Fiú 2008-as összevont tehetséggondozó edzések

2021. március 03. 15:36

Időpont: 2021.03.13.
Helyszín: BVSC uszoda
Találkozó 09.30 óra BVSC Klubház előtt
Edzések: 10.00-12.00-ig és 14.00-16.00 óráig
 
Budapesti régió:
 
Szűcs Marcell                    ASI VASAS
Vida Zoltán                         ASI VASAS
Hordós Barna                    Honvéd
Guba Zalán                         Honvéd
Varga Kean                        FTC
Farsang Aurél                    FTC
Závodi Máté                      OSC
Kondor Zétény                 OSC
Szabó Ákos                         UVSE
Gál Máté                             UVSE
Bittsánszky Dömötör      YBL
Flórián Brúnó                    YBL
 
Északi régió:
 
Vincze Botond                  Eger
Lukács Dénes                    Eger
Moldisz Milán                   Eger
Bóta Csongor                    Eger
Juhász Zsombor               Eger
Juhász Máté                      Eger
Sulcz Patrik                         Miskolc
Kömlei Viktor                    Miskolc
Kovács Csongor Gábor   Miskolc
Szentpáli Ákos                  Nyíregyháza
Császári Máté                   Nyíregyháza
Bera Károly                        Debrecen
 
Alföldi Régió:
 
Holczer Kenéz                   Szeged
Bakó Zoltán                        Szeged
Joó Roland                          Szentes
Dajka Iván                          Kecskemét
Dongó Gellért                   Kecskemét
Ágoston Marcell               Baja
Hidasi Zétény                    Szolnok
Tigyi Ábel                            Szolnok
Ternai Zénó                       Csongrád
Bori Noel                            Cegléd
Rétyi Roland                      Cegléd
Pallag Nándor                   Békéscsaba
 
Dunántúli régió:
Sill Attila Sopron
Paizs Dániel Balatonfűzfő
Arató Bercel Pécs
Stolmár Botond
Héra Gergely Kaposvár
Gellén Szilárd Szombathely
Schlapp-Molnár Milán Pécs
Halmágyi Zétény Szombathely
Windisch Bulcsú Szombathely
Horváth Csanád (balkezes) Szombathely
Holl Balázs (balkezes) Pécs
Hataier Ádám Tatabánya
 



E.ON Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics

2021. ápr. 17. 20:45

E.ON Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2021. ápr. 21. 17:30

E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom

2021. ápr. 29. 20:00

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2021. máj. 02. 14:05

HUN-ESP 11-10 - 2021.03.27. (Fotók: Kovács Anikó)
NED-RUS 10-15 - 2021.03.27. (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok