Kialakult az OSC BL-selejtezős programja

2021. szeptember 14. 11:24

A Bajnokok Ligája első selejtezőkörét szeptember 22. és 26. között rendezik, az OSC Újbuda Podgoricába látogat.

Kemény menet lesz az OSC számára az első selejtezőkör, mármint azért, mert négy nap alatt hat mérkőzést kell lejátszani. Az erőviszonyok alapján a továbbjutás vélhetően nem kérdés, de fizikailag így is megterhelő egy ilyen torna - más kérdés, hogy egyben lehetőség is a csapatjáték csiszolására így a szezon elején.

Varga Dániel csapata az első játéknapon szabadnapos lesz, másnap a görög Apollon Smyrnis ellen játszik, a zárónapon, 26-án pedig a montenegrói Jadran Herceg Novi lesz az ellenfél.

A másik selejtezőt Savonában rendezik.

Az OSC selejtezős programja, Podgorica:

A csoport tagjai: Apollon Smyrnis (görög), Sintez Kazany (orosz), EVK Zaibas (litván), Enka Istanbul (török), Jadran Herceg Novi (montenegrói), Jadran Split (horvát), OSC Újbuda

Szeptember 22.: az OSC szabadnapos
Szeptember 23., 9:00: OSC Újbuda-Apollon Smyrnis
Szeptember 23., 18:00: OSC Újbuda-Sintez Kazany
Szeptember 24., 18:00: OSC Újbuda-Jadran Split
Szeptember 25., 9:00: EVK Zaibas-OSC Újbuda
Szeptember 25., 18:00: OSC Újbuda-Enka Istanbul
Szeptember 26., 13:00: Jadran Herceg Novi-OSC Újbuda


A másik selejtezőcsoport tagjai:

CN Terrassa (spanyol), Montpellier (francia), Primorac Kotor (montenegrói), AZS UW Waterpolo Warsaw (lengyel), Vitoria Guimaraes (portugál), Rari Nantes Savona (olasz) 
 
Az első négy jut tovább mindkét csoportból, majd jön a második kör a következő csapatokkal együtt: Mladost Zagreb (horvát), CN Barcelona (spanyol), CN Noisy Le Sec (francia), Vouliagmeni (görög), Szolnoki Dózsa, AN Brescia (olasz), CSM Orade (román), Crvena Zvezda (szerb)

Négy négyes csoportot alakítanak majd ki, és a legjobb kettő megy tovább a harmadik kvalifikációs körbe, ahol oda-visszavágós alapon játszanak a főtábláért a keresztbe sorsolás után.



E.ON Férfi OB I

SZEGEDI VE - METALCOM SZENTES

2021. szept. 25. 15:30

Junior vb: Szerbia-Magyarország 10-7 (Fotó: Dobos Sándor)
Junior vb: Magyarország-Görögország 11-9 (Fotó: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok