Festői környezetben a 2003-as válogatott

2018. augusztus 02. 15:25

Míg Horváth János és Dávid Zoltán tanítványai Szerbiában, addig Derekas Szilárd és Dodog Szabolcs 2003-as legénysége Montenegróban, Herceg Noviban vesz részt rangos nemzetközi tornán.

Augusztus 2. és 5. között a festői szépségű Herceg Novi ad otthont a Montenegró-kupának. A négynapos, rangos nemzetközi viadalon két csoportban nyolc nemzet korosztályos együttese száll harcba: a házigazda Montenegró mellett Ausztrália, Horvátország, Magyarország, Németország, Olaszország, Szerbia és USA.
 
A Montenegró-kupán résztvevő magyar keret
Kapusok:
Danka Benedek (KSI), Sipos Bendegúz (FTC)
Mezőnyjátékosok: Ekler Zsombor (AVUS), Molnár Erik (UVSE), Lakatos Soma (Szeged), Dubinák Szabolcs (KSI), Pető Attila (KSI), Lőrincz Bálint (Eger), Mészáros Mátyás (BVSC), Spitz Márk (FTC), Vígvári Vince (UVSE), Nagy Norbert Imre (Debrecen), Hajdú Botond (Eger), Vismeg Zsombor (Miskolc)

Montenegró-kupa
Montenegró-Herceg Novi, 2018. augusztus 2-5.

Csoportok:
A-csoport: Ausztrália, Horvátország, Olaszország, Montenegró
B-csoport: Magyarország, Németország, Szerbia, USA

A program

 
Augusztus 2., csütörtök:
16:00 Németország-Magyarország
17:40 Olaszország-Ausztrália
19:20 Szerbia-USA
20:45 Megnyitó
21:00 Montenegró-Horvátország
 
Augusztus 3., péntek:
08:30 Szerbia-Németország
10:00 Magyarország-USA
11:30 Horvátország-Olaszország
13:00 Montenegró-Ausztrália
16:30 USA-Németország
18:00 Horvátország-Ausztrália
19:30 Szerbia-Magyarország
21:00 Montenegró-Olaszország
 
Augusztus 4., szombat:
16:00 A4-B3
17:40 A3-B4
19:20 A2-B1
21:00 A1-B2
 
Augusztus 5., vasárnap:
16:00 7. helyért
17:40 5. helyért
19:20 3. helyért
21:00 Döntő



Férfi OB I

Honvéd - UVSE Hunguest Hotels

2020. szept. 19. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - BVSC Zugló

2020. szept. 20. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:00

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

E.ON OB I: ZF-Eger-Debreceni VSE 17-10 (Fotók: Fehér Anna)
BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros, eredményhirdetés (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok