Íme, a szombathelyi világbajnokság programja!

2018. augusztus 05. 07:35

Kevesebb, mint egy hét múlva megkezdődik a FINA Férfi Ifjúsági Vízilabda Világbajnokság, melyet augusztus 11. és 19. között Szombathelyen rendeznek. Ezúttal négy csoportban húsz csapat száll harcba a világbajnoki címért: az európai (8), az afrikai (2), az ázsiai (3), az amerikai (5), és az óceániai (2) kontinens legjobbjai.

Az ifjúsági világbajnokságon vízbe szálló húsz nemzet: Argentína, Ausztrália, Brazília, Dél-Afrika, Egyiptom, Görögország, Horvátország, Kanada, Kína, Kolumbia, Magyarország, Montenegró, Olaszország, Oroszország, Spanyolország, Szaúd-Arábia, Szerbia, Új-Zéland, USA, Üzbegisztán. A megméretésre megkezdődött a jegyértékesítés - a belépőjegyeket az Eventimen keresztül lehet megvásárolni, itt.
 
FINA Férfi Ifjúsági Vízilabda Világbajnokság
Szombathely, 2018. augusztus 11-19.
 
A program

AUGUSZTUS 11.
SELEJTEZŐK

09:30 RSA / BRA
10:50 AUS / MNE
12:10 ARG / RUS
13:30 ITA / USA
15:30 NZL / CRO
16:50 ESP / CAN
17:35 MEGNYITÓ
18:10 HUN / CHN
19:30 COL / KSA

AUGUSZTUS 12.
SELEJTEZŐK

09:30 CHN / ARG
10:50 CRO / ITA
12:10 UZB / NZL
13:30 KSA / ESP
15:30 SRB / COL
16:50 MNE / RSA
18:10 EGY / AUS
19:30 GRE / HUN

AUGUSZTUS 13.
SELEJTEZŐK

09:30 USA / CRO
10:50 ITA / UZB
12:10 CAN / KSA
13:30 ESP / SRB
15:30 BRA / MNE
16:50 RSA / EGY
18:10 RUS / CHN
19:30 ARG / GRE

AUGUSZTUS 14.
SELEJTEZŐK

09:30 SRB / CAN
10:50 COL / ESP
12:10 EGY / BRA
13:30 AUS / RSA
15:30 GRE / RUS
16:50 UZB / USA
18:10 NZL / ITA
19:30 HUN / ARG


AUGUSZTUS 15.
SELEJTEZŐK

09:30 BRA / AUS
10:50 EGY / MNE
12:10 GRE / CHN
13:30 USA / NZL
15:30 UZB / CRO
16:50 CAN / COL
18:10 SRB / KSA
19:30 RUS / HUN

AUGUSZTUS 16.
KVALIFIKÁCIÓS KÖR

9:30 4A / 5D
11:00 4B / 5C
12:30 5A / 4D
14:00 5B / 4C
15:30 2A / 3D
17:00 2B / 3C
18:30 3A / 2D
20:00 3B / 2C

AUGUSZTUS 17.
NEGYEDDÖNTŐK
TÓFÜRDŐ

9:30 WG41 / WG42
11:00 WG43 / WG44
12:30 LG45 / LG46
14:00 LG47 / LG48
15:30 1C / WG47
17:00 1D / WG48
18:30 1A / WG46
20:00 1B / WG45
FEDETT USZODA
9:30 LG41 / LG42
12:10 LG43 / LG44

AUGUSZTUS 18.
KÖZÉPDÖNTŐK
TÓFÜRDŐ

9:30 LG49 / LG51
11:00 WG49 / WG51
12:30 LG50 / LG52
14:00 WG50 / WG52
15:30 LG53 / LG54
17:00 WG53 / WG54
18:30 WG55 / WG57
20:00 WG56 / WG58
FEDETT USZODA
9:30 LG55 / LG57
12:10 LG56 / LG58

AUGUSZTUS 19.
DÖNTŐK
12:15 LG65 / LG66
13:45 WG65 / WG66
15:15 LG67 / LG68
16:45 WG67 / WG68
EREDMÉNYHIRDETÉS



Férfi OB I

FTC-Telekom - BVSC-Zugló

2018. nov. 10. 13:00

BENU Férfi MK

FTC Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 17. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 27. 18:30

Férfi OB I

BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért

2018. dec. 01. 13:00

HUN-FRA női világliga 2018.11.06. (Fotók: Madar Dávid)
UVSE-FTC női, 2018.11.03. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok