Leány tehetséggondozó edzés az 1999-ben és 2000-ben születettek részére

2016. március 21. 09:04

Időpont: 2016. március 26. 11:00-14:00
Helyszín: Budapest BVSC uszoda (1142. Budapest Szőnyi u.2.)
Találkozó: 10:30-kor az előcsarnokban.
 
A válogatott keret edzői kérik a klubedzőket, hogy az alábbi meghívottakon kívül küldjenek az összetartó edzésre olyan játékosokat is, akik teljesíteni tudják az előírt követelményeket. (3x200 méter gyorsúszás 2:45 szintidőn belül)

1999-2000 - es válogatott keret.
Kapusok:

1. Aranyi Réka 99’ UVSE
2. Drajkó Szonja 99’ UVSE
3. Trifán Dóra 99’ BVSC
4. Maczkó Lilla 99’ Kecskemét
5. Gyöngyösi Boglárka 99’ H Polo
6. Magyari Alda 00’ H Polo

Mezőnyjátékosok:
1999-ben születettek
1. Vályi Vanda DFVE
2. Kiss Eszter Lara UVSE
3. Koncz Laura Hanna BVSC
4. Mihály Kinga Szentes
5. Antalóczy Dorka Tatabánya
6. Gyárfás Dorottya UVSE
7. Hidas Dorka UVSE
8. Bartus Barbara UVSE
9. Pap Médea BVSC
10. Libercz Brigitta Eger
11. Holub Boglárka BVSC
12. Molnár Daniella Eger
13. Busa Bernadett H Polo
14. Szabó Vivien Kecskemét
15. Keresztes Anita Kecskemét
16. Jenei Kata Tatabánya

2000-ben születettek

1. Muzsnay Fanni H Polo
2. Ármai Zita H Polo
3. Czakó Boróka H Polo
4. Dobos Johanna H Polo
5. Lantos Krisztina DFVE
6. Huszti Vanda DFVE
7. Szellák Csenge Tatabánya
8. Pintér Petra Tatabánya /bk/
9. Szabó Krisztina Szentes
10. Sebők Zsófia Szentes /bk/
11. Faragó Kamilla UVSE
12. Szilágyi Szabina Eger
13. Kékesi Borbála Eger
14. Hornyák Stella Eger /bk/
15. Görbics Zsófi UVSE
16. Tóth Imola UVSE
17. Tóth Lili BVSC
18. Péter Dóra BVSC
19. Varga Dominika Eger
20. Polyák Kira Eger
21. Lukács Dóra Eger
22. Lantos Csilla Szentes
23. Kozár Réka Szentes
24. Kiss Kamilla Szentes
25. Besszer Eszter Székesfehérvár

Fekete Szilveszter és Zantleitner Krisztina edzők



E.ON Férfi OB I

A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED

2016. okt. 19. 18:00

Női OB I

BVSC-Zugló Diapolo - Szegedi V. T&N SZTE

2016. okt. 30. 16:30

Arcok és pillanatok Biros Péter búcsúmeccséről (Fotó: Dobos Sándor)
Biros Péter búcsúmeccse (Fotók: Dobos Sándor)
E.ON ob 1.: BVSC-Zugló-ZF-Eger (Fotók: Fehér Anna)
E.ON ob 1: ZF-Eger-FTC-PQS Waterpolo 10-10 (Fotók: Fehér Kálmán)
BENU MK: Pannergy-Miskolci VLC-VasasPlaket (12-10, fotó: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok