Egyéb
Utánpótlás
Leány U17-es válogatott edzés
2020. december 8. 20:15
Edzések:
2020.12.14., hétfő
9:30 Találkozó Hajós NSU
10.00-12:00
Hajós 33m sátor
I. Csoport Úszó felmérő
“B” konditerem
II. Csoport konditerem erőnléti felmérés
2020.12.15., kedd
09:30 Találkozó Hajós NSU
10.00-12:00
“B” konditerem
I. Csoport konditermi erőnléti felmérés
Hajós 33 m sátor
II. Csoport Úszó felmérő
Meghívottak:
I. Csoport
1. Aubéli Tekla - UVSE
2. Baksa Borbála - UVSE
3. Bonca Vivien - Szentes
4. Dulic Maja - III.ker./Kecskemét (kapus)
5. Fekete Flóra - BVSC
6. Felkai Sára - FTC
7. Fráter Lili - FTC
8. Golopencza Nóra - UVSE
9. Golopencza Szonja - UVSE (kapus)
10. Hasznos Nóra - Szeged
11. Hegedűs Gerda - Csongrád
12. Hnatyszyn Kinga - BVSC
13. Irmes Rozi - UVSE
14. Jonkl Csenge - DFVE
15. Kóka Zelma - UVSE
II. Csoport
1. Kovács Petra - UVSE
2. Krénusz Anna - FTC
3. Mácsai Eszter - UVSE
4. Mácsai Kata - Szentes
5. Pádár Boglárka - Szeged
6. Szegedi Panni - UVSE
7. Szombathelyi Gerda - UVSE (kapus)
8. Torkos Tamara - BVSC (kapus)
9. Torkos Tímea . BVSC
10. Hollósi Kíra - Polo SC
11. Tóth Fruzsina - Szentes
12. Tóth Rebeka - UVSE
13. Török Dorina - FTC
14. Zink Petra - TVSE
15. Zöld Tamara - TVSE
2020.12.14., hétfő
9:30 Találkozó Hajós NSU
10.00-12:00
Hajós 33m sátor
I. Csoport Úszó felmérő
“B” konditerem
II. Csoport konditerem erőnléti felmérés
2020.12.15., kedd
09:30 Találkozó Hajós NSU
10.00-12:00
“B” konditerem
I. Csoport konditermi erőnléti felmérés
Hajós 33 m sátor
II. Csoport Úszó felmérő
Meghívottak:
I. Csoport
1. Aubéli Tekla - UVSE
2. Baksa Borbála - UVSE
3. Bonca Vivien - Szentes
4. Dulic Maja - III.ker./Kecskemét (kapus)
5. Fekete Flóra - BVSC
6. Felkai Sára - FTC
7. Fráter Lili - FTC
8. Golopencza Nóra - UVSE
9. Golopencza Szonja - UVSE (kapus)
10. Hasznos Nóra - Szeged
11. Hegedűs Gerda - Csongrád
12. Hnatyszyn Kinga - BVSC
13. Irmes Rozi - UVSE
14. Jonkl Csenge - DFVE
15. Kóka Zelma - UVSE
II. Csoport
1. Kovács Petra - UVSE
2. Krénusz Anna - FTC
3. Mácsai Eszter - UVSE
4. Mácsai Kata - Szentes
5. Pádár Boglárka - Szeged
6. Szegedi Panni - UVSE
7. Szombathelyi Gerda - UVSE (kapus)
8. Torkos Tamara - BVSC (kapus)
9. Torkos Tímea . BVSC
10. Hollósi Kíra - Polo SC
11. Tóth Fruzsina - Szentes
12. Tóth Rebeka - UVSE
13. Török Dorina - FTC
14. Zink Petra - TVSE
15. Zöld Tamara - TVSE
Vízilabda hírek
Utánpótlás
Leány U17-es válogatott edzés