Világbajnoki negyeddöntő - a telt ház már garantált!

2018. augusztus 17. 13:20

A IV. FINA Férfi Ifjúsági Vízilabda Világbajnokság összes ma délutáni találkozójára, így az esti Montenegró-Magyarország negyeddöntő mérkőzésre is valamennyi belépőjegy elkelt.

Fotó: Kondor Noémi

Szombatra és vasárnapra elővételben még lehet vásárolni jegyeket, de azok is rohamosan fogynak.
 
Aki nem jutott tiketthez, vagy nem tud a helyszínen szurkolni a magyar válogatottnak, a vilagbajnokság valamennyi mérkőzése megtekinthető élő streames közvetítésünkön keresztül, itt.
 
FINA Férfi Ifjúsági Világbajnokság
Szombathely, 2018. augusztus 11-19.

A 8 közé jutásért
MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK 6-6 (2-2, 1-0, 2-4, 1-0) - ötméteresekkel 4-3
Vezette: Stanojevic (szerb), Moiralis (görög)
 
MAGYARORSZÁG: Grieszbacher Márk - Szieben A. László, Bóbis Botond 3, Baksa Benedek, Fodor Olivér, Schmölcz Norman 1, Dala Döme, Csorba Tamás, Szeghalmi Zsombor 1, Fekete Gergő, Ekler Bendegúz 1, Vékony Ákos. Szövetségi kapitány: Horváth János
 
EGYESÜLT ÁLLAMOK: Roland Daniel, Zaan Garrett 1, Discipulo Gabriel, Gruwell Thomas, Molthen Ashworth, Untrecht Samuel, Naone Alika 1, Loth Warren, Tierney Nicholas, Daube Hannes 3, Woodhead Quinn, Minstermen Ian. Szövetségi kapitány: Ormsby Brett
 
További eredmények
Egyiptom-Szaúd-Arábia 36-1
Argentína-Üzbegisztán 15-10
Dél-Afrika-Kanada 11-10
Kína-Új-Zéland 0-11
Ausztrália-Kolumbia 16-5
Brazília-Spanyolország 7-14
Oroszország-Olaszország 9-10

További program
AUGUSZTUS 17. 
NEGYEDDÖNTŐK 
TÓFÜRDŐ 

15.30 Horvátország-Spanyolország
17.00 Szerbia-Olaszország
18.30 Görögország-Ausztrália
20.00 Montenegró-Magyarország

9-12. helyért
12.30 Kolumbia-Egyesült Államok
14.00 Brazília-Oroszország

13-16. helyért
09.30 Egyiptom-Argentína
11.00 Dél-Afrika-Új-Zéland

17-20. helyért (fedett uszoda)
09.30 Szaúd-Arábia-Üzbegisztán
12.00 Kanada-Kína

AUGUSZTUS 18. 
KÖZÉPDÖNTŐK 
TÓFÜRDŐ 

9.30 G50 vesztese-G52 vesztese (G61) 
11.00 G50 győztese-G52 győztese (G62) 
12.30 G53 vesztese-G54 vesztese (G63) 
14.00 G53 győztese-G54 győztese (G64) 
15.30 G55 vesztese-G57 vesztese (G65) 
17.00 G56 vesztese-G58 vesztese (G66)
18.30 G55 győztese-G57 győztese (G67) 
20.00 G56 győztese-G58 győztese (G68)
FEDETT USZODA 
9.30 G49 vesztese-G51 vesztese (G59)
12.10 G49 győztese-G51 győztese (G60)

AUGUSZTUS 19. 
DÖNTŐK 
12.15 G65 vesztese-G66 vesztese 
13.45 G65 győztese-G66 győztese 
15.15 G67 vesztese-G68 vesztese (Bronzmérkőzés) 
16.45 D67 győztese-G68 győztese (Döntő)
EREDMÉNYHIRDETÉS



OSC-FTC edzőmeccs, 2020.06.30. (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
KSI-Kanizsa, 2020.06.27. (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok