Íme, a vb teljes programja

2017. február 24. 14:37

Női válogatottunk Japán, férficsapatunk Ausztrália ellen kezd majd. A vízilabdatorna küzdelmeit július 16. és 29. között rendezik a Margitszigeten.

VIZES VB 2017

A NŐI TORNA CSOPORTJAI

A-csoport:
Olaszország, Brazília, Kanada, Kína
B-csoport: Új-Zéland, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Államok
C-csoport: Japán, Hollandia, MAGYARORSZÁG, Franciaország
D-csoport: Ausztrália, Oroszország, Kazahsztán, Görögország

JÚLIUS 16., VASÁRNAP

Olaszország–Kanada
Brazília–Kína
Új-Zéland–Spanyolország
Dél-Afrika–Egyesült Államok
Japán–MAGYARORSZÁG
Hollandia–Franciaország
Ausztrália–Kazahsztán
Oroszország–Görögország

JÚLIUS 18., KEDD

Egyesült Államok–Spanyolország
Új-Zéland–Dél-Afrika
Franciaország–MAGYARORSZÁG
Japán–Hollandia
Görögország–Kazahsztán
Ausztrália–Oroszország
Kína–Kanada
Olaszország–Brazília

JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK

Japán–Franciaország
Hollandia–MAGYARORSZÁG
Ausztrália–Görögország
Oroszország–Kazahsztán
Olaszország–Kína
Brazília–Kanada
Új-Zéland–Egyesült Államok
Dél-Afrika–Spanyolország

További program
Július 22., szombat

A nyolc közé jutásért:
C2–D3
C3–D2
A2–B3
A3–B2

Július 24., hétfő

Negyeddöntő:

A1–C2/D3
B1– C3/D2
C1– A2/B3
D1–A3–B2

Július 26., szerda

Elődöntő:

A1–C2/D3 győztese–B1–C3/D2 győztese
C1– A2/B3 győztese–D1–A3–B2 győztese

Július 28., péntek

Döntő, a 3. helyért



A FÉRFITORNA CSOPORTJAI
A-csoport:
Brazília, Montenegró, Kazahsztán, Kanada
B-csoport: Franciaország, Ausztrália, Olaszország, MAGYARORSZÁG
C-csoport: Spanyolország, Szerbia, Görögország, Dél-Afrika
D-csoport: Egyesült Államok, Japán, Horvátország, Oroszország

JÚLIUS 17., HÉTFŐ

Brazília–Kazahsztán
Montenegró–Kanada
Franciaország–Olaszország
Ausztrália–MAGYARORSZÁG
Spanyolország–Görögország
Szerbia–Dél-Afrika
Egyesült Államok–Horvátország
Japán–Oroszország

JÚLIUS 19., SZERDA

MAGYARORSZÁG–Olaszország
Franciaország–Ausztrália
Dél-Afrika–Görögország
Spanyolország–Szerbia
Oroszország–Horvátország
Egyesült Államok–Japán
Kanada–Kazahsztán
Brazília–Montenegró

JÚLIUS 21., PÉNTEK

Spanyolország–Dél-Afrika
Szerbia–Görögország
Egyesült Államok–Oroszország
Japán–Horvátország
Brazília–Kanada
Montenegró–Kazahsztán
Franciaország–MAGYARORSZÁG
Ausztrália–Olaszország

További program
Július 23., vasárnap

A nyolc közé jutásért:

C2–D3
C3–D2
A2–B3
A3–B2

Július 25., kedd

Negyeddöntő:

A1–C2/D3
B1– C3/D2
C1– A2/B3
D1–A3–B2

Július 27., csütörtök

Elődöntő:

A1–C2/D3 győztese–B1–C3/D2 győztese
C1– A2/B3 győztese–D1–A3–B2 győztese

Július 29., szombat

Döntő, a 3. helyért






LEN Euro League Women 2016-2017

UVSE Budapest - La Sirena MATARO

2017. febr. 25. 18:15

E.ON Férfi OB I

SZVSC - ZF-Eger

2017. márc. 08. 18:30

E.ON Férfi OB I

CONTITECH SZEGED - FTC PQS Waterpolo

2017. márc. 18. 15:00

HUN-FRA női világliga, 2017.02.21. - Fotók: Madar Dávid
XI. Volvo-kupa, 3. nap - Fotók: Madar Dávid
XI. Volvo-kupa, 2. nap (CRO-SVK) - Fotók: Madar Dávid
XI. Volvo-kupa, 2. nap - Fotók: Madar Dávid
XI. Volvo-kupa, 1. nap - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok