Férfi Bajnokok Ligája harmadik, s egyben utolsó selejtezőköre után szerda estére teljessé vált a főtábla mezőnye. Az A-csoportból négy, a B-csoportból pedig három csapat kerül majd be a június 6. és 8. között megrendezésre kerülő Nyolcas Döntőbe, melynek Hannober ad otthont, így a német együttes már biztosan továbbjutó. 
 
A FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA FŐTÁBLÁJA

A-csoport: ZF-Eger, Pro Recco (olasz), FTC-Telekom, Steaua Bucuresti (román), Crvena Zvezda (szerb), CNA Barceloneta (spanyol), Dinamo Moszkva (orosz), AN Brescia (olasz)
B-csoport: Jadran Split (horvát), Olympiakosz (görög), Spandau 04 (német), Mladost Zagreb (horvát), VM Verona (olasz), Szolnoki Dózsa, Jug Dubrovnik (horvát), Waspo Hannover (német)

1. FORDULÓ - OKTÓBER 17.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-ZF-Eger
Steaua Bucuresti (román)-AN Brescia (olasz)
Crvena Zvezda (szerb)-Pro Recco (olasz)
FTC-Telekom-Dinamo Moszkva (orosz)
B-csoport 
Szolnoki Dózsa-Jadran Split (horvát)
Mladost Zagreb (horvát)-Waspo Hannover (német)
VM Verona-Olympiakosz (görög)
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
 
2. FORDULÓ - NOVEMBER 3.
A-csoport
Crvena Zvezda (szerb)-CNA Barceloneta (spanyol)
ZF-Eger-Dinamo Moszkva (orosz)
AN Brescia (olasz)-Pro Recco (olasz)
Steaua Bucuresti (román)-FTC-Telekom (november 2.)
B-csoport
VM Verona (olasz)-Szolnoki Dózsa
Mladost Zagreb (horvát)-Spandau 04 (német)
Jadran Split (horvát)-Jug Dubrovnik (horvát)
Waspo Hannover (német)-Olympiakosz (görög)
 
3. FORDULÓ - NOVEMBER 21.
A-csoport
Dinamo Moszkva (orosz)-CNA Barceloneta (spanyol)
Pro Recco (olasz)-FTC-Telekom
AN Brescia (olasz)-Crvena Zvezda (szerb)
ZF-Eger-Steaua Bucuresti (román)
B-csoport
Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Spandau 04 (német)
Waspo Hannover (német)-VM Verona (olasz)
Jadran Split (horvát)-Mladost Zagreb (horvát)
 
4. FORDULÓ - DECEMBER 5.
A-csoport
FTC-Telekom-CNA Barceloneta (spanyol)
Dinamo Moszkva (orosz)-Crvena Zvezda (szerb)
Pro Recco (olasz)-Steaua Bucuresti (román)
ZF-Eger-AN Brescia (olasz)
B-csoport
Spandau 04 (német)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Mladost Zagreb (horvát)
Jadran Split (horvát)-Waspo Hannover (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-VM Verona (olasz)
 
5. FORDULÓ - DECEMBER 19.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-Pro Recco (olasz)
AN Brescia (olasz)-Dinamo Moszkva (orosz)
FTC-Telekom-ZF-Eger
Steaua Bucuresti (román)-Crvena Zvezda (szerb)
B-csoport
Szolnoki Dózsa-Olympiakosz (görög)
Waspo Hannover (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Spandau 04 (német)-Jadran Split (horvát)
Mladost Zagreb (horvát)-VM Verona (olasz)
 
6. FORDULÓ - 2019. JANUÁR 9.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-AN Brescia (olasz)
Pro Recco (olasz)-ZF-Eger
Crvena Zvezda (szerb)-FTC-Telekom

Dinamo Moszkva (orosz)-Steaua Bucuresti (román) (január 11.)
B-csoport
Szolnoki Dózsa-Waspo Hannover (német)
Olympiakosz (görög)-Jadran Split (horvát)
VM Verona (olasz)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Mladost Zagreb (horvát)
 
7. FORDULÓ - 2019. JANUÁR 23.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-Steaua Bucuresti (román)
Crvena Zvezda (szerb)-ZF-Eger
FTC-Telekom-AN Brescia (olasz)

Dinamo Moszkva (orosz)-Pro Recco (olasz)
B-csoport
Szolnoki Dózsa-Mladost Zagreb (horvát)
VM Verona (olasz)-Jadran Split (horvát)
Spandau 04 (német)-Waspo Hannover (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz (görög)
 
8. FORDULÓ - 2019. FEBRUÁR 6.
A-csoport
Steaua Bucuresti (román)-CNA Barceloneta (spanyol)
ZF-Eger-Crvena Zvezda (szerb)
AN Brescia (olasz)-FTC-Telekom

Pro Recco (olasz)-Dinamo Moszkva (orosz)
B-csoport
Mladost Zagreb (horvát)-Szolnoki Dózsa
Jadran Split (horvát)-VM Verona (olasz)
Waspo Hannover (német)-Spandau 04 (német)
Olympiakosz (görög)-Jug Dubrovnik (horvát)
 
9. FORDULÓ - 2019. FEBRUÁR 27.
A-csoport
AN Brescia (olasz)-CNA Barceloneta (spanyol)
ZF-Eger-Pro Recco (olasz)
FTC-Telekom-Crvena Zvezda (szerb)

Steaua Bucuresti (román)-Dinamo Moszkva (orosz)
B-csoport
Waspo Hannover (német)-Szolnoki Dózsa
Jadran Split (horvát)-Olympiakosz (görög)
Spandau 04 (német)-VM Verona (olasz)
Mladost Zagreb (horvát)-Jug Dubrovnik (horvát)
 
10. FORDULÓ - 2019. MÁRCIUS 16.
A-csoport
Pro Recco (olasz)-CNA Barceloneta (spanyol)
Dinamo Moszkva (orosz)-AN Brescia (olasz)
ZF-Eger-FTC-Telekom
Crvena Zvezda (szerb)-Steaua Bucuresti (román)
B-csoport
Olympiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa
Jug Dubrovnik (horvát)-Waspo Hannover (német)
Jadran Split (horvát)-Spandau 04 (német)
VM Verona (olasz)-Mladost Zagreb (horvát)
 
11. FORDULÓ - 2019. MÁRCIUS 27.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-FTC-Telekom
Crvena Zvezda (szerb)-Dinamo Moszkva (orosz)
Steaua Bucuresti (román)-Pro Recco (olasz)
AN Brescia (olasz)-ZF-Eger
B-csoport
Szolnoki Dózsa-Spandau 04 (német)
VM Verona (olasz)-Jug Dubrovnik (horvát)
Mladost Zagreb (horvát)-Olympiakosz (görög)
Waspo Hannover (német)-Jadran Split (horvát)
 
12. FORDULÓ - 2019. ÁPRILIS 13.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-Dinamo Moszkva (orosz)
FTC-Telekom-Pro Recco (olasz)
Crvena Zvezda (szerb)-AN Brescia (olasz)
Steaua Bucuresti (román)-ZF-Eger (április 12.)
B-csoport
Spandau 04 (német)-Olympiakosz (görög)
VM Verona (olasz)-Waspo Hannover (német)
Mladost Zagreb (horvát)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát)
 
13. FORDULÓ - 2019. ÁPRILIS 24.
A-csoport
CNA Barceloneta (spanyol)-Crvena Zvezda (szerb)
FTC-Telekom-Steaua Bucuresti (román)
Dinamo Moszkva (orosz)-ZF-Eger

Pro Recco (olasz)-AN Brescia (olasz)
B-csoport
Szolnoki Dózsa-VM Verona (olasz)
Spandau 04 (német)-Mladost Zagreb (horvát)
Olympiakosz (görög)-Waspo Hannover (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Split (horvát) (április 23.)
 
14. (UTOLSÓ) FORDULÓ - 2019. MÁJUS 15.
A-csoport
ZF-Eger -CNA Barceloneta (spanyol)
AN Brescia (olasz)-Steaua Bucuresti (román)
Pro Recco (olasz) -Crvena Zvezda (szerb)
Dinamo Moszkva (orosz)-FTC-Telekom
B-csoport 
Jadran Split (horvát)-Szolnoki Dózsa
Waspo Hannover (német) -Mladost Zagreb (horvát)
Olympiakosz (görög)-VM Verona
Jug Dubrovnik (horvát)-Spandau 04 (német)



U19-es leány Európa-bajnokságra utazó magyar válogatott, 2018.09.08. (Fotók: Madar Dávid)
Férfiválogatott edzés - 2018.09.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok