Leány 2004-es korosztály tehetséggondozó edzése

2017. november 14. 10:34

Időpont: 2017. november 19., vasárnap
Helyszín: Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Sportuszoda (Szentes, Csallány G. part 4.)
Étkezés: közös ebéd a Liget Étteremben, az edzések között

Találkozó: 09:30 az uszoda előterében (távozás 16:00)
Edzések: 10:00-11:30 víz és 14:00-15:30 víz
Névsor (36 fő):

Birkás
Emma – AVUS
Fekete Flóra – BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány
Hnatyszyn Kinga – BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány
Torkos Tímea Szonja – BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány
Török Dorina – BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány
Hegedűs Gerda – Csongrád Városi Vízilabda SE
Kókai Laura – Csongrád Városi Vízilabda SE
Sági Anna – songrád Városi Vízilabda SE
Jonkl Csenge – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
Hüse Fanni – Egri Vízilabda Klub
Tarczali Tamara – Egri Vízilabda Klub
Krénusz Anna – FTC
Fazekas Anna – Győri Vízisport Egyesület
Tóth Boglárka – Győri Vízisport Egyesület
Szilágyi Edina – Hírös Sport Nonprofit Kft.
Tatár-Kiss Virág – Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
Rozs Rebeka – Kaposvári VK
Hollósi Kíra – Kaposvári VK
Tóth Rebeka – Kópé-Dunakanyar
Horváth Eszter – OSC Vízilabda Sportegyesület
Somogyi Jázmin – OSC Vízilabda Sportegyesület
Molnár Anna – Polo SC
Katona Csenge – Szegedi Női Vízilabda Egyesület
Kispál Réka – Szegedi Női Vízilabda Egyesület
Klement Jana – Szegedi Női Vízilabda Egyesület
Lantos Lili – Szentesi Vízilabda Klub
Mácsai Kata – Szentesi Vízilabda Klub
Remzső Angéla – Szentesi Vízilabda Klub
Tóth Fruzsina –Szentesi Vízilabda Klub
Zink Petra – Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
Zöld Tamara –Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
Aubéli Tekla – UVSE
Baksa Borbála –UVSE
Irmes Rozi – UVSE
Szegedi Panni Zita – UVSE
Zalay Flóra – Vidám Vízilovak VCSE

Vízi felszerelést és 1 db 4-es méretű LABDÁT mindenki hozzon magával!
Akadályoztatás esetén kötelező értesítés:
Tóth Zoltán utp.koord. elérhető: toth_zol@t-online.hu, 06-20/9824528

Szremkó Krisztina és Kozák László edzők



Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

ZF-Eger - Honvéd

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels

2020. nov. 14. 14:15

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 18:45

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 21. 16:45

Női OB I

BVSC Zugló - FTC Telekom

2020. nov. 23. 20:00

Látható Tehetség Program - a díjátadás
THG Leány bajnokság, 2020., 1. forduló
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok