Egyéb

A Vasas álláshirdetése

2017. június 14. 8:17

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres Vízilabda Utánpótlás Vezető munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege:
• - teljes munkaidőre szóló munkajogviszony (próbaidő 3 hónap)

Ellátandó fő feladatok:
• - vízilabda szakosztály utánpótlásának napi szintű, operatív vezetése
• - vízilabda szakosztály utánpótlását érintő fejlesztési stratégiák kidolgozása
• - szakmai munka felügyelete
• - szakmai stáb vezetése
• - az egyesületi vezetés által elfogadott stratégia végrehajtása
• - TAO-s programok megvalósítása
• - tehetséges utánpótlás játékosok kiválasztása, gondozása, a felnőtt csapatba való beépítésük elősegítése
• - sportági együttműködések koordinálása

Elvárások:
• - kiemelkedő sportolói/edzői/vezetői múlt a vízilabda sportágban
• - haladó szintű felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
• - gyors, magas fokú, önálló munkavégzés
• - kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
• - fejlett stressz tűrő képesség
• - kiemelt teherbíró képesség

Előnyt jelent:
• - sportmenedzseri vagy sportszervezői diploma
• - válogatottbeli eredményesség
• - hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
• - idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• - versenyképes jövedelem
• - hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
• - a vízilabda szakosztály által használt létesítmények (pl. Tüske uszoda, Komjádi uszoda)

• - 2017. július 15.

• - emailben az a.polgarveres@vasassc.hu címen

Jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• - részletes fényképes önéletrajz
• - iskolai végezettséget igazoló dokumentum
• - amennyiben rendelkezik B kategóriás járművezetői engedéllyel, úgy kérjük azt is feltüntetni!

Munkába állás legkorábbi időpontja:
• - 2017. augusztus 1.

Vízilabda hírek
vasas
álláshirdetés