Íme, ők utaznak a minszki Eb-re!

2018. augusztus 23. 14:54

Tóth Kálmán szövetségi vezetőedző kijelölte 15-ös keretét, amely vasárnap Grúzia ellen megkezdi szereplését a minszki U19-es fiú kontinensviadalon.

U19-es fiú Európa-bajnokság, Minszk
A magyar válogatott kerete
Kapusok: Bányai Márk (KSI), Mizsei Márton (BVSC)
Mezőnyjátékosok: Ágh György (BVSC), Baksa Benedek (UVSE), Bóbis Botond (KSI), Fekete Gergő (Debrecen), Gál Dávid (FTC), Hajdu Attila (Vasas), Kósa Balázs (KSI), Kürti Dominik (Eger), Lukács Ábel (Kaposvár), Magyar Márton (Eger), Mijic Dávid (Pécs), Sugár Péter (BVSC). Turnai András (FTC). Szövetségi vezetőedző: Tóth Kálmán. Edző: Keszthelyi Tibor
 
Csoportbeosztás
A-csoport: Spanyolország, Horvátország, Törökország, Szlovénia
B-csoport: Montenegró, Fehéroroszország, Románia, Görögország
C-csoport: Magyarország, Olaszország, Grúzia, Franciaország
D-csoport: Oroszország, Szerbia, Nagy-Britannia, Hollandia

A program - magyar idő szerint
Augusztus 26., vasárnap
Spanyolország-Törökország, 8:00
Horvátország-Szlovénia, 9:40
Oroszország-Nagy Britannia, 11:20
Szerbia-Hollandia, 13:00
Magyarország-Grúzia,14:40
Olaszország-Franciaország, 16:20
Fehéroroszország-Görögország, 18:10
Montenegró-Románia, 19:40
 
Augusztus 27., hétfő
Hollandia-Nagy Britannia, 8:00
Görögország-Románia, 9:40
Szlovénia-Törökország, 11:20
Franciaország-Grúzia, 13:00
Oroszország-Szerbia, 14:40
Magyarország-Olaszország, 16:20
Montenegró-Fehéroroszország, 17:10
Spanyolország-Horvátország, 19:40
 
Augusztus 28., kedd
Olaszország-Grúzia, 8:00
Oroszország-Hollandia, 9:40
Magyarország-Franciaország, 11:20
Horvátország-Törökország, 13:00
Montenegró-Görögország, 14:40
Spanyolország-Szlovénia, 16:20
Fehéroroszország-Románia, 18:10
Szerbia-nagy Britannia, 19:40
 
Augusztus 29., szerda
A 13-16. helyért,
A4-C4, 9:00
B4-D4, 10:30
A 8 közé jutásért
A2-C3, 12:00
C2-A3, 15:00
B2-D3, 16:30
D2-B3, 18:00
 
Augusztus 30., csütörtök
Az 9-12. helyért, 9:00 és 10:30
Negyeddöntő
D1-A2/C3, 12:00
B1-C2/A3, 15:00
C1-B2/D3, 16:30
A1-D2/B3, 18:00
 
Augusztus 31., péntek
A 15. helyért, 9:00
A 13. helyért, 10:30
A 11. helyért, 14:00
A 9. helyért, 15:30
 
Szeptember 1., szombat
Az 5-8. helyért, 13:00 és 14:30
Elődöntő, 16:00 és 17:30
 
Szeptember 2., vasárnap
A 7. helyért, 13:00
Az 5. helyért, 14:30
A 3. helyért, 16:00
Döntő, 17:30
 
 

 
 

 



BENU Férfi Magyar Kupa

Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc

2020. aug. 06. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Honvéd

2020. aug. 06. 19:30

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - BVSC-Zugló

2020. aug. 06. 20:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger

2020. aug. 07. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

Vízvári György Serdülő Kupa, négyes döntő (Fotók: Kovács Anikó)
Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa, 2020. augusztus 5. (Fotó: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok