Egyéb
Utánpótlás
Fiú 2008-as összevont tehetséggondozó edzések
2021. március 3. 15:36
Időpont: 2021.03.13.
Helyszín: BVSC uszoda
Találkozó 09.30 óra BVSC Klubház előtt
Edzések: 10.00-12.00-ig és 14.00-16.00 óráig
Budapesti régió:
Szűcs Marcell ASI VASAS
Vida Zoltán ASI VASAS
Hordós Barna Honvéd
Guba Zalán Honvéd
Varga Kean FTC
Farsang Aurél FTC
Závodi Máté OSC
Kondor Zétény OSC
Szabó Ákos UVSE
Gál Máté UVSE
Bittsánszky Dömötör YBL
Flórián Brúnó YBL
Északi régió:
Vincze Botond Eger
Lukács Dénes Eger
Moldisz Milán Eger
Bóta Csongor Eger
Juhász Zsombor Eger
Juhász Máté Eger
Sulcz Patrik Miskolc
Kömlei Viktor Miskolc
Kovács Csongor Gábor Miskolc
Szentpáli Ákos Nyíregyháza
Császári Máté Nyíregyháza
Bera Károly Debrecen
Alföldi Régió:
Holczer Kenéz Szeged
Bakó Zoltán Szeged
Joó Roland Szentes
Dajka Iván Kecskemét
Dongó Gellért Kecskemét
Ágoston Marcell Baja
Hidasi Zétény Szolnok
Tigyi Ábel Szolnok
Ternai Zénó Csongrád
Bori Noel Cegléd
Rétyi Roland Cegléd
Pallag Nándor Békéscsaba
Dunántúli régió:
Sill Attila Sopron
Paizs Dániel Balatonfűzfő
Arató Bercel Pécs
Stolmár Botond
Héra Gergely Kaposvár
Gellén Szilárd Szombathely
Schlapp-Molnár Milán Pécs
Halmágyi Zétény Szombathely
Windisch Bulcsú Szombathely
Horváth Csanád (balkezes) Szombathely
Holl Balázs (balkezes) Pécs
Hataier Ádám Tatabánya
Helyszín: BVSC uszoda
Találkozó 09.30 óra BVSC Klubház előtt
Edzések: 10.00-12.00-ig és 14.00-16.00 óráig
Budapesti régió:
Szűcs Marcell ASI VASAS
Vida Zoltán ASI VASAS
Hordós Barna Honvéd
Guba Zalán Honvéd
Varga Kean FTC
Farsang Aurél FTC
Závodi Máté OSC
Kondor Zétény OSC
Szabó Ákos UVSE
Gál Máté UVSE
Bittsánszky Dömötör YBL
Flórián Brúnó YBL
Északi régió:
Vincze Botond Eger
Lukács Dénes Eger
Moldisz Milán Eger
Bóta Csongor Eger
Juhász Zsombor Eger
Juhász Máté Eger
Sulcz Patrik Miskolc
Kömlei Viktor Miskolc
Kovács Csongor Gábor Miskolc
Szentpáli Ákos Nyíregyháza
Császári Máté Nyíregyháza
Bera Károly Debrecen
Alföldi Régió:
Holczer Kenéz Szeged
Bakó Zoltán Szeged
Joó Roland Szentes
Dajka Iván Kecskemét
Dongó Gellért Kecskemét
Ágoston Marcell Baja
Hidasi Zétény Szolnok
Tigyi Ábel Szolnok
Ternai Zénó Csongrád
Bori Noel Cegléd
Rétyi Roland Cegléd
Pallag Nándor Békéscsaba
Dunántúli régió:
Sill Attila Sopron
Paizs Dániel Balatonfűzfő
Arató Bercel Pécs
Stolmár Botond
Héra Gergely Kaposvár
Gellén Szilárd Szombathely
Schlapp-Molnár Milán Pécs
Halmágyi Zétény Szombathely
Windisch Bulcsú Szombathely
Horváth Csanád (balkezes) Szombathely
Holl Balázs (balkezes) Pécs
Hataier Ádám Tatabánya
Vízilabda hírek
Utánpótlás
Fiú 2008-as összevont tehetséggondozó edzések