Délkelet Magyarországi Igazgatóság 2020. évi nyári utánpótlás Magyar Kupa

2020. augusztus 19. 13:24

Végett ért a területi szövetség által kiírt a Nyári Utánpótlás Magyar Kupa.

Kihasználva a nyár adta lehetőségeket - az időjárás is kegyeibe foglalta a tornákat - a vízilabda számára tökéletes körülmények között lezajlottak a mérkőzések. A gyerekek nagyszámú közönség előtt mutathatták meg szüleiknek, edzőiknek és a strandolóknak a tudásukat. A mérkőzések az előzetes problémák okozta edzéshiány ellenére magas, és egyre javuló színvonalon folytak.
A fiatalok által mutatott tudás a Magyar vízilabda jövője számára bizonyítékkal szolgált, hogy nincs ok aggodalomra, biztosan már most ott voltak a vízben a jövő nagy reménységei, világ és olimpiai bajnokai.
Három korosztályban kerültek megrendezésre a tornák:


  • Baby korosztály.
    Itt nem lettek még s
    zámolva az eredmények, a résztvevő csapatok azonos díjazásban részesültek. A tornákon résztvevő csapatok: Békéscsaba, Szeged, Szolnok.
  • Gyermek IV. korosztály.

    A tornákon résztvevő csapatok: Békéscsaba, Gyula, Szeged, Szentes, Szolnok.
    A torna végeredménye:

1.       Szentes
2.       Szolnok
3.       Szeged
4.       Békéscsaba
5.       Gyula
A győztes csapat tagjai:
Bihari Bálint, Czirok Benedek, Fejes Csaba, Hoffman Hunor, Horváth Márk, Inokai-Tóth Péter, Kiss-Papp József Alex, Kiss-Papp Szabolcs Levente, Malucchi Patrik, Mólnár Flórián, Némethy Mór, Rakonczai Balázs, Szöllősi Balázs, Vida Sz. Máté; Edző: Czirok Csaba.
Eredmények:
Gyermek IV.
2020.08.08
Szeged
Szentes
7
20
2020.08.08
Békéscsaba
Gyula
29
7
2020.08.08
Szolnok
Szentes
10
9
2020.08.08
Szeged
Gyula
32
8
2020.08.08
Békéscsaba
Békéscsaba
2
11
2020.08.09
Szeged
Szolnok
11
12
2020.08.09
Szentes
Békéscsaba
20
8
2020.08.09
Gyula
Szolnok
6
32
2020.08.09
Békéscsaba
Szeged
16
18
2020.08.09
Szentes
Gyula
31
7
2020.08.17
Szolnok
Gyula
30
5
2020.08.17
Szentes
Szeged
16
6
2020.08.17
Békéscsaba
Gyula
25
4
2020.08.17
Szeged
Szolnok
7
11
2020.08.17
Szentes
Békéscsaba
10
7
2020.08.18
Szeged
Gyula
30
13
2020.08.18
Szolnok
Békéscsaba
14
10
2020.08.18
Gyula
Szentes
7
26
2020.08.18
Szeged
Békéscsaba
11
5
2020.08.18
Szolnok
Szentes
7
9


  • Gyermek III. korosztály.
    A tornákon résztvevő csapatok: Békéscsaba, Szeged, Szentes, Szolnok.
    A torna végeredménye:
1.       Szeged
2.       Szolnok
3.       Szentes
4.       Békéscsaba
A győztes csapat tagjai:
Bakó Zoltán, Bilicki Márk, Darvasi Kornél, Erdős Brúnó, Fülöp-Peregi Márk, Ganz Zalán, Gargács-Acsai Gergő, Gedra Botond, Gombos Dominik, Gombos Donát, Hoczer Kenéz, Meszlényi Martin, Mód László, Nagy Bercel Sándor, Nagy Konstantin, Nóvé Benedek, Pivárcsik Márk, Pörge Regő, Seres Sámuel, Szeberényi Vilmos, Szél Dániel, Szőke Botond, Varga Dominik; Edzők: Lehmann István, Varga Árpád, Páll Bence.
Eredmények:
Gyermek III.
2020.07.25
Szeged
Szentes
11
18
2020.07.25
Békéscsaba
Szeged
9
9
2020.07.25
Szolnok
Szentes
18
10
2020.07.25
Békéscsaba
Szolnok
1
19
2020.07.26
Szeged 
Békéscsaba
16
10
2020.07.26
Szolnok
Szeged
12
8
2020.07.26
Szentes
Szolnok
9
21
2020.07.26
Szentes
Békéscsaba
22
15
2020.08.15
Szentes
Szeged
7
11
2020.08.15
Békéscsaba
Szentes
6
14
2020.08.15
Szeged
Szolnok
10
6
2020.08.15
Békéscsaba
Szolnok
4
13
2020.08.16
Békéscsaba
Szentes
4
16
2020.08.16
Szeged
Szentes
10
5
2020.08.16
Szolnok
Békéscsaba
16
2
2020.08.16
Szolnok
Szeged
5
7
 





BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

Honvéd - METALCOM SZENTES

2020. szept. 09. 20:00

Férfi OB I

PannErgy-Miskolc - ZF-Eger

2020. szept. 18. 18:00

Férfi OB I

BVSC Zugló - OSC ÚJBUDA

2020. szept. 19. 16:15

Női OB I

HUNGERIT SZENTES - ZF-Eger

2020. szept. 26. 18:45

BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Kovács Anikó/MVLSZ)
BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok